Põlva 23 teisipäevak, Taevaskoja

11.09.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Ahti Bleive
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 22 KP 8.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH        00:59:45
 2.  1326 Mati Tiit                 Ilves      01:01:43 +01:58
 3.   480 Tarvo Avaste              Tammed     01:01:57 +02:12
 4.  3660 Kenny Kivikas             Ilves      01:03:16 +03:31
 5.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:08:35 +08:50
 6.  7521 Alar Kume                 Võru       01:12:34 +12:49
 7.  6403 Ain Fjodorov              Rae        01:12:42 +12:57
 8.  3446 Tanel Mõttus              Võru       01:13:25 +13:40
 9. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:14:00 +14:15
10.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:18:06 +18:21
11.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:29:33 +29:48
12. 13451 Janoš Nikopensius         AARAIN     01:42:16 +42:31
13.     0 Aleksander Aldošin        Kuperjanov 01:49:16 +49:31
14.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:49:17 +49:32
15.  5042 Henn Antson               Võru       01:58:28 +58:43
16.  5251 Hans Teearu                          02:17:09 +77:24
17.  2986 Karl Teearu               Otepää     02:17:11 +77:26
18. 14719 Virko Luide               KVÜÕA      02:34:49 +95:04
M21A Rada (2): 18 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2005 Pear Post                 Kobras     01:06:18
 2.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:08:54 +02:36
 3.  4703 Juhan Aasaru                         01:09:24 +03:06
 4. 18079 Jakub Novak                          01:11:11 +04:53
 5.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT     01:12:31 +06:13
 6.  4292 Siim Jõesaar              Ilves      01:13:04 +06:46
 7.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:17:22 +11:04
 8.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:21:03 +14:45
 9.  4821 Erko Jakobson             Rotalia    01:25:08 +18:50
M35 Rada (2): 18 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   738 Priit Pääslane            Ilves      01:06:19
 2.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:11:40 +05:21
 3.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       01:12:10 +05:51
 4.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:15:19 +09:00
 5.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:15:37 +09:18
 6. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:18:53 +12:34
 7.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:20:42 +14:23
 8.  2673 Raivo Pehk                Põlva      01:25:30 +19:11
 9.  7680 Janek Riives              TÜ         01:33:44 +27:25
M40 Rada (2): 18 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   516 Enn Jõesaar                          00:57:55
 2.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      00:58:39 +00:44
 3.  5730 Allar Padari              HOK        01:05:04 +07:09
 4.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      01:06:29 +08:34
 5.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:07:40 +09:45
 6.  1938 Raul Kangur               SOK        01:23:21 +25:26
 7.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:23:44 +25:49
 8.  3449 Eero Joonas               Võru       01:28:03 +30:08
 9. 13065 Argo Laanemaa             Kaitsevägi 01:41:17 +43:22
M45 Rada (2): 18 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  6770 Mart Külvik               Obinitsa   01:00:09
 2.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:15:33 +15:24
 3.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:19:40 +19:31
 4.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     01:37:50 +37:41
N21E Rada (2): 18 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3717 Laura Joonas              Võru       01:12:28
 2.  2678 Mirja Virve               Kobras     01:13:06 +00:38
 3.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:27:09 +14:41
 4.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:39:07 +26:39
VIPP Rada (3): 13 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik 01:13:36
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:16:21 +02:45
 3. 12817 Teele Eensaar                        01:21:08 +07:32
 4. 10151 Kärt Padari               TÜ         01:21:21 +07:45
 5.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:25:14 +11:38
 6.  8227 Edith Seegel                         01:40:39 +27:03
 7.     0 Nele Rajasaar             Tartu      02:13:57 +60:21
 7. 12449 Julia Ivanova                        02:13:57 +60:21
M16 Rada (4): 17 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras     01:11:45
 2.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG        01:42:19 +30:34
M21B Rada (4): 17 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3891 Peeter Lind               Kape       01:11:57
 2.  9131 Tambet Tõnissoo           Tartu Ülik 01:13:23 +01:26
 3.  2661 Indrek Mahla              Peko       01:14:03 +02:06
 4.  5115 Tarmo Tüür                           01:16:19 +04:22
 5. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:24:44 +12:47
 6.  7775 Oleg Koshik               SRD        01:29:17 +17:20
 7. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 01:30:52 +18:55
