Põlva 1 teisipäevak, Koorvere

10.04.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Kalle Ojasoo
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 23 KP 9.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2510 Andreas Kraas             EKJ SK      00:53:33
  2. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:57:12
  3. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:58:13
  4. 8646 Sander Mirme                          00:59:39
  5. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:59:41
  6. 4276 Jürjo Lokk                OK Heering  01:04:24
  7. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:08:42
  8. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:12:39
  9. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:14:58
 10. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:16:05
 11.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:16:43
 12. 1300 Paavo Rõigas              Peko        01:18:12
 13.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:36:18
 14.10652 Martin Pettai             TÜ          02:28:46
M18 Rada (2): 19 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5117 Andres Saal               Otepää      01:09:31
M21A Rada (2): 19 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      00:57:37
  2. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:58:42
  3. 2005 Pear Post                 Kobras      00:59:48
  4.16987 Meelis Burget             EÜS         01:01:15
  5. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:01:45
  6. 7087 Taavi Pae                             01:08:06
  7. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:08:57
  8. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:10:05
  9. 8226 Lauri Eskor                           01:21:14
M35 Rada (2): 19 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:47:04
  2. 4978 Allar Kivil               LSF PT      00:54:27
  3. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:56:26
  4. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:59:11
  5. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:59:43
  6. 5655 Heno Ivanov                           00:59:46
  7. 2673 Raivo Pehk                Põlva       01:13:57
  8.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:15:19
M40 Rada (2): 19 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5730 Allar Padari              HOK         01:00:36
  2. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:04:59
  3. 1938 Raul Kangur               SOK         01:07:43
  4.13065 Argo Laanemaa                         01:15:59
  5. 5042 Henn Antson               Võru        01:18:10
  6.15834 Romas Vals                            01:54:41
M45 Rada (2): 19 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:52:45
  2.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:08:51
  3. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:11:24
  4. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:12:58
  5. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:13:13
N21E Rada (2): 19 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2670 Heleri Kivil              LSF PT      00:55:23
  2. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:58:01
  3. 4484 Margret Zimmermann        Kape        00:58:17
  4. 2470 Jana Kink                 Kape        01:08:09
  5. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:12:25
  6. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:18:06
VIPP Rada (3): 15 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8227 Edith Seegel                          01:19:10
  2.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:19:30
  3. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:33:39
M16 Rada (4): 14 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16227 Ander Adamson             Kobras      00:52:29
  2.14792 Roger Koosa               Kobras      00:57:43
  3. 7614 Taavi Vasser              Põlva Matk  01:20:07
M21B Rada (4): 14 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      00:46:09
  2. 7775 Oleg Koshik               SRD         00:50:25
  3. 5116 Heiki Saal                Otepää      00:52:23
  4. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:55:28
  5. 7542 Indrek Katušin                        01:01:36
  6.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:09:31
  7.15081 Markel Mahla                          01:26:10
M50 Rada (4): 14 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2012 Raul Olesk                Kobras      00:47:59
M55 Rada (4): 14 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:46:16
  2. 1311 Heini Tammik              Kape        00:52:04
  3. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:52:09
  4. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:04:32
  5. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:09:04
  6. 7631 Taivo Vasser              Põlva Matk  01:21:12
M60 Rada (4): 14 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  143 Madis Oras                Ilves       00:46:29
  2.  708 Rein Prank                Kape        00:50:27
  3. 3685 Mati Külaase              Võru        00:53:46
  4. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:55:03
  5. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:00:34
  6.  706 Endel Remmet              Kape        01:02:40
