Põlva 5 teisipäevak, Vastse-Kuuste

07.05.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Kalle Ojasoo
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [VABA]
[VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 22 KP 8.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2510 Andreas Kraas             Tammed     01:03:46
 2.  4211 Jaagup Truusalu           Võru       01:05:01 +01:15
 3.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:08:17 +04:31
 4.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH        01:11:35 +07:49
 5.  3767 Kristo Heinmann           Ilves      01:13:43 +09:57
 6.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:14:51 +11:05
 7. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     01:17:35 +13:49
 8. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:19:08 +15:22
 9.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:20:17 +16:31
10.  5146 Kristjan Linnus           Peko       01:24:48 +21:02
11.  4169 Märt Roosaare             Ilves      01:27:52 +24:06
12.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:31:55 +28:09
13.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:38:30 +34:44
14.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:39:20 +35:34
15.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:44:51 +41:05
M18 Rada (2): 20 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6987 Sander Lembra             Võru       01:10:48
M21A Rada (2): 20 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     00:44:24
 2.  3660 Kenny Kivikas             Ilves      00:45:44 +01:20
 3.  2005 Pear Post                 Kobras     01:03:08 +18:44
 4.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:10:50 +26:26
 5.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:15:16 +30:52
 6.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:19:25 +35:01
 7. 13787 Raimo Lust                TTÜ Tartu  01:34:46 +50:22
 8. 12087 Priit Tiganik             TTÜ        01:37:49 +53:25
 9. 16083 Andres Saetalu            Tartu      01:51:20 +66:56
M35 Rada (2): 20 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10226 Meelis Merenäkk                      00:55:49
 2.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:57:13 +01:24
 3. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       01:01:36 +05:47
 4.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:15:20 +19:31
 5.   554 Renee Mõttus              Lehola     01:22:59 +27:10
 6.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:23:54 +28:05
M40 Rada (2): 20 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1091 Andres Koppel             Ilves      00:55:08
 2.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       00:55:34 +00:26
 3.  4962 Antti Roose               Kobras     00:56:31 +01:23
 4.  1938 Raul Kangur               SOK        01:02:31 +07:23
 5.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:06:49 +11:41
 6. 13451 Jano? Nikopensius         AARAIN     01:15:46 +20:38
 7.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:24:02 +28:54
M45 Rada (2): 20 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5730 Allar Padari              HOK        00:53:49
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:58:20 +04:31
 3.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:00:49 +07:00
 4.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:05:45 +11:56
 5.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:07:23 +13:34
 6.  6090 Taivo Täht                           01:11:12 +17:23
 7.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:18:50 +25:01
 8. 18210 Margus Raud               Suusahullu 01:25:51 +32:02
 9. 13065 Argo Laanemaa             Kaitsevägi 01:32:28 +38:39
10. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:42:21 +48:32
11. 19310 Ove Tikk                             02:07:05 +73:16
N21E Rada (2): 20 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5025 Marianne Haug             Võru       01:06:01
 2.  2670 Heleri Kivil              LSF PT     01:17:56 +11:55
VIPP Rada (3): 16 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ         00:59:45
 2.  4892 Kuldar Kaljurand          Tartu Ülik 01:00:12 +00:27
 3. 13435 Urmo Kiviselg             Kobras     01:04:06 +04:21
 4.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:05:03 +05:18
 5.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:42:08 +42:23
M16 Rada (4): 15 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:53:05
 2.  5729 Andres Rõõm               Ilves      01:04:39 +11:34
 3. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras     01:38:44 +45:39
