Põlva 19 teisipäevak, Leevi-Helmjärve

14.08.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Alar Assor
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 26 KP 7.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3466 Timo Sild                 EKJ SK     00:41:01
 2.  5142 Rene Post                 Kobras     00:48:17 +07:16
 3.   480 Tarvo Avaste              Tammed     00:50:13 +09:12
 4.  8646 Sander Mirme              Tartu      00:55:44 +14:43
 5.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        00:57:36 +16:35
 6. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     01:02:32 +21:31
 7.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:03:27 +22:26
 8.  5813 Erik Saarts               Võru       01:03:49 +22:48
 9.  5037 Janek Piirisild           Võru       01:04:57 +23:56
10.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:07:37 +26:36
11.  5929 Janek Orro                Võru       01:08:22 +27:21
12.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:22:58 +41:57
13. 16083 Andres Saetalu                       01:33:21 +52:20
M18 Rada (2): 21 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5038 Kevin Koskinen            Võru       00:54:30
M21A Rada (2): 21 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:52:06
 2.  2684 Vallo Vaher               JOKA       00:52:38 +00:32
 3.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:52:48 +00:42
 4. 16987 Meelis Burget             EÜS        00:54:34 +02:28
 5.  7087 Taavi Pae                            01:14:34 +22:28
M35 Rada (2): 21 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:45:49
 2. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       00:48:39 +02:50
 3.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:54:30 +08:41
 4.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       00:59:02 +13:13
 5. 15197 Sven Heiberg              Cybernetic 01:47:12 +61:23
M40 Rada (2): 21 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5730 Allar Padari              HOK        00:48:36
 2.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      00:50:00 +01:24
 3.  4962 Antti Roose               Kobras     00:51:17 +02:41
 4.  3449 Eero Joonas               Võru       00:53:49 +05:13
 5.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      00:57:17 +08:41
 6.  1938 Raul Kangur               SOK        01:00:03 +11:27
 7.  7706 Sairos Hõrak              Võru       01:11:41 +23:05
 8. 13065 Argo Laanemaa                        01:26:50 +38:14
M45 Rada (2): 21 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  6770 Mart Külvik               Obinitsa   00:45:07
 2.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:49:37 +04:30
 3.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:54:18 +09:11
 4.  4892 Kuldar Kaljurand                     00:55:57 +10:50
 5.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:01:43 +16:36
 6.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:08:57 +23:50
 7.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     01:16:38 +31:31
 8.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:30:13 +45:06
N21E Rada (2): 21 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:52:05
 2.  3717 Laura Joonas              Võru       00:53:43 +01:38
 3.  4484 Margret Zimmermann        Kape       00:54:58 +02:53
 4.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     00:55:56 +03:51
 5.  5009 Liina Palu                Koop       00:58:26 +06:21
 6.  3868 Tiina Lind                Ilves      01:02:35 +10:30
 7.  5025 Marianne Haug             Võru       01:03:03 +10:58
 8. 12362 Lumileid Hälvin           Kobras     01:08:18 +16:13
 9.  3900 Marili Zimmermann         Kape       01:12:33 +20:28
10.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       01:20:49 +28:44
11.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:20:51 +28:46
VIPP Rada (3): 17 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5521 Karl Kürsa                Kobras     01:04:05
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:06:22 +02:17
 3. 17347 Arne Tilk                 SK Serviti 01:21:02 +16:57
 4.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:31:57 +27:52
 5. 13082 Henn Korjus               EMÜ        01:59:55 +55:50
M16 Rada (4): 21 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10140 Villu Serv                Kobras     00:52:44
 2. 16666 Lauri Pähn                Võru       00:55:38 +02:54
 3. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:56:59 +04:15
M21B Rada (4): 21 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3891 Peeter Lind               Kape       00:50:18
 2.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:58:01 +07:43
 3.  7680 Janek Riives              TÜ         00:58:32 +08:14
