Põlva I teisipäevak, Erastvere metskond

01.10.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Tarmo Zernant
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [VABA]
[VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 19 KP 6.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves      00:41:59
 2.  3446 Tanel Mõttus              Võru       00:44:46 +02:47
 3.  8646 Sander Mirme              Tartu      00:48:25 +06:26
 4. 17048 Andres Saetalu            Tammed     00:51:57 +09:58
 5. 16628 Siim Isup                 Nõo Reaalg 00:52:22 +10:23
 6.  6403 Ain Fjodorov              Rae        00:53:04 +11:05
 7. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 00:53:38 +11:39
 8.  1469 Tanel Kalm                Peko       00:53:44 +11:45
 9.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  00:54:07 +12:08
10. 16083 Andres Saetalu            Tartu      01:10:19 +28:20
11.  5104 Erik Jaaniso              TÜ         01:11:41 +29:42
12. 13787 Raimo Lust                TTÜ Tartu  01:17:22 +35:23
M21A Rada (2): 16 KP 5.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2005 Pear Post                 Kobras     00:52:11
 2.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:55:11 +03:00
 3.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:55:41 +03:30
 4.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu      00:59:07 +06:56
 4. 12680 Mihkel Oviir              Alpiklubi  00:59:07 +06:56
 6.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:06:16 +14:05
 7.  8801 Ott Toomet                Tartu Ülik 01:07:57 +15:46
 8.  4222 Taavi Kuha                Kape       01:10:27 +18:16
M35 Rada (2): 16 KP 5.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:50:34
 2.  5042 Henn Antson               Võru       01:03:57 +13:23
M40 Rada (2): 16 KP 5.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4437 Kristjan Leiger           Kape       00:52:06
 2.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       00:53:20 +01:14
 3.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:01:36 +09:30
 4.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:03:10 +11:04
 5. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:06:56 +14:50
M45 Rada (2): 16 KP 5.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:45:28
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:45:33 +00:05
 3.  6770 Mart Külvik               Obinitsa   00:49:06 +03:38
 4.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:53:45 +08:17
 5.  2012 Raul Olesk                Kobras     00:57:59 +12:31
 6.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:00:01 +14:33
 7.  5730 Allar Padari              HOK        01:01:46 +16:18
 8.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     01:02:41 +17:13
 9. 13065 Argo Laanemaa             Kaitsevägi 01:05:25 +19:57
10. 18049 Madis Haug                Võru       01:13:14 +27:46
N21E Rada (2): 16 KP 5.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:46:38
 2.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:50:03 +03:25
 3.  3648 Mariann Sulg              Orvand     00:52:14 +05:36
VIPP Rada (3): 12 KP 5.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:58:16
 2. 11300 Emil Eensaar              Tartu      01:02:14 +03:58
 3. 12817 Teele Eensaar             Tartu      01:03:00 +04:44
 4.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:27:27 +29:11
M16 Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    OK Ilves   00:50:58
M21B Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3891 Peeter Lind               Kape       00:57:58
 2. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:23:31 +25:33
M50 Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2337 Airet Kolk                Rae        00:50:13
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:52:17 +02:04
M55 Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1172 Jüri Merirand             Tõrva      01:03:55
 2.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:14:33 +10:38
M60 Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:54:43
 2.  1311 Heini Tammik              Kape       00:54:59 +00:16
 3.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:58:46 +04:03
 4.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:59:51 +05:08
 5.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       01:17:08 +22:25
 6.  3071 Nikolai Kuha              Kape       01:25:46 +31:03
N21A Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:53:38
 2. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK     01:27:23 +33:45
 3. 11861 Merili Simmer             FIRN       01:28:14 +34:36
N35 Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:04:54
N40 Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:12:16
N45 Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:55:06
 2.  3235 Anne Arold                Ilves      01:01:25 +06:19
 3.   213 Saima Värton              Kobras     01:03:47 +08:41
 4. 16421 Epp Voitka                Võru       01:12:10 +17:04
VIPT Rada (5): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:31:43
 2.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG        00:36:16 +04:33
 3.   731 Maive Tõemäe              Peko       00:46:52 +15:09
 4.  4239 Katri Hirv                Võru       00:51:44 +20:01
 5.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:52:28 +20:45
