Põlva 4 teisipäevak, Partsi

01.05.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Kalle Ojasoo
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21A Rada (1): 30 KP 6.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2684 Vallo Vaher               JOKA        00:52:17
  2.12087 Priit Tiganik             TTÜ         00:52:35
  3. 2738 Märt Kivila               Ilves       00:56:20
  4. 3479 Kaarel Nummert            Kape        00:58:46
  5. 2005 Pear Post                 Kobras      00:59:14
  6. 5397 Targo Tennisberg                      01:03:24
  7. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:04:43
  8. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:05:19
  9. 7680 Janek Riives              TÜ          01:05:20
M35 Rada (1): 30 KP 6.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:46:23
  2. 5655 Heno Ivanov               Tartu       00:48:09
  3. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:49:06
M40 Rada (1): 30 KP 6.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    00:51:06
  2. 3449 Eero Joonas               Võru        00:51:26
  3.13080 Teet Jagomägi             Tartu Suus  00:51:59
  4. 5730 Allar Padari              HOK         00:52:12
  5. 1938 Raul Kangur               SOK         00:53:33
  6. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:02:25
  7. 2176 Uko Bleive                Tartu       01:05:32
  8. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:07:29
  9. 6090 Taivo Täht                            01:10:30
M45 Rada (1): 30 KP 6.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1840 Einar Luup                Võru        00:44:38
  2. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:48:43
  3. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:48:56
  4. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:49:19
  5. 2984 Anti Parik                Otepää      00:56:53
  6.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:58:29
  7. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      00:58:31
N21E Rada (1): 30 KP 6.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3717 Laura Joonas              Võru        00:46:44
  2. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:48:13
  3. 4304 Adele Puusalu             Kobras      00:51:51
  4. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      00:52:19
  5. 5025 Marianne Haug             Võru        00:53:30
  6.  485 Triin Vask                Ilves       00:56:23
  7. 5009 Liina Palu                Koop        00:57:17
  8. 1301 Airi Alnek                Võru        00:58:48
  9. 4493 Silvia Luup               Võru        01:07:41
 10. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:10:33
 11.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:14:46
VIPP Rada (2): 20 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10211 Merilin Aruots            Põlva       01:02:22
  1. 2839 Martin Ojasoo             Kobras      01:02:22
  3. 5521 Karl Kürsa                Kobras      01:05:37
  4. 1339 Piret Kaasik              Ilves       01:07:39
  5.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:10:32
  6.11645 Boris Meldre                          01:22:28
  7.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:22:30
  8. 5040 Toomas Meldre             Võru        01:22:50
  9. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:28:40
 10. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:54:39
 11.18287 Vilja Palk                            01:55:43
M16 Rada (3): 26 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:41:04
  2.13516 Keven Mekk                Võru        00:44:45
  3.10140 Villu Serv                Kobras      00:47:17
  4. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:48:47
M21B Rada (3): 26 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3891 Peeter Lind               Kape        00:41:50
  2. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:51:41
  3.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:01:50
  4.15081 Markel Mahla                          01:09:33
  5.18055 Peeter Kinks                          01:16:20
M50 Rada (3): 26 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2854 Andrus Sipsaka            Harju KEK   00:44:28
  2.  141 Avo Veermäe               Ilves       00:46:56
  3.18049 Madis Haug                AS Toftan   01:23:55
M55 Rada (3): 26 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:41:57
  2. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:47:48
  3. 7631 Taivo Vasser              Põlva Matk  00:55:45
  4. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:10:21
M60 Rada (3): 26 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:49:43
  2. 3685 Mati Külaase              Võru        00:50:47
  3.  708 Rein Prank                Kape        00:52:14
  4. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:06:33
N18 Rada (3): 26 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:44:39
  2.10142 Getter Matto              Kobras      00:49:07
  3.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:49:56
  4.    0 Birgit Maranik            x188        00:53:57
  5.11801 Maarja Maranik            Otepää      00:53:58
  6. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:17:41
N21A Rada (3): 26 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7098 Kristiina Laht            Kape        00:38:47
  2. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:39:47
  3. 4305 Linda Puusalu             Kobras      00:53:01
