Põlva 17 teisipäevak, Taevaskoja rist

31.07.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Antti Siima
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 24 KP 8.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3446 Tanel Mõttus              Võru       00:55:57
 2.  6403 Ain Fjodorov              Otepää     00:56:38 +00:41
 3.  5142 Rene Post                 Kobras     00:58:39 +02:42
 4.   480 Tarvo Avaste              Tammed     01:00:04 +04:07
 5.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:01:07 +05:10
 6. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     01:03:58 +08:01
 7.  1136 Marek Atonen              Lehola     01:05:54 +09:57
 8.  4278 Eduard Pukkonen           Harju KEK  01:07:12 +11:15
 9. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:08:50 +12:53
10.     0 Per Ögren                 Rootsi     01:09:33 +13:36
11.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:11:48 +15:51
12.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK       01:14:36 +18:39
13.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:27:47 +31:50
14.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:29:25 +33:28
15.  5251 Hans Teearu                          01:50:33 +54:36
16.  2986 Karl Teearu               Otepää     01:50:40 +54:43
17.     0 Marju Villak              Suusahullu 02:03:41 +67:44
17.  5477 Kadri Sepalaan            Suusahullu 02:03:41 +67:44
M18 Rada (2): 20 KP 6.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5037 Janek Piirisild           Võru       00:56:27
 2. 14469 Hendrik Rull                         01:05:13 +08:46
 3.  6987 Sander Lembra             Võru       01:12:31 +16:04
M21A Rada (2): 20 KP 6.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras     00:45:50
 2. 12087 Priit Tiganik             TTÜ        00:55:29 +09:39
 3. 16987 Meelis Burget             EÜS        00:57:21 +11:31
 4.  2005 Pear Post                 Kobras     00:57:48 +11:58
 5.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:58:55 +13:05
 6.   498 Kalle Ojasoo              Kobras     00:59:16 +13:26
 7.  7680 Janek Riives              TÜ         01:02:04 +16:14
 8.  4821 Erko Jakobson             Rotalia    01:02:44 +16:54
 9.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:04:23 +18:33
10.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:05:17 +19:27
11.  2193 Ander Ojandu              Võru       01:08:47 +22:57
M35 Rada (2): 20 KP 6.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5813 Erik Saarts               Võru       00:48:49
 2.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:00:14 +11:25
 3.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:05:02 +16:13
 4.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:06:07 +17:18
 5. 15197 Sven Heiberg              Cybernetic 01:22:04 +33:15
M40 Rada (2): 20 KP 6.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1938 Raul Kangur               SOK        00:52:31
 2.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   00:56:02 +03:31
 3.  7706 Sairos Hõrak              Võru       01:00:10 +07:39
 4.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:01:28 +08:57
 5.  8761 Raul Jalast               SA Tartu K 01:04:31 +12:00
 6. 13065 Argo Laanemaa                        01:15:11 +22:40
 7. 14398 Alo Rull                  SA Tartu Ü 01:39:23 +46:52
M45 Rada (2): 20 KP 6.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   179 Inno Ling                 Lehola     00:46:12
 2.   217 Toivo Toomas              Peko       00:49:44 +03:32
 3.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:50:55 +04:43
 4.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:53:33 +07:21
 5.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:57:19 +11:07
 6.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:59:15 +13:03
 7.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:02:52 +16:40
 8.  4270 Priit Truusalu            Kape       01:03:00 +16:48
 9.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:13:42 +27:30
10. 16083 Andres Saetalu                       01:21:25 +35:13
11.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:21:29 +35:17
12. 18210 Margus Raud                          01:25:21 +39:09
N21E Rada (2): 20 KP 6.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3717 Laura Joonas              Võru       00:52:44
 2.  2678 Mirja Virve               Kobras     00:53:47 +01:03
 3.  1065 Maret Vaher               Kobras     00:53:57 +01:13
 4.  5025 Marianne Haug             Võru       00:55:38 +02:54
 5.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     00:56:07 +03:23
 6.  3868 Tiina Lind                Ilves      00:59:48 +07:04
 7.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:01:23 +08:39