 6.  4951 Arno Kits                 Tartu PP   00:54:07 +22:24
 7. 10195 Vampula Oper              Võru       01:37:11 +65:28
N16 Rada (5): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:56:34
N50 Rada (5): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:45:18
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      00:54:53 +09:35
N55 Rada (5): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:44:53
N60 Rada (5): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:40:05
 2.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:50:08 +10:03
 3.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   00:59:43 +19:38
N65 Rada (5): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      00:54:31
 2. 10196 Maria Oper                Võru       01:36:29 +41:58
M65 Rada (5): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:41:37
 2.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:45:25 +03:48
M70 Rada (5): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:44:19
 2.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:49:09 +04:50
 3.   706 Endel Remmet              Kape       00:49:53 +05:34
 4.   460 Lembit Vassil             Ilves      00:50:57 +06:38
 5.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:51:14 +06:55
 6.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:09:15 +24:56
 7.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:30:39 +46:20
M14 Rada (6): 10 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:22:35
 2. 10140 Villu Serv                Kobras     00:27:08 +04:33
 2. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:27:08 +04:33
 4. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:27:56 +05:21
 5.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 00:38:54 +16:19
 6. 11713 Martin Sults              Kobras     00:41:21 +18:46
 7. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     00:57:20 +34:45
 8.     0 Reimo-Taavi Lõbu          SK Serviti 01:08:39 +46:04
M75 Rada (6): 10 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:41:51
VIPL Rada (6): 10 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7201 Sander Tomson             Kobras     00:28:25
 2. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:38:35 +10:10
 3. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:38:36 +10:11
 4. 12681 Kätlin Veber              PRIA       00:42:15 +13:50
 5. 17621 Vahur Virve               Tartu      00:44:03 +15:38
 6. 19622 Signe Pruul               PRIA       00:46:54 +18:29
 7. 19736 Liili Vatsar              PRIA       00:46:55 +18:30
 8. 15073 Janika Matto              Viluste    00:47:35 +19:10
 9. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:47:44 +19:19
10.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linn 01:00:52 +32:27
11.   915 Ergo Nõmmiste             Kape       01:14:28 +46:03
N14 Rada (6): 10 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5043 Kristina Haug             Võru       00:52:37
M12 Rada (7): 9 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20486 Aleksander Kepler         Johannese  00:24:24
 2. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:27:14 +02:50
N12 Rada (7): 9 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:15:04
 2. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva Spor 00:19:44 +04:40
 3. 17668 Anete Saar                Kobras     00:19:53 +04:49
 4. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:33:06 +18:02
M10 Rada (8): 6 KP 1.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:11:12
 2. 18653 Andri Kepler              Põlva Spor 00:15:31 +04:19
M08 Rada (8): 6 KP 1.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19328 Pärtel Külvik             Kannikese  00:20:15
 2.     0 Rasmus Saare              Põlva Spor 00:20:51 +00:36
 3. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:23:00 +02:45
 4. 18019 Erik Marten Zernant       Meelespea  00:31:48 +11:33
 5. 16584 Timo Rebenits             Kape       00:45:20 +25:05
 6. 19596 Kaarel Toomet             Tartu linn 00:50:47 +30:32
N10 Rada (8): 6 KP 1.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:11:59
N08 Rada (8): 6 KP 1.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20536 Karoliina Kets            Põlva Spor 00:20:47
 2. 19597 Luisa Nõmmik              Kanepi     00:21:41 +00:54
 3. 20532 Emma Liisa Kepler         Johannese  00:28:18 +07:31
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11999 Hans Mölder               OÜ Luua HM 01:45:36 22p
 2. 12323 Hans Mark Võsu            JOKA       01:03:06 16p
 3.  1938 Raul Kangur               Peko       00:57:10 12p
 4. 17990 Liisa Puusepp             Võru       01:01:25 12p
 5. 19322 Piret Kreutzwald          Tartu      01:00:19 11p
 6.     0 Tarmo Haljak              Kõlleste v 00:56:10 10p
 7. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:33:32 9p
 8. 20119 Mirjam Nutov              Võru       00:43:30 9p
 9. 15005 Mari Kaseväli             Otepää     00:48:04 9p
10.   127 Jüri Zimmermann           Kape       00:51:36 9p
11.     0 Egert Aalde               Põlva      01:31:08 9p
12.     0 Sander Lõbu               Põlva      00:21:33 8p
13.     0 Markus Kõiv               Kõllese va 00:56:31 8p
14.     0 Rihhard Kuld              Kõllese va 00:56:43 8p
15. 12074 Karmen Stimmer            Pärnu SHG  01:47:52 8p
