Põlva 12 teisipäevak, Palojärve

26.06.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Pear Post
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 17 KP 8.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 17153 Alexander Minakov         Orienta-Mo 01:04:17
 2.  6403 Ain Fjodorov              Otepää     01:08:20 +04:03
 3. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:13:18 +09:01
 4.  1493 Raido Mitt                Kobras     01:14:42 +10:25
 5.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH        01:20:40 +16:23
 6.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:21:03 +16:46
 7.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:21:52 +17:35
 8. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     01:22:40 +18:23
 9.  7521 Alar Kume                 Võru       01:23:50 +19:33
10. 13451 Janoš Nikopensius         AARAIN     01:24:00 +19:43
10.  1469 Tanel Kalm                Peko       01:24:00 +19:43
12.  5813 Erik Saarts               Võru       01:24:04 +19:47
13.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:30:22 +26:05
14.  2349 Rain Piiri                           01:33:13 +28:56
15.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:37:48 +33:31
16.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:39:02 +34:45
17.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:41:19 +37:02
18. 15197 Sven Heiberg              Cybernetic 02:19:16 +74:59
M18 Rada (2): 13 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  6987 Sander Lembra             Võru       01:39:57
M21A Rada (2): 13 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:05:22
 2.  2701 Siim Vanahans             Kobras     01:07:10 +01:48
 3. 16987 Meelis Burget             EÜS        01:16:40 +11:18
 4.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:19:45 +14:23
 5. 12680 Mihkel Oviir              Alpiklubi  01:24:44 +19:22
 6.  4703 Juhan Aasaru                         01:28:16 +22:54
 7.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ         01:35:07 +29:45
M35 Rada (2): 13 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2704 Rivo Kenk                 Kobras     01:09:47
 2.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:10:37 +00:50
 3.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:11:20 +01:33
 4.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:17:39 +07:52
 5.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:18:18 +08:31
 6.  7087 Taavi Pae                            01:30:17 +20:30
 7.  8761 Raul Jalast               SA Tartu K 01:33:50 +24:03
M40 Rada (2): 13 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5730 Allar Padari              HOK        01:08:55
 2.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      01:18:11 +09:16
 3.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:19:00 +10:05
 4.  1938 Raul Kangur               SOK        01:20:50 +11:55
 5.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:21:50 +12:55
 6. 13065 Argo Laanemaa                        01:26:22 +17:27
M45 Rada (2): 13 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5931 Toomas Tarve              Kobras     01:00:38
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:04:26 +03:48
 3.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:19:15 +18:37
 4.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:19:34 +18:56
 5.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:38:34 +37:56
N21E Rada (2): 13 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2678 Mirja Virve               Kobras     01:01:33
 2.  4238 Eleri Hirv                Võru       01:08:29 +06:56
 3.  5009 Liina Palu                Koop       01:12:56 +11:23
 4.  3797 Kerstin Uiboupin          Võru       01:19:30 +17:57
 5. 17154 Ekaterina Minakova        Orienta-Mo 01:25:31 +23:58
VIPP Rada (3): 11 KP 5.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5293 Rasmus Sotnik             Otepää     00:51:08
 2.  5521 Karl Kürsa                Kobras     00:57:30 +06:22
 3. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:01:02 +09:54
 4.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:02:15 +11:07
 5. 16083 Andres Saetalu                       01:05:49 +14:41
 6.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:05:54 +14:46
 7. 14469 Hendrik Rull                         01:17:58 +26:50
 8.  8227 Edith Seegel                         01:24:21 +33:13
 9.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:38:12 +47:04
10. 13082 Henn Korjus               EMÜ        01:45:43 +54:35
M16 Rada (4): 13 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16670 Ingmar Bert Sabre         Võru       01:02:49
