Põlva 5 teisipäevak, Kadaja

08.05.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Kalle Ojasoo
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT] [O-VALIK]
M21E Rada (1): 24 KP 10.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:55:17
  2. 3980 Priit Randman             Rakv        01:05:42
  3. 4191 Kaur Kase                 Võru        01:08:07
  4. 3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK   01:09:52
  5. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:09:55
  6. 3928 Mattias Rennel            Harju KEK   01:13:11
  7.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  01:13:59
  8. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:14:23
  9. 8646 Sander Mirme              Tartu       01:18:01
 10.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:19:36
 11. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:20:26
 12.  859 Merike Vanjuk             Kape        01:22:08
 13.  795 Toomas Ellervee           Ilves       01:30:23
 14. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:37:54
 15. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:39:55
 16.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:40:09
 17. 5042 Henn Antson               Võru        02:09:57
 18.10652 Martin Pettai             TÜ          02:38:56
M18 Rada (2): 16 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5037 Janek Piirisild           Võru        00:58:07
  2. 5117 Andres Saal               Otepää      01:00:59
  3. 6987 Sander Lembra             Võru        01:04:59
M21A Rada (2): 16 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  480 Tarvo Avaste              Tammed      00:43:36
  2. 3397 Markus Puusepp            Võru        00:49:58
  3. 5813 Erik Saarts               Võru        00:50:29
  4. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:51:20
  5. 2005 Pear Post                 Kobras      00:59:11
  6.12087 Priit Tiganik             TTÜ         01:00:21
  7. 2839 Martin Ojasoo             Kobras      01:02:44
  8. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          01:05:08
  9. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:06:18
 10. 7680 Janek Riives              TÜ          01:06:33
 11.11926 Kunnar Karu               Tartu Mara  01:07:05
 12.18079 Jakub Novak                           01:07:15
 13. 8226 Lauri Eskor               Mobi Solut  01:10:15
 14. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:10:40
 15. 7087 Taavi Pae                             01:15:03
 16.11645 Boris Meldre              Võru        01:18:15
M35 Rada (2): 16 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:45:48
  2. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:45:55
  3.10226 Meelis Merenäkk                       00:47:59
  4. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:54:01
  5. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      00:58:48
  6.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:00:35
  7. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:01:37
  8. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:05:13
  9. 9612 Alar Virumäe                          01:06:50
 10. 2673 Raivo Pehk                Põlva       01:15:25
 11. 5040 Toomas Meldre             Võru        01:35:17
M40 Rada (2): 16 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1938 Raul Kangur               SOK         00:53:05
  2. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:56:08
  3. 5730 Allar Padari              HOK         00:56:13
  4. 6090 Taivo Täht                            00:56:39
  5. 3449 Eero Joonas               Võru        00:57:24
  6. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:05:42
  7. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:13:22
  8.13065 Argo Laanemaa                         01:28:04
M45 Rada (2): 16 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:51:44
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:53:55
  3. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:57:33
  4.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:03:18
  5. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:04:40
  6. 2984 Anti Parik                Otepää      01:08:18
  7. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:13:03
N21E Rada (2): 16 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1065 Maret Vaher               Kobras      00:52:24
  2. 3717 Laura Joonas              Võru        00:57:16
  3. 4304 Adele Puusalu             Kobras      00:59:26
  4. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:59:36
  5. 7098 Kristiina Laht            Kape        01:00:53
  6.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:01:04
  7. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:02:04
  8. 4484 Margret Zimmermann        Kape        01:02:44
