Põlva 7 teisipäevak, Ähijärv-Piigandi

22.05.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Tõnu Nurm
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 23 KP 9.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1493 Raido Mitt                Kobras      01:15:49
  2. 5142 Rene Post                 Kobras      01:23:34
  3. 2510 Andreas Kraas             EKJ SK      01:25:20
  4. 4211 Jaagup Truusalu           Võru        01:28:17
  5. 4191 Kaur Kase                 Võru        01:29:48
  6. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:30:40
  7. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:36:13
  8.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:39:55
  9. 8646 Sander Mirme              Tartu       01:40:03
 10.10590 Riho Mõtlep                           01:40:56
 11.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  01:47:24
 12. 7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu       01:58:48
 13. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   02:24:43
 14. 5042 Henn Antson               Võru        03:06:29
N21E Rada (2): 18 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4178 Anniki Inno               Ilves       01:11:13
  2. 3717 Laura Joonas              Võru        01:12:13
  3. 2470 Jana Kink                 Kape        01:15:59
  4. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:18:25
  5. 4304 Adele Puusalu             Kobras      01:18:59
M18 Rada (2): 18 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5140 Reigo Teervalt            Peko        01:21:35
M21A Rada (2): 18 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK   00:59:55
  2. 2005 Pear Post                 Kobras      01:06:44
  3. 4421 Martin Marga              Kobras      01:10:33
  4.11926 Kunnar Karu               Tartu Mara  01:11:16
  5. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:16:37
  6. 8226 Lauri Eskor               Mobi Solut  01:19:54
  7. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:21:23
  8. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:28:08
  9. 2661 Indrek Mahla              Peko        01:35:28
M35 Rada (2): 18 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10226 Meelis Merenäkk                       01:01:14
  2. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        01:01:17
  3. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      01:12:57
  4. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:19:37
  5. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        02:02:13
      738 Priit Pääslane            Ilves       DQ      
M40 Rada (2): 18 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5730 Allar Padari              HOK         01:14:19
  2. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:18:51
  3. 4962 Antti Roose               Kobras      01:20:15
  4.  493 Rein Zaitsev              Peko        01:21:33
M45 Rada (2): 18 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:03:12
  2. 1257 Tarmo Laht                Kape        01:07:26
  3. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:17:08
  4.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:19:26
  5. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:20:45
  6. 4270 Priit Truusalu            Kape        01:35:34
VIPP Rada (3): 12 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:10:59
  2. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:41:39
  3.14237 Diana Lõhmus              Tallinna V  01:41:47
M16 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      01:19:52
M21B Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5116 Heiki Saal                Otepää      01:08:15
  2. 8602 Indrek Sander             Tartu       01:10:32
  3. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:22:58
  4. 3891 Peeter Lind               Kape        01:25:14
  5. 5115 Tarmo Tüür                            01:26:39
  6. 7680 Janek Riives              TÜ          01:29:52
  7.14329 Tanel Täheste             Tartu       01:49:10
  8.    0 Tauno Ohov                            01:52:31
  8. 1615 Ürjo Raitar                           01:52:31
 10.18049 Madis Haug                AS Toftan   02:08:44
M50 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2854 Andrus Sipsaka            Harju KEK   01:09:03
M55 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:07:40
  2. 1311 Heini Tammik              Kape        01:09:03
  3. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:20:17
  4. 3724 Aigar Pindmaa             Võru        01:27:06
  5. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:31:36
  6. 5089 Jüri Roosaare             TÜ GI       01:34:16
  7.11999 Hans Mölder               OÜ Luua HM  01:49:22
M60 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  143 Madis Oras                Ilves       00:58:45
  2. 1100 Lembit Nöps               Ilves       01:05:39
  3. 3685 Mati Külaase              Võru        01:15:57
  3.  708 Rein Prank                Kape        01:15:57
  5.  706 Endel Remmet              Kape        01:27:09
  6. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:36:07
  7. 1072 Heiki Rammul              Ilves       01:42:52
N18 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:17:20
  2.10142 Getter Matto              Kobras      01:37:51
N21A Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3658 Eva-Maria Truusalu        Võru        01:10:52
  2. 4401 Triin Aedmäe              Kobras      01:12:15
  3. 3049 Helle Hallik              JOKA        01:16:47
  4. 3654 Maarja Punak              Kobras      01:27:42
  5. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:31:01
N35 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5465 Miina Käos                LSF PT      01:32:50
  2.12211 Sigrid Saluri             Kobras      02:02:59
N40 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2016 Minija Pääslane           Ilves       01:18:33