  7. 1072 Heiki Rammul              Ilves       01:10:45
N18 Rada (4): 14 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:55:19
  2. 4493 Silvia Luup               Võru        01:07:06
  3.10142 Getter Matto              Kobras      01:22:04
N21A Rada (4): 14 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:48:54
  2. 4401 Triin Aedmäe              Kobras      00:52:32
  3. 4305 Linda Puusalu             Kobras      00:56:17
  4. 3585 Kadri Limberg             LSF PT      00:57:48
  5. 4436 Külli Leiger              Kape        00:59:15
  6. 3654 Maarja Punak              Kobras      01:01:11
  7.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:13:25
N35 Rada (4): 14 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3714 Heli Haug                 Võru        00:51:53
  2.12211 Sigrid Saluri             Kobras      00:56:05
  3.10194 Kadri Parts               Võru        01:07:09
  4. 2728 Merilin Miljan            Kape        01:27:14
N40 Rada (4): 14 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5008 Ehtel Taevere             Kape        00:55:49
  2. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:03:03
N45 Rada (4): 14 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  213 Saima Värton              Kobras      00:49:51
  2. 3235 Anne Arold                Ilves       00:58:54
  3. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:59:26
  4.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       01:05:32
  5.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:09:25
  6. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:22:10
  7.16421 Epp Voitka                Võru        01:24:09
  8. 3895 Sirje Lind                Kape        01:42:15
VIPT Rada (5): 13 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16666 Lauri Pähn                Võru        00:41:08
  2. 5654 Anu Iher                              00:44:29
  3. 1104 Uve Nummert               Kape        00:46:56
  4. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:47:44
  5. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:56:39
  6.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:56:45
  7. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:01:30
  8. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:02:23
  9.18047 Greete Kempel             Klubi Tart  01:06:29
  9.10340 Epp Paal                  Klubi Tart  01:06:29
 11.15812 Raine Lahtvee                         01:07:27
 12.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:08:25
 13.12817 Teele Eensaar                         01:15:34
 14.10195 Vampula Oper              Võru        01:28:35
 15. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:30:00
 16.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:37:35
N16 Rada (5): 13 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5689 Mirjam Iher               TDL         01:05:23
  2.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  01:07:05
  3. 5118 Margit Saal               Otepää      01:07:07
N50 Rada (5): 13 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3910 Aino Koser                Ilves       00:58:06
  2. 5017 Heli Viks                 Võru        00:59:03
N55 Rada (5): 13 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:08:35
N60 Rada (5): 13 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       00:46:54
  2. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:06:55
  3. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:08:26
  4.10196 Maria Oper                Võru        01:28:43
M65 Rada (5): 13 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:00:58
  2.  127 Jüri Zimmermann           Kape        01:02:03
M70 Rada (5): 13 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:43:35
  2. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:44:12
  3.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:02:37
  4. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:06:01
VIPL Rada (6): 11 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:28:48
  2. 1161 Piia Avaste               Tammed      00:36:18
  3.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:37:51
  4.15052 Pille Vinne               Kobras      00:38:23
  5.17621 Vahur Virve                           00:44:06
  6.16610 Viljo Randoja                         00:44:08
  7. 5271 Marje Zernant                         00:45:43
  8.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:47:21
  9.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:49:30
 10.14777 Igmar Matto                           00:55:29
 11.15393 Krista Kõlli              Võru        00:57:39
 12.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:03:35
 13.15833 Kadri Isakar              LSF PT      01:03:38
 14.11786 Epp Säga                  Kobras      01:03:49
 15.15073 Janika Matto              Viluste     01:06:35
 16.18043 Kati Kongo                Põlva       01:08:27
 17.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:14:51
M14 Rada (6): 11 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11713 Martin Sults              Kobras      00:36:20
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:36:36
  3.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:41:04
  4.11708 Erik Bleive               Kobras      00:42:57