 2. 13539 Siim Helmoja              Kobras     01:09:41 +06:52
M21B Rada (4): 13 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:45:49
 2.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:02:11 +16:22
 3.  4708 Ragnar Ilp                           01:03:28 +17:39
 4.  5115 Tarmo Tüür                           01:12:57 +27:08
 5. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:13:12 +27:23
 6. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:58:40 +72:51
 7. 11954 Kaspar Tootsi             TÜ         02:22:01 +96:12
M50 Rada (4): 13 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   141 Avo Veermäe               Ilves      01:06:22
M55 Rada (4): 13 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:51:52
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:59:09 +07:17
 3.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:01:07 +09:15
 4.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       01:02:14 +10:22
 5.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:35:35 +43:43
M60 Rada (4): 13 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   143 Madis Oras                Ilves      00:54:47
 2.  3685 Mati Külaase              Võru       00:58:48 +04:01
 3.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:59:34 +04:47
 4.   706 Endel Remmet              Kape       01:03:48 +09:01
 5.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:06:58 +12:11
 6.   708 Rein Prank                Kape       01:13:25 +18:38
 7. 11216 Kalev Õunsaar             Õru        01:28:41 +33:54
N18 Rada (4): 13 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10142 Getter Matto              Kobras     01:41:52
N21A Rada (4): 13 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  7098 Kristiina Laht            Kape       00:45:47
 2.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:50:33 +04:46
 3.  3585 Kadri Limberg             LSF PT     01:02:17 +16:30
 4.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       01:17:41 +31:54
 5.  8608 Ester Klaas               Räpina     01:43:36 +57:49
 6. 11953 Piret Pihlapson           KHK        02:22:01 +96:14
N35 Rada (4): 13 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:17:37
 2.  5465 Miina Käos                LSF PT     01:18:40 +01:03
 3.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:19:59 +02:22
 4. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:31:24 +13:47
N40 Rada (4): 13 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2016 Minija Pääslane           Ilves      01:03:00
 2.  1357 Mirjam Heinmann           Ilves      01:05:13 +02:13
 3.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:16:22 +13:22
 4.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:34:31 +31:31
 5.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:36:39 +33:39
N45 Rada (4): 13 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   213 Saima Värton              Kobras     00:55:39
 2.  1487 Reet Johanson             Kobras     01:02:45 +07:06
 3.  3235 Anne Arold                Ilves      01:04:53 +09:14
 4.  1314 Marje Tobreluts           Kobras     01:08:57 +13:18
 5.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:09:44 +14:05
 6.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:12:25 +16:46
 7. 16421 Epp Voitka                Võru       01:13:11 +17:32
 8. 11985 Anne Rohtmets             SA TÜK     01:33:17 +37:38
VIPT Rada (5): 12 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5551 Taaniel Tooming           Kobras     00:33:35
 2. 14475 Ago Mägimets              Tartu      00:43:04 +09:29
 3.    68 Olavi Tomson              Kobras     00:54:41 +21:06
 4.  7201 Sander Tomson             Kobras     00:54:52 +21:17
 5.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:58:03 +24:28
 6.  4932 Mait Bratka               TÜ         01:02:06 +28:31
 7.  4239 Katri Hirv                Võru       01:02:41 +29:06
 8.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:06:50 +33:15
 9.  6105 Ene Laht                  Tartu      01:09:17 +35:42
10. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 01:10:01 +36:26
11.  3895 Sirje Lind                Kape       01:16:06 +42:31
12. 10195 Vampula Oper              Võru       01:16:17 +42:42
13. 16606 Liile Jõgi                WM         01:22:40 +49:05
14.  5119 Helis Teearu              Otepää Güm 01:30:28 +56:53
15.  2991 Siiri Sotnik              Otepää     01:30:30 +56:55
16. 14776 Ats Astover                          02:03:29 +89:54
N50 Rada (5): 12 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5017 Heli Viks                 Võru       01:09:56
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:13:39 +03:43
