Põlva 10 teisipäevak, Kanepi-Kooraste

12.06.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Heiki ja Andres Saal
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 25 KP 8.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1144 Rain Eensaar              EKJ SK      01:03:57
  2. 3928 Mattias Rennel            Harju KEK   01:13:20
  3. 2524 Arti Albert               Kobras      01:13:36
  4. 4191 Kaur Kase                 Võru        01:14:59
  5. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:15:35
  6.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  01:15:37
  7. 1493 Raido Mitt                Kobras      01:17:08
  8. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:19:37
  9. 7521 Alar Kume                 Võru        01:20:44
 10. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:21:48
 11. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:39:01
 12. 7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu       01:40:15
 13. 5042 Henn Antson               Võru        02:25:06
M18 Rada (2): 21 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6985 Joosep Hiielaan           Võru        01:28:12
M21A Rada (2): 21 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:12:23
  2. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:12:35
  3. 2005 Pear Post                 Kobras      01:13:18
  4. 8226 Lauri Eskor               Mobi Solut  01:13:56
  5.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      01:22:38
  6. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:23:16
  7.14469 Hendrik Rull                          02:23:33
M35 Rada (2): 21 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5813 Erik Saarts               Võru        01:05:54
  2.15431 Kaupo Järve               LSF PT      01:09:42
  3. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:12:21
  4. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:16:42
  5. 9612 Alar Virumäe                          01:19:29
  6. 2159 Ain-Meelis Hannus         Võru        01:21:24
  7. 5655 Heno Ivanov               Tartu       01:25:32
  8. 2167 Urmas Hiielaan            Võru        01:26:17
M40 Rada (2): 21 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5730 Allar Padari              HOK         01:07:41
  2. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:09:08
  3. 1938 Raul Kangur               SOK         01:09:12
  4. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:15:44
  5.13065 Argo Laanemaa                         01:41:04
  6.14248 Ilmar Aluvee              Suusaliit   02:04:55
M45 Rada (2): 21 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6770 Mart Külvik               Obinitsa    01:02:37
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:08:08
  3. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:09:22
  4. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:16:49
  5. 4892 Kuldar Kaljurand                      01:18:52
  6. 5931 Toomas Tarve              Kobras      01:19:11
  7.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:25:44
  8. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:38:46
  9.18210 Margus Raud                           01:57:50
N21E Rada (2): 21 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:09:06
  2. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:13:19
VIPP Rada (3): 18 KP 5.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:13:15
  2.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      01:13:20
  3. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:18:31
  4. 8227 Edith Seegel                          01:24:24
  5.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:27:13
M16 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10140 Villu Serv                Kobras      01:01:54
  2.13539 Siim Helmoja              Kobras      01:03:54
M21B Rada (4): 16 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:54:20
  2. 7680 Janek Riives              TÜ          01:00:12
  3. 7775 Oleg Koshik               SRD         01:02:29
  4. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:10:58
  5.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:24:33
  6.18049 Madis Haug                AS Toftan   01:35:05
  7. 1615 Ürjo Raitar                           01:36:13
  7.    0 Gevin Laak                            01:36:13
M55 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:59:39
  2. 1311 Heini Tammik              Kape        01:00:42
  3. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:03:36
  4. 5089 Jüri Roosaare             TÜ GI       01:08:16
  5. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:08:58
  6. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:14:13
M60 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3685 Mati Külaase              Võru        01:01:23
  2. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:01:48
  3. 1100 Lembit Nöps               Ilves       01:02:58
  4.  708 Rein Prank                Kape        01:08:34
  5.  706 Endel Remmet              Kape        01:12:15
  6. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:29:44
N18 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:14:22
  2.10142 Getter Matto              Kobras      01:21:17
N21A Rada (4): 16 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3016 Mari Arold                            00:51:35
  2. 5009 Liina Palu                Koop        00:52:24
  3. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:56:31
  4. 3679 Kairit Sikkal                         01:14:20
N35 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:23:47
  2. 9620 Diana Virumäe             SA TÜK      01:36:57
  3.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:53:06
N40 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5008 Ehtel Taevere             Kape        01:22:55
  2. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:25:48
  3.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       01:26:43
  4.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:36:37
N45 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3235 Anne Arold                Ilves       01:03:58
