Põlva 15 teisipäevak, Poka

17.07.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Alar Assor
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 21 KP 8.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2510 Andreas Kraas             EKJ SK     00:55:53
 2.  6778 Jan Olm                   Rootsi     00:57:37 +01:44
 3.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     00:59:15 +03:22
 4.  1326 Mati Tiit                 Ilves      00:59:51 +03:58
 5.  6403 Ain Fjodorov              Otepää     01:03:57 +08:04
 6.   738 Priit Pääslane            Ilves      01:04:08 +08:15
 7.  9765 Daniel Vasser             Kobras     01:07:32 +11:39
 8.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:07:38 +11:45
 9.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH        01:10:33 +14:40
10.  5813 Erik Saarts               Võru       01:10:59 +15:06
11.  7521 Alar Kume                 Võru       01:15:12 +19:19
12.  2524 Arti Albert               Kobras     01:16:06 +20:13
13.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK       01:17:39 +21:46
14.  4244 Ott-Kaarel Kalm           Ilves      01:21:48 +25:55
15. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     01:21:58 +26:05
16.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:28:45 +32:52
17.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:33:11 +37:18
18. 13451 Janoš Nikopensius         AARAIN     01:34:56 +39:03
19.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:36:42 +40:49
M18 Rada (2): 17 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 17048 Andres Saetalu            Nõo Reaalg 01:06:26
M21A Rada (2): 17 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2005 Pear Post                 Kobras     00:57:40
 2.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:58:35 +00:55
 3.  2684 Vallo Vaher               JOKA       01:05:15 +07:35
 4.  4703 Juhan Aasaru                         01:05:37 +07:57
 5. 16987 Meelis Burget             EÜS        01:13:29 +15:49
 6.  7680 Janek Riives              TÜ         01:13:43 +16:03
M35 Rada (2): 17 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:52:12
 2. 10226 Meelis Merenäkk                      00:55:11 +02:59
 3.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  00:55:30 +03:18
 4.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:01:32 +09:20
 5.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:02:10 +09:58
 6.  2661 Indrek Mahla              Peko       01:03:13 +11:01
 7.  2704 Rivo Kenk                 Kobras     01:05:37 +13:25
 8. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:08:23 +16:11
 9.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:15:49 +23:37
10.  4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool   01:19:16 +27:04
M40 Rada (2): 17 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1938 Raul Kangur               SOK        00:52:43
 2.  1383 Enn Jaama                 Peko       00:58:47 +06:04
 3.  5730 Allar Padari              HOK        01:02:38 +09:55
 4.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:03:19 +10:36
 5.  7706 Sairos Hõrak              Võru       01:07:44 +15:01
 6.  4902 Antti Nöps                Mate AS    01:12:34 +19:51
 7.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      01:15:57 +23:14
 8.  6090 Taivo Täht                           01:19:18 +26:35
 9.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:20:41 +27:58
10. 14567 Urmas Laur                Gild       01:24:47 +32:04
11. 15834 Romas Vals                           02:00:13 +67:30
M45 Rada (2): 17 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   275 Martti Parve              Peko       00:54:50
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:58:58 +04:08
 3.  5931 Toomas Tarve              Kobras     01:01:14 +06:24
 4.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:09:03 +14:13
 5.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:20:52 +26:02
 6.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:21:43 +26:53
N21E Rada (2): 17 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3717 Laura Joonas              Võru       00:55:48
 2.  4238 Eleri Hirv                Võru       01:00:53 +05:05
 3.   485 Triin Vask                Ilves      01:01:56 +06:08
 4.  5009 Liina Palu                Koop       01:04:56 +09:08
 5.  5025 Marianne Haug             Võru       01:07:11 +11:23
 6.  4484 Margret Zimmermann        Kape       01:09:57 +14:09
 7.  8185 Daisi Saetalu             Tammed     01:15:03 +19:15
 8.  3900 Marili Zimmermann         Kape       01:18:52 +23:04
VIPP Rada (3): 15 KP 5.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 12817 Teele Eensaar                        01:10:59
 2.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:11:37 +00:38
 3. 16083 Andres Saetalu                       01:13:00 +02:01
 4.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       01:16:43 +05:44
 5. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:18:58 +07:59
