Põlva 20 teisipäevak, Peri

21.08.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Madli ja Meelis Maidla
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 26 KP 8.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3466 Timo Sild                 EKJ SK     00:55:10
 2.  2510 Andreas Kraas             EKJ SK     01:05:49 +10:39
 3.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras     01:14:09 +18:59
 4. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:15:46 +20:36
 5.  3140 Sven Oras                 Ilves      01:17:30 +22:20
 6.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:21:41 +26:31
 7.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:22:49 +27:39
 8.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:25:29 +30:19
 9.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:38:17 +43:07
10.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:51:59 +56:49
11.  5251 Hans Teearu                          02:15:44 +80:34
12.  2986 Karl Teearu               Otepää     02:15:45 +80:35
M18 Rada (2): 20 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5037 Janek Piirisild           Võru       01:03:43
 2.  6987 Sander Lembra             Võru       01:06:58 +03:15
 3. 14469 Hendrik Rull                         01:44:51 +41:08
M21A Rada (2): 20 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:59:06
 2. 16987 Meelis Burget             EÜS        01:00:20 +01:14
 3. 18079 Jakub Novak                          01:03:09 +04:03
 4.  3652 Tarmo Needo               Korp Sakal 01:04:43 +05:37
 5.  2005 Pear Post                 Kobras     01:06:02 +06:56
 6.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:06:25 +07:19
 7.  7987 Marko Avikson             Kobras     01:24:15 +25:09
 8.  7087 Taavi Pae                            01:30:42 +31:36
M35 Rada (2): 20 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  6403 Ain Fjodorov              Rae        00:51:27
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:54:03 +02:36
 3. 10226 Meelis Merenäkk                      00:58:19 +06:52
 4.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:00:52 +09:25
 5. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       01:01:25 +09:58
 6. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:07:18 +15:51
 7.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:07:30 +16:03
 8.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:11:41 +20:14
 9.  7680 Janek Riives              TÜ         01:16:29 +25:02
10.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:20:36 +29:09
M40 Rada (2): 20 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5730 Allar Padari              HOK        00:59:09
 2.  1938 Raul Kangur               SOK        01:04:44 +05:35
 3.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      01:07:34 +08:25
 4.  4962 Antti Roose               Kobras     01:09:49 +10:40
 5.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:15:52 +16:43
 6.  3449 Eero Joonas               Võru       01:22:09 +23:00
M45 Rada (2): 20 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:56:01
 2.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:56:06 +00:05
 3.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:57:29 +01:28
 4.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:59:52 +03:51
 5.  4892 Kuldar Kaljurand                     01:07:27 +11:26
 6.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:08:58 +12:57
 7.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:43:46 +47:45
N21E Rada (2): 20 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3717 Laura Joonas              Võru       00:57:36
 2.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:58:42 +01:06
 3.  2678 Mirja Virve               Kobras     01:03:46 +06:10
 4.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:08:40 +11:04
 5.  5009 Liina Palu                Koop       01:11:23 +13:47
 6.  5025 Marianne Haug             Võru       01:14:37 +17:01
 7.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:21:57 +24:21
VIPP Rada (3): 19 KP 6.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16083 Andres Saetalu                       01:11:52
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:14:50 +02:58
 3. 11926 Kunnar Karu               Tartu Mara 01:18:25 +06:33
 4.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       01:21:32 +09:40
 5. 18883 Marti Soosaar             Okas       01:29:11 +17:19
 6.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:43:58 +32:06
 7. 13082 Henn Korjus               EMÜ        01:46:39 +34:47
M16 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10140 Villu Serv                Kobras     01:00:55
 2. 13539 Siim Helmoja              Kobras     01:01:21 +00:26
M21B Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:44:00
 2.  3891 Peeter Lind               Kape       00:54:41 +10:41
 3.  5115 Tarmo Tüür                           00:55:27 +11:27
 4.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:59:25 +15:25
 5. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:01:14 +17:14
 6.  5521 Karl Kürsa                Kobras     01:01:37 +17:37
 7.  8999 Tarmo Vist                Kobras     01:10:00 +26:00
 8. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:14:28 +30:28
 9. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:20:35 +36:35
10. 17519 Janek Jõgis                          02:48:54 +124:54
M50 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas   01:04:24
M55 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:54:39
