Põlva 3 teisipäevak, Kõlleste-Krootuse

17.04.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Raul Olesk
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 22 KP 6.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3980 Priit Randman             Rakv        00:43:32
  2. 2510 Andreas Kraas             EKJ SK      00:44:30
  3. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:45:40
  4. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:46:22
  5. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         00:52:18
  6. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:53:41
  7.  480 Tarvo Avaste              Tammed      00:54:26
  8. 8646 Sander Mirme                          00:57:18
  9.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  00:58:14
 10.  328 Indrek Ümarik             Ilves       00:59:50
 11.  859 Merike Vanjuk             Kape        00:59:54
 12. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:01:15
 13. 5813 Erik Saarts               Võru        01:05:38
 14. 1469 Tanel Kalm                Peko        01:07:59
 15.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      01:08:01
 16. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:15:08
 17. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:30:52
 18. 5042 Henn Antson               Võru        01:35:33
 19.10652 Martin Pettai             TÜ          02:01:58
M18 Rada (2): 21 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5037 Janek Piirisild           Võru        00:51:56
M21A Rada (2): 21 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:00:52
  2. 2005 Pear Post                 Kobras      01:02:31
  3. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      01:03:36
  4.11926 Kunnar Karu               Tartu Mara  01:07:39
  5. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:14:09
  6. 8226 Lauri Eskor                           01:19:28
  7. 7680 Janek Riives              TÜ          01:41:28
  7.    0 Algis Ilves                           01:41:28
M35 Rada (2): 21 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:44:33
  2.10226 Meelis Merenäkk                       00:48:25
  3. 5655 Heno Ivanov                           00:53:54
  4. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:55:29
  5. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:55:36
  6. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      01:02:37
  7. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:14:15
  8.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:18:41
M40 Rada (2): 21 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1938 Raul Kangur               SOK         00:52:59
  2. 5730 Allar Padari              HOK         00:57:35
  3. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:58:11
  4. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:08:42
M45 Rada (2): 21 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:44:59
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:49:52
  3. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:52:29
  4. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  00:56:41
  5.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:59:35
  6. 1840 Einar Luup                Võru        01:02:14
  7. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:03:00
  8. 2984 Anti Parik                Otepää      01:04:18
N21E Rada (2): 21 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:50:04
  2. 4304 Adele Puusalu             Kobras      00:53:22
  3. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      00:55:11
  4.  485 Triin Vask                Ilves       00:55:54
  5.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:59:07
  6. 5009 Liina Palu                Koop        00:59:12
  7. 4178 Anniki Inno               Ilves       01:07:37
  8. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:15:38
  9.10207 Marianne Möller           Kobras      01:15:47
 10.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:15:48
 11. 5486 Teele Randman             Rakv        01:16:24
 12. 4493 Silvia Luup               Võru        01:29:08
VIPP Rada (3): 17 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15190 Aare Aan                  Ilves       00:35:40
  2.13964 Priit Pikk                TTÜ         00:42:43
  3. 4129 Tea Pärnik                Peko        00:51:58
  4.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:52:13
  5.13082 Henn Korjus               EMÜ         00:54:45
  6. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       00:59:26
  7.14237 Diana Lõhmus              Tallinna V  01:02:17
M16 Rada (4): 17 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16227 Ander Adamson             Kobras      00:57:33
  2.10140 Villu Serv                Kobras      00:57:53
  3. 5150 Karl Tiit                 Ilves       01:02:26
M21B Rada (4): 17 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:53:25
  2. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:56:13
  3.14329 Tanel Täheste                         01:03:33
  4.  554 Renee Mõttus              Lehola      01:07:33