 8. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:36:22 +24:25
 9. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:53:22 +41:25
M50 Rada (4): 17 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:58:09
M55 Rada (4): 17 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:53:24
 2.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       01:06:46 +13:22
 3.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:16:02 +22:38
 4.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:30:50 +37:26
M60 Rada (4): 17 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   708 Rein Prank                Kape       01:20:35
 2.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:20:36 +00:01
 3.   706 Endel Remmet              Kape       01:21:36 +01:01
 4. 11216 Kalev Õunsaar             Õru        01:25:49 +05:14
 5.  3685 Mati Külaase              Võru       01:26:33 +05:58
 6.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:32:58 +12:23
 7.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:34:48 +14:13
N18 Rada (4): 17 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     01:06:42
N21A Rada (4): 17 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3676 Kaia Kivikas              Ilves      01:12:12
 2.  6994 Marie Kristine Külvik     MHG        01:14:09 +01:57
 2.  8790 Marta Olvet               Rakv       01:14:09 +01:57
 4. 10544 Triin Tekko               TÜ         01:33:54 +21:42
 5.  5119 Helis Teearu              Otepää Güm 02:34:49 +82:37
 5.     0 Laura Erik                Otepää     02:34:49 +82:37
N35 Rada (4): 17 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:29:02
N40 Rada (4): 17 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   911 Ingrit Kala               Peko       00:58:59
 2.  2016 Minija Pääslane           Ilves      01:10:02 +11:03
 3.   359 Erika Joonas              Võru       01:11:13 +12:14
 4.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:14:24 +15:25
 5.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:22:05 +23:06
 6.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:42:12 +43:13
 7. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      02:01:56 +62:57
N45 Rada (4): 17 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:59:30
 2.   213 Saima Värton              Kobras     01:11:07 +11:37
 3.  1314 Marje Tobreluts           Kobras     01:14:29 +14:59
 4.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:23:24 +23:54
 5. 16421 Epp Voitka                Võru       01:23:42 +24:12
 6.  3235 Anne Arold                Ilves      01:29:53 +30:23
 7.  3895 Sirje Lind                Kape       01:45:06 +45:36
VIPT Rada (5): 13 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3654 Maarja Punak              Kobras     00:51:44
 2. 14475 Ago Mägimets              Tartu      00:51:56 +00:12
 3.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     00:56:28 +04:44
 4.    68 Olavi Tomson              Kobras     00:58:12 +06:28
 5.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:58:21 +06:37
 6.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:59:59 +08:15
 7.  1104 Uve Nummert               Kape       01:00:00 +08:16
 8.  5654 Anu Iher                  Tartu      01:09:18 +17:34
 9. 18630 Jelena V?ivtseva          Lõuna Poli 01:14:36 +22:52
10.  4932 Mait Bratka               TÜ         01:16:20 +24:36
11.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:16:33 +24:49
12. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK     01:17:09 +25:25
13. 14011 Sigrid Paul               SA TÜK     01:17:24 +25:40
14. 16606 Liile Jõgi                WM         01:19:58 +28:14
15. 17659 Kairi kivistik                       01:21:49 +30:05
16. 10195 Vampula Oper              Võru       01:26:28 +34:44
17.  4312 Peeter Põder                         01:28:16 +36:32
18. 18641 Kristina Reinmets         Tartu Ülik 01:38:47 +47:03
19. 13593 Külli Keerus                         02:10:13 +78:29
N16 Rada (5): 13 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10142 Getter Matto              Kobras     00:58:12
N55 Rada (5): 13 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:58:59
N60 Rada (5): 13 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:58:17
 2.  3745 Kersti Ploom              Tartu      01:10:29 +12:12
 3.   146 Maie Abram                Ilves      01:12:46 +14:29
 4. 10196 Maria Oper                Võru       01:25:51 +27:34
 5.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:29:18 +31:01
M65 Rada (5): 13 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:18:12
 2.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:57:20 +39:08
M70 Rada (5): 13 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:49:36
 2.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:51:15 +01:39
 3.  4336 Rein Raid                 Kape       01:04:12 +14:36
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:16:07 +26:31
 5.  3746 Valter Ploom              SA Tartu V 01:19:10 +29:34
M14 Rada (6): 11 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:39:21
 2. 11713 Martin Sults              Kobras     00:48:47 +09:26
 3. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:48:48 +09:27
 4.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 00:50:08 +10:47
 5.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG        01:00:38 +21:17