  9.  485 Triin Vask                Ilves       01:02:55
 10. 3900 Marili Zimmermann         Kape        01:06:30
 11. 4178 Anniki Inno               Ilves       01:07:03
 12. 4305 Linda Puusalu             Kobras      01:16:38
 13. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:25:52
 14.10207 Marianne Möller           Kobras      01:26:16
 15.16609 Lorely Kõrvel             Põlva Spor  02:19:10
 16.18288 Monika Sulbi                          02:19:40
VIPP Rada (3): 11 KP 6.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2337 Airet Kolk                Rae         00:57:31
  2.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:00:54
  3. 4892 Kuldar Kaljurand          Kape        01:02:58
  4. 8227 Edith Seegel                          01:17:18
  5. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:17:20
  6.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:28:18
M16 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:48:30
  2. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:52:02
  3.10140 Villu Serv                Kobras      00:52:56
  4.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        00:53:22
  5.14792 Roger Koosa               Kobras      01:41:32
  6.16218 Kevin Koosa               Põlva Spor  01:41:40
M21B Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1469 Tanel Kalm                Peko        00:43:07
  2.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      00:43:09
  3. 3891 Peeter Lind               Kape        00:48:09
  4. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:52:35
  5. 7775 Oleg Koshik               SRD         00:55:44
  6. 5115 Tarmo Tüür                            00:59:56
  7.10785 Aigar Udras                           00:59:58
  8.14329 Tanel Täheste             Tartu       01:00:20
  9. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:02:05
 10. 6810 Margus Väli               AS Webmedi  01:03:34
 11.15081 Markel Mahla                          01:09:12
M55 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1311 Heini Tammik              Kape        00:48:20
  2. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:49:48
  3. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:54:16
  4. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:01:23
  5. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:11:34
M60 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  143 Madis Oras                Ilves       00:45:23
  2. 3685 Mati Külaase              Võru        00:52:36
  3. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:56:02
  4.  708 Rein Prank                Kape        01:03:39
  5. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:04:13
  6.  706 Endel Remmet              Kape        01:06:25
N18 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10142 Getter Matto              Kobras      01:10:06
N21A Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:49:17
  2. 3585 Kadri Limberg             LSF PT      00:51:39
  3. 5009 Liina Palu                Koop        00:59:46
  4. 3016 Mari Arold                            01:02:48
  5. 4436 Külli Leiger              Kape        01:03:32
  6.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:18:33
N35 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  557 Kristi Vassil             Ilves       00:46:13
  2.16651 Maris Lepik               Kobras      01:14:40
  3.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:20:06
  4.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:22:21
N40 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:07:25
  2. 5008 Ehtel Taevere             Kape        01:13:39
  3.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:17:42
  4.14401 Imbi Soomets                          01:17:47
  5. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:34:45
N45 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1487 Reet Johanson             Kobras      00:52:21
  2. 1301 Airi Alnek                Võru        00:55:05
  3.  213 Saima Värton              Kobras      00:57:59
  4. 4499 Kaie Konsap               Võru        00:58:52
  5.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       01:01:09
  6. 3235 Anne Arold                Ilves       01:02:41
  7. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:04:25
  8.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:09:15
  9. 3895 Sirje Lind                Kape        01:17:02
VIPT Rada (5): 9 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16666 Lauri Pähn                Võru        00:32:46
  2.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:35:00
  3.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:35:49
  4. 1161 Piia Avaste               Tammed      00:43:01
  5. 4444 Toomas Heering                        00:46:31
  6. 9167 Margus Paesalu            korp!Sakal  00:48:32