  2.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       01:19:25
  3. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:30:33
  4. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:35:46
N45 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1301 Airi Alnek                Võru        01:20:24
  2.  213 Saima Värton              Kobras      01:24:43
  3. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:25:18
  4.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:26:05
  5. 4499 Kaie Konsap               Võru        01:30:04
  6. 3895 Sirje Lind                Kape        02:07:05
VIPT Rada (5): 12 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16666 Lauri Pähn                Võru        00:52:57
  2. 4213 Kaisa Kase                Tammed      00:55:09
  3. 1104 Uve Nummert               Kape        01:05:44
  4.10207 Marianne Möller           Kobras      01:08:19
  5.   68 Olavi Tomson              Kobras      01:08:28
  6.17812 Markus Koidu              Tartu Kesk  01:14:51
  7. 8521 Arnold Kristjuhan         TÜ          01:17:39
  8.10140 Villu Serv                Kobras      01:32:55
  9.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:34:07
 10. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      01:41:02
N16 Rada (5): 12 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17359 Liis Urman                Põlva Spor  01:36:22
N60 Rada (5): 12 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:15:50
  2.  146 Maie Abram                Ilves       01:19:35
M65 Rada (5): 12 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:09:03
  2. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:35:55
M70 Rada (5): 12 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:05:33
  2.  460 Lembit Vassil             Ilves       01:05:57
VIPL Rada (6): 12 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:41:09
  2.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:19:29
  3.15073 Janika Matto              Viluste     01:21:09
  4.14777 Igmar Matto               Viluste     01:21:19
  5.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:21:58
  6.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:29:19
  7.15393 Krista Kõlli              Võru        01:39:52
  8. 4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves       01:41:19
M14 Rada (6): 12 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:54:37
  2.11713 Martin Sults              Kobras      01:23:12
  3.14842 Kevin Jaaska              Kobras      01:24:56
  4.17960 Karmo-Kris Reintamm       Sõmerpalu   01:50:48
M75 Rada (6): 12 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:19:07
N14 Rada (6): 12 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      01:02:54
  2. 5043 Kristina Haug             Võru        02:16:39
M12 Rada (7): 10 KP 2.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16228 Dainis Männiste           Kobras      01:05:50
  2.10559 Aron Truu                             01:33:55
  3.17846 Markus Mürk               Võru        01:45:44
M10 Rada (8): 6 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16240 Aleksander Saluri         Kobras      00:20:47
  2. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:29:27
  3.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor  00:43:41
  4.16218 Kevin Koosa               Põlva Spor  00:43:46
M08 Rada (8): 6 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11300 Emil Eensaar                          00:21:28
  2.14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve   00:38:10
N10 Rada (8): 6 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:30:39
  2.17668 Anete Saar                Põlva Spor  00:31:11
  3.    0 Anita Laanjõe             Sõmerpalu   00:33:13
N08 Rada (8): 6 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15857 Kreeta Roose              Kesklinna   00:22:03
  2.10560 Elise Truu                            00:35:49
  3.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:40:17
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3928 Mattias Rennel            Harju KEK   01:22:16 24p
  2.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:42:15 19p
  3. 1091 Andres Koppel             Ilves       01:10:32 18p
  4. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:11:37 18p
  5. 1938 Raul Kangur               SOK         01:15:17 18p
  6. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          01:29:11 18p
  7.16987 Meelis Burget             EÜS         01:32:53 18p
  8. 5655 Heno Ivanov               Tartu       01:35:19 18p
  9. 7087 Taavi Pae                             02:01:24 18p
 10. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:16:28 16p
 11. 9134 Marek Karm                Harju KEK   01:00:31 15p
 12. 5117 Andres Saal               Otepää      01:08:44 15p
 13.  141 Avo Veermäe               Ilves       01:06:40 14p
 14. 5037 Janek Piirisild           Võru        00:56:29 13p
 15. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:05:30 13p
 16.  145 Jüri Ümarik                           01:17:19 13p
 17.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:25:30 13p
 18.16421 Epp Voitka                Võru        02:00:18 13p
 19. 5551 Taaniel Tooming           Kobras      00:38:40 12p
 20.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:55:21 12p
 21. 4141 Toomas Sõukand            Võru        00:58:35 12p
 22. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:03:12 12p
 23. 4336 Rein Raid                 Kape        01:05:31 12p
 24. 4444 Toomas Heering                        01:06:31 12p
 25. 4910 Leili Prans               Ilves       01:07:11 12p
 26.  557 Kristi Vassil             Ilves       01:07:46 12p
 27.11314 Mauno Kapten              Peko        01:08:35 12p
 28.  127 Jüri Zimmermann           Kape        01:17:29 12p
