Põlva 25 teisipäevak, Kanepi

25.09.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Maret Vaher
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 21 KP 8.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3446 Tanel Mõttus              Võru       01:03:14
 2. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:06:10 +02:56
 3.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:08:40 +05:26
 4.  7521 Alar Kume                 Võru       01:13:01 +09:47
 5.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:19:27 +16:13
 6.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:31:48 +28:34
 7.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:42:49 +39:35
M21A Rada (2): 15 KP 6.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4347 Tarmo Tolm                Orvand     00:55:58
 2.  2005 Pear Post                 Kobras     00:58:10 +02:12
 3.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:01:43 +05:45
 4.  4222 Taavi Kuha                Kape       01:05:09 +09:11
 5.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:06:22 +10:24
 6.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:08:26 +12:28
 7.  2661 Indrek Mahla              Peko       01:14:42 +18:44
 8.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     01:23:05 +27:07
M35 Rada (2): 15 KP 6.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  6403 Ain Fjodorov              Rae        00:46:24
 2.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:00:11 +13:47
 3.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:03:56 +17:32
 4.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:04:54 +18:30
 5. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:16:54 +30:30
 6.  7087 Taavi Pae                            01:17:27 +31:03
M40 Rada (2): 15 KP 6.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   00:53:29
 2.  4437 Kristjan Leiger           Kape       00:54:30 +01:01
 3.  5730 Allar Padari              HOK        00:54:42 +01:13
 4.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      00:57:04 +03:35
 5.  4962 Antti Roose               Kobras     00:57:56 +04:27
 6.  1938 Raul Kangur               SOK        01:01:25 +07:56
 7.  8216 Kunnar Vahi                          01:27:06 +33:37
M45 Rada (2): 15 KP 6.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:54:54
 2.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:55:53 +00:59
 3.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     01:08:40 +13:46
 4.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:10:06 +15:12
 5.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:11:03 +16:09
 6. 16083 Andres Saetalu                       01:17:37 +22:43
 7.  7680 Janek Riives              TÜ         01:22:44 +27:50
N21E Rada (2): 15 KP 6.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5025 Marianne Haug             Võru       00:59:42
 2.  2678 Mirja Virve               Kobras     00:59:48 +00:06
 3.  3648 Mariann Sulg              Orvand     01:02:05 +02:23
 4.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:11:53 +12:11
VIPP Rada (3): 14 KP 6.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       00:57:05
 2.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:02:01 +04:56
 3. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:04:04 +06:59
 4.  7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik 01:12:52 +15:47
 5.  8227 Edith Seegel                         01:34:59 +37:54
M16 Rada (4): 11 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:50:16
M21B Rada (4): 11 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3891 Peeter Lind               Kape       00:34:37
 2. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 00:35:14 +00:37
 3.  8999 Tarmo Vist                Kobras     00:41:22 +06:45
 4.     0 Aleksander Varikov        KUP        00:43:18 +08:41
 4. 14719 Virko Luide               KVÜÕA      00:43:18 +08:41
 6. 19360 Aleksander Aldo?in                   00:43:24 +08:47
 7.  7775 Oleg Koshik               SRD        00:45:00 +10:23
 8. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 00:49:58 +15:21
 9. 18049 Madis Haug                AS Toftan  00:50:53 +16:16
M55 Rada (4): 11 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:36:47
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:44:53 +08:06
 3.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     00:51:14 +14:27
 4.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       00:54:14 +17:27
M60 Rada (4): 11 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3685 Mati Külaase              Võru       00:41:27
 2.   708 Rein Prank                Kape       00:46:17 +04:50
 3.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:48:57 +07:30
