Põlva 8 teisipäevak, Prangli

29.05.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Rene Post
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 17 KP 7.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:57:21
  2.  179 Inno Ling                 Lehola      01:00:35
  3. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:05:13
  4. 5551 Taaniel Tooming           Kobras      01:06:20
  5. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:07:36
  6. 3407 Vahur Vaiksaar            Lehola      01:08:22
  7. 8646 Sander Mirme              Tartu       01:11:21
  8. 3665 Kaido Hallik              Ilves       01:13:12
  9.17992 Sįrka  Svobodnį           SK100       01:13:44
 10.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:15:14
 11.10590 Riho Mõtlep                           01:15:49
 12. 3408 Mait Vaiksaar             Lehola      01:16:26
 13. 7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu       01:21:25
 14. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:21:29
 15. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:30:31
 16.11926 Kunnar Karu               Tartu Mara  01:31:24
 16. 4178 Anniki Inno               Ilves       01:31:24
 18.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:43:07
 19. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:44:48
 20. 1469 Tanel Kalm                Peko        01:46:10
 20.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      01:46:10
 22. 5042 Henn Antson               Võru        01:59:42
M21A Rada (2): 13 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:57:19
  2. 2005 Pear Post                 Kobras      01:07:07
  3.  143 Madis Oras                Ilves       01:08:37
  4. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:09:30
  5.16987 Meelis Burget             EÜS         01:09:55
  6. 5397 Targo Tennisberg                      01:23:30
  7.18079 Jakub Novak                           01:25:10
  8.  554 Renee Mõttus              Lehola      01:26:13
  9. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:36:20
M35 Rada (2): 13 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:53:45
  2. 4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool    01:03:54
  3. 5655 Heno Ivanov               Tartu       01:04:07
  4. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      01:11:59
  5. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:12:27
  6. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:14:04
  7. 9612 Alar Virumäe                          01:25:14
  8.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:36:39
M40 Rada (2): 13 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5730 Allar Padari              HOK         00:59:40
  2. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    00:59:46
  3. 1938 Raul Kangur               SOK         01:03:45
  4. 1091 Andres Koppel             Ilves       01:03:55
  5. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       01:14:17
  6. 4962 Antti Roose               Kobras      01:19:10
  7. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:30:03
M45 Rada (2): 13 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6770 Mart Külvik               Obinitsa    00:58:42
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:01:42
  3. 2013 Tõnu Ilves                Kape        01:05:53
  4. 5931 Toomas Tarve              Kobras      01:06:36
  5. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:10:57
  6. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:19:14
  7. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:29:12
N21E Rada (2): 13 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  859 Merike Vanjuk             Kape        00:54:48
  2. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:21:24
VIPP Rada (3): 12 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:53:52
  2.18210 Margus Raud                           01:01:02
  3.11785 Kristo Sirk               Kobras      01:01:52
  4. 4957 Kärt Urgand               Kobras      01:10:25
  5.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:23:55
  6.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:37:06
M16 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5037 Janek Piirisild           Võru        00:56:41
  2.13539 Siim Helmoja              Kobras      01:05:05
M21B Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7680 Janek Riives              TÜ          01:04:11
  2. 5115 Tarmo Tüür                            01:09:21
  3. 8602 Indrek Sander             Tartu       01:10:20
  4.    0 Tauno Ohov                            01:27:13
  4. 1615 Ürjo Raitar                           01:27:13
  6.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:37:22
  7. 3763 Jaak Teppan               Ilves       01:52:26
M50 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  141 Avo Veermäe               Ilves       00:55:42
M55 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:51:21
  2. 1311 Heini Tammik              Kape        00:56:36
  3. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:06:25
  4. 3724 Aigar Pindmaa             Võru        01:08:21
  5. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:11:34
M60 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1100 Lembit Nöps               Ilves       01:00:36
  2. 3685 Mati Külaase              Võru        01:10:51
  3.  708 Rein Prank                Kape        01:13:04
  4.  706 Endel Remmet              Kape        01:15:43
  5. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:53:48
N18 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:16:01
  2.10142 Getter Matto              Kobras      01:22:46
N21A Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:51:47
  2. 5520 Kärt Kürsa                Kobras      01:14:25
  3. 3016 Mari Arold                            01:14:45
  4. 4401 Triin Aedmäe              Kobras      01:15:15
  5.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:35:11
N35 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  557 Kristi Vassil             Ilves       00:53:12
  2.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:51:33
N40 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5008 Ehtel Taevere             Kape        01:12:42