 4.  4165 Andres Isakar             KUNDA OK   01:12:17 +21:59
 5. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:14:20 +24:02
 6. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:29:47 +39:29
M55 Rada (4): 21 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:54:07
 2.  1311 Heini Tammik              Kape       00:56:30 +02:23
 3.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:59:19 +05:12
 4.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:00:38 +06:31
 5.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       01:12:07 +18:00
 6.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:44:54 +50:47
M60 Rada (4): 21 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   141 Avo Veermäe               Ilves      00:57:10
 2.  3685 Mati Külaase              Võru       01:00:13 +03:03
 3.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:01:56 +04:46
 4.  1100 Lembit Nöps               Ilves      01:03:40 +06:30
 5. 11216 Kalev Õunsaar             Õru        01:04:20 +07:10
 6.   708 Rein Prank                Kape       01:05:56 +08:46
 7.   706 Endel Remmet              Kape       01:14:41 +17:31
N18 Rada (4): 21 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:16:16
 2. 12359 Sirli Aia                 Kobras     01:19:18 +03:02
N21A Rada (4): 21 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4436 Külli Leiger              Kape       00:58:10
 2.  8608 Ester Klaas               Räpina     01:11:38 +13:28
 3. 13216 Kadri Aia                 Kobras     01:18:54 +20:44
N35 Rada (4): 21 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3714 Heli Haug                 Võru       01:04:27
 2. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK     01:35:40 +31:13
N40 Rada (4): 21 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:07:34
 2.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:16:19 +08:45
 3.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:18:06 +10:32
N45 Rada (4): 21 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1314 Marje Tobreluts           Kobras     00:59:08
 2.   213 Saima Värton              Kobras     01:00:29 +01:21
 3.  3276 Rutti Räbovoitra          Mercury    01:08:20 +09:12
 4.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:17:28 +18:20
 5.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:22:13 +23:05
 6. 16421 Epp Voitka                Võru       01:24:01 +24:53
 7. 14011 Sigrid Paul               SA TÜK     01:35:44 +36:36
 8.  3895 Sirje Lind                Kape       01:49:35 +50:27
VIPT Rada (5): 20 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4194 Lauri Leppik              TAOK       00:36:12
 2. 14475 Ago Mägimets              Tartu      00:41:17 +05:05
 3.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:48:08 +11:56
 4.  7201 Sander Tomson             Kobras     00:48:31 +12:19
 5.  3654 Maarja Punak              Kobras     00:54:17 +18:05
 6. 10195 Vampula Oper              Võru       00:55:41 +19:29
 7.  5654 Anu Iher                             00:57:00 +20:48
 8.  1104 Uve Nummert               Kape       00:58:03 +21:51
 9.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:58:35 +22:23
10.  4932 Mait Bratka               TÜ         00:59:46 +23:34
11. 12817 Teele Eensaar                        00:59:58 +23:46
12.  4312 Peeter Põder                         01:03:26 +27:14
13.  4239 Katri Hirv                Võru       01:07:03 +30:51
14. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:07:49 +31:37
15. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:07:50 +31:38
16.  6105 Ene Laht                  Tartu      01:13:10 +36:58
17.  5271 Marje Zernant                        01:13:54 +37:42
18. 16606 Liile Jõgi                WM         01:17:34 +41:22
19. 17033 Kersti Metsoja            Kobras     01:27:49 +51:37
N16 Rada (5): 20 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 13286 Kristel Kõivo             Peko       00:48:20
N50 Rada (5): 20 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5017 Heli Viks                 Võru       01:12:37
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:16:04 +03:27
N55 Rada (5): 20 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:51:08
N60 Rada (5): 20 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:46:50
 2.  5012 Mare Leis                 Ilves      00:51:10 +04:20
 3. 10196 Maria Oper                Võru       00:56:19 +09:29
 4.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:05:22 +18:32
 5.  3745 Kersti Ploom              Tartu      01:05:29 +18:39
 6.   740 Helle Mürk                Võru       01:13:19 +26:29
M65 Rada (5): 20 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:54:15
 2.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:16:13 +21:58