 8.  3797 Kerstin Uiboupin          Võru       01:04:38 +11:54
VIPP Rada (3): 14 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:51:50
 2.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ         00:55:51 +04:01
 3.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       01:00:09 +08:19
 4.  3679 Kairit Sikkal                        01:05:38 +13:48
 5.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 01:14:30 +22:40
 6.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:48:22 +56:32
M16 Rada (4): 15 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16666 Lauri Pähn                Võru       00:49:48
M21B Rada (4): 15 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3891 Peeter Lind               Kape       00:46:36
 2. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 00:56:08 +09:32
 3.  5115 Tarmo Tüür                           01:04:07 +17:31
 4. 12291 Toomas Rinne                         01:05:04 +18:28
 5.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:05:59 +19:23
 6.  5099 Meelis-Mait Sildoja       TÜ         01:06:32 +19:56
 7. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:07:37 +21:01
 8.  8999 Tarmo Vist                Kobras     01:08:46 +22:10
 9.     0 Rain Lepik                           01:17:56 +31:20
10.  1615 Ürjo Raitar                          01:33:32 +46:56
M50 Rada (4): 15 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2854 Andrus Sipsaka            Harju KEK  01:01:20
M55 Rada (4): 15 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:52:29
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:54:30 +02:01
 3.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       00:55:02 +02:33
 4.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:42:38 +50:09
M60 Rada (4): 15 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:49:35
 2.  3685 Mati Külaase              Võru       00:55:07 +05:32
 3.   708 Rein Prank                Kape       01:03:08 +13:33
 4.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:04:01 +14:26
 5.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:09:59 +20:24
 6. 11216 Kalev Õunsaar             Õru        01:21:12 +31:37
N18 Rada (4): 15 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4500 Maret Lind                Kape       01:12:09
N21A Rada (4): 15 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  7098 Kristiina Laht            Kape       01:13:14
 2.  1339 Piret Kaasik              Ilves      01:17:43 +04:29
N35 Rada (4): 15 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:56:48
 2. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:05:23 +08:35
 3.  3714 Heli Haug                 Võru       01:11:49 +15:01
 4. 16651 Maris Lepik               Kobras     01:17:56 +21:08
 5. 12817 Teele Eensaar                        01:29:22 +32:34
 6.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:39:04 +42:16
N40 Rada (4): 15 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       00:55:08
 2.  1724 Ruta Ottesson             Rae        01:05:23 +10:15
 3.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:16:59 +21:51
 4. 11996 Ellen Tohvri              Assets     01:20:49 +25:41
 5. 14401 Imbi Soomets                         01:20:54 +25:46
 6.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:24:37 +29:29
N45 Rada (4): 15 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1301 Airi Alnek                Võru       01:02:08
 2.  3235 Anne Arold                Ilves      01:04:58 +02:50
 3.  4499 Kaie Konsap               Võru       01:09:00 +06:52
 4.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:27:55 +25:47
 5. 16421 Epp Voitka                Võru       01:31:08 +29:00
VIPT Rada (5): 15 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14475 Ago Mägimets              Tartu      00:36:17
 2.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:44:44 +08:27
 3. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:45:20 +09:03
 4.  5436 Kristi Kirjanen                      00:46:05 +09:48
 5.  5654 Anu Iher                             00:46:20 +10:03
 6. 10140 Villu Serv                Kobras     00:48:37 +12:20
 7.  1104 Uve Nummert               Kape       00:52:29 +16:12
 8.  6105 Ene Laht                  Tartu      00:54:42 +18:25
 9.  4932 Mait Bratka               TÜ         00:55:44 +19:27
10.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:01:12 +24:55
11. 10195 Vampula Oper              Võru       01:09:36 +33:19
12. 16606 Liile Jõgi                WM         01:10:21 +34:04
13. 17033 Kersti Metsoja            Kobras     01:14:26 +38:09
14.  4312 Peeter Põder                         01:14:50 +38:33
15.  7620 Jaanika Kopli             Serviti SK 01:15:01 +38:44
16. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:19:04 +42:47
N50 Rada (5): 15 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      00:54:33
 2.  5017 Heli Viks                 Võru       01:03:48 +09:15
 3. 18381 Külli Samuel                         02:07:53 +73:20
N55 Rada (5): 15 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:05:45
N60 Rada (5): 15 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5012 Mare Leis                 Ilves      00:44:47
 2.  4910 Leili Prans               Ilves      00:47:09 +02:22
 3.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:00:12 +15:25
 4.   146 Maie Abram                Ilves      01:03:26 +18:39
 5. 10196 Maria Oper                Võru       01:10:00 +25:13
 6.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:10:25 +25:38
 7.  3745 Kersti Ploom              Tartu      01:11:41 +26:54
 8.   740 Helle Mürk                Võru       01:18:22 +33:35
M65 Rada (5): 15 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:59:09
 2.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:07:07 +07:58
 3.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:07:37 +08:28
M70 Rada (5): 15 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:46:02
 2.   460 Lembit Vassil             Ilves      00:49:12 +03:10
 3.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:50:10 +04:08
 4.  4336 Rein Raid                 Kape       00:52:37 +06:35
 5.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:57:07 +11:05
 6.  3746 Valter Ploom              SA Tartu V 01:07:03 +21:01
M14 Rada (6): 11 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:34:34
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:47:08 +12:34
 3.  9448 Henri Hummal              Kunda      01:03:22 +28:48
M75 Rada (6): 11 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:26:01
VIPL Rada (6): 11 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  7775 Oleg Koshik               SRD        00:39:05
 2.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     00:44:39 +05:34
 3. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:45:26 +06:21
 4. 10142 Getter Matto              Kobras     00:50:26 +11:21
 5. 15073 Janika Matto              Viluste    00:50:47 +11:42
 6. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:51:22 +12:17
 7. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:51:42 +12:37
 8.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:05:44 +26:39
 9. 17346 Maria Meitsar             Saverna    01:10:38 +31:33
10. 18209 Kerdi Raud                           01:13:29 +34:24
11. 11786 Epp Säga                  Kobras     01:26:33 +47:28
12. 10205 Kaido Raidla              Ilves      01:35:28 +56:23
13. 11302 Jaak Kroon                           02:02:10 +83:05
N14 Rada (6): 11 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:43:40
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:45:41 +02:01
 3.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 01:01:34 +17:54
 4.  5043 Kristina Haug             Võru       01:28:08 +44:28
M12 Rada (7): 9 KP 2.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16234 Hando Allmann             Võru       00:23:49
 2. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru       01:03:11 +39:22
 3. 13004 Mihhail Koshik                       01:15:14 +51:25
 4. 18117 Kristofer Lupp            Võru       01:16:51 +53:02
N12 Rada (7): 9 KP 2.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:29:23
 2. 11065 Agnes Säga                Kobras     00:50:42 +21:19
 3.  1116 Karin Laine               Võru       01:28:13 +58:50
M10 Rada (8): 7 KP 2.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 17356 Mattias Maidla            Põlva Spor 00:22:57
 2. 16240 Aleksander Saluri         Kobras     00:26:50 +03:53
 3.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:29:09 +06:12
M08 Rada (8): 7 KP 2.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 11300 Emil Eensaar                         00:21:42
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:25:56 +04:14
 3. 13504 Erik Kersna                          00:36:43 +15:01
 4. 16605 Henri Kersna                         00:44:58 +23:16
 5. 12746 Paul Piirimäe             Põlva      00:46:41 +24:59
 6. 15088 Villem Piirimäe                      00:46:46 +25:04
 7.     0 Aksel Markus Hallik                  00:54:14 +32:32
N10 Rada (8): 7 KP 2.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:23:04
 2. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:24:26 +01:22
 3. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:31:02 +07:58
 4. 18631 Mariann Jahhu             Tartu Kato 00:36:14 +13:10
 5. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva      01:05:51 +42:47