  2. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:19:16
  3. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:22:53
N45 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  213 Saima Värton              Kobras      01:05:34
  2. 1487 Reet Johanson             Kobras      01:06:00
  3. 3235 Anne Arold                Ilves       01:06:35
  4. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:14:10
  5.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:16:52
  6. 4499 Kaie Konsap               Võru        01:18:19
  7.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       01:26:31
  8.11985 Anne Rohtmets             SA TÜK      01:38:20
  9. 3895 Sirje Lind                Kape        01:45:36
 10.16421 Epp Voitka                Võru        01:45:54
VIPT Rada (5): 9 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1065 Maret Vaher               Kobras      00:34:29
  2. 7776 Oliver Kütt               Ilves       00:46:50
  3.10140 Villu Serv                Kobras      00:47:47
  4. 5654 Anu Iher                              00:53:11
  5.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:53:21
  6. 1104 Uve Nummert               Kape        00:58:40
  7. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      01:00:50
  8. 6099 Annika Veske                          01:12:55
  9. 8521 Arnold Kristjuhan         TÜ          01:15:55
 10.  740 Helle Mürk                Võru        01:19:53
 11. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:23:14
 12.10195 Vampula Oper              Võru        01:24:26
 13.18053 Pii Müller                            01:47:41
 13.10340 Epp Paal                  Klubi Tart  01:47:41
N50 Rada (5): 9 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5017 Heli Viks                 Võru        01:23:45
N55 Rada (5): 9 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:57:35
N60 Rada (5): 9 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       01:00:50
  2. 5012 Mare Leis                 Ilves       01:04:30
  3. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:13:01
  4. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:15:14
  5.  146 Maie Abram                Ilves       01:16:35
  6.10196 Maria Oper                Võru        01:24:19
  7. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:24:28
M65 Rada (5): 9 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:54:43
  2.  227 Jaan Miljan               Kape        01:27:42
  3.  127 Jüri Zimmermann           Kape        01:34:49
  4. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:42:33
M70 Rada (5): 9 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:50:17
  2. 4336 Rein Raid                 Kape        00:50:46
  3. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:52:05
  4.  676 Heino Mardiste            Kape        00:54:37
  5.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:57:06
  6. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:00:42
M14 Rada (6): 7 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11708 Erik Bleive               Kobras      00:51:32
  2.11713 Martin Sults              Kobras      00:55:57
  3. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:57:12
M75 Rada (6): 7 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:16:33
VIPL Rada (6): 7 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15052 Pille Vinne               Kobras      00:38:23
  2.11928 Ulla Preeden              Räpina      00:52:32
  3.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:53:20
  4.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:57:40
  5. 6716 Kauri Kürsa               Põlva       01:00:56
  6. 5934 Ere Kürsa                 Põlva       01:00:59
  7. 1439 Vilve Liiskmann           Kobras      01:02:01
  8.17346 Maria Meitsar             Saverna     01:02:02
  9.15073 Janika Matto              Viluste     01:02:21
 10.14777 Igmar Matto               Viluste     01:02:44
 11. 9418 Vesso Tamme                           01:07:05
 12. 5271 Marje Zernant                         01:09:54
 13.18209 Kerdi Raud                            01:16:39
 14.15393 Krista Kõlli              Võru        01:17:36
 15.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:21:10
 16. 4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves       01:32:40
 17.18381 Külli Samuel                          01:48:09
N14 Rada (6): 7 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:39:58
  2.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:49:54
M12 Rada (7): 5 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:36:54
N12 Rada (7): 5 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11061 Auli Sander               Veeriku ko  00:32:44
M10 Rada (8): 4 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:21:17
  2.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:25:29
  3.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor  00:46:42
  4. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:47:20
M08 Rada (8): 4 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve   00:24:58
  2.13504 Erik Kersna                           00:28:51
  3.14682 Robin Mihkel Tammaru                  00:30:57
  4.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:33:14
  5.18041 Daniel Sibul              Põlva Spor  00:34:14
  6.15088 Villem Piirimäe                       00:34:26
  7.10245 Kaur Hallik                           01:14:49
  8.15085 Koit Hallik                           01:16:16
N10 Rada (8): 4 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:16:26
  2.17668 Anete Saar                Põlva Spor  00:17:16
  3.16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor  00:21:21
  4.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:32:40
  5.18504 Anita Laanejõe            Võru        00:36:11
N08 Rada (8): 4 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17667 Evely Ostrov              Põlva Spor  00:17:16
  2.14871 Agnes Tennisberg                      00:36:39
  3.13105 Ebe Hallik                            01:16:32
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  145 Jüri Ümarik                           01:36:14 15p
  2. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:12:43 13p
  3. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:22:32 12p
