Põlva 6 teisipäevak, Lahojärve

15.05.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Urmo Kiviselg
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 22 KP 8.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4191 Kaur Kase                 Võru        00:50:08
  2. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:50:44
  3. 3928 Mattias Rennel            Harju KEK   00:53:49
  4.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:54:41
  5. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         00:56:44
  6. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:58:00
  7.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  00:59:48
  8. 5813 Erik Saarts               Võru        01:00:58
  9. 8646 Sander Mirme              Tartu       01:01:19
 10.10590 Riho Mõtlep                           01:05:13
 11.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:09:46
 12.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:09:55
 13. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:13:40
 14.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:26:04
 15. 5042 Henn Antson               Võru        01:34:51
M18 Rada (2): 16 KP 7.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5037 Janek Piirisild           Võru        00:51:17
M21A Rada (2): 16 KP 7.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4421 Martin Marga              Kobras      00:52:30
  2. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:57:19
  3. 3479 Kaarel Nummert            Kape        00:57:59
  4. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:58:20
  5. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:58:25
  6. 7680 Janek Riives              TÜ          00:59:58
  7. 2005 Pear Post                 Kobras      01:01:04
  8. 7087 Taavi Pae                             01:05:06
  9.18079 Jakub Novak                           01:10:24
 10. 2738 Märt Kivila               Ilves       01:15:27
 11.17812 Markus Koidu              Tartu Kesk  01:16:00
 12.11645 Boris Meldre              Võru        01:17:48
M35 Rada (2): 16 KP 7.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10214 Tõnis Piirisild           Võru        00:44:30
  2. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:46:38
  3. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:46:46
  4. 4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool    00:48:57
  5. 5655 Heno Ivanov               Tartu       00:50:06
  6.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  00:52:40
  7. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:55:30
M40 Rada (2): 16 KP 7.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  516 Enn Jõesaar               Sportnet    00:46:57
  2. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    00:48:28
  3. 5730 Allar Padari              HOK         00:49:35
  4. 1938 Raul Kangur               SOK         00:51:38
  5. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:52:40
  6.13065 Argo Laanemaa                         01:10:44
  7. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:14:04
M45 Rada (2): 16 KP 7.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:47:56
  2. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:50:10
  3. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:51:27
  4. 2012 Raul Olesk                Kobras      00:55:39
  5.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:56:45
  6. 4270 Priit Truusalu            Kape        01:01:11
  7. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:05:38
  8. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:09:25
N21E Rada (2): 16 KP 7.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:56:24
  2.  485 Triin Vask                Ilves       00:59:57
  3. 5009 Liina Palu                Koop        01:00:41
  4. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:07:44
VIPP Rada (3): 15 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:47:03
  2.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:52:20
  3.11926 Kunnar Karu               Tartu Mara  00:59:54
  4. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:08:38
  5. 8227 Edith Seegel                          01:08:46
  6.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      01:12:10
  7.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:12:15
  8.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:16:09
  9.17519 Janek Jõgis                           01:32:07
  9.    0 Raido Uibos                           01:32:07
  9.    0 Kalmer Jüriöö                         01:32:07
M16 Rada (4): 11 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13516 Keven Mekk                Võru        00:35:00
  2.10140 Villu Serv                Kobras      00:44:26
  3.16227 Ander Adamson             Kobras      00:47:06
  4.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:50:58
M21B Rada (4): 11 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      00:35:16
  2. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:37:20
  3. 3891 Peeter Lind               Kape        00:37:33
  4. 5115 Tarmo Tüür                            00:44:47
  5. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:47:02
  6. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:49:11
  7.18049 Madis Haug                AS Toftan   00:54:13
  8. 7991 Ahti Vasser                           00:59:53
  9.13517 Raido Viks                Võru        00:59:57
 10.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:01:10
M50 Rada (4): 11 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6770 Mart Külvik               Obinitsa    00:34:25
M55 Rada (4): 11 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:40:01
  2. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:40:32
  3. 1311 Heini Tammik              Kape        00:42:13
  4. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      00:57:58
M60 Rada (4): 11 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  143 Madis Oras                Ilves       00:36:12