 3.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:32:44 +38:29
M70 Rada (5): 20 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:48:54
 2.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:53:04 +04:10
 3.  3746 Valter Ploom              SA Tartu V 00:56:32 +07:38
 4.  4336 Rein Raid                 Kape       00:58:07 +09:13
 5.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:59:16 +10:22
M14 Rada (6): 14 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:38:58
 2. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:48:31 +09:33
 3. 11713 Martin Sults              Kobras     00:50:01 +11:03
M75 Rada (6): 14 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:22:06
VIPL Rada (6): 14 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:45:30
 2. 10142 Getter Matto              Kobras     00:57:55 +12:25
 3. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:59:11 +13:41
 4. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:59:19 +13:49
 5. 15073 Janika Matto              Viluste    00:59:47 +14:17
 6. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 01:06:14 +20:44
 7.  6716 Kauri Kürsa               Põlva      01:12:46 +27:16
 8.  5934 Ere Kürsa                 Põlva      01:12:55 +27:25
 9. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 01:22:02 +36:32
10. 18048 Helina Vinne              Põlva      01:22:08 +36:38
11. 15060 Katrin Vinne              Põlva      01:22:18 +36:48
12.  5714 Külliki Kiviste                      01:26:43 +41:13
13.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:28:28 +42:58
14. 15806 Joel Ilja                 Kirjandusm 01:53:19 +67:49
N14 Rada (6): 14 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:45:28
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:45:37 +00:09
 3.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 00:48:27 +02:59
M12 Rada (7): 10 KP 1.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:22:08
 2. 16234 Hando Allmann             Võru       00:22:24 +00:16
 3.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 00:27:30 +05:22
 4. 17962 Janar Saks                Võru       00:30:17 +08:09
 5. 16214 Rasmus Kruusa                        00:47:11 +25:03
N12 Rada (7): 10 KP 1.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:27:41
 2.  5043 Kristina Haug             Võru       00:37:21 +09:40
M10 Rada (8): 7 KP 1.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 17356 Mattias Maidla            Põlva Spor 00:17:09
 2. 15278 Olev Piirisild            Võru       00:19:06 +01:57
 3. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor 00:19:52 +02:43
 4.     0 Priit Luuk-Luuken                    00:20:01 +02:52
 5.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:22:21 +05:12
M08 Rada (8): 7 KP 1.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 11300 Emil Eensaar                         00:12:37
 2. 11769 Bert Joosep Panker        MARU       00:23:56 +11:19
 3. 16221 Ainar Leedu               Laagri koo 00:29:40 +17:03
 3. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:29:40 +17:03
 5.     0 Pärtel Külvik             Obinitsa   00:32:10 +19:33
N10 Rada (8): 7 KP 1.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:12:26
 2. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:33:40 +21:14
 3. 18636 Age-Anett Laanejõe                   00:34:25 +21:59
N08 Rada (8): 7 KP 1.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 18631 Mariann Jahhu             Tartu Kato 00:21:21
 2.  8043 Brigitte Panker                      00:23:08 +01:47
 3. 16072 Mareli Vaher                         00:26:18 +04:57
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:06:22 27p
 2.  1136 Marek Atonen              Lehola     00:55:47 26p
 3.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:10:58 22p
 4.  5030 Anti Sõukand              Võru       00:53:53 21p
 5.  4198 Triinu Rooni              Orvand     00:54:49 21p
 6.  2005 Pear Post                 Kobras     01:01:27 21p
 7.  3235 Anne Arold                Ilves      01:02:45 21p
 8. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:10:48 21p
 9.  4305 Linda Puusalu             Kobras     01:11:30 21p
10. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:16:06 21p
11.  5520 Kärt Kürsa                Kobras     01:19:08 21p
12.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:50:56 20p
13.  9132 Björn Puna                Rotalia    00:59:02 20p
14. 13620 Liivi Lõhmus              Tartu      01:42:36 19p
15. 16651 Maris Lepik               Kobras     02:05:19 16p
16. 19244 Rain Lepik                Tartu      02:05:23 15p
17. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 01:09:14 14p
18. 12991 Mihkel Tammaru                       01:15:42 13p
19. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:27:07 11p
20. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:27:50 10p
21. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:21:38 9p
22. 18505 Juta Valli                Võru       00:34:25 7p
23. 10205 Kaido Raidla              Ilves      00:41:45 7p
24. 17667 Evely Ostrov              Põlva Spor 00:27:10 6p
25.     0 Mari Zõbin                           00:32:21 6p
26.     0 Merit Vaher               x116       00:56:59 6p
27. 16073 Mirtel Vaher                         00:57:08 6p
#1 Rada (M21E): 26 KP 7.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  3466 Timo Sild                 EKJ SK    M21E     00:41:01
 2.  5142 Rene Post                 Kobras    M21E     00:48:17 +07:16
 3.   480 Tarvo Avaste              Tammed    M21E     00:50:13 +09:12
 4.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     00:55:44 +14:43
 5.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     00:57:36 +16:35
 6. 11326 Marten Vunukainen         Kobras    M21E     01:02:32 +21:31
 7.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:03:27 +22:26
 8.  5813 Erik Saarts               Võru      M21E     01:03:49 +22:48
 9.  5037 Janek Piirisild           Võru      M21E     01:04:57 +23:56
10.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:07:37 +26:36
11.  5929 Janek Orro                Võru      M21E     01:08:22 +27:21
12.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:22:58 +41:57
13. 16083 Andres Saetalu                      M21E     01:33:21 +52:20
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 21 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  6770 Mart Külvik               Obinitsa  M45      00:45:07
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:45:49 +00:42
 3.  5730 Allar Padari              HOK       M40      00:48:36 +03:29
 4. 10214 Tõnis Piirisild           Võru      M35      00:48:39 +03:32
 5.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      00:49:37 +04:30
 6.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      00:50:00 +04:53
 7.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      00:51:17 +06:10
 8.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     00:52:05 +06:58
 9.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     00:52:06 +06:59
10.  2684 Vallo Vaher               JOKA      M21A     00:52:38 +07:31
11.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     00:52:48 +07:41
12.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     00:53:43 +08:36
13.  3449 Eero Joonas               Võru      M40      00:53:49 +08:42
14.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:54:18 +09:11
15.  5038 Kevin Koskinen            Võru      M18      00:54:30 +09:23
15.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      00:54:30 +09:23
17. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     00:54:34 +09:27
18.  4484 Margret Zimmermann        Kape      N21E     00:54:58 +09:51
19.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     00:55:56 +10:49
20.  4892 Kuldar Kaljurand                    M45      00:55:57 +10:50
21.  5156 Tarmo Zernant             Ilves     M40      00:57:17 +12:10
22.  5009 Liina Palu                Koop      N21E     00:58:26 +13:19
23.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M35      00:59:02 +13:55
24.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      01:00:03 +14:56
25.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      01:01:43 +16:36
26.  3868 Tiina Lind                Ilves     N21E     01:02:35 +17:28
27.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:03:03 +17:56
28. 12362 Lumileid Hälvin           Kobras    N21E     01:08:18 +23:11
29.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M45      01:08:57 +23:50
30.  7706 Sairos Hõrak              Võru      M40      01:11:41 +26:34
31.  3900 Marili Zimmermann         Kape      N21E     01:12:33 +27:26
32.  7087 Taavi Pae                           M21A     01:14:34 +29:27
33.  1169 Tõnu Loog                 Kobras    M45      01:16:38 +31:31
34.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      N21E     01:20:49 +35:42
35.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N21E     01:20:51 +35:44
36. 13065 Argo Laanemaa                       M40      01:26:50 +41:43
37.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring AM45      01:30:13 +45:06
38. 15197 Sven Heiberg              CyberneticM35      01:47:12 +62:05
#3 Rada (VIPP): 17 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  5521 Karl Kürsa                Kobras    VIPP     01:04:05
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    VIPP     01:06:22 +02:17
 3. 17347 Arne Tilk                 SK ServitiVIPP     01:21:02 +16:57