  4.13065 Argo Laanemaa                         01:34:12 12p
  5. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:23:26 11p
  6. 1300 Paavo Rõigas              Peko        00:52:48 10p
  7. 1152 Taivo Tali                Harju KEK   00:53:00 9p
  8. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      02:03:43 9p
  9.14475 Ago Mägimets              Tartu       01:07:54 8p
 10. 8998 Katrin Kivioja            Ruusa       01:28:19 8p
 11. 1840 Einar Luup                Võru        01:27:43 7p
 12.12164 Erle Tüür                             00:39:33 6p
 13. 4312 Peeter Põder                          00:34:13 5p
 14.18505 Juta Valli                Võru        00:36:36 4p
 15. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:17:27 4p
 16.18212 Peeter Liivamägi                      01:17:40 4p
 17.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:44:58 3p
 18. 4444 Toomas Heering                        00:48:21 3p
 19.18044 Gregor Gondiu                         00:45:23 2p
 20.15197 Sven Heiberg              Cybernetic  01:35:14
#1 Rada (M21E): 17 KP 7.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:57:21
  2.  179 Inno Ling                 Lehola      01:00:35
  3. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:05:13
  4. 5551 Taaniel Tooming           Kobras      01:06:20
  5. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:07:36
  6. 3407 Vahur Vaiksaar            Lehola      01:08:22
  7. 8646 Sander Mirme              Tartu       01:11:21
  8. 3665 Kaido Hallik              Ilves       01:13:12
  9.17992 Sįrka  Svobodnį           SK100       01:13:44
 10.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:15:14
 11.10590 Riho Mõtlep                           01:15:49
 12. 3408 Mait Vaiksaar             Lehola      01:16:26
 13. 7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu       01:21:25
 14. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:21:29
 15. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:30:31
 16.11926 Kunnar Karu               Tartu Mara  01:31:24
 16. 4178 Anniki Inno               Ilves       01:31:24
 18.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:43:07
 19. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:44:48
 20. 1469 Tanel Kalm                Peko        01:46:10
 20.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      01:46:10
 22. 5042 Henn Antson               Võru        01:59:42
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 13 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:53:45
  2.  859 Merike Vanjuk             Kape        00:54:48
  3. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:57:19
  4. 6770 Mart Külvik               Obinitsa    00:58:42
  5. 5730 Allar Padari              HOK         00:59:40
  6. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    00:59:46
  7. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:01:42
  8. 1938 Raul Kangur               SOK         01:03:45
  9. 4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool    01:03:54
 10. 1091 Andres Koppel             Ilves       01:03:55
 11. 5655 Heno Ivanov               Tartu       01:04:07
 12. 2013 Tõnu Ilves                Kape        01:05:53
 13. 5931 Toomas Tarve              Kobras      01:06:36
 14. 2005 Pear Post                 Kobras      01:07:07
 15.  143 Madis Oras                Ilves       01:08:37
 16. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:09:30
 17.16987 Meelis Burget             EÜS         01:09:55
 18. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:10:57
 19. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      01:11:59
 20. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:12:27
 21. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:14:04
 22. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       01:14:17
 23. 4962 Antti Roose               Kobras      01:19:10
 24. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:19:14
 25. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:21:24
 26. 5397 Targo Tennisberg                      01:23:30
 27.18079 Jakub Novak                           01:25:10
 28. 9612 Alar Virumäe                          01:25:14
 29.  554 Renee Mõttus              Lehola      01:26:13
 30. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:29:12
 31. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:30:03
 32. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:36:20
 33.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:36:39
#3 Rada (VIPP): 12 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:53:52
  2.18210 Margus Raud                           01:01:02
  3.11785 Kristo Sirk               Kobras      01:01:52
  4. 4957 Kärt Urgand               Kobras      01:10:25
  5.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:23:55
  6.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:37:06
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:51:21
  2. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:51:47
  3.  557 Kristi Vassil             Ilves       00:53:12
  4.  141 Avo Veermäe               Ilves       00:55:42
  5. 1311 Heini Tammik              Kape        00:56:36
  6. 5037 Janek Piirisild           Võru        00:56:41
  7. 1100 Lembit Nöps               Ilves       01:00:36
  8. 7680 Janek Riives              TÜ          01:04:11
  9.13539 Siim Helmoja              Kobras      01:05:05
 10.  213 Saima Värton              Kobras      01:05:34
 11. 1487 Reet Johanson             Kobras      01:06:00
 12. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:06:25
 13. 3235 Anne Arold                Ilves       01:06:35
 14. 3724 Aigar Pindmaa             Võru        01:08:21
 15. 5115 Tarmo Tüür                            01:09:21
 16. 8602 Indrek Sander             Tartu       01:10:20
 17. 3685 Mati Külaase              Võru        01:10:51
 18. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:11:34
 19. 5008 Ehtel Taevere             Kape        01:12:42
 20.  708 Rein Prank                Kape        01:13:04
 21. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:14:10
 22. 5520 Kärt Kürsa                Kobras      01:14:25
 23. 3016 Mari Arold                            01:14:45