 4.   706 Endel Remmet              Kape       00:56:00 +14:33
 5.  5092 Helgo Tiidor              TARBUS     01:02:19 +20:52
N35 Rada (4): 11 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3714 Heli Haug                 Võru       00:43:43
 2. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     00:44:31 +00:48
N40 Rada (4): 11 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       00:37:15
 2.  5008 Ehtel Taevere             Kape       00:50:38 +13:23
 3.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:01:00 +23:45
N45 Rada (4): 11 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1301 Airi Alnek                Võru       00:41:14
 2.  1314 Marje Tobreluts           Kobras     00:42:59 +01:45
 3.  3235 Anne Arold                Ilves      00:45:06 +03:52
 4.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:56:12 +14:58
 5.  3895 Sirje Lind                Kape       00:58:54 +17:40
VIPT Rada (5): 10 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14475 Ago Mägimets              Tartu      00:34:14
 2. 10140 Villu Serv                Kobras     00:42:13 +07:59
 3.  5078 Toivo Põld                Saint Goba 00:45:38 +11:24
 4.  1104 Uve Nummert               Kape       00:47:54 +13:40
 5.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:48:35 +14:21
 6.  4239 Katri Hirv                Võru       00:50:29 +16:15
 7.  4932 Mait Bratka               TÜ         00:52:24 +18:10
 8.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 00:52:41 +18:27
 9. 12817 Teele Eensaar                        00:52:43 +18:29
10.  3654 Maarja Punak              Kobras     00:52:52 +18:38
11. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:55:35 +21:21
12. 17033 Kersti Metsoja            Kobras     01:02:42 +28:28
13. 10195 Vampula Oper              Võru       01:21:51 +47:37
N16 Rada (5): 10 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10142 Getter Matto              Viluste    00:55:22
N50 Rada (5): 10 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      01:01:12
N55 Rada (5): 10 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:00:55
N60 Rada (5): 10 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:44:57
 2.  2737 Kaie Kivila               Ilves      00:50:44 +05:47
 3.  1330 Laine Saal                Kobras     01:01:12 +16:15
 4. 10196 Maria Oper                Võru       01:22:19 +37:22
M65 Rada (5): 10 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:50:35
 2.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:21:47 +31:12
M70 Rada (5): 10 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:41:24
 2.   676 Heino Mardiste            Kape       00:43:10 +01:46
 3.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:49:53 +08:29
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:54:36 +13:12
M14 Rada (6): 10 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:38:56
 2. 11713 Martin Sults              Kobras     00:56:57 +18:01
 3. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:57:22 +18:26
M75 Rada (6): 10 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:06:40
VIPL Rada (6): 10 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5271 Marje Zernant                        00:37:04
 2. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:37:33 +00:29
 3. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:38:37 +01:33
 4. 17621 Vahur Virve               Tartu      00:39:26 +02:22
 5. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:39:37 +02:33
 6. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:44:37 +07:33
 7. 17346 Maria Meitsar             Saverna    00:45:20 +08:16
 8. 15073 Janika Matto              Viluste    00:49:03 +11:59
 9. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:50:02 +12:58
10. 15393 Krista Kõlli              Võru       00:52:18 +15:14
11.  7051 Vambola Kisand            Tartu      00:59:56 +22:52
N14 Rada (6): 10 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:36:03
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:37:37 +01:34
 3. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:38:19 +02:16
M12 Rada (7): 8 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:18:08
 2. 16234 Hando Allmann             Võru       00:19:35 +01:27
 3. 17960 Karmo-Kris Reintamm       Sõmerpalu  00:22:03 +03:55
 4. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:25:06 +06:58
 5.     0 Jan Markus Salum          Põlva      00:25:48 +07:40
 6.     0 Sander Hõim               Põlva KK   00:26:02 +07:54
 7. 15278 Olev Piirisild            Võru       00:31:54 +13:46
 8. 14008 Karl Martin Puna                     00:46:55 +28:47