  7.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:49:50
  8. 1104 Uve Nummert               Kape        00:49:52
  9.   68 Olavi Tomson              Kobras      00:51:37
 10. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:53:53
 11.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:54:22
 12.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      00:55:48
 13.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      00:56:15
 14.17812 Markus Koidu              Tartu Kesk  00:58:18
 15. 8521 Arnold Kristjuhan                     00:59:22
 16.10195 Vampula Oper              Võru        01:00:47
 17.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    01:06:50
 18.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:07:00
 19. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      01:11:26
 20. 8188 Kaur Kristjuhan           MRG         01:11:38
 21.12532 Terje Saarepuu                        01:12:03
 22. 4312 Peeter Põder                          01:15:16
N50 Rada (5): 9 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3910 Aino Koser                Ilves       00:59:57
N55 Rada (5): 9 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:47:57
N60 Rada (5): 9 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:58:44
  2. 4910 Leili Prans               Ilves       00:59:16
  3. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:59:37
  4.10196 Maria Oper                Võru        01:01:09
  5. 5012 Mare Leis                 Ilves       01:01:26
  6.  146 Maie Abram                Ilves       01:02:17
  7. 1330 Laine Saal                Kobras      01:06:21
  8. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:18:04
M65 Rada (5): 9 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  676 Heino Mardiste            Kape        00:41:41
  2.  127 Jüri Zimmermann           Kape        01:01:01
  3. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:07:27
M70 Rada (5): 9 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:40:48
  2. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:49:44
  3. 4336 Rein Raid                 Kape        00:51:38
  4. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:55:32
VIPL Rada (6): 12 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15052 Pille Vinne               Põlva       00:36:59
  2. 5465 Miina Käos                LSF PT      00:38:49
  3.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:40:21
  4. 4239 Katri Hirv                Võru        00:41:41
  5.16610 Viljo Randoja             Põlva       00:43:42
  6.  925 Liivi Parik               Otepää      00:46:36
  7.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:49:02
  8.17346 Maria Meitsar             Saverna     00:52:17
  9.11786 Epp Säga                  Kobras      00:54:02
 10.14777 Igmar Matto               Viluste     00:54:18
 10.15073 Janika Matto              Viluste     00:54:18
 12. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:55:26
 13. 3017 Asta Zimmerman            OKH         00:56:36
 14. 6105 Ene Laht                  Tartu       00:58:25
 15. 1439 Vilve Liiskmann           Kobras      01:01:44
 16.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:02:40
 17.12817 Teele Eensaar                         01:03:09
 17.11300 Emil Eensaar                          01:03:09
 19. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:03:45
 20.15393 Krista Kõlli              Võru        01:04:26
 21.17990 Liisa Roop                Võru        01:05:44
 22. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:06:25
 23.15856 Piret Joonas                          01:06:26
 24.15805 Kuldar Leis               Põlva       01:09:11
 25. 5271 Marje Zernant                         01:10:16
 26. 4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves       01:13:33
 27.11695 Reet Aitsam               Põlva       01:14:25
 28.10205 Kaido Raidla              Ilves       01:15:25
 29.18289 Rein Tarros                           01:23:06
 30.18294 Madis Kivila                          01:23:07
 30.18292 Peeter Pai                            01:23:07
 30.18293 Ingrid Vessin                         01:23:07
 30.18290 Aira Tarros                           01:23:07
M14 Rada (6): 12 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:36:25
N14 Rada (6): 12 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:35:02
  2.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:37:26
  3.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:54:02
  4.18291 Triinu-Liis Tarros                    01:23:15
M12 Rada (7): 8 KP 2.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:45:11
  2.15278 Olev Piirisild            Võru        00:57:30
  3.17962 Janar Saks                Võru        00:57:32
  4.17847 Lauri Lepik               Võru        00:57:35
