Põlva 21 teisipäevak, Kiidjärve

28.08.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Taaniel Tooming
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 16 KP 9.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2510 Andreas Kraas             EKJ SK     01:02:37
 2.  5142 Rene Post                 Kobras     01:03:20 +00:43
 3.  3446 Tanel Mõttus              Võru       01:06:23 +03:46
 4.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH        01:07:31 +04:54
 5. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:10:39 +08:02
 6.  5813 Erik Saarts               Võru       01:10:59 +08:22
 7.  6403 Ain Fjodorov              Rae        01:11:01 +08:24
 8.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:12:40 +10:03
 9.  1469 Tanel Kalm                Peko       01:17:45 +15:08
10. 13451 Janoš Nikopensius         AARAIN     01:17:49 +15:12
11.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:24:24 +21:47
12.  1300 Paavo Rõigas              Peko       01:30:37 +28:00
13.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:33:53 +31:16
14. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     01:35:54 +33:17
15. 16083 Andres Saetalu                       01:50:49 +48:12
16.  2986 Karl Teearu               Otepää     01:58:33 +55:56
17.  5251 Hans Teearu                          01:58:36 +55:59
M21A Rada (2): 14 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2005 Pear Post                 Kobras     00:57:52
 2.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:59:04 +01:12
 3.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras     01:01:52 +04:00
 4.  2684 Vallo Vaher               JOKA       01:06:46 +08:54
 5. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG   01:07:42 +09:50
 6.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:11:02 +13:10
M35 Rada (2): 14 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10226 Meelis Merenäkk                      00:52:21
 2.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:57:22 +05:01
 3.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       01:02:20 +09:59
 4.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:04:29 +12:08
 5.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:06:09 +13:48
 6. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:11:49 +19:28
 7.  7680 Janek Riives              TÜ         01:21:33 +29:12
M40 Rada (2): 14 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5730 Allar Padari              HOK        00:54:54
 2.   516 Enn Jõesaar                          00:59:46 +04:52
 3.  1938 Raul Kangur               SOK        01:00:45 +05:51
 4.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:02:12 +07:18
 5.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:02:27 +07:33
 6.  4962 Antti Roose               Kobras     01:02:34 +07:40
 7.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      01:03:44 +08:50
 8.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:11:59 +17:05
 9.  3449 Eero Joonas               Võru       01:14:10 +19:16
M45 Rada (2): 14 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:53:30
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:56:21 +02:51
 3.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:58:39 +05:09
 4.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:08:28 +14:58
 5.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:13:39 +20:09
 6. 18210 Margus Raud                          01:20:18 +26:48
 7.  5042 Henn Antson               Võru       01:36:37 +43:07
N21E Rada (2): 14 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3717 Laura Joonas              Võru       00:59:51
 2.  1065 Maret Vaher               Kobras     01:01:47 +01:56
 3.  5009 Liina Palu                Koop       01:02:32 +02:41
 4.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:05:39 +05:48
 5.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:05:57 +06:06
 6.  5025 Marianne Haug             Võru       01:14:24 +14:33
 7.  5520 Kärt Kürsa                Kobras     01:32:46 +32:55
VIPP Rada (3): 13 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       01:03:33
 2.  7987 Marko Avikson             Kobras     01:12:55 +09:22
 3. 17347 Arne Tilk                 SK Serviti 01:13:39 +10:06
 4. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:19:48 +16:15
 5. 18842 Tõnn-Siim Peedosk         Palmako AS 01:23:40 +20:07
 5. 18853 Koit Põldmaa              Palmako AS 01:23:40 +20:07
 7. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 01:23:46 +20:13
 8.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:51:23 +47:50
 9.  8227 Edith Seegel                         01:54:48 +51:15
M16 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras     01:08:05
 2.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG        01:17:32 +09:27
M21B Rada (4): 12 KP 5.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3891 Peeter Lind               Kape       00:50:06
 2.   554 Renee Mõttus              Lehola     00:59:05 +08:59
 3.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:00:53 +10:47
 4.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     01:02:14 +12:08
 5.  5115 Tarmo Tüür                           01:06:42 +16:36
 6. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:10:40 +20:34
 7. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:19:52 +29:46
 8.  1615 Ürjo Raitar                          01:26:20 +36:14