  2. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:42:08
  3. 3685 Mati Külaase              Võru        00:42:45
  4.  708 Rein Prank                Kape        00:46:19
  5. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       00:54:28
  6.  706 Endel Remmet              Kape        00:54:53
N18 Rada (4): 11 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:37:42
  2.10142 Getter Matto              Kobras      00:57:44
N21A Rada (4): 11 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2515 Age Poom                              00:41:13
  2. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:41:20
  3. 3658 Eva-Maria Truusalu        Võru        00:47:33
  4. 1459 Jaana Aedmäe              Kobras      00:47:48
  5. 8608 Ester Klaas               Räpina      00:51:12
  6. 3016 Mari Arold                            00:55:43
  7. 3654 Maarja Punak              Kobras      00:59:20
  8.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:05:10
  9.15861 Kristi Tohvri             Assets RMP  01:20:37
  9. 3969 Kadri Keskküla            Ilves       01:20:37
N35 Rada (4): 11 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:30:30
N40 Rada (4): 11 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2016 Minija Pääslane           Ilves       00:47:01
  2.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:49:26
  3. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      00:50:42
  4. 5008 Ehtel Taevere             Kape        00:54:38
  5. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         00:56:13
  6.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:58:08
  7.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:06:01
  8.14401 Imbi Soomets                          01:06:03
N45 Rada (4): 11 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  213 Saima Värton              Kobras      00:42:43
  2. 1487 Reet Johanson             Kobras      00:42:48
  3. 3235 Anne Arold                Ilves       00:49:49
  4.16421 Epp Voitka                Võru        00:53:19
  5. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:53:40
  6.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:59:50
  7.11985 Anne Rohtmets             SA TÜK      01:02:46
  8. 3895 Sirje Lind                Kape        01:06:12
VIPT Rada (5): 14 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16666 Lauri Pähn                Võru        00:29:06
  2.   68 Olavi Tomson              Kobras      00:36:42
  3.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:38:14
  4.10211 Merilin Aruots            Põlva       00:39:46
  4. 2839 Martin Ojasoo             Kobras      00:39:46
  6. 5654 Anu Iher                              00:39:53
  7. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:41:09
  8. 1104 Uve Nummert               Kape        00:42:22
  9. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      00:44:59
 10.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    00:47:28
 11.12817 Teele Eensaar                         00:49:21
 12. 8188 Kaur Kristjuhan           HTG         00:51:19
 13. 1653 Liana Varava              Kape        00:51:56
 14.17352 Hans Leis                 Põlva ÜG    00:52:49
 15.17033 Kersti Metsoja            Kobras      00:55:45
 16. 4444 Toomas Heering                        00:55:54
 17. 8521 Arnold Kristjuhan         TÜ          00:56:34
 18.10195 Vampula Oper              Võru        00:57:07
 19.  736 Melii Liht                Põlva       01:08:17
 20.10389 Marge Taivere                         01:08:45
 21.10340 Epp Paal                  Klubi Tart  01:12:24
 22. 4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves       01:23:48
N16 Rada (5): 14 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:47:11
N50 Rada (5): 14 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3910 Aino Koser                Ilves       00:55:49
  2. 5017 Heli Viks                 Võru        00:59:56
N55 Rada (5): 14 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:45:54
N60 Rada (5): 14 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:48:15
  2. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:52:34
  3.  146 Maie Abram                Ilves       00:53:12
  4. 4910 Leili Prans               Ilves       00:55:17
  5.10196 Maria Oper                Võru        00:57:34
  6.  740 Helle Mürk                Võru        01:00:28
M65 Rada (5): 14 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:48:13
  2. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:53:39
  3. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:55:46
M70 Rada (5): 14 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:33:53
  2. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:34:58
  3.  676 Heino Mardiste            Kape        00:37:48
  4. 4336 Rein Raid                 Kape        00:41:49
  5. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:55:44
M14 Rada (6): 12 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:33:50
  2.11708 Erik Bleive               Kobras      00:40:47
  3.11713 Martin Sults              Kobras      00:42:38
  4.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:43:01
  5. 8520 Aaro Kristjuhan           MHG         01:10:48
M75 Rada (6): 12 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:56:53
VIPL Rada (6): 12 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:28:48
  2.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:30:37
  3.15052 Pille Vinne               Põlva       00:37:51
  4.16610 Viljo Randoja             Põlva       00:42:44
  5.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:45:33
  6.17621 Vahur Virve               Tartu       00:46:05
  7.17346 Maria Meitsar             Saverna     00:47:13
  8. 9418 Vesso Tamme                           00:48:44
  9.15393 Krista Kõlli              Võru        00:49:25
 10.15073 Janika Matto              Viluste     00:49:55
