Põlva 2 teisipäevak, Aarniku

17.04.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Kalle Ojasoo
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 24 KP 9.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:47:29
  2. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:52:33
  3. 3980 Priit Randman             Rakv        00:54:17
  4. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:56:58
  5. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:58:38
  6. 8646 Sander Mirme                          00:59:13
  7. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:03:12
  8. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:08:27
  9. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:11:45
 10. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:16:48
 11.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      01:25:11
M21A Rada (2): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:42:20
  2. 2005 Pear Post                 Kobras      00:56:48
  3. 8226 Lauri Eskor                           00:59:25
  4. 3652 Tarmo Needo               Korp Sakal  01:00:57
  5. 7087 Taavi Pae                             01:01:06
  6. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:01:28
  7.11926 Kunnar Karu               Tartu Mara  01:07:13
M35 Rada (2): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5655 Heno Ivanov                           00:47:57
  2. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:50:03
  3. 4978 Allar Kivil               LSF PT      00:50:37
  4.16987 Meelis Burget             EÜS         00:57:17
  5. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:59:59
  6. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:10:03
  7. 2673 Raivo Pehk                Põlva       01:10:28
  8.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:21:24
M40 Rada (2): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4962 Antti Roose               Kobras      00:46:44
  2. 5730 Allar Padari              HOK         00:49:21
  3. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:53:49
  4. 1938 Raul Kangur               SOK         00:58:46
  5. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:02:41
  6. 5042 Henn Antson               Võru        01:05:50
M45 Rada (2): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:46:20
  2. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:46:39
  3.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:51:38
  4. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:00:01
  5. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:11:39
N21E Rada (2): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2670 Heleri Kivil              LSF PT      00:47:21
  2. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:49:10
  3. 2470 Jana Kink                 Kape        00:50:22
  4. 4484 Margret Zimmermann        Kape        01:00:47
  5.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:06:18
  6. 4178 Anniki Inno               Ilves       01:07:12
VIPP Rada (3): 14 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:53:44
  2.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:11:54
  3. 8227 Edith Seegel                          01:13:26
M16 Rada (4): 15 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10140 Villu Serv                Kobras      00:43:46
  2.16227 Ander Adamson             Kobras      00:57:08
M21B Rada (4): 15 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:34:45
  2. 7680 Janek Riives              TÜ          00:42:43
  3.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      00:43:09
  4. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:44:59
  5. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:51:34
  6. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:52:12
  7. 7542 Indrek Katušin                        00:53:59
M55 Rada (4): 15 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:38:40
  2. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:39:32
  3. 1311 Heini Tammik              Kape        00:42:20
  4. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        00:50:58
  5. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      00:53:24
M60 Rada (4): 15 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:43:43
  2. 3685 Mati Külaase              Võru        00:43:53
  3.  706 Endel Remmet              Kape        00:46:40
  4.  708 Rein Prank                Kape        00:48:23
  5. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       00:50:38
  6. 1072 Heiki Rammul              Ilves       00:53:49
N18 Rada (4): 15 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10142 Getter Matto              Kobras      00:58:06
N21A Rada (4): 15 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:45:00
  2. 3654 Maarja Punak              Kobras      00:56:40
  3. 1459 Jaana Aedmäe              Kobras      00:57:34
N35 Rada (4): 15 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16651 Maris Lepik               Kobras      01:02:21
N40 Rada (4): 15 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         00:54:27
N45 Rada (4): 15 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:41:55
  2. 3235 Anne Arold                Ilves       00:43:56
  3.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:49:21
  4.  213 Saima Värton              Kobras      00:54:12
  5.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:59:57
  6. 3895 Sirje Lind                Kape        01:05:56
VIPT Rada (5): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:31:50