 6. 17347 Arne Tilk                 SK Serviti 01:19:48 +08:49
 7.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:28:42 +17:43
 8. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK     01:43:46 +32:47
M16 Rada (4): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16666 Lauri Pähn                Võru       00:42:59
 2. 16670 Ingmar Bert Sabre         Võru       00:55:46 +12:47
M21B Rada (4): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3891 Peeter Lind               Kape       00:52:18
 2.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:55:43 +03:25
 3. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:12:51 +20:33
 4. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:13:40 +21:22
 5. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:17:12 +24:54
 6. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:18:22 +26:04
M50 Rada (4): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2012 Raul Olesk                Kobras     00:50:36
 2.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:56:51 +06:15
 3. 17989 Mart Linnus               Peko       01:18:52 +28:16
M55 Rada (4): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:46:13
 2.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:53:27 +07:14
 3.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       00:57:24 +11:11
M60 Rada (4): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:42:51
 2.   708 Rein Prank                Kape       00:58:42 +15:51
 3.  3685 Mati Külaase              Võru       01:01:59 +19:08
 4. 11216 Kalev Õunsaar             Õru        01:11:04 +28:13
N21A Rada (4): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:47:14
 2.  3585 Kadri Limberg             LSF PT     00:59:31 +12:17
 3.  5436 Kristi Kirjanen                      01:00:18 +13:04
N35 Rada (4): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:48:37
 2.  3714 Heli Haug                 Võru       01:18:22 +29:45
 3. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:21:54 +33:17
N40 Rada (4): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4273 Tina Junegard             Rootsi     00:43:29
 2.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       00:48:14 +04:45
 3.   359 Erika Joonas              Võru       00:50:43 +07:14
 4.  2016 Minija Pääslane           Ilves      00:51:08 +07:39
 5.   474 Mare Parve                Peko       00:52:49 +09:20
 6. 11646 Küllike Jaama             Peko       01:07:42 +24:13
 7.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:09:09 +25:40
 8. 18630 Jelena V?ivtseva          Lõuna Poli 01:17:31 +34:02
 9.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:25:26 +41:57
10.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:31:50 +48:21
11. 14401 Imbi Soomets                         01:34:33 +51:04
12. 11996 Ellen Tohvri              Assets     01:34:39 +51:10
N45 Rada (4): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4499 Kaie Konsap               Võru       00:57:06
 2.  3235 Anne Arold                Ilves      01:07:10 +10:04
 3. 16421 Epp Voitka                Võru       01:07:43 +10:37
 4.   213 Saima Värton              Kobras     01:08:13 +11:07
 5.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:09:22 +12:16
 6.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:11:32 +14:26
VIPT Rada (5): 13 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14475 Ago Mägimets              Tartu      00:39:36
 2. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:43:01 +03:25
 3. 10140 Villu Serv                Kobras     00:48:14 +08:38
 4.  7201 Sander Tomson             Kobras     00:48:18 +08:42
 5. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras     00:49:00 +09:24
 6.  5654 Anu Iher                             00:54:44 +15:08
 7.  4932 Mait Bratka               TÜ         00:56:32 +16:56
 8.  1104 Uve Nummert               Kape       00:57:30 +17:54
 9.  1339 Piret Kaasik              Ilves      01:04:46 +25:10
10. 10195 Vampula Oper              Võru       01:06:01 +26:25
11.  9167 Margus Paesalu            korp!Sakal 01:09:17 +29:41
12.  4312 Peeter Põder                         01:09:19 +29:43
13. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:09:30 +29:54
14. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:09:40 +30:04
15.  6105 Ene Laht                  Tartu      01:12:21 +32:45
16. 17033 Kersti Metsoja            Kobras     01:18:23 +38:47
17.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:18:53 +39:17
18. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:22:33 +42:57
19.  3654 Maarja Punak              Kobras     01:32:56 +53:20
N16 Rada (5): 13 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  6315 Kelli Marie Jaama         Peko       00:55:19
N50 Rada (5): 13 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      00:56:16
 2.  5017 Heli Viks                 Võru       01:01:11 +04:55
N55 Rada (5): 13 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:46:32