M75 Rada (6): 11 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:03:37
VIPL Rada (6): 11 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 12270 Heleene Tambet            Ilves      00:38:12
 2. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:43:03 +04:51
 3. 15073 Janika Matto              Viluste    00:48:50 +10:38
 4. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:49:25 +11:13
 5.  5271 Marje Zernant                        00:49:34 +11:22
 6. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:49:42 +11:30
 7. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:53:16 +15:04
 8. 17033 Kersti Metsoja            Kobras     00:54:33 +16:21
 9.  9418 Vesso Tamme                          00:56:34 +18:22
10. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:05:37 +27:25
11.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:14:37 +36:25
12.   915 Ergo Nõmmiste             Kape       01:18:10 +39:58
13.     0 Jüri Kamenik              TÜ         01:24:48 +46:36
N14 Rada (6): 11 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:42:34
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:43:47 +01:13
M12 Rada (7): 9 KP 3.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:40:05
 2. 16234 Hando Allmann             Võru       00:52:14 +12:09
 3. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:52:25 +12:20
 4. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  00:53:00 +12:55
 5. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine  01:33:55 +53:50
 6.     0 Mihkel Pauklin            Tartu      01:35:48 +55:43
 7.     0 Juhan Pauklin             Tartu      01:36:01 +55:56
N12 Rada (7): 9 KP 3.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:41:42
M10 Rada (8): 6 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 17356 Mattias Maidla            Põlva Spor 00:25:25
 2. 15278 Olev Piirisild            Võru       00:33:37 +08:12
 3. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:40:52 +15:27
M08 Rada (8): 6 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 11300 Emil Eensaar                         00:22:28
 2.     0 Jan Markus Salum          Põlva      00:28:03 +05:35
 3. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:37:43 +15:15
 4. 15088 Villem Piirimäe                      00:40:34 +18:06
 5.  2180 Markus Zimmermann         Kape       01:21:10 +58:42
N10 Rada (8): 6 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:30:43
 2. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:31:04 +00:21
 3. 16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor 00:34:11 +03:28
 4. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:46:46 +16:03
N08 Rada (8): 6 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:39:57
 2. 14871 Agnes Tennisberg                     00:44:03 +04:06
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1300 Paavo Rõigas              Peko       01:13:27 25p
 2.  5679 Siim Saavaste             KVÜÕA      01:52:43 21p
 3. 10140 Villu Serv                rühm       01:03:09 20p
 4.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras     01:14:50 20p
 5. 16227 Ander Adamson             rühm       01:00:56 19p
 6.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:43:26 19p
 7. 14719 Aleksandr Varikov         Kuperjanov 02:38:20 19p
 8.  7508 Martin Zvirblis           rühm       00:57:09 18p
 9.  8999 Tarmo Vist                rühm       01:12:30 17p
10.   493 Rein Zaitsev              Peko       00:54:55 16p
11.  1100 Lembit Nöps               Ilves      01:00:28 16p
12.  3714 Heli Haug                 Võru       01:09:57 16p
13.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:12:17 16p
14.  7087 Taavi Pae                            01:23:30 15p
15. 11785 Kristo Sirk               rühm       00:55:25 14p
16. 15053 Joonas-Dein Plakso        rühm       00:59:34 14p
17.     0 Ivar Keerpalu             rühm       01:03:21 14p
18.     0 Markkus Koddala           rühm       01:04:09 14p
19.  5025 Marianne Haug             Võru       01:03:47 13p
20.  7987 Marko Avikson             Kobras     01:10:19 13p
21.     0 Elar Vanahunt             rühm       01:18:27 13p
22.     0 Peter Gabriel Änilane     rühm       01:20:13 13p
23.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     00:46:04 12p
24. 14399 Ralf Hõim                 rühm       00:57:53 12p
25.     0 Markkos Mandel            rühm       00:58:24 12p
26.  4239 Katri Hirv                Võru       01:16:08 12p
27.  3426 Eneli Haldna              Võru       00:42:53 11p
28.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:43:19 11p
29. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:26:16 11p
30.     0 Remi Oper                 rühm       00:59:20 10p
31. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:41:48 9p
32.     0 Ranel Sabalisk            rühm       00:49:29 9p
33.     0 Helander Vist             rühm       00:50:02 9p
34.     0 Arti Arula                rühm       01:01:14 9p
35.     0 Margo Saarna              rühm       01:01:52 9p
36.     0 Argo Tintso               rühm       01:03:00 9p
37. 10964 Paula Tomson              Tartu      01:42:35 9p
38.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:43:50 9p
38. 18212 Peeter Liivamägi                     01:43:50 9p
