Põlva 6 teisipäevak, Porgandi veski

14.05.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Urmo Kiviselg
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[N65] [NRO] [RADA 2] [RADA 3] [RADA 4] [RADA 5]
[RADA 6] [RADA 7] [RADA 8] [RADA 9] [RADA1] [VABA]
[VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 21 KP 7.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3660 Kenny Kivikas             Ilves      00:49:05
 2.  4191 Kaur Kase                 Võru       00:50:01 +00:56
 3.  3767 Kristo Heinmann           Ilves      00:52:13 +03:08
 4. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     00:55:02 +05:57
 5.  3446 Tanel Mõttus              Võru       00:55:19 +06:14
 6.  3665 Kaido Hallik              Ilves      00:55:21 +06:16
 7.  9765 Daniel Vasser             Kobras     00:56:07 +07:02
 8.  8646 Sander Mirme              Tartu      00:56:18 +07:13
 9.   328 Indrek Ümarik             Ilves      01:02:16 +13:11
10.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:04:17 +15:12
11. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:06:54 +17:49
12.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:17:37 +28:32
13.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:17:55 +28:50
14.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:18:57 +29:52
15.  5042 Henn Antson               Võru       01:29:37 +40:32
M18 Rada (2): 20 KP 6.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17048 Andres Saetalu            Tammed     00:56:54
M21A Rada (2): 20 KP 6.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3710 Peeter Pihl               Tammed     00:43:02
 2.  4703 Juhan Aasaru              Tartu      00:59:05 +16:03
 3.  2005 Pear Post                 Kobras     01:01:19 +18:17
 4.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:04:10 +21:08
 5.  7987 Marko Avikson             Kobras     01:07:21 +24:19
 6.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:07:35 +24:33
 7.  2753 Rauno Kenk                Tartu      01:14:45 +31:43
M35 Rada (2): 20 KP 6.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:53:05
 2. 15431 Kaupo Järve               LSF PT     00:54:42 +01:37
 3.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:59:38 +06:33
 4.  7680 Janek Riives              TÜ         01:07:27 +14:22
M40 Rada (2): 20 KP 6.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1938 Raul Kangur               SOK        00:55:59
 2.  4962 Antti Roose               Kobras     00:59:32 +03:33
 3.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:01:57 +05:58
 4.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:04:44 +08:45
 5.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:04:56 +08:57
 6.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:05:30 +09:31
 7.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:06:38 +10:39
M45 Rada (2): 20 KP 6.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5730 Allar Padari              HOK        00:54:39
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:54:48 +00:09
 3.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:56:18 +01:39
 4.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:56:19 +01:40
 5.  6090 Taivo Täht                           01:03:37 +08:58
 6.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:03:57 +09:18
 7. 13065 Argo Laanemaa             Kaitsevägi 01:19:48 +25:09
 8. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:23:08 +28:29
N21E Rada (2): 20 KP 6.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     00:58:35
 2.  5025 Marianne Haug             Võru       01:06:25 +07:50
VIPP Rada (3): 16 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13435 Urmo Kiviselg             Kobras     00:57:16
 2. 17519 Janek Jõgis               Himmaste   01:20:59 +23:43
 3. 16083 Andres Saetalu                       01:29:53 +32:37
 4.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:42:14 +44:58
 5.  7051 Vambola Kisand            Tartu      02:02:15 +64:59
M16 Rada (4): 16 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10140 Villu Serv                Kobras     00:48:22
 2. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:58:33 +10:11
 3.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      01:00:05 +11:43
M21B Rada (4): 16 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3891 Peeter Lind               Kape       00:48:16
M50 Rada (4): 16 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14825 Villu Tabur               Sallendor  01:13:34
M55 Rada (4): 16 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:53:23
 2.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:04:44 +11:21
M60 Rada (4): 16 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:49:21
 2.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:51:57 +02:36
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:52:06 +02:45
 4.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:57:04 +07:43
 5.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       01:00:59 +11:38
