Põlva 14 teisipäevak, Karste

10.07.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Maret Vaher
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 24 KP 8.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3446 Tanel Mõttus              Võru       01:12:34
 2.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     01:12:53 +00:19
 3.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH        01:12:59 +00:25
 4.   859 Merike Vanjuk             Kape       01:18:31 +05:57
 5.  5813 Erik Saarts               Võru       01:19:19 +06:45
 6.   303 Tiit Tali                 Ilves      01:22:27 +09:53
 7.   738 Priit Pääslane            Ilves      01:23:16 +10:42
 8.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:25:11 +12:37
 9.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:25:55 +13:21
10.  7521 Alar Kume                 Võru       01:26:03 +13:29
11.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:39:51 +27:17
12.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK       01:40:49 +28:15
13. 13238 Valdur Jaht               Suusahullu 01:48:12 +35:38
14.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:50:21 +37:47
15.  4484 Margret Zimmermann        Kape       01:54:42 +42:08
16.  9723 Ülar Aasa                 Elioni SK  01:57:07 +44:33
17.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:58:00 +45:26
M18 Rada (2): 21 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5038 Kevin Koskinen            Võru       01:17:54
 2.  5037 Janek Piirisild           Võru       01:25:26 +07:32
M21A Rada (2): 21 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2005 Pear Post                 Kobras     01:16:05
 2.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:16:55 +00:50
 3.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:19:35 +03:30
M35 Rada (2): 21 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10226 Meelis Merenäkk                      01:10:35
 2.  2661 Indrek Mahla              Peko       01:24:05 +13:30
 3.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:25:13 +14:38
 4. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       01:26:46 +16:11
 5.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:31:40 +21:05
 6.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:34:47 +24:12
 7. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:42:11 +31:36
 8.  2704 Rivo Kenk                 Kobras     01:46:19 +35:44
 9.  9132 Björn Puna                Rotalia    02:00:19 +49:44
M40 Rada (2): 21 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1938 Raul Kangur               SOK        01:08:17
 2.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      01:28:06 +19:49
 3.  6090 Taivo Täht                           01:29:15 +20:58
 4.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:29:16 +20:59
 5.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:32:40 +24:23
 6.  7706 Sairos Hõrak              Võru       01:49:12 +40:55
 7. 13065 Argo Laanemaa                        01:58:42 +50:25
M45 Rada (2): 21 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:07:32
 2.  5931 Toomas Tarve              Kobras     01:18:19 +10:47
 3.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:18:39 +11:07
 4.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:22:27 +14:55
 5.  4278 Eduard Pukkonen           Harju KEK  01:26:28 +18:56
 6.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:35:19 +27:47
 7.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:46:06 +38:34
 8. 18210 Margus Raud                          02:00:09 +52:37
 9. 16083 Andres Saetalu                       02:47:33 +100:01
N21E Rada (2): 21 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       01:06:31
 2.  2678 Mirja Virve               Kobras     01:11:40 +05:09
 3.  3717 Laura Joonas              Võru       01:23:58 +17:27
 4.  5009 Liina Palu                Koop       01:28:37 +22:06
 5.   485 Triin Vask                Ilves      01:32:05 +25:34
 6.  2470 Jana Kink                 Kape       01:32:51 +26:20
 7.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:33:12 +26:41
 8.  5025 Marianne Haug             Võru       01:50:06 +43:35
VIPP Rada (3): 12 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4708 Ragnar Ilp                           00:57:56
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:03:56 +06:00
 3. 13667 Marko Valdner             ELTEL      01:12:49 +14:53
 4.  3679 Kairit Sikkal                        01:21:01 +23:05
 5.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:27:41 +29:45
 6. 13082 Henn Korjus               EMÜ        01:55:53 +57:57
M16 Rada (4): 14 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras     01:11:58