 9. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      00:56:28 +38:20
 9. 18212 Peeter Liivamägi                     00:56:28 +38:20
N12 Rada (7): 8 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:19:38
 2. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     00:21:40 +02:02
 3.  5043 Kristina Haug             Võru       00:35:24 +15:46
 4. 16455 Eva Piirisild             Võru       00:43:02 +23:24
 5. 11933 Tiia Tomson               Tartu      00:56:28 +36:50
M10 Rada (8): 6 KP 1.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 17356 Mattias Maidla            Põlva Spor 00:15:48
 2. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor 00:23:11 +07:23
 3.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:26:28 +10:40
 4. 17357 Osvald Nigola             Põlva Spor 00:29:14 +13:26
M08 Rada (8): 6 KP 1.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:19:46
 2. 12746 Paul Piirimäe             Põlva      00:31:23 +11:37
 3. 15088 Villem Piirimäe                      00:31:28 +11:42
 4.     0 Andri Kepler              Põlva      00:31:31 +11:45
N10 Rada (8): 6 KP 1.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:19:25
 2. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:19:40 +00:15
 3. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:24:36 +05:11
N08 Rada (8): 6 KP 1.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 17667 Evely Ostrov              Põlva Spor 00:29:08
 2. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:29:36 +00:28
 3. 19408 Merit Tigas               Põlva Spor 00:29:38 +00:30
 4.     0 Caroly Viljamaa           Põlva      00:32:43 +03:35
 5. 18650 Hanna Nurmoja             Kadrina    00:44:41 +15:33
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4925 Mati Merilo               TARBUS     02:23:04 25p
 2. 18544 Laura Erik                Otepää     03:05:37 24p
 3.  5119 Helis Teearu              Otepää Güm 03:05:47 24p
 4.  2986 Karl Teearu               Otepää     01:47:32 19p
 5.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:43:21 13p
 6.  3071 Nikolai Kuha              Kape       01:03:14 10p
 7.  3746 Valter Ploom              SA Tartu V 00:56:06 9p
 8. 18294 Madis Kivila              Meremäe ko 01:29:02 9p
 9.   127 Jüri Zimmermann           Kape       00:38:04 8p
10.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      00:41:25 8p
11. 18644 Mari Zõbin                Põlva      00:31:05 7p
12.  5291 Mario Merilo              Otepää Kes 01:59:21 7p
13. 14477 Kadri Nurmoja             TÜ Viljand 00:44:41 6p
14.  3745 Kersti Ploom              Tartu      01:01:19 6p
15. 16456 Valeri Kuragin            Võru       00:26:17 3p
#1 Rada (M21E): 21 KP 8.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     01:03:14
 2. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     01:06:10 +02:56
 3.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:08:40 +05:26
 4.  7521 Alar Kume                 Võru      M21E     01:13:01 +09:47
 5.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:19:27 +16:13
 6.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:31:48 +28:34
 7.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:42:49 +39:35
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 15 KP 6.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M35      00:46:24
 2.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M40      00:53:29 +07:05
 3.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      00:54:30 +08:06
 4.  5730 Allar Padari              HOK       M40      00:54:42 +08:18
 5.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:54:54 +08:30
 6.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:55:53 +09:29
 7.  4347 Tarmo Tolm                Orvand    M21A     00:55:58 +09:34
 8.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      00:57:04 +10:40
 9.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      00:57:56 +11:32
10.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     00:58:10 +11:46
11.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     00:59:42 +13:18
12.  2678 Mirja Virve               Kobras    N21E     00:59:48 +13:24
13.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:00:11 +13:47
14.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      01:01:25 +15:01
15.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:01:43 +15:19
16.  3648 Mariann Sulg              Orvand    N21E     01:02:05 +15:41
17.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M35      01:03:56 +17:32
18.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M35      01:04:54 +18:30
19.  4222 Taavi Kuha                Kape      M21A     01:05:09 +18:45
20.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:06:22 +19:58