 2.  1311 Heini Tammik              Kape       00:57:33 +02:54
 3.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:05:20 +10:41
 4.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       01:07:00 +12:21
M60 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   143 Madis Oras                Ilves      00:56:08
 2.  3685 Mati Külaase              Võru       01:02:01 +05:53
 3.   708 Rein Prank                Kape       01:12:42 +16:34
 4.   706 Endel Remmet              Kape       01:20:15 +24:07
 5.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:23:56 +27:48
N18 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:10:54
 2. 10142 Getter Matto              Kobras     01:22:02 +11:08
N21A Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3585 Kadri Limberg             LSF PT     00:53:33
 2.  3378 Tuuli Erm                 Võru       00:59:39 +06:06
 3.  4305 Linda Puusalu             Kobras     01:10:41 +17:08
 4.  5477 Kadri Sepalaan            Suusahullu 01:14:43 +21:10
 5.  5520 Kärt Kürsa                Kobras     01:17:49 +24:16
N40 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:09:30
 2.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:20:42 +11:12
 3. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais 01:26:36 +17:06
 4.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:29:51 +20:21
N45 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   213 Saima Värton              Kobras     00:57:30
 2.  1314 Marje Tobreluts           Kobras     01:04:42 +07:12
 3.   140 Tiina Oras                Ilves      01:06:18 +08:48
 4. 16421 Epp Voitka                Võru       01:19:00 +21:30
 5.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:19:04 +21:34
 6.  3895 Sirje Lind                Kape       01:26:37 +29:07
VIPT Rada (5): 13 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14475 Ago Mägimets              Tartu      00:38:38
 2.    68 Olavi Tomson              Kobras     00:46:33 +07:55
 3. 10207 Marianne Möller           Kobras     00:52:00 +13:22
 4.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:52:17 +13:39
 5.  5654 Anu Iher                             00:58:58 +20:20
 6.  7201 Sander Tomson             Kobras     01:01:14 +22:36
 7.  6105 Ene Laht                  Tartu      01:04:52 +26:14
 8.  4932 Mait Bratka               TÜ         01:05:05 +26:27
 9. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:08:08 +29:30
10. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:08:13 +29:35
11.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:09:39 +31:01
12.  4312 Peeter Põder                         01:13:43 +35:05
13. 17033 Kersti Metsoja            Kobras     01:19:44 +41:06
14.   736 Melii Liht                Põlva      01:22:24 +43:46
15. 10195 Vampula Oper              Võru       01:35:53 +57:15
16. 13620 Liivi Lõhmus              Tartu      01:58:25 +79:47
17. 15806 Joel Ilja                 Kirjandusm 02:31:06 +112:28
M65 Rada (5): 13 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:02:41
 2.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:11:19 +08:38
M70 Rada (5): 13 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:53:51
 2.  3746 Valter Ploom              SA Tartu V 01:05:44 +11:53
 3.  4336 Rein Raid                 Kape       01:15:29 +21:38
N50 Rada (5): 13 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      01:07:26
 2.  5017 Heli Viks                 Võru       01:08:21 +00:55
N55 Rada (5): 13 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:02:54
N60 Rada (5): 13 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:55:41
 2.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:02:57 +07:16
 3.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:04:42 +09:01
 4.  3745 Kersti Ploom              Tartu      01:09:09 +13:28
 5.   146 Maie Abram                Ilves      01:29:14 +33:33
 6. 10196 Maria Oper                Võru       01:35:28 +39:47
VIPL Rada (6): 11 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5465 Miina Käos                LSF PT     00:44:41
 2.  2016 Minija Pääslane           Ilves      00:53:41 +09:00
 3. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:56:08 +11:27
 4. 18048 Helina Vinne              Põlva      00:59:44 +15:03
 5. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 01:00:29 +15:48
 6. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:10:57 +26:16
 7.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:12:17 +27:36
 8. 15073 Janika Matto              Viluste    01:13:08 +28:27
 9. 14777 Igmar Matto               Viluste    01:13:24 +28:43
10. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:20:56 +36:15
11.   915 Ergo Nõmmiste             Kape       01:33:55 +49:14
12. 18640 Merilin Väärtnõu          Tartu Ülik 01:59:27 +74:46
13. 18641 Kristina Reinmets         Tartu Ülik 01:59:32 +74:51
M14 Rada (6): 11 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:44:29
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:47:26 +02:57
 3. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:51:03 +06:34
 4. 11713 Martin Sults              Kobras     00:59:44 +15:15
M75 Rada (6): 11 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:46:12
N14 Rada (6): 11 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:49:54
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:52:55 +03:01
 3.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 00:53:39 +03:45
M12 Rada (7): 8 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16234 Hando Allmann             Võru       00:30:08
