Põlva 16 teisipäevak, Osetsoo-Kooraste

24.07.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Toivo Saue
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 21 KP 8.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4211 Jaagup Truusalu           Võru       00:59:33
 2.  5142 Rene Post                 Kobras     01:04:09 +04:36
 3.  1326 Mati Tiit                 Ilves      01:04:46 +05:13
 4.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH        01:09:34 +10:01
 5.  6403 Ain Fjodorov              Otepää     01:11:17 +11:44
 6.  6445 Oliver Immato                        01:11:40 +12:07
 7.   738 Priit Pääslane            Ilves      01:11:55 +12:22
 8.  3408 Mait Vaiksaar             Lehola     01:18:12 +18:39
 9.  4978 Allar Kivil               LSF PT     01:19:44 +20:11
 9.  3446 Tanel Mõttus              Võru       01:19:44 +20:11
11.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:30:55 +31:22
12.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:32:14 +32:41
13.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK       01:33:24 +33:51
14.  1136 Marek Atonen              Lehola     01:34:12 +34:39
15.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:38:59 +39:26
16.  2119 Kaimo Käärmann-Liive      Tammed     01:57:04 +57:31
17.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:59:09 +59:36
18.  9723 Ülar Aasa                 Elioni SK  02:02:43 +63:10
19. 15197 Sven Heiberg              Cybernetic 03:00:54 +121:21

M18 Rada (2): 17 KP 6.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  6987 Sander Lembra             Võru       01:36:45

M21A Rada (2): 17 KP 6.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2524 Arti Albert               Kobras     01:01:06
 2. 16987 Meelis Burget             EÜS        01:08:14 +07:08
 3.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:08:19 +07:13
 4.  2005 Pear Post                 Kobras     01:08:52 +07:46
 5.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:11:08 +10:02
 6.   498 Kalle Ojasoo              Kobras     01:21:16 +20:10
 7. 12087 Priit Tiganik             TTÜ        01:23:42 +22:36
 8.  7680 Janek Riives              TÜ         01:32:48 +31:42
 9.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:34:04 +32:58
10. 14580 Priit Lello                          01:37:46 +36:40
11. 19104 Madis Ehastu              Majandus-  01:41:40 +40:34

M35 Rada (2): 17 KP 6.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       01:07:53
 2.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:14:11 +06:18
 3.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:17:41 +09:48
 4.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:17:52 +09:59
 5.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:20:01 +12:08
 6.  2661 Indrek Mahla              Peko       01:23:36 +15:43
 7. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:37:40 +29:47

M40 Rada (2): 17 KP 6.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1938 Raul Kangur               SOK        01:11:27
 2.  5730 Allar Padari              HOK        01:11:38 +00:11
 3.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      01:20:28 +09:01
 4.  7706 Sairos Hõrak              Võru       01:40:50 +29:23
 5. 13065 Argo Laanemaa                        01:52:10 +40:43

M45 Rada (2): 17 KP 6.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:59:32
 2.   217 Toivo Toomas              Peko       01:05:48 +06:16
 3.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:07:25 +07:53
 4.   179 Inno Ling                 Lehola     01:09:32 +10:00
 5.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:13:01 +13:29
 6.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:20:15 +20:43
 7.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     01:29:14 +29:42
 8. 18210 Margus Raud                          02:01:52 +62:20
 9. 16083 Andres Saetalu                       02:20:55 +81:23

N21E Rada (2): 17 KP 6.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2678 Mirja Virve               Kobras     01:07:56
 2.  4238 Eleri Hirv                Võru       01:08:47 +00:51
 3.   485 Triin Vask                Ilves      01:14:50 +06:54
 4.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:15:43 +07:47
 5.  3868 Tiina Lind                Ilves      01:19:30 +11:34
 6.  2470 Jana Kink                 Kape       01:24:54 +16:58
 7.  2670 Heleri Kivil              LSF PT     01:27:01 +19:05
 8.  5025 Marianne Haug             Võru       01:40:05 +32:09

