Põlva 22 teisipäevak, Valgesoo-Akste

04.09.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Ülo Needo
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 26 KP 8.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH        01:16:19
 2.  3928 Mattias Rennel            Harju KEK  01:18:17 +01:58
 3.  4191 Kaur Kase                 Võru       01:18:18 +01:59
 4.  5813 Erik Saarts               Võru       01:19:03 +02:44
 5.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:19:08 +02:49
 6.  1469 Tanel Kalm                Peko       01:26:44 +10:25
 7. 13451 Janoš Nikopensius         AARAIN     01:26:46 +10:27
 8.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:46:46 +30:27
 9.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:53:44 +37:25
10.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  02:03:15 +46:56
11. 16083 Andres Saetalu                       02:38:55 +82:36
M18 Rada (2): 19 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  6987 Sander Lembra             Võru       01:12:09
M21A Rada (2): 19 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4347 Tarmo Tolm                Orvand     01:04:18
 2.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:08:33 +04:15
 3.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:10:22 +06:04
 4.  2005 Pear Post                 Kobras     01:12:26 +08:08
 5.  5397 Targo Tennisberg                     01:27:18 +23:00
 6.  7087 Taavi Pae                            01:32:24 +28:06
M35 Rada (2): 19 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       01:01:56
 2. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       01:03:17 +01:21
 3.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:08:28 +06:32
 4.  7680 Janek Riives              TÜ         01:25:50 +23:54
 5. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:27:33 +25:37
 6.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:36:59 +35:03
 7.  2673 Raivo Pehk                Põlva      01:42:56 +41:00
M40 Rada (2): 19 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   516 Enn Jõesaar                          00:57:54
 2.  5730 Allar Padari              HOK        00:59:42 +01:48
 3.  4962 Antti Roose               Kobras     01:00:10 +02:16
 4.   303 Tiit Tali                 Ilves      01:00:21 +02:27
 5.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:06:02 +08:08
 6.  3449 Eero Joonas               Võru       01:09:19 +11:25
 7.  1060 Eero Kivikas              Ilves      01:20:37 +22:43
 8.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:27:52 +29:58
 9.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:30:50 +32:56
M45 Rada (2): 19 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:00:10
 2.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:04:45 +04:35
 3.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:07:35 +07:25
 4.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:11:13 +11:03
 5.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:30:45 +30:35
N21E Rada (2): 19 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:05:23
 2.  3717 Laura Joonas              Võru       01:09:14 +03:51
 3.  2678 Mirja Virve               Kobras     01:11:40 +06:17
 4.  4484 Margret Zimmermann        Kape       01:18:19 +12:56
 5.  5025 Marianne Haug             Võru       01:18:49 +13:26
 6.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:23:51 +18:28
 7.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     01:23:55 +18:32
 8. 10142 Getter Matto              Kobras     01:51:44 +46:21
VIPP Rada (3): 17 KP 6.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2738 Märt Kivila               Ilves      01:01:16
 2.  7987 Marko Avikson             Kobras     01:08:35 +07:19
 3.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       01:12:48 +11:32
 4. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:19:46 +18:30
 5. 18883 Marti Soosaar             Eesti Firm 01:35:51 +34:35
 6.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:41:09 +39:53
M16 Rada (4): 17 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras     01:08:55
 2.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG        01:14:30 +05:35
M21B Rada (4): 17 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3891 Peeter Lind               Kape       00:55:35
 2.  5115 Tarmo Tüür                           01:03:18 +07:43
 3. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:04:55 +09:20
 4. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 01:20:45 +25:10
M50 Rada (4): 17 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:00:59
M55 Rada (4): 17 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:57:50
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:03:17 +05:27
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       01:06:52 +09:02
 4.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:10:23 +12:33
 5.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:22:07 +24:17
 6.  9076 Heikki Susimaa            HS         01:40:28 +42:38
M60 Rada (4): 17 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:54:49
 2.  3685 Mati Külaase              Võru       01:08:58 +14:09
 3.   143 Madis Oras                Ilves      01:10:23 +15:34
 4.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:22:21 +27:32
 5.   706 Endel Remmet              Kape       01:24:51 +30:02
 6.   708 Rein Prank                Kape       01:32:00 +37:11
 7.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:42:13 +47:24
N18 Rada (4): 17 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  7098 Kristiina Laht            Kape       00:58:01