M50 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2854 Andrus Sipsaka            Harju KEK  00:52:09
 2.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:58:48 +06:39
M55 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:49:24
 2.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:52:41 +03:17
 3.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       01:01:37 +12:13
 4.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:05:07 +15:43
 5.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:16:57 +27:33
M60 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3685 Mati Külaase              Võru       00:57:34
 2.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:06:20 +08:46
 3.   708 Rein Prank                Kape       01:13:32 +15:58
 4.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:24:52 +27:18
N18 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     00:57:19
N21A Rada (4): 12 KP 5.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3585 Kadri Limberg             LSF PT     00:55:21
 2.  4436 Külli Leiger              Kape       01:04:53 +09:32
N35 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3714 Heli Haug                 Võru       00:59:34
 2. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:16:46 +17:12
N40 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     00:57:14
 2.   359 Erika Joonas              Võru       00:58:37 +01:23
 3.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       00:58:56 +01:42
 4.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:09:22 +12:08
 5. 10575 Made Vares                Aasta Auto 01:12:33 +15:19
 6.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:24:53 +27:39
N45 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   213 Saima Värton              Kobras     00:59:22
 2.  3235 Anne Arold                Ilves      01:00:57 +01:35
 3. 16421 Epp Voitka                Võru       01:14:50 +15:28
 4.  3895 Sirje Lind                Kape       01:25:26 +26:04
 5.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:31:36 +32:14
VIPT Rada (5): 11 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14475 Ago Mägimets              Tartu      00:37:34
 2. 10140 Villu Serv                Kobras     00:42:47 +05:13
 3.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     00:44:29 +06:55
 4.  7201 Sander Tomson             Kobras     00:45:11 +07:37
 5.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:47:27 +09:53
 6.  1104 Uve Nummert               Kape       00:50:37 +13:03
 7.    68 Olavi Tomson              Kobras     00:51:58 +14:24
 8.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:52:49 +15:15
 9.  4932 Mait Bratka               TÜ         00:54:20 +16:46
10.  5654 Anu Iher                             00:58:42 +21:08
11.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:00:15 +22:41
12.  6105 Ene Laht                  Tartu      01:05:01 +27:27
13. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:11:13 +33:39
14. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:11:25 +33:51
15. 10195 Vampula Oper              Võru       01:15:30 +37:56
16. 17033 Kersti Metsoja            Kobras     01:17:08 +39:34
17.  4312 Peeter Põder                         01:20:53 +43:19
18.  5271 Marje Zernant                        01:24:21 +46:47
N16 Rada (5): 11 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10142 Getter Matto              Kobras     01:03:20
N50 Rada (5): 11 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5017 Heli Viks                 Võru       01:00:41
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:02:14 +01:33
N55 Rada (5): 11 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:50:12
N60 Rada (5): 11 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:54:31
 2.  3745 Kersti Ploom              Tartu      01:01:37 +07:06
 3.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:02:45 +08:14
 4.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:10:42 +16:11
 5. 10196 Maria Oper                Võru       01:15:20 +20:49
 6.   740 Helle Mürk                Võru       01:22:43 +28:12
 7.   146 Maie Abram                Ilves      01:33:21 +38:50
M65 Rada (5): 11 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:55:55
 2.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:09:04 +13:09
 3.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:15:17 +19:22
M70 Rada (5): 11 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:46:23
 2.  3746 Valter Ploom              SA Tartu V 00:57:38 +11:15
 3.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:57:56 +11:33
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:00:38 +14:15
M14 Rada (6): 9 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:36:51
 2. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:43:03 +06:12
 3. 11713 Martin Sults              Kobras     00:44:49 +07:58
 4.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG        01:08:27 +31:36
M75 Rada (6): 9 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:02:49
VIPL Rada (6): 9 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:40:53
 2. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:45:19 +04:26
 3. 15073 Janika Matto              Viluste    00:49:05 +08:12
 4. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:49:58 +09:05
 5. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:54:15 +13:22