  5.10559 Aron Truu                             00:59:52
N12 Rada (7): 8 KP 2.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17040 Heili Aavola              Kanepi koo  01:35:08
M10 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:15:06
  2.15144 Arti Ladva                Midrimaa    00:34:17
  3.16240 Aleksander Saluri         Kobras      00:34:18
M08 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve   00:20:28
  2.11300 Emil Eensaar                          00:22:42
  3.18041 Daniel Sibul              Põlva Spor  00:24:58
  4.13504 Erik Kersna                           00:39:10
  5.16605 Henri Kersna                          00:40:35
  6.18044 Gregor Gondiu                         00:52:50
  7.18056 Mihkel Toomas Heering                 00:56:30
  8.18296 Kaur Kenk                             01:03:07
N10 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:16:15
  2.17668 Anete Saar                Põlva Spor  00:18:34
  3.10560 Elise Truu                            00:37:28
N08 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15058 Emily Vinne               Põlva Spor  00:27:31
  2.18172 Kärt Udras                Lasteaed H  00:31:29
  3.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:32:01
  4.11062 Egle Sander               Tartu Veer  00:34:54
  5.18050 Merilin Laanjõe           LA Lepatri  00:43:19
  6.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:51:45
  7.18295 Liisa Avikson                         01:00:04
MRO Rada (9): 13 KP 8.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5146 Kristjan Linnus           Peko        00:52:58
  2. 4107 Mait Mändmets             Rae         00:54:02
  3. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:56:51
  4. 1336 Ilo Suurmets              Kobras      00:59:05
  5. 8646 Sander Mirme              Tartu       01:06:40
  6.15274 Allan Terve               Võru        01:10:45
  7. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:18:59
  8. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:19:04
  9. 1072 Heiki Rammul              Ilves       01:22:40
NRO Rada (9): 13 KP 8.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  359 Erika Joonas              Võru        01:12:43
  2. 3378 Tuuli Erm                 Võru        01:17:40
  3. 5520 Kärt Kürsa                Kobras      01:19:57
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  145 Jüri Ümarik                           01:26:33 21p
  2. 7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu       01:18:38 20p
  3. 2510 Andreas Kraas             EKJ SK      00:40:25 16p
  4. 2470 Jana Kink                 Kape        01:01:01 15p
  5. 4703 Juhan Aasaru                          00:51:20 13p
  6. 1469 Tanel Kalm                Peko        00:49:21 12p
  7.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      00:49:35 12p
  8.12673 Helen Vellau              Ilves       01:20:14 12p
  9. 5673 Andres Pae                Suusahullu  00:53:17 11p
 10. 3654 Maarja Punak              Kobras      00:56:58 11p
 11.15833 Kadri Isakar              LSF PT      00:55:40 10p
 12. 5091 Kaur Kirjanen             TÜ          00:53:23 9p
 13.18082 Jana Temelova                         00:51:57 8p
 14. 2780 Sarmite Sild              Võru        00:57:54 8p
 15.18261 Reda Smitaite                         01:00:48 8p
 16.12164 Erle Tüür                             01:03:46 8p
 17.14168 Ants Liivamägi            Tartu       01:09:23 8p
 18.11065 Agnes Säga                Kobras      00:28:56 7p
 19.16237 Anneli Eskor              Kobras      01:05:28 7p
 20.18043 Kati Kongo                Metsaomani  01:00:53 6p
 21. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:59:08 5p
 22.16666 Lauri Pähn                Võru        00:09:23 3p
 23.18019 Erik Marten Zernant       Meelespea   00:41:23 3p
 24.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  00:41:51 2p
#1 Rada (M21E): 24 KP 10.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:55:17
  2. 3980 Priit Randman             Rakv        01:05:42
  3. 4191 Kaur Kase                 Võru        01:08:07
  4. 3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK   01:09:52
  5. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:09:55
  6. 3928 Mattias Rennel            Harju KEK   01:13:11
  7.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  01:13:59
  8. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:14:23
  9. 8646 Sander Mirme              Tartu       01:18:01
 10.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:19:36
 11. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:20:26
 12.  859 Merike Vanjuk             Kape        01:22:08
 13.  795 Toomas Ellervee           Ilves       01:30:23
 14. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:37:54