  5. 5729 Andres Rõõm               Ilves       00:54:15
  6.10198 Mihkel Parts              Võru        00:56:13
M75 Rada (6): 11 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:57:37
N14 Rada (6): 11 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:35:30
  2.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:37:41
  3.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:38:32
  4.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:55:29
M12 Rada (7): 11 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:35:31
  2. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:46:18
  3.17662 Raino Marten Rammo        Põlva Spor  01:01:08
  4.18042 Sten  Saar                Põlva Spor  01:02:43
  5.17960 Karmo-Kris Reintamm       Võru        01:13:19
N12 Rada (7): 11 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11065 Agnes Säga                Kobras      00:49:21
  2.16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor  01:04:05
  3. 5043 Kristina Haug             Võru        01:13:19
M10 Rada (8): 6 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16218 Kevin Koosa               Põlva Spor  00:23:36
  2.16240 Aleksander Saluri                     00:24:57
  3. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:28:33
  4.18041 Daniel Sibul              Põlva Spor  01:04:13
M08 Rada (8): 6 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14470 Kaspar Karolin                        00:21:46
  2.17357 Osvald Nigola             Põlva Spor  00:25:35
  3.11240 Ralf Kivil                            00:26:15
  4.13542 Aarne Säga                Kobras      00:27:11
  5.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:37:38
  6.18044 Gregor Gondiu             Kobras      00:45:06
N10 Rada (8): 6 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:21:37
  2.17668 Anette Saar               Põlva Spor  00:32:47
  3.17667 Evely Ostrov              Põlva Spor  00:33:09
N08 Rada (8): 6 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16213 Gerda Kivil                           00:26:15
  2. 9327 Birgit Rõõm                           00:31:35
  3.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  00:32:21
  4.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:42:00
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  480 Tarvo Avaste              Tammed      00:51:27 24p
  2.  795 Toomas Ellervee           Ilves       01:16:54 22p
  3.  145 Jüri Ümarik                           01:23:07 19p
  4. 5728 Rimmo Rõõm                Ilves       00:53:43 18p
  5. 4962 Antti Roose               Kobras      00:53:53 18p
  6. 6090 Taivo Täht                            01:00:56 18p
  7.  485 Triin Vask                Ilves       01:07:19 18p
  8. 4424 Oliver Jõgeva             Kobras      00:44:56 16p
  9. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:49:14 16p
 10.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:05:35 14p
 11.18079 Jakub Novak               Tsehhi      01:20:40 14p
 12. 1330 Laine Saal                Kobras      01:35:46 14p
 13.11377 Malle Elvet               Tartu Arti  01:36:18 14p
 14.10364 Luise Puu                 PRIA        01:36:22 14p
 15. 4336 Rein Raid                 Kape        00:59:28 13p
 16.   68 Olavi Tomson              Kobras      00:51:46 12p
 17.15597 Hentrik Hein              Haanja SK   00:56:15 11p
 18.11062 Egle Sander               Tartu Veer  00:56:40 11p
 19.    0 Indrek Sarapuu            Põlva Koit  01:02:43 11p
 20. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:38:09 11p
 21.10140 Villu Serv                Kobras      00:33:12 10p
 22.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:33:27 10p
 23.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:39:54 10p
 24. 2193 Ander Ojandu              Võru        00:49:31 10p
 25.14780 Kairiin Märtson           Kobras      01:03:28 10p
 26.17236 Maire Meitsar                         00:38:41 8p
 27.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:50:07 8p
 28.18045 Selma Rein                Põlva Spor  00:37:17 6p
 29.17670 Anni Maria Pearson        Põlva Spor  00:37:29 6p
 30. 1439 Vilve Liiskmann           Kobras      00:45:08 5p
 31.16582 Martti Altok                          02:02:36 3p
#1 Rada (M21E): 23 KP 9.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2510 Andreas Kraas             EKJ SK      00:53:33
  2. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:57:12
  3. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:58:13
  4. 8646 Sander Mirme                          00:59:39
  5. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:59:41
  6. 4276 Jürjo Lokk                OK Heering  01:04:24
  7. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:08:42
  8. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:12:39
  9. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:14:58
 10. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:16:05
 11.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:16:43
 12. 1300 Paavo Rõigas              Peko        01:18:12
 13.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:36:18
 14.10652 Martin Pettai             TÜ          02:28:46
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 19 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:47:04
  2. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:52:45
