Põlva 11 teisipäevak, Karaski

19.06.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Markus Puusepp
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 23 KP 7.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH        01:04:11
 2.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:07:21 +03:10
 3.  3408 Mait Vaiksaar             Lehola     01:11:58 +07:47
 4.  3928 Mattias Rennel            Harju KEK  01:13:23 +09:12
 5.  4191 Kaur Kase                 Võru       01:15:37 +11:26
 6. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     01:16:58 +12:47
 7.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:29:16 +25:05
 8.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:38:22 +34:11
 9.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:51:13 +47:02
10.  2589 Martin Murre              Elioni SK  01:51:15 +47:04
11.  2986 Karl Teearu               Otepää     01:58:15 +54:04
12.  5042 Henn Antson               Võru       02:31:05 +86:54
M18 Rada (2): 19 KP 6.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4424 Oliver Jõgeva             Kobras     00:50:47
 2.  5037 Janek Piirisild           Võru       00:59:35 +08:48
 2.  5038 Kevin Koskinen            Võru       00:59:35 +08:48
 4.  5030 Anti Sõukand              Võru       01:04:20 +13:33
 5.  6987 Sander Lembra             Võru       01:15:38 +24:51
 6.  5117 Andres Saal               Otepää     01:16:05 +25:18
 7. 14469 Hendrik Rull                         02:08:07 +77:20
M21A Rada (2): 19 KP 6.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK  00:59:02
 2.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:59:47 +00:45
 3.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:00:47 +01:45
 4.  2005 Pear Post                 Kobras     01:00:59 +01:57
 5.   498 Kalle Ojasoo              Kobras     01:02:31 +03:29
 6.  2753 Rauno Kenk                Tartu      01:03:26 +04:24
 7.  4703 Juhan Aasaru                         01:13:35 +14:33
 8. 16987 Meelis Burget             EÜS        01:15:55 +16:53
 9.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT     01:16:09 +17:07
10. 18079 Jakub Novak                          01:16:13 +17:11
11.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:19:41 +20:39
M35 Rada (2): 19 KP 6.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:48:50
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:51:20 +02:30
 3.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       00:57:27 +08:37
 4.  5813 Erik Saarts               Võru       00:58:32 +09:42
 5.  2704 Rivo Kenk                 Kobras     01:03:06 +14:16
 6.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:03:12 +14:22
 7. 10226 Meelis Merenäkk                      01:04:59 +16:09
 8.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:08:39 +19:49
 9.  4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool   01:10:34 +21:44
10.  7087 Taavi Pae                            01:11:28 +22:38
11.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:29:00 +40:10
M40 Rada (2): 19 KP 6.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      00:58:17
 2.  5730 Allar Padari              HOK        00:58:43 +00:26
 3. 13065 Argo Laanemaa                        01:12:24 +14:07
 4.  1938 Raul Kangur               SOK        01:14:55 +16:38
 5.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:28:12 +29:55
M45 Rada (2): 19 KP 6.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:56:37
 2.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     01:15:18 +18:41
 3.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:18:18 +21:41
 4. 18210 Margus Raud                          01:50:16 +53:39
N21E Rada (2): 19 KP 6.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:52:58
 2.  3717 Laura Joonas              Võru       00:58:23 +05:25
 3.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:02:53 +09:55
 4.  4198 Triinu Rooni              Orvand     01:04:05 +11:07
 5.  4484 Margret Zimmermann        Kape       01:08:35 +15:37
 6.  3900 Marili Zimmermann         Kape       01:13:05 +20:07
 7.  5025 Marianne Haug             Võru       01:13:08 +20:10
 8.  2678 Mirja Virve               Kobras     01:18:23 +25:25
 9.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     01:20:09 +27:11
10.  5520 Kärt Kürsa                Kobras     01:29:11 +36:13
VIPP Rada (3): 15 KP 6.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:08:14
 2.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:13:34 +05:20
 3. 15081 Markel Mahla                         01:29:48 +21:34
 4.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:33:47 +25:33
 5. 16083 Andres Saetalu                       01:54:04 +45:50
M16 Rada (4): 16 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10140 Villu Serv                Kobras     00:42:41
 2. 16670 Ingmar Bert Sabre         Võru       00:45:25 +02:44
 3. 13539 Siim Helmoja              Kobras     01:01:37 +18:56
M21B Rada (4): 16 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:45:20
 2.  8602 Indrek Sander             Tartu      00:48:49 +03:29
 3.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:52:32 +07:12
 4.  5091 Kaur Kirjanen             TÜ         00:54:31 +09:11
 5. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:12:15 +26:55