N60 Rada (5): 13 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10196 Maria Oper                Võru       01:05:02
 2.  4910 Leili Prans               Ilves      01:07:32 +02:30
 3.   146 Maie Abram                Ilves      01:08:31 +03:29
 4.  3745 Kersti Ploom              Tartu      01:12:32 +07:30
 5.   740 Helle Mürk                Võru       01:24:39 +19:37
M65 Rada (5): 13 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:57:15
 2.   227 Jaan Miljan               Kape       01:04:00 +06:45
 3.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:07:04 +09:49
 4.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:16:43 +19:28
M70 Rada (5): 13 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:45:07
 2.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:47:32 +02:25
 3.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:54:29 +09:22
 4.  3746 Valter Ploom              SA Tartu V 01:02:01 +16:54
 5.   460 Lembit Vassil             Ilves      01:18:29 +33:22
M14 Rada (6): 11 KP 3.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 13637 Risto Valdner             KiG        00:49:43
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:53:59 +04:16
 3. 11788 Esko Vanahunt             Kobras     00:56:59 +07:16
 3. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:56:59 +07:16
 5. 11713 Martin Sults              Kobras     00:57:07 +07:24
M75 Rada (6): 11 KP 3.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:06:03
VIPL Rada (6): 11 KP 3.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:39:55
 2. 11928 Ulla Preeden              Räpina     00:49:59 +10:04
 3. 15073 Janika Matto              Viluste    00:51:49 +11:54
 4. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:52:43 +12:48
 5. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:57:39 +17:44
 6.  4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves      01:05:13 +25:18
 7. 13667 Marko Valdner             ELTEL      01:13:59 +34:04
N14 Rada (6): 11 KP 3.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:39:54
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:43:59 +04:05
 3. 14270 Heleri Karmen Hõrrak                 00:44:10 +04:16
 4.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 01:02:18 +22:24
M12 Rada (7): 8 KP 2.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.     0 Lukas Olm                 Rootsi     00:21:04
 2. 16234 Hando Allmann             Võru       00:35:50 +14:46
 3. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:35:54 +14:50
 4.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 00:39:40 +18:36
 5. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:40:43 +19:39
 6. 16214 Rasmus Kruusa                        00:49:35 +28:31
N12 Rada (7): 8 KP 2.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:48:36
M10 Rada (8): 6 KP 1.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:38:49
M08 Rada (8): 6 KP 1.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 11300 Emil Eensaar                         00:21:29
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:25:43 +04:14
 3. 14632 Hendrik Sooberg                      00:27:43 +06:14
 4. 10857 Olle Ilmar Jaama                     00:40:24 +18:55
 5. 17585 Renno Merenäkk            Tartu      00:48:24 +26:55
N10 Rada (8): 6 KP 1.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:19:54
 2. 18631 Mariann Jahhu             Tartu Kato 00:25:01 +05:07
 3.  8049 Ingrid Sooberg            Võru       00:27:34 +07:40
 4. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:28:40 +08:46
 5. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva      00:42:37 +22:43
 6. 10969 Marianne Suur             Põlva Kesk 00:54:56 +35:02
N08 Rada (8): 6 KP 1.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.     0 Karin Olesk               Võru       00:28:24
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  9723 Ülar Aasa                 Elioni SK  01:41:12 20p
 2.  5551 Taaniel Tooming           Kobras     00:38:43 19p
 3.  5091 Kaur Kirjanen             TÜ         00:55:43 19p
 4.   145 Jüri Ümarik                          01:13:41 19p
 5.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     01:26:59 18p
 6.  1152 Taivo Tali                Harju KEK  00:39:01 16p
 7.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:07:28 14p
 8.  3679 Kairit Sikkal                        01:15:15 13p
 9.  4500 Maret Lind                Kape       00:42:55 11p
10.   706 Endel Remmet              Kape       01:07:05 11p
11. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 01:06:05 10p
12.  6553 Mall Metsal                          01:12:13 10p
13. 13065 Argo Laanemaa                        01:31:22 10p
14. 16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor 00:43:53 8p
15.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     00:49:42 8p
16.  3895 Sirje Lind                Kape       00:53:37 8p
17.  1116 Karin Laine               Võru       01:17:49 8p
