Põlva 13 teisipäevak, Valgesoo küla

03.07.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Kaarel Kure
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [N08] [N10] [N12]
[N14] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 20 KP 9.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4191 Kaur Kase                 Võru       00:56:50
 2.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH        01:02:21 +05:31
 3.  3446 Tanel Mõttus              Võru       01:03:12 +06:22
 4. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:03:39 +06:49
 5.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:04:07 +07:17
 6.  6403 Ain Fjodorov              Otepää     01:04:58 +08:08
 7.  3928 Mattias Rennel            Harju KEK  01:05:21 +08:31
 8.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:10:50 +14:00
 9.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:11:55 +15:05
10.  1136 Marek Atonen              Lehola     01:12:27 +15:37
11. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     01:12:37 +15:47
12. 13238 Valdur Jaht               Suusahullu 01:13:22 +16:32
13.  5813 Erik Saarts               Võru       01:13:25 +16:35
14.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:13:32 +16:42
15.  5929 Janek Orro                Võru       01:13:39 +16:49
16.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:19:30 +22:40
17.  7521 Alar Kume                 Võru       01:25:12 +28:22
18.  1469 Tanel Kalm                Peko       01:28:04 +31:14
19. 13451 Janoš Nikopensius         AARAIN     01:28:05 +31:15
20.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:28:31 +31:41
21. 17048 Andres Saetalu            Nõo Reaalg 01:38:36 +41:46
M18 Rada (2): 18 KP 7.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  7624 Mihkel Tarve              Kobras     01:03:51
 2.  6987 Sander Lembra             Võru       01:22:30 +18:39
 3. 14469 Hendrik Rull                         01:24:00 +20:09
M21A Rada (2): 18 KP 7.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras     00:48:48
 2.   480 Tarvo Avaste              Tammed     00:51:48 +03:00
 3.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT     00:53:33 +04:45
 4.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:57:22 +08:34
 5.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:58:51 +10:03
 6.  4324 Johannes Heinsoo          Ilves      00:58:58 +10:10
 7.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:03:24 +14:36
 8. 16987 Meelis Burget             EÜS        01:03:43 +14:55
 9.  2005 Pear Post                 Kobras     01:07:27 +18:39
10. 10663 Veiko Virunurm            Võru       01:08:33 +19:45
11.  5397 Targo Tennisberg          Tartu      01:08:56 +20:08
12.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ         01:14:54 +26:06
M35 Rada (2): 18 KP 7.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:53:31
 2.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       00:55:12 +01:41
 3. 10226 Meelis Merenäkk                      00:57:38 +04:07
 4.  2191 Eero Mõttus               Võru       00:58:05 +04:34
 5.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:59:32 +06:01
 6.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:05:10 +11:39
 7.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:05:54 +12:23
 8.  2661 Indrek Mahla              Peko       01:05:59 +12:28
 9.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:06:31 +13:00
10.  2704 Rivo Kenk                 Kobras     01:06:45 +13:14
11.  7087 Taavi Pae                 Tartu      01:12:59 +19:28
12. 14475 Ago Mägimets              Tartu      01:25:19 +31:48
M40 Rada (2): 18 KP 7.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5730 Allar Padari              HOK        00:51:22
 2.  4962 Antti Roose               Kobras     00:52:08 +00:46
 3.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   00:52:37 +01:15
 4.  5673 Andres Pae                Suusahullu 00:52:39 +01:17
 5.  1938 Raul Kangur               SOK        01:03:03 +11:41
 6.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      01:04:17 +12:55
 7. 14567 Urmas Laur                Gild       01:04:20 +12:58
 8.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:05:33 +14:11
 9.  1629 Vallo Kask                Tartu      01:11:21 +19:59
10. 15834 Romas Vals                Tartu      01:45:04 +53:42
M45 Rada (2): 18 KP 7.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:58:30
 2.  5931 Toomas Tarve              Kobras     01:01:22 +02:52
 3.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:05:44 +07:14
 4.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:05:58 +07:28