 6. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:24:13 +38:53
 7. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:44:11 +58:51
 8. 11954 Kaspar Tootsi             TÜ         02:15:26 +90:06
M55 Rada (4): 16 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:42:46
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:53:46 +11:00
 3.  1311 Heini Tammik              Kape       00:53:57 +11:11
 4.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     00:59:25 +16:39
 5.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       01:01:50 +19:04
 6.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      01:11:48 +29:02
M60 Rada (4): 16 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3685 Mati Külaase              Võru       00:46:02
 2.   143 Madis Oras                Ilves      00:46:48 +00:46
 3.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:52:17 +06:15
 4.   706 Endel Remmet              Kape       01:00:42 +14:40
 5.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:00:48 +14:46
 6.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:20:00 +33:58
N18 Rada (4): 16 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10142 Getter Matto              Kobras     00:55:26
 2.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     00:57:01 +01:35
N21A Rada (4): 16 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:39:08
 2.  5009 Liina Palu                Koop       00:48:04 +08:56
 3.  8608 Ester Klaas               Räpina     01:00:47 +21:39
 4.  4436 Külli Leiger              Kape       01:02:33 +23:25
 5.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       01:18:47 +39:39
 6. 17965 Marge Allmann             Võru       01:24:28 +45:20
 7. 11953 Piret Pihlapson           KHK        02:15:26 +96:18
N35 Rada (4): 16 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3714 Heli Haug                 Võru       00:48:34
 2. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:03:19 +14:45
 3.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:07:10 +18:36
 4.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:18:45 +30:11
N40 Rada (4): 16 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     00:53:30
 2.  1357 Mirjam Heinmann           Ilves      00:57:14 +03:44
 3.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:59:18 +05:48
 4.  2016 Minija Pääslane           Ilves      01:01:45 +08:15
 5.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:06:09 +12:39
 6.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:07:12 +13:42
 7. 14011 Sigrid Paul               SA TÜK     01:10:45 +17:15
 8. 18518 Jana Rätte                           01:24:35 +31:05
N45 Rada (4): 16 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   213 Saima Värton              Kobras     00:44:03
 2.  3235 Anne Arold                Ilves      00:58:48 +14:45
 3.  1314 Marje Tobreluts           Kobras     00:58:49 +14:46
 4.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:05:45 +21:42
 5.  1301 Airi Alnek                Võru       01:06:18 +22:15
 6. 16421 Epp Voitka                Võru       01:10:28 +26:25
 7. 11985 Anne Rohtmets             SA TÜK     01:14:51 +30:48
VIPT Rada (5): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16666 Lauri Pähn                Võru       00:42:22
 2.  7201 Sander Tomson             Kobras     00:52:49 +10:27
 3.  2781 Priit Nurmoja             Kobras     00:53:08 +10:46
 4.  1104 Uve Nummert               Kape       00:55:39 +13:17
 5.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:57:20 +14:58
 6. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:57:54 +15:32
 7.  4932 Mait Bratka               TÜ         00:58:28 +16:06
 8. 14475 Ago Mägimets              Tartu      01:01:33 +19:11
 9.    68 Olavi Tomson              Kobras     01:03:16 +20:54
10. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:05:11 +22:49
11. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:05:20 +22:58
12. 16606 Liile Jõgi                WM         01:12:30 +30:08
13. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:12:35 +30:13
14. 10147 Sigmar Muuga              Webmedia   01:14:50 +32:28
15.  6105 Ene Laht                  Tartu      01:16:29 +34:07
16.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:19:08 +36:46
17.  5654 Anu Iher                             01:19:33 +37:11
18. 10195 Vampula Oper              Võru       01:30:15 +47:53
19. 18209 Kerdi Raud                           02:13:36 +91:14
20.  5119 Helis Teearu              Otepää Güm 03:10:06 +147:44
N16 Rada (5): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 15012 Kristiina Himma           Võru       00:48:21
N50 Rada (5): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5017 Heli Viks                 Võru       01:05:04
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:18:37 +13:33
N55 Rada (5): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:01:31
N60 Rada (5): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:00:09
 2.  4910 Leili Prans               Ilves      01:11:24 +11:15
 3. 10196 Maria Oper                Võru       01:30:31 +30:22
M65 Rada (5): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:56:56
 2.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:08:18 +11:22