  2. 2741 Merike Paapson            TON         00:32:06
  3.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:33:30
  4.16666 Lauri Pähn                Võru        00:34:20
  5. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:41:23
  6.10211 Merilin Aruots            Põlva       00:44:40
  6. 2839 Martin Ojasoo             Kobras      00:44:40
  6.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      00:44:40
  9.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      00:44:41
 10. 5654 Anu Iher                              00:47:19
 11. 4312 Peeter Põder                          00:51:04
 12. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:51:37
 13.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    00:53:14
 14.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:53:41
 15.10195 Vampula Oper              Võru        00:59:06
 16.15856 Piret Joonas                          01:16:22
N16 Rada (5): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:39:44
  2.13218 Helle Leis                Kobras      00:43:16
N50 Rada (5): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3910 Aino Koser                Ilves       00:49:47
  2. 5017 Heli Viks                 Võru        00:53:14
N55 Rada (5): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:47:46
N60 Rada (5): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       00:44:58
  2. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:53:24
  3.10196 Maria Oper                Võru        01:01:09
  4.  740 Helle Mürk                Võru        01:02:11
  5. 1330 Laine Saal                Kobras      01:04:41
M65 Rada (5): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    3 Mati Poom                 TON         00:43:28
  2. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:45:40
  3. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:55:19
  4.  127 Jüri Zimmermann           Kape        01:01:48
M70 Rada (5): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:36:11
  2. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:36:19
  3.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:42:53
  4. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:52:05
M14 Rada (6): 11 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:36:55
  2.11713 Martin Sults              Kobras      00:41:34
  3.11708 Erik Bleive               Kobras      00:48:32
M75 Rada (6): 11 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:06:22
VIPL Rada (6): 11 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:37:53
  2.15052 Pille Vinne               Kobras      00:38:39
  3.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:39:12
  4.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:43:21
  5.18049 Madis Haug                Võru        00:43:23
  6.16610 Viljo Randoja                         00:45:30
  7.17621 Vahur Virve                           00:45:44
  8.17346 Maria Meitsar                         00:49:25
  9.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:50:28
 10.14777 Igmar Matto               Viluste     00:50:46
 11.15073 Janika Matto              Viluste     00:50:57
 12.11786 Epp Säga                  Kobras      00:52:30
 13.15393 Krista Kõlli              Võru        00:56:56
 14. 6105 Ene Laht                              00:57:22
 15.10340 Epp Paal                  Klubi Tart  01:02:44
 16.10316 Helen Virro               Klubi Tart  01:02:46
 17.18043 Kati Kongo                Metsaomani  01:07:16
 18.15846 Tuuli Lõhmus              HTG         01:09:07
 19.15833 Kadri Isakar              LSF PT      01:09:14
 20. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:15:34
N14 Rada (6): 11 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:38:35
  2.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:52:11
  3.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:52:13
M12 Rada (7): 8 KP 3.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17960 Karmo-Kris Reintamm       Sõmerpalu   00:34:37
  2.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:43:02
  3.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:47:39
  4.13781 Mihkel Mahla              Karoliine   00:50:48
N12 Rada (7): 8 KP 3.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:25:28
  2. 5043 Kristina Haug             Võru        01:02:38
M10 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:33:44
  2.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva       00:35:17
M08 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14470 Kaspar Karolin                        00:21:50
  2.11240 Ralf Kivil                            00:27:23
  3.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:37:52
  4.18019 Erik Marten Zernant       Meelespea   00:58:38
N10 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:18:58
  2.17668 Anette Saar               Põlva Spor  00:26:20
  3.16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor  00:37:48
  4.17667 Evely Ostrov              Põlva Spor  00:38:24
N08 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16213 Gerda Kivil                           00:27:23
  2.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:38:21
  3.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:39:12
  4.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  00:58:38
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:09:33 24p
  2.  145 Jüri Ümarik                           01:15:42 22p
  3. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      01:07:29 15p