 5.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:13:34 +15:04
N21E Rada (2): 18 KP 7.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:55:52
 2.  1065 Maret Vaher               Kobras     00:59:50 +03:58
 3.  3797 Kerstin Uiboupin          Võru       01:02:00 +06:08
 4.   485 Triin Vask                Ilves      01:10:49 +14:57
 5.  3868 Tiina Lind                Ilves      01:13:19 +17:27
 6.  3994 Helena Liiv               Kobras     01:32:04 +36:12
VIPP Rada (3): 16 KP 5.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:38:40
 2. 15859 Tõnu Arrak                Velo       00:49:49 +11:09
 3. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:50:27 +11:47
 4.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:52:04 +13:24
 5.  5521 Karl Kürsa                Kobras     00:52:40 +14:00
 6. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:56:16 +17:36
 7.  5477 Kadri Sepalaan            Suusahullu 00:58:31 +19:51
 8. 16083 Andres Saetalu            Tartu      01:10:48 +32:08
 9.  3679 Kairit Sikkal             Hansa Spor 01:13:49 +35:09
10.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:16:05 +37:25
11.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:18:16 +39:36
M21B Rada (4): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  7987 Marko Avikson             Kobras     00:52:20
 2. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:01:17 +08:57
 3. 18210 Margus Raud               Suusahullu 01:03:49 +11:29
 4.  8999 Tarmo Vist                Kobras     01:04:00 +11:40
 5. 13667 Marko Valdner             ELTEL      01:07:10 +14:50
 6.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:07:23 +15:03
 7.  5115 Tarmo Tüür                Tartu      01:07:36 +15:16
 8. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:20:07 +27:47
 9.  8699 Marko Soom                Puudub     01:25:14 +32:54
10. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:29:26 +37:06
M55 Rada (4): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:52:21
 2.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:55:00 +02:39
M60 Rada (4): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   708 Rein Prank                Kape       00:57:08
 2.  3685 Mati Külaase              Võru       00:58:23 +01:15
 3.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:09:12 +12:04
 4.  1404 Ülo Needo                 OK Kobras  01:10:17 +13:09
 5.   706 Endel Remmet              Kape       01:12:04 +14:56
N18 Rada (4): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10142 Getter Matto              Kobras     01:13:59
N21A Rada (4): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:49:24
 2.  2515 Age Poom                  Tartu      00:57:02 +07:38
 3.  4436 Külli Leiger              Kape       01:01:31 +12:07
 4.  8608 Ester Klaas               Räpina     01:12:22 +22:58
 5.  8915 Triin Eerik               Tallinn    01:15:46 +26:22
 6. 15005 Mari Fjodorov             Otepää     01:18:39 +29:15
 7. 13663 Katrin Gabrel                        01:27:06 +37:42
N35 Rada (4): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:46:34
 2. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:02:57 +16:23
 3.  5465 Miina Käos                LSF PT     01:18:45 +32:11
 4.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:22:54 +36:20
N40 Rada (4): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:07:45
 2.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:14:06 +06:21
 3. 14401 Imbi Soomets              Tartu      01:21:39 +13:54
 4. 11996 Ellen Tohvri              Assets     01:21:50 +14:05
N45 Rada (4): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:06:07
 2. 16421 Epp Voitka                Võru       01:08:45 +02:38
 3.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:14:15 +08:08
 4. 11985 Anne Rohtmets             SA TÜK     01:38:31 +32:24
VIPT Rada (5): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2781 Priit Nurmoja             Kobras     00:43:30
 2.  7620 Jaanika Kopli             Serviti SK 00:44:26 +00:56
 3.  1104 Uve Nummert               Kape       00:47:13 +03:43
 4.  4239 Katri Hirv                Võru       00:47:40 +04:10
 5. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 00:49:06 +05:36
 6.  5436 Kristi Kirjanen           Tartu      00:49:10 +05:40
 7.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:50:35 +07:05
 8. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   00:51:25 +07:55
 9. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      00:51:52 +08:22
10. 17990 Liisa Roop                Võru       00:52:16 +08:46
11.  3397 Markus Puusepp            Võru       00:52:22 +08:52