  3. 4978 Allar Kivil               LSF PT      00:54:27
  4. 2670 Heleri Kivil              LSF PT      00:55:23
  5. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:56:26
  6. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      00:57:37
  7. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:58:01
  8. 4484 Margret Zimmermann        Kape        00:58:17
  9. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:58:42
 10. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:59:11
 11. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:59:43
 12. 5655 Heno Ivanov                           00:59:46
 13. 2005 Pear Post                 Kobras      00:59:48
 14. 5730 Allar Padari              HOK         01:00:36
 15.16987 Meelis Burget             EÜS         01:01:15
 16. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:01:45
 17. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:04:59
 18. 1938 Raul Kangur               SOK         01:07:43
 19. 7087 Taavi Pae                             01:08:06
 20. 2470 Jana Kink                 Kape        01:08:09
 21.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:08:51
 22. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:08:57
 23. 5117 Andres Saal               Otepää      01:09:31
 24. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:10:05
 25. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:11:24
 26. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:12:25
 27. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:12:58
 28. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:13:13
 29. 2673 Raivo Pehk                Põlva       01:13:57
 30.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:15:19
 31.13065 Argo Laanemaa                         01:15:59
 32. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:18:06
 33. 5042 Henn Antson               Võru        01:18:10
 34. 8226 Lauri Eskor                           01:21:14
 35.15834 Romas Vals                            01:54:41
#3 Rada (VIPP): 15 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8227 Edith Seegel                          01:19:10
  2.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:19:30
  3. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:33:39
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 14 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      00:46:09
  2. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:46:16
  3.  143 Madis Oras                Ilves       00:46:29
  4. 2012 Raul Olesk                Kobras      00:47:59
  5. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:48:54
  6.  213 Saima Värton              Kobras      00:49:51
  7. 7775 Oleg Koshik               SRD         00:50:25
  8.  708 Rein Prank                Kape        00:50:27
  9. 3714 Heli Haug                 Võru        00:51:53
 10. 1311 Heini Tammik              Kape        00:52:04
 11. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:52:09
 12. 5116 Heiki Saal                Otepää      00:52:23
 13.16227 Ander Adamson             Kobras      00:52:29
 14. 4401 Triin Aedmäe              Kobras      00:52:32
 15. 3685 Mati Külaase              Võru        00:53:46
 16. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:55:03
 17.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:55:19
 18. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:55:28
 19. 5008 Ehtel Taevere             Kape        00:55:49
 20.12211 Sigrid Saluri             Kobras      00:56:05
 21. 4305 Linda Puusalu             Kobras      00:56:17
 22.14792 Roger Koosa               Kobras      00:57:43
 23. 3585 Kadri Limberg             LSF PT      00:57:48
 24. 3235 Anne Arold                Ilves       00:58:54
 25. 4436 Külli Leiger              Kape        00:59:15
 26. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:59:26
 27. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:00:34
 28. 3654 Maarja Punak              Kobras      01:01:11
 29. 7542 Indrek Katušin                        01:01:36
 30.  706 Endel Remmet              Kape        01:02:40
 31. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:03:03
 32. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:04:32
 33.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       01:05:32
 34. 4493 Silvia Luup               Võru        01:07:06
 35.10194 Kadri Parts               Võru        01:07:09
 36. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:09:04
 37.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:09:25
 38.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:09:31
 39. 1072 Heiki Rammul              Ilves       01:10:45
 40.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:13:25
 41. 7614 Taavi Vasser              Põlva Matk  01:20:07
 42. 7631 Taivo Vasser              Põlva Matk  01:21:12
 43.10142 Getter Matto              Kobras      01:22:04
 44. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:22:10
 45.16421 Epp Voitka                Võru        01:24:09
 46.15081 Markel Mahla                          01:26:10
 47. 2728 Merilin Miljan            Kape        01:27:14
 48. 3895 Sirje Lind                Kape        01:42:15