N55 Rada (5): 12 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:48:18
N60 Rada (5): 12 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      01:08:03
 2.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:09:27 +01:24
 3.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:15:35 +07:32
 4. 10196 Maria Oper                Võru       01:16:41 +08:38
 5.   146 Maie Abram                Ilves      01:34:02 +25:59
M65 Rada (5): 12 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:58:23
 2.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:15:57 +17:34
M70 Rada (5): 12 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:46:46
 2.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:51:13 +04:27
 3.   460 Lembit Vassil             Ilves      01:00:57 +14:11
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:02:57 +16:11
 5.  4336 Rein Raid                 Kape       01:03:11 +16:25
 6.  3746 Valter Ploom              SA Tartu V 01:14:58 +28:12
M14 Rada (6): 9 KP 3.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:44:06
 2. 11788 Esko Vanahunt             Kobras     00:45:10 +01:04
 3. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:45:16 +01:10
 4. 11713 Martin Sults              Kobras     00:45:21 +01:15
 5. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras     00:46:26 +02:20
 6.  9448 Henri Hummal              Kunda      00:56:54 +12:48
 7.     0 Elar Vanahunt                        01:05:40 +21:34
 8.     0 Karl-Markus Jens                     01:05:54 +21:48
M75 Rada (6): 9 KP 3.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:19:54
VIPL Rada (6): 9 KP 3.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:35:10
 2. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:36:59 +01:49
 3. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:38:49 +03:39
 4.  5271 Marje Zernant                        00:42:17 +07:07
 5. 17346 Maria Meitsar             Saverna    00:44:11 +09:01
 6. 15073 Janika Matto              Viluste    00:45:16 +10:06
 7. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:46:26 +11:16
 8. 11730 Tiina Möller              Ahja       00:47:19 +12:09
 9. 12681 Kätlin Veber              PRIA       00:48:13 +13:03
10.  6716 Kauri Kürsa               Põlva      00:50:45 +15:35
11.  5934 Ere Kürsa                 Põlva      00:51:02 +15:52
12.     0 Sander Lepik              Kobras     00:53:32 +18:22
13. 18274 Kirke Maria Lepik         MHG        00:53:40 +18:30
14.  4312 Peeter Põder                         00:56:11 +21:01
15.  7051 Vambola Kisand            Tartu      00:57:30 +22:20
16. 18209 Kerdi Raud                           01:00:48 +25:38
17. 17033 Kersti Metsoja            Kobras     01:05:12 +30:02
18.     0 Krista Kruus              Tartu      01:05:22 +30:12
18.     0 Sünne Mäll                Tartu      01:05:22 +30:12
20.     0 Karin Plakk               Tartu      01:05:28 +30:18
21.   731 Maive Tõemäe              Peko       01:05:48 +30:38
22. 11302 Jaak Kroon                           01:29:18 +54:08
N14 Rada (6): 9 KP 3.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:32:34
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:39:44 +07:10
 3.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 00:49:26 +16:52
 4. 15133 Kertu Liisa Lepik         MHG        00:54:08 +21:34
 5.  5043 Kristina Haug             Võru       01:23:59 +51:25
M12 Rada (7): 10 KP 3.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16234 Hando Allmann             Võru       00:31:40
 2. 17963 Alex Treier               Võru       00:39:20 +07:40
 3. 17962 Janar Saks                Võru       00:39:23 +07:43
 4. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  00:46:34 +14:54
 5. 17847 Lauri Lepik               Võru       00:57:14 +25:34
 6.  6810 Margus Väli               AS Webmedi 01:19:58 +48:18
N12 Rada (7): 10 KP 3.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     00:51:48
M10 Rada (8): 7 KP 1.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 17356 Mattias Maidla            Põlva Spor 00:22:02
 2. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:23:06 +01:04
 3. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor 00:27:49 +05:47
 4.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:32:51 +10:49
 5.  5241 Mehis Taevere             Katoliku k 00:34:02 +12:00
M08 Rada (8): 7 KP 1.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:20:03
 2. 12746 Paul Piirimäe             Põlva      00:27:01 +06:58
 3. 15088 Villem Piirimäe                      00:30:43 +10:40
 4.     0 Hendrik Bleive                       00:34:00 +13:57
N10 Rada (8): 7 KP 1.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:18:47
