Põlva 2 teisipäevak, Sulbi

28.04.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [RADA 1]
[RADA 2] [RADA 3] [RADA 4] [RADA 5] [RADA 6] [RADA 7]
[RADA 8] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 23 KP 9.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4211 Jaagup Truusalu           Võru       00:48:42
 2.  1326 Mati Tiit                 Ilves      00:49:30 +00:48
 3.  4191 Kaur Kase                 Võru       00:56:06 +07:24
 4.  6403 Ain Fjodorov              Rae        01:04:03 +15:21
 5. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:07:50 +19:08
 6.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:08:11 +19:29
 7.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:10:58 +22:16
 8.  2738 Märt Kivila               Ilves      01:12:07 +23:25
 9.  4484 Margret Zimmermann        Kape       01:14:45 +26:03
10.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:16:02 +27:20
11.  3900 Marili Zimmermann         Kape       01:19:59 +31:17
12.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:25:21 +36:39
13.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:28:25 +39:43
14.  5728 Rimmo Rõõm                Ilves      01:33:32 +44:50
M18 Rada (2): 18 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4286 Veiko Vinkel              West       00:41:40
 2.  5117 Andres Saal               Otepää     00:43:30 +01:50
M21A Rada (2): 18 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4421 Martin Marga              Kobras     00:37:01
 2.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT     00:41:48 +04:47
 3.   217 Toivo Toomas              Peko       00:42:08 +05:07
 4.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:44:38 +07:37
 5.  2684 Vallo Vaher               JOKA       00:46:15 +09:14
 6.  2005 Pear Post                 Kobras     00:48:41 +11:40
 7.   891 Priit Poopuu              JOKA       00:50:38 +13:37
 8.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 00:52:34 +15:33
 9.  1497 Joosep Johanson           Kobras     00:53:33 +16:32
10. 12087 Priit Tiganik             TTÜ        00:54:20 +17:19
11.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:57:17 +20:16
12.  3397 Markus Puusepp            Võru       01:02:14 +25:13
13. 19654 Marek Mäoma               OÜ PUKO    01:28:30 +51:29
M35 Rada (2): 18 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:41:20
 2.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:47:10 +05:50
 3.  5397 Targo Tennisberg                     00:52:17 +10:57
 4.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:03:36 +22:16
M40 Rada (2): 18 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1152 Taivo Tali                Harju KEK  00:41:17
 2.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   00:45:57 +04:40
 3.  1091 Andres Koppel             Ilves      00:47:18 +06:01
 4.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:00:03 +18:46
 5.  8761 Raul Jalast               SA Tartu K 01:04:33 +23:16
 6. 15834 Romas Vals                           01:44:18 +63:01
M45 Rada (2): 18 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   303 Tiit Tali                 Ilves      00:38:39
 2.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:41:53 +03:14
 3.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:42:25 +03:46
 4.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:46:35 +07:56
 5.  5730 Allar Padari              HOK        00:48:40 +10:01
 6.  2012 Raul Olesk                Kobras     00:51:28 +12:49
 7.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:52:16 +13:37
 8.  4525 Jaan Ainelo               Ilves      00:53:50 +15:11
 9.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    00:56:05 +17:26
10. 18210 Margus Raud                          00:58:19 +19:40
11.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     00:58:45 +20:06
12. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:04:27 +25:48
N21E Rada (2): 18 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:45:07
 2.  2678 Mirja Virve               Kobras     00:45:13 +00:06
 3.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     00:53:16 +08:09
 4. 15005 Mari Fjodorov             Otepää     00:54:45 +09:38
 5.  2470 Jana Kink                 Kape       00:56:07 +11:00
 6.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:00:19 +15:12
 7. 17990 Liisa Roop                Võru       01:02:10 +17:03
VIPP Rada (3): 13 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:43:00
 2.  5521 Karl Kürsa                Kobras     00:48:46 +05:46
 3. 16083 Andres Saetalu                       01:00:36 +17:36
 4.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 01:20:30 +37:30
 5.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:20:38 +37:38
 6. 12817 Teele Eensaar                        01:20:40 +37:40
 7. 13082 Henn Korjus               EMÜ        01:33:20 +50:20