VIPP Rada (3): 12 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:57:05
 2.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       00:59:28 +02:23
 3.  3679 Kairit Sikkal                        01:00:01 +02:56
 4.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:00:30 +03:25
 5.  3994 Helena Liiv               Kobras     01:00:57 +03:52
 6.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:21:39 +24:34
 7.  8227 Edith Seegel                         01:39:12 +42:07
 8. 12817 Teele Eensaar                        01:41:15 +44:10
 9. 17347 Arne Tilk                 SK Serviti 02:47:38 +110:33

M21B Rada (4): 15 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3891 Peeter Lind               Kape       01:03:00
 2. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:11:15 +08:15
 3.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:11:34 +08:34
 4.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:14:17 +11:17
 5.  7987 Marko Avikson             Kobras     01:16:56 +13:56
 6.  1342 Enno Lepvalts                        01:21:46 +18:46
 7. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:33:58 +30:58
 8. 18982 Oliver Mölder                        01:40:57 +37:57

M55 Rada (4): 15 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:56:23
 2.  1172 Jüri Merirand                        01:07:13 +10:50
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       01:09:26 +13:03
 4.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:10:47 +14:24

M60 Rada (4): 15 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves      01:01:54
 2.   141 Avo Veermäe               Ilves      01:07:22 +05:28
 3.   708 Rein Prank                Kape       01:11:58 +10:04
 4.  3685 Mati Külaase              Võru       01:15:41 +13:47
 5. 11216 Kalev Õunsaar             Õru        01:17:33 +15:39
 6.   706 Endel Remmet              Kape       01:19:47 +17:53
 7.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:26:05 +24:11
 8.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:34:21 +32:27

N18 Rada (4): 15 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10142 Getter Matto              Kobras     01:36:26

N21A Rada (4): 15 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:01:47
 2.  5477 Kadri Sepalaan            Suusahullu 01:24:18 +22:31
 3.  6099 Annika Veske                         01:26:04 +24:17
 4.  8608 Ester Klaas               Räpina     01:39:07 +37:20

N35 Rada (4): 15 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:57:18
 2.  3714 Heli Haug                 Võru       01:20:53 +23:35
 3. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:31:13 +33:55
 4.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:31:38 +34:20
 5.  6357 Kati Kiisverk                        01:50:08 +52:50

N40 Rada (4): 15 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2016 Minija Pääslane           Ilves      01:02:48
 2.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:03:14 +00:26
 3.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:41:46 +38:58
 4.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:46:04 +43:16

N45 Rada (4): 15 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3235 Anne Arold                Ilves      01:05:57
 2. 16421 Epp Voitka                Võru       01:13:21 +07:24
 3.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:16:35 +10:38
 4.   213 Saima Värton              Kobras     01:17:28 +11:31
 5.  4499 Kaie Konsap               Võru       01:20:09 +14:12
 6.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:21:50 +15:53

VIPT Rada (5): 15 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4194 Lauri Leppik              TAOK       00:47:38
 2. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:49:21 +01:43
 3. 10140 Villu Serv                Kobras     00:55:07 +07:29
 4.  4500 Maret Lind                Kape       00:56:37 +08:59
 5.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     01:00:53 +13:15
 6.  2727 Avo Eensaar                          01:13:02 +25:24
 7.  7776 Oliver Kütt               Ilves      01:13:53 +26:15
 8.  1339 Piret Kaasik              Ilves      01:19:03 +31:25
 9.  3895 Sirje Lind                Kape       01:19:48 +32:10
10.  5520 Kärt Kürsa                Kobras     01:20:03 +32:25
11.  1104 Uve Nummert               Kape       01:21:53 +34:15
12.  5654 Anu Iher                             01:22:22 +34:44
13.  4932 Mait Bratka               TÜ         01:23:55 +36:17
14.  4312 Peeter Põder                         01:24:02 +36:24
15.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:27:26 +39:48
16.  5271 Marje Zernant                        01:38:25 +50:47
17.  1653 Liana Varava              Kape       01:39:21 +51:43
18. 16606 Liile Jõgi                WM         01:41:19 +53:41
19.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:46:08 +58:30
20. 10195 Vampula Oper              Võru       01:47:44 +60:06
21. 16079 Marianne Toots            Vastseliin 01:48:30 +60:52
22. 15814 Madli-Greete Raud                    01:48:34 +60:56
23. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:49:02 +61:24
24. 13620 Liivi Lõhmus              Tartu      01:49:41 +62:03