M21B Rada (4): 14 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  6275 Indrek Roasto                        01:10:07
 2.  8602 Indrek Sander             Tartu      01:16:47 +06:40
 3.  8699 Marko Soom                Puudub     01:17:05 +06:58
 4.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:21:23 +11:16
 5. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:23:32 +13:25
 6. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:29:05 +18:58
M50 Rada (4): 14 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:18:05
M55 Rada (4): 14 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       01:00:34
 2.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       01:22:32 +21:58
 3.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:25:20 +24:46
 4.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:51:33 +50:59
M60 Rada (4): 14 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3685 Mati Külaase              Võru       01:09:53
 2.   141 Avo Veermäe               Ilves      01:12:45 +02:52
 3. 11216 Kalev Õunsaar             Õru        01:21:31 +11:38
 4.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:22:09 +12:16
 5.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:23:21 +13:28
 6.  1100 Lembit Nöps               Ilves      01:23:50 +13:57
 7.   708 Rein Prank                Kape       01:26:18 +16:25
 8.   429 Vaabo Annus               Orion      01:41:21 +31:28
 9.   706 Endel Remmet              Kape       01:43:20 +33:27
N18 Rada (4): 14 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10142 Getter Matto              Kobras     01:42:07
N21A Rada (4): 14 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5477 Kadri Sepalaan            Suusahullu 01:31:51
 2.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       01:37:35 +05:44
N35 Rada (4): 14 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves      01:06:27
 2.  3714 Heli Haug                 Võru       01:34:45 +28:18
 3.  2044 Epp Kroon                 Ilves      02:09:59 +63:32
 4. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK     02:12:35 +66:08
N40 Rada (4): 14 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2016 Minija Pääslane           Ilves      01:17:11
 2.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:18:46 +01:35
 3.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:20:49 +03:38
 4.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:45:53 +28:42
 5. 18630 Jelena V?ivtseva          Lõuna Poli 01:56:52 +39:41
 6. 14011 Sigrid Paul               SA TÜK     02:12:35 +55:24
 7.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      02:15:21 +58:10
N45 Rada (4): 14 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1487 Reet Johanson             Kobras     01:13:48
 2.  1314 Marje Tobreluts           Kobras     01:22:54 +09:06
 3.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:33:48 +20:00
 4.   213 Saima Värton              Kobras     01:44:21 +30:33
 5.  3235 Anne Arold                Ilves      01:46:07 +32:19
 6.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:46:52 +33:04
VIPT Rada (5): 16 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16666 Lauri Pähn                Võru       00:40:16
 2.  7776 Oliver Kütt               Ilves      00:42:28 +02:12
 3. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:43:24 +03:08
 4.  7620 Jaanika Kopli             Serviti SK 00:44:31 +04:15
 5.  4239 Katri Hirv                Võru       00:45:04 +04:48
 6. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 00:45:47 +05:31
 7.  6987 Sander Lembra             Võru       00:46:14 +05:58
 8.  1104 Uve Nummert               Kape       00:48:24 +08:08
 9.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:49:16 +09:00
10.  2727 Avo Eensaar                          00:49:59 +09:43
11. 14475 Ago Mägimets              Tartu      00:53:25 +13:09
12.  5271 Marje Zernant                        00:53:40 +13:24
13. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras     00:54:45 +14:29
14.  5242 Eneli Maranik             Kape       00:56:32 +16:16
15.  1339 Piret Kaasik              Ilves      00:56:53 +16:37
16.  2781 Priit Nurmoja             Kobras     00:58:52 +18:36
17.  5654 Anu Iher                             00:58:56 +18:40
18.     0 Jaan Rönkko               Soome      00:59:27 +19:11
19.     0 Eva Rönkkö                Soome      00:59:35 +19:19
20. 12817 Teele Eensaar                        01:01:31 +21:15
21.  4932 Mait Bratka               TÜ         01:02:33 +22:17
22. 10207 Marianne Möller           Kobras     01:03:01 +22:45
23.  1653 Liana Varava              Kape       01:04:37 +24:21