40. 16651 Maris Lepik               Kobras     00:37:50 8p
41. 13435 Urmo Kiviselg             Kobras     00:37:52 8p
42.     0 Meelis Oru                rühm       01:03:27 8p
43. 14815 Tiina Sedman              TÜ         01:10:45 8p
44. 14783 Karl Jürgen Pall          Kobras     00:46:31 7p
45. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:48:04 7p
46.  4436 Külli Leiger              Kape       00:41:52 6p
47.     0 Malle Mägi                rühm       00:55:06 6p
47.     0 Ainika Mägi               rühm       00:55:06 6p
49.     0 Omar Jaar                 rühm       00:55:08 6p
50. 12164 Erle Tüür                            00:57:22 6p
51. 18645 Toomas Nigola             rühm       00:57:30 6p
51. 17357 Osvald Nigola             rühm       00:57:30 6p
53.     0 Egert Ehrlich             rühm       01:00:48 6p
54.     0 Raul Kübard               rühm       00:49:54 5p
55.     0 Johan Birjuk              rühm       00:56:26 5p
56.     0 Kerret Matto                         00:18:43 4p
57.     0 Saidi Tammeorg            rühm       00:46:58 4p
58.     0 Tamur Ostra               rühm       00:51:33 4p
59.     0 Taavet Muuga              rühm       00:59:25 4p
60.     0 Kaspar Sasi               rühm       01:00:09 4p
61.     0 Mario Saarna              rühm       00:57:56 3p
62.     0 Maaja Glaser              rühm       01:02:45 3p
63.     0 Mattias Mandel            rühm       01:02:50 3p
64. 15856 Piret Joonas                         01:20:30 3p
65.     0 Erik-Villem Lehtmäe       rühm       01:36:43 2p
66.     0 Valter Kuld               rühm       01:37:13 2p
67.     0 Silver Haar               rühm       01:37:53 2p
68.     0 Kristjan Juronen          rühm       01:38:56 2p
#1 Rada (M21E): 22 KP 8.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH       M21E     00:59:45
 2.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     01:01:43 +01:58
 3.   480 Tarvo Avaste              Tammed    M21E     01:01:57 +02:12
 4.  3660 Kenny Kivikas             Ilves     M21E     01:03:16 +03:31
 5.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:08:35 +08:50
 6.  7521 Alar Kume                 Võru      M21E     01:12:34 +12:49
 7.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M21E     01:12:42 +12:57
 8.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     01:13:25 +13:40
 9. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     01:14:00 +14:15
10.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:18:06 +18:21
11.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:29:33 +29:48
12. 13451 Janoš Nikopensius         AARAIN    M21E     01:42:16 +42:31
13.     0 Aleksander Aldošin        KuperjanovM21E     01:49:16 +49:31
14.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:49:17 +49:32
15.  5042 Henn Antson               Võru      M21E     01:58:28 +58:43
16.  5251 Hans Teearu                         M21E     02:17:09 +77:24
17.  2986 Karl Teearu               Otepää    M21E     02:17:11 +77:26
18. 14719 Virko Luide               KVÜÕA     M21E     02:34:49 +95:04
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 18 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.   516 Enn Jõesaar                         M40      00:57:55
 2.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      00:58:39 +00:44
 3.  6770 Mart Külvik               Obinitsa  M45      01:00:09 +02:14
 4.  5730 Allar Padari              HOK       M40      01:05:04 +07:09
 5.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:06:18 +08:23
 6.   738 Priit Pääslane            Ilves     M35      01:06:19 +08:24
 7.  5156 Tarmo Zernant             Ilves     M40      01:06:29 +08:34
 8.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M40      01:07:40 +09:45
 9.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:08:54 +10:59
10.  4703 Juhan Aasaru                        M21A     01:09:24 +11:29
11. 18079 Jakub Novak                         M21A     01:11:11 +13:16
12.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M35      01:11:40 +13:45
13.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      01:12:10 +14:15
14.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     01:12:28 +14:33
15.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT    M21A     01:12:31 +14:36
16.  4292 Siim Jõesaar              Ilves     M21A     01:13:04 +15:09
17.  2678 Mirja Virve               Kobras    N21E     01:13:06 +15:11
18.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:15:19 +17:24
19.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:15:33 +17:38
20.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:15:37 +17:42
21.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:17:22 +19:27
22. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM35      01:18:53 +20:58
23.  5109 Kristjan Vällik           Korp! RotaM45      01:19:40 +21:45
24.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M35      01:20:42 +22:47
25.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:21:03 +23:08
26.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      01:23:21 +25:26
27.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:23:44 +25:49
28.  4821 Erko Jakobson             Rotalia   M21A     01:25:08 +27:13
29.  2673 Raivo Pehk                Põlva     M35      01:25:30 +27:35