 4.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:31:57 +27:52
 5. 13082 Henn Korjus               EMÜ       VIPP     01:59:55 +55:50
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 21 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:50:18
 2. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:52:44 +02:26
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M55      00:54:07 +03:49
 4. 16666 Lauri Pähn                Võru      M16      00:55:38 +05:20
 5.  1311 Heini Tammik              Kape      M55      00:56:30 +06:12
 6. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      00:56:59 +06:41
 7.   141 Avo Veermäe               Ilves     M60      00:57:10 +06:52
 8.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     00:58:01 +07:43
 9.  4436 Külli Leiger              Kape      N21A     00:58:10 +07:52
10.  7680 Janek Riives              TÜ        M21B     00:58:32 +08:14
11.  1314 Marje Tobreluts           Kobras    N45      00:59:08 +08:50
12.  4314 Ago Käis                  Kobras    M55      00:59:19 +09:01
13.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      01:00:13 +09:55
14.   213 Saima Värton              Kobras    N45      01:00:29 +10:11
15.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M55      01:00:38 +10:20
16.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      01:01:56 +11:38
17.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      01:03:40 +13:22
18. 11216 Kalev Õunsaar             Õru       M60      01:04:20 +14:02
19.  3714 Heli Haug                 Võru      N35      01:04:27 +14:09
20.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:05:56 +15:38
21.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N40      01:07:34 +17:16
22.  3276 Rutti Räbovoitra          Mercury   N45      01:08:20 +18:02
23.  8608 Ester Klaas               Räpina    N21A     01:11:38 +21:20
24.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M55      01:12:07 +21:49
25.  4165 Andres Isakar             KUNDA OK  M21B     01:12:17 +21:59
26. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM21B     01:14:20 +24:02
27.   706 Endel Remmet              Kape      M60      01:14:41 +24:23
28.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    N18      01:16:16 +25:58
29.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:16:19 +26:01
30.   707 Riina Kivikas             Ilves     N45      01:17:28 +27:10
31.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N40      01:18:06 +27:48
32. 13216 Kadri Aia                 Kobras    N21A     01:18:54 +28:36
33. 12359 Sirli Aia                 Kobras    N18      01:19:18 +29:00
34.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:22:13 +31:55
35. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:24:01 +33:43
36. 18049 Madis Haug                AS Toftan M21B     01:29:47 +39:29
37. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK    N35      01:35:40 +45:22
38. 14011 Sigrid Paul               SA TÜK    N45      01:35:44 +45:26
39.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:44:54 +54:36
40.  3895 Sirje Lind                Kape      N45      01:49:35 +59:17
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 20 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  4194 Lauri Leppik              TAOK      VIPT     00:36:12
 2. 14475 Ago Mägimets              Tartu     VIPT     00:41:17 +05:05
 3.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:46:50 +10:38
 4.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     00:48:08 +11:56
 5. 13286 Kristel Kõivo             Peko      N16      00:48:20 +12:08
 6.  7201 Sander Tomson             Kobras    VIPT     00:48:31 +12:19
 7.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:48:54 +12:42
 8.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:51:08 +14:56
 9.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      00:51:10 +14:58
10.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      00:53:04 +16:52
11.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:54:15 +18:03
12.  3654 Maarja Punak              Kobras    VIPT     00:54:17 +18:05
13. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     00:55:41 +19:29
14. 10196 Maria Oper                Võru      N60      00:56:19 +20:07
15.  3746 Valter Ploom              SA Tartu VM70      00:56:32 +20:20
16.  5654 Anu Iher                            VIPT     00:57:00 +20:48
17.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:58:03 +21:51
18.  4336 Rein Raid                 Kape      M70      00:58:07 +21:55
19.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     00:58:35 +22:23
20.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:59:16 +23:04
21.  4932 Mait Bratka               TÜ        VIPT     00:59:46 +23:34