  4. 5150 Karl Tiit                 Ilves       01:02:36 14p
  5. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:45:50 13p
  6.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:08:07 12p
  7. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      00:19:48 8p
  8.18048 Helina Vinne              Põlva       00:37:30 8p
  9.15060 Katrin Vinne                          00:37:36 8p
 10.15147 Mari Iher                             00:50:48 8p
 11.   68 Olavi Tomson              Kobras      00:31:42 7p
 12. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:59:35 7p
 13.10729 Maie Möller               Kobras      00:33:18 6p
 14. 8999 Tarmo Vist                Kobras      00:46:36 6p
 15.    0 Reeda Šmidaite                        00:25:49 5p
 16.18044 Gregor Gondiu                         00:37:19 5p
 17. 1439 Vilve Liiskmann           Kobras      00:39:01 5p
 18.17787 Rihard Kiviselg                       00:12:56 3p
 19.18050 Merilin Laanjõe                       00:16:49 3p
 20.15053 Joonas-Dein Plakso        Põlva Spor  00:57:11
#1 Rada (M21E): 24 KP 9.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:47:29
  2. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:52:33
  3. 3980 Priit Randman             Rakv        00:54:17
  4. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:56:58
  5. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:58:38
  6. 8646 Sander Mirme                          00:59:13
  7. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:03:12
  8. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:08:27
  9. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:11:45
 10. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:16:48
 11.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      01:25:11
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:42:20
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:46:20
  3. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:46:39
  4. 4962 Antti Roose               Kobras      00:46:44
  5. 2670 Heleri Kivil              LSF PT      00:47:21
  6. 5655 Heno Ivanov                           00:47:57
  7. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:49:10
  8. 5730 Allar Padari              HOK         00:49:21
  9. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:50:03
 10. 2470 Jana Kink                 Kape        00:50:22
 11. 4978 Allar Kivil               LSF PT      00:50:37
 12.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:51:38
 13. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:53:49
 14. 2005 Pear Post                 Kobras      00:56:48
 15.16987 Meelis Burget             EÜS         00:57:17
 16. 1938 Raul Kangur               SOK         00:58:46
 17. 8226 Lauri Eskor                           00:59:25
 18. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:59:59
 19. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:00:01
 20. 4484 Margret Zimmermann        Kape        01:00:47
 21. 3652 Tarmo Needo               Korp Sakal  01:00:57
 22. 7087 Taavi Pae                             01:01:06
 23. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:01:28
 24. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:02:41
 25. 5042 Henn Antson               Võru        01:05:50
 26.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:06:18
 27. 4178 Anniki Inno               Ilves       01:07:12
 28.11926 Kunnar Karu               Tartu Mara  01:07:13
 29. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:10:03
 30. 2673 Raivo Pehk                Põlva       01:10:28
 31. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:11:39
 32.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:21:24
#3 Rada (VIPP): 14 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:53:44
  2.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:11:54
  3. 8227 Edith Seegel                          01:13:26
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 15 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:34:45
  2. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:38:40
  3. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:39:32
  4. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:41:55
  5. 1311 Heini Tammik              Kape        00:42:20
  6. 7680 Janek Riives              TÜ          00:42:43
  7.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      00:43:09
  8. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:43:43
  9.10140 Villu Serv                Kobras      00:43:46
 10. 3685 Mati Külaase              Võru        00:43:53
 11. 3235 Anne Arold                Ilves       00:43:56
 12. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:44:59
 13. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:45:00
 14.  706 Endel Remmet              Kape        00:46:40
 15.  708 Rein Prank                Kape        00:48:23
 16.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:49:21
 17. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       00:50:38
 18. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        00:50:58
 19. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:51:34
 20. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:52:12
 21. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      00:53:24
 22. 1072 Heiki Rammul              Ilves       00:53:49
 23. 7542 Indrek Katušin                        00:53:59
 24.  213 Saima Värton              Kobras      00:54:12
 25. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         00:54:27