  2. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:08:51
  3.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:16:17
  4. 3895 Sirje Lind                Kape        01:28:49
  5.11985 Anne Rohtmets             SA TÜK      01:35:12
  6. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:50:45
VIPT Rada (5): 12 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1104 Uve Nummert               Kape        00:46:43
  2. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      00:47:40
  3.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:52:42
  4. 8521 Arnold Kristjuhan         TÜ          00:54:27
  5. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:55:18
  6. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:55:24
  7.12817 Teele Eensaar                         01:00:19
  8. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  01:00:24
  9. 4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves       01:03:37
 10.10195 Vampula Oper              Võru        01:06:05
 11.17975 Derek Saunders            Lüllemäe P  01:15:15
 12. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:16:31
 13.14842 Kevin Jaaska              Kobras      01:18:40
 13.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      01:18:40
N55 Rada (5): 12 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:56:49
N60 Rada (5): 12 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       00:47:19
  2. 5012 Mare Leis                 Ilves       00:47:26
  3. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:54:50
  4. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:58:38
  5.  146 Maie Abram                Ilves       00:59:33
  6.10196 Maria Oper                Võru        01:07:05
  7.  740 Helle Mürk                Võru        01:22:00
M65 Rada (5): 12 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:52:53
  2.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:59:51
  3. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:31:01
M70 Rada (5): 12 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  676 Heino Mardiste            Kape        00:43:33
  2. 4336 Rein Raid                 Kape        00:47:58
  3. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:48:56
  4.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:49:44
  5. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:03:55
  6.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:09:58
M14 Rada (6): 12 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:35:25
  2.11708 Erik Bleive               Kobras      00:48:46
  3. 8520 Aaro Kristjuhan           MHG         00:52:45
  4. 7201 Sander Tomson             Kobras      00:56:25
  5.11713 Martin Sults              Kobras      00:56:58
M75 Rada (6): 12 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:06:32
VIPL Rada (6): 12 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:39:00
  2.15052 Pille Vinne               Kobras      00:41:03
  3.15073 Janika Matto              Viluste     00:45:44
  4.14777 Igmar Matto               Viluste     00:45:49
  5.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:47:46
  6.  181 Maire Raid                Tammed      00:49:25
  7.17346 Maria Meitsar             Saverna     00:50:25
  8. 5714 Külliki Kiviste                       00:52:56
  9.11786 Epp Säga                  Kobras      00:53:00
 10.15393 Krista Kõlli              Võru        00:53:33
 11.17033 Kersti Metsoja            Kobras      00:53:46
 12. 3017 Asta Zimmerman            OKH         00:54:19
 13.18288 Monika Sulbi              Swedbank    00:57:58
 14. 5271 Marje Zernant                         01:01:36
 15.17621 Vahur Virve               Tartu       01:03:15
 16.18261 Reda Smitaite                         01:03:46
 17.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:13:37
 18.11730 Tiina Möller              Ahja        01:21:41
N14 Rada (6): 12 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:47:44
  2. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:50:46
  3.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:56:07
M12 Rada (7): 8 KP 2.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:29:10
  2.17960 Karmo-Kris Reintamm       Sõmerpalu   00:33:14
N12 Rada (7): 8 KP 2.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:25:00
  2.16609 Lorely Kõrvel             Kobras      00:37:40
  3.11065 Agnes Säga                Kobras      00:44:17
  4. 5043 Kristina Haug             Võru        00:46:09
M10 Rada (8): 6 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:24:43
  2.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor  00:25:12
  3. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:34:00
  4.16711 Mart Pääsukene                        00:57:58
M08 Rada (8): 6 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve   00:19:43
  2.11300 Emil Eensaar                          00:24:41
  3.11289 Rasmus Eensaar                        00:26:07
  4.16710 Priit Pääsukene           SKYPE       00:57:57
  5.14168 Ants Liivamägi            Tartu       01:04:59
  6.18212 Peeter Liivamägi                      01:06:02
N10 Rada (8): 6 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:23:47
  2.17668 Anete Saar                Põlva Spor  00:25:04
  3.12695 Ingrid Tõrra              TKiG        00:35:29
N08 Rada (8): 6 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16219 Gertrud Tõrra             Kobras      00:36:18
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5251 Hans Teearu                           02:15:22 26p
  2. 2986 Karl Teearu               Otepää      02:15:24 26p
  3.10226 Meelis Merenäkk                       01:01:46 20p
  4. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      01:06:59 20p
  5. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    01:09:43 20p
  6. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:23:57 20p
  7. 7087 Taavi Pae                             01:27:59 20p
  8. 2661 Indrek Mahla              Peko        01:06:44 19p
  9. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          01:19:19 19p
 10. 1300 Paavo Rõigas              Peko        00:40:29 17p
 11.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:57:26 17p