  5.18054 Andero Oras               Suusahullu  01:11:38
  6. 4892 Kuldar Kaljurand          Kape        01:12:44
  7.18049 Madis Haug                AS Toftan   01:29:23
M55 Rada (4): 17 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1311 Heini Tammik              Kape        00:47:56
  2. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:50:27
  3. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:25:45
M60 Rada (4): 17 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  708 Rein Prank                Kape        00:58:16
  2. 3685 Mati Külaase              Võru        00:58:51
  3. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:59:18
  4.  706 Endel Remmet              Kape        01:05:34
  5. 1072 Heiki Rammul              Ilves       01:12:55
  6. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:37:14
N18 Rada (4): 17 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10142 Getter Matto              Kobras      01:05:15
N21A Rada (4): 17 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:45:52
  2. 3896 Agnes Vask                Ilves       00:51:46
  3. 3585 Kadri Limberg             LSF PT      00:52:46
  4. 4436 Külli Leiger              Kape        00:56:08
  5.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:18:01
N35 Rada (4): 17 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3714 Heli Haug                 Võru        00:52:55
  2.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:11:38
  3.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:20:12
N40 Rada (4): 17 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  911 Ingrit Kala               Peko        00:47:21
  2. 2016 Minija Pääslane           Ilves       00:53:56
  3. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:13:13
  4. 5008 Ehtel Taevere             Kape        01:17:48
N45 Rada (4): 17 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  213 Saima Värton              Kobras      00:46:16
  2. 1301 Airi Alnek                Võru        00:51:26
  3. 3235 Anne Arold                Ilves       00:54:42
  4. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:56:25
  5. 4499 Kaie Konsap               Võru        01:03:21
  6. 1487 Reet Johanson             Kobras      01:03:41
  7.11985 Anne Rohtmets             SA TÜK      01:27:10
  8. 3895 Sirje Lind                Kape        01:37:40
VIPT Rada (5): 16 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:39:08
  2. 1104 Uve Nummert               Kape        00:47:39
  3. 2839 Martin Ojasoo             Kobras      00:49:42
  3.10211 Merilin Aruots            Põlva       00:49:42
  5. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:50:11
  6.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:51:44
  7. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:56:58
  8.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    01:12:04
  9.15812 Raine Lahtvee                         01:20:50
 10.18053 Pii Müller                Tartumaa    01:30:09
 10.10340 Epp Paal                  Klubi Tart  01:30:09
 10.18047 Greete Kempel             Tartu Mara  01:30:09
 13.10195 Vampula Oper              Võru        01:43:25
 14.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:51:47
N16 Rada (5): 16 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13285 Kelly Mattus              Kobras      01:13:31
  2.13218 Helle Leis                Kobras      01:17:51
  3.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  01:20:33
N50 Rada (5): 16 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  925 Liivi Parik               Otepää      01:02:42
  2. 3910 Aino Koser                Ilves       01:08:58
  3. 5017 Heli Viks                 Võru        01:14:09
N55 Rada (5): 16 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:04:42
N60 Rada (5): 16 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       00:47:45
  2. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:01:20
  3. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:18:12
  4.10196 Maria Oper                Võru        01:43:21
M65 Rada (5): 16 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:52:10
  2. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:07:37
  3.  127 Jüri Zimmermann           Kape        01:52:31
M70 Rada (5): 16 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:46:43
  2.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:58:48
  3. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:01:21
M14 Rada (6): 15 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:31:39
  2.11713 Martin Sults              Kobras      00:38:26
  3.15059 Robin Vinne                           00:38:38
  4.11708 Erik Bleive               Kobras      00:57:37
M75 Rada (6): 15 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:55:12
VIPL Rada (6): 15 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:32:17
  2. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:37:21
  3.16610 Viljo Randoja                         00:37:36
  4.  725 Relvo Värton              Kobras      00:38:00