 2. 16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor 00:23:12 +04:25
 3. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:32:35 +13:48
 4. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva      00:41:37 +22:50
N08 Rada (8): 7 KP 1.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 18631 Mariann Jahhu                        00:29:42
 2. 14468 Jasmiin Kraas                        00:46:01 +16:19
 3. 14871 Agnes Tennisberg                     00:48:27 +18:45
 4. 17667 Evely Ostrov              Põlva Spor 00:48:59 +19:17
 5. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:49:03 +19:21
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1300 Paavo Rõigas              Peko       01:06:38 21p
 2.  5091 Kaur Kirjanen             TÜ         01:02:12 17p
 3. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK     00:59:33 16p
 4. 14011 Sigrid Paul               SA TÜK     01:01:41 16p
 5.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:29:58 16p
 6.  2510 Andreas Kraas             EKJ SK     00:54:25 15p
 7.   145 Jüri Ümarik                          00:58:13 15p
 8.  3446 Tanel Mõttus              Võru       01:04:53 15p
 9. 15860 Juri Karjagin             TÜK        00:53:42 14p
10. 14012 Egon Puuorg               SA TÜK     00:57:39 13p
11.  3745 Kersti Ploom              Tartu      00:58:56 13p
12. 10140 Villu Serv                Kobras     01:10:44 13p
13.   795 Toomas Ellervee           Ilves      01:11:24 13p
14. 15274 Allan Terve               Võru       01:40:19 13p
15.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:58:32 12p
16.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:18:35 12p
17.   740 Helle Mürk                Võru       01:09:13 11p
18.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:17:11 11p
19.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:52:09 11p
20. 15856 Piret Joonas                         00:53:53 10p
21.  3978 Matis Pääslane            Ilves      00:55:50 10p
22.  5520 Kärt Kürsa                Kobras     01:25:14 10p
23.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:40:07 9p
24. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:00:41 9p
25. 18210 Margus Raud                          01:54:20 9p
26. 10205 Kaido Raidla              Ilves      00:50:42 8p
27. 12164 Erle Tüür                            01:01:36 8p
28.    15 Nikolai Järveoja          Kobras     00:27:27 7p
29. 18505 Juta Valli                Võru       00:32:56 7p
29.     0 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:32:56 7p
31. 18050 Merilin Laanjõe           LA Lepatri 00:41:40 7p
32.  8852 Külli Kivioja-Ööpik       Kobras     01:49:25 7p
33.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:49:29 7p
34.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 00:42:46 6p
35.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:07:02 6p
36.  1116 Karin Laine               Võru       02:14:25 6p
37. 12087 Priit Tiganik             TTÜ        01:05:11 5p
38. 13663 Katrin Gabrel                        01:16:25 5p
39. 18630 Jelena Všivtseva                     02:11:14 4p
40. 18044 Gregor Gondiu                        00:25:19 3p
41. 13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva      00:26:06 3p
42.  9167 Margus Paesalu            korp!Sakal 01:35:36 3p
43.  2780 Sarmite Sild              Võru       01:11:46 2p
44. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:01:49 1p
#1 Rada (M21E): 17 KP 8.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 17153 Alexander Minakov         Orienta-MoM21E     01:04:17
 2.  6403 Ain Fjodorov              Otepää    M21E     01:08:20 +04:03
 3. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     01:13:18 +09:01
 4.  1493 Raido Mitt                Kobras    M21E     01:14:42 +10:25
 5.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH       M21E     01:20:40 +16:23
 6.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     01:21:03 +16:46
 7.  9598 Martti Mikk               seiklusporM21E     01:21:52 +17:35
 8. 11326 Marten Vunukainen         Kobras    M21E     01:22:40 +18:23
 9.  7521 Alar Kume                 Võru      M21E     01:23:50 +19:33
10. 13451 Janoš Nikopensius         AARAIN    M21E     01:24:00 +19:43
10.  1469 Tanel Kalm                Peko      M21E     01:24:00 +19:43
12.  5813 Erik Saarts               Võru      M21E     01:24:04 +19:47
13.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:30:22 +26:05
14.  2349 Rain Piiri                          M21E     01:33:13 +28:56
15.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:37:48 +33:31
16.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M21E     01:39:02 +34:45