 29. 3016 Mari Arold                            01:21:23 12p
 30. 3235 Anne Arold                Ilves       01:21:58 12p
 31.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      01:25:02 12p
 32. 5012 Mare Leis                 Ilves       01:25:37 12p
 33. 7775 Oleg Koshik               SRD         01:30:08 12p
 34. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:32:17 12p
 35. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:33:44 12p
 36. 5150 Karl Tiit                 Ilves       01:34:52 12p
 37.10195 Vampula Oper              Võru        01:37:02 12p
 38.10196 Maria Oper                Võru        01:37:23 12p
 39. 3585 Kadri Limberg             LSF PT      01:42:39 12p
 40.10652 Martin Pettai             TÜ          01:51:43 12p
 41. 3714 Heli Haug                 Võru        01:54:50 12p
 42. 5008 Ehtel Taevere             Kape        01:59:23 12p
 43.15052 Pille Vinne               Kobras      00:57:39 11p
 44.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:40:37 11p
 45.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:51:15 11p
 46.12532 Terje Saarepuu                        01:55:34 11p
 47.17678 Viljar Nurk                           04:00:17 11p
 48. 4436 Külli Leiger              Kape        00:43:17 10p
 49. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         00:55:08 10p
 50.12817 Teele Eensaar                         01:39:00 10p
 51. 5118 Margit Saal               Otepää      01:52:27 10p
 52. 5017 Heli Viks                 Võru        02:03:57 10p
 53.17346 Maria Meitsar             Saverna     01:14:23 9p
 54.18376 Arvi Anton                Lähte ÜG    00:58:52 8p
 55. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:12:27 8p
 56. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:51:19 8p
 57.14168 Ants Liivamägi            Tartu       01:51:48 8p
 58. 1330 Laine Saal                Kobras      01:56:19 8p
 59.11788 Esko Vanahunt             Kobras      01:57:47 8p
 60.14792 Roger Koosa               Kobras      01:57:55 8p
 61. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:54:42 7p
 62. 2721 Katri Saar                Kape        00:36:26 6p
 63.12164 Erle Tüür                             00:44:08 6p
 64. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:47:32 6p
 65. 5654 Anu Iher                              01:09:22 6p
 65.15147 Mari Iher                             01:09:22 6p
 67.18627 Eric Odem                 Luxemburg   01:09:49 6p
 67.18626 Eve Iher                  Luxemburg   01:09:49 6p
 69. 2780 Sarmite Sild              Võru        01:47:32 6p
 70.11061 Auli Sander               Veeriku ko  00:40:37 5p
 71.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:48:35 5p
 72.16609 Lorely Kõrvel             Kobras      01:38:40 5p
#1 Rada (M21E): 23 KP 9.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1493 Raido Mitt                Kobras      01:15:49
  2. 5142 Rene Post                 Kobras      01:23:34
  3. 2510 Andreas Kraas             EKJ SK      01:25:20
  4. 4211 Jaagup Truusalu           Võru        01:28:17
  5. 4191 Kaur Kase                 Võru        01:29:48
  6. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:30:40
  7. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:36:13
  8.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:39:55
  9. 8646 Sander Mirme              Tartu       01:40:03
 10.10590 Riho Mõtlep                           01:40:56
 11.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  01:47:24
 12. 7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu       01:58:48
 13. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   02:24:43
 14. 5042 Henn Antson               Võru        03:06:29
#2 Rada (N21E,M18,M21A,M35,M40,M45): 18 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK   00:59:55
  2.10226 Meelis Merenäkk                       01:01:14
  3. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        01:01:17
  4. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:03:12
  5. 2005 Pear Post                 Kobras      01:06:44
  6. 1257 Tarmo Laht                Kape        01:07:26
  7. 4421 Martin Marga              Kobras      01:10:33
  8. 4178 Anniki Inno               Ilves       01:11:13
  9.11926 Kunnar Karu               Tartu Mara  01:11:16
 10. 3717 Laura Joonas              Võru        01:12:13
 11. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      01:12:57
 12. 5730 Allar Padari              HOK         01:14:19
 13. 2470 Jana Kink                 Kape        01:15:59
 14. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:16:37
 15. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:17:08
 16. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:18:25
 17. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:18:51
 18. 4304 Adele Puusalu             Kobras      01:18:59
 19.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:19:26
 20. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:19:37
 21. 8226 Lauri Eskor               Mobi Solut  01:19:54
 22. 4962 Antti Roose               Kobras      01:20:15
 23. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:20:45
 24. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:21:23
 25.  493 Rein Zaitsev              Peko        01:21:33
 26. 5140 Reigo Teervalt            Peko        01:21:35
 27. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:28:08
 28. 2661 Indrek Mahla              Peko        01:35:28
 29. 4270 Priit Truusalu            Kape        01:35:34
 30. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        02:02:13
      738 Priit Pääslane            Ilves       DQ      
#3 Rada (VIPP): 12 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:10:59
  2. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:41:39
  3.14237 Diana Lõhmus              Tallinna V  01:41:47