 3.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:44:05 +47:09
M70 Rada (5): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:42:06
 2.   460 Lembit Vassil             Ilves      00:52:11 +10:05
 3.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:52:17 +10:11
 4.  3746 Valter Ploom              SA Tartu V 01:15:28 +33:22
 5.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:27:03 +44:57
M14 Rada (6): 10 KP 3.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:46:49
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:53:56 +07:07
 3. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     01:09:08 +22:19
M75 Rada (6): 10 KP 3.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:08:29
VIPL Rada (6): 10 KP 3.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:40:15
 2.  4239 Katri Hirv                Võru       00:53:28 +13:13
 3.  5271 Marje Zernant                        00:53:45 +13:30
 4. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:55:47 +15:32
 5. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:57:05 +16:50
 6. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:59:50 +19:35
 7.  6716 Kauri Kürsa               Põlva      01:00:07 +19:52
 8. 15073 Janika Matto              Viluste    01:00:22 +20:07
 9. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 01:05:34 +25:19
10.  5714 Külliki Kiviste                      01:08:56 +28:41
11. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras     01:09:14 +28:59
12.  4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves      01:10:42 +30:27
13.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:15:41 +35:26
14. 11062 Egle Sander               Tartu Veer 01:25:26 +45:11
15. 17346 Maria Meitsar             Saverna    01:25:37 +45:22
16. 17033 Kersti Metsoja            Kobras     01:38:12 +57:57
17.  6810 Margus Väli               AS Webmedi 01:46:18 +66:03
N14 Rada (6): 10 KP 3.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:41:31
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:48:54 +07:23
 3.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 00:59:59 +18:28
M12 Rada (7): 8 KP 2.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:23:02
 2. 16234 Hando Allmann             Võru       00:31:15 +08:13
 3. 17962 Janar Saks                Võru       00:36:44 +13:42
 4. 17846 Markus Mürk               Võru       00:36:49 +13:47
 5. 16648 Fred Virve                Veeriku Ko 00:40:58 +17:56
 6. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  00:44:04 +21:02
 7. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:52:18 +29:16
 8. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      01:04:38 +41:36
 8. 18212 Peeter Liivamägi                     01:04:38 +41:36
N12 Rada (7): 8 KP 2.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:23:32
 2. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     00:26:35 +03:03
 3.  5043 Kristina Haug             Võru       00:44:33 +21:01
M10 Rada (8): 6 KP 1.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:14:28
 2. 17356 Mattias Maidla            Põlva Spor 00:17:18 +02:50
 3. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor 00:17:30 +03:02
 4.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:22:35 +08:07
M08 Rada (8): 6 KP 1.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.     0 Hendrik Bleive                       00:16:52
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:17:08 +00:16
 3.     0 Kerret Matto                         00:23:31 +06:39
N10 Rada (8): 6 KP 1.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:13:57
 2. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:15:15 +01:18
 3. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva      00:31:44 +17:47
 4. 12695 Ingrid Tõrra              TKiG       00:35:22 +21:25
 5. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:38:26 +24:29
N08 Rada (8): 6 KP 1.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:22:28
 2. 16219 Gertrud Tõrra             Kobras     00:35:08 +12:40
 3. 14871 Agnes Tennisberg                     00:42:52 +20:24
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3446 Tanel Mõttus              Võru       01:08:47 22p
 2.   145 Jüri Ümarik                          01:20:42 22p
 3.  9723 Ülar Aasa                 Elioni SK  01:34:37 20p
 4.  4962 Antti Roose               Kobras     01:29:58 19p
 5.  5929 Janek Orro                Võru       01:52:31 18p
 6.  5397 Targo Tennisberg                     01:29:22 17p
 7.  2684 Vallo Vaher               JOKA       00:50:04 16p
 8.  4493 Silvia Luup               Võru       01:35:14 16p
 9. 11700 Karl Oskar Orro           Võru       01:52:34 16p
10.  4336 Rein Raid                 Kape       01:10:16 14p
11. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:23:04 13p
12.  3745 Kersti Ploom              Tartu      00:56:47 12p
13. 13082 Henn Korjus               EMÜ        01:20:42 11p
14. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK     00:49:42 10p
15.   181 Maire Raid                Tammed     00:50:41 10p
16. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:42:54 10p
17.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:04:38 9p
18. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:23:34 8p