N16 Rada (5): 15 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5242 Eneli Maranik             Kape       01:20:55

M65 Rada (5): 15 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:13:43
 2.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:34:34 +20:51
 3.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:51:18 +37:35

M70 Rada (5): 15 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:57:09
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:59:01 +01:52
 3.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:02:21 +05:12
 4.   460 Lembit Vassil             Ilves      01:14:46 +17:37
 5.  3746 Valter Ploom              SA Tartu V 01:19:42 +22:33

N50 Rada (5): 15 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      01:24:03
 2.  5017 Heli Viks                 Võru       01:30:03 +06:00

N55 Rada (5): 15 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:05:35

N60 Rada (5): 15 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      01:03:27
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:14:58 +11:31
 3.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:17:36 +14:09
 4.  3745 Kersti Ploom              Tartu      01:21:02 +17:35
 5.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:34:00 +30:33
 6. 10196 Maria Oper                Võru       01:47:48 +44:21

M14 Rada (6): 11 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:50:47
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:56:08 +05:21

M75 Rada (6): 11 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:20:53

VIPL Rada (6): 11 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:57:26
 2.  4239 Katri Hirv                Võru       00:59:44 +02:18
 3. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 01:00:28 +03:02
 4. 17033 Kersti Metsoja            Kobras     01:02:41 +05:15
 5. 15052 Pille Vinne               Kobras     01:05:48 +08:22
 6.  6716 Kauri Kürsa               Põlva      01:06:31 +09:05
 7. 15073 Janika Matto              Viluste    01:09:41 +12:15
 8. 14777 Igmar Matto               Viluste    01:10:19 +12:53
 9.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:24:40 +27:14
10. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:28:45 +31:19
11. 17659 Kairi kivistik                       01:30:22 +32:56
12. 18209 Kerdi Raud                           01:57:51 +60:25

N14 Rada (6): 11 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     01:05:38
 1. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     01:05:38 +00:00
 3.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 01:17:26 +11:48

M12 Rada (7): 8 KP 2.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:29:19
 2. 16234 Hando Allmann             Võru       00:40:29 +11:10

N12 Rada (7): 8 KP 2.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     00:26:17
 2.  5043 Kristina Haug             Võru       00:57:44 +31:27

M08 Rada (8): 5 KP 1.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 11240 Ralf Kivil                           00:19:00
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:21:02 +02:02
 3. 15088 Villem Piirimäe                      00:23:33 +04:33
 4. 12746 Paul Piirimäe             Põlva      00:23:41 +04:41
 5. 11300 Emil Eensaar                         00:27:02 +08:02
 6. 13504 Erik Kersna                          00:33:46 +14:46
 7. 16605 Henri Kersna                         00:34:07 +15:07
 8. 16170 Albert Loog                          00:46:49 +27:49

M10 Rada (8): 5 KP 1.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 17356 Mattias Maidla            Põlva Spor 00:16:05
 2.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:26:39 +10:34

N08 Rada (8): 5 KP 1.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16072 Mareli Vaher                         00:20:07
 2. 16213 Gerda Kivil                          00:28:25 +08:18
 3. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva      00:38:15 +18:08
 4. 17667 Evely Ostrov              Põlva Spor 00:42:23 +22:16