M21B Rada (4): 15 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3891 Peeter Lind               Kape       00:48:26
 2.  1300 Paavo Rõigas              Peko       00:48:52 +00:26
 3.  4950 Ain Kaare                 Suusahullu 01:04:52 +16:26
 4.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:10:41 +22:15
M50 Rada (4): 15 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:03:47
M60 Rada (4): 15 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       01:04:00
 2.   708 Rein Prank                Kape       01:05:20 +01:20
 3.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:07:16 +03:16
 4.  1100 Lembit Nöps               Ilves      01:09:29 +05:29
 5.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      01:13:05 +09:05
 6.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       01:13:55 +09:55
 7.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:19:26 +15:26
N18 Rada (4): 15 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10142 Getter Matto              Kobras     01:29:48
N21A Rada (4): 15 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:51:39
 2.  3488 Nele Taba                 Ilves      00:57:04 +05:25
 3.  3902 Katrin Vinkel             West       00:59:25 +07:46
 4.  3994 Helena Liiv               Kobras     01:00:00 +08:21
 5.  3658 Eva-Maria Truusalu        Võru       01:00:42 +09:03
 5.  5691 Silja Olesk               Kobras     01:00:42 +09:03
 7.  8608 Ester Klaas               Räpina     01:03:06 +11:27
 8. 12142 Margit Avikson            Kobras     01:09:55 +18:16
 9.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras     01:10:38 +18:59
10.  5536 Siiri Rist                West       01:10:58 +19:19
11. 10207 Marianne Möller           Kobras     01:11:57 +20:18
N35 Rada (4): 15 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1301 Airi Alnek                Võru       01:03:15
 2.  3714 Heli Haug                 Võru       01:12:09 +08:54
 3. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:20:57 +17:42
N40 Rada (4): 15 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   485 Triin Vask                Ilves      00:52:36
 2.  1028 Elo Saue                  Ilves      00:53:01 +00:25
N45 Rada (4): 15 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   213 Saima Värton              Kobras     01:00:44
 2.  1487 Reet Johanson             Kobras     01:01:10 +00:26
 3.  3235 Anne Arold                Ilves      01:18:42 +17:58
 4.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:18:43 +17:59
VIPT Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4424 Oliver Jõgeva             Kobras     00:43:58
 2.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     00:51:24 +07:26
 3.  3896 Agnes Vask                Ilves      00:56:55 +12:57
 4. 10140 Villu Serv                Kobras     00:57:41 +13:43
 5.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     00:58:13 +14:15
 6.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:58:57 +14:59
 7.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 01:02:33 +18:35
 8. 11788 Esko Vanahunt             Kobras     01:02:56 +18:58
 9.  4381 Indrek Jentson            Kape       01:06:32 +22:34
10.  1104 Uve Nummert               Kape       01:09:11 +25:13
11. 18053 Pii Müller                           01:16:52 +32:54
12.  4178 Anniki Inno               Ilves      01:16:55 +32:57
13. 11785 Kristo Sirk               Kobras     01:17:23 +33:25
14. 13539 Siim Helmoja              Kobras     01:18:27 +34:29
15. 11708 Erik Bleive               Kobras     01:23:06 +39:08
16.  7708 Jüri Luha                 Tartu      01:23:21 +39:23
17.  4239 Katri Hirv                Võru       01:24:04 +40:06
18. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:29:38 +45:40
19. 16606 Liile Jõgi                WM         01:39:49 +55:51
20. 10195 Vampula Oper              Võru       01:46:25 +62:27
21. 18115 Anneken Hints             Tartu Ülik 01:50:43 +66:45
22. 13620 Liivi Lõhmus              Tartu      02:01:04 +77:06
N16 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     01:12:23
 2.  5272 Tiina-Maria Tali          Harju KEK  01:16:33 +04:10
 3. 14843 Kelli Nurm                Kobras     01:31:20 +18:57
N50 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:01:14
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:27:38 +26:24
N55 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:12:41
N60 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:09:52
 2.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:16:24 +06:32