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  143 Madis Oras                Ilves       00:58:45
  2. 1100 Lembit Nöps               Ilves       01:05:39
  3. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:07:40
  4. 5116 Heiki Saal                Otepää      01:08:15
  5. 1311 Heini Tammik              Kape        01:09:03
  5. 2854 Andrus Sipsaka            Harju KEK   01:09:03
  7. 8602 Indrek Sander             Tartu       01:10:32
  8. 3658 Eva-Maria Truusalu        Võru        01:10:52
  9. 4401 Triin Aedmäe              Kobras      01:12:15
 10. 3685 Mati Külaase              Võru        01:15:57
 10.  708 Rein Prank                Kape        01:15:57
 12. 3049 Helle Hallik              JOKA        01:16:47
 13.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:17:20
 14. 2016 Minija Pääslane           Ilves       01:18:33
 15.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       01:19:25
 16.13539 Siim Helmoja              Kobras      01:19:52
 17. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:20:17
 18. 1301 Airi Alnek                Võru        01:20:24
 19. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:22:58
 20.  213 Saima Värton              Kobras      01:24:43
 21. 3891 Peeter Lind               Kape        01:25:14
 22. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:25:18
 23.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:26:05
 24. 5115 Tarmo Tüür                            01:26:39
 25. 3724 Aigar Pindmaa             Võru        01:27:06
 26.  706 Endel Remmet              Kape        01:27:09
 27. 3654 Maarja Punak              Kobras      01:27:42
 28. 7680 Janek Riives              TÜ          01:29:52
 29. 4499 Kaie Konsap               Võru        01:30:04
 30. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:30:33
 31. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:31:01
 32. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:31:36
 33. 5465 Miina Käos                LSF PT      01:32:50
 34. 5089 Jüri Roosaare             TÜ GI       01:34:16
 35. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:35:46
 36. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:36:07
 37.10142 Getter Matto              Kobras      01:37:51
 38. 1072 Heiki Rammul              Ilves       01:42:52
 39.14329 Tanel Täheste             Tartu       01:49:10
 40.11999 Hans Mölder               OÜ Luua HM  01:49:22
 41.    0 Tauno Ohov                            01:52:31
 41. 1615 Ürjo Raitar                           01:52:31
 43.12211 Sigrid Saluri             Kobras      02:02:59
 44. 3895 Sirje Lind                Kape        02:07:05
 45.18049 Madis Haug                AS Toftan   02:08:44
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 12 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16666 Lauri Pähn                Võru        00:52:57
  2. 4213 Kaisa Kase                Tammed      00:55:09
  3. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:05:33
  4. 1104 Uve Nummert               Kape        01:05:44
  5.  460 Lembit Vassil             Ilves       01:05:57
  6.10207 Marianne Möller           Kobras      01:08:19
  7.   68 Olavi Tomson              Kobras      01:08:28
  8. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:09:03
  9.17812 Markus Koidu              Tartu Kesk  01:14:51
 10. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:15:50
 11. 8521 Arnold Kristjuhan         TÜ          01:17:39
 12.  146 Maie Abram                Ilves       01:19:35
 13.10140 Villu Serv                Kobras      01:32:55
 14.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:34:07
 15. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:35:55
 16.17359 Liis Urman                Põlva Spor  01:36:22
 17. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      01:41:02
#6 Rada (VIPL,M14,M75,N14): 12 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:41:09
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:54:37
  3.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      01:02:54
  4. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:19:07
  5.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:19:29
  6.15073 Janika Matto              Viluste     01:21:09
  7.14777 Igmar Matto               Viluste     01:21:19
  8.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:21:58
  9.11713 Martin Sults              Kobras      01:23:12
 10.14842 Kevin Jaaska              Kobras      01:24:56
 11.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:29:19
 12.15393 Krista Kõlli              Võru        01:39:52
 13. 4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves       01:41:19
 14.17960 Karmo-Kris Reintamm       Sõmerpalu   01:50:48
 15. 5043 Kristina Haug             Võru        02:16:39
#7 Rada (M12,N12): 10 KP 2.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16228 Dainis Männiste           Kobras      01:05:50
  2.10559 Aron Truu                             01:33:55
  3.17846 Markus Mürk               Võru        01:45:44
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16240 Aleksander Saluri         Kobras      00:20:47
  2.11300 Emil Eensaar                          00:21:28
  3.15857 Kreeta Roose              Kesklinna   00:22:03
  4. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:29:27
  5.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:30:39
  6.17668 Anete Saar                Põlva Spor  00:31:11
  7.    0 Anita Laanjõe             Sõmerpalu   00:33:13
  8.10560 Elise Truu                            00:35:49
  9.14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve   00:38:10
 10.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:40:17
 11.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor  00:43:41
 12.16218 Kevin Koosa               Põlva Spor  00:43:46

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 22.05.2012 21:58:28 Kobras