12.  5654 Anu Iher                  T          00:52:45 +09:15
13.  4932 Mait Bratka               TÜ         00:53:49 +10:19
14.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:54:00 +10:30
15. 10195 Vampula Oper              Võru       00:56:25 +12:55
16. 16227 Ander Adamson             Kobras     00:58:30 +15:00
17.  5271 Marje Zernant             Tartu      01:01:30 +18:00
18. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:10:16 +26:46
19. 16606 Liile Jõgi                WM         01:22:00 +38:30
20. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:22:20 +38:50
N50 Rada (5): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      00:56:45
N60 Rada (5): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10196 Maria Oper                Võru       00:56:31
 2.  3745 Kersti Ploom              Tartu      00:57:51 +01:20
 3.   740 Helle Mürk                Võru       01:07:20 +10:49
M70 Rada (5): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:41:33
 2.  4336 Rein Raid                 Kape       00:43:35 +02:02
 3.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:43:39 +02:06
 4.  3746 Valter Ploom              SA Tartu V 00:51:46 +10:13
 5.   460 Lembit Vassil             Ilves      00:52:44 +11:11
M14 Rada (6): 12 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:41:25
 2. 13637 Risto Valdner             KiG        00:50:26 +09:01
 3. 12533 Eva Loolaid-Raudpuu       EOMAP      00:54:31 +13:06
 4. 14399 Ralf Hõim                 Kobras     01:00:00 +18:35
M75 Rada (6): 12 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:18:21
VIPL Rada (6): 12 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3978 Matis Pääslane            Ilves      00:40:21
 2. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:44:15 +03:54
 3. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:51:20 +10:59
 4.  6105 Ene Laht                  Tartu      00:51:47 +11:26
 5. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:54:01 +13:40
 6. 14011 Sigrid Paul               SA TÜK     00:54:19 +13:58
 7. 17659 Kairi Kivistik            Tartu      00:57:20 +16:59
 8. 15073 Janika Matto              Viluste    00:58:54 +18:33
 9. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:59:13 +18:52
10.  4312 Peeter Põder                         01:05:38 +25:17
11.     0 Margo Taliväting          Tartu      01:05:54 +25:33
12.  6716 Kauri Kürsa               Põlva      01:07:22 +27:01
13.  5934 Ere Kürsa                 Põlva      01:07:27 +27:06
14. 17033 Kersti Metsoja            Kobras     01:09:44 +29:23
15. 11786 Epp Säga                  Kobras     01:14:08 +33:47
16.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:31:56 +51:35
17. 10205 Kaido Raidla              Ilves      01:32:14 +51:53
18. 18633 Martin Raud               Tartu      01:33:06 +52:45
19. 18209 Kerdi Raud                Tartu      01:40:31 +60:10
20. 11302 Jaak Kroon                Tartu      01:42:16 +61:55
N14 Rada (6): 12 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  6784 Kirke Timmusk             SRD        00:51:37
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:57:02 +05:25
 3. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     01:09:48 +18:11
 4. 15133 Kertu Liisa Lepik         MHG        01:33:41 +42:04
 5. 18274 Kirke Maria Lepik         MHG        01:33:46 +42:09
M12 Rada (7): 11 KP 3.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16234 Hando Allmann             Võru       00:38:11
 2. 19122 Sander Lepik              TKiG       00:46:49 +08:38
 3. 16228 Dainis Männiste           Kobras     01:03:18 +25:07
 4. 15707 Karel Kuragin             Võru       01:20:43 +42:32
N12 Rada (7): 11 KP 3.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.     0 Tuuli Torop               Tallinn    00:57:34
 2. 12695 Ingrid Tõrra              TKiG       00:57:56 +00:22
 3.  5043 Kristina Haug             Võru       01:04:58 +07:24
M10 Rada (8): 7 KP 2.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 17356 Mattias Maidla            Põlva Spor 00:22:33
 2. 16240 Aleksander Saluri         Kobras     00:24:02 +01:29
 3.  5241 Mehis Taevere             Katoliku k 00:32:48 +10:15
 4.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:33:11 +10:38
 5. 14008 Karl Martin Puna                     00:58:22 +35:49
M08 Rada (8): 7 KP 2.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 15088 Villem Piirimäe           Põlva      00:38:13
 2. 13504 Erik Kersna               Ilves      00:41:00 +02:47
 3. 16605 Henri Kersna              Ilves      00:41:39 +03:26
 4. 13814 Rudolf Pae                Kivikese l 00:42:47 +04:34