  5.15052 Pille Vinne               Kobras      00:38:36
  6.17621 Vahur Virve                           00:42:00
  7.18051 Ainis Kongo               Lõuna PP    00:44:47
  8.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:45:22
  9.15073 Janika Matto              Viluste     00:47:46
 10.14777 Igmar Matto               Viluste     00:47:56
 11. 6105 Ene Laht                              00:50:00
 12.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:51:16
 13.15060 Katrin Vinne                          00:51:50
 14.18048 Helina Vinne                          00:51:51
 15.15833 Kadri Isakar              LSF PT      00:53:47
 16.15393 Krista Kõlli              Võru        00:54:08
 17.17346 Maria Meitsar                         00:54:45
 18.18043 Kati Kongo                Metsaomani  01:05:00
 19.13692 Mariina Hiiob                         01:19:24
 20. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:20:29
 21.14168 Ants Liivamägi                        01:20:38
N14 Rada (6): 15 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:38:37
  2.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:39:19
M12 Rada (7): 12 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:32:13
N12 Rada (7): 12 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:29:38
  2. 5043 Kristina Haug             Võru        00:39:03
  3.11061 Auli Sander               Veeriku ko  00:42:08
M10 Rada (8): 7 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:15:07
  2.17663 Georg Karu                Vastse-Kuu  00:15:36
  3. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:23:24
  4.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor  00:23:36
  5.17357 Osvald Nigola             Põlva Spor  00:23:39
  6.18041 Daniel Sibul              Põlva Spor  00:28:37
M08 Rada (8): 7 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14470 Kaspar Karolin                        00:17:59
  2.    0 Kerret Matto              Viluste     00:35:13
N10 Rada (8): 7 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:17:33
  2.16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor  00:17:38
  3.17668 Anette Saar               Põlva Spor  00:17:59
  4.18040 Liisi Kõrgemäe            Põlva Spor  00:28:50
  5.17667 Evely Ostrov              Põlva Spor  00:28:53
N08 Rada (8): 7 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:27:33
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  145 Jüri Ümarik                           01:19:37 27p
  2.16987 Meelis Burget             EÜS         01:07:59 20p
  3.13065 Argo Laanemaa                         01:27:30 20p
  4.17359 Liis Urman                Põlva Spor  00:47:06 15p
  5.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       01:17:16 15p
  6.18052 Kaido Kivipõld            Põlvamaa    01:36:54 14p
  7.11062 Egle Sander               Tartu Veer  00:44:09 13p
  8.11639 Külli Vanaveski           Juku-Peedu  00:48:29 12p
  9.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:29:20 11p
 10.16237 Anneli Eskor              Kobras      01:25:43 11p
 11.    0 Kaur Eskor                Veskitammi  01:25:48 11p
 11.    0 Kadri Eskor               Veskitammi  01:25:48 11p
 13.16962 Tom Martens               Võru        01:26:26 10p
 14.16223 Miko Reponen                          01:46:23 7p
 15.18050 Merilin Laanjõe           LA Lepatri  00:27:56 6p
 16.    0 Kristjan Kahre            Õnnemäe     00:28:21 5p
 16.    0 Markus Kahre              Õnnemäe     00:28:21 5p
 16.    0 Marius Kahre              Õnnemäe     00:28:21 5p
#1 Rada (M21E): 22 KP 6.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3980 Priit Randman             Rakv        00:43:32
  2. 2510 Andreas Kraas             EKJ SK      00:44:30
  3. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:45:40
  4. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:46:22
  5. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         00:52:18
  6. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:53:41
  7.  480 Tarvo Avaste              Tammed      00:54:26
  8. 8646 Sander Mirme                          00:57:18
  9.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  00:58:14
 10.  328 Indrek Ümarik             Ilves       00:59:50
 11.  859 Merike Vanjuk             Kape        00:59:54
 12. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:01:15
 13. 5813 Erik Saarts               Võru        01:05:38
 14. 1469 Tanel Kalm                Peko        01:07:59
 15.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      01:08:01
 16. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:15:08
 17. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:30:52
 18. 5042 Henn Antson               Võru        01:35:33
 19.10652 Martin Pettai             TÜ          02:01:58
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 21 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:44:33
  2. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:44:59
  3.10226 Meelis Merenäkk                       00:48:25
  4. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:49:52