N10 Rada (8): 5 KP 1.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:20:32
 2. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:21:20 +00:48
 3. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:42:22 +21:50
 4.     0 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:44:11 +23:39
 5.     0 Anna-Britt Piirisild      Võru       00:44:26 +23:54

VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 13451 Janoš Nikopensius         AARAIN     01:35:28 20p
 2.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:59:16 20p
 3.  1152 Taivo Tali                Harju KEK  01:16:33 19p
 4.  5091 Kaur Kirjanen             TÜ         01:19:09 18p
 5.   145 Jüri Ümarik                          01:09:50 15p
 6.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:12:50 15p
 7.  4270 Priit Truusalu            Kape       01:40:32 15p
 8.  6770 Mart Külvik               Obinitsa   00:51:50 14p
 9.   740 Helle Mürk                Võru       02:05:37 14p
10. 10205 Kaido Raidla              Ilves      01:17:16 13p
11.  5115 Tarmo Tüür                           01:06:12 12p
12.  3658 Eva-Maria Truusalu        Võru       00:54:33 10p
13. 18635 Erik Valdmaa              Põlva      01:41:07 10p
14. 11302 Jaak Kroon                           01:48:21 10p
15. 16227 Ander Adamson             Kobras     00:53:26 9p
16. 11713 Martin Sults              Kobras     01:10:40 9p
17. 11785 Kristo Sirk               Kobras     01:10:52 9p
18. 15673 Gertel Sikk                          01:18:52 9p
19. 15856 Piret Joonas                         00:50:01 8p
20.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:04:23 8p
21. 11714 Margit Tõrra              Kobras     01:17:51 8p
22.  1116 Karin Laine               Võru       01:20:52 8p
23. 12362 Lumileid Hälvin           Kobras     00:26:03 7p
24.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     00:36:56 7p
25. 12164 Erle Tüür                            00:40:37 7p
26.  2684 Vallo Vaher               JOKA       00:49:25 7p
27.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 00:52:51 7p
28. 18217 Timo Poopuu               Tõrukese L 01:06:49 7p
29. 16214 Rasmus Kruusa                        00:38:46 6p
30. 18505 Juta Valli                Võru       00:44:26 6p
31. 10245 Kaur Hallik                          01:07:53 6p
32. 15085 Koit Hallik                          01:15:57 6p
33. 14491 Maria Vasser              Tallinna Ü 01:15:59 6p
34. 13105 Ebe Hallik                           01:16:30 6p
35. 18050 Merilin Laanjõe           LA Lepatri 00:39:49 5p
36. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     01:02:10 3p
37. 15707 Karel Kuragin             Võru       01:21:43 3p
38. 16648 Fred Virve                Veeriku Ko 00:38:28 2p
39.     0 Merit Vaher                          00:53:10 2p
39. 16073 Mirtel Vaher                         00:53:10 2p

#1 Rada (M21E): 21 KP 8.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  4211 Jaagup Truusalu           Võru      M21E     00:59:33
 2.  5142 Rene Post                 Kobras    M21E     01:04:09 +04:36
 3.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     01:04:46 +05:13
 4.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH       M21E     01:09:34 +10:01
 5.  6403 Ain Fjodorov              Otepää    M21E     01:11:17 +11:44
 6.  6445 Oliver Immato                       M21E     01:11:40 +12:07
 7.   738 Priit Pääslane            Ilves     M21E     01:11:55 +12:22
 8.  3408 Mait Vaiksaar             Lehola    M21E     01:18:12 +18:39
 9.  4978 Allar Kivil               LSF PT    M21E     01:19:44 +20:11
 9.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     01:19:44 +20:11
11.   248 Tõnu Nurm                 Kobras    M21E     01:30:55 +31:22
12.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:32:14 +32:41
13.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK      M21E     01:33:24 +33:51
14.  1136 Marek Atonen              Lehola    M21E     01:34:12 +34:39
15.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M21E     01:38:59 +39:26
16.  2119 Kaimo Käärmann-Liive      Tammed    M21E     01:57:04 +57:31
17.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:59:09 +59:36
18.  9723 Ülar Aasa                 Elioni SK M21E     02:02:43 +63:10
19. 15197 Sven Heiberg              CyberneticM21E     03:00:54 +121:21

