Põlva 18 teisipäevak, Kooskora

07.08.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Adele ja Linda Puusalu
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M50] [M55]
[M60] [M65] [M70] [M75] [MRO] [N08]
[N10] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A]
[N21E] [N35] [N40] [N45] [N50] [N55]
[N60] [NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]

M21E Rada (1): 25 KP 8.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4211 Jaagup Truusalu           Võru       00:47:45
 2.  2510 Andreas Kraas             EKJ SK     00:48:24 +00:39
 3.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     00:49:03 +01:18
 4.  3446 Tanel Mõttus              Võru       00:52:42 +04:57
 5.   480 Tarvo Avaste              Tammed     00:53:29 +05:44
 6.  4978 Allar Kivil               LSF PT     00:53:48 +06:03
 7. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 00:55:05 +07:20
 8. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     00:56:53 +09:08
 9.  8646 Sander Mirme              Tartu      00:59:37 +11:52
10. 13451 Janoš Nikopensius         AARAIN     00:59:44 +11:59
11.  1469 Tanel Kalm                Peko       00:59:50 +12:05
12.   859 Merike Vanjuk             Kape       01:01:18 +13:33
13.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:03:03 +15:18
14.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:04:41 +16:56
15.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:07:01 +19:16
16.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:13:43 +25:58
17.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:23:07 +35:22
M18 Rada (2): 20 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5037 Janek Piirisild           Võru       00:45:32
 2.  5038 Kevin Koskinen            Võru       00:51:34 +06:02
M21A Rada (2): 20 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  7987 Marko Avikson             Kobras     00:53:49
 2.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:54:20 +00:31
 3.  2684 Vallo Vaher               JOKA       00:54:28 +00:39
 4.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras     00:54:41 +00:52
 5.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:55:53 +02:04
 6.  2005 Pear Post                 Kobras     00:57:21 +03:32
 7.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:00:50 +07:01
 8.  7680 Janek Riives              TÜ         01:03:40 +09:51
M35 Rada (2): 20 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:42:41
 2.  6403 Ain Fjodorov              Rae        00:44:43 +02:02
 3. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       00:46:53 +04:12
 4.  4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool   00:50:15 +07:34
 5.  5813 Erik Saarts               Võru       00:50:16 +07:35
 6.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       00:53:17 +10:36
 7.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:53:45 +11:04
 8.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:55:52 +13:11
 9.  9132 Björn Puna                Rotalia    00:56:38 +13:57
10.  9612 Alar Virumäe                         00:56:55 +14:14
M40 Rada (2): 20 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1938 Raul Kangur               SOK        00:46:28
 2.   516 Enn Jõesaar               Sportnet   00:46:40 +00:12
 3.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   00:50:15 +03:47
 4.  5730 Allar Padari              HOK        00:50:28 +04:00
 5.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      00:58:02 +11:34
 6. 13065 Argo Laanemaa                        01:07:17 +20:49
M45 Rada (2): 20 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:42:26
 2.   179 Inno Ling                 Lehola     00:43:22 +00:56
 3.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:45:54 +03:28
 4.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:48:29 +06:03
 5.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:51:20 +08:54
 6.  4270 Priit Truusalu            Kape       00:58:53 +16:27
 7.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:02:07 +19:41
 8.  5191 Peeter Pihelgas           Rotalia    01:11:58 +29:32
 9. 14771 Matis Märtson             SA TLH     01:15:58 +33:32
N21E Rada (2): 20 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2678 Mirja Virve               Kobras     00:48:16
 2.  3717 Laura Joonas              Võru       00:50:59 +02:43
 3.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     00:51:30 +03:14
 4.  4484 Margret Zimmermann        Kape       00:55:37 +07:21
 5.  5025 Marianne Haug             Võru       00:59:15 +10:59
 6.  2670 Heleri Kivil              LSF PT     01:02:43 +14:27
 7.  2470 Jana Kink                 Kape       01:05:24 +17:08
VIPP Rada (3): 12 KP 6.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4934 Roman Kattai              KVÜÕA      00:45:48
 2.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ         00:51:01 +05:13
 3. 17986 Villu Päärt                          01:05:56 +20:08
 4. 17581 Jan Põld                  TKH        01:06:51 +21:03
 5.  7406 Triin Pohla               Ilves      01:13:50 +28:02