 3.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:19:18 +09:26
 4.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:35:35 +25:43
M65 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:17:40
 2.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:40:47 +23:07
M70 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   706 Endel Remmet              Kape       01:09:12
 2.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:11:48 +02:36
 3.  1677 Mihhail Taivere           Kape       01:31:40 +22:28
 4.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:35:50 +26:38
 5.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:55:46 +46:34
N65 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:15:56
 2.  4910 Leili Prans               Ilves      01:28:11 +12:15
 3.  1330 Laine Saal                Kobras     01:38:32 +22:36
 4. 10196 Maria Oper                Võru       01:44:24 +28:28
M14 Rada (6): 13 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11713 Martin Sults              Kobras     00:43:26
 2. 16214 Rasmus Kruusa                        00:56:59 +13:33
 3. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine  01:05:16 +21:50
 4.     0 Mart Lobjakas             x165       02:10:07 +86:41
M75 Rada (6): 13 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:19:02
 2. 11302 Jaak Kroon                           01:50:41 +31:39
VIPL Rada (6): 13 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:41:44
 2. 12533 Eva Loolaid-Raudpuu       EOMAP      00:42:09 +00:25
 3. 15073 Janika Matto              Viluste    00:43:43 +01:59
 4. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:43:50 +02:06
 5.     0 Eeva Avik                 Kobras     00:46:54 +05:10
 6. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:47:38 +05:54
 7. 12817 Teele Eensaar                        00:48:01 +06:17
 8.  4312 Peeter Põder              Põlva      00:58:22 +16:38
 9. 15052 Pille Vinne               Kobras     01:00:07 +18:23
10. 11930 Siivi Paide               Põlva Matk 01:00:13 +18:29
11.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:01:17 +19:33
12. 11786 Epp Säga                  Kobras     01:03:44 +22:00
13.  5714 Külliki Kiviste                      01:04:53 +23:09
14. 19527 Kersti Liloson            x125       01:17:01 +35:17
15. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 01:18:08 +36:24
16. 15060 Katrin Vinne              Põlva      01:18:25 +36:41
17. 18048 Helina Vinne              Põlva      01:18:29 +36:45
18.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:48:06 +66:22
19.     0 Madis Lobjakas            x169       02:10:31 +88:47
N14 Rada (6): 13 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14785 Kertu Laanoja             Põlva Spor 00:43:29
 2.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 00:54:15 +10:46
M12 Rada (7): 10 KP 3.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:33:05
 2. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor 00:43:25 +10:20
 3.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:55:21 +22:16
 4. 14008 Karl Martin Puna                     01:04:14 +31:09
N12 Rada (7): 10 KP 3.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:27:55
 2. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:36:53 +08:58
 3. 16232 Indra Liz Nemvalts        Põlva Spor 00:36:56 +09:01
 4. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva Spor 00:37:20 +09:25
 5. 10340 Epp Paal                  Klubi Tart 00:38:15 +10:20
 6.  5043 Kristina Haug             Võru       00:55:57 +28:02
M10 Rada (8): 7 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18653 Andri Kepler              Põlva Spor 00:22:54
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:24:22 +01:28
 3. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:24:23 +01:29
 4. 18041 Daniel Sibul              Põlva Spor 00:24:28 +01:34
 5. 17585 Renno Merenäkk            Tartu      00:25:27 +02:33
 6. 16240 Aleksander Saluri         Kobras     00:27:12 +04:18
 7. 11240 Ralf Kivil                Tartu Suus 00:27:56 +05:02
 8. 15278 Olev Piirisild            Võru       00:28:43 +05:49
 9.  4991 Samuel Kolsar             Põlva Spor 00:36:12 +13:18
10. 11300 Emil Eensaar                         00:47:55 +25:01
M08 Rada (8): 7 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:27:26
 2. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste L 00:28:02 +00:36
 3. 19313 Stefan Kivil              Klaabu Las 00:33:44 +06:18
 4. 14777 Kerret Matto              Viluste    00:43:56 +16:30
 5. 19627 Erik Taba                 Ilves      00:54:31 +27:05