#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 17 KP 6.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:59:32
 2.  2524 Arti Albert               Kobras    M21A     01:01:06 +01:34
 3.   217 Toivo Toomas              Peko      M45      01:05:48 +06:16
 4.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      01:07:25 +07:53
 5.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      01:07:53 +08:21
 6.  2678 Mirja Virve               Kobras    N21E     01:07:56 +08:24
 7. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     01:08:14 +08:42
 8.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:08:19 +08:47
 9.  4238 Eleri Hirv                Võru      N21E     01:08:47 +09:15
10.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:08:52 +09:20
11.   179 Inno Ling                 Lehola    M45      01:09:32 +10:00
12.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:11:08 +11:36
13.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      01:11:27 +11:55
14.  5730 Allar Padari              HOK       M40      01:11:38 +12:06
15.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      01:13:01 +13:29
16.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M35      01:14:11 +14:39
17.   485 Triin Vask                Ilves     N21E     01:14:50 +15:18
18.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     01:15:43 +16:11
19.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M35      01:17:41 +18:09
20.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:17:52 +18:20
21.  3868 Tiina Lind                Ilves     N21E     01:19:30 +19:58
22.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:20:01 +20:29
23.  5109 Kristjan Vällik           Korp! RotaM45      01:20:15 +20:43
24.  5156 Tarmo Zernant             Ilves     M40      01:20:28 +20:56
25.   498 Kalle Ojasoo              Kobras    M21A     01:21:16 +21:44
26.  2661 Indrek Mahla              Peko      M35      01:23:36 +24:04
27. 12087 Priit Tiganik             TTÜ       M21A     01:23:42 +24:10
28.  2470 Jana Kink                 Kape      N21E     01:24:54 +25:22
29.  2670 Heleri Kivil              LSF PT    N21E     01:27:01 +27:29
30.  1169 Tõnu Loog                 Kobras    M45      01:29:14 +29:42
31.  7680 Janek Riives              TÜ        M21A     01:32:48 +33:16
32.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:34:04 +34:32
33.  6987 Sander Lembra             Võru      M18      01:36:45 +37:13
34. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM35      01:37:40 +38:08
35. 14580 Priit Lello                         M21A     01:37:46 +38:14
36.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:40:05 +40:33
37.  7706 Sairos Hõrak              Võru      M40      01:40:50 +41:18
38. 19104 Madis Ehastu              Majandus- M21A     01:41:40 +42:08
39. 13065 Argo Laanemaa                       M40      01:52:10 +52:38
40. 18210 Margus Raud                         M45      02:01:52 +62:20
41. 16083 Andres Saetalu                      M45      02:20:55 +81:23

#3 Rada (VIPP): 12 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    VIPP     00:57:05
 2.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      VIPP     00:59:28 +02:23
 3.  3679 Kairit Sikkal                       VIPP     01:00:01 +02:56
 4.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    VIPP     01:00:30 +03:25
 5.  3994 Helena Liiv               Kobras    VIPP     01:00:57 +03:52
 6.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:21:39 +24:34
 7.  8227 Edith Seegel                        VIPP     01:39:12 +42:07
 8. 12817 Teele Eensaar                       VIPP     01:41:15 +44:10
 9. 17347 Arne Tilk                 SK ServitiVIPP     02:47:38 +110:33

