Põlva 9 teisipäevak, Piigaste

05.06.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Raido Mitt
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N10.N08] [N12] [N14] [N16]
[N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45]
[N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL] [VIPP]
[VIPT]
M21E Rada (1): 28 KP 8.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3466 Timo Sild                 EKJ SK      00:57:07
  2. 1406 Sander Vaher              EKJ SK      01:02:19
  3. 1144 Rain Eensaar              EKJ SK      01:04:39
  4. 3660 Kenny Kivikas             Ilves       01:05:27
  5. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:06:37
  6. 3767 Kristo Heinmann           Ilves       01:09:12
  7. 5142 Rene Post                 Kobras      01:11:09
  8. 8646 Sander Mirme              Tartu       01:15:53
  9. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:21:32
 10. 7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu       01:31:26
 11.17048 Andres Saetalu            Nõo Reaalg  02:27:40
 12. 5042 Henn Antson               Võru        02:39:10
M21A Rada (2): 18 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:55:32
  2. 5813 Erik Saarts               Võru        00:59:03
  3. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:59:41
  4.18079 Jakub Novak                           01:00:41
  5. 2684 Vallo Vaher               JOKA        01:01:19
  6. 3140 Sven Oras                 Ilves       01:04:26
  7. 2005 Pear Post                 Kobras      01:06:20
  8.16987 Meelis Burget             EÜS         01:09:01
  9. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:09:40
 10.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      01:10:51
 11. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:13:28
 12. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          01:18:12
 13. 7680 Janek Riives              TÜ          01:19:04
 14. 8226 Lauri Eskor               Mobi Solut  01:22:05
 15. 5397 Targo Tennisberg                      01:22:21
 16.13964 Priit Pikk                TTÜ         01:32:47
M35 Rada (2): 18 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:54:34
  2. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:05:45
  3. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:05:47
  4. 5655 Heno Ivanov               Tartu       01:06:53
  5. 4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool    01:10:08
  6. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      01:10:33
  7. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:14:39
  8. 2167 Urmas Hiielaan            Võru        01:27:57
  9. 9612 Alar Virumäe                          01:32:06
M40 Rada (2): 18 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1938 Raul Kangur               SOK         00:58:32
  2. 5730 Allar Padari              HOK         01:00:21
  3. 4962 Antti Roose               Kobras      01:01:42
  4. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:04:00
  5. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    01:06:13
  6. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       01:06:31
  7. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:09:37
M45 Rada (2): 18 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:58:43
  2. 1840 Einar Luup                Võru        01:01:46
  3. 5931 Toomas Tarve              Kobras      01:02:08
  4. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:10:37
  5.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:11:16
  6. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:30:43
  7.18210 Margus Raud                           02:05:07
N21E Rada (2): 18 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1065 Maret Vaher               Kobras      01:00:38
  2. 4304 Adele Puusalu             Kobras      01:07:24
  3.18628 Kristi Alev               Otepää      01:14:35
  4. 4484 Margret Zimmermann        Kape        01:14:52
  5. 3900 Marili Zimmermann         Kape        01:15:41
  6. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:41:48
  7.10207 Marianne Möller           Kobras      01:41:54
VIPP Rada (3): 15 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:01:59
  2. 3679 Kairit Sikkal                         01:05:47
  3. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:05:58
  4.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:06:34
  5.11785 Kristo Sirk               Kobras      01:06:39
  6. 4957 Kärt Urgand               Kobras      01:12:56
  7. 8227 Edith Seegel                          01:19:24
  8.16083 Andres Saetalu                        01:22:10
  9.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:29:39
M16 Rada (4): 16 KP 5.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      01:23:50
M21B Rada (4): 16 KP 5.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8602 Indrek Sander             Tartu       01:08:25
  2. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:24:16
  3. 5115 Tarmo Tüür                            01:24:45
  4.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:27:35
  5.15081 Markel Mahla                          01:43:44
  6.18049 Madis Haug                AS Toftan   02:22:14
M50 Rada (4): 16 KP 5.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2854 Andrus Sipsaka            Harju KEK   01:06:59
M55 Rada (4): 16 KP 5.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1311 Heini Tammik              Kape        00:56:56