 15. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:39:55
 16.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:40:09
 17. 5042 Henn Antson               Võru        02:09:57
 18.10652 Martin Pettai             TÜ          02:38:56
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 16 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  480 Tarvo Avaste              Tammed      00:43:36
  2. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:45:48
  3. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:45:55
  4.10226 Meelis Merenäkk                       00:47:59
  5. 3397 Markus Puusepp            Võru        00:49:58
  6. 5813 Erik Saarts               Võru        00:50:29
  7. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:51:20
  8. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:51:44
  9. 1065 Maret Vaher               Kobras      00:52:24
 10. 1938 Raul Kangur               SOK         00:53:05
 11. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:53:55
 12. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:54:01
 13. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:56:08
 14. 5730 Allar Padari              HOK         00:56:13
 15. 6090 Taivo Täht                            00:56:39
 16. 3717 Laura Joonas              Võru        00:57:16
 17. 3449 Eero Joonas               Võru        00:57:24
 18. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:57:33
 19. 5037 Janek Piirisild           Võru        00:58:07
 20. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      00:58:48
 21. 2005 Pear Post                 Kobras      00:59:11
 22. 4304 Adele Puusalu             Kobras      00:59:26
 23. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:59:36
 24.12087 Priit Tiganik             TTÜ         01:00:21
 25.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:00:35
 26. 7098 Kristiina Laht            Kape        01:00:53
 27. 5117 Andres Saal               Otepää      01:00:59
 28.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:01:04
 29. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:01:37
 30. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:02:04
 31. 4484 Margret Zimmermann        Kape        01:02:44
 31. 2839 Martin Ojasoo             Kobras      01:02:44
 33.  485 Triin Vask                Ilves       01:02:55
 34.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:03:18
 35. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:04:40
 36. 6987 Sander Lembra             Võru        01:04:59
 37. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          01:05:08
 38. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:05:13
 39. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:05:42
 40. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:06:18
 41. 3900 Marili Zimmermann         Kape        01:06:30
 42. 7680 Janek Riives              TÜ          01:06:33
 43. 9612 Alar Virumäe                          01:06:50
 44. 4178 Anniki Inno               Ilves       01:07:03
 45.11926 Kunnar Karu               Tartu Mara  01:07:05
 46.18079 Jakub Novak                           01:07:15
 47. 2984 Anti Parik                Otepää      01:08:18
 48. 8226 Lauri Eskor               Mobi Solut  01:10:15
 49. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:10:40
 50. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:13:03
 51. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:13:22
 52. 7087 Taavi Pae                             01:15:03
 53. 2673 Raivo Pehk                Põlva       01:15:25
 54. 4305 Linda Puusalu             Kobras      01:16:38
 55.11645 Boris Meldre              Võru        01:18:15
 56. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:25:52
 57.10207 Marianne Möller           Kobras      01:26:16
 58.13065 Argo Laanemaa                         01:28:04
 59. 5040 Toomas Meldre             Võru        01:35:17
 60.16609 Lorely Kõrvel             Põlva Spor  02:19:10
 61.18288 Monika Sulbi                          02:19:40
#3 Rada (VIPP): 11 KP 6.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2337 Airet Kolk                Rae         00:57:31
  2.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:00:54
  3. 4892 Kuldar Kaljurand          Kape        01:02:58
  4. 8227 Edith Seegel                          01:17:18
  5. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:17:20
  6.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:28:18
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1469 Tanel Kalm                Peko        00:43:07
  2.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      00:43:09
  3.  143 Madis Oras                Ilves       00:45:23
  4.  557 Kristi Vassil             Ilves       00:46:13
  5. 3891 Peeter Lind               Kape        00:48:09