N21A Rada (4): 17 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  8608 Ester Klaas               Räpina     01:19:02
 2.  6994 Marie Kristine Külvik     MHG        01:19:41 +00:39
 3.  8790 Marta Olvet               Rakv       01:19:43 +00:41
N35 Rada (4): 17 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:33:12
N40 Rada (4): 17 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:03:22
 2.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:06:55 +03:33
 3.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:20:53 +17:31
N45 Rada (4): 17 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   213 Saima Värton              Kobras     01:05:53
 2.  1301 Airi Alnek                Võru       01:06:05 +00:12
 3.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:14:21 +08:28
 4.  3235 Anne Arold                Ilves      01:21:38 +15:45
 5.   731 Maive Tõemäe              Peko       01:21:49 +15:56
 6. 16421 Epp Voitka                Võru       01:21:52 +15:59
 7.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:25:09 +19:16
 8.  1314 Marje Tobreluts           Kobras     01:28:17 +22:24
 9. 11985 Anne Rohtmets             SA TÜK     01:30:51 +24:58
VIPT Rada (5): 17 KP 4.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14475 Ago Mägimets              Tartu      00:53:12
 2. 10140 Villu Serv                Kobras     00:54:54 +01:42
 3.  1104 Uve Nummert               Kape       00:58:12 +05:00
 4.  4932 Mait Bratka               TÜ         01:03:26 +10:14
 5.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:03:52 +10:40
 6. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG   01:05:15 +12:03
 6. 18643 Ave Ansper                Lähteühis  01:05:15 +12:03
 8.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:06:05 +12:53
 9.  5654 Anu Iher                             01:07:34 +14:22
10.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:09:50 +16:38
11. 10195 Vampula Oper              Võru       01:12:09 +18:57
12.  6105 Ene Laht                  Tartu      01:13:26 +20:14
13.  2781 Priit Nurmoja             Kobras     01:14:50 +21:38
14.  4312 Peeter Põder                         01:21:27 +28:15
15.  4239 Katri Hirv                Võru       01:22:43 +29:31
16. 17659 Kairi kivistik                       01:25:53 +32:41
17. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:37:49 +44:37
18. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:37:53 +44:41
19. 18641 Kristina Reinmets         Tartu Ülik 01:45:36 +52:24
20. 15806 Joel Ilja                 Kirjandusm 02:14:32 +81:20
21. 13620 Liivi Lõhmus              Tartu      02:14:50 +81:38
N50 Rada (5): 17 KP 4.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      01:13:28
N55 Rada (5): 17 KP 4.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:28:25
N60 Rada (5): 17 KP 4.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      01:07:19
 2.  3745 Kersti Ploom              Tartu      01:11:24 +04:05
 3. 10196 Maria Oper                Võru       01:12:27 +05:08
 4.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:22:23 +15:04
 5.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:29:36 +22:17
 6.  1330 Laine Saal                Kobras     01:30:09 +22:50
 7.   146 Maie Abram                Ilves      01:40:17 +32:58
M65 Rada (5): 17 KP 4.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:22:14
 2.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:23:20 +01:06
 3.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:43:08 +20:54
M70 Rada (5): 17 KP 4.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:50:15
 2.   676 Heino Mardiste            Kape       00:57:17 +07:02
 3.  1064 Rudolf Mürk               Võru       01:07:30 +17:15
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:13:42 +23:27
 5.  3746 Valter Ploom              SA Tartu V 01:14:56 +24:41
 6.   460 Lembit Vassil             Ilves      01:20:13 +29:58
M14 Rada (6): 11 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:39:03
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:39:54 +00:51
 3. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:47:26 +08:23
 4.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG        01:02:08 +23:05
 5. 11708 Erik Bleive               Kobras     01:10:14 +31:11
M75 Rada (6): 11 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:15:27
VIPL Rada (6): 11 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:43:40
 2.  5271 Marje Zernant                        00:53:04 +09:24
 3. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:55:48 +12:08
 4. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:57:05 +13:25
 5. 15073 Janika Matto              Viluste    00:57:26 +13:46
 6.  7051 Vambola Kisand            Tartu      00:57:31 +13:51
 7. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:58:49 +15:09
 8. 17033 Kersti Metsoja            Kobras     01:07:01 +23:21
 9. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:11:40 +28:00
10.   915 Ergo Nõmmiste             Kape       01:19:53 +36:13
11.   725 Relvo Värton              Kobras     01:24:26 +40:46
12. 14815 Tiina Sedman              TÜ         01:30:42 +47:02
N14 Rada (6): 11 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:40:22
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:45:48 +05:26
M12 Rada (7): 7 KP 2.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16234 Hando Allmann             Võru       00:34:32
 2. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:36:30 +01:58
 3. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:48:20 +13:48