  5. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:50:04
  6. 5037 Janek Piirisild           Võru        00:51:56
  7. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:52:29
  8. 1938 Raul Kangur               SOK         00:52:59
  9. 4304 Adele Puusalu             Kobras      00:53:22
 10. 5655 Heno Ivanov                           00:53:54
 11. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      00:55:11
 12. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:55:29
 13. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:55:36
 14.  485 Triin Vask                Ilves       00:55:54
 15. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  00:56:41
 16. 5730 Allar Padari              HOK         00:57:35
 17. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:58:11
 18.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:59:07
 19. 5009 Liina Palu                Koop        00:59:12
 20.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:59:35
 21. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:00:52
 22. 1840 Einar Luup                Võru        01:02:14
 23. 2005 Pear Post                 Kobras      01:02:31
 24. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      01:02:37
 25. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:03:00
 26. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      01:03:36
 27. 2984 Anti Parik                Otepää      01:04:18
 28. 4178 Anniki Inno               Ilves       01:07:37
 29.11926 Kunnar Karu               Tartu Mara  01:07:39
 30. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:08:42
 31. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:14:09
 32. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:14:15
 33. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:15:38
 34.10207 Marianne Möller           Kobras      01:15:47
 35.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:15:48
 36. 5486 Teele Randman             Rakv        01:16:24
 37.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:18:41
 38. 8226 Lauri Eskor                           01:19:28
 39. 4493 Silvia Luup               Võru        01:29:08
 40. 7680 Janek Riives              TÜ          01:41:28
 40.    0 Algis Ilves                           01:41:28
#3 Rada (VIPP): 17 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15190 Aare Aan                  Ilves       00:35:40
  2.13964 Priit Pikk                TTÜ         00:42:43
  3. 4129 Tea Pärnik                Peko        00:51:58
  4.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:52:13
  5.13082 Henn Korjus               EMÜ         00:54:45
  6. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       00:59:26
  7.14237 Diana Lõhmus              Tallinna V  01:02:17
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 17 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:45:52
  2.  213 Saima Värton              Kobras      00:46:16
  3.  911 Ingrit Kala               Peko        00:47:21
  4. 1311 Heini Tammik              Kape        00:47:56
  5. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:50:27
  6. 1301 Airi Alnek                Võru        00:51:26
  7. 3896 Agnes Vask                Ilves       00:51:46
  8. 3585 Kadri Limberg             LSF PT      00:52:46
  9. 3714 Heli Haug                 Võru        00:52:55
 10. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:53:25
 11. 2016 Minija Pääslane           Ilves       00:53:56
 12. 3235 Anne Arold                Ilves       00:54:42
 13. 4436 Külli Leiger              Kape        00:56:08
 14. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:56:13
 15. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:56:25
 16.16227 Ander Adamson             Kobras      00:57:33
 17.10140 Villu Serv                Kobras      00:57:53
 18.  708 Rein Prank                Kape        00:58:16
 19. 3685 Mati Külaase              Võru        00:58:51
 20. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:59:18
 21. 5150 Karl Tiit                 Ilves       01:02:26
 22. 4499 Kaie Konsap               Võru        01:03:21
 23.14329 Tanel Täheste                         01:03:33
 24. 1487 Reet Johanson             Kobras      01:03:41
 25.10142 Getter Matto              Kobras      01:05:15
 26.  706 Endel Remmet              Kape        01:05:34
 27.  554 Renee Mõttus              Lehola      01:07:33
 28.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:11:38
 28.18054 Andero Oras               Suusahullu  01:11:38
 30. 4892 Kuldar Kaljurand          Kape        01:12:44
 31. 1072 Heiki Rammul              Ilves       01:12:55
 32. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:13:13
 33. 5008 Ehtel Taevere             Kape        01:17:48
 34.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:18:01
 35.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:20:12
 36. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:25:45
 37.11985 Anne Rohtmets             SA TÜK      01:27:10