 6. 13082 Henn Korjus               EMÜ        01:14:19 +28:31
 7. 18842 Tõnn-Siim Peedosk         Palmako AS 01:15:11 +29:23
 8.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:15:20 +29:32
 9. 18853 Koit Põldmaa              Palmako AS 01:16:10 +30:22
M16 Rada (4): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10140 Villu Serv                Kobras     00:46:33
 2. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:51:40 +05:07
 3. 16670 Ingmar Bert Sabre         Võru       00:56:28 +09:55
M21B Rada (4): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3891 Peeter Lind               Kape       00:43:51
 2.  9425 Siim Suisalu              Vihmapuu O 00:49:13 +05:22
 3. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 00:49:54 +06:03
 4.  5115 Tarmo Tüür                           00:52:45 +08:54
 5.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:58:04 +14:13
 6.  9900 Mikk Suisalu                         01:01:11 +17:20
 7. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:01:50 +17:59
 8. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:04:01 +20:10
M55 Rada (4): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:48:28
 2.  1311 Heini Tammik              Kape       00:49:57 +01:29
 3.     0 Jouko Kervinen                       00:50:22 +01:54
 4.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:55:09 +06:41
 5.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:14:20 +25:52
M60 Rada (4): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:47:31
 2.  1404 Ülo Needo                 Kobras     00:53:29 +05:58
 3.   708 Rein Prank                Kape       00:53:49 +06:18
 4.   706 Endel Remmet              Kape       01:13:25 +25:54
N18 Rada (4): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4198 Triinu Rooni              Orvand     00:44:06
 2.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:07:39 +23:33
N21A Rada (4): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  7098 Kristiina Laht            Kape       00:45:37
 2.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:47:21 +01:44
 3.  3585 Kadri Limberg             LSF PT     00:47:58 +02:21
 4.  3654 Maarja Punak              Kobras     00:59:50 +14:13
N35 Rada (4): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  9620 Diana Virumäe             SA TÜK     01:13:00
N40 Rada (4): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     00:58:05
 2.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:00:45 +02:40
N45 Rada (4): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   213 Saima Värton              Kobras     00:51:11
 2.  3235 Anne Arold                Ilves      00:53:25 +02:14
 3.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:08:13 +17:02
 4. 16421 Epp Voitka                Võru       01:11:10 +19:59
 5.  3895 Sirje Lind                Kape       01:18:47 +27:36
VIPT Rada (5): 13 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14475 Ago Mägimets              Tartu      00:32:32
 2.  4194 Lauri Leppik              TAOK       00:34:40 +02:08
 3.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       00:35:06 +02:34
 4.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       00:35:12 +02:40
 5.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:37:46 +05:14
 6.  5521 Karl Kürsa                Kobras     00:40:23 +07:51
 7. 15860 Juri Karjagin             TÜK        00:43:35 +11:03
 8.  1104 Uve Nummert               Kape       00:45:17 +12:45
 9.  5078 Toivo Põld                Saint Goba 00:45:22 +12:50
10.  5654 Anu Iher                             00:46:09 +13:37
11. 15005 Mari Fjodorov             Otepää     00:50:08 +17:36
12.  4932 Mait Bratka               TÜ         00:52:14 +19:42
13.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:54:57 +22:25
14.  5271 Marje Zernant                        00:59:01 +26:29
15. 10195 Vampula Oper              Võru       01:04:35 +32:03
16. 16606 Liile Jõgi                WM         01:04:37 +32:05
17.  4312 Peeter Põder                         01:11:05 +38:33
18. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:11:26 +38:54
19.  5119 Helis Teearu              Otepää Güm 01:15:46 +43:14
20. 17033 Kersti Metsoja            Kobras     01:16:23 +43:51
21.   736 Melii Liht                Põlva      01:18:21 +45:49
22.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 01:21:06 +48:34
23. 12817 Teele Eensaar                        01:21:18 +48:46
N50 Rada (5): 13 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5017 Heli Viks                 Võru       01:02:01
N55 Rada (5): 13 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:53:25
N60 Rada (5): 13 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:51:59
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:03:23 +11:24
 3.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:04:15 +12:16
 4. 10196 Maria Oper                Võru       01:05:16 +13:17
 5.  3745 Kersti Ploom              Tartu      01:05:26 +13:27
 6.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:14:22 +22:23
 7.   740 Helle Mürk                Võru       01:18:47 +26:48