  4. 4448 Doris Kudre               Peko        00:54:36
  5. 8608 Ester Klaas               Räpina      00:55:48
  6. 3654 Maarja Punak              Kobras      00:59:25
  7.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:00:19
  8. 1459 Jaana Aedmäe              Kobras      01:01:35
  9.13663 Katrin Gabrel                         01:22:47
N35 Rada (3): 26 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3714 Heli Haug                 Võru        00:49:34
  2.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:16:17
N40 Rada (3): 26 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2016 Minija Pääslane           Ilves       00:46:46
  2. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         00:56:46
  3. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:00:55
  4.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:16:03
  5.14401 Imbi Soomets                          01:16:07
N45 Rada (3): 26 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  213 Saima Värton              Kobras      00:43:31
  2. 4195 Lea Leppik                TAOK        00:45:13
  3. 4499 Kaie Konsap               Võru        00:50:23
  4. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:51:33
  5.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:52:50
  6. 1487 Reet Johanson             Kobras      00:53:02
  7. 3235 Anne Arold                Ilves       00:53:11
  8.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:56:06
  9.11985 Anne Rohtmets             SA TÜK      01:03:57
 10. 3895 Sirje Lind                Kape        01:07:15
VIPT Rada (4): 28 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4194 Lauri Leppik              TAOK        00:33:00
  2. 6987 Sander Lembra             Võru        00:34:03
  3. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      00:35:06
  4. 2008 Ellen Lembra              Kape        00:40:38
  5.   68 Olavi Tomson              Kobras      00:42:49
  6.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:47:53
  7.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    00:49:27
  8. 8188 Kaur Kristjuhan           MRG         00:49:30
  9.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:49:39
 10. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:49:56
 11.10195 Vampula Oper              Võru        00:50:57
 12. 1104 Uve Nummert               Kape        00:51:35
 13. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:55:55
 14. 4444 Toomas Heering                        00:57:39
 15.17352 Hans Leis                 Põlva ÜG    01:00:45
 16.15812 Raine Lahtvee             Krootuse    01:01:18
 17. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:02:36
 18.15856 Piret Joonas                          01:03:06
 19. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:05:16
 20. 4312 Peeter Põder                          01:06:43
 21.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:16:27
 22.15805 Kuldar Leis               Põlva       01:24:02
N16 Rada (4): 28 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7620 Jaanika Kopli             Serviti SK  00:46:22
  2.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:46:46
  3. 5689 Mirjam Iher               TDL         00:51:26
  4.13218 Helle Leis                Kobras      00:52:37
N50 Rada (4): 28 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3910 Aino Koser                Ilves       00:57:15
  2.  925 Liivi Parik               Otepää      00:59:55
N55 Rada (4): 28 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:49:04
N60 Rada (4): 28 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5012 Mare Leis                 Ilves       00:45:48
  2. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:48:55
  3. 4910 Leili Prans               Ilves       00:48:57
  4.10196 Maria Oper                Võru        00:51:01
  5. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       00:54:47
  6. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:59:26
  7.  146 Maie Abram                Ilves       01:01:46
  8.  740 Helle Mürk                Võru        01:08:39
M65 Rada (4): 28 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:57:28
  2. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:11:43
M70 Rada (4): 28 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:39:26
  2. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:41:55
  3. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:00:42
M14 Rada (5): 18 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:31:36
  2.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:32:29
  3.11713 Martin Sults              Kobras      00:32:40
  4.11708 Erik Bleive               Kobras      00:48:04
M75 Rada (5): 18 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:44:46
VIPL Rada (5): 18 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:29:55
  2.15052 Pille Vinne               Põlva       00:34:14
  3.17621 Vahur Virve               Tartu       00:34:23
  4.16610 Viljo Randoja             Põlva       00:34:33
  5.17346 Maria Meitsar             Saverna     00:38:13
  6. 6105 Ene Laht                  Tartu       00:42:00
  7.15073 Janika Matto              Viluste     00:44:03
  8.14777 Igmar Matto               Viluste     00:44:16
  9.16988 Triin Jagomägi                        00:45:27
 10.17202 Martin Mahla                          00:49:55
 11.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:51:08
 12.15060 Katrin Vinne              Põlva       00:52:05