M16 Rada (4): 16 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:37:01
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:38:18 +01:17
 3. 10140 Villu Serv                Kobras     00:40:42 +03:41
 4.  5729 Andres Rõõm               Ilves      00:42:51 +05:50
M21B Rada (4): 16 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      00:40:26
 2.  7775 Oleg Koshik               SRD        00:53:37 +13:11
 3. 13517 Raido Viks                Võru       01:01:49 +21:23
M50 Rada (4): 16 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2337 Airet Kolk                Rae        00:44:37
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:44:39 +00:02
 3. 14825 Villu Tabur               OÜ Sallend 00:51:56 +07:19
 4. 19310 Ove Tikk                             01:07:55 +23:18
M55 Rada (4): 16 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     00:55:26
M60 Rada (4): 16 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:43:04
 2.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:50:08 +07:04
 3.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       00:51:39 +08:35
 4.   708 Rein Prank                Kape       00:52:19 +09:15
N18 Rada (4): 16 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10142 Getter Matto              Kobras     00:50:12
 2.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     00:52:58 +02:46
N21A Rada (4): 16 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3658 Eva-Maria Truusalu        Võru       00:42:53
 2.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras     00:46:20 +03:27
 3.  4500 Maret Lind                Kape       00:48:28 +05:35
 4.  8608 Ester Klaas               Räpina     00:48:51 +05:58
 5.  4239 Katri Hirv                Võru       00:54:17 +11:24
 6. 19607 Pille Arro                           01:04:49 +21:56
N35 Rada (4): 16 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3714 Heli Haug                 Võru       00:54:10
 2.  5271 Marje Zernant                        00:59:24 +05:14
 3. 13663 Katrin Gabrel                        01:07:03 +12:53
 4. 18209 Kerdi Raud                           01:24:53 +30:43
N40 Rada (4): 16 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1397 Margit Rõõm               Rakv       00:49:34
 2.  1306 Mari Punab                           00:52:21 +02:47
 3. 11786 Epp Säga                  Kobras     01:26:29 +36:55
N45 Rada (4): 16 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   213 Saima Värton              Kobras     00:42:44
 2.  4195 Lea Leppik                TAOK       00:43:09 +00:25
 3.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:43:53 +01:09
 4.   256 Virve Einpaul             Ilves      00:49:52 +07:08
 5.   966 Juta Ainelo               Ilves      00:52:41 +09:57
 6.  3895 Sirje Lind                Kape       00:59:47 +17:03
VIPT Rada (5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4194 Lauri Leppik              TAOK       00:36:01
 2.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:37:38 +01:37
 3.   485 Triin Vask                Ilves      00:43:11 +07:10
 4.  5654 Anu Iher                             00:44:11 +08:10
 5.  7201 Sander Tomson             Kobras     00:48:11 +12:10
 6.  1104 Uve Nummert               Kape       00:51:21 +15:20
 7.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:59:00 +22:59
 8.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:59:36 +23:35
 9. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:01:40 +25:39
10.  5080 Silver Sirp               Kobras     01:03:22 +27:21
11. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:05:44 +29:43
12. 10195 Vampula Oper              Võru       01:10:03 +34:02
13. 16606 Liile Jõgi                WM         01:12:45 +36:44
N16 Rada (5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5691 Silja Olesk               Kobras     00:44:14
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:49:50 +05:36
 3. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:50:11 +05:57
 4.  4386 Karina Kivikas            Ilves      01:05:08 +20:54
N50 Rada (5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:47:54
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      00:57:36 +09:42
 3.  5017 Heli Viks                 Võru       01:05:37 +17:43
N55 Rada (5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:07:36
N60 Rada (5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:52:00
 2.  3745 Kersti Ploom              Tartu      01:00:41 +08:41
 3.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:01:31 +09:31
M65 Rada (5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:49:47
 2.  1072 Heiki Rammul              Ilves      00:59:25 +09:38
 3.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:08:21 +18:34
M70 Rada (5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3746 Valter Ploom              SA Tartu V 01:03:47