  6. 1311 Heini Tammik              Kape        00:48:20
  7.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:48:30
  8. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:49:17
  9. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:49:48
 10. 3585 Kadri Limberg             LSF PT      00:51:39
 11. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:52:02
 12. 1487 Reet Johanson             Kobras      00:52:21
 13. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:52:35
 14. 3685 Mati Külaase              Võru        00:52:36
 15.10140 Villu Serv                Kobras      00:52:56
 16.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        00:53:22
 17. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:54:16
 18. 1301 Airi Alnek                Võru        00:55:05
 19. 7775 Oleg Koshik               SRD         00:55:44
 20. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:56:02
 21.  213 Saima Värton              Kobras      00:57:59
 22. 4499 Kaie Konsap               Võru        00:58:52
 23. 5009 Liina Palu                Koop        00:59:46
 24. 5115 Tarmo Tüür                            00:59:56
 25.10785 Aigar Udras                           00:59:58
 26.14329 Tanel Täheste             Tartu       01:00:20
 27.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       01:01:09
 28. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:01:23
 29. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:02:05
 30. 3235 Anne Arold                Ilves       01:02:41
 31. 3016 Mari Arold                            01:02:48
 32. 4436 Külli Leiger              Kape        01:03:32
 33. 6810 Margus Väli               AS Webmedi  01:03:34
 34.  708 Rein Prank                Kape        01:03:39
 35. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:04:13
 36. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:04:25
 37.  706 Endel Remmet              Kape        01:06:25
 38. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:07:25
 39.15081 Markel Mahla                          01:09:12
 40.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:09:15
 41.10142 Getter Matto              Kobras      01:10:06
 42. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:11:34
 43. 5008 Ehtel Taevere             Kape        01:13:39
 44.16651 Maris Lepik               Kobras      01:14:40
 45. 3895 Sirje Lind                Kape        01:17:02
 46.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:17:42
 47.14401 Imbi Soomets                          01:17:47
 48.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:18:33
 49.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:20:06
 50.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:22:21
 51. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:34:45
 52.14792 Roger Koosa               Kobras      01:41:32
 53.16218 Kevin Koosa               Põlva Spor  01:41:40
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 9 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16666 Lauri Pähn                Võru        00:32:46
  2.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:35:00
  3.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:35:49
  4. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:40:48
  5.  676 Heino Mardiste            Kape        00:41:41
  6. 1161 Piia Avaste               Tammed      00:43:01
  7. 4444 Toomas Heering                        00:46:31
  8. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:47:57
  9. 9167 Margus Paesalu            korp!Sakal  00:48:32
 10. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:49:44
 11.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:49:50
 12. 1104 Uve Nummert               Kape        00:49:52
 13.   68 Olavi Tomson              Kobras      00:51:37
 14. 4336 Rein Raid                 Kape        00:51:38
 15. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:53:53
 16.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:54:22
 17. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:55:32
 18.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      00:55:48
 19.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      00:56:15
 20.17812 Markus Koidu              Tartu Kesk  00:58:18
 21. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:58:44
 22. 4910 Leili Prans               Ilves       00:59:16
 23. 8521 Arnold Kristjuhan                     00:59:22
 24. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:59:37
 25. 3910 Aino Koser                Ilves       00:59:57
 26.10195 Vampula Oper              Võru        01:00:47
 27.  127 Jüri Zimmermann           Kape        01:01:01
 28.10196 Maria Oper                Võru        01:01:09
 29. 5012 Mare Leis                 Ilves       01:01:26
 30.  146 Maie Abram                Ilves       01:02:17