  2. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:12:16
  3. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:19:08
  4. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:25:29
  5. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:30:33
M60 Rada (4): 16 KP 5.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  143 Madis Oras                Ilves       01:02:07
  2. 3685 Mati Külaase              Võru        01:11:21
  3.  708 Rein Prank                Kape        01:20:52
  4.  706 Endel Remmet              Kape        01:21:58
  5. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:22:37
  6. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:24:09
N18 Rada (4): 16 KP 5.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:06:11
  2.10142 Getter Matto              Kobras      01:20:38
  3.17359 Liis Urman                Kobras      01:21:16
N21A Rada (4): 16 KP 5.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:58:39
  2. 2515 Age Poom                              01:00:28
  3. 5009 Liina Palu                Koop        01:03:40
  4. 4305 Linda Puusalu             Kobras      01:18:13
  5. 4306 Maiki Jäädmaa             Võru        01:24:25
  6. 3016 Mari Arold                            01:35:03
N35 Rada (4): 16 KP 5.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3714 Heli Haug                 Võru        01:13:01
  2. 4307 Marika Jäädmaa            Võru        01:24:25
  3.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:33:39
  4. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:43:16
  5.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:44:37
  6. 9620 Diana Virumäe             SA TÜK      02:03:03
N40 Rada (4): 16 KP 5.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:30:07
  2.14401 Imbi Soomets                          02:05:03
  3.11996 Ellen Tohvri              Assets      02:05:06
N45 Rada (4): 16 KP 5.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  213 Saima Värton              Kobras      01:06:43
  2. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:12:02
  3. 4499 Kaie Konsap               Võru        01:17:26
  4.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:23:47
  5. 3235 Anne Arold                Ilves       01:24:47
  6.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       01:28:26
  7.16421 Epp Voitka                Võru        01:31:02
  8.11985 Anne Rohtmets             SA TÜK      01:48:35
VIPT Rada (5): 13 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6987 Sander Lembra             Võru        00:38:23
  2.16666 Lauri Pähn                Võru        00:41:00
  3.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:45:25
  4.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:52:18
  5.10140 Villu Serv                Kobras      00:53:51
  6. 1104 Uve Nummert               Kape        00:54:49
  7. 5654 Anu Iher                              00:59:22
  8. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:02:48
  9. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      01:02:58
 10. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      01:04:53
 11. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  01:14:23
 12. 7620 Jaanika Kopli             Serviti SK  01:20:56
 13. 8521 Arnold Kristjuhan         TÜ          01:22:10
 14. 8188 Kaur Kristjuhan           HTG         01:22:31
 15.12817 Teele Eensaar                         01:25:52
 16.10195 Vampula Oper              Võru        01:27:04
N55 Rada (5): 13 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:04:30
  2. 5714 Külliki Kiviste                       01:51:14
N60 Rada (5): 13 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       01:00:13
  2.  740 Helle Mürk                Võru        01:13:38
  3. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:14:02
  4.10196 Maria Oper                Võru        01:27:27
  5.  146 Maie Abram                Ilves       01:31:33
M65 Rada (5): 13 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:11:52
  2.  127 Jüri Zimmermann           Kape        01:18:23
  3. 4445 Sulev Piiri               Kobras      02:09:33
M70 Rada (5): 13 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:55:08
  2. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:55:34
  3. 4336 Rein Raid                 Kape        01:05:20
  4.  460 Lembit Vassil             Ilves       01:06:38
  5.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:08:49
  6. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:14:31
M14 Rada (6): 10 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:51:13
  2.11708 Erik Bleive               Kobras      01:13:15
  3.11713 Martin Sults              Kobras      01:16:04
  4.14842 Kevin Jaaska              Kobras      01:27:58
M75 Rada (6): 10 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:48:56
VIPL Rada (6): 10 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15052 Pille Vinne               Kobras      00:48:59
  2.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:59:22
  3.17990 Liisa Roop                Võru        01:04:43
  4. 3397 Markus Puusepp            Võru        01:04:44
  5. 5465 Miina Käos                LSF PT      01:08:49
  5.18190 Mattias Muro                          01:08:49
  7.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:12:08
  8.15073 Janika Matto              Viluste     01:15:50
  9.14777 Igmar Matto               Viluste     01:16:02