 2.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:11:29 +07:42
 3.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:21:32 +17:45
N65 Rada (5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:02:59
 2. 10196 Maria Oper                Võru       01:09:33 +06:34
 3.   146 Maie Abram                Ilves      01:12:32 +09:33
M14 Rada (6): 12 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11788 Esko Vanahunt             Kobras     00:33:49
 2. 16214 Rasmus Kruusa                        00:47:14 +13:25
 3. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:47:46 +13:57
 4. 11713 Martin Sults              Kobras     00:47:51 +14:02
 5. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:52:11 +18:22
 6.  4938 Maarten Nöps              Tartu Kesk 01:24:01 +50:12
M75 Rada (6): 12 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       00:59:06
VIPL Rada (6): 12 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:39:52
 2. 15073 Janika Matto              Viluste    00:41:40 +01:48
 3. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:41:48 +01:56
 4. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:49:48 +09:56
 5. 11786 Epp Säga                  Kobras     00:51:55 +12:03
 6.  4312 Peeter Põder                         00:55:41 +15:49
 7. 15052 Pille Vinne               Kobras     01:00:03 +20:11
 8.  8762 Ago-Erik Riet             TÜ         01:23:10 +43:18
 9. 11302 Jaak Kroon                           01:25:28 +45:36
10.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:25:33 +45:41
11.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:39:24 +59:32
11. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      01:39:24 +59:32
N14 Rada (6): 12 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:46:38
 2.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 00:51:46 +05:08
 3. 11064 Sigrit Säga               Kobras     00:51:55 +05:17
M12 Rada (7): 9 KP 2.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:28:44
 2.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:45:47 +17:03
 3. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  01:17:38 +48:54
N12 Rada (7): 9 KP 2.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:28:05
 2. 16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor 00:52:30 +24:25
 3. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:54:05 +26:00
 3. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva Spor 00:54:05 +26:00
 5.  7707 Kerli Tali                TKiG       01:21:30 +53:25
M10 Rada (8): 7 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:15:07
 2. 11300 Emil Eensaar                         00:16:47 +01:40
 3. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:18:39 +03:32
 4. 16230 Sander Hõim               Põlva Spor 00:24:08 +09:01
 5. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva Spor 00:24:09 +09:02
 6. 18654 Peko Piirisild            Põlva Spor 00:32:13 +17:06
 7. 18653 Andri Kepler              Põlva Spor 00:45:50 +30:43
M08 Rada (8): 7 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:17:39
 2. 13542 Aarne Säga                Kobras     00:28:50 +11:11
 3.     0 Kerret Matto              Viluste    00:36:27 +18:48
 4. 18019 Erik Marten Zernant       Meelespea  00:48:22 +30:43
 5. 10245 Kaur Hallik                          00:48:29 +30:50
 6. 15085 Koit Hallik                          00:50:07 +32:28
N10 Rada (8): 7 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:35:12
 2.  9327 Birgit Rõõm               Ilves      00:47:06 +11:54
N08 Rada (8): 7 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15857 Kreeta Roose              Kobras     00:19:08
 2. 17237 Triin Virve                          00:29:56 +10:48
 3. 13655 Mariann Zernant           lasteaed M 00:47:47 +28:39
 4. 13105 Ebe Hallik                           00:50:16 +31:08
 5. 14871 Agnes Tennisberg                     00:54:03 +34:55
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15022 Karel-Sander Kljuzin      Peko       00:56:01 25p
 2. 11314 Mauno Kapten              Peko       00:56:04 25p
 3.  4448 Doris Kudre               Peko       00:58:53 25p
 4.  5147 Emily Raudkepp            Peko       00:57:22 23p
 5.   145 Jüri Ümarik                          01:19:08 22p
 6. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 01:14:31 19p
 7.  4962 Antti Roose               Kobras     00:40:00 17p
 8.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:40:22 16p
 9.   706 Endel Remmet              Kape       00:53:45 14p
10.  5520 Kärt Kürsa                Kobras     00:53:00 13p
11. 19554 Angelika Nöps             PRIA       01:24:12 12p
12.  4213 Kaisa Kase                Tammed     00:49:45 10p
13.  4358 Maarika Vask              Ilves      01:16:06 10p
14. 11858 Kertu Virronen            Ilves      01:16:16 10p
15. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  00:39:49 9p
16. 10729 Maie Möller               Kobras     01:34:17 9p