#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 15 KP 5.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  1311 Heini Tammik              Kape      M55      00:56:23
 2.   557 Kristi Vassil             Ilves     N35      00:57:18 +00:55
 3.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21A     01:01:47 +05:24
 4.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      01:01:54 +05:31
 5.  2016 Minija Pääslane           Ilves     N40      01:02:48 +06:25
 6.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     01:03:00 +06:37
 7.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N40      01:03:14 +06:51
 8.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:05:57 +09:34
 9.  1172 Jüri Merirand                       M55      01:07:13 +10:50
10.   141 Avo Veermäe               Ilves     M60      01:07:22 +10:59
11.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M55      01:09:26 +13:03
12.  4314 Ago Käis                  Kobras    M55      01:10:47 +14:24
13. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM21B     01:11:15 +14:52
14.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring AM21B     01:11:34 +15:11
15.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:11:58 +15:35
16. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:13:21 +16:58
17.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     01:14:17 +17:54
18.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      01:15:41 +19:18
19.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:16:35 +20:12
20.  7987 Marko Avikson             Kobras    M21B     01:16:56 +20:33
21.   213 Saima Värton              Kobras    N45      01:17:28 +21:05
22. 11216 Kalev Õunsaar             Õru       M60      01:17:33 +21:10
23.   706 Endel Remmet              Kape      M60      01:19:47 +23:24
24.  4499 Kaie Konsap               Võru      N45      01:20:09 +23:46
25.  3714 Heli Haug                 Võru      N35      01:20:53 +24:30
26.  1342 Enno Lepvalts                       M21B     01:21:46 +25:23
27.   707 Riina Kivikas             Ilves     N45      01:21:50 +25:27
28.  5477 Kadri Sepalaan            SuusahulluN21A     01:24:18 +27:55
29.  6099 Annika Veske                        N21A     01:26:04 +29:41
30.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      01:26:05 +29:42
31. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:31:13 +34:50
32.  2044 Epp Kroon                 Ilves     N35      01:31:38 +35:15
33. 18049 Madis Haug                AS Toftan M21B     01:33:58 +37:35
34.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M60      01:34:21 +37:58
35. 10142 Getter Matto              Kobras    N18      01:36:26 +40:03
36.  8608 Ester Klaas               Räpina    N21A     01:39:07 +42:44
37. 18982 Oliver Mölder                       M21B     01:40:57 +44:34
38.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N40      01:41:46 +45:23
39.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:46:04 +49:41
40.  6357 Kati Kiisverk                       N35      01:50:08 +53:45

#5 Rada (VIPT,N16,M65,M70,N50,N55,N60): 15 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  4194 Lauri Leppik              TAOK      VIPT     00:47:38
 2. 13539 Siim Helmoja              Kobras    VIPT     00:49:21 +01:43
 3. 10140 Villu Serv                Kobras    VIPT     00:55:07 +07:29
 4.  4500 Maret Lind                Kape      VIPT     00:56:37 +08:59
 5.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:57:09 +09:31
 6.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:59:01 +11:23
 7.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras    VIPT     01:00:53 +13:15
 8.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:02:21 +14:43
 9.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      01:03:27 +15:49
10.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      01:05:35 +17:57
11.  2727 Avo Eensaar                         VIPT     01:13:02 +25:24
12.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      01:13:43 +26:05
13.  7776 Oliver Kütt               Ilves     VIPT     01:13:53 +26:15
14.   460 Lembit Vassil             Ilves     M70      01:14:46 +27:08
15.   146 Maie Abram                Ilves     N60      01:14:58 +27:20
16.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      01:17:36 +29:58
17.  1339 Piret Kaasik              Ilves     VIPT     01:19:03 +31:25
18.  3746 Valter Ploom              SA Tartu VM70      01:19:42 +32:04
19.  3895 Sirje Lind                Kape      VIPT     01:19:48 +32:10
20.  5520 Kärt Kürsa                Kobras    VIPT     01:20:03 +32:25
21.  5242 Eneli Maranik             Kape      N16      01:20:55 +33:17
22.  3745 Kersti Ploom              Tartu     N60      01:21:02 +33:24
23.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     01:21:53 +34:15
24.  5654 Anu Iher                            VIPT     01:22:22 +34:44
25.  4932 Mait Bratka               TÜ        VIPT     01:23:55 +36:17
26.  4312 Peeter Põder                        VIPT     01:24:02 +36:24
27.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      01:24:03 +36:25
28.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     01:27:26 +39:48
29.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      01:30:03 +42:25
30.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves     N60      01:34:00 +46:22
31.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M65      01:34:34 +46:56
32.  5271 Marje Zernant                       VIPT     01:38:25 +50:47
33.  1653 Liana Varava              Kape      VIPT     01:39:21 +51:43
34. 16606 Liile Jõgi                WM        VIPT     01:41:19 +53:41
35.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     01:46:08 +58:30
36. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:47:44 +60:06
37. 10196 Maria Oper                Võru      N60      01:47:48 +60:10
38. 16079 Marianne Toots            VastseliinVIPT     01:48:30 +60:52
39. 15814 Madli-Greete Raud                   VIPT     01:48:34 +60:56
40. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     01:49:02 +61:24
41. 13620 Liivi Lõhmus              Tartu     VIPT     01:49:41 +62:03
42.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M65      01:51:18 +63:40