17.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:41:19 +37:02
18. 15197 Sven Heiberg              CyberneticM21E     02:19:16 +74:59
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 13 KP 6.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      01:00:38
 2.  2678 Mirja Virve               Kobras    N21E     01:01:33 +00:55
 3.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      01:04:26 +03:48
 4.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:05:22 +04:44
 5.  2701 Siim Vanahans             Kobras    M21A     01:07:10 +06:32
 6.  4238 Eleri Hirv                Võru      N21E     01:08:29 +07:51
 7.  5730 Allar Padari              HOK       M40      01:08:55 +08:17
 8.  2704 Rivo Kenk                 Kobras    M35      01:09:47 +09:09
 9.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:10:37 +09:59
10.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M35      01:11:20 +10:42
11.  5009 Liina Palu                Koop      N21E     01:12:56 +12:18
12. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     01:16:40 +16:02
13.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M35      01:17:39 +17:01
14.  5156 Tarmo Zernant             Ilves     M40      01:18:11 +17:33
15.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M35      01:18:18 +17:40
16.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:19:00 +18:22
17.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      01:19:15 +18:37
18.  3797 Kerstin Uiboupin          Võru      N21E     01:19:30 +18:52
19.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M45      01:19:34 +18:56
20.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:19:45 +19:07
21.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      01:20:50 +20:12
22.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M40      01:21:50 +21:12
23. 12680 Mihkel Oviir              Alpiklubi M21A     01:24:44 +24:06
24. 17154 Ekaterina Minakova        Orienta-MoN21E     01:25:31 +24:53
25. 13065 Argo Laanemaa                       M40      01:26:22 +25:44
26.  4703 Juhan Aasaru                        M21A     01:28:16 +27:38
27.  7087 Taavi Pae                           M35      01:30:17 +29:39
28.  8761 Raul Jalast               SA Tartu KM35      01:33:50 +33:12
29.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ        M21A     01:35:07 +34:29
30.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:38:34 +37:56
31.  6987 Sander Lembra             Võru      M18      01:39:57 +39:19
#3 Rada (VIPP): 11 KP 5.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  5293 Rasmus Sotnik             Otepää    VIPP     00:51:08
 2.  5521 Karl Kürsa                Kobras    VIPP     00:57:30 +06:22
 3. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    VIPP     01:01:02 +09:54
 4.  3820 Silver Rebenits           Kape      VIPP     01:02:15 +11:07
 5. 16083 Andres Saetalu                      VIPP     01:05:49 +14:41
 6.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    VIPP     01:05:54 +14:46
 7. 14469 Hendrik Rull                        VIPP     01:17:58 +26:50
 8.  8227 Edith Seegel                        VIPP     01:24:21 +33:13
 9.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:38:12 +47:04
10. 13082 Henn Korjus               EMÜ       VIPP     01:45:43 +54:35
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 13 KP 4.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  7098 Kristiina Laht            Kape      N21A     00:45:47
 2.  1257 Tarmo Laht                Kape      M21B     00:45:49 +00:02
 3.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21A     00:50:33 +04:46
 4.  1311 Heini Tammik              Kape      M55      00:51:52 +06:05
 5.   143 Madis Oras                Ilves     M60      00:54:47 +09:00
 6.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:55:39 +09:52
 7.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      00:58:48 +13:01
 8.  4314 Ago Käis                  Kobras    M55      00:59:09 +13:22
 9.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      00:59:34 +13:47
10.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M55      01:01:07 +15:20
11.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     01:02:11 +16:24
12.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M55      01:02:14 +16:27
13.  3585 Kadri Limberg             LSF PT    N21A     01:02:17 +16:30
14.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      01:02:45 +16:58
15. 16670 Ingmar Bert Sabre         Võru      M16      01:02:49 +17:02
16.  2016 Minija Pääslane           Ilves     N40      01:03:00 +17:13