17. 13620 Liivi Lõhmus              Tartu      00:39:06 8p
18. 18644 Mari Zõbin                Põlva      00:41:42 8p
19. 16232 Indra Liz Nemvalts        Põlva Spor 00:52:38 8p
20. 11065 Agnes Säga                Kobras     00:53:42 8p
21. 11730 Tiina Möller              Ahja       00:56:31 8p
22. 15147 Mari Iher                            00:55:54 6p
23.  1330 Laine Saal                Kobras     00:58:59 5p
#1 Rada (M21E,RADA 1): 23 KP 9.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4211 Jaagup Truusalu           Võru      M21E     00:48:42
 2.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     00:49:30 +00:48
 3.  4191 Kaur Kase                 Võru      M21E     00:56:06 +07:24
 4.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M21E     01:04:03 +15:21
 5. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M21E     01:07:50 +19:08
 6.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     01:08:11 +19:29
 7.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:10:58 +22:16
 8.  2738 Märt Kivila               Ilves     M21E     01:12:07 +23:25
 9.  4484 Margret Zimmermann        Kape      M21E     01:14:45 +26:03
10.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:16:02 +27:20
11.  3900 Marili Zimmermann         Kape      M21E     01:19:59 +31:17
12.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:25:21 +36:39
13.   248 Tõnu Nurm                 Kobras    M21E     01:28:25 +39:43
14.  5728 Rimmo Rõõm                Ilves     M21E     01:33:32 +44:50
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E,RADA 2): 18 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4421 Martin Marga              Kobras    M21A     00:37:01
 2.   303 Tiit Tali                 Ilves     M45      00:38:39 +01:38
 3.  1152 Taivo Tali                Harju KEK M40      00:41:17 +04:16
 4.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:41:20 +04:19
 5.  4286 Veiko Vinkel              West      M18      00:41:40 +04:39
 6.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT    M21A     00:41:48 +04:47
 7.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:41:53 +04:52
 8.   217 Toivo Toomas              Peko      M21A     00:42:08 +05:07
 9.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:42:25 +05:24
10.  5117 Andres Saal               Otepää    M18      00:43:30 +06:29
11.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     00:44:38 +07:37
12.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     00:45:07 +08:06
13.  2678 Mirja Virve               Kobras    N21E     00:45:13 +08:12
14.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M40      00:45:57 +08:56
15.  2684 Vallo Vaher               JOKA      M21A     00:46:15 +09:14
16.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      00:46:35 +09:34
17.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      00:47:10 +10:09
18.  1091 Andres Koppel             Ilves     M40      00:47:18 +10:17
19.  5730 Allar Padari              HOK       M45      00:48:40 +11:39
20.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     00:48:41 +11:40
21.   891 Priit Poopuu              JOKA      M21A     00:50:38 +13:37
22.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      00:51:28 +14:27
23.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      00:52:16 +15:15
24.  5397 Targo Tennisberg                    M35      00:52:17 +15:16
25.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     00:52:34 +15:33
26.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras    N21E     00:53:16 +16:15
27.  1497 Joosep Johanson           Kobras    M21A     00:53:33 +16:32
28.  4525 Jaan Ainelo               Ilves     M45      00:53:50 +16:49
29. 12087 Priit Tiganik             TTÜ       M21A     00:54:20 +17:19
30. 15005 Mari Fjodorov             Otepää    N21E     00:54:45 +17:44
31.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M45      00:56:05 +19:04
32.  2470 Jana Kink                 Kape      N21E     00:56:07 +19:06
33.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     00:57:17 +20:16
34. 18210 Margus Raud                         M45      00:58:19 +21:18
35.  1169 Tõnu Loog                 Kobras    M45      00:58:45 +21:44
36.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:00:03 +23:02
37.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     01:00:19 +23:18
38. 17990 Liisa Roop                Võru      N21E     01:02:10 +25:09
39.  3397 Markus Puusepp            Võru      M21A     01:02:14 +25:13
40.  3820 Silver Rebenits           Kape      M35      01:03:36 +26:35
41. 18049 Madis Haug                AS Toftan M45      01:04:27 +27:26
42.  8761 Raul Jalast               SA Tartu KM40      01:04:33 +27:32
43. 19654 Marek Mäoma               OÜ PUKO   M21A     01:28:30 +51:29
44. 15834 Romas Vals                          M40      01:44:18 +67:17