 13.10878 Maia Boltovsky            KVÜÕA       00:52:15
 14.17035 Eve Sibul                             00:54:33
 15. 5271 Marje Zernant                         00:54:51
 16.18057 Evelin Rammul             x294        00:55:57
 17.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  01:04:29
 18.11695 Reet Aitsam               Põlva       01:47:13
 19. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:48:57
N14 Rada (5): 18 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:33:55
  2. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:45:44
  3.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:46:37
M12 Rada (6): 15 KP 2.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:57:39
  2.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:59:25
  3. 9448 Henri Hummal              Kunda       01:02:35
  4.16214 Rasmus Kruusa                         01:29:43
N12 Rada (6): 15 KP 2.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16609 Lorely Kõrvel             Põlva Spor  00:46:32
  2. 5043 Kristina Haug             Võru        01:09:39
  3.14780 Kairiin Märtson           Kobras      01:21:20
M10 Rada (7): 8 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:21:47
  2.16240 Aleksander Saluri         Kobras      00:22:34
  3.15144 Arti Ladva                Midrimaa    00:22:36
  4.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor  00:25:15
  5. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:26:00
  5.    0 Robin Paas                            00:26:00
  7.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:26:39
  8.12668 Mikk Rooden                           00:36:46
M08 Rada (7): 8 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17818 Peeter Karl Mõtsküla      Sassi last  00:23:37
  2.13650 Rasmus Ellamik            Sassi last  00:23:40
  3.    0 Raul Petersell                        00:26:53
  4.    0 Andreas Tigasing                      00:27:00
  5.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:29:07
  6.14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve   00:29:12
  7.18041 Daniel Sibul              Põlva Spor  00:29:38
  8.15088 Villem Piirimäe                       00:33:23
  9.17594 Kaarel Jagomägi                       00:40:39
 10.18056 Mihkel Toomas Heering     x34         00:42:23
 11.10791 Tristan Teino             TKK         00:45:34
 11.18280 Sten Boltovsky                        00:45:34
 13.18279 Taaniel Boltovsky         Lasteaed K  00:45:37
 14.10245 Kaur Hallik                           00:46:38
 15.17361 Joakim Albert                         00:48:37
 16. 2180 Markus Zimmermann         Kape        01:01:49
N10 Rada (7): 8 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:19:05
  2.17668 Anete Saar                Põlva Spor  00:20:10
N08 Rada (7): 8 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15058 Emily Vinne               Põlva Spor  00:28:58
  2.12880 Meena Rooden                          00:37:03
  3.14871 Agnes Tennisberg                      00:48:14
  4.    0 Vanessa Ivelette Dela ...             00:51:52
  5.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:55:42
M21E Rada (8): 30 KP 8.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:46:47
  2. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:49:51
  3. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         00:56:36
  4.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:56:40
  5. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:56:42
  6.11326 Marten Vunukainen         Kobras      00:58:21
  7. 7517 Sander Linnus             Peko        00:58:34
  8. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:58:52
  9. 2399 Priit Rooden              Alpiklubi   01:00:32
 10. 5813 Erik Saarts               Võru        01:02:35
 11. 7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu       01:04:12
 12.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  01:04:14
 13.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:21:09
MRO Rada (9): 14 KP 7.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4107 Mait Mändmets             Rae         00:44:26
  2. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:44:59
  3. 7517 Sander Linnus             Peko        00:47:31
  4. 1336 Ilo Suurmets              Kobras      00:50:44
  5. 5673 Andres Pae                Suusahullu  00:58:34
  6. 6716 Kauri Kürsa               Põlva       01:02:26
  7. 1072 Heiki Rammul              Ilves       01:07:18
  8. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:08:29
  9.10156 Janno Pallotedder         EMPÜ        01:14:56
NRO Rada (9): 14 KP 7.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  911 Ingrit Kala               Peko        00:47:10
  2. 5520 Kärt Kürsa                Kobras      01:02:09
  3.  359 Erika Joonas              Võru        01:02:10
  4. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:08:41
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:54:50 29p
  2.  145 Jüri Ümarik                           01:06:37 29p
  3. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:17:07 29p
  4.  796 Marko Saluvere            Võru        01:05:33 28p
  5.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:53:03 27p
  6.10251 Kati Võrk                             01:14:41 27p
  7. 5042 Henn Antson               Võru        01:44:26 27p
  8.  706 Endel Remmet              Kape        00:50:20 26p
  9.10153 Mario Saare               TÜ          01:05:59 26p