 6. 19626 Robert Taba               Ilves      00:54:32 +27:06
N10 Rada (8): 7 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9327 Birgit Rõõm               Ilves      00:23:57
 2. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:38:14 +14:17
N08 Rada (8): 7 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16213 Gerda Kivil               LSF        00:33:44
 2. 14871 Agnes Tennisberg                     00:38:28 +04:44
 3.  8227 Edith Seegel              Tartu      00:44:16 +10:32
 4. 19528 Jete Kraas                           00:54:47 +21:03
 4. 14468 Jasmiin Kraas             Kivike     00:54:47 +21:03
 6. 19529 Pärle Puna                           01:00:04 +26:20
 7. 18295 Liisa Avikson             Kobras     01:09:25 +35:41
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   871 Olle Kärner               EKJ SK     01:18:56 28p
 2.  1152 Taivo Tali                Harju KEK  01:16:39 26p
 3. 15190 Aare Aan                  Ilves      01:00:50 19p
 4.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:11:25 18p
 4.  3679 Kairit Sikkal                        01:11:25 18p
 6.  4978 Allar Kivil               LSF PT     00:56:50 17p
 7.  5104 Erik Jaaniso              TÜ         01:01:38 17p
 8.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      01:04:37 17p
 9.   145 Jüri Ümarik                          01:17:45 17p
10. 17990 Liisa Roop                Võru       01:24:28 16p
11. 15197 Sven Heiberg              Cybernetic 01:40:34 16p
12.  1314 Marje Tobreluts           Kobras     01:00:36 15p
13.  1306 Mari Punab                           01:18:55 15p
14.  5271 Marje Zernant                        01:39:31 15p
15.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       01:08:00 14p
16. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:19:57 13p
17. 17572 Dagmar Piikov                        01:33:46 13p
18. 14401 Imbi Soomets                         01:33:49 13p
19.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:36:04 13p
20. 18212 Kristjan Ugam             HOK        01:48:06 13p
21. 12745 Mihkel Värton             Põlva      02:09:02 13p
22.  2661 Indrek Mahla              Peko       01:05:16 12p
23. 16256 Piia Kuslap               Tartu      00:50:47 11p
24.  4821 Erko Jakobson             Rotalia    01:09:57 11p
25. 19244 Rain Lepik                           01:50:14 10p
26.     0 Georg Karu                x9         00:36:25 9p
27.     0 Jaanek Sõdur              V. - Kuust 00:36:26 9p
28. 17818 Peeter Karl Mõtsküla      MHG        01:25:59 9p
29. 11065 Agnes Säga                Kobras     00:42:22 8p
30. 14689 Mari Ann Mahla            Tartu      00:47:33 8p
31. 10205 Kaido Raidla              Ilves      00:36:36 7p
32. 18644 Mari Zõbin                Põlva      00:38:39 7p
33.  3654 Maarja Punak              Kobras     00:39:29 6p
34. 15147 Mari Iher                            00:41:08 5p
34.  5654 Anu Iher                             00:41:08 5p
36. 18019 Erik Marten Zernant       Meelespea  00:15:38 4p
37.  9765 Daniel Vasser             Kobras     00:12:23 2p
38. 19530 Anna Karoliina Kivimäe    x105       00:05:27 1p
39. 13663 Katrin Gabrel                        00:13:04 1p
#1 Rada (M21E,RADA 1): 22 KP 8.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2510 Andreas Kraas             Tammed    M21E     01:03:46
 2.  4211 Jaagup Truusalu           Võru      M21E     01:05:01 +01:15
 3.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M21E     01:08:17 +04:31
 4.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH       M21E     01:11:35 +07:49
 5.  3767 Kristo Heinmann           Ilves     M21E     01:13:43 +09:57
 6.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:14:51 +11:05
 7. 11326 Marten Vunukainen         Kobras    M21E     01:17:35 +13:49
 8. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M21E     01:19:08 +15:22
 9.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     01:20:17 +16:31
10.  5146 Kristjan Linnus           Peko      M21E     01:24:48 +21:02
11.  4169 Märt Roosaare             Ilves     M21E     01:27:52 +24:06
12.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:31:55 +28:09
13.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:38:30 +34:44
14.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M21E     01:39:20 +35:34
15.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:44:51 +41:05
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E,RADA 2): 20 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK    M21A     00:44:24
 2.  3660 Kenny Kivikas             Ilves     M21A     00:45:44 +01:20