17.  4708 Ragnar Ilp                          M21B     01:03:28 +17:41
18.   706 Endel Remmet              Kape      M60      01:03:48 +18:01
19.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:04:53 +19:06
20.  1357 Mirjam Heinmann           Ilves     N40      01:05:13 +19:26
21.   141 Avo Veermäe               Ilves     M50      01:06:22 +20:35
22.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      01:06:58 +21:11
23.  1314 Marje Tobreluts           Kobras    N45      01:08:57 +23:10
24. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      01:09:41 +23:54
25.   707 Riina Kivikas             Ilves     N45      01:09:44 +23:57
26.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:12:25 +26:38
27.  5115 Tarmo Tüür                          M21B     01:12:57 +27:10
28. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:13:11 +27:24
29. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM21B     01:13:12 +27:25
30.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:13:25 +27:38
31.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N40      01:16:22 +30:35
32.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N35      01:17:37 +31:50
33.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      N21A     01:17:41 +31:54
34.  5465 Miina Käos                LSF PT    N35      01:18:40 +32:53
35.  2044 Epp Kroon                 Ilves     N35      01:19:59 +34:12
36. 11216 Kalev Õunsaar             Õru       M60      01:28:41 +42:54
37. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:31:24 +45:37
38. 11985 Anne Rohtmets             SA TÜK    N45      01:33:17 +47:30
39.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N40      01:34:31 +48:44
40.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:35:35 +49:48
41.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:36:39 +50:52
42. 10142 Getter Matto              Kobras    N18      01:41:52 +56:05
43.  8608 Ester Klaas               Räpina    N21A     01:43:36 +57:49
44. 18049 Madis Haug                AS Toftan M21B     01:58:40 +72:53
45. 11954 Kaspar Tootsi             TÜ        M21B     02:22:01 +96:14
45. 11953 Piret Pihlapson           KHK       N21A     02:22:01 +96:14
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 12 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  5551 Taaniel Tooming           Kobras    VIPT     00:33:35
 2. 14475 Ago Mägimets              Tartu     VIPT     00:43:04 +09:29
 3.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:46:46 +13:11
 4.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:48:18 +14:43
 5.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:51:13 +17:38
 6.    68 Olavi Tomson              Kobras    VIPT     00:54:41 +21:06
 7.  7201 Sander Tomson             Kobras    VIPT     00:54:52 +21:17
 8.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     00:58:03 +24:28
 9.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:58:23 +24:48
10.   460 Lembit Vassil             Ilves     M70      01:00:57 +27:22
11.  4932 Mait Bratka               TÜ        VIPT     01:02:06 +28:31
12.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPT     01:02:41 +29:06
13.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:02:57 +29:22
14.  4336 Rein Raid                 Kape      M70      01:03:11 +29:36
15.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     01:06:50 +33:15
16.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      01:08:03 +34:28
17.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPT     01:09:17 +35:42
18.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N60      01:09:27 +35:52
19.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      01:09:56 +36:21
20. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu ÜlikVIPT     01:10:01 +36:26
21.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      01:13:39 +40:04
22.  3746 Valter Ploom              SA Tartu VM70      01:14:58 +41:23
23.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves     N60      01:15:35 +42:00
24.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M65      01:15:57 +42:22
25.  3895 Sirje Lind                Kape      VIPT     01:16:06 +42:31
26. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:16:17 +42:42
27. 10196 Maria Oper                Võru      N60      01:16:41 +43:06
28. 16606 Liile Jõgi                WM        VIPT     01:22:40 +49:05
29.  5119 Helis Teearu              Otepää GümVIPT     01:30:28 +56:53
30.  2991 Siiri Sotnik              Otepää    VIPT     01:30:30 +56:55
31.   146 Maie Abram                Ilves     N60      01:34:02 +60:27
32. 14776 Ats Astover                         VIPT     02:03:29 +89:54