 4. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  00:54:29 +19:57
N12 Rada (7): 7 KP 2.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:36:37
 2. 18631 Mariann Jahhu             Tartu Kato 00:59:03 +22:26
 3.     0 Marianne Pindmaa          OK Võru    01:14:23 +37:46
M10 Rada (8): 5 KP 1.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor 00:14:38
 2. 17356 Mattias Maidla            Põlva Spor 00:15:30 +00:52
 3.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:24:23 +09:45
 4. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:24:30 +09:52
 5. 15278 Olev Piirisild            Võru       00:27:38 +13:00
M08 Rada (8): 5 KP 1.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:15:14
 2. 17357 Osvald Nigola             Põlva Spor 00:20:10 +04:56
N10 Rada (8): 5 KP 1.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:18:43
 2. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:19:13 +00:30
 3. 16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor 00:28:22 +09:39
 4. 17667 Evely Ostrov              Põlva Spor 00:37:20 +18:37
N08 Rada (8): 5 KP 1.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14871 Agnes Tennisberg                     00:26:15
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves      01:11:05 25p
 2. 18049 Madis Haug                AS Toftan  02:06:30 20p
 3.  6770 Mart Külvik               Obinitsa   01:03:45 19p
 4.  1938 Raul Kangur               SOK        01:07:24 19p
 5. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:52:33 19p
 6. 12087 Priit Tiganik             TTÜ        01:13:19 18p
 7.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:15:01 18p
 8.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:28:30 18p
 9.   145 Jüri Ümarik                          01:32:55 17p
10.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:48:41 17p
11.  4336 Rein Raid                 Kape       01:26:23 16p
12.  1300 Paavo Rõigas              Peko       01:01:46 15p
13.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:39:51 13p
14. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK     01:47:41 12p
15. 17519 Janek Jõgis                          02:15:20 12p
16.  4292 Siim Jõesaar              Ilves      00:42:27 11p
17.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:02:24 11p
18.  8227 Edith Seegel                         01:09:42 11p
19.  4436 Külli Leiger              Kape       00:49:32 10p
20.  4821 Erko Jakobson             Rotalia    00:59:22 10p
21.     0 Elar Vanahunt             Põlva      01:00:44 10p
22.     0 Peter-Gabriel Hänilane    Põlva      01:00:47 10p
23. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:01:42 10p
24. 16606 Liile Jõgi                WM         01:03:00 10p
25. 14237 Diana Lõhmus              Tallinna V 01:42:47 10p
26.   141 Avo Veermäe               Ilves      00:32:58 9p
27.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      01:00:24 9p
28.  3895 Sirje Lind                Kape       01:12:38 9p
29. 15856 Piret Joonas                         00:55:39 8p
30. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:36:50 7p
31. 12164 Erle Tüür                            00:45:56 7p
32.  8999 Tarmo Vist                Kobras     01:03:51 7p
33.     0 Iris Maria Hertog         Belgia     01:14:23 7p
34. 11713 Martin Sults              Kobras     00:51:45 6p
35. 16962 Tom Martens               Võru       01:12:43 6p
36.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:17:39 6p
37. 18645 Toomas Nigola             Põlva KL M 00:20:10 5p
38. 18644 Mari Zõbin                           00:38:17 5p
39. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:01:44 4p
40.     0 Mae Pindmaa               OK Võru    01:14:23
#1 Rada (M21E): 26 KP 8.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH       M21E     01:16:19
 2.  3928 Mattias Rennel            Harju KEK M21E     01:18:17 +01:58
 3.  4191 Kaur Kase                 Võru      M21E     01:18:18 +01:59
 4.  5813 Erik Saarts               Võru      M21E     01:19:03 +02:44
 5.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:19:08 +02:49
 6.  1469 Tanel Kalm                Peko      M21E     01:26:44 +10:25
 7. 13451 Janoš Nikopensius         AARAIN    M21E     01:26:46 +10:27
 8.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:46:46 +30:27
 9.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:53:44 +37:25
10.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     02:03:15 +46:56
11. 16083 Andres Saetalu                      M21E     02:38:55 +82:36
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 19 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.   516 Enn Jõesaar                         M40      00:57:54
 2.  5730 Allar Padari              HOK       M40      00:59:42 +01:48
 3.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      01:00:10 +02:16
 3.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      01:00:10 +02:16
 5.   303 Tiit Tali                 Ilves     M40      01:00:21 +02:27
 6.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      01:01:56 +04:02
 7. 10214 Tõnis Piirisild           Võru      M35      01:03:17 +05:23
 8.  4347 Tarmo Tolm                Orvand    M21A     01:04:18 +06:24
 9.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      01:04:45 +06:51
10.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     01:05:23 +07:29
11.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M40      01:06:02 +08:08
12.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      01:07:35 +09:41
13.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M35      01:08:28 +10:34