 3.  5730 Allar Padari              HOK       M45      00:53:49 +09:25
 4.  1091 Andres Koppel             Ilves     M40      00:55:08 +10:44
 5.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      00:55:34 +11:10
 6. 10226 Meelis Merenäkk                     M35      00:55:49 +11:25
 7.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      00:56:31 +12:07
 8.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      00:57:13 +12:49
 9.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:58:20 +13:56
10.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      01:00:49 +16:25
11. 10214 Tõnis Piirisild           Võru      M35      01:01:36 +17:12
12.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      01:02:31 +18:07
13.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:03:08 +18:44
14.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:05:45 +21:21
15.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:06:01 +21:37
16.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:06:49 +22:25
17.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:07:23 +22:59
18.  6987 Sander Lembra             Võru      M18      01:10:48 +26:24
19.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:10:50 +26:26
20.  6090 Taivo Täht                          M45      01:11:12 +26:48
21.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:15:16 +30:52
22.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:15:20 +30:56
23. 13451 Jano? Nikopensius         AARAIN    M40      01:15:46 +31:22
24.  2670 Heleri Kivil              LSF PT    N21E     01:17:56 +33:32
25.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M45      01:18:50 +34:26
26.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:19:25 +35:01
27.   554 Renee Mõttus              Lehola    M35      01:22:59 +38:35
28.  3820 Silver Rebenits           Kape      M35      01:23:54 +39:30
29.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:24:02 +39:38
30. 18210 Margus Raud               SuusahulluM45      01:25:51 +41:27
31. 13065 Argo Laanemaa             KaitsevägiM45      01:32:28 +48:04
32. 13787 Raimo Lust                TTÜ Tartu M21A     01:34:46 +50:22
33. 12087 Priit Tiganik             TTÜ       M21A     01:37:49 +53:25
34. 18049 Madis Haug                AS Toftan M45      01:42:21 +57:57
35. 16083 Andres Saetalu            Tartu     M21A     01:51:20 +66:56
36. 19310 Ove Tikk                            M45      02:07:05 +82:41
#3 Rada (VIPP,RADA 3): 16 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ        VIPP     00:59:45
 2.  4892 Kuldar Kaljurand          Tartu ÜlikVIPP     01:00:12 +00:27
 3. 13435 Urmo Kiviselg             Kobras    VIPP     01:04:06 +04:21
 4.  5109 Kristjan Vällik           Korp! RotaVIPP     01:05:03 +05:18
 5.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:42:08 +42:23
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45,RADA 4): 15 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:48:26
 2.  1300 Paavo Rõigas              Peko      M21B     00:48:52 +00:26
 3.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21A     00:51:39 +03:13
 4.   485 Triin Vask                Ilves     N40      00:52:36 +04:10
 5.  1028 Elo Saue                  Ilves     N40      00:53:01 +04:35
 6.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M16      00:53:05 +04:39
 7.  3488 Nele Taba                 Ilves     N21A     00:57:04 +08:38
 8.  3902 Katrin Vinkel             West      N21A     00:59:25 +10:59
 9.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     01:00:00 +11:34
10.  3658 Eva-Maria Truusalu        Võru      N21A     01:00:42 +12:16
10.  5691 Silja Olesk               Kobras    N21A     01:00:42 +12:16
12.   213 Saima Värton              Kobras    N45      01:00:44 +12:18
13.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      01:01:10 +12:44
14.  8608 Ester Klaas               Räpina    N21A     01:03:06 +14:40
15.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      01:03:15 +14:49
16. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      01:03:47 +15:21
17.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      01:04:00 +15:34
18.  5729 Andres Rõõm               Ilves     M16      01:04:39 +16:13
19.  4950 Ain Kaare                 SuusahulluM21B     01:04:52 +16:26
20.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:05:20 +16:54
21.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      01:07:16 +18:50
22.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      01:09:29 +21:03