#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 11 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M14      00:50:47
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:56:08 +05:21
 3. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:57:26 +06:39
 4.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPL     00:59:44 +08:57
 5. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     01:00:28 +09:41
 6. 17033 Kersti Metsoja            Kobras    VIPL     01:02:41 +11:54
 7. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N14      01:05:38 +14:51
 7. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N14      01:05:38 +14:51
 9. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     01:05:48 +15:01
10.  6716 Kauri Kürsa               Põlva     VIPL     01:06:31 +15:44
11. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     01:09:41 +18:54
12. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     01:10:19 +19:32
13.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      01:17:26 +26:39
14.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:20:53 +30:06
15.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     01:24:40 +33:53
16. 15833 Kadri Isakar              LSF PT    VIPL     01:28:45 +37:58
17. 17659 Kairi kivistik                      VIPL     01:30:22 +39:35
18. 18209 Kerdi Raud                          VIPL     01:57:51 +67:04

#7 Rada (M12,N12): 8 KP 2.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N12      00:26:17
 2. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:29:19 +03:02
 3. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:40:29 +14:12
 4.  5043 Kristina Haug             Võru      N12      00:57:44 +31:27

#8 Rada (M08,M10,N08,N10): 5 KP 1.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 17356 Mattias Maidla            Põlva SporM10      00:16:05
 2. 11240 Ralf Kivil                          M08      00:19:00 +02:55
 3. 16072 Mareli Vaher                        N08      00:20:07 +04:02
 4. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN10      00:20:32 +04:27
 5. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:21:02 +04:57
 6. 17668 Anete Saar                Põlva SporN10      00:21:20 +05:15
 7. 15088 Villem Piirimäe                     M08      00:23:33 +07:28
 8. 12746 Paul Piirimäe             Põlva     M08      00:23:41 +07:36
 9.  1435 Kerten Matto              Kobras    M10      00:26:39 +10:34
10. 11300 Emil Eensaar                        M08      00:27:02 +10:57
11. 16213 Gerda Kivil                         N08      00:28:25 +12:20
12. 13504 Erik Kersna                         M08      00:33:46 +17:41
13. 16605 Henri Kersna                        M08      00:34:07 +18:02
14. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva     N08      00:38:15 +22:10
15. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N10      00:42:22 +26:17
16. 17667 Evely Ostrov              Põlva SporN08      00:42:23 +26:18
17.     0 Age-Anett Laanejõe        Võru      N10      00:44:11 +28:06
18.     0 Anna-Britt Piirisild      Võru      N10      00:44:26 +28:21
19. 16170 Albert Loog                         M08      00:46:49 +30:44


© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.35 [2012.401] @ 24.07.2012 22:44:15 Kobras