 11.14777 Igmar Matto               Viluste     00:50:07
 12.14237 Diana Lõhmus              Tallinna V  00:51:18
 13.11786 Epp Säga                  Kobras      00:55:12
 14. 6105 Ene Laht                  Tartu       00:56:46
 15.18051 Ainis Kongo               Lõuna PP    00:59:40
 16.18043 Kati Kongo                Metsaomani  00:59:49
 17.10205 Kaido Raidla              Ilves       01:09:16
 18. 4305 Linda Puusalu             Kobras      01:42:30
 18.    0 Jelena Džalalova                      01:42:30
N14 Rada (6): 12 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:37:58
  2.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:44:26
  3.    0 Mariann Jahhu             Tartu       00:52:12
M12 Rada (7): 10 KP 2.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:33:27
N12 Rada (7): 10 KP 2.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:43:40
  2.11065 Agnes Säga                Kobras      01:05:15
M10 Rada (8): 6 KP 2.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:23:12
  2.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor  00:23:39
  3. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:26:00
  4.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:27:29
M08 Rada (8): 6 KP 2.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11300 Emil Eensaar                          00:16:15
  2.17357 Osvald Nigola             Põlva Spor  00:25:36
  3.14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve   00:26:53
  4.18296 Kaur Kenk                 Kobras      00:31:17
  5.13542 Aarne Säga                Kobras      00:36:13
  6.18041 Daniel Sibul              Põlva Spor  00:44:17
  7.18056 Mihkel Toomas Heering                 00:44:46
  8.13781 Mihkel Mahla              Karoliine   01:04:34
  9.15147 Mari Iher                             01:05:37
N10 Rada (8): 6 KP 2.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:17:45
  2.17668 Anete Saar                Põlva Spor  00:19:10
  3.16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor  00:25:29
  4.    0 Anita Laanejõe            Sõmerpalu   00:32:41
N08 Rada (8): 6 KP 2.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17667 Evely Ostrov              Põlva Spor  00:25:34
  2.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:31:52
  3.18040 Liisi Kõrgemäe            Põlva Spor  00:44:13
  4.14689 Mari Ann Mahla                        01:05:34
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  145 Jüri Ümarik                           01:30:13 25p
  2. 4178 Anniki Inno               Ilves       00:52:30 19p
  3. 1065 Maret Vaher               Kobras      00:37:37 16p
  4. 7098 Kristiina Laht            Kape        00:33:01 13p
  5. 1144 Rain Eensaar              EKJ SK      00:37:24 13p
  6. 5012 Mare Leis                 Ilves       00:46:35 13p
  7.13218 Helle Leis                Kobras      00:58:38 13p
  8.16237 Anneli Eskor              Kobras      01:11:11 12p
  9.11708 Erik Bleive               Kobras      00:35:37 11p
 10.18082 Jana Temelova                         00:51:20 11p
 11. 8998 Katrin Kivioja            Ruusa       01:14:37 11p
 12.18261 Reda Smitaite                         00:48:38 10p
 13. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:18:37 9p
 14.11730 Tiina Möller              Ahja        00:33:16 9p
 14.10729 Maie Möller               Kobras      00:33:16 9p
 16.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:33:46 9p
 17.12164 Erle Tüür                             01:00:19 9p
 18.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:59:07 8p
 19.17678 Viljar Nurk                           02:06:44 8p
 20.11061 Auli Sander               Veeriku ko  00:20:03 6p
 21.17626 Mari Pae                              00:59:39 6p
 21.10725 Juhan Pae                 Tartu       00:59:39 6p
 21.17625 Liisa Pae                             00:59:39 6p
 24.18626 Eve Iher                  Luxemburg   01:05:37 6p
 24.18627 Eric Odem                 Luxemburg   01:05:37 6p
 26.18044 Gregor Gondiu                         00:39:18 5p
 27.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:39:23 5p
 28.18050 Merilin Laanjõe           LA Lepatri  00:41:14 5p
 29.    0 Joonas Leis                           00:48:42 5p
 30.18625 Kristo Kolk               Põlva       01:02:13 5p
#1 Rada (M21E): 22 KP 8.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4191 Kaur Kase                 Võru        00:50:08
  2. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:50:44
  3. 3928 Mattias Rennel            Harju KEK   00:53:49
  4.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:54:41
  5. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         00:56:44
  6. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:58:00
  7.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  00:59:48
  8. 5813 Erik Saarts               Võru        01:00:58
  9. 8646 Sander Mirme              Tartu       01:01:19
 10.10590 Riho Mõtlep                           01:05:13
 11.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:09:46
 12.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:09:55
 13. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:13:40
 14.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:26:04
 15. 5042 Henn Antson               Võru        01:34:51
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 16 KP 7.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10214 Tõnis Piirisild           Võru        00:44:30
  2. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:46:38
  3. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:46:46
  4.  516 Enn Jõesaar               Sportnet    00:46:57
  5. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:47:56
  6. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    00:48:28
  7. 4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool    00:48:57
  8. 5730 Allar Padari              HOK         00:49:35