19. 15856 Piret Joonas                         00:39:20 8p
20. 15147 Mari Iher                            00:55:27 8p
21.  3426 Eneli Haldna              Võru       01:19:06 8p
22. 11302 Jaak Kroon                           01:50:04 7p
23. 18505 Juta Valli                Võru       00:39:25 6p
24. 10205 Kaido Raidla              Ilves      01:14:09 6p
25. 11713 Martin Sults              Kobras     00:41:34 5p
26.  2780 Sarmite Sild              Võru       00:37:20 3p
#1 Rada (M21E): 23 KP 7.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH       M21E     01:04:11
 2.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     01:07:21 +03:10
 3.  3408 Mait Vaiksaar             Lehola    M21E     01:11:58 +07:47
 4.  3928 Mattias Rennel            Harju KEK M21E     01:13:23 +09:12
 5.  4191 Kaur Kase                 Võru      M21E     01:15:37 +11:26
 6. 11326 Marten Vunukainen         Kobras    M21E     01:16:58 +12:47
 7.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:29:16 +25:05
 8.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:38:22 +34:11
 9.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:51:13 +47:02
10.  2589 Martin Murre              Elioni SK M21E     01:51:15 +47:04
11.  2986 Karl Teearu               Otepää    M21E     01:58:15 +54:04
12.  5042 Henn Antson               Võru      M21E     02:31:05 +86:54
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 19 KP 6.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.   738 Priit Pääslane            Ilves     M35      00:48:50
 2.  4424 Oliver Jõgeva             Kobras    M18      00:50:47 +01:57
 3.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:51:20 +02:30
 4.  4238 Eleri Hirv                Võru      N21E     00:52:58 +04:08
 5.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:56:37 +07:47
 6.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M35      00:57:27 +08:37
 7.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      00:58:17 +09:27
 8.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     00:58:23 +09:33
 9.  5813 Erik Saarts               Võru      M35      00:58:32 +09:42
10.  5730 Allar Padari              HOK       M40      00:58:43 +09:53
11.  3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK M21A     00:59:02 +10:12
12.  5037 Janek Piirisild           Võru      M18      00:59:35 +10:45
12.  5038 Kevin Koskinen            Võru      M18      00:59:35 +10:45
14.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     00:59:47 +10:57
15.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:00:47 +11:57
16.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:00:59 +12:09
17.   498 Kalle Ojasoo              Kobras    M21A     01:02:31 +13:41
18.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     01:02:53 +14:03
19.  2704 Rivo Kenk                 Kobras    M35      01:03:06 +14:16
20.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:03:12 +14:22
21.  2753 Rauno Kenk                Tartu     M21A     01:03:26 +14:36
22.  4198 Triinu Rooni              Orvand    N21E     01:04:05 +15:15
23.  5030 Anti Sõukand              Võru      M18      01:04:20 +15:30
24. 10226 Meelis Merenäkk                     M35      01:04:59 +16:09
25.  4484 Margret Zimmermann        Kape      N21E     01:08:35 +19:45
26.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M35      01:08:39 +19:49
27.  4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool  M35      01:10:34 +21:44
28.  7087 Taavi Pae                           M35      01:11:28 +22:38
29. 13065 Argo Laanemaa                       M40      01:12:24 +23:34
30.  3900 Marili Zimmermann         Kape      N21E     01:13:05 +24:15
31.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:13:08 +24:18
32.  4703 Juhan Aasaru                        M21A     01:13:35 +24:45
33.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      01:14:55 +26:05
34.  1169 Tõnu Loog                 Kobras    M45      01:15:18 +26:28
35.  6987 Sander Lembra             Võru      M18      01:15:38 +26:48
36. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     01:15:55 +27:05
37.  5117 Andres Saal               Otepää    M18      01:16:05 +27:15
38.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT    M21A     01:16:09 +27:19
39. 18079 Jakub Novak                         M21A     01:16:13 +27:23
40.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:18:18 +29:28
41.  2678 Mirja Virve               Kobras    N21E     01:18:23 +29:33
42.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:19:41 +30:51
43.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras    N21E     01:20:09 +31:19
44.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:28:12 +39:22
45.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M35      01:29:00 +40:10
46.  5520 Kärt Kürsa                Kobras    N21E     01:29:11 +40:21
47. 18210 Margus Raud                         M45      01:50:16 +61:26
48. 14469 Hendrik Rull                        M18      02:08:07 +79:17
#3 Rada (VIPP): 15 KP 6.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    VIPP     01:08:14
 2.  3820 Silver Rebenits           Kape      VIPP     01:13:34 +05:20
 3. 15081 Markel Mahla                        VIPP     01:29:48 +21:34
 4.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:33:47 +25:33