 2. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:30:56 +00:48
 3. 16214 Rasmus Kruusa                        00:48:38 +18:30
 4. 16228 Dainis Männiste           Kobras     01:06:15 +36:07
 5. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      01:20:50 +50:42
 5. 18212 Peeter Liivamägi                     01:20:50 +50:42
N12 Rada (7): 8 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:32:54
 2.     0 Grete Lõiv                Põlva ÜG   00:35:36 +02:42
 3. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     00:37:02 +04:08
 4.  5043 Kristina Haug             Võru       00:43:51 +10:57
 5. 18631 Mariann Jahhu             Tartu Kato 00:52:18 +19:24
M10 Rada (8): 5 KP 2.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 17356 Mattias Maidla            Põlva Spor 00:23:09
 2. 15278 Olev Piirisild            Võru       00:31:20 +08:11
 3.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:39:58 +16:49
M08 Rada (8): 5 KP 2.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 13665 Lauri Sarap                          00:55:45
N10 Rada (8): 5 KP 2.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:32:11
 2. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:38:28 +06:17
 3. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:49:49 +17:38
 4. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva      00:59:39 +27:28
N08 Rada (8): 5 KP 2.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:26:30
 2.     0 Berit Patrael             Mammaste l 00:35:17 +08:47
 3. 18050 Merilin Laanjõe           LA Lepatri 00:59:50 +33:20
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH        01:08:02 25p
 2.  5813 Erik Saarts               Võru       01:19:34 24p
 3.  9346 Allar Eesmaa              KVÜÕA      02:03:47 19p
 4. 17347 Arne Tilk                 SK Serviti 01:17:06 16p
 5.  3235 Anne Arold                Ilves      01:01:03 15p
 6.  1100 Lembit Nöps               Ilves      01:01:11 15p
 7.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:14:29 15p
 8. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:17:27 15p
 9. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:23:01 15p
10.  2741 Merike Paapson            TON        00:49:23 14p
11.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:47:31 12p
12. 16606 Liile Jõgi                WM         01:16:27 12p
13.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:23:44 12p
14.  5119 Helis Teearu              Otepää Güm 01:54:53 12p
15.   145 Jüri Ümarik                          01:11:11 11p
16.  5271 Marje Zernant                        01:16:06 11p
17.     0 Kristina Nemvalts         Põlva kesk 00:35:33 8p
18. 12164 Erle Tüür                            01:08:47 8p
19.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:20:50 8p
20. 16977 Kaidi Peiker                         01:07:17 7p
21. 15856 Piret Joonas                         01:08:24 7p
22.     0 Kaur Eskor                Veskitammi 01:43:07 7p
23.     0 Kadri Eskor                          01:43:11 7p
24.     0 Kristiina Varjo           Viljandi   00:24:15 5p
25.     0 Laura Lõiv                Põlva kesk 00:26:41 5p
26. 14468 Jasmiin Kraas                        00:43:31 3p
#1 Rada (M21E): 26 KP 8.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  3466 Timo Sild                 EKJ SK    M21E     00:55:10
 2.  2510 Andreas Kraas             EKJ SK    M21E     01:05:49 +10:39
 3.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras    M21E     01:14:09 +18:59
 4. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     01:15:46 +20:36
 5.  3140 Sven Oras                 Ilves     M21E     01:17:30 +22:20
 6.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:21:41 +26:31
 7.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:22:49 +27:39
 8.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:25:29 +30:19
 9.   248 Tõnu Nurm                 Kobras    M21E     01:38:17 +43:07
10.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:51:59 +56:49
11.  5251 Hans Teearu                         M21E     02:15:44 +80:34
12.  2986 Karl Teearu               Otepää    M21E     02:15:45 +80:35
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 20 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M35      00:51:27
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:54:03 +02:36
 3.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:56:01 +04:34
 4.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:56:06 +04:39
 5.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      00:57:29 +06:02
 6.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     00:57:36 +06:09
 7. 10226 Meelis Merenäkk                     M35      00:58:19 +06:52
 8.  4238 Eleri Hirv                Võru      N21E     00:58:42 +07:15
 9.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     00:59:06 +07:39
10.  5730 Allar Padari              HOK       M40      00:59:09 +07:42
11.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      00:59:52 +08:25
12. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     01:00:20 +08:53
13.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:00:52 +09:25
14. 10214 Tõnis Piirisild           Võru      M35      01:01:25 +09:58
15. 18079 Jakub Novak                         M21A     01:03:09 +11:42
16.  5037 Janek Piirisild           Võru      M18      01:03:43 +12:16
17.  2678 Mirja Virve               Kobras    N21E     01:03:46 +12:19
18.  3652 Tarmo Needo               Korp SakalM21A     01:04:43 +13:16