 26. 3654 Maarja Punak              Kobras      00:56:40
 27.16227 Ander Adamson             Kobras      00:57:08
 28. 1459 Jaana Aedmäe              Kobras      00:57:34
 29.10142 Getter Matto              Kobras      00:58:06
 30.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:59:57
 31.16651 Maris Lepik               Kobras      01:02:21
 32. 3895 Sirje Lind                Kape        01:05:56
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:31:50
  2. 2741 Merike Paapson            TON         00:32:06
  3.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:33:30
  4.16666 Lauri Pähn                Võru        00:34:20
  5. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:36:11
  6. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:36:19
  7.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:39:44
  8. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:41:23
  9.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:42:53
 10.13218 Helle Leis                Kobras      00:43:16
 11.    3 Mati Poom                 TON         00:43:28
 12.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      00:44:40
 12.10211 Merilin Aruots            Põlva       00:44:40
 12. 2839 Martin Ojasoo             Kobras      00:44:40
 15.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      00:44:41
 16. 4910 Leili Prans               Ilves       00:44:58
 17. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:45:40
 18. 5654 Anu Iher                              00:47:19
 19. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:47:46
 20. 3910 Aino Koser                Ilves       00:49:47
 21. 4312 Peeter Põder                          00:51:04
 22. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:51:37
 23. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:52:05
 24. 5017 Heli Viks                 Võru        00:53:14
 24.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    00:53:14
 26. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:53:24
 27.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:53:41
 28. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:55:19
 29.10195 Vampula Oper              Võru        00:59:06
 30.10196 Maria Oper                Võru        01:01:09
 31.  127 Jüri Zimmermann           Kape        01:01:48
 32.  740 Helle Mürk                Võru        01:02:11
 33. 1330 Laine Saal                Kobras      01:04:41
 34.15856 Piret Joonas                          01:16:22
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 11 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:36:55
  2. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:37:53
  3.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:38:35
  4.15052 Pille Vinne               Kobras      00:38:39
  5.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:39:12
  6.11713 Martin Sults              Kobras      00:41:34
  7.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:43:21
  8.18049 Madis Haug                Võru        00:43:23
  9.16610 Viljo Randoja                         00:45:30
 10.17621 Vahur Virve                           00:45:44
 11.11708 Erik Bleive               Kobras      00:48:32
 12.17346 Maria Meitsar                         00:49:25
 13.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:50:28
 14.14777 Igmar Matto               Viluste     00:50:46
 15.15073 Janika Matto              Viluste     00:50:57
 16.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:52:11
 17.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:52:13
 18.11786 Epp Säga                  Kobras      00:52:30
 19.15393 Krista Kõlli              Võru        00:56:56
 20. 6105 Ene Laht                              00:57:22
 21.10340 Epp Paal                  Klubi Tart  01:02:44
 22.10316 Helen Virro               Klubi Tart  01:02:46
 23. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:06:22
 24.18043 Kati Kongo                Metsaomani  01:07:16
 25.15846 Tuuli Lõhmus              HTG         01:09:07
 26.15833 Kadri Isakar              LSF PT      01:09:14
 27. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:15:34
#7 Rada (M12,N12): 8 KP 3.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:25:28
  2.17960 Karmo-Kris Reintamm       Sõmerpalu   00:34:37
  3.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:43:02
  4.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:47:39
  5.13781 Mihkel Mahla              Karoliine   00:50:48
  6. 5043 Kristina Haug             Võru        01:02:38
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:18:58
  2.14470 Kaspar Karolin                        00:21:50
  3.17668 Anette Saar               Põlva Spor  00:26:20
  4.11240 Ralf Kivil                            00:27:23
  4.16213 Gerda Kivil                           00:27:23
  6. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:33:44
  7.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva       00:35:17
  8.16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor  00:37:48
  9.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:37:52
 10.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:38:21
 11.17667 Evely Ostrov              Põlva Spor  00:38:24
 12.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:39:12
 13.18019 Erik Marten Zernant       Meelespea   00:58:38
 13.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  00:58:38

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 17.04.2012 21:04:55 Kobras