  9. 5655 Heno Ivanov               Tartu       00:50:06
 10. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:50:10
 11. 5037 Janek Piirisild           Võru        00:51:17
 12. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:51:27
 13. 1938 Raul Kangur               SOK         00:51:38
 14. 4421 Martin Marga              Kobras      00:52:30
 15.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  00:52:40
 15. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:52:40
 17. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:55:30
 18. 2012 Raul Olesk                Kobras      00:55:39
 19. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:56:24
 20.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:56:45
 21. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:57:19
 22. 3479 Kaarel Nummert            Kape        00:57:59
 23. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:58:20
 24. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:58:25
 25.  485 Triin Vask                Ilves       00:59:57
 26. 7680 Janek Riives              TÜ          00:59:58
 27. 5009 Liina Palu                Koop        01:00:41
 28. 2005 Pear Post                 Kobras      01:01:04
 29. 4270 Priit Truusalu            Kape        01:01:11
 30. 7087 Taavi Pae                             01:05:06
 31. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:05:38
 32. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:07:44
 33. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:09:25
 34.18079 Jakub Novak                           01:10:24
 35.13065 Argo Laanemaa                         01:10:44
 36. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:14:04
 37. 2738 Märt Kivila               Ilves       01:15:27
 38.17812 Markus Koidu              Tartu Kesk  01:16:00
 39.11645 Boris Meldre              Võru        01:17:48
#3 Rada (VIPP): 15 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:47:03
  2.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:52:20
  3.11926 Kunnar Karu               Tartu Mara  00:59:54
  4. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:08:38
  5. 8227 Edith Seegel                          01:08:46
  6.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      01:12:10
  7.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:12:15
  8.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:16:09
  9.17519 Janek Jõgis                           01:32:07
  9.    0 Raido Uibos                           01:32:07
  9.    0 Kalmer Jüriöö                         01:32:07
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 11 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6770 Mart Külvik               Obinitsa    00:34:25
  2.13516 Keven Mekk                Võru        00:35:00
  3.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      00:35:16
  4.  143 Madis Oras                Ilves       00:36:12
  5. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:37:20
  6. 3891 Peeter Lind               Kape        00:37:33
  7.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:37:42
  8. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:40:01
  9. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:40:32
 10. 2515 Age Poom                              00:41:13
 11. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:41:20
 12. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:42:08
 13. 1311 Heini Tammik              Kape        00:42:13
 14.  213 Saima Värton              Kobras      00:42:43
 15. 3685 Mati Külaase              Võru        00:42:45
 16. 1487 Reet Johanson             Kobras      00:42:48
 17.10140 Villu Serv                Kobras      00:44:26
 18. 5115 Tarmo Tüür                            00:44:47
 19.  708 Rein Prank                Kape        00:46:19
 20. 2016 Minija Pääslane           Ilves       00:47:01
 21. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:47:02
 22.16227 Ander Adamson             Kobras      00:47:06
 23. 3658 Eva-Maria Truusalu        Võru        00:47:33
 24. 1459 Jaana Aedmäe              Kobras      00:47:48
 25. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:49:11
 26.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:49:26
 27. 3235 Anne Arold                Ilves       00:49:49
 28. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      00:50:42
 29.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:50:58
 30. 8608 Ester Klaas               Räpina      00:51:12
 31.16421 Epp Voitka                Võru        00:53:19
 32. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:53:40
 33.18049 Madis Haug                AS Toftan   00:54:13
 34. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       00:54:28
 35. 5008 Ehtel Taevere             Kape        00:54:38
 36.  706 Endel Remmet              Kape        00:54:53
 37. 3016 Mari Arold                            00:55:43
 38. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         00:56:13
 39.10142 Getter Matto              Kobras      00:57:44
 40. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      00:57:58
 41.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:58:08
 42. 3654 Maarja Punak              Kobras      00:59:20
 43.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:59:50
 44. 7991 Ahti Vasser                           00:59:53
 45.13517 Raido Viks                Võru        00:59:57
 46.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:01:10
 47.11985 Anne Rohtmets             SA TÜK      01:02:46
 48.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:05:10
 49.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:06:01
 50.14401 Imbi Soomets                          01:06:03
 51. 3895 Sirje Lind                Kape        01:06:12
 52.15861 Kristi Tohvri             Assets RMP  01:20:37
 52. 3969 Kadri Keskküla            Ilves       01:20:37
 54.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:30:30