14.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:08:33 +10:39
15.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     01:09:14 +11:20
16.  3449 Eero Joonas               Võru      M40      01:09:19 +11:25
17.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:10:22 +12:28
18.  5109 Kristjan Vällik           Korp! RotaM45      01:11:13 +13:19
19.  2678 Mirja Virve               Kobras    N21E     01:11:40 +13:46
20.  6987 Sander Lembra             Võru      M18      01:12:09 +14:15
21.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:12:26 +14:32
22.  4484 Margret Zimmermann        Kape      N21E     01:18:19 +20:25
23.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:18:49 +20:55
24.  1060 Eero Kivikas              Ilves     M40      01:20:37 +22:43
25.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     01:23:51 +25:57
26.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras    N21E     01:23:55 +26:01
27.  7680 Janek Riives              TÜ        M35      01:25:50 +27:56
28.  5397 Targo Tennisberg                    M21A     01:27:18 +29:24
29. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM35      01:27:33 +29:39
30.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:27:52 +29:58
31.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M45      01:30:45 +32:51
32.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      01:30:50 +32:56
33.  7087 Taavi Pae                           M21A     01:32:24 +34:30
34.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:36:59 +39:05
35.  2673 Raivo Pehk                Põlva     M35      01:42:56 +45:02
36. 10142 Getter Matto              Kobras    N21E     01:51:44 +53:50
#3 Rada (VIPP): 17 KP 6.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  2738 Märt Kivila               Ilves     VIPP     01:01:16
 2.  7987 Marko Avikson             Kobras    VIPP     01:08:35 +07:19
 3.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      VIPP     01:12:48 +11:32
 4. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    VIPP     01:19:46 +18:30
 5. 18883 Marti Soosaar             Eesti FirmVIPP     01:35:51 +34:35
 6.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:41:09 +39:53
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 17 KP 5.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      00:54:49
 2.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:55:35 +00:46
 3.  1311 Heini Tammik              Kape      M55      00:57:50 +03:01
 4.  7098 Kristiina Laht            Kape      N18      00:58:01 +03:12
 5.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M50      01:00:59 +06:10
 6.  4314 Ago Käis                  Kobras    M55      01:03:17 +08:28
 7.  5115 Tarmo Tüür                          M21B     01:03:18 +08:29
 8.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N40      01:03:22 +08:33
 9. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM21B     01:04:55 +10:06
10.   213 Saima Värton              Kobras    N45      01:05:53 +11:04
11.  1301 Airi Alnek                Võru      N45      01:06:05 +11:16
12.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M55      01:06:52 +12:03
13.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:06:55 +12:06
14. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      01:08:55 +14:06
15.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      01:08:58 +14:09
16.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M55      01:10:23 +15:34
16.   143 Madis Oras                Ilves     M60      01:10:23 +15:34
18.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:14:21 +19:32
19.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG       M16      01:14:30 +19:41
20.  8608 Ester Klaas               Räpina    N21A     01:19:02 +24:13
21.  6994 Marie Kristine Külvik     MHG       N21A     01:19:41 +24:52
22.  8790 Marta Olvet               Rakv      N21A     01:19:43 +24:54
23. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu ÜlikM21B     01:20:45 +25:56
24.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N40      01:20:53 +26:04
25.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:21:38 +26:49
26.   731 Maive Tõemäe              Peko      N45      01:21:49 +27:00
27. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:21:52 +27:03
28.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:22:07 +27:18
29.  1072 Heiki Rammul              Ilves     M60      01:22:21 +27:32
30.   706 Endel Remmet              Kape      M60      01:24:51 +30:02
31.   707 Riina Kivikas             Ilves     N45      01:25:09 +30:20
32.  1314 Marje Tobreluts           Kobras    N45      01:28:17 +33:28
33. 11985 Anne Rohtmets             SA TÜK    N45      01:30:51 +36:02
34.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:32:00 +37:11
35. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:33:12 +38:23
36.  9076 Heikki Susimaa            HS        M55      01:40:28 +45:39
37.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M60      01:42:13 +47:24
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 17 KP 4.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:50:15
 2. 14475 Ago Mägimets              Tartu     VIPT     00:53:12 +02:57
 3. 10140 Villu Serv                Kobras    VIPT     00:54:54 +04:39
 4.   676 Heino Mardiste            Kape      M70      00:57:17 +07:02
 5.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:58:12 +07:57
 6.  4932 Mait Bratka               TÜ        VIPT     01:03:26 +13:11
 7.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    VIPT     01:03:52 +13:37