19.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      01:04:44 +13:17
20.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:06:02 +14:35
21.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:06:25 +14:58
22.  6987 Sander Lembra             Võru      M18      01:06:58 +15:31
23. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM35      01:07:18 +15:51
24.  4892 Kuldar Kaljurand                    M45      01:07:27 +16:00
25.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M35      01:07:30 +16:03
26.  5156 Tarmo Zernant             Ilves     M40      01:07:34 +16:07
27.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     01:08:40 +17:13
28.  5109 Kristjan Vällik           Korp! RotaM45      01:08:58 +17:31
29.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      01:09:49 +18:22
30.  5009 Liina Palu                Koop      N21E     01:11:23 +19:56
31.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:11:41 +20:14
32.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:14:37 +23:10
33.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      01:15:52 +24:25
34.  7680 Janek Riives              TÜ        M35      01:16:29 +25:02
35.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M35      01:20:36 +29:09
36.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     01:21:57 +30:30
37.  3449 Eero Joonas               Võru      M40      01:22:09 +30:42
38.  7987 Marko Avikson             Kobras    M21A     01:24:15 +32:48
39.  7087 Taavi Pae                           M21A     01:30:42 +39:15
40.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring AM45      01:43:46 +52:19
41. 14469 Hendrik Rull                        M18      01:44:51 +53:24
#3 Rada (VIPP): 19 KP 6.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 16083 Andres Saetalu                      VIPP     01:11:52
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    VIPP     01:14:50 +02:58
 3. 11926 Kunnar Karu               Tartu MaraVIPP     01:18:25 +06:33
 4.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      VIPP     01:21:32 +09:40
 5. 18883 Marti Soosaar             Okas      VIPP     01:29:11 +17:19
 6.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:43:58 +32:06
 7. 13082 Henn Korjus               EMÜ       VIPP     01:46:39 +34:47
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.   738 Priit Pääslane            Ilves     M21B     00:44:00
 2.  3585 Kadri Limberg             LSF PT    N21A     00:53:33 +09:33
 3.  4314 Ago Käis                  Kobras    M55      00:54:39 +10:39
 4.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:54:41 +10:41
 5.  5115 Tarmo Tüür                          M21B     00:55:27 +11:27
 6.   143 Madis Oras                Ilves     M60      00:56:08 +12:08
 7.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:57:30 +13:30
 8.  1311 Heini Tammik              Kape      M55      00:57:33 +13:33
 9.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     00:59:25 +15:25
10.  3378 Tuuli Erm                 Võru      N21A     00:59:39 +15:39
11. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      01:00:55 +16:55
12. 16456 Valeri Kuragin            Võru      M21B     01:01:14 +17:14
13. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      01:01:21 +17:21
14.  5521 Karl Kürsa                Kobras    M21B     01:01:37 +17:37
15.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      01:02:01 +18:01
16.  1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas  M50      01:04:24 +20:24
17.  1314 Marje Tobreluts           Kobras    N45      01:04:42 +20:42
18.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M55      01:05:20 +21:20
19.   140 Tiina Oras                Ilves     N45      01:06:18 +22:18
20.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M55      01:07:00 +23:00
21.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N40      01:09:30 +25:30
22.  8999 Tarmo Vist                Kobras    M21B     01:10:00 +26:00
23.  4305 Linda Puusalu             Kobras    N21A     01:10:41 +26:41
24.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    N18      01:10:54 +26:54
25.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:12:42 +28:42
26. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM21B     01:14:28 +30:28
27.  5477 Kadri Sepalaan            SuusahulluN21A     01:14:43 +30:43
28.  5520 Kärt Kürsa                Kobras    N21A     01:17:49 +33:49
29. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:19:00 +35:00
30.   707 Riina Kivikas             Ilves     N45      01:19:04 +35:04
31.   706 Endel Remmet              Kape      M60      01:20:15 +36:15
32. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:20:35 +36:35
33.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:20:42 +36:42
34. 10142 Getter Matto              Kobras    N18      01:22:02 +38:02
35.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M60      01:23:56 +39:56
36. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ NaisN40      01:26:36 +42:36
37.  3895 Sirje Lind                Kape      N45      01:26:37 +42:37
38.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N40      01:29:51 +45:51
39. 17519 Janek Jõgis                         M21B     02:48:54 +124:54
#5 Rada (VIPT,M65,M70,N16,N50,N55,N60): 13 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 14475 Ago Mägimets              Tartu     VIPT     00:38:38
 2.    68 Olavi Tomson              Kobras    VIPT     00:46:33 +07:55
 3. 10207 Marianne Möller           Kobras    VIPT     00:52:00 +13:22