 5. 17585 Renno Merenäkk                       00:43:10 +04:57
 6. 12746 Paul Piirimäe             Põlva      00:47:37 +09:24
 7.     0 Sass Samuel Suurmets      Põlva      01:33:04 +54:51
N10 Rada (8): 7 KP 2.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:24:38
 2. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:25:10 +00:32
 3. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:30:37 +05:59
 4.     0 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:31:45 +07:07
N08 Rada (8): 7 KP 2.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:26:28
 2. 17667 Evely Ostrov              Põlva Spor 00:30:14 +03:46
 3.     0 Tuuli Torop               Tallinn    00:40:59 +14:31
 4.     0 Gerdruth Tõrra            Tartu      00:41:00 +14:32
 5. 18631 Mariann Jahhu             Tartu Kato 00:52:01 +25:33
 6.     0 Kaisa Päkk                Tartumaa   01:05:01 +38:33
 7. 16215 Emma Suurmets             Põlvba     01:33:04 +66:36
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      01:52:12 22p
 2.   145 Jüri Ümarik                          01:11:57 20p
 3.  6090 Taivo Täht                Tartu      01:04:03 17p
 4. 12087 Priit Tiganik             TTÜ        01:13:33 17p
 5. 13065 Argo Laanemaa             Kuperjanov 01:19:24 17p
 6.  5520 Kärt Kürsa                Kobras     01:31:48 17p
 7.  3714 Heli Haug                 Võru       00:56:55 14p
 8. 13539 Siim Helmoja              Kobras     01:01:36 14p
 9.  5091 Kaur Kirjanen             TÜ         00:52:07 13p
10.  5350 Kerda Timmusk             SRD        01:18:40 13p
11. 14475 Ago Mägimets              Tartu      00:37:21 12p
12.  2016 Minija Pääslane           Ilves      00:47:45 12p
13. 17962 Janar Saks                Võru       00:39:34 11p
14. 17846 Markus Mürk               Võru       00:39:35 11p
15. 15856 Piret Joonas              Tartu      00:51:08 11p
16.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 00:51:42 11p
17. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:57:06 11p
18. 17346 Maria Meitsar             Saverna    00:58:17 11p
19.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:02:56 11p
20. 12164 Erle Tüür                            01:07:50 11p
21.  9815 Hanna Hummal              Kunda      01:24:18 11p
22.   127 Jüri Zimmermann           Kape       00:37:35 9p
23.     0 Sünne Mäll                Tartu      01:25:32 8p
23.     0 Krista Kruus              Tartu      01:25:32 8p
23.     0 Karin Plakk               Tartu      01:25:32 8p
26.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:17:38 7p
27. 18505 Juta Valli                Võru       00:31:45 7p
28.     0 Kadri Eskor                          00:53:18 5p
29.     0 Kaur Eskor                           00:55:12 5p
30. 11700 Karl Oskar Orro           Võru       00:30:42 4p
#1 Rada (M21E): 20 KP 9.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  4191 Kaur Kase                 Võru      M21E     00:56:50
 2.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH       M21E     01:02:21 +05:31
 3.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     01:03:12 +06:22
 4. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     01:03:39 +06:49
 5.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:04:07 +07:17
 6.  6403 Ain Fjodorov              Otepää    M21E     01:04:58 +08:08
 7.  3928 Mattias Rennel            Harju KEK M21E     01:05:21 +08:31
 8.  9598 Martti Mikk               seiklusporM21E     01:10:50 +14:00
 9.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M21E     01:11:55 +15:05
10.  1136 Marek Atonen              Lehola    M21E     01:12:27 +15:37
11. 11326 Marten Vunukainen         Kobras    M21E     01:12:37 +15:47
12. 13238 Valdur Jaht               SuusahulluM21E     01:13:22 +16:32
13.  5813 Erik Saarts               Võru      M21E     01:13:25 +16:35
14.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:13:32 +16:42
15.  5929 Janek Orro                Võru      M21E     01:13:39 +16:49
16.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M21E     01:19:30 +22:40
17.  7521 Alar Kume                 Võru      M21E     01:25:12 +28:22
18.  1469 Tanel Kalm                Peko      M21E     01:28:04 +31:14
19. 13451 Janoš Nikopensius         AARAIN    M21E     01:28:05 +31:15
20.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:28:31 +31:41
21. 17048 Andres Saetalu            Nõo ReaalgM21E     01:38:36 +41:46
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 18 KP 7.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras    M21A     00:48:48
 2.  5730 Allar Padari              HOK       M40      00:51:22 +02:34