N08 Rada (8): 7 KP 2.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:25:58
 2. 17667 Evely Ostrov              Põlva Spor 00:33:12 +07:14
 3. 17454 Helena Rull                          01:04:27 +38:29
MRO Rada (9): 17 KP 9.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2452 Margus Hallik             LUS        00:36:00
 2.  5551 Taaniel Tooming           Kobras     00:41:00 +05:00
 3.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     00:41:14 +05:14
 4.  4107 Mait Mändmets             Rae        00:51:18 +15:18
 5.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:51:35 +15:35
 6.  8646 Sander Mirme              Tartu      00:52:58 +16:58
 7. 10309 Jürgen Selgis             Põlva      00:54:08 +18:08
 7. 17347 Arne Tilk                 SK Serviti 00:54:08 +18:08
 9. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 00:57:09 +21:09
10.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:03:06 +27:06
11.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:05:52 +29:52
12. 18635 Erik Valdmaa              Põlva LV   01:45:54 +69:54
     6716 Kauri Kürsa               Põlva      DQ      
NRO Rada (9): 17 KP 9.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5520 Kärt Kürsa                Kobras     01:00:55
 2.  3994 Helena Liiv               Kobras     01:01:45 +00:50
 3.  5934 Ere Kürsa                 Põlva      01:26:10 +25:15
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   328 Indrek Ümarik             Ilves      01:07:57 22p
 2.   795 Toomas Ellervee           Ilves      01:11:00 21p
 3.   145 Jüri Ümarik                          01:28:27 20p
 4.  1234 Sven Rea                  Nõmme      00:57:17 18p
 5.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     01:07:04 18p
 6. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:25:17 17p
 7.  4209 Karl Jaen Lainevool       Ilves      01:27:09 14p
 8. 13620 Liivi Lõhmus              Tartu      01:32:23 14p
 9.  8227 Edith Seegel                         01:36:11 13p
10.   359 Erika Joonas              Võru       00:54:47 11p
11. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:29:25 8p
12.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:49:46 8p
13. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:01:29 8p
14. 18870 Olivier Rege                         01:03:49 8p
15.     0 Kristiina Griðko                     01:17:19 8p
16.     0 Liina Kink                Lõuna Pref 01:45:27 8p
17. 18505 Juta Valli                Võru       00:31:15 7p
18. 18050 Merilin Laanjõe           LA Lepatri 01:06:02 7p
19. 12164 Erle Tüür                            01:14:00 6p
20. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:17:35 3p
21. 15147 Mari Iher                            00:28:08 3p
22. 18044 Gregor Gondiu                        00:25:43 2p
23. 13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva      00:25:54 2p
#1 Rada (M21E): 24 KP 8.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     00:55:57
 2.  6403 Ain Fjodorov              Otepää    M21E     00:56:38 +00:41
 3.  5142 Rene Post                 Kobras    M21E     00:58:39 +02:42
 4.   480 Tarvo Avaste              Tammed    M21E     01:00:04 +04:07
 5.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:01:07 +05:10
 6. 11326 Marten Vunukainen         Kobras    M21E     01:03:58 +08:01
 7.  1136 Marek Atonen              Lehola    M21E     01:05:54 +09:57
 8.  4278 Eduard Pukkonen           Harju KEK M21E     01:07:12 +11:15
 9. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     01:08:50 +12:53
10.     0 Per Ögren                 Rootsi    M21E     01:09:33 +13:36
11.   248 Tõnu Nurm                 Kobras    M21E     01:11:48 +15:51
12.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK      M21E     01:14:36 +18:39
13.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:27:47 +31:50
14.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:29:25 +33:28
15.  5251 Hans Teearu                         M21E     01:50:33 +54:36
16.  2986 Karl Teearu               Otepää    M21E     01:50:40 +54:43
17.     0 Marju Villak              SuusahulluM21E     02:03:41 +67:44
17.  5477 Kadri Sepalaan            SuusahulluM21E     02:03:41 +67:44
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 20 KP 6.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras    M21A     00:45:50
 2.   179 Inno Ling                 Lehola    M45      00:46:12 +00:22
 3.  5813 Erik Saarts               Võru      M35      00:48:49 +02:59
 4.   217 Toivo Toomas              Peko      M45      00:49:44 +03:54
 5.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      00:50:55 +05:05
 6.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      00:52:31 +06:41
 7.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     00:52:44 +06:54