24.  4312 Peeter Põder                         01:08:51 +28:35
25. 17033 Kersti Metsoja            Kobras     01:17:58 +37:42
26.   941 Mare Kitsnik              Saku       01:20:50 +40:34
27. 10195 Vampula Oper              Võru       01:24:01 +43:45
28. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:27:35 +47:19
29.  2991 Siiri Sotnik              Otepää     01:45:16 +65:00
N50 Rada (5): 16 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      01:00:51
N55 Rada (5): 16 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:47:21
N60 Rada (5): 16 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3745 Kersti Ploom              Tartu      00:58:12
 2.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:03:26 +05:14
 3.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:05:03 +06:51
 4.   740 Helle Mürk                Võru       01:05:31 +07:19
 5.   146 Maie Abram                Ilves      01:09:44 +11:32
 6. 10196 Maria Oper                Võru       01:23:52 +25:40
M65 Rada (5): 16 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:55:08
 2.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:04:43 +09:35
 3.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:22:34 +27:26
M70 Rada (5): 16 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:39:38
 2.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:40:53 +01:15
 3.  3746 Valter Ploom              SA Tartu V 00:51:34 +11:56
 4.   460 Lembit Vassil             Ilves      00:54:56 +15:18
 5.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:06:13 +26:35
M14 Rada (6): 10 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:34:27
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:53:15 +18:48
 3. 13637 Risto Valdner             KiG        01:13:45 +39:18
M75 Rada (6): 10 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:34:06
VIPL Rada (6): 10 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5115 Tarmo Tüür                           00:35:28
 2. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:39:53 +04:25
 3.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     00:45:52 +10:24
 4. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:48:24 +12:56
 5.  7099 Mirjam Laht                          00:54:22 +18:54
 6. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:55:44 +20:16
 7. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:58:45 +23:17
 8. 18633 Martin Raud               Tartu      01:03:37 +28:09
 9.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:05:42 +30:14
10. 18209 Kerdi Raud                           01:13:37 +38:09
11. 11730 Tiina Möller              Ahja       01:16:08 +40:40
12. 15856 Piret Joonas                         01:18:42 +43:14
13.  1116 Karin Laine               Võru       01:49:56 +74:28
14. 11302 Jaak Kroon                           01:56:51 +81:23
15.     0 Simona Sulbi              Kanepi     02:38:45 +123:17
16. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   02:38:51 +123:23
N14 Rada (6): 10 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:40:15
 2.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 00:50:32 +10:17
 3. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:51:58 +11:43
M12 Rada (7): 7 KP 2.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:29:13
 2.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 00:34:00 +04:47
 3. 16214 Rasmus Kruusa                        00:40:11 +10:58
 4. 15278 Olev Piirisild            Võru       00:43:51 +14:38
 5. 16648 Fred Virve                Veeriku Ko 00:53:10 +23:57
N12 Rada (7): 7 KP 2.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     00:31:53
 2. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:36:30 +04:37
 3.  5043 Kristina Haug             Võru       00:56:37 +24:44
 4.  7707 Kerli Tali                TKiG       01:17:11 +45:18
M10 Rada (8): 4 KP 1.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor 00:13:55
 1.     0 Priit Luuk-Luuken                    00:13:55 +00:00
 3. 18631 Mariann Jahhu             Tartu Kato 00:14:12 +00:17
 4. 17356 Mattias Maidla            Põlva Spor 00:14:51 +00:56
 5. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:19:43 +05:48
 6.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:19:52 +05:57
 7. 16210 Oliver Frohböse           Saksamaa   00:25:28 +11:33
 8. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva      00:30:42 +16:47
M08 Rada (8): 4 KP 1.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 11300 Emil Eensaar                         00:11:13
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:16:49 +05:36
 3. 15088 Villem Piirimäe                      00:21:38 +10:25