 10. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      01:00:06 25p
 11. 2524 Arti Albert               Kobras      00:31:35 24p
 12.10152 Merly Saare               TÜ          00:59:51 20p
 13. 7991 Ahti Vasser                           01:00:25 20p
 14.11979 Vootele Jagomägi          Ilves       01:01:24 20p
 15.17359 Liis Urman                Põlva Spor  00:48:00 19p
 16. 8520 Aaro Kristjuhan                       01:10:05 18p
 17. 1336 Ilo Suurmets              Kobras      00:23:53 17p
 18.14168 Ants Liivamägi            Tartu       01:47:08 16p
 19. 9815 Hanna Hummal              Kunda       01:34:20 15p
 20. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:56:49 13p
 21.18058 Mart Müürsepp             Tartu       01:43:15 12p
 22.11730 Tiina Möller              Ahja        00:24:42 11p
 23.16224 Kärt Kamja                Kobras      00:44:04 11p
 24.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:43:04 11p
 25.    0 Simona Sulbi                          00:31:47 9p
 26. 3665 Kaido Hallik              Ilves       00:46:38 8p
 27.14477 Kadri Nurmoja                         00:48:31 8p
 28.15861 Kristi Tohvri             Assets RMP  00:51:52 8p
 29.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:58:02 8p
 30.13286 Kristel Kõivo             Peko        00:51:15 6p
 31.    0 Ülo Kõivo                             00:51:17 6p
 32.18050 Merilin Laanjõe           LA Lepatri  00:55:51 6p
 33.13105 Ebe Hallik                            00:16:43 3p
 33.15085 Koit Hallik                           00:16:43 3p
#1 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 30 KP 6.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1840 Einar Luup                Võru        00:44:38
  2. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:46:23
  3. 3717 Laura Joonas              Võru        00:46:44
  4. 5655 Heno Ivanov               Tartu       00:48:09
  5. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:48:13
  6. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:48:43
  7. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:48:56
  8. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:49:06
  9. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:49:19
 10. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    00:51:06
 11. 3449 Eero Joonas               Võru        00:51:26
 12. 4304 Adele Puusalu             Kobras      00:51:51
 13.13080 Teet Jagomägi             Tartu Suus  00:51:59
 14. 5730 Allar Padari              HOK         00:52:12
 15. 2684 Vallo Vaher               JOKA        00:52:17
 16. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      00:52:19
 17.12087 Priit Tiganik             TTÜ         00:52:35
 18. 5025 Marianne Haug             Võru        00:53:30
 19. 1938 Raul Kangur               SOK         00:53:33
 20. 2738 Märt Kivila               Ilves       00:56:20
 21.  485 Triin Vask                Ilves       00:56:23
 22. 2984 Anti Parik                Otepää      00:56:53
 23. 5009 Liina Palu                Koop        00:57:17
 24.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:58:29
 25. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      00:58:31
 26. 3479 Kaarel Nummert            Kape        00:58:46
 27. 1301 Airi Alnek                Võru        00:58:48
 28. 2005 Pear Post                 Kobras      00:59:14
 29. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:02:25
 30. 5397 Targo Tennisberg                      01:03:24
 31. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:04:43
 32. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:05:19
 33. 7680 Janek Riives              TÜ          01:05:20
 34. 2176 Uko Bleive                Tartu       01:05:32
 35. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:07:29
 36. 4493 Silvia Luup               Võru        01:07:41
 37. 6090 Taivo Täht                            01:10:30
 38. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:10:33
 39.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:14:46
#2 Rada (VIPP): 20 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10211 Merilin Aruots            Põlva       01:02:22
  1. 2839 Martin Ojasoo             Kobras      01:02:22
  3. 5521 Karl Kürsa                Kobras      01:05:37
  4. 1339 Piret Kaasik              Ilves       01:07:39
  5.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:10:32
  6.11645 Boris Meldre                          01:22:28
  7.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:22:30
  8. 5040 Toomas Meldre             Võru        01:22:50
  9. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:28:40
 10. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:54:39
 11.18287 Vilja Palk                            01:55:43
#3 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 26 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7098 Kristiina Laht            Kape        00:38:47
  2. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:39:47
  3.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:41:04
  4. 3891 Peeter Lind               Kape        00:41:50
  5. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:41:57
  6.  213 Saima Värton              Kobras      00:43:31
  7. 2854 Andrus Sipsaka            Harju KEK   00:44:28
  8.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:44:39
  9.13516 Keven Mekk                Võru        00:44:45
 10. 4195 Lea Leppik                TAOK        00:45:13
 11. 2016 Minija Pääslane           Ilves       00:46:46