 10. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:31:40
 11.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:37:28
 12.17346 Maria Meitsar             Saverna     01:38:49
 13.18209 Kerdi Raud                            01:47:20
 14.18381 Külli Samuel                          01:59:58
 15.11302 Jaak Kroon                            02:01:04
 16.18043 Kati Kongo                Metsaomani  02:16:36
N14 Rada (6): 10 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      01:03:12
  2.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      01:03:37
  3. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  01:26:31
M12 Rada (7): 8 KP 2.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17960 Karmo-Kris Reintamm       Sõmerpalu   00:29:09
  2.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:29:14
  3.17963 Alex Treier               Võru        00:40:42
  4.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   01:03:01
N12 Rada (7): 8 KP 2.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11061 Auli Sander               Veeriku ko  00:41:49
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:46:37
  3.16609 Lorely Kõrvel             Kobras      01:00:43
M10 Rada (8): 5 KP 1.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11300 Emil Eensaar              EKJ SK      00:11:52
  2.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor  00:15:15
  3.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:15:53
  4. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:24:57
  5.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:37:09
M08 Rada (8): 5 KP 1.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve   00:30:08
  2.14776 Ats Astover                           01:05:27
N10.N08 Rada (8): 5 KP 1.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:15:39
  2.17668 Anete Saar                Põlva Spor  00:15:45
  3.15058 Emily Vinne               Põlva Spor  00:17:04
  4.18504 Anita Laanejõe            Võru        00:27:54
  5.17667 Evely Ostrov              Põlva Spor  00:37:15
  6.14871 Agnes Tennisberg                      00:39:14
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:58:57 28p
  2. 2738 Märt Kivila               Ilves       01:22:48 24p
  3.  145 Jüri Ümarik                           01:30:24 22p
  4. 7087 Taavi Pae                             01:15:36 17p
  5.  141 Avo Veermäe               Ilves       01:01:55 16p
  6.11928 Ulla Preeden              Räpina      01:14:07 15p
  7. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:19:21 15p
  8. 1615 Ürjo Raitar                           01:34:32 15p
  9.  554 Renee Mõttus              Lehola      00:53:08 13p
 10. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:55:44 11p
 11.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:10:19 11p
 12.16227 Ander Adamson             Kobras      00:51:22 10p
 13. 2012 Raul Olesk                Kobras      00:52:34 10p
 14. 3910 Aino Koser                Ilves       01:14:56 10p
 15.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:24:22 10p
 16.12164 Erle Tüür                             00:53:31 9p
 17.17846 Markus Mürk               Võru        01:14:56 9p
 18.11730 Tiina Möller              Ahja        01:22:18 9p
 19.11062 Egle Sander               Tartu Veer  00:40:27 8p
 20. 4312 Peeter Põder                          00:43:23 8p
 21.    0 Marie Alas                            00:59:25 8p
 22.18688 Martti Toompere                       00:59:57 8p
 23.18288 Monika Sulbi              Swedbank    01:00:49 8p
 24. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:29:19 7p
 25. 5150 Karl Tiit                 Ilves       01:08:20 7p
 26.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  00:55:49 6p
 27.15833 Kadri Isakar              LSF PT      00:55:56 6p
 28.18505 Juta Valli                Võru        00:28:29 5p
 29.18629 Jelena Džalalova                      00:37:02 5p
 30.18249 Vanessa Ivelette Dela ...             00:44:03 5p
 31.10205 Kaido Raidla              Ilves       00:44:33 4p
 32.15861 Kristi Tohvri             Assets RMP  01:29:31 4p
 33. 2780 Sarmite Sild              Võru        00:42:42 3p
 34.10729 Maie Möller               Kobras      00:01:29 1p
#1 Rada (M21E): 28 KP 8.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3466 Timo Sild                 EKJ SK      00:57:07
  2. 1406 Sander Vaher              EKJ SK      01:02:19
  3. 1144 Rain Eensaar              EKJ SK      01:04:39
  4. 3660 Kenny Kivikas             Ilves       01:05:27
  5. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:06:37
  6. 3767 Kristo Heinmann           Ilves       01:09:12
  7. 5142 Rene Post                 Kobras      01:11:09
  8. 8646 Sander Mirme              Tartu       01:15:53
  9. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:21:32
 10. 7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu       01:31:26
 11.17048 Andres Saetalu            Nõo Reaalg  02:27:40
 12. 5042 Henn Antson               Võru        02:39:10
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 18 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:54:34
  2. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:55:32
  3. 1938 Raul Kangur               SOK         00:58:32
  4. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:58:43
  5. 5813 Erik Saarts               Võru        00:59:03
  6. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:59:41