 8.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:53:33 +07:43
 9.  2678 Mirja Virve               Kobras    N21E     00:53:47 +07:57
10.  1065 Maret Vaher               Kobras    N21E     00:53:57 +08:07
11. 12087 Priit Tiganik             TTÜ       M21A     00:55:29 +09:39
12.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     00:55:38 +09:48
13.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M40      00:56:02 +10:12
14.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     00:56:07 +10:17
15.  5037 Janek Piirisild           Võru      M18      00:56:27 +10:37
16.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:57:19 +11:29
17. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     00:57:21 +11:31
18.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     00:57:48 +11:58
19.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     00:58:55 +13:05
20.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      00:59:15 +13:25
21.   498 Kalle Ojasoo              Kobras    M21A     00:59:16 +13:26
22.  3868 Tiina Lind                Ilves     N21E     00:59:48 +13:58
23.  7706 Sairos Hõrak              Võru      M40      01:00:10 +14:20
24.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:00:14 +14:24
25.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     01:01:23 +15:33
26.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      01:01:28 +15:38
27.  7680 Janek Riives              TÜ        M21A     01:02:04 +16:14
28.  4821 Erko Jakobson             Rotalia   M21A     01:02:44 +16:54
29.  5109 Kristjan Vällik           Korp! RotaM45      01:02:52 +17:02
30.  4270 Priit Truusalu            Kape      M45      01:03:00 +17:10
31.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:04:23 +18:33
32.  8761 Raul Jalast               SA Tartu KM40      01:04:31 +18:41
33.  3797 Kerstin Uiboupin          Võru      N21E     01:04:38 +18:48
34.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M35      01:05:02 +19:12
35. 14469 Hendrik Rull                        M18      01:05:13 +19:23
36.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:05:17 +19:27
37.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:06:07 +20:17
38.  2193 Ander Ojandu              Võru      M21A     01:08:47 +22:57
39.  6987 Sander Lembra             Võru      M18      01:12:31 +26:41
40.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:13:42 +27:52
41. 13065 Argo Laanemaa                       M40      01:15:11 +29:21
42. 16083 Andres Saetalu                      M45      01:21:25 +35:35
43.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring AM45      01:21:29 +35:39
44. 15197 Sven Heiberg              CyberneticM35      01:22:04 +36:14
45. 18210 Margus Raud                         M45      01:25:21 +39:31
46. 14398 Alo Rull                  SA Tartu ÜM40      01:39:23 +53:33
#3 Rada (VIPP): 14 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    VIPP     00:51:50
 2.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ        VIPP     00:55:51 +04:01
 3.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      VIPP     01:00:09 +08:19
 4.  3679 Kairit Sikkal                       VIPP     01:05:38 +13:48
 5.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPP     01:14:30 +22:40
 6.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:48:22 +56:32
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 15 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:46:36
 2.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      00:49:35 +02:59
 3. 16666 Lauri Pähn                Võru      M16      00:49:48 +03:12
 4.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M55      00:52:29 +05:53
 5.  4314 Ago Käis                  Kobras    M55      00:54:30 +07:54
 6.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M55      00:55:02 +08:26
 7.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      00:55:07 +08:31
 8.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N40      00:55:08 +08:32
 9. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM21B     00:56:08 +09:32
10.   557 Kristi Vassil             Ilves     N35      00:56:48 +10:12
11.  2854 Andrus Sipsaka            Harju KEK M50      01:01:20 +14:44
12.  1301 Airi Alnek                Võru      N45      01:02:08 +15:32
13.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:03:08 +16:32
14.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      01:04:01 +17:25
15.  5115 Tarmo Tüür                          M21B     01:04:07 +17:31
16.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:04:58 +18:22
17. 12291 Toomas Rinne                        M21B     01:05:04 +18:28
18. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:05:23 +18:47