 3.   480 Tarvo Avaste              Tammed    M21A     00:51:48 +03:00
 4.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      00:52:08 +03:20
 5.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M40      00:52:37 +03:49
 6.  5673 Andres Pae                SuusahulluM40      00:52:39 +03:51
 7.   738 Priit Pääslane            Ilves     M35      00:53:31 +04:43
 8.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT    M21A     00:53:33 +04:45
 9.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M35      00:55:12 +06:24
10.  4238 Eleri Hirv                Võru      N21E     00:55:52 +07:04
11.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     00:57:22 +08:34
12. 10226 Meelis Merenäkk                     M35      00:57:38 +08:50
13.  2191 Eero Mõttus               Võru      M35      00:58:05 +09:17
14.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:58:30 +09:42
15.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     00:58:51 +10:03
16.  4324 Johannes Heinsoo          Ilves     M21A     00:58:58 +10:10
17.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      00:59:32 +10:44
18.  1065 Maret Vaher               Kobras    N21E     00:59:50 +11:02
19.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      01:01:22 +12:34
20.  3797 Kerstin Uiboupin          Võru      N21E     01:02:00 +13:12
21.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      01:03:03 +14:15
22.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:03:24 +14:36
23. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     01:03:43 +14:55
24.  7624 Mihkel Tarve              Kobras    M18      01:03:51 +15:03
25.  5156 Tarmo Zernant             Ilves     M40      01:04:17 +15:29
26. 14567 Urmas Laur                Gild      M40      01:04:20 +15:32
27.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:05:10 +16:22
28.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:05:33 +16:45
29.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:05:44 +16:56
30.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M35      01:05:54 +17:06
31.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:05:58 +17:10
32.  2661 Indrek Mahla              Peko      M35      01:05:59 +17:11
33.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M35      01:06:31 +17:43
34.  2704 Rivo Kenk                 Kobras    M35      01:06:45 +17:57
35.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:07:27 +18:39
36. 10663 Veiko Virunurm            Võru      M21A     01:08:33 +19:45
37.  5397 Targo Tennisberg          Tartu     M21A     01:08:56 +20:08
38.   485 Triin Vask                Ilves     N21E     01:10:49 +22:01
39.  1629 Vallo Kask                Tartu     M40      01:11:21 +22:33
40.  7087 Taavi Pae                 Tartu     M35      01:12:59 +24:11
41.  3868 Tiina Lind                Ilves     N21E     01:13:19 +24:31
42.  5109 Kristjan Vällik           Korp! RotaM45      01:13:34 +24:46
43.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ        M21A     01:14:54 +26:06
44.  6987 Sander Lembra             Võru      M18      01:22:30 +33:42
45. 14469 Hendrik Rull                        M18      01:24:00 +35:12
46. 14475 Ago Mägimets              Tartu     M35      01:25:19 +36:31
47.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21E     01:32:04 +43:16
48. 15834 Romas Vals                Tartu     M40      01:45:04 +56:16
#3 Rada (VIPP): 16 KP 5.70 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  1257 Tarmo Laht                Kape      VIPP     00:38:40
 2. 15859 Tõnu Arrak                Velo      VIPP     00:49:49 +11:09
 3. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    VIPP     00:50:27 +11:47
 4.  3820 Silver Rebenits           Kape      VIPP     00:52:04 +13:24
 5.  5521 Karl Kürsa                Kobras    VIPP     00:52:40 +14:00
 6. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPP     00:56:16 +17:36
 7.  5477 Kadri Sepalaan            SuusahulluVIPP     00:58:31 +19:51
 8. 16083 Andres Saetalu            Tartu     VIPP     01:10:48 +32:08
 9.  3679 Kairit Sikkal             Hansa SporVIPP     01:13:49 +35:09
10.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    VIPP     01:16:05 +37:25
11.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:18:16 +39:36
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 14 KP 5.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves     N35      00:46:34
 2.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21A     00:49:24 +02:50
 3.  7987 Marko Avikson             Kobras    M21B     00:52:20 +05:46
 4.  4314 Ago Käis                  Kobras    M55      00:52:21 +05:47