23. 12142 Margit Avikson            Kobras    N21A     01:09:55 +21:29
24.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras    N21A     01:10:38 +22:12
25.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     01:10:41 +22:15
26.  5536 Siiri Rist                West      N21A     01:10:58 +22:32
27. 10207 Marianne Möller           Kobras    N21A     01:11:57 +23:31
28.  3714 Heli Haug                 Võru      N35      01:12:09 +23:43
29.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI     M60      01:13:05 +24:39
30.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      01:13:55 +25:29
31.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:18:42 +30:16
32.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:18:43 +30:17
33.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      01:19:26 +31:00
34. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:20:57 +32:31
35. 10142 Getter Matto              Kobras    N18      01:29:48 +41:22
36. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras    M16      01:38:44 +50:18
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70,N65,RADA 5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4424 Oliver Jõgeva             Kobras    VIPT     00:43:58
 2.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras    VIPT     00:51:24 +07:26
 3.  3896 Agnes Vask                Ilves     VIPT     00:56:55 +12:57
 4. 10140 Villu Serv                Kobras    VIPT     00:57:41 +13:43
 5.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    VIPT     00:58:13 +14:15
 6.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     00:58:57 +14:59
 7.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      01:01:14 +17:16
 8.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     01:02:33 +18:35
 9. 11788 Esko Vanahunt             Kobras    VIPT     01:02:56 +18:58
10.  4381 Indrek Jentson            Kape      VIPT     01:06:32 +22:34
11.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     01:09:11 +25:13
12.   706 Endel Remmet              Kape      M70      01:09:12 +25:14
13.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      01:09:52 +25:54
14.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      01:11:48 +27:50
15. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      01:12:23 +28:25
16.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      01:12:41 +28:43
17.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      01:15:56 +31:58
18.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      01:16:24 +32:26
19.  5272 Tiina-Maria Tali          Harju KEK N16      01:16:33 +32:35
20. 18053 Pii Müller                          VIPT     01:16:52 +32:54
21.  4178 Anniki Inno               Ilves     VIPT     01:16:55 +32:57
22. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     01:17:23 +33:25
23.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      01:17:40 +33:42
24. 13539 Siim Helmoja              Kobras    VIPT     01:18:27 +34:29
25.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      01:19:18 +35:20
26. 11708 Erik Bleive               Kobras    VIPT     01:23:06 +39:08
27.  7708 Jüri Luha                 Tartu     VIPT     01:23:21 +39:23
28.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPT     01:24:04 +40:06
29.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      01:27:38 +43:40
30.  4910 Leili Prans               Ilves     N65      01:28:11 +44:13
31. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     01:29:38 +45:40
32. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      01:31:20 +47:22
33.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      01:31:40 +47:42
34.  2044 Epp Kroon                 Ilves     N60      01:35:35 +51:37
35.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:35:50 +51:52
36.  1330 Laine Saal                Kobras    N65      01:38:32 +54:34
37. 16606 Liile Jõgi                WM        VIPT     01:39:49 +55:51
38.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      01:40:47 +56:49
39. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:44:24 +60:26
40. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:46:25 +62:27
41. 18115 Anneken Hints             Tartu ÜlikVIPT     01:50:43 +66:45
42.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:55:46 +71:48
43. 13620 Liivi Lõhmus              Tartu     VIPT     02:01:04 +77:06
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14,RADA 6): 13 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:41:44
 2. 12533 Eva Loolaid-Raudpuu       EOMAP     VIPL     00:42:09 +00:25