 6.  7051 Vambola Kisand            Tartu      00:56:18 +15:25
 7. 17659 Kairi kivistik                       00:57:08 +16:15
 7. 18641 Kristina Reinmets         Tartu Ülik 00:57:08 +16:15
 9. 15393 Krista Kõlli              Võru       00:58:09 +17:16
10. 14815 Tiina Sedman              TÜ         01:12:38 +31:45
11. 16963 Kadri Lepasson            Võru       01:14:26 +33:33
12. 18643 Ave Ansper                Lähte Suus 01:22:54 +42:01
N14 Rada (6): 9 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:38:25
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:41:41 +03:16
 3.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 00:56:35 +18:10
M12 Rada (7): 5 KP 2.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:19:45
 2. 17585 Renno Merenäkk                       00:28:36 +08:51
N12 Rada (7): 5 KP 2.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:26:23
 2. 18631 Mariann Jahhu             Tartu Kato 00:34:22 +07:59
M10 Rada (8): 4 KP 1.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 17356 Mattias Maidla            Põlva Spor 00:15:51
 2. 18642 Sander Punga              Mart Reini 00:17:34 +01:43
 3.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:19:03 +03:12
 4. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine  00:33:54 +18:03
M08 Rada (8): 4 KP 1.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:12:27
 2. 12746 Paul Piirimäe             Põlva      00:28:34 +16:07
 3. 15088 Villem Piirimäe                      00:28:37 +16:10
N10 Rada (8): 4 KP 1.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:11:55
 2. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:13:10 +01:15
 3. 16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor 00:14:47 +02:52
 4. 17667 Evely Ostrov              Põlva Spor 00:32:35 +20:40
 5. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva      00:41:01 +29:06
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5521 Karl Kürsa                Kobras     01:10:10 13p
 2.   145 Jüri Ümarik                          01:25:47 13p
 3.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:59:09 12p
 4. 18883 Marti Soosaar             Eesti Firm 01:13:31 12p
 5. 14468 Jasmiin Kraas                        02:00:19 12p
 6.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:40:01 10p
 7.  7624 Mihkel Tarve              Kobras     00:52:23 10p
 8.  2661 Indrek Mahla              Peko       01:02:51 9p
 9.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:27:04 6p
10. 12164 Erle Tüür                            00:37:53 5p
11. 15856 Piret Joonas                         01:06:17 5p
12.     0 Mari Zöbin                Kobras     00:35:49 4p
13. 18050 Merilin Laanjõe           LA Lepatri 00:41:01 4p
14.     0 Kerret Matto                         00:03:31 1p
#1 Rada (M21E): 16 KP 9.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  2510 Andreas Kraas             EKJ SK    M21E     01:02:37
 2.  5142 Rene Post                 Kobras    M21E     01:03:20 +00:43
 3.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     01:06:23 +03:46
 4.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH       M21E     01:07:31 +04:54
 5. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     01:10:39 +08:02
 6.  5813 Erik Saarts               Võru      M21E     01:10:59 +08:22
 7.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M21E     01:11:01 +08:24
 8.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:12:40 +10:03
 9.  1469 Tanel Kalm                Peko      M21E     01:17:45 +15:08
10. 13451 Janoš Nikopensius         AARAIN    M21E     01:17:49 +15:12
11.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:24:24 +21:47
12.  1300 Paavo Rõigas              Peko      M21E     01:30:37 +28:00
13.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:33:53 +31:16
14. 11326 Marten Vunukainen         Kobras    M21E     01:35:54 +33:17
15. 16083 Andres Saetalu                      M21E     01:50:49 +48:12
16.  2986 Karl Teearu               Otepää    M21E     01:58:33 +55:56
17.  5251 Hans Teearu                         M21E     01:58:36 +55:59
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 14 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 10226 Meelis Merenäkk                     M35      00:52:21
 2.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:53:30 +01:09
 3.  5730 Allar Padari              HOK       M40      00:54:54 +02:33
 4.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:56:21 +04:00
 5.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      00:57:22 +05:01
 6.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     00:57:52 +05:31
 7.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      00:58:39 +06:18
 8.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     00:59:04 +06:43
 9.   516 Enn Jõesaar                         M40      00:59:46 +07:25
10.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     00:59:51 +07:30
11.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      01:00:45 +08:24
12.  1065 Maret Vaher               Kobras    N21E     01:01:47 +09:26
13.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras    M21A     01:01:52 +09:31
14.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:02:12 +09:51
15.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      01:02:20 +09:59
16.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M40      01:02:27 +10:06