16.     0 Keithlin Michlson         Kõlleste   00:38:08 7p
16.     0 Andra Tennosaar           Kõlleste   00:38:08 7p
18. 20655 Katerina Roma?evski       Tartu      01:27:21 7p
19.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:17:22 6p
20. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:19:34 6p
21. 16224 Kärt Kamja                Kobras     00:24:48 6p
22.     0 Janek Oja                 Karilatsi  00:31:47 6p
22.     0 Kristofer Soo             Krootuse   00:31:47 6p
24.     0 Marek Parksepp            Serviti    02:08:44 4p
25.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:45:23 3p
26.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:05:46 2p
#1 Rada (M21E): 19 KP 6.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     00:41:59
 2.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     00:44:46 +02:47
 3.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     00:48:25 +06:26
 4. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M21E     00:51:57 +09:58
 5. 16628 Siim Isup                 Nõo ReaalgM21E     00:52:22 +10:23
 6.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M21E     00:53:04 +11:05
 7. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     00:53:38 +11:39
 8.  1469 Tanel Kalm                Peko      M21E     00:53:44 +11:45
 9.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     00:54:07 +12:08
10. 16083 Andres Saetalu            Tartu     M21E     01:10:19 +28:20
11.  5104 Erik Jaaniso              TÜ        M21E     01:11:41 +29:42
12. 13787 Raimo Lust                TTÜ Tartu M21E     01:17:22 +35:23
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 16 KP 5.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:45:28
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:45:33 +00:05
 3.  4238 Eleri Hirv                Võru      N21E     00:46:38 +01:10
 4.  6770 Mart Külvik               Obinitsa  M45      00:49:06 +03:38
 5.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     00:50:03 +04:35
 6.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:50:34 +05:06
 7.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      00:52:06 +06:38
 8.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     00:52:11 +06:43
 9.  3648 Mariann Sulg              Orvand    N21E     00:52:14 +06:46
10.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      00:53:20 +07:52
11.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      00:53:45 +08:17
12.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     00:55:11 +09:43
13.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     00:55:41 +10:13
14.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      00:57:59 +12:31
15.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu     M21A     00:59:07 +13:39
15. 12680 Mihkel Oviir              Alpiklubi M21A     00:59:07 +13:39
17.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:00:01 +14:33
18.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      01:01:36 +16:08
19.  5730 Allar Padari              HOK       M45      01:01:46 +16:18
20.  1169 Tõnu Loog                 Kobras    M45      01:02:41 +17:13
21.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:03:10 +17:42
22.  5042 Henn Antson               Võru      M35      01:03:57 +18:29
23. 13065 Argo Laanemaa             KaitsevägiM45      01:05:25 +19:57
24.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:06:16 +20:48
25. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM40      01:06:56 +21:28
26.  8801 Ott Toomet                Tartu ÜlikM21A     01:07:57 +22:29
27.  4222 Taavi Kuha                Kape      M21A     01:10:27 +24:59
28. 18049 Madis Haug                Võru      M45      01:13:14 +27:46
#3 Rada (VIPP): 12 KP 5.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     VIPP     00:58:16
 2. 11300 Emil Eensaar              Tartu     VIPP     01:02:14 +03:58
 3. 12817 Teele Eensaar             Tartu     VIPP     01:03:00 +04:44
 4.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:27:27 +29:11
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2337 Airet Kolk                Rae       M50      00:50:13
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    OK Ilves  M16      00:50:58 +00:45
 3. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      00:52:17 +02:04
 4.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21A     00:53:38 +03:25
 5.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:54:43 +04:30
 6.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:54:59 +04:46
 7.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      00:55:06 +04:53
 8.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:57:58 +07:45
 9.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      00:58:46 +08:33
10.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:59:51 +09:38
11.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:01:25 +11:12
12.   213 Saima Värton              Kobras    N45      01:03:47 +13:34
13.  1172 Jüri Merirand             Tõrva     M55      01:03:55 +13:42
14. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:04:54 +14:41
15. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:12:10 +21:57
16.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      01:12:16 +22:03
17.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:14:33 +24:20