 3. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:43:26 +01:42
 4. 14785 Kertu Laanoja             Põlva SporN14      00:43:29 +01:45
 5. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:43:43 +01:59
 6. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:43:50 +02:06
 7.     0 Eeva Avik                 Kobras    VIPL     00:46:54 +05:10
 8. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:47:38 +05:54
 9. 12817 Teele Eensaar                       VIPL     00:48:01 +06:17
10.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      00:54:15 +12:31
11. 16214 Rasmus Kruusa                       M14      00:56:59 +15:15
12.  4312 Peeter Põder              Põlva     VIPL     00:58:22 +16:38
13. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     01:00:07 +18:23
14. 11930 Siivi Paide               Põlva MatkVIPL     01:00:13 +18:29
15.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     01:01:17 +19:33
16. 11786 Epp Säga                  Kobras    VIPL     01:03:44 +22:00
17.  5714 Külliki Kiviste                     VIPL     01:04:53 +23:09
18. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine M14      01:05:16 +23:32
19. 19527 Kersti Liloson            x125      VIPL     01:17:01 +35:17
20. 15058 Emily Vinne               Põlva SporVIPL     01:18:08 +36:24
21. 15060 Katrin Vinne              Põlva     VIPL     01:18:25 +36:41
22. 18048 Helina Vinne              Põlva     VIPL     01:18:29 +36:45
23.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:19:02 +37:18
24.  7653 Julia Polikarpus          Tartu ÜlikVIPL     01:48:06 +66:22
25. 11302 Jaak Kroon                          M75      01:50:41 +68:57
26.     0 Mart Lobjakas             x165      M14      02:10:07 +88:23
27.     0 Madis Lobjakas            x169      VIPL     02:10:31 +88:47
#7 Rada (M12,N12,RADA 7): 10 KP 3.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN12      00:27:55
 2. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:33:05 +05:10
 3. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:36:53 +08:58
 4. 16232 Indra Liz Nemvalts        Põlva SporN12      00:36:56 +09:01
 5. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva SporN12      00:37:20 +09:25
 6. 10340 Epp Paal                  Klubi TartN12      00:38:15 +10:20
 7. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva SporM12      00:43:25 +15:30
 8.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      00:55:21 +27:26
 9.  5043 Kristina Haug             Võru      N12      00:55:57 +28:02
10. 14008 Karl Martin Puna                    M12      01:04:14 +36:19
#8 Rada (M10,M08,N10,N08,RADA 8): 7 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 18653 Andri Kepler              Põlva SporM10      00:22:54
 2.  9327 Birgit Rõõm               Ilves     N10      00:23:57 +01:03
 3. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:24:22 +01:28
 4. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:24:23 +01:29
 5. 18041 Daniel Sibul              Põlva SporM10      00:24:28 +01:34
 6. 17585 Renno Merenäkk            Tartu     M10      00:25:27 +02:33
 7. 16240 Aleksander Saluri         Kobras    M10      00:27:12 +04:18
 8. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:27:26 +04:32
 9. 11240 Ralf Kivil                Tartu SuusM10      00:27:56 +05:02
10. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste LM08      00:28:02 +05:08
11. 15278 Olev Piirisild            Võru      M10      00:28:43 +05:49
12. 16213 Gerda Kivil               LSF       N08      00:33:44 +10:50
12. 19313 Stefan Kivil              Klaabu LasM08      00:33:44 +10:50
14.  4991 Samuel Kolsar             Põlva SporM10      00:36:12 +13:18
15. 17667 Evely Ostrov              Kobras    N10      00:38:14 +15:20
16. 14871 Agnes Tennisberg                    N08      00:38:28 +15:34
17. 14777 Kerret Matto              Viluste   M08      00:43:56 +21:02
18.  8227 Edith Seegel              Tartu     N08      00:44:16 +21:22
19. 11300 Emil Eensaar                        M10      00:47:55 +25:01
20. 19627 Erik Taba                 Ilves     M08      00:54:31 +31:37
21. 19626 Robert Taba               Ilves     M08      00:54:32 +31:38
22. 14468 Jasmiin Kraas             Kivike    N08      00:54:47 +31:53
22. 19528 Jete Kraas                          N08      00:54:47 +31:53
24. 19529 Pärle Puna                          N08      01:00:04 +37:10
25. 18295 Liisa Avikson             Kobras    N08      01:09:25 +46:31

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.50 [2013.304] @ 7.05.2013 22:47:50 Kobras