 4. 12746 Paul Piirimäe             Põlva      00:23:41 +12:28
 5.     0 Kristjan Raud                        00:27:10 +15:57
 6. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      01:02:59 +51:46
N10 Rada (8): 4 KP 1.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:11:52
 2. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:20:08 +08:16
 3. 10968 Marielle Suur             Põlva Spor 00:24:50 +12:58
 4. 10969 Marianne Suur             Põlva Kesk 00:25:39 +13:47
N08 Rada (8): 4 KP 1.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.     0 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:20:53
 2. 15147 Mari Iher                            01:06:27 +45:34
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves      01:06:59 24p
 2.  9765 Daniel Vasser             Kobras     01:07:38 21p
 3.  5929 Janek Orro                Võru       01:41:47 21p
 4. 14567 Urmas Laur                Gild       01:49:24 20p
 5.  5091 Kaur Kirjanen             TÜ         01:28:34 19p
 6.  3928 Mattias Rennel            Harju KEK  01:03:35 18p
 7. 11197 Margus Freudenthal        Cyber      01:36:52 18p
 8.   145 Jüri Ümarik                          01:00:48 17p
 9.  4415 Maris Palopääl            Kobras     00:35:20 15p
10.  7201 Sander Tomson             Kobras     00:40:16 15p
11. 10140 Villu Serv                Kobras     00:40:23 15p
12.  6105 Ene Laht                  Tartu      00:50:25 14p
13.  4910 Leili Prans               Ilves      00:38:07 13p
14.  5350 Kerda Timmusk             SRD        01:40:29 13p
15.  8608 Ester Klaas               Räpina     01:45:48 13p
16.  2524 Arti Albert               Kobras     00:56:50 12p
17. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:16:37 12p
18. 16421 Epp Voitka                Võru       01:55:34 12p
19.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:18:02 11p
20.  4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves      01:04:03 10p
21.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     01:08:12 10p
22.  3828 Taavi Tamkivi             TAOK       01:20:32 10p
23.  7987 Marko Avikson             Kobras     01:20:42 10p
24.  3654 Maarja Punak              Kobras     01:22:56 10p
25.     0 Minna Toots               Tartu      01:24:50 10p
25.  4191 Kaur Kase                 Võru       01:24:50 10p
27. 12087 Priit Tiganik             TTÜ        01:26:54 10p
28.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:40:28 9p
29. 12164 Erle Tüür                            00:54:44 9p
30.  8609 Michelle Suur             Kobras     01:05:33 9p
31. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:41:42 8p
32. 11713 Martin Sults              Kobras     00:41:56 8p
33.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:43:23 8p
34. 13593 Külli Keerus                         01:49:56 8p
35. 15197 Sven Heiberg              Cybernetic 01:49:22 7p
36. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:55:39 6p
37.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:02:59 6p
38.  2780 Sarmite Sild              Võru       00:44:35 5p
39. 18505 Juta Valli                Võru       00:20:53 4p
40. 18050 Merilin Laanjõe           LA Lepatri 00:30:50 4p
41.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       00:49:20 4p
42. 18049 Madis Haug                AS Toftan  00:49:36 4p
43. 11700 Karl Oskar Orro           Võru       00:16:53 2p
#1 Rada (M21E): 24 KP 8.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     01:12:34
 2.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK    M21E     01:12:53 +00:19
 3.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH       M21E     01:12:59 +00:25
 4.   859 Merike Vanjuk             Kape      M21E     01:18:31 +05:57
 5.  5813 Erik Saarts               Võru      M21E     01:19:19 +06:45
 6.   303 Tiit Tali                 Ilves     M21E     01:22:27 +09:53
 7.   738 Priit Pääslane            Ilves     M21E     01:23:16 +10:42
 8.  9598 Martti Mikk               seiklusporM21E     01:25:11 +12:37
 9.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:25:55 +13:21
10.  7521 Alar Kume                 Võru      M21E     01:26:03 +13:29
11.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:39:51 +27:17
12.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK      M21E     01:40:49 +28:15
13. 13238 Valdur Jaht               SuusahulluM21E     01:48:12 +35:38
14.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:50:21 +37:47
15.  4484 Margret Zimmermann        Kape      M21E     01:54:42 +42:08
16.  9723 Ülar Aasa                 Elioni SK M21E     01:57:07 +44:33
17.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:58:00 +45:26