18. 14491 Maria Vasser              Tallinna Ü 01:19:55 8p
19.  6987 Sander Lembra             Võru       00:39:24 7p
20. 18505 Juta Valli                Võru       00:28:55 6p
21. 18050 Merilin Laanjõe           LA Lepatri 00:43:26 6p
22. 10968 Marielle Suur             Põlva Spor 00:53:48 6p
23. 12743 Lisa Frohböse             Põlvamaa   01:19:01 6p
24. 10142 Getter Matto              Kobras     00:19:51 5p
25.     0 Axel Junegard             Rootsi     00:27:53 5p
26. 16210 Oliver Frohböse                      00:57:38 5p
27. 15856 Piret Joonas                         01:42:07 4p
28. 14468 Jasmiin Kraas                        00:50:25 3p
29.     0 Mans Olm                  Rootsi     00:17:10
#1 Rada (M21E): 21 KP 8.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  2510 Andreas Kraas             EKJ SK    M21E     00:55:53
 2.  6778 Jan Olm                   Rootsi    M21E     00:57:37 +01:44
 3.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK    M21E     00:59:15 +03:22
 4.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     00:59:51 +03:58
 5.  6403 Ain Fjodorov              Otepää    M21E     01:03:57 +08:04
 6.   738 Priit Pääslane            Ilves     M21E     01:04:08 +08:15
 7.  9765 Daniel Vasser             Kobras    M21E     01:07:32 +11:39
 8.  9598 Martti Mikk               seiklusporM21E     01:07:38 +11:45
 9.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH       M21E     01:10:33 +14:40
10.  5813 Erik Saarts               Võru      M21E     01:10:59 +15:06
11.  7521 Alar Kume                 Võru      M21E     01:15:12 +19:19
12.  2524 Arti Albert               Kobras    M21E     01:16:06 +20:13
13.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK      M21E     01:17:39 +21:46
14.  4244 Ott-Kaarel Kalm           Ilves     M21E     01:21:48 +25:55
15. 11326 Marten Vunukainen         Kobras    M21E     01:21:58 +26:05
16.   248 Tõnu Nurm                 Kobras    M21E     01:28:45 +32:52
17.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:33:11 +37:18
18. 13451 Janoš Nikopensius         AARAIN    M21E     01:34:56 +39:03
19.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:36:42 +40:49
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 17 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:52:12
 2.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      00:52:43 +00:31
 3.   275 Martti Parve              Peko      M45      00:54:50 +02:38
 4. 10226 Meelis Merenäkk                     M35      00:55:11 +02:59
 5.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M35      00:55:30 +03:18
 6.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     00:55:48 +03:36
 7.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     00:57:40 +05:28
 8.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     00:58:35 +06:23
 9.  1383 Enn Jaama                 Peko      M40      00:58:47 +06:35
10.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:58:58 +06:46
11.  4238 Eleri Hirv                Võru      N21E     01:00:53 +08:41
12.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      01:01:14 +09:02
13.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:01:32 +09:20
14.   485 Triin Vask                Ilves     N21E     01:01:56 +09:44
15.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M35      01:02:10 +09:58
16.  5730 Allar Padari              HOK       M40      01:02:38 +10:26
17.  2661 Indrek Mahla              Peko      M35      01:03:13 +11:01
18.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      01:03:19 +11:07
19.  5009 Liina Palu                Koop      N21E     01:04:56 +12:44
20.  2684 Vallo Vaher               JOKA      M21A     01:05:15 +13:03
21.  4703 Juhan Aasaru                        M21A     01:05:37 +13:25
21.  2704 Rivo Kenk                 Kobras    M35      01:05:37 +13:25
23. 17048 Andres Saetalu            Nõo ReaalgM18      01:06:26 +14:14
24.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:07:11 +14:59
25.  7706 Sairos Hõrak              Võru      M40      01:07:44 +15:32
26. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM35      01:08:23 +16:11
27.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      01:09:03 +16:51
28.  4484 Margret Zimmermann        Kape      N21E     01:09:57 +17:45
29.  4902 Antti Nöps                Mate AS   M40      01:12:34 +20:22
30. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     01:13:29 +21:17
31.  7680 Janek Riives              TÜ        M21A     01:13:43 +21:31
32.  8185 Daisi Saetalu             Tammed    N21E     01:15:03 +22:51
33.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:15:49 +23:37
34.  5156 Tarmo Zernant             Ilves     M40      01:15:57 +23:45
35.  3900 Marili Zimmermann         Kape      N21E     01:18:52 +26:40
36.  4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool  M35      01:19:16 +27:04
37.  6090 Taivo Täht                          M40      01:19:18 +27:06