 12.  145 Jüri Ümarik                           01:12:20 15p
 13.  213 Saima Värton              Kobras      01:04:24 14p
 14. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:19:32 14p
 15. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       01:05:47 12p
 16. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:37:53 11p
 17.15058 Emily Vinne               Põlva Spor  01:06:10 11p
 18.15060 Katrin Vinne              Põlva       01:06:23 11p
 19.13620 Liivi Lõhmus              Tartu       01:17:59 11p
 20.14815 Tiina Sedman              TÜ          01:21:59 10p
 21.13781 Mihkel Mahla              Karoliine   00:34:19 8p
 22. 4305 Linda Puusalu             Kobras      00:36:39 7p
 23. 5241 Mehis Taevere             Katoliku k  00:26:28 6p
 24.15147 Mari Iher                             00:56:27 6p
 25.    0 Julius Raid                           00:56:30 6p
 26.16712 Raul Pääsukene                        00:57:57 6p
 27. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:06:02 6p
 28.13542 Aarne Säga                Kobras      00:30:54 5p
 28.17814 Kristiina Valk                        00:30:54 5p
 30.18629 Jelena Dzalalova                      00:38:43 5p
 31.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:20:05 3p
 32.11062 Egle Sander               Tartu Veer  00:28:50 3p
 33.10729 Maie Möller               Kobras      00:10:29 1p
#1 Rada (M21E): 25 KP 8.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1144 Rain Eensaar              EKJ SK      01:03:57
  2. 3928 Mattias Rennel            Harju KEK   01:13:20
  3. 2524 Arti Albert               Kobras      01:13:36
  4. 4191 Kaur Kase                 Võru        01:14:59
  5. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:15:35
  6.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  01:15:37
  7. 1493 Raido Mitt                Kobras      01:17:08
  8. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:19:37
  9. 7521 Alar Kume                 Võru        01:20:44
 10. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:21:48
 11. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:39:01
 12. 7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu       01:40:15
 13. 5042 Henn Antson               Võru        02:25:06
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 21 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6770 Mart Külvik               Obinitsa    01:02:37
  2. 5813 Erik Saarts               Võru        01:05:54
  3. 5730 Allar Padari              HOK         01:07:41
  4. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:08:08
  5. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:09:06
  6. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:09:08
  7. 1938 Raul Kangur               SOK         01:09:12
  8. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:09:22
  9.15431 Kaupo Järve               LSF PT      01:09:42
 10. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:12:21
 11. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:12:23
 12. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:12:35
 13. 2005 Pear Post                 Kobras      01:13:18
 14. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:13:19
 15. 8226 Lauri Eskor               Mobi Solut  01:13:56
 16. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:15:44
 17. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:16:42
 18. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:16:49
 19. 4892 Kuldar Kaljurand                      01:18:52
 20. 5931 Toomas Tarve              Kobras      01:19:11
 21. 9612 Alar Virumäe                          01:19:29
 22. 2159 Ain-Meelis Hannus         Võru        01:21:24
 23.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      01:22:38
 24. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:23:16
 25. 5655 Heno Ivanov               Tartu       01:25:32
 26.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:25:44
 27. 2167 Urmas Hiielaan            Võru        01:26:17
 28. 6985 Joosep Hiielaan           Võru        01:28:12
 29. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:38:46
 30.13065 Argo Laanemaa                         01:41:04
 31.18210 Margus Raud                           01:57:50
 32.14248 Ilmar Aluvee              Suusaliit   02:04:55
 33.14469 Hendrik Rull                          02:23:33
#3 Rada (VIPP): 18 KP 5.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:13:15
  2.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      01:13:20
  3. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:18:31
  4. 8227 Edith Seegel                          01:24:24
  5.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:27:13
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 16 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3016 Mari Arold                            00:51:35
  2. 5009 Liina Palu                Koop        00:52:24
  3. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:54:20
  4. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:56:31
  5. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:59:39
  6. 7680 Janek Riives              TÜ          01:00:12
  7. 1311 Heini Tammik              Kape        01:00:42
  8. 3685 Mati Külaase              Võru        01:01:23
  9. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:01:48
 10.10140 Villu Serv                Kobras      01:01:54
 11. 7775 Oleg Koshik               SRD         01:02:29
 12. 1100 Lembit Nöps               Ilves       01:02:58
 13. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:03:36
 14.13539 Siim Helmoja              Kobras      01:03:54
 15. 3235 Anne Arold                Ilves       01:03:58
 16. 5089 Jüri Roosaare             TÜ GI       01:08:16
 17.  708 Rein Prank                Kape        01:08:34
 18. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:08:51
 19. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:08:58
 20. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:10:58
 21.  706 Endel Remmet              Kape        01:12:15
 22. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:14:13