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 21 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru      N21E     01:06:31
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      01:07:32 +01:01
 3.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      01:08:17 +01:46
 4. 10226 Meelis Merenäkk                     M35      01:10:35 +04:04
 5.  2678 Mirja Virve               Kobras    N21E     01:11:40 +05:09
 6.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:16:05 +09:34
 7.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:16:55 +10:24
 8.  5038 Kevin Koskinen            Võru      M18      01:17:54 +11:23
 9.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      01:18:19 +11:48
10.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      01:18:39 +12:08
11.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:19:35 +13:04
12.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      01:22:27 +15:56
13.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     01:23:58 +17:27
14.  2661 Indrek Mahla              Peko      M35      01:24:05 +17:34
15.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M35      01:25:13 +18:42
16.  5037 Janek Piirisild           Võru      M18      01:25:26 +18:55
17.  4278 Eduard Pukkonen           Harju KEK M45      01:26:28 +19:57
18. 10214 Tõnis Piirisild           Võru      M35      01:26:46 +20:15
19.  5156 Tarmo Zernant             Ilves     M40      01:28:06 +21:35
20.  5009 Liina Palu                Koop      N21E     01:28:37 +22:06
21.  6090 Taivo Täht                          M40      01:29:15 +22:44
22.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      01:29:16 +22:45
23.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M35      01:31:40 +25:09
24.   485 Triin Vask                Ilves     N21E     01:32:05 +25:34
25.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M40      01:32:40 +26:09
26.  2470 Jana Kink                 Kape      N21E     01:32:51 +26:20
27.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     01:33:12 +26:41
28.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:34:47 +28:16
29.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:35:19 +28:48
30. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM35      01:42:11 +35:40
31.  5109 Kristjan Vällik           Korp! RotaM45      01:46:06 +39:35
32.  2704 Rivo Kenk                 Kobras    M35      01:46:19 +39:48
33.  7706 Sairos Hõrak              Võru      M40      01:49:12 +42:41
34.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:50:06 +43:35
35. 13065 Argo Laanemaa                       M40      01:58:42 +52:11
36. 18210 Margus Raud                         M45      02:00:09 +53:38
37.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      02:00:19 +53:48
38. 16083 Andres Saetalu                      M45      02:47:33 +101:02
#3 Rada (VIPP): 12 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  4708 Ragnar Ilp                          VIPP     00:57:56
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    VIPP     01:03:56 +06:00
 3. 13667 Marko Valdner             ELTEL     VIPP     01:12:49 +14:53
 4.  3679 Kairit Sikkal                       VIPP     01:21:01 +23:05
 5.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:27:41 +29:45
 6. 13082 Henn Korjus               EMÜ       VIPP     01:55:53 +57:57
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 14 KP 5.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  1311 Heini Tammik              Kape      M55      01:00:34
 2.   557 Kristi Vassil             Ilves     N35      01:06:27 +05:53
 3.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      01:09:53 +09:19
 4.  6275 Indrek Roasto                       M21B     01:10:07 +09:33
 5. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      01:11:58 +11:24
 6.   141 Avo Veermäe               Ilves     M60      01:12:45 +12:11
 7.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      01:13:48 +13:14
 8.  8602 Indrek Sander             Tartu     M21B     01:16:47 +16:13
 9.  8699 Marko Soom                Puudub    M21B     01:17:05 +16:31
10.  2016 Minija Pääslane           Ilves     N40      01:17:11 +16:37
11.  2176 Uko Bleive                Tartu     M50      01:18:05 +17:31
12.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N40      01:18:46 +18:12
13.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      01:20:49 +20:15
14.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     01:21:23 +20:49
15. 11216 Kalev Õunsaar             Õru       M60      01:21:31 +20:57
16.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      01:22:09 +21:35