18.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      01:17:08 +26:55
19. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:23:31 +33:18
20.  3071 Nikolai Kuha              Kape      M60      01:25:46 +35:33
21. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK    N21A     01:27:23 +37:10
22. 11861 Merili Simmer             FIRN      N21A     01:28:14 +38:01
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,N65,M65,M70): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     00:31:43
 2.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG       VIPT     00:36:16 +04:33
 3.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:40:05 +08:22
 4.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      00:41:37 +09:54
 5.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:44:19 +12:36
 6.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:44:53 +13:10
 7.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      00:45:18 +13:35
 8.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:45:25 +13:42
 9.   731 Maive Tõemäe              Peko      VIPT     00:46:52 +15:09
10.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:49:09 +17:26
11.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:49:53 +18:10
12.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      00:50:08 +18:25
13.   460 Lembit Vassil             Ilves     M70      00:50:57 +19:14
14.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      00:51:14 +19:31
15.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPT     00:51:44 +20:01
16.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     00:52:28 +20:45
17.  4951 Arno Kits                 Tartu PP  VIPT     00:54:07 +22:24
18.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      00:54:31 +22:48
19.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      00:54:53 +23:10
20. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      00:56:34 +24:51
21.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      00:59:43 +28:00
22.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      01:09:15 +37:32
23.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:30:39 +58:56
24. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:36:29 +64:46
25. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:37:11 +65:28
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 10 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M14      00:22:35
 2. 10140 Villu Serv                Kobras    M14      00:27:08 +04:33
 2. 11785 Kristo Sirk               Kobras    M14      00:27:08 +04:33
 4. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M14      00:27:56 +05:21
 5.  7201 Sander Tomson             Kobras    VIPL     00:28:25 +05:50
 6. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:38:35 +16:00
 7. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:38:36 +16:01
 8.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu KarlM14      00:38:54 +16:19
 9. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:41:21 +18:46
10. 12681 Kätlin Veber              PRIA      VIPL     00:42:15 +19:40
11. 17621 Vahur Virve               Tartu     VIPL     00:44:03 +21:28
12. 19622 Signe Pruul               PRIA      VIPL     00:46:54 +24:19
13. 19736 Liili Vatsar              PRIA      VIPL     00:46:55 +24:20
14. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:47:35 +25:00
15. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:47:44 +25:09
16.  5043 Kristina Haug             Võru      N14      00:52:37 +30:02
17. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras    M14      00:57:20 +34:45
18.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linnVIPL     01:00:52 +38:17
19.     0 Reimo-Taavi Lõbu          SK ServitiM14      01:08:39 +46:04
20.   915 Ergo Nõmmiste             Kape      VIPL     01:14:28 +51:53
21.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:41:51 +79:16
#7 Rada (M12,N12): 9 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:15:04
 2. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva SporN12      00:19:44 +04:40
 3. 17668 Anete Saar                Kobras    N12      00:19:53 +04:49
 4. 20486 Aleksander Kepler         Johannese M12      00:24:24 +09:20
 5. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:27:14 +12:10
 6. 17667 Evely Ostrov              Kobras    N12      00:33:06 +18:02
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:11:12
 2. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N10      00:11:59 +00:47
 3. 18653 Andri Kepler              Põlva SporM10      00:15:31 +04:19
 4. 19328 Pärtel Külvik             Kannikese M08      00:20:15 +09:03
 5. 20536 Karoliina Kets            Põlva SporN08      00:20:47 +09:35
 6.     0 Rasmus Saare              Põlva SporM08      00:20:51 +09:39
 7. 19597 Luisa Nõmmik              Kanepi    N08      00:21:41 +10:29
 8. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:23:00 +11:48
 9. 20532 Emma Liisa Kepler         Johannese N08      00:28:18 +17:06
10. 18019 Erik Marten Zernant       Meelespea M08      00:31:48 +20:36
11. 16584 Timo Rebenits             Kape      M08      00:45:20 +34:08
12. 19596 Kaarel Toomet             Tartu linnM08      00:50:47 +39:35

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 1.10.2013 20:13:21 Kobras