 23. 3679 Kairit Sikkal                         01:14:20
 24. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:14:22
 25.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:16:17
 26.10142 Getter Matto              Kobras      01:21:17
 27. 5008 Ehtel Taevere             Kape        01:22:55
 28.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:23:47
 29.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:24:33
 30. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:25:48
 31.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       01:26:43
 32. 3895 Sirje Lind                Kape        01:28:49
 33. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:29:44
 34.18049 Madis Haug                AS Toftan   01:35:05
 35.11985 Anne Rohtmets             SA TÜK      01:35:12
 36. 1615 Ürjo Raitar                           01:36:13
 36.    0 Gevin Laak                            01:36:13
 38.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:36:37
 39. 9620 Diana Virumäe             SA TÜK      01:36:57
 40. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:50:45
 41.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:53:06
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 12 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  676 Heino Mardiste            Kape        00:43:33
  2. 1104 Uve Nummert               Kape        00:46:43
  3. 4910 Leili Prans               Ilves       00:47:19
  4. 5012 Mare Leis                 Ilves       00:47:26
  5. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      00:47:40
  6. 4336 Rein Raid                 Kape        00:47:58
  7. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:48:56
  8.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:49:44
  9.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:52:42
 10. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:52:53
 11. 8521 Arnold Kristjuhan         TÜ          00:54:27
 12. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:54:50
 13. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:55:18
 14. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:55:24
 15. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:56:49
 16. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:58:38
 17.  146 Maie Abram                Ilves       00:59:33
 18.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:59:51
 19.12817 Teele Eensaar                         01:00:19
 20. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  01:00:24
 21. 4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves       01:03:37
 22. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:03:55
 23.10195 Vampula Oper              Võru        01:06:05
 24.10196 Maria Oper                Võru        01:07:05
 25.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:09:58
 26.17975 Derek Saunders            Lüllemäe P  01:15:15
 27. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:16:31
 28.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      01:18:40
 28.14842 Kevin Jaaska              Kobras      01:18:40
 30.  740 Helle Mürk                Võru        01:22:00
 31. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:31:01
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 12 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:35:25
  2.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:39:00
  3.15052 Pille Vinne               Kobras      00:41:03
  4.15073 Janika Matto              Viluste     00:45:44
  5.14777 Igmar Matto               Viluste     00:45:49
  6.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:47:44
  7.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:47:46
  8.11708 Erik Bleive               Kobras      00:48:46
  9.  181 Maire Raid                Tammed      00:49:25
 10.17346 Maria Meitsar             Saverna     00:50:25
 11. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:50:46
 12. 8520 Aaro Kristjuhan           MHG         00:52:45
 13. 5714 Külliki Kiviste                       00:52:56
 14.11786 Epp Säga                  Kobras      00:53:00
 15.15393 Krista Kõlli              Võru        00:53:33
 16.17033 Kersti Metsoja            Kobras      00:53:46
 17. 3017 Asta Zimmerman            OKH         00:54:19
 18.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:56:07
 19. 7201 Sander Tomson             Kobras      00:56:25
 20.11713 Martin Sults              Kobras      00:56:58
 21.18288 Monika Sulbi              Swedbank    00:57:58
 22. 5271 Marje Zernant                         01:01:36
 23.17621 Vahur Virve               Tartu       01:03:15
 24.18261 Reda Smitaite                         01:03:46
 25. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:06:32
 26.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:13:37
 27.11730 Tiina Möller              Ahja        01:21:41
#7 Rada (M12,N12): 8 KP 2.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:25:00
  2.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:29:10
  3.17960 Karmo-Kris Reintamm       Sõmerpalu   00:33:14
  4.16609 Lorely Kõrvel             Kobras      00:37:40
  5.11065 Agnes Säga                Kobras      00:44:17
  6. 5043 Kristina Haug             Võru        00:46:09
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve   00:19:43
  2.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:23:47
  3.11300 Emil Eensaar                          00:24:41
  4.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:24:43
  5.17668 Anete Saar                Põlva Spor  00:25:04
  6.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor  00:25:12
  7.11289 Rasmus Eensaar                        00:26:07
  8. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:34:00
  9.12695 Ingrid Tõrra              TKiG        00:35:29
 10.16219 Gertrud Tõrra             Kobras      00:36:18
 11.16710 Priit Pääsukene           SKYPE       00:57:57
 12.16711 Mart Pääsukene                        00:57:58
 13.14168 Ants Liivamägi            Tartu       01:04:59
 14.18212 Peeter Liivamägi                      01:06:02

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 12.06.2012 21:58:15 Kobras