17.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M55      01:22:32 +21:58
18.  1314 Marje Tobreluts           Kobras    N45      01:22:54 +22:20
19.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M60      01:23:21 +22:47
20. 16456 Valeri Kuragin            Võru      M21B     01:23:32 +22:58
21.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      01:23:50 +23:16
22.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M55      01:25:20 +24:46
23.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:26:18 +25:44
24. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM21B     01:29:05 +28:31
25.  5477 Kadri Sepalaan            SuusahulluN21A     01:31:51 +31:17
26.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:33:48 +33:14
27.  3714 Heli Haug                 Võru      N35      01:34:45 +34:11
28.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      N21A     01:37:35 +37:01
29.   429 Vaabo Annus               Orion     M60      01:41:21 +40:47
30. 10142 Getter Matto              Kobras    N18      01:42:07 +41:33
31.   706 Endel Remmet              Kape      M60      01:43:20 +42:46
32.   213 Saima Värton              Kobras    N45      01:44:21 +43:47
33.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:45:53 +45:19
34.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:46:07 +45:33
35.   707 Riina Kivikas             Ilves     N45      01:46:52 +46:18
36.  4314 Ago Käis                  Kobras    M55      01:51:33 +50:59
37. 18630 Jelena V?ivtseva          Lõuna PoliN40      01:56:52 +56:18
38.  2044 Epp Kroon                 Ilves     N35      02:09:59 +69:25
39. 14011 Sigrid Paul               SA TÜK    N40      02:12:35 +72:01
39. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK    N35      02:12:35 +72:01
41.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N40      02:15:21 +74:47
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 16 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:39:38
 2. 16666 Lauri Pähn                Võru      VIPT     00:40:16 +00:38
 3.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:40:53 +01:15
 4.  7776 Oliver Kütt               Ilves     VIPT     00:42:28 +02:50
 5. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     00:43:24 +03:46
 6.  7620 Jaanika Kopli             Serviti SKVIPT     00:44:31 +04:53
 7.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPT     00:45:04 +05:26
 8. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu ÜlikVIPT     00:45:47 +06:09
 9.  6987 Sander Lembra             Võru      VIPT     00:46:14 +06:36
10.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:47:21 +07:43
11.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:48:24 +08:46
12.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     00:49:16 +09:38
13.  2727 Avo Eensaar                         VIPT     00:49:59 +10:21
14.  3746 Valter Ploom              SA Tartu VM70      00:51:34 +11:56
15. 14475 Ago Mägimets              Tartu     VIPT     00:53:25 +13:47
16.  5271 Marje Zernant                       VIPT     00:53:40 +14:02
17. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras    VIPT     00:54:45 +15:07
18.   460 Lembit Vassil             Ilves     M70      00:54:56 +15:18
19.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:55:08 +15:30
20.  5242 Eneli Maranik             Kape      VIPT     00:56:32 +16:54
21.  1339 Piret Kaasik              Ilves     VIPT     00:56:53 +17:15
22.  3745 Kersti Ploom              Tartu     N60      00:58:12 +18:34
23.  2781 Priit Nurmoja             Kobras    VIPT     00:58:52 +19:14
24.  5654 Anu Iher                            VIPT     00:58:56 +19:18
25.     0 Jaan Rönkko               Soome     VIPT     00:59:27 +19:49
26.     0 Eva Rönkkö                Soome     VIPT     00:59:35 +19:57
27.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      01:00:51 +21:13
28. 12817 Teele Eensaar                       VIPT     01:01:31 +21:53
29.  4932 Mait Bratka               TÜ        VIPT     01:02:33 +22:55
30. 10207 Marianne Möller           Kobras    VIPT     01:03:01 +23:23
31.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      01:03:26 +23:48
32.  1653 Liana Varava              Kape      VIPT     01:04:37 +24:59
33.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M65      01:04:43 +25:05
34.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N60      01:05:03 +25:25
35.   740 Helle Mürk                Võru      N60      01:05:31 +25:53
36.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:06:13 +26:35
37.  4312 Peeter Põder                        VIPT     01:08:51 +29:13
38.   146 Maie Abram                Ilves     N60      01:09:44 +30:06