 4.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     00:52:17 +13:39
 5.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:53:51 +15:13
 6.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:55:41 +17:03
 7.  5654 Anu Iher                            VIPT     00:58:58 +20:20
 8.  7201 Sander Tomson             Kobras    VIPT     01:01:14 +22:36
 9.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      01:02:41 +24:03
10.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      01:02:54 +24:16
11.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      01:02:57 +24:19
12.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N60      01:04:42 +26:04
13.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPT     01:04:52 +26:14
14.  4932 Mait Bratka               TÜ        VIPT     01:05:05 +26:27
15.  3746 Valter Ploom              SA Tartu VM70      01:05:44 +27:06
16.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      01:07:26 +28:48
17. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     01:08:08 +29:30
18. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     VIPT     01:08:13 +29:35
19.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      01:08:21 +29:43
20.  3745 Kersti Ploom              Tartu     N60      01:09:09 +30:31
21.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     01:09:39 +31:01
22.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M65      01:11:19 +32:41
23.  4312 Peeter Põder                        VIPT     01:13:43 +35:05
24.  4336 Rein Raid                 Kape      M70      01:15:29 +36:51
25. 17033 Kersti Metsoja            Kobras    VIPT     01:19:44 +41:06
26.   736 Melii Liht                Põlva     VIPT     01:22:24 +43:46
27.   146 Maie Abram                Ilves     N60      01:29:14 +50:36
28. 10196 Maria Oper                Võru      N60      01:35:28 +56:50
29. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:35:53 +57:15
30. 13620 Liivi Lõhmus              Tartu     VIPT     01:58:25 +79:47
31. 15806 Joel Ilja                 KirjandusmVIPT     02:31:06 +112:28
#6 Rada (VIPL,M14,M75,N14): 11 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M14      00:44:29
 2.  5465 Miina Käos                LSF PT    VIPL     00:44:41 +00:12
 3. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:47:26 +02:57
 4. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N14      00:49:54 +05:25
 5. 11785 Kristo Sirk               Kobras    M14      00:51:03 +06:34
 6. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N14      00:52:55 +08:26
 7.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      00:53:39 +09:10
 8.  2016 Minija Pääslane           Ilves     VIPL     00:53:41 +09:12
 9. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     00:56:08 +11:39
10. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:59:44 +15:15
10. 18048 Helina Vinne              Põlva     VIPL     00:59:44 +15:15
12. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     01:00:29 +16:00
13. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPL     01:10:57 +26:28
14.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     01:12:17 +27:48
15. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     01:13:08 +28:39
16. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     01:13:24 +28:55
17. 15833 Kadri Isakar              LSF PT    VIPL     01:20:56 +36:27
18.   915 Ergo Nõmmiste             Kape      VIPL     01:33:55 +49:26
19.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:46:12 +61:43
20. 18640 Merilin Väärtnõu          Tartu ÜlikVIPL     01:59:27 +74:58
21. 18641 Kristina Reinmets         Tartu ÜlikVIPL     01:59:32 +75:03
#7 Rada (M12,N12): 8 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:30:08
 2. 15707 Karel Kuragin             Võru      M12      00:30:56 +00:48
 3. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N12      00:32:54 +02:46
 4.     0 Grete Lõiv                Põlva ÜG  N12      00:35:36 +05:28
 5. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N12      00:37:02 +06:54
 6.  5043 Kristina Haug             Võru      N12      00:43:51 +13:43
 7. 16214 Rasmus Kruusa                       M12      00:48:38 +18:30
 8. 18631 Mariann Jahhu             Tartu KatoN12      00:52:18 +22:10
 9. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      01:06:15 +36:07
10. 14168 Ants Liivamägi            Tartu     M12      01:20:50 +50:42
10. 18212 Peeter Liivamägi                    M12      01:20:50 +50:42
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 5 KP 2.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 17356 Mattias Maidla            Põlva SporM10      00:23:09
 2. 15058 Emily Vinne               Põlva SporN08      00:26:30 +03:21
 3. 15278 Olev Piirisild            Võru      M10      00:31:20 +08:11
 4. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N10      00:32:11 +09:02
 5.     0 Berit Patrael             Mammaste lN08      00:35:17 +12:08
 6. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN10      00:38:28 +15:19
 7.  1435 Kerten Matto              Kobras    M10      00:39:58 +16:49
 8. 17668 Anete Saar                Põlva SporN10      00:49:49 +26:40
 9. 13665 Lauri Sarap                         M08      00:55:45 +32:36
10. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva     N10      00:59:39 +36:30
11. 18050 Merilin Laanjõe           LA LepatriN08      00:59:50 +36:41

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.35 [2012.401] @ 22.08.2012 18:14:32 Kobras