38.  2176 Uko Bleive                Tartu     M40      01:20:41 +28:29
39.  5109 Kristjan Vällik           Korp! RotaM45      01:20:52 +28:40
40.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      01:21:43 +29:31
41. 14567 Urmas Laur                Gild      M40      01:24:47 +32:35
42. 15834 Romas Vals                          M40      02:00:13 +68:01
#3 Rada (VIPP): 15 KP 5.60 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 12817 Teele Eensaar                       VIPP     01:10:59
 2.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring AVIPP     01:11:37 +00:38
 3. 16083 Andres Saetalu                      VIPP     01:13:00 +02:01
 4.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      VIPP     01:16:43 +05:44
 5. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    VIPP     01:18:58 +07:59
 6. 17347 Arne Tilk                 SK ServitiVIPP     01:19:48 +08:49
 7.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:28:42 +17:43
 8. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK    VIPP     01:43:46 +32:47
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 15 KP 4.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      00:42:51
 2. 16666 Lauri Pähn                Võru      M16      00:42:59 +00:08
 3.  4273 Tina Junegard             Rootsi    N40      00:43:29 +00:38
 4.  4314 Ago Käis                  Kobras    M55      00:46:13 +03:22
 5.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21A     00:47:14 +04:23
 6.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N40      00:48:14 +05:23
 7.   557 Kristi Vassil             Ilves     N35      00:48:37 +05:46
 8.  2012 Raul Olesk                Kobras    M50      00:50:36 +07:45
 9.   359 Erika Joonas              Võru      N40      00:50:43 +07:52
10.  2016 Minija Pääslane           Ilves     N40      00:51:08 +08:17
11.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:52:18 +09:27
12.   474 Mare Parve                Peko      N40      00:52:49 +09:58
13.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M55      00:53:27 +10:36
14.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     00:55:43 +12:52
15. 16670 Ingmar Bert Sabre         Võru      M16      00:55:46 +12:55
16.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M50      00:56:51 +14:00
17.  4499 Kaie Konsap               Võru      N45      00:57:06 +14:15
18.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M55      00:57:24 +14:33
19.   708 Rein Prank                Kape      M60      00:58:42 +15:51
20.  3585 Kadri Limberg             LSF PT    N21A     00:59:31 +16:40
21.  5436 Kristi Kirjanen                     N21A     01:00:18 +17:27
22.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      01:01:59 +19:08
23.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:07:10 +24:19
24. 11646 Küllike Jaama             Peko      N40      01:07:42 +24:51
25. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:07:43 +24:52
26.   213 Saima Värton              Kobras    N45      01:08:13 +25:22
27.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:09:09 +26:18
28.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:09:22 +26:31
29. 11216 Kalev Õunsaar             Õru       M60      01:11:04 +28:13
30.   707 Riina Kivikas             Ilves     N45      01:11:32 +28:41
31. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:12:51 +30:00
32. 16456 Valeri Kuragin            Võru      M21B     01:13:40 +30:49
33. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM21B     01:17:12 +34:21
34. 18630 Jelena V?ivtseva          Lõuna PoliN40      01:17:31 +34:40
35.  3714 Heli Haug                 Võru      N35      01:18:22 +35:31
35. 18049 Madis Haug                AS Toftan M21B     01:18:22 +35:31
37. 17989 Mart Linnus               Peko      M50      01:18:52 +36:01
38. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:21:54 +39:03
39.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N40      01:25:26 +42:35
40.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      01:31:50 +48:59
41. 14401 Imbi Soomets                        N40      01:34:33 +51:42
42. 11996 Ellen Tohvri              Assets    N40      01:34:39 +51:48
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 13 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 14475 Ago Mägimets              Tartu     VIPT     00:39:36
 2. 13539 Siim Helmoja              Kobras    VIPT     00:43:01 +03:25
 3.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:45:07 +05:31
 4.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:46:32 +06:56
 5.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      00:47:32 +07:56
 6. 10140 Villu Serv                Kobras    VIPT     00:48:14 +08:38
 7.  7201 Sander Tomson             Kobras    VIPT     00:48:18 +08:42
 8. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras    VIPT     00:49:00 +09:24
 9.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:54:29 +14:53
10.  5654 Anu Iher                            VIPT     00:54:44 +15:08