 24. 4401 Triin Aedmäe              Kobras      01:15:15
 25.  706 Endel Remmet              Kape        01:15:43
 26.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:16:01
 27.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:16:52
 28. 4499 Kaie Konsap               Võru        01:18:19
 29. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:19:16
 30.10142 Getter Matto              Kobras      01:22:46
 31. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:22:53
 32.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       01:26:31
 33.    0 Tauno Ohov                            01:27:13
 33. 1615 Ürjo Raitar                           01:27:13
 35.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:35:11
 36.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:37:22
 37.11985 Anne Rohtmets             SA TÜK      01:38:20
 38. 3895 Sirje Lind                Kape        01:45:36
 39.16421 Epp Voitka                Võru        01:45:54
 40.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:51:33
 41. 3763 Jaak Teppan               Ilves       01:52:26
 42. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:53:48
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 9 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1065 Maret Vaher               Kobras      00:34:29
  2. 7776 Oliver Kütt               Ilves       00:46:50
  3.10140 Villu Serv                Kobras      00:47:47
  4. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:50:17
  5. 4336 Rein Raid                 Kape        00:50:46
  6. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:52:05
  7. 5654 Anu Iher                              00:53:11
  8.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:53:21
  9.  676 Heino Mardiste            Kape        00:54:37
 10. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:54:43
 11.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:57:06
 12. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:57:35
 13. 1104 Uve Nummert               Kape        00:58:40
 14. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:00:42
 15. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      01:00:50
 15. 4910 Leili Prans               Ilves       01:00:50
 17. 5012 Mare Leis                 Ilves       01:04:30
 18. 6099 Annika Veske                          01:12:55
 19. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:13:01
 20. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:15:14
 21. 8521 Arnold Kristjuhan         TÜ          01:15:55
 22.  146 Maie Abram                Ilves       01:16:35
 23.  740 Helle Mürk                Võru        01:19:53
 24. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:23:14
 25. 5017 Heli Viks                 Võru        01:23:45
 26.10196 Maria Oper                Võru        01:24:19
 27.10195 Vampula Oper              Võru        01:24:26
 28. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:24:28
 29.  227 Jaan Miljan               Kape        01:27:42
 30.  127 Jüri Zimmermann           Kape        01:34:49
 31. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:42:33
 32.18053 Pii Müller                            01:47:41
 32.10340 Epp Paal                  Klubi Tart  01:47:41
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 7 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15052 Pille Vinne               Kobras      00:38:23
  2.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:39:58
  3.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:49:54
  4.11708 Erik Bleive               Kobras      00:51:32
  5.11928 Ulla Preeden              Räpina      00:52:32
  6.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:53:20
  7.11713 Martin Sults              Kobras      00:55:57
  8. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:57:12
  9.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:57:40
 10. 6716 Kauri Kürsa               Põlva       01:00:56
 11. 5934 Ere Kürsa                 Põlva       01:00:59
 12. 1439 Vilve Liiskmann           Kobras      01:02:01
 13.17346 Maria Meitsar             Saverna     01:02:02
 14.15073 Janika Matto              Viluste     01:02:21
 15.14777 Igmar Matto               Viluste     01:02:44
 16. 9418 Vesso Tamme                           01:07:05
 17. 5271 Marje Zernant                         01:09:54
 18. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:16:33
 19.18209 Kerdi Raud                            01:16:39
 20.15393 Krista Kõlli              Võru        01:17:36
 21.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:21:10
 22. 4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves       01:32:40
 23.18381 Külli Samuel                          01:48:09
#7 Rada (M12,N12): 5 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11061 Auli Sander               Veeriku ko  00:32:44
  2.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:36:54
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 4 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:16:26
  2.17667 Evely Ostrov              Põlva Spor  00:17:16
  2.17668 Anete Saar                Põlva Spor  00:17:16
  4.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:21:17
  5.16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor  00:21:21
  6.14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve   00:24:58
  7.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:25:29
  8.13504 Erik Kersna                           00:28:51
  9.14682 Robin Mihkel Tammaru                  00:30:57
 10.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:32:40
 11.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:33:14
 12.18041 Daniel Sibul              Põlva Spor  00:34:14
 13.15088 Villem Piirimäe                       00:34:26
 14.18504 Anita Laanejõe            Võru        00:36:11
 15.14871 Agnes Tennisberg                      00:36:39
 16.17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor  00:46:42
 17. 1435 Kerten Matto              Kobras      00:47:20
 18.10245 Kaur Hallik                           01:14:49
 19.15085 Koit Hallik                           01:16:16
 20.13105 Ebe Hallik                            01:16:32

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 29.05.2012 23:19:51 Kobras