17.  5009 Liina Palu                Koop      N21E     01:02:32 +10:11
18.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      01:02:34 +10:13
19.  5156 Tarmo Zernant             Ilves     M40      01:03:44 +11:23
20.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M35      01:04:29 +12:08
21.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     01:05:39 +13:18
22.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     01:05:57 +13:36
23.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M35      01:06:09 +13:48
24.  2684 Vallo Vaher               JOKA      M21A     01:06:46 +14:25
25. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG  M21A     01:07:42 +15:21
26.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      01:08:28 +16:07
27.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:11:02 +18:41
28. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM35      01:11:49 +19:28
29.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      01:11:59 +19:38
30.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:13:39 +21:18
31.  3449 Eero Joonas               Võru      M40      01:14:10 +21:49
32.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:14:24 +22:03
33. 18210 Margus Raud                         M45      01:20:18 +27:57
34.  7680 Janek Riives              TÜ        M35      01:21:33 +29:12
35.  5520 Kärt Kürsa                Kobras    N21E     01:32:46 +40:25
36.  5042 Henn Antson               Võru      M45      01:36:37 +44:16
#3 Rada (VIPP): 13 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      VIPP     01:03:33
 2.  7987 Marko Avikson             Kobras    VIPP     01:12:55 +09:22
 3. 17347 Arne Tilk                 SK ServitiVIPP     01:13:39 +10:06
 4. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    VIPP     01:19:48 +16:15
 5. 18842 Tõnn-Siim Peedosk         Palmako ASVIPP     01:23:40 +20:07
 5. 18853 Koit Põldmaa              Palmako ASVIPP     01:23:40 +20:07
 7. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu ÜlikVIPP     01:23:46 +20:13
 8.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:51:23 +47:50
 9.  8227 Edith Seegel                        VIPP     01:54:48 +51:15
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 12 KP 5.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  1311 Heini Tammik              Kape      M55      00:49:24
 2.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:50:06 +00:42
 3.  2854 Andrus Sipsaka            Harju KEK M50      00:52:09 +02:45
 4.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M55      00:52:41 +03:17
 5.  3585 Kadri Limberg             LSF PT    N21A     00:55:21 +05:57
 6.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      00:57:14 +07:50
 7.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    N18      00:57:19 +07:55
 8.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      00:57:34 +08:10
 9.   359 Erika Joonas              Võru      N40      00:58:37 +09:13
10.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M50      00:58:48 +09:24
11.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N40      00:58:56 +09:32
12.   554 Renee Mõttus              Lehola    M21B     00:59:05 +09:41
13.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:59:22 +09:58
14.  3714 Heli Haug                 Võru      N35      00:59:34 +10:10
15.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     01:00:53 +11:29
16.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:00:57 +11:33
17.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M55      01:01:37 +12:13
18.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras    M21B     01:02:14 +12:50
19.  4436 Külli Leiger              Kape      N21A     01:04:53 +15:29
20.  4314 Ago Käis                  Kobras    M55      01:05:07 +15:43
21.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      01:06:20 +16:56
22.  5115 Tarmo Tüür                          M21B     01:06:42 +17:18
23. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      01:08:05 +18:41
24.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N40      01:09:22 +19:58
25. 18049 Madis Haug                AS Toftan M21B     01:10:40 +21:16
26. 10575 Made Vares                Aasta AutoN40      01:12:33 +23:09
27.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:13:32 +24:08
28. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:14:50 +25:26
29. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:16:46 +27:22
30.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:16:57 +27:33
31.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG       M16      01:17:32 +28:08
32. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:19:52 +30:28
33.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M60      01:24:52 +35:28
34.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N40      01:24:53 +35:29
35.  3895 Sirje Lind                Kape      N45      01:25:26 +36:02
36.  1615 Ürjo Raitar                         M21B     01:26:20 +36:56
37.   707 Riina Kivikas             Ilves     N45      01:31:36 +42:12
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 11 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 14475 Ago Mägimets              Tartu     VIPT     00:37:34
 2. 10140 Villu Serv                Kobras    VIPT     00:42:47 +05:13