#3 Rada (VIPP,RADA 3): 13 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPP     00:43:00
 2.  5521 Karl Kürsa                Kobras    VIPP     00:48:46 +05:46
 3. 16083 Andres Saetalu                      VIPP     01:00:36 +17:36
 4.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu KarlVIPP     01:20:30 +37:30
 5.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:20:38 +37:38
 6. 12817 Teele Eensaar                       VIPP     01:20:40 +37:40
 7. 13082 Henn Korjus               EMÜ       VIPP     01:33:20 +50:20
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45,RADA 4): 16 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      00:37:01
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M16      00:38:18 +01:17
 3.  5156 Tarmo Zernant             Ilves     M21B     00:40:26 +03:25
 4. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:40:42 +03:41
 5.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:42:44 +05:43
 6.  5729 Andres Rõõm               Ilves     M16      00:42:51 +05:50
 7.  3658 Eva-Maria Truusalu        Võru      N21A     00:42:53 +05:52
 8.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:43:04 +06:03
 9.  4195 Lea Leppik                TAOK      N45      00:43:09 +06:08
10.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      00:43:53 +06:52
11.  2337 Airet Kolk                Rae       M50      00:44:37 +07:36
12. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      00:44:39 +07:38
13.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras    N21A     00:46:20 +09:19
14.  4500 Maret Lind                Kape      N21A     00:48:28 +11:27
15.  8608 Ester Klaas               Räpina    N21A     00:48:51 +11:50
16.  1397 Margit Rõõm               Rakv      N40      00:49:34 +12:33
17.   256 Virve Einpaul             Ilves     N45      00:49:52 +12:51
18.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:50:08 +13:07
19. 10142 Getter Matto              Kobras    N18      00:50:12 +13:11
20.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      00:51:39 +14:38
21. 14825 Villu Tabur               OÜ SallendM50      00:51:56 +14:55
22.   708 Rein Prank                Kape      M60      00:52:19 +15:18
23.  1306 Mari Punab                          N40      00:52:21 +15:20
24.   966 Juta Ainelo               Ilves     N45      00:52:41 +15:40
25.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    N18      00:52:58 +15:57
26.  7775 Oleg Koshik               SRD       M21B     00:53:37 +16:36
27.  3714 Heli Haug                 Võru      N35      00:54:10 +17:09
28.  4239 Katri Hirv                Võru      N21A     00:54:17 +17:16
29.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      00:55:26 +18:25
30.  5271 Marje Zernant                       N35      00:59:24 +22:23
31.  3895 Sirje Lind                Kape      N45      00:59:47 +22:46
32. 13517 Raido Viks                Võru      M21B     01:01:49 +24:48
33. 19607 Pille Arro                          N21A     01:04:49 +27:48
34. 13663 Katrin Gabrel                       N35      01:07:03 +30:02
35. 19310 Ove Tikk                            M50      01:07:55 +30:54
36. 18209 Kerdi Raud                          N35      01:24:53 +47:52
37. 11786 Epp Säga                  Kobras    N40      01:26:29 +49:28
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70,N65,RADA 5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4194 Lauri Leppik              TAOK      VIPT     00:36:01
 2.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     00:37:38 +01:37
 3.   485 Triin Vask                Ilves     VIPT     00:43:11 +07:10
 4.  5654 Anu Iher                            VIPT     00:44:11 +08:10
 5.  5691 Silja Olesk               Kobras    N16      00:44:14 +08:13
 6.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      00:47:54 +11:53
 7.  7201 Sander Tomson             Kobras    VIPT     00:48:11 +12:10
 8.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:49:47 +13:46
 9. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      00:49:50 +13:49
10. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      00:50:11 +14:10
11.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:51:21 +15:20
12.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:52:00 +15:59
13.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      00:57:36 +21:35
14.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     00:59:00 +22:59
15.  1072 Heiki Rammul              Ilves     M65      00:59:25 +23:24
16.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     00:59:36 +23:35
17.  3745 Kersti Ploom              Tartu     N60      01:00:41 +24:40
18.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      01:01:31 +25:30
19. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     01:01:40 +25:39
20.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      01:02:59 +26:58