21.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:08:26 +22:02
22.  1169 Tõnu Loog                 Kobras    M45      01:08:40 +22:16
23.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M45      01:10:06 +23:42
24.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:11:03 +24:39
25.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     01:11:53 +25:29
26.  2661 Indrek Mahla              Peko      M21A     01:14:42 +28:18
27. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM35      01:16:54 +30:30
28.  7087 Taavi Pae                           M35      01:17:27 +31:03
29. 16083 Andres Saetalu                      M45      01:17:37 +31:13
30.  7680 Janek Riives              TÜ        M45      01:22:44 +36:20
31.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras    M21A     01:23:05 +36:41
32.  8216 Kunnar Vahi                         M40      01:27:06 +40:42
#3 Rada (VIPP): 14 KP 6.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      VIPP     00:57:05
 2.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring AVIPP     01:02:01 +04:56
 3. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    VIPP     01:04:04 +06:59
 4.  7052 Aivar Tarre               Tartu ÜlikVIPP     01:12:52 +15:47
 5.  8227 Edith Seegel                        VIPP     01:34:59 +37:54
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 11 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:34:37
 2. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM21B     00:35:14 +00:37
 3.  1311 Heini Tammik              Kape      M55      00:36:47 +02:10
 4.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N40      00:37:15 +02:38
 5.  1301 Airi Alnek                Võru      N45      00:41:14 +06:37
 6.  8999 Tarmo Vist                Kobras    M21B     00:41:22 +06:45
 7.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      00:41:27 +06:50
 8.  1314 Marje Tobreluts           Kobras    N45      00:42:59 +08:22
 9.     0 Aleksander Varikov        KUP       M21B     00:43:18 +08:41
 9. 14719 Virko Luide               KVÜÕA     M21B     00:43:18 +08:41
11. 19360 Aleksander Aldo?in                  M21B     00:43:24 +08:47
12.  3714 Heli Haug                 Võru      N35      00:43:43 +09:06
13. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      00:44:31 +09:54
14.  4314 Ago Käis                  Kobras    M55      00:44:53 +10:16
15.  7775 Oleg Koshik               SRD       M21B     00:45:00 +10:23
16.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      00:45:06 +10:29
17.   708 Rein Prank                Kape      M60      00:46:17 +11:40
18.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M60      00:48:57 +14:20
19. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu ÜlikM21B     00:49:58 +15:21
20. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      00:50:16 +15:39
21.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      00:50:38 +16:01
22. 18049 Madis Haug                AS Toftan M21B     00:50:53 +16:16
23.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      00:51:14 +16:37
24.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M55      00:54:14 +19:37
25.   706 Endel Remmet              Kape      M60      00:56:00 +21:23
26.   707 Riina Kivikas             Ilves     N45      00:56:12 +21:35
27.  3895 Sirje Lind                Kape      N45      00:58:54 +24:17
28.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:01:00 +26:23
29.  5092 Helgo Tiidor              TARBUS    M60      01:02:19 +27:42
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 10 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 14475 Ago Mägimets              Tartu     VIPT     00:34:14
 2.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:41:24 +07:10
 3. 10140 Villu Serv                Kobras    VIPT     00:42:13 +07:59
 4.   676 Heino Mardiste            Kape      M70      00:43:10 +08:56
 5.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:44:57 +10:43
 6.  5078 Toivo Põld                Saint GobaVIPT     00:45:38 +11:24
 7.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:47:54 +13:40
 8.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     00:48:35 +14:21
 9.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:49:53 +15:39
10.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPT     00:50:29 +16:15
11.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:50:35 +16:21
12.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N60      00:50:44 +16:30
13.  4932 Mait Bratka               TÜ        VIPT     00:52:24 +18:10
14.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu KarlVIPT     00:52:41 +18:27