M65 Rada (5): 13 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:49:02
 2.   127 Jüri Zimmermann           Kape       00:55:15 +06:13
 3.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:06:37 +17:35
M70 Rada (5): 13 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:39:17
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:41:37 +02:20
 3.  4336 Rein Raid                 Kape       00:46:45 +07:28
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:47:17 +08:00
 5.  3746 Valter Ploom              SA Tartu V 00:56:01 +16:44
M14 Rada (6): 12 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:26:30
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:33:57 +07:27
 3. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:36:02 +09:32
 4. 11713 Martin Sults              Kobras     00:57:21 +30:51
M75 Rada (6): 12 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     00:54:45
VIPL Rada (6): 12 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:32:41
 2. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:39:26 +06:45
 3.  6105 Ene Laht                  Tartu      00:40:02 +07:21
 4. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:41:36 +08:55
 5. 15073 Janika Matto              Viluste    00:45:30 +12:49
 6. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:55:06 +22:25
 7. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras     00:57:20 +24:39
 8.  7051 Vambola Kisand            Tartu      00:57:46 +25:05
 9. 10205 Kaido Raidla              Ilves      01:00:38 +27:57
N14 Rada (6): 12 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 13286 Kristel Kõivo             Peko       00:27:32
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:38:31 +10:59
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:38:31 +10:59
 4.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 00:45:12 +17:40
M12 Rada (7): 10 KP 3.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16234 Hando Allmann             Võru       00:32:58
 2. 16214 Rasmus Kruusa                        00:36:00 +03:02
 3. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:38:08 +05:10
 4. 17960 Karmo-Kris Reintamm       Sõmerpalu  00:47:14 +14:16
 5. 17962 Janar Saks                Võru       00:47:43 +14:45
 6. 17846 Markus Mürk               Võru       00:59:16 +26:18
N12 Rada (7): 10 KP 3.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:30:19
 2.  5043 Kristina Haug             Võru       00:44:28 +14:09
M10 Rada (8): 7 KP 1.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 17356 Mattias Maidla            Põlva Spor 00:15:08
 2.     0 Priit Luuk-Luuken                    00:19:16 +04:08
 3. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor 00:19:32 +04:24
 4. 15278 Olev Piirisild            Võru       00:26:25 +11:17
 5.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:26:35 +11:27
M08 Rada (8): 7 KP 1.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 11300 Emil Eensaar                         00:16:16
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:18:24 +02:08
 3. 11240 Ralf Kivil                           00:20:57 +04:41
N10 Rada (8): 7 KP 1.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:19:05
 2. 16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor 00:21:27 +02:22
 3. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:23:00 +03:55
N08 Rada (8): 7 KP 1.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16213 Gerda Kivil                          00:20:52
 2. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:35:49 +14:57
MRO Rada (9): 14 KP 7.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  6080 Riivo Roose                          00:34:06
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:51:38 +17:32
 3. 15197 Sven Heiberg              Cybernetic 00:56:45 +22:39
 4.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:02:26 +28:20
 5. 15092 Meelis Tints              K2 Eesti   01:09:39 +35:33
NRO Rada (9): 14 KP 7.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:53:00
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2986 Karl Teearu               Otepää     01:32:32 27p
 2. 16083 Andres Saetalu                       01:26:27 20p
 3.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 00:55:34 19p
 4.  3449 Eero Joonas               Võru       01:00:57 19p
 5.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      00:41:38 17p
 6.   145 Jüri Ümarik                          01:05:42 17p
 7. 11700 Karl Oskar Orro           Võru       01:28:17 16p
 8.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     00:37:55 15p
 9.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:39:34 15p
10.  5929 Janek Orro                Võru       01:28:14 15p
11. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:21:47 14p
12. 14699 Maria Tamm                TÜ         01:38:18 14p
13.   359 Erika Joonas              Võru       00:50:24 13p
14. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:03:26 12p
15.  3041 Kadi-Liis Minn            JOKA       01:07:18 12p
16.  5484 Sigrid Ruul               JOKA       01:07:28 12p
17. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:30:29 10p
18. 18635 Erik Valdmaa              Põlva LV   01:32:50 9p
19. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:39:56 8p
20. 14815 Tiina Sedman              TÜ         00:56:47 8p
21.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:12:53 7p
22. 18505 Juta Valli                Võru       00:23:30 7p
23.     0 Kaide Kivisild            Viluste    00:26:07 7p
24. 12673 Helen Vellau              Ilves      00:26:08 7p
25. 11932 Reigo Padar               Kobras     00:26:09 7p
26. 12164 Erle Tüür                            00:44:01 7p
27. 10142 Getter Matto              Kobras     00:19:48 5p
28. 14468 Jasmiin Kraas                        00:28:01 3p
29. 18880 Aksel Avaste              Tammed     00:38:23 1p
#1 Rada (M21E): 25 KP 8.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  4211 Jaagup Truusalu           Võru      M21E     00:47:45
 2.  2510 Andreas Kraas             EKJ SK    M21E     00:48:24 +00:39
 3.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK    M21E     00:49:03 +01:18
 4.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     00:52:42 +04:57
 5.   480 Tarvo Avaste              Tammed    M21E     00:53:29 +05:44
 6.  4978 Allar Kivil               LSF PT    M21E     00:53:48 +06:03
 7. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     00:55:05 +07:20
 8. 11326 Marten Vunukainen         Kobras    M21E     00:56:53 +09:08
 9.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     00:59:37 +11:52
10. 13451 Janoš Nikopensius         AARAIN    M21E     00:59:44 +11:59
11.  1469 Tanel Kalm                Peko      M21E     00:59:50 +12:05
12.   859 Merike Vanjuk             Kape      M21E     01:01:18 +13:33
13.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     01:03:03 +15:18
14.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:04:41 +16:56
15.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:07:01 +19:16
16.   248 Tõnu Nurm                 Kobras    M21E     01:13:43 +25:58
17.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:23:07 +35:22
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 20 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:42:26
 2.   738 Priit Pääslane            Ilves     M35      00:42:41 +00:15
 3.   179 Inno Ling                 Lehola    M45      00:43:22 +00:56
 4.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M35      00:44:43 +02:17
 5.  5037 Janek Piirisild           Võru      M18      00:45:32 +03:06
 6.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:45:54 +03:28
 7.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      00:46:28 +04:02
 8.   516 Enn Jõesaar               Sportnet  M40      00:46:40 +04:14
 9. 10214 Tõnis Piirisild           Võru      M35      00:46:53 +04:27
10.  2678 Mirja Virve               Kobras    N21E     00:48:16 +05:50
11.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      00:48:29 +06:03
12.  4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool  M35      00:50:15 +07:49
12.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M40      00:50:15 +07:49
14.  5813 Erik Saarts               Võru      M35      00:50:16 +07:50
15.  5730 Allar Padari              HOK       M40      00:50:28 +08:02
16.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     00:50:59 +08:33
17.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      00:51:20 +08:54
18.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     00:51:30 +09:04
19.  5038 Kevin Koskinen            Võru      M18      00:51:34 +09:08
20.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M35      00:53:17 +10:51
21.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:53:45 +11:19
22.  7987 Marko Avikson             Kobras    M21A     00:53:49 +11:23
23.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     00:54:20 +11:54
24.  2684 Vallo Vaher               JOKA      M21A     00:54:28 +12:02
25.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras    M21A     00:54:41 +12:15
26.  4484 Margret Zimmermann        Kape      N21E     00:55:37 +13:11
27.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      00:55:52 +13:26
28.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     00:55:53 +13:27
29.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      00:56:38 +14:12
30.  9612 Alar Virumäe                        M35      00:56:55 +14:29
31.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     00:57:21 +14:55
32.  5156 Tarmo Zernant             Ilves     M40      00:58:02 +15:36
33.  4270 Priit Truusalu            Kape      M45      00:58:53 +16:27
34.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     00:59:15 +16:49
35.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:00:50 +18:24
36.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:02:07 +19:41
37.  2670 Heleri Kivil              LSF PT    N21E     01:02:43 +20:17
38.  7680 Janek Riives              TÜ        M21A     01:03:40 +21:14
39.  2470 Jana Kink                 Kape      N21E     01:05:24 +22:58
40. 13065 Argo Laanemaa                       M40      01:07:17 +24:51