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 13 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16666 Lauri Pähn                Võru        00:41:08
  2. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:43:35
  3. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:44:12
  4. 5654 Anu Iher                              00:44:29
  5. 4910 Leili Prans               Ilves       00:46:54
  6. 1104 Uve Nummert               Kape        00:46:56
  7. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:47:44
  8. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:56:39
  9.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:56:45
 10. 3910 Aino Koser                Ilves       00:58:06
 11. 5017 Heli Viks                 Võru        00:59:03
 12. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:00:58
 13. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:01:30
 14.  127 Jüri Zimmermann           Kape        01:02:03
 15. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:02:23
 16.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:02:37
 17. 5689 Mirjam Iher               TDL         01:05:23
 18. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:06:01
 19.18047 Greete Kempel             Klubi Tart  01:06:29
 19.10340 Epp Paal                  Klubi Tart  01:06:29
 21. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:06:55
 22.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  01:07:05
 23. 5118 Margit Saal               Otepää      01:07:07
 24.15812 Raine Lahtvee                         01:07:27
 25.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:08:25
 26. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:08:26
 27. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:08:35
 28.12817 Teele Eensaar                         01:15:34
 29.10195 Vampula Oper              Võru        01:28:35
 30.10196 Maria Oper                Võru        01:28:43
 31. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:30:00
 32.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:37:35
#6 Rada (VIPL,M14,M75,N14): 11 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:28:48
  2.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:35:30
  3. 1161 Piia Avaste               Tammed      00:36:18
  4.11713 Martin Sults              Kobras      00:36:20
  5. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:36:36
  6.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:37:41
  7.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:37:51
  8.15052 Pille Vinne               Kobras      00:38:23
  9.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:38:32
 10.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:41:04
 11.11708 Erik Bleive               Kobras      00:42:57
 12.17621 Vahur Virve                           00:44:06
 13.16610 Viljo Randoja                         00:44:08
 14. 5271 Marje Zernant                         00:45:43
 15.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:47:21
 16.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:49:30
 17. 5729 Andres Rõõm               Ilves       00:54:15
 18.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:55:29
 18.14777 Igmar Matto                           00:55:29
 20.10198 Mihkel Parts              Võru        00:56:13
 21. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:57:37
 22.15393 Krista Kõlli              Võru        00:57:39
 23.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:03:35
 24.15833 Kadri Isakar              LSF PT      01:03:38
 25.11786 Epp Säga                  Kobras      01:03:49
 26.15073 Janika Matto              Viluste     01:06:35
 27.18043 Kati Kongo                Põlva       01:08:27
 28.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:14:51
#7 Rada (M12,N12): 11 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:35:31
  2. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:46:18
  3.11065 Agnes Säga                Kobras      00:49:21
  4.17662 Raino Marten Rammo        Põlva Spor  01:01:08
  5.18042 Sten  Saar                Põlva Spor  01:02:43
  6.16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor  01:04:05
  7. 5043 Kristina Haug             Võru        01:13:19
  7.17960 Karmo-Kris Reintamm       Võru        01:13:19
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:21:37
  2.14470 Kaspar Karolin                        00:21:46
  3.16218 Kevin Koosa               Põlva Spor  00:23:36
  4.16240 Aleksander Saluri                     00:24:57
  5.17357 Osvald Nigola             Põlva Spor  00:25:35
  6.11240 Ralf Kivil                            00:26:15
  6.16213 Gerda Kivil                           00:26:15
  8.13542 Aarne Säga                Kobras      00:27:11
  9. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:28:33
 10. 9327 Birgit Rõõm                           00:31:35
 11.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  00:32:21
 12.17668 Anette Saar               Põlva Spor  00:32:47
 13.17667 Evely Ostrov              Põlva Spor  00:33:09
 14.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:37:38
 15.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:42:00
 16.18044 Gregor Gondiu             Kobras      00:45:06
 17.18041 Daniel Sibul              Põlva Spor  01:04:13

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 17.04.2012 21:11:36 Kobras