15. 12817 Teele Eensaar                       VIPT     00:52:43 +18:29
16.  3654 Maarja Punak              Kobras    VIPT     00:52:52 +18:38
17.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      00:54:36 +20:22
18. 10142 Getter Matto              Viluste   N16      00:55:22 +21:08
19. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    VIPT     00:55:35 +21:21
20.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      01:00:55 +26:41
21.  1330 Laine Saal                Kobras    N60      01:01:12 +26:58
21.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      01:01:12 +26:58
23. 17033 Kersti Metsoja            Kobras    VIPT     01:02:42 +28:28
24.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M65      01:21:47 +47:33
25. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:21:51 +47:37
26. 10196 Maria Oper                Võru      N60      01:22:19 +48:05
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 10 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N14      00:36:03
 2.  5271 Marje Zernant                       VIPL     00:37:04 +01:01
 3. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     00:37:33 +01:30
 4. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N14      00:37:37 +01:34
 5. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N14      00:38:19 +02:16
 6. 18288 Monika Sulbi              Swedbank  VIPL     00:38:37 +02:34
 7.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M14      00:38:56 +02:53
 8. 17621 Vahur Virve               Tartu     VIPL     00:39:26 +03:23
 9. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:39:37 +03:34
10. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:44:37 +08:34
11. 17346 Maria Meitsar             Saverna   VIPL     00:45:20 +09:17
12. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:49:03 +13:00
13. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:50:02 +13:59
14. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPL     00:52:18 +16:15
15. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:56:57 +20:54
16. 11785 Kristo Sirk               Kobras    M14      00:57:22 +21:19
17.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     00:59:56 +23:53
18.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:06:40 +30:37
#7 Rada (M12,N12): 8 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:18:08
 2. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:19:35 +01:27
 3. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N12      00:19:38 +01:30
 4. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N12      00:21:40 +03:32
 5. 17960 Karmo-Kris Reintamm       Sõmerpalu M12      00:22:03 +03:55
 6. 15707 Karel Kuragin             Võru      M12      00:25:06 +06:58
 7.     0 Jan Markus Salum          Põlva     M12      00:25:48 +07:40
 8.     0 Sander Hõim               Põlva KK  M12      00:26:02 +07:54
 9. 15278 Olev Piirisild            Võru      M12      00:31:54 +13:46
10.  5043 Kristina Haug             Võru      N12      00:35:24 +17:16
11. 16455 Eva Piirisild             Võru      N12      00:43:02 +24:54
12. 14008 Karl Martin Puna                    M12      00:46:55 +28:47
13. 14168 Ants Liivamägi            Tartu     M12      00:56:28 +38:20
13. 18212 Peeter Liivamägi                    M12      00:56:28 +38:20
13. 11933 Tiia Tomson               Tartu     N12      00:56:28 +38:20
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 17356 Mattias Maidla            Põlva SporM10      00:15:48
 2. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN10      00:19:25 +03:37
 3. 17668 Anete Saar                Põlva SporN10      00:19:40 +03:52
 4. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:19:46 +03:58
 5. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva SporM10      00:23:11 +07:23
 6. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N10      00:24:36 +08:48
 7.  1435 Kerten Matto              Kobras    M10      00:26:28 +10:40
 8. 17667 Evely Ostrov              Põlva SporN08      00:29:08 +13:20
 9. 17357 Osvald Nigola             Põlva SporM10      00:29:14 +13:26
10. 15058 Emily Vinne               Põlva SporN08      00:29:36 +13:48
11. 19408 Merit Tigas               Põlva SporN08      00:29:38 +13:50
12. 12746 Paul Piirimäe             Põlva     M08      00:31:23 +15:35
13. 15088 Villem Piirimäe                     M08      00:31:28 +15:40
14.     0 Andri Kepler              Põlva     M08      00:31:31 +15:43
15.     0 Caroly Viljamaa           Põlva     N08      00:32:43 +16:55
16. 18650 Hanna Nurmoja             Kadrina   N08      00:44:41 +28:53

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.35 [2012.401] @ 26.09.2012 9:54:35 Kobras