30.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     01:27:09 +29:14
31.  3449 Eero Joonas               Võru      M40      01:28:03 +30:08
32.  7680 Janek Riives              TÜ        M35      01:33:44 +35:49
33.  1169 Tõnu Loog                 Kobras    M45      01:37:50 +39:55
34.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N21E     01:39:07 +41:12
35. 13065 Argo Laanemaa             KaitsevägiM40      01:41:17 +43:22
#3 Rada (VIPP): 13 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  7052 Aivar Tarre               Tartu ÜlikVIPP     01:13:36
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    VIPP     01:16:21 +02:45
 3. 12817 Teele Eensaar                       VIPP     01:21:08 +07:32
 4. 10151 Kärt Padari               TÜ        VIPP     01:21:21 +07:45
 5.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:25:14 +11:38
 6.  8227 Edith Seegel                        VIPP     01:40:39 +27:03
 7.     0 Nele Rajasaar             Tartu     VIPP     02:13:57 +60:21
 7. 12449 Julia Ivanova                       VIPP     02:13:57 +60:21
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 17 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  1311 Heini Tammik              Kape      M55      00:53:24
 2.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M50      00:58:09 +04:45
 3.   911 Ingrit Kala               Peko      N40      00:58:59 +05:35
 4.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      00:59:30 +06:06
 5.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras    N18      01:06:42 +13:18
 6.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M55      01:06:46 +13:22
 7.  2016 Minija Pääslane           Ilves     N40      01:10:02 +16:38
 8.   213 Saima Värton              Kobras    N45      01:11:07 +17:43
 9.   359 Erika Joonas              Võru      N40      01:11:13 +17:49
10. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      01:11:45 +18:21
11.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     01:11:57 +18:33
12.  3676 Kaia Kivikas              Ilves     N21A     01:12:12 +18:48
13.  9131 Tambet Tõnissoo           Tartu ÜlikM21B     01:13:23 +19:59
14.  2661 Indrek Mahla              Peko      M21B     01:14:03 +20:39
15.  6994 Marie Kristine Külvik     MHG       N21A     01:14:09 +20:45
15.  8790 Marta Olvet               Rakv      N21A     01:14:09 +20:45
17.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:14:24 +21:00
18.  1314 Marje Tobreluts           Kobras    N45      01:14:29 +21:05
19.  4314 Ago Käis                  Kobras    M55      01:16:02 +22:38
20.  5115 Tarmo Tüür                          M21B     01:16:19 +22:55
21.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:20:35 +27:11
22.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      01:20:36 +27:12
23.   706 Endel Remmet              Kape      M60      01:21:36 +28:12
24.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N40      01:22:05 +28:41
25.   707 Riina Kivikas             Ilves     N45      01:23:24 +30:00
26. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:23:42 +30:18
27. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM21B     01:24:44 +31:20
28. 11216 Kalev Õunsaar             Õru       M60      01:25:49 +32:25
29.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      01:26:33 +33:09
30. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:29:02 +35:38
31.  7775 Oleg Koshik               SRD       M21B     01:29:17 +35:53
32.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:29:53 +36:29
33.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:30:50 +37:26
34. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu ÜlikM21B     01:30:52 +37:28
35.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M60      01:32:58 +39:34
36. 10544 Triin Tekko               TÜ        N21A     01:33:54 +40:30
37.  1072 Heiki Rammul              Ilves     M60      01:34:48 +41:24
38. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:36:22 +42:58
39.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N40      01:42:12 +48:48
40.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG       M16      01:42:19 +48:55
41.  3895 Sirje Lind                Kape      N45      01:45:06 +51:42
42. 18049 Madis Haug                AS Toftan M21B     01:53:22 +59:58
43. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     N40      02:01:56 +68:32
44.  5119 Helis Teearu              Otepää GümN21A     02:34:49 +101:25
44.     0 Laura Erik                Otepää    N21A     02:34:49 +101:25
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 13 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:49:36
 2.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:51:15 +01:39
 3.  3654 Maarja Punak              Kobras    VIPT     00:51:44 +02:08
 4. 14475 Ago Mägimets              Tartu     VIPT     00:51:56 +02:20
 5.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras    VIPT     00:56:28 +06:52
 6.    68 Olavi Tomson              Kobras    VIPT     00:58:12 +08:36
 6. 10142 Getter Matto              Kobras    N16      00:58:12 +08:36
 8.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:58:17 +08:41
 9.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     00:58:21 +08:45