 31. 1330 Laine Saal                Kobras      01:06:21
 32.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    01:06:50
 33.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:07:00
 34. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:07:27
 35. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      01:11:26
 36. 8188 Kaur Kristjuhan           MRG         01:11:38
 37.12532 Terje Saarepuu                        01:12:03
 38. 4312 Peeter Põder                          01:15:16
 39. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:18:04
#6 Rada (VIPL,M14,M75,N14): 12 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:35:02
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:36:25
  3.15052 Pille Vinne               Põlva       00:36:59
  4.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:37:26
  5. 5465 Miina Käos                LSF PT      00:38:49
  6.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:40:21
  7. 4239 Katri Hirv                Võru        00:41:41
  8.16610 Viljo Randoja             Põlva       00:43:42
  9.  925 Liivi Parik               Otepää      00:46:36
 10.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:49:02
 11.17346 Maria Meitsar             Saverna     00:52:17
 12.11786 Epp Säga                  Kobras      00:54:02
 12.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:54:02
 14.15073 Janika Matto              Viluste     00:54:18
 14.14777 Igmar Matto               Viluste     00:54:18
 16. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:55:26
 17. 3017 Asta Zimmerman            OKH         00:56:36
 18. 6105 Ene Laht                  Tartu       00:58:25
 19. 1439 Vilve Liiskmann           Kobras      01:01:44
 20.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:02:40
 21.11300 Emil Eensaar                          01:03:09
 21.12817 Teele Eensaar                         01:03:09
 23. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:03:45
 24.15393 Krista Kõlli              Võru        01:04:26
 25.17990 Liisa Roop                Võru        01:05:44
 26. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:06:25
 27.15856 Piret Joonas                          01:06:26
 28.15805 Kuldar Leis               Põlva       01:09:11
 29. 5271 Marje Zernant                         01:10:16
 30. 4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves       01:13:33
 31.11695 Reet Aitsam               Põlva       01:14:25
 32.10205 Kaido Raidla              Ilves       01:15:25
 33.18289 Rein Tarros                           01:23:06
 34.18293 Ingrid Vessin                         01:23:07
 34.18290 Aira Tarros                           01:23:07
 34.18294 Madis Kivila                          01:23:07
 34.18292 Peeter Pai                            01:23:07
 38.18291 Triinu-Liis Tarros                    01:23:15
#7 Rada (M12,N12): 8 KP 2.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:45:11
  2.15278 Olev Piirisild            Võru        00:57:30
  3.17962 Janar Saks                Võru        00:57:32
  4.17847 Lauri Lepik               Võru        00:57:35
  5.10559 Aron Truu                             00:59:52
  6.17040 Heili Aavola              Kanepi koo  01:35:08
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:15:06
  2.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:16:15
  3.17668 Anete Saar                Põlva Spor  00:18:34
  4.14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve   00:20:28
  5.11300 Emil Eensaar                          00:22:42
  6.18041 Daniel Sibul              Põlva Spor  00:24:58
  7.15058 Emily Vinne               Põlva Spor  00:27:31
  8.18172 Kärt Udras                Lasteaed H  00:31:29
  9.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:32:01
 10.15144 Arti Ladva                Midrimaa    00:34:17
 11.16240 Aleksander Saluri         Kobras      00:34:18
 12.11062 Egle Sander               Tartu Veer  00:34:54
 13.10560 Elise Truu                            00:37:28
 14.13504 Erik Kersna                           00:39:10
 15.16605 Henri Kersna                          00:40:35
 16.18050 Merilin Laanjõe           LA Lepatri  00:43:19
 17.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:51:45
 18.18044 Gregor Gondiu                         00:52:50
 19.18056 Mihkel Toomas Heering                 00:56:30
 20.18295 Liisa Avikson                         01:00:04
 21.18296 Kaur Kenk                             01:03:07
#9 Rada (MRO,NRO): 13 KP 8.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5146 Kristjan Linnus           Peko        00:52:58
  2. 4107 Mait Mändmets             Rae         00:54:02
  3. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:56:51
  4. 1336 Ilo Suurmets              Kobras      00:59:05