  7. 5730 Allar Padari              HOK         01:00:21
  8. 1065 Maret Vaher               Kobras      01:00:38
  9.18079 Jakub Novak                           01:00:41
 10. 2684 Vallo Vaher               JOKA        01:01:19
 11. 4962 Antti Roose               Kobras      01:01:42
 12. 1840 Einar Luup                Võru        01:01:46
 13. 5931 Toomas Tarve              Kobras      01:02:08
 14. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:04:00
 15. 3140 Sven Oras                 Ilves       01:04:26
 16. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:05:45
 17. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:05:47
 18. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    01:06:13
 19. 2005 Pear Post                 Kobras      01:06:20
 20. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       01:06:31
 21. 5655 Heno Ivanov               Tartu       01:06:53
 22. 4304 Adele Puusalu             Kobras      01:07:24
 23.16987 Meelis Burget             EÜS         01:09:01
 24. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:09:37
 25. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:09:40
 26. 4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool    01:10:08
 27. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      01:10:33
 28. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:10:37
 29.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      01:10:51
 30.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:11:16
 31. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:13:28
 32.18628 Kristi Alev               Otepää      01:14:35
 33. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:14:39
 34. 4484 Margret Zimmermann        Kape        01:14:52
 35. 3900 Marili Zimmermann         Kape        01:15:41
 36. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          01:18:12
 37. 7680 Janek Riives              TÜ          01:19:04
 38. 8226 Lauri Eskor               Mobi Solut  01:22:05
 39. 5397 Targo Tennisberg                      01:22:21
 40. 2167 Urmas Hiielaan            Võru        01:27:57
 41. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:30:43
 42. 9612 Alar Virumäe                          01:32:06
 43.13964 Priit Pikk                TTÜ         01:32:47
 44. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:41:48
 45.10207 Marianne Möller           Kobras      01:41:54
 46.18210 Margus Raud                           02:05:07
#3 Rada (VIPP): 15 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:01:59
  2. 3679 Kairit Sikkal                         01:05:47
  3. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:05:58
  4.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:06:34
  5.11785 Kristo Sirk               Kobras      01:06:39
  6. 4957 Kärt Urgand               Kobras      01:12:56
  7. 8227 Edith Seegel                          01:19:24
  8.16083 Andres Saetalu                        01:22:10
  9.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:29:39
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 16 KP 5.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1311 Heini Tammik              Kape        00:56:56
  2. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:58:39
  3. 2515 Age Poom                              01:00:28
  4.  143 Madis Oras                Ilves       01:02:07
  5. 5009 Liina Palu                Koop        01:03:40
  6. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:06:11
  7.  213 Saima Värton              Kobras      01:06:43
  8. 2854 Andrus Sipsaka            Harju KEK   01:06:59
  9. 8602 Indrek Sander             Tartu       01:08:25
 10. 3685 Mati Külaase              Võru        01:11:21
 11. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:12:02
 12. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:12:16
 13. 3714 Heli Haug                 Võru        01:13:01
 14. 4499 Kaie Konsap               Võru        01:17:26
 15. 4305 Linda Puusalu             Kobras      01:18:13
 16. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:19:08
 17.10142 Getter Matto              Kobras      01:20:38
 18.  708 Rein Prank                Kape        01:20:52
 19.17359 Liis Urman                Kobras      01:21:16
 20.  706 Endel Remmet              Kape        01:21:58
 21. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:22:37
 22.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:23:47
 23.13539 Siim Helmoja              Kobras      01:23:50
 24. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:24:09
 25. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:24:16
 26. 4306 Maiki Jäädmaa             Võru        01:24:25
 26. 4307 Marika Jäädmaa            Võru        01:24:25
 28. 5115 Tarmo Tüür                            01:24:45
 29. 3235 Anne Arold                Ilves       01:24:47
 30. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:25:29
 31.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:27:35
 32.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       01:28:26
 33. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:30:07
 34. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:30:33
 35.16421 Epp Voitka                Võru        01:31:02
 36.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:33:39
 37. 3016 Mari Arold                            01:35:03
 38. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:43:16