 12.  141 Avo Veermäe               Ilves       00:46:56
 13.10140 Villu Serv                Kobras      00:47:17
 14. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:47:48
 15. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:48:47
 16.10142 Getter Matto              Kobras      00:49:07
 17. 3714 Heli Haug                 Võru        00:49:34
 18. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:49:43
 19.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:49:56
 20. 4499 Kaie Konsap               Võru        00:50:23
 21. 3685 Mati Külaase              Võru        00:50:47
 22. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:51:33
 23. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:51:41
 24.  708 Rein Prank                Kape        00:52:14
 25.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:52:50
 26. 4305 Linda Puusalu             Kobras      00:53:01
 27. 1487 Reet Johanson             Kobras      00:53:02
 28. 3235 Anne Arold                Ilves       00:53:11
 29.    0 Birgit Maranik            x188        00:53:57
 30.11801 Maarja Maranik            Otepää      00:53:58
 31. 4448 Doris Kudre               Peko        00:54:36
 32. 7631 Taivo Vasser              Põlva Matk  00:55:45
 33. 8608 Ester Klaas               Räpina      00:55:48
 34.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:56:06
 35. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         00:56:46
 36. 3654 Maarja Punak              Kobras      00:59:25
 37.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:00:19
 38. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:00:55
 39. 1459 Jaana Aedmäe              Kobras      01:01:35
 40.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:01:50
 41.11985 Anne Rohtmets             SA TÜK      01:03:57
 42. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:06:33
 43. 3895 Sirje Lind                Kape        01:07:15
 44.15081 Markel Mahla                          01:09:33
 45. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:10:21
 46.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:16:03
 47.14401 Imbi Soomets                          01:16:07
 48.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:16:17
 49.18055 Peeter Kinks                          01:16:20
 50. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:17:41
 51.13663 Katrin Gabrel                         01:22:47
 52.18049 Madis Haug                AS Toftan   01:23:55
#4 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 28 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4194 Lauri Leppik              TAOK        00:33:00
  2. 6987 Sander Lembra             Võru        00:34:03
  3. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      00:35:06
  4. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:39:26
  5. 2008 Ellen Lembra              Kape        00:40:38
  6. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:41:55
  7.   68 Olavi Tomson              Kobras      00:42:49
  8. 5012 Mare Leis                 Ilves       00:45:48
  9. 7620 Jaanika Kopli             Serviti SK  00:46:22
 10.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:46:46
 11.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:47:53
 12. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:48:55
 13. 4910 Leili Prans               Ilves       00:48:57
 14. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:49:04
 15.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    00:49:27
 16. 8188 Kaur Kristjuhan           MRG         00:49:30
 17.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:49:39
 18. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:49:56
 19.10195 Vampula Oper              Võru        00:50:57
 20.10196 Maria Oper                Võru        00:51:01
 21. 5689 Mirjam Iher               TDL         00:51:26
 22. 1104 Uve Nummert               Kape        00:51:35
 23.13218 Helle Leis                Kobras      00:52:37
 24. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       00:54:47
 25. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:55:55
 26. 3910 Aino Koser                Ilves       00:57:15
 27.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:57:28
 28. 4444 Toomas Heering                        00:57:39
 29. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:59:26
 30.  925 Liivi Parik               Otepää      00:59:55
 31. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:00:42
 32.17352 Hans Leis                 Põlva ÜG    01:00:45
 33.15812 Raine Lahtvee             Krootuse    01:01:18
 34.  146 Maie Abram                Ilves       01:01:46
 35. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:02:36
 36.15856 Piret Joonas                          01:03:06
 37. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:05:16
 38. 4312 Peeter Põder                          01:06:43
 39.  740 Helle Mürk                Võru        01:08:39
 40. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:11:43
 41.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:16:27
 42.15805 Kuldar Leis               Põlva       01:24:02
#5 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 18 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:29:55
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:31:36
  3.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:32:29
  4.11713 Martin Sults              Kobras      00:32:40