 5.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M55      00:55:00 +08:26
 6.  2515 Age Poom                  Tartu     N21A     00:57:02 +10:28
 7.   708 Rein Prank                Kape      M60      00:57:08 +10:34
 8.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      00:58:23 +11:49
 9. 16456 Valeri Kuragin            Võru      M21B     01:01:17 +14:43
10.  4436 Külli Leiger              Kape      N21A     01:01:31 +14:57
11. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:02:57 +16:23
12. 18210 Margus Raud               SuusahulluM21B     01:03:49 +17:15
13.  8999 Tarmo Vist                Kobras    M21B     01:04:00 +17:26
14.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:06:07 +19:33
15. 13667 Marko Valdner             ELTEL     M21B     01:07:10 +20:36
16.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     01:07:23 +20:49
17.  5115 Tarmo Tüür                Tartu     M21B     01:07:36 +21:02
18.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      01:07:45 +21:11
19. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:08:45 +22:11
20.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M60      01:09:12 +22:38
21.  1404 Ülo Needo                 OK Kobras M60      01:10:17 +23:43
22.   706 Endel Remmet              Kape      M60      01:12:04 +25:30
23.  8608 Ester Klaas               Räpina    N21A     01:12:22 +25:48
24. 10142 Getter Matto              Kobras    N18      01:13:59 +27:25
25.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N40      01:14:06 +27:32
26.   707 Riina Kivikas             Ilves     N45      01:14:15 +27:41
27.  8915 Triin Eerik               Tallinn   N21A     01:15:46 +29:12
28. 15005 Mari Fjodorov             Otepää    N21A     01:18:39 +32:05
29.  5465 Miina Käos                LSF PT    N35      01:18:45 +32:11
30. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM21B     01:20:07 +33:33
31. 14401 Imbi Soomets              Tartu     N40      01:21:39 +35:05
32. 11996 Ellen Tohvri              Assets    N40      01:21:50 +35:16
33.  2044 Epp Kroon                 Ilves     N35      01:22:54 +36:20
34.  8699 Marko Soom                Puudub    M21B     01:25:14 +38:40
35. 13663 Katrin Gabrel                       N21A     01:27:06 +40:32
36. 18049 Madis Haug                AS Toftan M21B     01:29:26 +42:52
37. 11985 Anne Rohtmets             SA TÜK    N45      01:38:31 +51:57
#5 Rada (VIPT,M16,N50,N55,N60,M65,M70): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:41:33
 2.  2781 Priit Nurmoja             Kobras    VIPT     00:43:30 +01:57
 3.  4336 Rein Raid                 Kape      M70      00:43:35 +02:02
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      00:43:39 +02:06
 5.  7620 Jaanika Kopli             Serviti SKVIPT     00:44:26 +02:53
 6.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:47:13 +05:40
 7.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPT     00:47:40 +06:07
 8. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu ÜlikVIPT     00:49:06 +07:33
 9.  5436 Kristi Kirjanen           Tartu     VIPT     00:49:10 +07:37
10.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     00:50:35 +09:02
11. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     00:51:25 +09:52
12.  3746 Valter Ploom              SA Tartu VM70      00:51:46 +10:13
13. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     VIPT     00:51:52 +10:19
14. 17990 Liisa Roop                Võru      VIPT     00:52:16 +10:43
15.  3397 Markus Puusepp            Võru      VIPT     00:52:22 +10:49
16.   460 Lembit Vassil             Ilves     M70      00:52:44 +11:11
17.  5654 Anu Iher                  T         VIPT     00:52:45 +11:12
18.  4932 Mait Bratka               TÜ        VIPT     00:53:49 +12:16
19.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     00:54:00 +12:27
20. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     00:56:25 +14:52
21. 10196 Maria Oper                Võru      N60      00:56:31 +14:58
22.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      00:56:45 +15:12
23.  3745 Kersti Ploom              Tartu     N60      00:57:51 +16:18
24. 16227 Ander Adamson             Kobras    VIPT     00:58:30 +16:57
25.  5271 Marje Zernant             Tartu     VIPT     01:01:30 +19:57
26.   740 Helle Mürk                Võru      N60      01:07:20 +25:47
27. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     01:10:16 +28:43
28. 16606 Liile Jõgi                WM        VIPT     01:22:00 +40:27
29. 15833 Kadri Isakar              LSF PT    VIPT     01:22:20 +40:47