39. 17033 Kersti Metsoja            Kobras    VIPT     01:17:58 +38:20
40.   941 Mare Kitsnik              Saku      VIPT     01:20:50 +41:12
41.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M65      01:22:34 +42:56
42. 10196 Maria Oper                Võru      N60      01:23:52 +44:14
43. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:24:01 +44:23
44. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     01:27:35 +47:57
45.  2991 Siiri Sotnik              Otepää    VIPT     01:45:16 +65:38
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 10 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M14      00:34:27
 2.  5115 Tarmo Tüür                          VIPL     00:35:28 +01:01
 3. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     00:39:53 +05:26
 4. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N14      00:40:15 +05:48
 5.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras    VIPL     00:45:52 +11:25
 6. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:48:24 +13:57
 7.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      00:50:32 +16:05
 8. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N14      00:51:58 +17:31
 9. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:53:15 +18:48
10.  7099 Mirjam Laht                         VIPL     00:54:22 +19:55
11. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:55:44 +21:17
12. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:58:45 +24:18
13. 18633 Martin Raud               Tartu     VIPL     01:03:37 +29:10
14.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     01:05:42 +31:15
15. 18209 Kerdi Raud                          VIPL     01:13:37 +39:10
16. 13637 Risto Valdner             KiG       M14      01:13:45 +39:18
17. 11730 Tiina Möller              Ahja      VIPL     01:16:08 +41:41
18. 15856 Piret Joonas                        VIPL     01:18:42 +44:15
19.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:34:06 +59:39
20.  1116 Karin Laine               Võru      VIPL     01:49:56 +75:29
21. 11302 Jaak Kroon                          VIPL     01:56:51 +82:24
22.     0 Simona Sulbi              Kanepi    VIPL     02:38:45 +124:18
23. 18288 Monika Sulbi              Swedbank  VIPL     02:38:51 +124:24
#7 Rada (M12,N12): 7 KP 2.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:29:13
 2. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N12      00:31:53 +02:40
 3.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu KarlM12      00:34:00 +04:47
 4. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N12      00:36:30 +07:17
 5. 16214 Rasmus Kruusa                       M12      00:40:11 +10:58
 6. 15278 Olev Piirisild            Võru      M12      00:43:51 +14:38
 7. 16648 Fred Virve                Veeriku KoM12      00:53:10 +23:57
 8.  5043 Kristina Haug             Võru      N12      00:56:37 +27:24
 9.  7707 Kerli Tali                TKiG      N12      01:17:11 +47:58
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 4 KP 1.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 11300 Emil Eensaar                        M08      00:11:13
 2. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN10      00:11:52 +00:39
 3.     0 Priit Luuk-Luuken                   M10      00:13:55 +02:42
 3. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva SporM10      00:13:55 +02:42
 5. 18631 Mariann Jahhu             Tartu KatoM10      00:14:12 +02:59
 6. 17356 Mattias Maidla            Põlva SporM10      00:14:51 +03:38
 7. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:16:49 +05:36
 8. 15707 Karel Kuragin             Võru      M10      00:19:43 +08:30
 9.  1435 Kerten Matto              Kobras    M10      00:19:52 +08:39
10. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N10      00:20:08 +08:55
11.     0 Age-Anett Laanejõe        Võru      N08      00:20:53 +09:40
12. 15088 Villem Piirimäe                     M08      00:21:38 +10:25
13. 12746 Paul Piirimäe             Põlva     M08      00:23:41 +12:28
14. 10968 Marielle Suur             Põlva SporN10      00:24:50 +13:37
15. 16210 Oliver Frohböse           Saksamaa  M10      00:25:28 +14:15
16. 10969 Marianne Suur             Põlva KeskN10      00:25:39 +14:26
17.     0 Kristjan Raud                       M08      00:27:10 +15:57
18. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva     M10      00:30:42 +19:29
19. 14168 Ants Liivamägi            Tartu     M08      01:02:59 +51:46
20. 15147 Mari Iher                           N08      01:06:27 +55:14

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.35 [2012.401] @ 10.07.2012 22:20:50 Kobras