 8. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG  VIPT     01:05:15 +15:00
 8. 18643 Ave Ansper                Lähteühis VIPT     01:05:15 +15:00
10.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     01:06:05 +15:50
11.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      01:07:19 +17:04
12.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      01:07:30 +17:15
13.  5654 Anu Iher                            VIPT     01:07:34 +17:19
14.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     01:09:50 +19:35
15.  3745 Kersti Ploom              Tartu     N60      01:11:24 +21:09
16. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:12:09 +21:54
17. 10196 Maria Oper                Võru      N60      01:12:27 +22:12
18.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPT     01:13:26 +23:11
19.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      01:13:28 +23:13
20.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:13:42 +23:27
21.  2781 Priit Nurmoja             Kobras    VIPT     01:14:50 +24:35
22.  3746 Valter Ploom              SA Tartu VM70      01:14:56 +24:41
23.   460 Lembit Vassil             Ilves     M70      01:20:13 +29:58
24.  4312 Peeter Põder                        VIPT     01:21:27 +31:12
25.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      01:22:14 +31:59
26.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      01:22:23 +32:08
27.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPT     01:22:43 +32:28
28.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M65      01:23:20 +33:05
29. 17659 Kairi kivistik                      VIPT     01:25:53 +35:38
30.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      01:28:25 +38:10
31.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N60      01:29:36 +39:21
32.  1330 Laine Saal                Kobras    N60      01:30:09 +39:54
33. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     01:37:49 +47:34
34. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     VIPT     01:37:53 +47:38
35.   146 Maie Abram                Ilves     N60      01:40:17 +50:02
36.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M65      01:43:08 +52:53
37. 18641 Kristina Reinmets         Tartu ÜlikVIPT     01:45:36 +55:21
38. 15806 Joel Ilja                 KirjandusmVIPT     02:14:32 +84:17
39. 13620 Liivi Lõhmus              Tartu     VIPT     02:14:50 +84:35
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 11 KP 3.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras    M14      00:39:03
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M14      00:39:54 +00:51
 3. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N14      00:40:22 +01:19
 4. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     00:43:40 +04:37
 5. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N14      00:45:48 +06:45
 6. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M14      00:47:26 +08:23
 7.  5271 Marje Zernant                       VIPL     00:53:04 +14:01
 8. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:55:48 +16:45
 9. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:57:05 +18:02
10. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:57:26 +18:23
11.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     00:57:31 +18:28
12. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:58:49 +19:46
13.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG       M14      01:02:08 +23:05
14. 17033 Kersti Metsoja            Kobras    VIPL     01:07:01 +27:58
15. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      01:10:14 +31:11
16. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPL     01:11:40 +32:37
17.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:15:27 +36:24
18.   915 Ergo Nõmmiste             Kape      VIPL     01:19:53 +40:50
19.   725 Relvo Värton              Kobras    VIPL     01:24:26 +45:23
20. 14815 Tiina Sedman              TÜ        VIPL     01:30:42 +51:39
#7 Rada (M12,N12): 7 KP 2.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:34:32
 2. 15707 Karel Kuragin             Võru      M12      00:36:30 +01:58
 3. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N12      00:36:37 +02:05
 4. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:48:20 +13:48
 5. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      00:54:29 +19:57
 6. 18631 Mariann Jahhu             Tartu KatoN12      00:59:03 +24:31
 7.     0 Marianne Pindmaa          OK Võru   N12      01:14:23 +39:51
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 5 KP 1.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva SporM10      00:14:38
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:15:14 +00:36
 3. 17356 Mattias Maidla            Põlva SporM10      00:15:30 +00:52
 4. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN10      00:18:43 +04:05
 5. 17668 Anete Saar                Põlva SporN10      00:19:13 +04:35
 6. 17357 Osvald Nigola             Põlva SporM08      00:20:10 +05:32
 7.  1435 Kerten Matto              Kobras    M10      00:24:23 +09:45
 8. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:24:30 +09:52
 9. 14871 Agnes Tennisberg                    N08      00:26:15 +11:37
10. 15278 Olev Piirisild            Võru      M10      00:27:38 +13:00
11. 16238 Kristiin Kalle            Põlva SporN10      00:28:22 +13:44
12. 17667 Evely Ostrov              Põlva SporN10      00:37:20 +22:42

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.35 [2012.401] @ 4.09.2012 22:58:36 Kobras