  5.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:33:55
  6.15052 Pille Vinne               Põlva       00:34:14
  7.17621 Vahur Virve               Tartu       00:34:23
  8.16610 Viljo Randoja             Põlva       00:34:33
  9.17346 Maria Meitsar             Saverna     00:38:13
 10. 6105 Ene Laht                  Tartu       00:42:00
 11.15073 Janika Matto              Viluste     00:44:03
 12.14777 Igmar Matto               Viluste     00:44:16
 13. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:44:46
 14.16988 Triin Jagomägi                        00:45:27
 15. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:45:44
 16.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:46:37
 17.11708 Erik Bleive               Kobras      00:48:04
 18.17202 Martin Mahla                          00:49:55
 19.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:51:08
 20.15060 Katrin Vinne              Põlva       00:52:05
 21.10878 Maia Boltovsky            KVÜÕA       00:52:15
 22.17035 Eve Sibul                             00:54:33
 23. 5271 Marje Zernant                         00:54:51
 24.18057 Evelin Rammul             x294        00:55:57
 25.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  01:04:29
 26.11695 Reet Aitsam               Põlva       01:47:13
 27. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:48:57
#6 Rada (M12,N12): 15 KP 2.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16609 Lorely Kõrvel             Põlva Spor  00:46:32
  2.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:57:39
  3.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:59:25
  4. 9448 Henri Hummal              Kunda       01:02:35
  5. 5043 Kristina Haug             Võru        01:09:39
  6.14780 Kairiin Märtson           Kobras      01:21:20
  7.16214 Rasmus Kruusa                         01:29:43
#7 Rada (M10,M08,N10,N08): 8 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:19:05
  2.17668 Anete Saar                Põlva Spor  00:20:10
  3.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:21:47
  4.16240 Aleksander Saluri         Kobras      00:22:34
  5.15144 Arti Ladva                Midrimaa    00:22:36
  6.17818 Peeter Karl Mõtsküla      Sassi last  00:23:37
  7.13650 Rasmus Ellamik            Sassi last  00:23:40
  8.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor  00:25:15
  9. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:26:00
  9.    0 Robin Paas                            00:26:00
 11.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:26:39
 12.    0 Raul Petersell                        00:26:53
 13.    0 Andreas Tigasing                      00:27:00
 14.15058 Emily Vinne               Põlva Spor  00:28:58
 15.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:29:07
 16.14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve   00:29:12
 17.18041 Daniel Sibul              Põlva Spor  00:29:38
 18.15088 Villem Piirimäe                       00:33:23
 19.12668 Mikk Rooden                           00:36:46
 20.12880 Meena Rooden                          00:37:03
 21.17594 Kaarel Jagomägi                       00:40:39
 22.18056 Mihkel Toomas Heering     x34         00:42:23
 23.10791 Tristan Teino             TKK         00:45:34
 23.18280 Sten Boltovsky                        00:45:34
 25.18279 Taaniel Boltovsky         Lasteaed K  00:45:37
 26.10245 Kaur Hallik                           00:46:38
 27.14871 Agnes Tennisberg                      00:48:14
 28.17361 Joakim Albert                         00:48:37
 29.    0 Vanessa Ivelette Dela ...             00:51:52
 30.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:55:42
 31. 2180 Markus Zimmermann         Kape        01:01:49
#8 Rada (M21E): 30 KP 8.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:46:47
  2. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:49:51
  3. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         00:56:36
  4.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:56:40
  5. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:56:42
  6.11326 Marten Vunukainen         Kobras      00:58:21
  7. 7517 Sander Linnus             Peko        00:58:34
  8. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:58:52
  9. 2399 Priit Rooden              Alpiklubi   01:00:32
 10. 5813 Erik Saarts               Võru        01:02:35
 11. 7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu       01:04:12
 12.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  01:04:14
 13.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:21:09
#9 Rada (MRO,NRO): 14 KP 7.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4107 Mait Mändmets             Rae         00:44:26
  2. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:44:59
  3.  911 Ingrit Kala               Peko        00:47:10
  4. 7517 Sander Linnus             Peko        00:47:31
  5. 1336 Ilo Suurmets              Kobras      00:50:44
  6. 5673 Andres Pae                Suusahullu  00:58:34
  7. 5520 Kärt Kürsa                Kobras      01:02:09
  8.  359 Erika Joonas              Võru        01:02:10
  9. 6716 Kauri Kürsa               Põlva       01:02:26
 10. 1072 Heiki Rammul              Ilves       01:07:18
 11. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:08:29
 12. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:08:41
 13.10156 Janno Pallotedder         EMPÜ        01:14:56

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 2.05.2012 10:49:40 Kobras