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 12 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  3978 Matis Pääslane            Ilves     VIPL     00:40:21
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M14      00:41:25 +01:04
 3. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     00:44:15 +03:54
 4. 13637 Risto Valdner             KiG       M14      00:50:26 +10:05
 5. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:51:20 +10:59
 6.  6784 Kirke Timmusk             SRD       N14      00:51:37 +11:16
 7.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPL     00:51:47 +11:26
 8. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:54:01 +13:40
 9. 14011 Sigrid Paul               SA TÜK    VIPL     00:54:19 +13:58
10. 12533 Eva Loolaid-Raudpuu       EOMAP     M14      00:54:31 +14:10
11. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N14      00:57:02 +16:41
12. 17659 Kairi Kivistik            Tartu     VIPL     00:57:20 +16:59
13. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:58:54 +18:33
14. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:59:13 +18:52
15. 14399 Ralf Hõim                 Kobras    M14      01:00:00 +19:39
16.  4312 Peeter Põder                        VIPL     01:05:38 +25:17
17.     0 Margo Taliväting          Tartu     VIPL     01:05:54 +25:33
18.  6716 Kauri Kürsa               Põlva     VIPL     01:07:22 +27:01
19.  5934 Ere Kürsa                 Põlva     VIPL     01:07:27 +27:06
20. 17033 Kersti Metsoja            Kobras    VIPL     01:09:44 +29:23
21. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N14      01:09:48 +29:27
22. 11786 Epp Säga                  Kobras    VIPL     01:14:08 +33:47
23.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:18:21 +38:00
24.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     01:31:56 +51:35
25. 10205 Kaido Raidla              Ilves     VIPL     01:32:14 +51:53
26. 18633 Martin Raud               Tartu     VIPL     01:33:06 +52:45
27. 15133 Kertu Liisa Lepik         MHG       N14      01:33:41 +53:20
28. 18274 Kirke Maria Lepik         MHG       N14      01:33:46 +53:25
29. 18209 Kerdi Raud                Tartu     VIPL     01:40:31 +60:10
30. 11302 Jaak Kroon                Tartu     VIPL     01:42:16 +61:55
#7 Rada (M12,N12): 11 KP 3.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:38:11
 2. 19122 Sander Lepik              TKiG      M12      00:46:49 +08:38
 3.     0 Tuuli Torop               Tallinn   N12      00:57:34 +19:23
 4. 12695 Ingrid Tõrra              TKiG      N12      00:57:56 +19:45
 5. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      01:03:18 +25:07
 6.  5043 Kristina Haug             Võru      N12      01:04:58 +26:47
 7. 15707 Karel Kuragin             Võru      M12      01:20:43 +42:32
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 7 KP 2.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 17356 Mattias Maidla            Põlva SporM10      00:22:33
 2. 16240 Aleksander Saluri         Kobras    M10      00:24:02 +01:29
 3. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN10      00:24:38 +02:05
 4. 17668 Anete Saar                Põlva SporN10      00:25:10 +02:37
 5. 15058 Emily Vinne               Põlva SporN08      00:26:28 +03:55
 6. 17667 Evely Ostrov              Põlva SporN08      00:30:14 +07:41
 7. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N10      00:30:37 +08:04
 8.     0 Age-Anett Laanejõe        Võru      N10      00:31:45 +09:12
 9.  5241 Mehis Taevere             Katoliku kM10      00:32:48 +10:15
10.  1435 Kerten Matto              Kobras    M10      00:33:11 +10:38
11. 15088 Villem Piirimäe           Põlva     M08      00:38:13 +15:40
12.     0 Tuuli Torop               Tallinn   N08      00:40:59 +18:26
13.     0 Gerdruth Tõrra            Tartu     N08      00:41:00 +18:27
13. 13504 Erik Kersna               Ilves     M08      00:41:00 +18:27
15. 16605 Henri Kersna              Ilves     M08      00:41:39 +19:06
16. 13814 Rudolf Pae                Kivikese lM08      00:42:47 +20:14
17. 17585 Renno Merenäkk                      M08      00:43:10 +20:37
18. 12746 Paul Piirimäe             Põlva     M08      00:47:37 +25:04
19. 18631 Mariann Jahhu             Tartu KatoN08      00:52:01 +29:28
20. 14008 Karl Martin Puna                    M10      00:58:22 +35:49
21.     0 Kaisa Päkk                Tartumaa  N08      01:05:01 +42:28
22. 16215 Emma Suurmets             Põlvba    N08      01:33:04 +70:31
22.     0 Sass Samuel Suurmets      Põlva     M08      01:33:04 +70:31

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.35 [2012.401] @ 3.07.2012 21:07:14 Kobras