 3.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras    VIPT     00:44:29 +06:55
 4.  7201 Sander Tomson             Kobras    VIPT     00:45:11 +07:37
 5.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:46:23 +08:49
 6.  3820 Silver Rebenits           Kape      VIPT     00:47:27 +09:53
 7.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:50:12 +12:38
 8.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:50:37 +13:03
 9.    68 Olavi Tomson              Kobras    VIPT     00:51:58 +14:24
10.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     00:52:49 +15:15
11.  4932 Mait Bratka               TÜ        VIPT     00:54:20 +16:46
12.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:54:31 +16:57
13.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:55:55 +18:21
14.  3746 Valter Ploom              SA Tartu VM70      00:57:38 +20:04
15.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:57:56 +20:22
16.  5654 Anu Iher                            VIPT     00:58:42 +21:08
17.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     01:00:15 +22:41
18.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:00:38 +23:04
19.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      01:00:41 +23:07
20.  3745 Kersti Ploom              Tartu     N60      01:01:37 +24:03
21.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      01:02:14 +24:40
22.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves     N60      01:02:45 +25:11
23. 10142 Getter Matto              Kobras    N16      01:03:20 +25:46
24.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPT     01:05:01 +27:27
25.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M65      01:09:04 +31:30
26.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N60      01:10:42 +33:08
27. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     01:11:13 +33:39
28. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     VIPT     01:11:25 +33:51
29.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M65      01:15:17 +37:43
30. 10196 Maria Oper                Võru      N60      01:15:20 +37:46
31. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:15:30 +37:56
32. 17033 Kersti Metsoja            Kobras    VIPT     01:17:08 +39:34
33.  4312 Peeter Põder                        VIPT     01:20:53 +43:19
34.   740 Helle Mürk                Võru      N60      01:22:43 +45:09
35.  5271 Marje Zernant                       VIPT     01:24:21 +46:47
36.   146 Maie Abram                Ilves     N60      01:33:21 +55:47
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 9 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M14      00:36:51
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N14      00:38:25 +01:34
 3. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     00:40:53 +04:02
 4. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N14      00:41:41 +04:50
 5. 11785 Kristo Sirk               Kobras    M14      00:43:03 +06:12
 6. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:44:49 +07:58
 7. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:45:19 +08:28
 8. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:49:05 +12:14
 9. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:49:58 +13:07
10. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:54:15 +17:24
11.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     00:56:18 +19:27
12.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      00:56:35 +19:44
13. 18641 Kristina Reinmets         Tartu ÜlikVIPL     00:57:08 +20:17
13. 17659 Kairi kivistik                      VIPL     00:57:08 +20:17
15. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPL     00:58:09 +21:18
16.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:02:49 +25:58
17.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG       M14      01:08:27 +31:36
18. 14815 Tiina Sedman              TÜ        VIPL     01:12:38 +35:47
19. 16963 Kadri Lepasson            Võru      VIPL     01:14:26 +37:35
20. 18643 Ave Ansper                Lähte SuusVIPL     01:22:54 +46:03
#7 Rada (M12,N12): 5 KP 2.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:19:45
 2. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N12      00:26:23 +06:38
 3. 17585 Renno Merenäkk                      M12      00:28:36 +08:51
 4. 18631 Mariann Jahhu             Tartu KatoN12      00:34:22 +14:37
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 4 KP 1.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN10      00:11:55
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:12:27 +00:32
 3. 17668 Anete Saar                Põlva SporN10      00:13:10 +01:15
 4. 16238 Kristiin Kalle            Põlva SporN10      00:14:47 +02:52
 5. 17356 Mattias Maidla            Põlva SporM10      00:15:51 +03:56
 6. 18642 Sander Punga              Mart ReiniM10      00:17:34 +05:39
 7.  1435 Kerten Matto              Kobras    M10      00:19:03 +07:08
 8. 12746 Paul Piirimäe             Põlva     M08      00:28:34 +16:39
 9. 15088 Villem Piirimäe                     M08      00:28:37 +16:42
10. 17667 Evely Ostrov              Põlva SporN10      00:32:35 +20:40
11. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine M10      00:33:54 +21:59
12. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva     N10      00:41:01 +29:06

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.35 [2012.401] @ 29.08.2012 1:42:58 Kobras