10.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:58:59 +09:23
11.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     00:59:59 +10:23
12.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     01:00:00 +10:24
13.  4336 Rein Raid                 Kape      M70      01:04:12 +14:36
14.  5654 Anu Iher                  Tartu     VIPT     01:09:18 +19:42
15.  3745 Kersti Ploom              Tartu     N60      01:10:29 +20:53
16.   146 Maie Abram                Ilves     N60      01:12:46 +23:10
17. 18630 Jelena V?ivtseva          Lõuna PoliVIPT     01:14:36 +25:00
18.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:16:07 +26:31
19.  4932 Mait Bratka               TÜ        VIPT     01:16:20 +26:44
20.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    VIPT     01:16:33 +26:57
21. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK    VIPT     01:17:09 +27:33
22. 14011 Sigrid Paul               SA TÜK    VIPT     01:17:24 +27:48
23.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M65      01:18:12 +28:36
24.  3746 Valter Ploom              SA Tartu VM70      01:19:10 +29:34
25. 16606 Liile Jõgi                WM        VIPT     01:19:58 +30:22
26. 17659 Kairi kivistik                      VIPT     01:21:49 +32:13
27. 10196 Maria Oper                Võru      N60      01:25:51 +36:15
28. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:26:28 +36:52
29.  4312 Peeter Põder                        VIPT     01:28:16 +38:40
30.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N60      01:29:18 +39:42
31. 18641 Kristina Reinmets         Tartu ÜlikVIPT     01:38:47 +49:11
32.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M65      01:57:20 +67:44
33. 13593 Külli Keerus                        VIPT     02:10:13 +80:37
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 11 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 12270 Heleene Tambet            Ilves     VIPL     00:38:12
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M14      00:39:21 +01:09
 3. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N14      00:42:34 +04:22
 4. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     00:43:03 +04:51
 5. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N14      00:43:47 +05:35
 6. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:48:47 +10:35
 7. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:48:48 +10:36
 8. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:48:50 +10:38
 9. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:49:25 +11:13
10.  5271 Marje Zernant                       VIPL     00:49:34 +11:22
11. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:49:42 +11:30
12.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu KarlM14      00:50:08 +11:56
13. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:53:16 +15:04
14. 17033 Kersti Metsoja            Kobras    VIPL     00:54:33 +16:21
15.  9418 Vesso Tamme                         VIPL     00:56:34 +18:22
16.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG       M14      01:00:38 +22:26
17.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:03:37 +25:25
18. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPL     01:05:37 +27:25
19.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     01:14:37 +36:25
20.   915 Ergo Nõmmiste             Kape      VIPL     01:18:10 +39:58
21.     0 Jüri Kamenik              TÜ        VIPL     01:24:48 +46:36
#7 Rada (M12,N12): 9 KP 3.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:40:05
 2. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N12      00:41:42 +01:37
 3. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:52:14 +12:09
 4. 15707 Karel Kuragin             Võru      M12      00:52:25 +12:20
 5. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      00:53:00 +12:55
 6. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine M12      01:33:55 +53:50
 7.     0 Mihkel Pauklin            Tartu     M12      01:35:48 +55:43
 8.     0 Juhan Pauklin             Tartu     M12      01:36:01 +55:56
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 2.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 11300 Emil Eensaar                        M08      00:22:28
 2. 17356 Mattias Maidla            Põlva SporM10      00:25:25 +02:57
 3.     0 Jan Markus Salum          Põlva     M08      00:28:03 +05:35
 4. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN10      00:30:43 +08:15
 5. 17668 Anete Saar                Põlva SporN10      00:31:04 +08:36
 6. 15278 Olev Piirisild            Võru      M10      00:33:37 +11:09
 7. 16238 Kristiin Kalle            Põlva SporN10      00:34:11 +11:43
 8. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:37:43 +15:15
 9. 15058 Emily Vinne               Põlva SporN08      00:39:57 +17:29
10. 15088 Villem Piirimäe                     M08      00:40:34 +18:06
11. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:40:52 +18:24
12. 14871 Agnes Tennisberg                    N08      00:44:03 +21:35
13. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N10      00:46:46 +24:18
14.  2180 Markus Zimmermann         Kape      M08      01:21:10 +58:42

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.35 [2012.401] @ 11.09.2012 21:15:17 Kobras