18.  1724 Ruta Ottesson             Rae       N40      01:05:23 +18:47
20.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     01:05:59 +19:23
21.  5099 Meelis-Mait Sildoja       TÜ        M21B     01:06:32 +19:56
22. 18049 Madis Haug                AS Toftan M21B     01:07:37 +21:01
23.  8999 Tarmo Vist                Kobras    M21B     01:08:46 +22:10
24.  4499 Kaie Konsap               Võru      N45      01:09:00 +22:24
25.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M60      01:09:59 +23:23
26.  3714 Heli Haug                 Võru      N35      01:11:49 +25:13
27.  4500 Maret Lind                Kape      N18      01:12:09 +25:33
28.  7098 Kristiina Laht            Kape      N21A     01:13:14 +26:38
29.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N40      01:16:59 +30:23
30.  1339 Piret Kaasik              Ilves     N21A     01:17:43 +31:07
31. 16651 Maris Lepik               Kobras    N35      01:17:56 +31:20
31.     0 Rain Lepik                          M21B     01:17:56 +31:20
33. 11996 Ellen Tohvri              Assets    N40      01:20:49 +34:13
34. 14401 Imbi Soomets                        N40      01:20:54 +34:18
35. 11216 Kalev Õunsaar             Õru       M60      01:21:12 +34:36
36.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:24:37 +38:01
37.   707 Riina Kivikas             Ilves     N45      01:27:55 +41:19
38. 12817 Teele Eensaar                       N35      01:29:22 +42:46
39. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:31:08 +44:32
40.  1615 Ürjo Raitar                         M21B     01:33:32 +46:56
41.  2044 Epp Kroon                 Ilves     N35      01:39:04 +52:28
42.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:42:38 +56:02
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 15 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 14475 Ago Mägimets              Tartu     VIPT     00:36:17
 2.  3820 Silver Rebenits           Kape      VIPT     00:44:44 +08:27
 3.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      00:44:47 +08:30
 4. 13539 Siim Helmoja              Kobras    VIPT     00:45:20 +09:03
 5.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:46:02 +09:45
 6.  5436 Kristi Kirjanen                     VIPT     00:46:05 +09:48
 7.  5654 Anu Iher                            VIPT     00:46:20 +10:03
 8.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:47:09 +10:52
 9. 10140 Villu Serv                Kobras    VIPT     00:48:37 +12:20
10.   460 Lembit Vassil             Ilves     M70      00:49:12 +12:55
11.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:50:10 +13:53
12.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:52:29 +16:12
13.  4336 Rein Raid                 Kape      M70      00:52:37 +16:20
14.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      00:54:33 +18:16
15.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPT     00:54:42 +18:25
16.  4932 Mait Bratka               TÜ        VIPT     00:55:44 +19:27
17.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      00:57:07 +20:50
18.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:59:09 +22:52
19.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves     N60      01:00:12 +23:55
20.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     01:01:12 +24:55
21.   146 Maie Abram                Ilves     N60      01:03:26 +27:09
22.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      01:03:48 +27:31
23.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      01:05:45 +29:28
24.  3746 Valter Ploom              SA Tartu VM70      01:07:03 +30:46
25.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M65      01:07:07 +30:50
26.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M65      01:07:37 +31:20
27. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:09:36 +33:19
28. 10196 Maria Oper                Võru      N60      01:10:00 +33:43
29. 16606 Liile Jõgi                WM        VIPT     01:10:21 +34:04
30.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N60      01:10:25 +34:08
31.  3745 Kersti Ploom              Tartu     N60      01:11:41 +35:24
32. 17033 Kersti Metsoja            Kobras    VIPT     01:14:26 +38:09
33.  4312 Peeter Põder                        VIPT     01:14:50 +38:33
34.  7620 Jaanika Kopli             Serviti SKVIPT     01:15:01 +38:44
35.   740 Helle Mürk                Võru      N60      01:18:22 +42:05
36. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     01:19:04 +42:47
37. 18381 Külli Samuel                        N50      02:07:53 +91:36
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 11 KP 4.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras    M14      00:34:34