21.  5080 Silver Sirp               Kobras    VIPT     01:03:22 +27:21
22.  3746 Valter Ploom              SA Tartu VM70      01:03:47 +27:46
23.  4386 Karina Kivikas            Ilves     N16      01:05:08 +29:07
24.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      01:05:37 +29:36
25. 15833 Kadri Isakar              LSF PT    VIPT     01:05:44 +29:43
26.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      01:07:36 +31:35
27.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      01:08:21 +32:20
28. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:09:33 +33:32
29. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:10:03 +34:02
30.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:11:29 +35:28
31.   146 Maie Abram                Ilves     N65      01:12:32 +36:31
32. 16606 Liile Jõgi                WM        VIPT     01:12:45 +36:44
33.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:21:32 +45:31
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14,RADA 6): 12 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11788 Esko Vanahunt             Kobras    M14      00:33:49
 2. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:39:52 +06:03
 3. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:41:40 +07:51
 4. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:41:48 +07:59
 5. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N14      00:46:38 +12:49
 6. 16214 Rasmus Kruusa                       M14      00:47:14 +13:25
 7. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M14      00:47:46 +13:57
 8. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:47:51 +14:02
 9. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:49:48 +15:59
10.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      00:51:46 +17:57
11. 11064 Sigrit Säga               Kobras    N14      00:51:55 +18:06
11. 11786 Epp Säga                  Kobras    VIPL     00:51:55 +18:06
13. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:52:11 +18:22
14.  4312 Peeter Põder                        VIPL     00:55:41 +21:52
15.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      00:59:06 +25:17
16. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     01:00:03 +26:14
17.  8762 Ago-Erik Riet             TÜ        VIPL     01:23:10 +49:21
18.  4938 Maarten Nöps              Tartu KeskM14      01:24:01 +50:12
19. 11302 Jaak Kroon                          VIPL     01:25:28 +51:39
20.  2044 Epp Kroon                 Ilves     VIPL     01:25:33 +51:44
21. 14168 Ants Liivamägi            Tartu     VIPL     01:39:24 +65:35
21.  7653 Julia Polikarpus          Tartu ÜlikVIPL     01:39:24 +65:35
#7 Rada (M12,N12,RADA 7): 9 KP 2.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN12      00:28:05
 2. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:28:44 +00:39
 3.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      00:45:47 +17:42
 4. 16238 Kristiin Kalle            Põlva SporN12      00:52:30 +24:25
 5. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva SporN12      00:54:05 +26:00
 5. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:54:05 +26:00
 7. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      01:17:38 +49:33
 8.  7707 Kerli Tali                TKiG      N12      01:21:30 +53:25
#8 Rada (M10,M08,N10,N08,RADA 8): 7 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:15:07
 2. 11300 Emil Eensaar                        M10      00:16:47 +01:40
 3. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:17:39 +02:32
 4. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:18:39 +03:32
 5. 15857 Kreeta Roose              Kobras    N08      00:19:08 +04:01
 6. 16230 Sander Hõim               Põlva SporM10      00:24:08 +09:01
 7. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva SporM10      00:24:09 +09:02
 8. 13542 Aarne Säga                Kobras    M08      00:28:50 +13:43
 9. 17237 Triin Virve                         N08      00:29:56 +14:49
10. 18654 Peko Piirisild            Põlva SporM10      00:32:13 +17:06
11. 17667 Evely Ostrov              Kobras    N10      00:35:12 +20:05
12.     0 Kerret Matto              Viluste   M08      00:36:27 +21:20
13. 18653 Andri Kepler              Põlva SporM10      00:45:50 +30:43
14.  9327 Birgit Rõõm               Ilves     N10      00:47:06 +31:59
15. 13655 Mariann Zernant           lasteaed MN08      00:47:47 +32:40
16. 18019 Erik Marten Zernant       Meelespea M08      00:48:22 +33:15
17. 10245 Kaur Hallik                         M08      00:48:29 +33:22
18. 15085 Koit Hallik                         M08      00:50:07 +35:00
19. 13105 Ebe Hallik                          N08      00:50:16 +35:09
20. 14871 Agnes Tennisberg                    N08      00:54:03 +38:56

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.50 [2013.304] @ 28.04.2013 23:18:47 Kobras