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 9 KP 3.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N14      00:32:34
 2. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     00:35:10 +02:36
 3. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:36:59 +04:25
 4. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:38:49 +06:15
 5. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N14      00:39:44 +07:10
 6.  5271 Marje Zernant                       VIPL     00:42:17 +09:43
 7. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:44:06 +11:32
 8. 17346 Maria Meitsar             Saverna   VIPL     00:44:11 +11:37
 9. 11788 Esko Vanahunt             Kobras    M14      00:45:10 +12:36
10. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:45:16 +12:42
10. 11785 Kristo Sirk               Kobras    M14      00:45:16 +12:42
12. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:45:21 +12:47
13. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras    M14      00:46:26 +13:52
13. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:46:26 +13:52
15. 11730 Tiina Möller              Ahja      VIPL     00:47:19 +14:45
16. 12681 Kätlin Veber              PRIA      VIPL     00:48:13 +15:39
17.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      00:49:26 +16:52
18.  6716 Kauri Kürsa               Põlva     VIPL     00:50:45 +18:11
19.  5934 Ere Kürsa                 Põlva     VIPL     00:51:02 +18:28
20.     0 Sander Lepik              Kobras    VIPL     00:53:32 +20:58
21. 18274 Kirke Maria Lepik         MHG       VIPL     00:53:40 +21:06
22. 15133 Kertu Liisa Lepik         MHG       N14      00:54:08 +21:34
23.  4312 Peeter Põder                        VIPL     00:56:11 +23:37
24.  9448 Henri Hummal              Kunda     M14      00:56:54 +24:20
25.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     00:57:30 +24:56
26. 18209 Kerdi Raud                          VIPL     01:00:48 +28:14
27. 17033 Kersti Metsoja            Kobras    VIPL     01:05:12 +32:38
28.     0 Krista Kruus              Tartu     VIPL     01:05:22 +32:48
28.     0 Sünne Mäll                Tartu     VIPL     01:05:22 +32:48
30.     0 Karin Plakk               Tartu     VIPL     01:05:28 +32:54
31.     0 Elar Vanahunt                       M14      01:05:40 +33:06
32.   731 Maive Tõemäe              Peko      VIPL     01:05:48 +33:14
33.     0 Karl-Markus Jens                    M14      01:05:54 +33:20
34.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:19:54 +47:20
35.  5043 Kristina Haug             Võru      N14      01:23:59 +51:25
36. 11302 Jaak Kroon                          VIPL     01:29:18 +56:44
#7 Rada (M12,N12): 10 KP 3.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:31:40
 2. 17963 Alex Treier               Võru      M12      00:39:20 +07:40
 3. 17962 Janar Saks                Võru      M12      00:39:23 +07:43
 4. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      00:46:34 +14:54
 5. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N12      00:51:48 +20:08
 6. 17847 Lauri Lepik               Võru      M12      00:57:14 +25:34
 7.  6810 Margus Väli               AS WebmediM12      01:19:58 +48:18
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 7 KP 1.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN10      00:18:47
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:20:03 +01:16
 3. 17356 Mattias Maidla            Põlva SporM10      00:22:02 +03:15
 4. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:23:06 +04:19
 5. 16238 Kristiin Kalle            Põlva SporN10      00:23:12 +04:25
 6. 12746 Paul Piirimäe             Põlva     M08      00:27:01 +08:14
 7. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva SporM10      00:27:49 +09:02
 8. 18631 Mariann Jahhu                       N08      00:29:42 +10:55
 9. 15088 Villem Piirimäe                     M08      00:30:43 +11:56
10. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N10      00:32:35 +13:48
11.  1435 Kerten Matto              Kobras    M10      00:32:51 +14:04
12.     0 Hendrik Bleive                      M08      00:34:00 +15:13
13.  5241 Mehis Taevere             Katoliku kM10      00:34:02 +15:15
14. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva     N10      00:41:37 +22:50
15. 14468 Jasmiin Kraas                       N08      00:46:01 +27:14
16. 14871 Agnes Tennisberg                    N08      00:48:27 +29:40
17. 17667 Evely Ostrov              Põlva SporN08      00:48:59 +30:12
18. 15058 Emily Vinne               Põlva SporN08      00:49:03 +30:16

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.35 [2012.401] @ 26.06.2012 21:44:31 Kobras