  5. 8646 Sander Mirme              Tartu       01:06:40
  6.15274 Allan Terve               Võru        01:10:45
  7.  359 Erika Joonas              Võru        01:12:43
  8. 3378 Tuuli Erm                 Võru        01:17:40
  9. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:18:59
 10. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:19:04
 11. 5520 Kärt Kürsa                Kobras      01:19:57
 12. 1072 Heiki Rammul              Ilves       01:22:40

Koolinoorte valikorienteerumine

8.05.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
O-VALIK ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.   59 Mauno Kapten P8-9         Värska G    01:05:40 26p
  2.   82 Oliver Jõgeva P10-12      Põlva ÜG    01:03:06 24p
  3.   81 Reigo Teervalt P10-12     Värska G    01:02:00 23p
  4.   80 Martin Zvirblis P10-12    Põlva ÜG    01:03:01 23p
  5.   28 Doris Kudre T8-9          Värska G    01:05:25 23p
  6.   63 Jaspar Jõesalu P8-9       Värska G    01:05:42 23p
  7.   30 Kristel Sibul T8-9        Viluste PK  00:56:42 22p
  8.   75 Kristo Sirk P6-7          Põlva KK    01:09:29 22p
  9.   61 Kevin Hallop P8-9         Värska G    01:10:40 22p
 10.   38 Lumileid Hälvin T10-12    Põlva ÜG    01:06:51 21p
 11.   69 Villu Serv P6-7           Põlva ÜG    01:07:08 21p
 12.   68 Kevin Jaaska P1-5         Põlva KK    01:08:47 21p
 13.   71 Siim Helmoja P6-7         Põlva KK    00:53:39 20p
 14.   19 Emily Raudkepp T6-7       Värska G    00:58:11 20p
 15.   16 Kelly Mattus T6-7         Põlva KK    00:55:47 19p
 16.   18 Kristel Kõivo T6-7        Värska G    00:56:02 19p
 17.   79 Joonas-Dein Plakso P10-12 Põlva ÜG    00:57:01 19p
 18.   60 Ander Adamson P8-9        Põlva KK    00:58:44 19p
 18.   76 Karel-Sander Kljuzin P6-7 Värska G    00:58:44 19p
 20.   36 Jaanika Kopli T10-12      Põlva ÜG    00:58:58 19p
 21.   27 Getter Matto T8-9         Põlva ÜG    00:59:31 18p
 22.   32 Liis Toomas T8-9          Värska G    01:02:08 18p
 23.   62 Roger Koosa P8-9          Põlva ÜG    00:58:48 17p
 24.   42 Ralf Hõim P1-5            Põlva KK    00:50:39 16p
 25.   77 Martin Sults P6-7         Põlva ÜG    00:57:37 16p
 26.   13 Laura-Liis Kütt T1-5      Põlva ÜG    00:58:49 15p
 27.   12 Helle Leis T1-5           Põlva KK    01:03:27 15p
 28.   65 Esko Vanahunt P6-7        Põlva ÜG    01:21:05 14p
 29.   70 Kaider Šubbe P6-7         V-Kuuste K  00:49:53 13p
 30.   72 Erik Bleive P6-7          Põlva ÜG    00:51:11 13p
 31.   66 Keven Kalle P6-7          V-Kuuste K  00:53:55 13p
 32.   10 Krete Auser T1-5          Värska G    00:54:37 13p
 33.   35 Anne Serv T10-12          Põlva ÜG    00:58:44 13p
 34.    5 Kelli Nurm T1-5           Põlva ÜG    00:58:46 13p
 35.   17 Michelle Suur T6-7        Põlva KK    01:00:32 13p
 36.    4 Lorely Kõrvel T1-5        Kanepi KK   01:12:05 13p
 37.   20 Anete Vabarna T6-7        Värska G    01:00:29 12p
 38.   52 Dainis Männiste P1-5      Põlva KK    00:37:34 11p
 39.    6 Mari Linnus T1-5          Värska G    00:51:53 11p
 40.   73 Leon Saarmets P6-7        V-Kuuste K  00:53:59 11p
 41.   78 Johan Birjuk P6-7         V-Kuuste K  00:49:08 10p
 42.   47 Kerten Matto P1-5         Viluste PK  01:00:30 10p
 43.   24 Liis Urman T8-9           Põlva ÜG    01:03:43 10p
 44.   44 Raino Marten Rammo P1-5   Põlva KK    00:40:36 9p
 45.   40 Mattias Maidla P1-5       Põlva KK    00:44:35 9p
 46.   26 Jane-Liis Asi T8-9        Viluste PK  00:49:08 9p
 47.   55 Martin Erik Maripuu P1-5  Rosma kool  00:52:30 9p
 48.   22 Maarika Asi T8-9          Viluste PK  00:53:21 9p
 49.   33 Anette Kasemets T8-9      Põlva ÜG    00:56:52 9p
 50.   25 Kristin Raudla T8-9       V-Kuuste K  01:01:55 9p
 51.    1 Estriin Haabma T1-5       V-Kuuste    01:05:47 9p
 52.    2 Heili Aavola T1-5         Kanepi G    01:11:21 9p
 53.    9 Johanna Laanoja T1-5      Põlva ÜG    00:52:24 8p
 54.    7 Kristiin Kalle T1-5       Põlva ÜG    00:55:04 8p
 55.   56 Joosep Rohtla P1-5        Värska G    00:58:48 8p
 56.    8 Elo Meriste T1-5          V-Kuuste    01:14:12 8p
 57.   51 Andreas Tigasing P1-5     Viluste PK  00:35:52 7p
 58.   49 Villu Damon Pentsa P1-5   Mammaste L  00:36:30 7p
 59.   54 Georg Karu P1-5           V-Kuuste K  00:50:32 7p
 60.   41 Meelis Meriste P1-5       V-Kuuste K  00:52:49 7p
 61.    3 Anete Saar T1-5           Põlva ÜG    00:58:52 7p
 62.   31 Kärt Kamja T8-9           Põlva ÜG    01:08:54 7p
 63.   29 Keneli Kalm T8-9          V-Kuuste K  00:53:05 6p
 64.   23 Ragne Soggar T8-9         V-Kuuste K  00:59:03 6p
 65.   67 Ragnar Mikko P6-7         Viluste PK  01:02:52 6p
 66.   74 Markus Käst P6-7          Viluste PK  00:55:53 4p
 67.   45 Karl Koiva P1-5           V-Kuuste K  01:12:14 3p
 68.   43 Janek Oja P1-5            V-Kuuste K  01:14:06 3p

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 8.05.2012 21:10:37 Kobras