22. 12817 Teele Eensaar                       VIPT     00:59:58 +23:46
23.  4312 Peeter Põder                        VIPT     01:03:26 +27:14
24.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N60      01:05:22 +29:10
25.  3745 Kersti Ploom              Tartu     N60      01:05:29 +29:17
26.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPT     01:07:03 +30:51
27. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     01:07:49 +31:37
28. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     VIPT     01:07:50 +31:38
29.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      01:12:37 +36:25
30.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPT     01:13:10 +36:58
31.   740 Helle Mürk                Võru      N60      01:13:19 +37:07
32.  5271 Marje Zernant                       VIPT     01:13:54 +37:42
33.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      01:16:04 +39:52
34.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M65      01:16:13 +40:01
35. 16606 Liile Jõgi                WM        VIPT     01:17:34 +41:22
36. 17033 Kersti Metsoja            Kobras    VIPT     01:27:49 +51:37
37.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M65      01:32:44 +56:32
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 14 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M14      00:38:58
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N14      00:45:28 +06:30
 3. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     00:45:30 +06:32
 4. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N14      00:45:37 +06:39
 5.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      00:48:27 +09:29
 6. 11785 Kristo Sirk               Kobras    M14      00:48:31 +09:33
 7. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:50:01 +11:03
 8. 10142 Getter Matto              Kobras    VIPL     00:57:55 +18:57
 9. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:59:11 +20:13
10. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:59:19 +20:21
11. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:59:47 +20:49
12. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu ÜlikVIPL     01:06:14 +27:16
13.  6716 Kauri Kürsa               Põlva     VIPL     01:12:46 +33:48
14.  5934 Ere Kürsa                 Põlva     VIPL     01:12:55 +33:57
15. 15058 Emily Vinne               Põlva SporVIPL     01:22:02 +43:04
16.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:22:06 +43:08
17. 18048 Helina Vinne              Põlva     VIPL     01:22:08 +43:10
18. 15060 Katrin Vinne              Põlva     VIPL     01:22:18 +43:20
19.  5714 Külliki Kiviste                     VIPL     01:26:43 +47:45
20.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     01:28:28 +49:30
21. 15806 Joel Ilja                 KirjandusmVIPL     01:53:19 +74:21
#7 Rada (M12,N12): 10 KP 1.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 15707 Karel Kuragin             Võru      M12      00:22:08
 2. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:22:24 +00:16
 3.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu KarlM12      00:27:30 +05:22
 4. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N12      00:27:41 +05:33
 5. 17962 Janar Saks                Võru      M12      00:30:17 +08:09
 6.  5043 Kristina Haug             Võru      N12      00:37:21 +15:13
 7. 16214 Rasmus Kruusa                       M12      00:47:11 +25:03
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 7 KP 1.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN10      00:12:26
 2. 11300 Emil Eensaar                        M08      00:12:37 +00:11
 3. 17356 Mattias Maidla            Põlva SporM10      00:17:09 +04:43
 4. 15278 Olev Piirisild            Võru      M10      00:19:06 +06:40
 5. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva SporM10      00:19:52 +07:26
 6.     0 Priit Luuk-Luuken                   M10      00:20:01 +07:35
 7. 18631 Mariann Jahhu             Tartu KatoN08      00:21:21 +08:55
 8.  1435 Kerten Matto              Kobras    M10      00:22:21 +09:55
 9.  8043 Brigitte Panker                     N08      00:23:08 +10:42
10. 11769 Bert Joosep Panker        MARU      M08      00:23:56 +11:30
11. 16072 Mareli Vaher                        N08      00:26:18 +13:52
12. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:29:40 +17:14
12. 16221 Ainar Leedu               Laagri kooM08      00:29:40 +17:14
14.     0 Pärtel Külvik             Obinitsa  M08      00:32:10 +19:44
15. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N10      00:33:40 +21:14
16. 18636 Age-Anett Laanejõe                  N10      00:34:25 +21:59

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.35 [2012.401] @ 15.08.2012 21:31:41 Kobras