 38.18049 Madis Haug                AS Toftan   01:29:23
 39. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:37:14
 40. 3895 Sirje Lind                Kape        01:37:40
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 16 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:39:08
  2. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:46:43
  3. 1104 Uve Nummert               Kape        00:47:39
  4. 4910 Leili Prans               Ilves       00:47:45
  5.10211 Merilin Aruots            Põlva       00:49:42
  5. 2839 Martin Ojasoo             Kobras      00:49:42
  7. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:50:11
  8.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:51:44
  9. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:52:10
 10. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:56:58
 11.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:58:48
 12. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:01:20
 13. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:01:21
 14.  925 Liivi Parik               Otepää      01:02:42
 15. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:04:42
 16. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:07:37
 17. 3910 Aino Koser                Ilves       01:08:58
 18.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    01:12:04
 19.13285 Kelly Mattus              Kobras      01:13:31
 20. 5017 Heli Viks                 Võru        01:14:09
 21.13218 Helle Leis                Kobras      01:17:51
 22. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:18:12
 23.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  01:20:33
 24.15812 Raine Lahtvee                         01:20:50
 25.18053 Pii Müller                Tartumaa    01:30:09
 25.10340 Epp Paal                  Klubi Tart  01:30:09
 25.18047 Greete Kempel             Tartu Mara  01:30:09
 28.10196 Maria Oper                Võru        01:43:21
 29.10195 Vampula Oper              Võru        01:43:25
 30.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:51:47
 31.  127 Jüri Zimmermann           Kape        01:52:31
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 15 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:31:39
  2.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:32:17
  3. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:37:21
  4.16610 Viljo Randoja                         00:37:36
  5.  725 Relvo Värton              Kobras      00:38:00
  6.11713 Martin Sults              Kobras      00:38:26
  7.15052 Pille Vinne               Kobras      00:38:36
  8.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:38:37
  9.15059 Robin Vinne                           00:38:38
 10.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:39:19
 11.17621 Vahur Virve                           00:42:00
 12.18051 Ainis Kongo               Lõuna PP    00:44:47
 13.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:45:22
 14.15073 Janika Matto              Viluste     00:47:46
 15.14777 Igmar Matto               Viluste     00:47:56
 16. 6105 Ene Laht                              00:50:00
 17.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:51:16
 18.15060 Katrin Vinne                          00:51:50
 19.18048 Helina Vinne                          00:51:51
 20.15833 Kadri Isakar              LSF PT      00:53:47
 21.15393 Krista Kõlli              Võru        00:54:08
 22.17346 Maria Meitsar                         00:54:45
 23. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:55:12
 24.11708 Erik Bleive               Kobras      00:57:37
 25.18043 Kati Kongo                Metsaomani  01:05:00
 26.13692 Mariina Hiiob                         01:19:24
 27. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:20:29
 28.14168 Ants Liivamägi                        01:20:38
#7 Rada (M12,N12): 12 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:29:38
  2.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:32:13
  3. 5043 Kristina Haug             Võru        00:39:03
  4.11061 Auli Sander               Veeriku ko  00:42:08
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 7 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:15:07
  2.17663 Georg Karu                Vastse-Kuu  00:15:36
  3.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:17:33
  4.16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor  00:17:38
  5.14470 Kaspar Karolin                        00:17:59
  5.17668 Anette Saar               Põlva Spor  00:17:59
  7. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:23:24
  8.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor  00:23:36
  9.17357 Osvald Nigola             Põlva Spor  00:23:39
 10.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:27:33
 11.18041 Daniel Sibul              Põlva Spor  00:28:37
 12.18040 Liisi Kõrgemäe            Põlva Spor  00:28:50
 13.17667 Evely Ostrov              Põlva Spor  00:28:53
 14.    0 Kerret Matto              Viluste     00:35:13

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 24.04.2012 20:50:05 Kobras