 5. 16083 Andres Saetalu                      VIPP     01:54:04 +45:50
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 16 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21A     00:39:08
 2. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:42:41 +03:33
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M55      00:42:46 +03:38
 4.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:44:03 +04:55
 5.  1257 Tarmo Laht                Kape      M21B     00:45:20 +06:12
 6. 16670 Ingmar Bert Sabre         Võru      M16      00:45:25 +06:17
 7.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      00:46:02 +06:54
 8.   143 Madis Oras                Ilves     M60      00:46:48 +07:40
 9.  5009 Liina Palu                Koop      N21A     00:48:04 +08:56
10.  3714 Heli Haug                 Võru      N35      00:48:34 +09:26
11.  8602 Indrek Sander             Tartu     M21B     00:48:49 +09:41
12.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      00:52:17 +13:09
13.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     00:52:32 +13:24
14.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      00:53:30 +14:22
15.  4314 Ago Käis                  Kobras    M55      00:53:46 +14:38
16.  1311 Heini Tammik              Kape      M55      00:53:57 +14:49
17.  5091 Kaur Kirjanen             TÜ        M21B     00:54:31 +15:23
18. 10142 Getter Matto              Kobras    N18      00:55:26 +16:18
19.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    N18      00:57:01 +17:53
20.  1357 Mirjam Heinmann           Ilves     N40      00:57:14 +18:06
21.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      00:58:48 +19:40
22.  1314 Marje Tobreluts           Kobras    N45      00:58:49 +19:41
23.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N40      00:59:18 +20:10
24.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      00:59:25 +20:17
25.   706 Endel Remmet              Kape      M60      01:00:42 +21:34
26.  8608 Ester Klaas               Räpina    N21A     01:00:47 +21:39
27.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M60      01:00:48 +21:40
28. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      01:01:37 +22:29
29.  2016 Minija Pääslane           Ilves     N40      01:01:45 +22:37
30.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M55      01:01:50 +22:42
31.  4436 Külli Leiger              Kape      N21A     01:02:33 +23:25
32. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:03:19 +24:11
33.   707 Riina Kivikas             Ilves     N45      01:05:45 +26:37
34.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      01:06:09 +27:01
35.  1301 Airi Alnek                Võru      N45      01:06:18 +27:10
36.  2044 Epp Kroon                 Ilves     N35      01:07:10 +28:02
37.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N40      01:07:12 +28:04
38. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:10:28 +31:20
39. 14011 Sigrid Paul               SA TÜK    N40      01:10:45 +31:37
40.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI     M55      01:11:48 +32:40
41. 18049 Madis Haug                AS Toftan M21B     01:12:15 +33:07
42. 11985 Anne Rohtmets             SA TÜK    N45      01:14:51 +35:43
43.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N35      01:18:45 +39:37
44.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      N21A     01:18:47 +39:39
45.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      01:20:00 +40:52
46. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM21B     01:24:13 +45:05
47. 17965 Marge Allmann             Võru      N21A     01:24:28 +45:20
48. 18518 Jana Rätte                          N40      01:24:35 +45:27
49. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:44:11 +65:03
50. 11954 Kaspar Tootsi             TÜ        M21B     02:15:26 +96:18
50. 11953 Piret Pihlapson           KHK       N21A     02:15:26 +96:18
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:42:06
 2. 16666 Lauri Pähn                Võru      VIPT     00:42:22 +00:16
 3. 15012 Kristiina Himma           Võru      N16      00:48:21 +06:15
 4.   460 Lembit Vassil             Ilves     M70      00:52:11 +10:05
 5.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:52:17 +10:11
 6.  7201 Sander Tomson             Kobras    VIPT     00:52:49 +10:43
 7.  2781 Priit Nurmoja             Kobras    VIPT     00:53:08 +11:02
 8.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:55:39 +13:33
 9.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:56:56 +14:50
10.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     00:57:20 +15:14
11. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     00:57:54 +15:48
12.  4932 Mait Bratka               TÜ        VIPT     00:58:28 +16:22
13.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N60      01:00:09 +18:03
14.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      01:01:31 +19:25
15. 14475 Ago Mägimets              Tartu     VIPT     01:01:33 +19:27
16.    68 Olavi Tomson              Kobras    VIPT     01:03:16 +21:10
17.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      01:05:04 +22:58
18. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     01:05:11 +23:05
19. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     VIPT     01:05:20 +23:14
20.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M65      01:08:18 +26:12
21.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      01:11:24 +29:18
22. 16606 Liile Jõgi                WM        VIPT     01:12:30 +30:24
23. 15833 Kadri Isakar              LSF PT    VIPT     01:12:35 +30:29
24. 10147 Sigmar Muuga              Webmedia  VIPT     01:14:50 +32:44
25.  3746 Valter Ploom              SA Tartu VM70      01:15:28 +33:22
26.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPT     01:16:29 +34:23
27.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      01:18:37 +36:31
28.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     01:19:08 +37:02
29.  5654 Anu Iher                            VIPT     01:19:33 +37:27
30.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:27:03 +44:57
31. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:30:15 +48:09
32. 10196 Maria Oper                Võru      N60      01:30:31 +48:25
33.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M65      01:44:05 +61:59
34. 18209 Kerdi Raud                          VIPT     02:13:36 +91:30
35.  5119 Helis Teearu              Otepää GümVIPT     03:10:06 +148:00
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 10 KP 3.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     00:40:15
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N14      00:41:31 +01:16
 3.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M14      00:46:49 +06:34
 4. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N14      00:48:54 +08:39
 5.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPL     00:53:28 +13:13
 6.  5271 Marje Zernant                       VIPL     00:53:45 +13:30
 7. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:53:56 +13:41
 8. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:55:47 +15:32
 9. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:57:05 +16:50
10. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:59:50 +19:35
11.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      00:59:59 +19:44
12.  6716 Kauri Kürsa               Põlva     VIPL     01:00:07 +19:52
13. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     01:00:22 +20:07
14. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu ÜlikVIPL     01:05:34 +25:19
15.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:08:29 +28:14
16.  5714 Külliki Kiviste                     VIPL     01:08:56 +28:41
17. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M14      01:09:08 +28:53
18. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras    VIPL     01:09:14 +28:59
19.  4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves     VIPL     01:10:42 +30:27
20.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     01:15:41 +35:26
21. 11062 Egle Sander               Tartu VeerVIPL     01:25:26 +45:11
22. 17346 Maria Meitsar             Saverna   VIPL     01:25:37 +45:22
23. 17033 Kersti Metsoja            Kobras    VIPL     01:38:12 +57:57
24.  6810 Margus Väli               AS WebmediVIPL     01:46:18 +66:03
#7 Rada (M12,N12): 8 KP 2.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:23:02
 2. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N12      00:23:32 +00:30
 3. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N12      00:26:35 +03:33
 4. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:31:15 +08:13
 5. 17962 Janar Saks                Võru      M12      00:36:44 +13:42
 6. 17846 Markus Mürk               Võru      M12      00:36:49 +13:47
 7. 16648 Fred Virve                Veeriku KoM12      00:40:58 +17:56
 8. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      00:44:04 +21:02
 9.  5043 Kristina Haug             Võru      N12      00:44:33 +21:31
10. 15707 Karel Kuragin             Võru      M12      00:52:18 +29:16
11. 14168 Ants Liivamägi            Tartu     M12      01:04:38 +41:36
11. 18212 Peeter Liivamägi                    M12      01:04:38 +41:36
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN10      00:13:57
 2. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:14:28 +00:31
 3. 17668 Anete Saar                Põlva SporN10      00:15:15 +01:18
 4.     0 Hendrik Bleive                      M08      00:16:52 +02:55
 5. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:17:08 +03:11
 6. 17356 Mattias Maidla            Põlva SporM10      00:17:18 +03:21
 7. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva SporM10      00:17:30 +03:33
 8. 15058 Emily Vinne               Põlva SporN08      00:22:28 +08:31
 9.  1435 Kerten Matto              Kobras    M10      00:22:35 +08:38
10.     0 Kerret Matto                        M08      00:23:31 +09:34
11. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva     N10      00:31:44 +17:47
12. 16219 Gertrud Tõrra             Kobras    N08      00:35:08 +21:11
13. 12695 Ingrid Tõrra              TKiG      N10      00:35:22 +21:25
14. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N10      00:38:26 +24:29
15. 14871 Agnes Tennisberg                    N08      00:42:52 +28:55

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.35 [2012.401] @ 19.06.2012 23:36:40 Kobras