41.  5191 Peeter Pihelgas           Rotalia   M45      01:11:58 +29:32
42. 14771 Matis Märtson             SA TLH    M45      01:15:58 +33:32
#3 Rada (VIPP): 12 KP 6.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  4934 Roman Kattai              KVÜÕA     VIPP     00:45:48
 2.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ        VIPP     00:51:01 +05:13
 3. 17986 Villu Päärt                         VIPP     01:05:56 +20:08
 4. 17581 Jan Põld                  TKH       VIPP     01:06:51 +21:03
 5.  7406 Triin Pohla               Ilves     VIPP     01:13:50 +28:02
 6. 13082 Henn Korjus               EMÜ       VIPP     01:14:19 +28:31
 7. 18842 Tõnn-Siim Peedosk         Palmako ASVIPP     01:15:11 +29:23
 8.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:15:20 +29:32
 9. 18853 Koit Põldmaa              Palmako ASVIPP     01:16:10 +30:22
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M50,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:43:51
 2.  4198 Triinu Rooni              Orvand    N18      00:44:06 +00:15
 3.  7098 Kristiina Laht            Kape      N21A     00:45:37 +01:46
 4. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:46:33 +02:42
 5.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21A     00:47:21 +03:30
 6.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      00:47:31 +03:40
 7.  3585 Kadri Limberg             LSF PT    N21A     00:47:58 +04:07
 8.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M55      00:48:28 +04:37
 9.  9425 Siim Suisalu              Vihmapuu OM21B     00:49:13 +05:22
10. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM21B     00:49:54 +06:03
11.  1311 Heini Tammik              Kape      M55      00:49:57 +06:06
12.     0 Jouko Kervinen                      M55      00:50:22 +06:31
13.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:51:11 +07:20
14. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      00:51:40 +07:49
15.  5115 Tarmo Tüür                          M21B     00:52:45 +08:54
16.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      00:53:25 +09:34
17.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      00:53:29 +09:38
18.   708 Rein Prank                Kape      M60      00:53:49 +09:58
19.  4314 Ago Käis                  Kobras    M55      00:55:09 +11:18
20. 16670 Ingmar Bert Sabre         Võru      M16      00:56:28 +12:37
21.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     00:58:04 +14:13
22.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      00:58:05 +14:14
23.  3654 Maarja Punak              Kobras    N21A     00:59:50 +15:59
24.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N40      01:00:45 +16:54
25.  9900 Mikk Suisalu                        M21B     01:01:11 +17:20
26. 18049 Madis Haug                AS Toftan M21B     01:01:50 +17:59
27. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:04:01 +20:10
28.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    N18      01:07:39 +23:48
29.   707 Riina Kivikas             Ilves     N45      01:08:13 +24:22
30. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:11:10 +27:19
31.  9620 Diana Virumäe             SA TÜK    N35      01:13:00 +29:09
32.   706 Endel Remmet              Kape      M60      01:13:25 +29:34
33.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:14:20 +30:29
34.  3895 Sirje Lind                Kape      N45      01:18:47 +34:56
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 13 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 14475 Ago Mägimets              Tartu     VIPT     00:32:32
 2.  4194 Lauri Leppik              TAOK      VIPT     00:34:40 +02:08
 3.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      VIPT     00:35:06 +02:34
 4.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      VIPT     00:35:12 +02:40
 5.  3820 Silver Rebenits           Kape      VIPT     00:37:46 +05:14
 6.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:39:17 +06:45
 7.  5521 Karl Kürsa                Kobras    VIPT     00:40:23 +07:51
 8.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:41:37 +09:05
 9. 15860 Juri Karjagin             TÜK       VIPT     00:43:35 +11:03
10.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:45:17 +12:45
11.  5078 Toivo Põld                Saint GobaVIPT     00:45:22 +12:50
12.  5654 Anu Iher                            VIPT     00:46:09 +13:37
13.  4336 Rein Raid                 Kape      M70      00:46:45 +14:13
14.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      00:47:17 +14:45
15.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:49:02 +16:30
16. 15005 Mari Fjodorov             Otepää    VIPT     00:50:08 +17:36
17.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:51:59 +19:27
18.  4932 Mait Bratka               TÜ        VIPT     00:52:14 +19:42
19.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:53:25 +20:53
20.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     00:54:57 +22:25
21.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M65      00:55:15 +22:43