11.  6315 Kelli Marie Jaama         Peko      N16      00:55:19 +15:43
12.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      00:56:16 +16:40
13.  4932 Mait Bratka               TÜ        VIPT     00:56:32 +16:56
14.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:57:15 +17:39
15.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:57:30 +17:54
16.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      01:01:11 +21:35
17.  3746 Valter Ploom              SA Tartu VM70      01:02:01 +22:25
18.   227 Jaan Miljan               Kape      M65      01:04:00 +24:24
19.  1339 Piret Kaasik              Ilves     VIPT     01:04:46 +25:10
20. 10196 Maria Oper                Võru      N60      01:05:02 +25:26
21. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:06:01 +26:25
22.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M65      01:07:04 +27:28
23.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      01:07:32 +27:56
24.   146 Maie Abram                Ilves     N60      01:08:31 +28:55
25.  9167 Margus Paesalu            korp!SakalVIPT     01:09:17 +29:41
26.  4312 Peeter Põder                        VIPT     01:09:19 +29:43
27. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     01:09:30 +29:54
28. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     VIPT     01:09:40 +30:04
29.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPT     01:12:21 +32:45
30.  3745 Kersti Ploom              Tartu     N60      01:12:32 +32:56
31.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M65      01:16:43 +37:07
32. 17033 Kersti Metsoja            Kobras    VIPT     01:18:23 +38:47
33.   460 Lembit Vassil             Ilves     M70      01:18:29 +38:53
34.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     01:18:53 +39:17
35. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     01:22:33 +42:57
36.   740 Helle Mürk                Võru      N60      01:24:39 +45:03
37.  3654 Maarja Punak              Kobras    VIPT     01:32:56 +53:20
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 11 KP 3.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N14      00:39:54
 2. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     00:39:55 +00:01
 3. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N14      00:43:59 +04:05
 4. 14270 Heleri Karmen Hõrrak                N14      00:44:10 +04:16
 5. 13637 Risto Valdner             KiG       M14      00:49:43 +09:49
 6. 11928 Ulla Preeden              Räpina    VIPL     00:49:59 +10:05
 7. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:51:49 +11:55
 8. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:52:43 +12:49
 9. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:53:59 +14:05
10. 11788 Esko Vanahunt             Kobras    M14      00:56:59 +17:05
10. 11785 Kristo Sirk               Kobras    M14      00:56:59 +17:05
12. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:57:07 +17:13
13. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:57:39 +17:45
14.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      01:02:18 +22:24
15.  4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves     VIPL     01:05:13 +25:19
16.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:06:03 +26:09
17. 13667 Marko Valdner             ELTEL     VIPL     01:13:59 +34:05
#7 Rada (M12,N12): 8 KP 2.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.     0 Lukas Olm                 Rootsi    M12      00:21:04
 2. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:35:50 +14:46
 3. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:35:54 +14:50
 4.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu KarlM12      00:39:40 +18:36
 5. 15707 Karel Kuragin             Võru      M12      00:40:43 +19:39
 6. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N12      00:48:36 +27:32
 7. 16214 Rasmus Kruusa                       M12      00:49:35 +28:31
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN10      00:19:54
 2. 11300 Emil Eensaar                        M08      00:21:29 +01:35
 3. 18631 Mariann Jahhu             Tartu KatoN10      00:25:01 +05:07
 4. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:25:43 +05:49
 5.  8049 Ingrid Sooberg            Võru      N10      00:27:34 +07:40
 6. 14632 Hendrik Sooberg                     M08      00:27:43 +07:49
 7.     0 Karin Olesk               Võru      N08      00:28:24 +08:30
 8. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N10      00:28:40 +08:46
 9.  1435 Kerten Matto              Kobras    M10      00:38:49 +18:55
10. 10857 Olle Ilmar Jaama                    M08      00:40:24 +20:30
11. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva     N10      00:42:37 +22:43
12. 17585 Renno Merenäkk            Tartu     M08      00:48:24 +28:30
13. 10969 Marianne Suur             Põlva KeskN10      00:54:56 +35:02

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.35 [2012.401] @ 17.07.2012 22:03:37 Kobras