 2.  7775 Oleg Koshik               SRD       VIPL     00:39:05 +04:31
 3. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N14      00:43:40 +09:06
 4.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras    VIPL     00:44:39 +10:05
 5. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     00:45:26 +10:52
 6. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N14      00:45:41 +11:07
 7. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:47:08 +12:34
 8. 10142 Getter Matto              Kobras    VIPL     00:50:26 +15:52
 9. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:50:47 +16:13
10. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:51:22 +16:48
11. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:51:42 +17:08
12.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      01:01:34 +27:00
13.  9448 Henri Hummal              Kunda     M14      01:03:22 +28:48
14.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     01:05:44 +31:10
15. 17346 Maria Meitsar             Saverna   VIPL     01:10:38 +36:04
16. 18209 Kerdi Raud                          VIPL     01:13:29 +38:55
17.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:26:01 +51:27
18. 11786 Epp Säga                  Kobras    VIPL     01:26:33 +51:59
19.  5043 Kristina Haug             Võru      N14      01:28:08 +53:34
20. 10205 Kaido Raidla              Ilves     VIPL     01:35:28 +60:54
21. 11302 Jaak Kroon                          VIPL     02:02:10 +87:36
#7 Rada (M12,N12): 9 KP 2.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:23:49
 2. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N12      00:29:23 +05:34
 3. 11065 Agnes Säga                Kobras    N12      00:50:42 +26:53
 4. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru      M12      01:03:11 +39:22
 5. 13004 Mihhail Koshik                      M12      01:15:14 +51:25
 6. 18117 Kristofer Lupp            Võru      M12      01:16:51 +53:02
 7.  1116 Karin Laine               Võru      N12      01:28:13 +64:24
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 7 KP 2.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 11300 Emil Eensaar                        M08      00:21:42
 2. 17356 Mattias Maidla            Põlva SporM10      00:22:57 +01:15
 3. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN10      00:23:04 +01:22
 4. 17668 Anete Saar                Põlva SporN10      00:24:26 +02:44
 5. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:25:56 +04:14
 6. 15058 Emily Vinne               Põlva SporN08      00:25:58 +04:16
 7. 16240 Aleksander Saluri         Kobras    M10      00:26:50 +05:08
 8.  1435 Kerten Matto              Kobras    M10      00:29:09 +07:27
 9. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N10      00:31:02 +09:20
10. 17667 Evely Ostrov              Põlva SporN08      00:33:12 +11:30
11. 18631 Mariann Jahhu             Tartu KatoN10      00:36:14 +14:32
12. 13504 Erik Kersna                         M08      00:36:43 +15:01
13. 16605 Henri Kersna                        M08      00:44:58 +23:16
14. 12746 Paul Piirimäe             Põlva     M08      00:46:41 +24:59
15. 15088 Villem Piirimäe                     M08      00:46:46 +25:04
16.     0 Aksel Markus Hallik                 M08      00:54:14 +32:32
17. 17454 Helena Rull                         N08      01:04:27 +42:45
18. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva     N10      01:05:51 +44:09
#9 Rada (MRO,NRO): 17 KP 9.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  2452 Margus Hallik             LUS       MRO      00:36:00
 2.  5551 Taaniel Tooming           Kobras    MRO      00:41:00 +05:00
 3.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK    MRO      00:41:14 +05:14
 4.  4107 Mait Mändmets             Rae       MRO      00:51:18 +15:18
 5.  2661 Indrek Mahla              Peko      MRO      00:51:35 +15:35
 6.  8646 Sander Mirme              Tartu     MRO      00:52:58 +16:58
 7. 10309 Jürgen Selgis             Põlva     MRO      00:54:08 +18:08
 7. 17347 Arne Tilk                 SK ServitiMRO      00:54:08 +18:08
 9. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseMRO      00:57:09 +21:09
10.  5520 Kärt Kürsa                Kobras    NRO      01:00:55 +24:55
11.  3994 Helena Liiv               Kobras    NRO      01:01:45 +25:45
12.  4314 Ago Käis                  Kobras    MRO      01:03:06 +27:06
13.  1072 Heiki Rammul              Ilves     MRO      01:05:52 +29:52
14.  5934 Ere Kürsa                 Põlva     NRO      01:26:10 +50:10
15. 18635 Erik Valdmaa              Põlva LV  MRO      01:45:54 +69:54
     6716 Kauri Kürsa               Põlva     MRO      DQ      

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.35 [2012.401] @ 1.08.2012 0:38:11 Kobras