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 14 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16666 Lauri Pähn                Võru        00:29:06
  2. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:33:53
  3. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:34:58
  4.   68 Olavi Tomson              Kobras      00:36:42
  5.  676 Heino Mardiste            Kape        00:37:48
  6.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:38:14
  7. 2839 Martin Ojasoo             Kobras      00:39:46
  7.10211 Merilin Aruots            Põlva       00:39:46
  9. 5654 Anu Iher                              00:39:53
 10. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:41:09
 11. 4336 Rein Raid                 Kape        00:41:49
 12. 1104 Uve Nummert               Kape        00:42:22
 13. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      00:44:59
 14. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:45:54
 15.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:47:11
 16.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    00:47:28
 17.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:48:13
 18. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:48:15
 19.12817 Teele Eensaar                         00:49:21
 20. 8188 Kaur Kristjuhan           HTG         00:51:19
 21. 1653 Liana Varava              Kape        00:51:56
 22. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:52:34
 23.17352 Hans Leis                 Põlva ÜG    00:52:49
 24.  146 Maie Abram                Ilves       00:53:12
 25. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:53:39
 26. 4910 Leili Prans               Ilves       00:55:17
 27. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:55:44
 28.17033 Kersti Metsoja            Kobras      00:55:45
 29. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:55:46
 30. 3910 Aino Koser                Ilves       00:55:49
 31. 4444 Toomas Heering                        00:55:54
 32. 8521 Arnold Kristjuhan         TÜ          00:56:34
 33.10195 Vampula Oper              Võru        00:57:07
 34.10196 Maria Oper                Võru        00:57:34
 35. 5017 Heli Viks                 Võru        00:59:56
 36.  740 Helle Mürk                Võru        01:00:28
 37.  736 Melii Liht                Põlva       01:08:17
 38.10389 Marge Taivere                         01:08:45
 39.10340 Epp Paal                  Klubi Tart  01:12:24
 40. 4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves       01:23:48
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 12 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:28:48
  2.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:30:37
  3. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:33:50
  4.15052 Pille Vinne               Põlva       00:37:51
  5.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:37:58
  6.11708 Erik Bleive               Kobras      00:40:47
  7.11713 Martin Sults              Kobras      00:42:38
  8.16610 Viljo Randoja             Põlva       00:42:44
  9.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:43:01
 10.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:44:26
 11.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:45:33
 12.17621 Vahur Virve               Tartu       00:46:05
 13.17346 Maria Meitsar             Saverna     00:47:13
 14. 9418 Vesso Tamme                           00:48:44
 15.15393 Krista Kõlli              Võru        00:49:25
 16.15073 Janika Matto              Viluste     00:49:55
 17.14777 Igmar Matto               Viluste     00:50:07
 18.14237 Diana Lõhmus              Tallinna V  00:51:18
 19.    0 Mariann Jahhu             Tartu       00:52:12
 20.11786 Epp Säga                  Kobras      00:55:12
 21. 6105 Ene Laht                  Tartu       00:56:46
 22. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:56:53
 23.18051 Ainis Kongo               Lõuna PP    00:59:40
 24.18043 Kati Kongo                Metsaomani  00:59:49
 25.10205 Kaido Raidla              Ilves       01:09:16
 26. 8520 Aaro Kristjuhan           MHG         01:10:48
 27. 4305 Linda Puusalu             Kobras      01:42:30
 27.    0 Jelena Džalalova                      01:42:30
#7 Rada (M12,N12): 10 KP 2.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:33:27
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:43:40
  3.11065 Agnes Säga                Kobras      01:05:15
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 2.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11300 Emil Eensaar                          00:16:15
  2.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:17:45
  3.17668 Anete Saar                Põlva Spor  00:19:10
  4.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:23:12
  5.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor  00:23:39
  6.16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor  00:25:29
  7.17667 Evely Ostrov              Põlva Spor  00:25:34
  8.17357 Osvald Nigola             Põlva Spor  00:25:36
  9. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:26:00
 10.14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve   00:26:53
 11.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:27:29
 12.18296 Kaur Kenk                 Kobras      00:31:17
 13.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:31:52
 14.    0 Anita Laanejõe            Sõmerpalu   00:32:41
 15.13542 Aarne Säga                Kobras      00:36:13
 16.18040 Liisi Kõrgemäe            Põlva Spor  00:44:13
 17.18041 Daniel Sibul              Põlva Spor  00:44:17
 18.18056 Mihkel Toomas Heering                 00:44:46
 19.13781 Mihkel Mahla              Karoliine   01:04:34
 20.14689 Mari Ann Mahla                        01:05:34
 21.15147 Mari Iher                             01:05:37

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 15.05.2012 21:05:25 Kobras