22.  3746 Valter Ploom              SA Tartu VM70      00:56:01 +23:29
23.  5271 Marje Zernant                       VIPT     00:59:01 +26:29
24.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      01:02:01 +29:29
25.   146 Maie Abram                Ilves     N60      01:03:23 +30:51
26.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves     N60      01:04:15 +31:43
27. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:04:35 +32:03
28. 16606 Liile Jõgi                WM        VIPT     01:04:37 +32:05
29. 10196 Maria Oper                Võru      N60      01:05:16 +32:44
30.  3745 Kersti Ploom              Tartu     N60      01:05:26 +32:54
31.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M65      01:06:37 +34:05
32.  4312 Peeter Põder                        VIPT     01:11:05 +38:33
33. 15833 Kadri Isakar              LSF PT    VIPT     01:11:26 +38:54
34.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N60      01:14:22 +41:50
35.  5119 Helis Teearu              Otepää GümVIPT     01:15:46 +43:14
36. 17033 Kersti Metsoja            Kobras    VIPT     01:16:23 +43:51
37.   736 Melii Liht                Põlva     VIPT     01:18:21 +45:49
38.   740 Helle Mürk                Võru      N60      01:18:47 +46:15
39.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu KarlVIPT     01:21:06 +48:34
40. 12817 Teele Eensaar                       VIPT     01:21:18 +48:46
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 12 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras    M14      00:26:30
 2. 13286 Kristel Kõivo             Peko      N14      00:27:32 +01:02
 3. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     00:32:41 +06:11
 4.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M14      00:33:57 +07:27
 5. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M14      00:36:02 +09:32
 6. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N14      00:38:31 +12:01
 6. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N14      00:38:31 +12:01
 8. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:39:26 +12:56
 9.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPL     00:40:02 +13:32
10. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:41:36 +15:06
11.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      00:45:12 +18:42
12. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:45:30 +19:00
13.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      00:54:45 +28:15
14. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:55:06 +28:36
15. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras    VIPL     00:57:20 +30:50
16. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:57:21 +30:51
17.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     00:57:46 +31:16
18. 10205 Kaido Raidla              Ilves     VIPL     01:00:38 +34:08
#7 Rada (M12,N12): 10 KP 3.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N12      00:30:19
 2. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:32:58 +02:39
 3. 16214 Rasmus Kruusa                       M12      00:36:00 +05:41
 4. 15707 Karel Kuragin             Võru      M12      00:38:08 +07:49
 5.  5043 Kristina Haug             Võru      N12      00:44:28 +14:09
 6. 17960 Karmo-Kris Reintamm       Sõmerpalu M12      00:47:14 +16:55
 7. 17962 Janar Saks                Võru      M12      00:47:43 +17:24
 8. 17846 Markus Mürk               Võru      M12      00:59:16 +28:57
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 7 KP 1.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 17356 Mattias Maidla            Põlva SporM10      00:15:08
 2. 11300 Emil Eensaar                        M08      00:16:16 +01:08
 3. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:18:24 +03:16
 4. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN10      00:19:05 +03:57
 5.     0 Priit Luuk-Luuken                   M10      00:19:16 +04:08
 6. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva SporM10      00:19:32 +04:24
 7. 16213 Gerda Kivil                         N08      00:20:52 +05:44
 8. 11240 Ralf Kivil                          M08      00:20:57 +05:49
 9. 16238 Kristiin Kalle            Põlva SporN10      00:21:27 +06:19
10. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N10      00:23:00 +07:52
11. 15278 Olev Piirisild            Võru      M10      00:26:25 +11:17
12.  1435 Kerten Matto              Kobras    M10      00:26:35 +11:27
13. 15058 Emily Vinne               Põlva SporN08      00:35:49 +20:41
#9 Rada (MRO,NRO): 14 KP 7.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  6080 Riivo Roose                         MRO      00:34:06
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras    MRO      00:51:38 +17:32
 3.  3994 Helena Liiv               Kobras    NRO      00:53:00 +18:54
 4. 15197 Sven Heiberg              CyberneticMRO      00:56:45 +22:39
 5.  1072 Heiki Rammul              Ilves     MRO      01:02:26 +28:20
 6. 15092 Meelis Tints              K2 Eesti  MRO      01:09:39 +35:33

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.35 [2012.401] @ 15.08.2012 21:41:58 Kobras