 39.15081 Markel Mahla                          01:43:44
 40.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:44:37
 41.11985 Anne Rohtmets             SA TÜK      01:48:35
 42. 9620 Diana Virumäe             SA TÜK      02:03:03
 43.14401 Imbi Soomets                          02:05:03
 44.11996 Ellen Tohvri              Assets      02:05:06
 45.18049 Madis Haug                AS Toftan   02:22:14
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 13 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6987 Sander Lembra             Võru        00:38:23
  2.16666 Lauri Pähn                Võru        00:41:00
  3.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:45:25
  4.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:52:18
  5.10140 Villu Serv                Kobras      00:53:51
  6. 1104 Uve Nummert               Kape        00:54:49
  7. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:55:08
  8. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:55:34
  9. 5654 Anu Iher                              00:59:22
 10. 4910 Leili Prans               Ilves       01:00:13
 11. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:02:48
 12. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      01:02:58
 13. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:04:30
 14. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      01:04:53
 15. 4336 Rein Raid                 Kape        01:05:20
 16.  460 Lembit Vassil             Ilves       01:06:38
 17.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:08:49
 18. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:11:52
 19.  740 Helle Mürk                Võru        01:13:38
 20. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:14:02
 21. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  01:14:23
 22. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:14:31
 23.  127 Jüri Zimmermann           Kape        01:18:23
 24. 7620 Jaanika Kopli             Serviti SK  01:20:56
 25. 8521 Arnold Kristjuhan         TÜ          01:22:10
 26. 8188 Kaur Kristjuhan           HTG         01:22:31
 27.12817 Teele Eensaar                         01:25:52
 28.10195 Vampula Oper              Võru        01:27:04
 29.10196 Maria Oper                Võru        01:27:27
 30.  146 Maie Abram                Ilves       01:31:33
 31. 5714 Külliki Kiviste                       01:51:14
 32. 4445 Sulev Piiri               Kobras      02:09:33
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 10 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15052 Pille Vinne               Kobras      00:48:59
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:51:13
  3.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:59:22
  4.14843 Kelli Nurm                Kobras      01:03:12
  5.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      01:03:37
  6.17990 Liisa Roop                Võru        01:04:43
  7. 3397 Markus Puusepp            Võru        01:04:44
  8.18190 Mattias Muro                          01:08:49
  8. 5465 Miina Käos                LSF PT      01:08:49
 10.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:12:08
 11.11708 Erik Bleive               Kobras      01:13:15
 12.15073 Janika Matto              Viluste     01:15:50
 13.14777 Igmar Matto               Viluste     01:16:02
 14.11713 Martin Sults              Kobras      01:16:04
 15. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  01:26:31
 16.14842 Kevin Jaaska              Kobras      01:27:58
 17. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:31:40
 18.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:37:28
 19.17346 Maria Meitsar             Saverna     01:38:49
 20.18209 Kerdi Raud                            01:47:20
 21. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:48:56
 22.18381 Külli Samuel                          01:59:58
 23.11302 Jaak Kroon                            02:01:04
 24.18043 Kati Kongo                Metsaomani  02:16:36
#7 Rada (M12,N12): 8 KP 2.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17960 Karmo-Kris Reintamm       Sõmerpalu   00:29:09
  2.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:29:14
  3.17963 Alex Treier               Võru        00:40:42
  4.11061 Auli Sander               Veeriku ko  00:41:49
  5.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:46:37
  6.16609 Lorely Kõrvel             Kobras      01:00:43
  7.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   01:03:01
#8 Rada (M10,M08,N10.N08): 5 KP 1.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11300 Emil Eensaar              EKJ SK      00:11:52
  2.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor  00:15:15
  3.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:15:39
  4.17668 Anete Saar                Põlva Spor  00:15:45
  5.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:15:53
  6.15058 Emily Vinne               Põlva Spor  00:17:04
  7. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:24:57
  8.18504 Anita Laanejõe            Võru        00:27:54
  9.14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve   00:30:08
 10.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:37:09
 11.17667 Evely Ostrov              Põlva Spor  00:37:15
 12.14871 Agnes Tennisberg                      00:39:14
 13.14776 Ats Astover                           01:05:27

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 5.06.2012 21:33:56 Kobras