 6.   708 Rein Prank                Kape       01:01:47 +12:26
N18 Rada (4): 16 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5691 Silja Olesk               Kobras     00:56:24
 2.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:08:33 +12:09
N21A Rada (4): 16 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras     00:55:29
 2.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:56:04 +00:35
 3.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:57:30 +02:01
 4.  4436 Külli Leiger              Kape       00:58:05 +02:36
 5.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     01:00:19 +04:50
 6.  4213 Kaisa Kase                Tammed     01:04:22 +08:53
 7. 10207 Marianne Möller           Kobras     01:04:40 +09:11
 8.  3679 Kairit Sikkal                        01:08:36 +13:07
 9.  8185 Daisi Saetalu             Tammed     01:16:36 +21:07
N35 Rada (4): 16 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2470 Jana Kink                 Kape       00:53:42
 2.  1301 Airi Alnek                Võru       00:59:59 +06:17
 3. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:13:09 +19:27
 4. 13663 Katrin Gabrel             Tartu      01:22:53 +29:11
 5.  5271 Marje Zernant             Tartu      01:26:11 +32:29
 6. 14022 Annika Timpka             KVÜÕA      01:35:14 +41:32
N40 Rada (4): 16 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1306 Mari Punab                Suusahullu 00:59:57
 2.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:00:59 +01:02
 3.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:11:04 +11:07
 4. 10194 Kadri Parts               Võru       01:21:46 +21:49
 5.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:24:46 +24:49
N45 Rada (4): 16 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   213 Saima Värton              Kobras     00:53:11
 2.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:56:37 +03:26
 3.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:02:58 +09:47
 4. 16421 Epp Voitka                Võru       01:11:24 +18:13
 5.  3235 Anne Arold                Ilves      01:15:41 +22:30
 6.  3895 Sirje Lind                Kape       01:17:52 +24:41
VIPT Rada (5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:44:36
 2.  1104 Uve Nummert               Kape       00:55:10 +10:34
 3.  9132 Björn Puna                Rotalia    00:55:40 +11:04
 4.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:59:25 +14:49
 5.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:03:37 +19:01
 6. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:07:27 +22:51
 7. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:07:34 +22:58
 8. 11713 Martin Sults              Kobras     01:08:40 +24:04
 9.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:16:50 +32:14
10. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:35:45 +51:09
11. 10195 Vampula Oper              Võru       01:43:36 +59:00
N16 Rada (5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:58:11
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     01:11:52 +13:41
N50 Rada (5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      00:59:59
N55 Rada (5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:07:20
N60 Rada (5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5012 Mare Leis                 Ilves      00:56:09
 2.  4910 Leili Prans               Ilves      00:58:38 +02:29
 3.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:08:43 +12:34
 4.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:09:39 +13:30
M65 Rada (5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:18:13
M70 Rada (5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:48:18
 2.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:12:31 +24:13
 3.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:16:23 +28:05
N65 Rada (5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:01:23
 2.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:17:16 +15:53
 3.  1330 Laine Saal                Kobras     01:34:57 +33:34
 4. 10196 Maria Oper                Võru       01:43:04 +41:41
M14 Rada (6): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:43:05
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:44:04 +00:59
 3. 16214 Rasmus Kruusa             Tartu      01:05:01 +21:56
 4.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG        01:06:12 +23:07
 5. 19531 Mart Samuel Lobjakas      Tartumaa   01:19:30 +36:25
 6. 14008 Karl Martin Puna          Tartu      01:21:20 +38:15
 7.  4991 Samuel Kolsar             Põlva Spor 01:50:05 +67:00
M75 Rada (6): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:09:06
 2.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:16:43 +07:37
VIPL Rada (6): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10350 Marko Ani                 EMÜ        00:45:06
 2. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:51:27 +06:21
 3.  5191 Peeter Pihelgas           Rotalia    00:52:12 +07:06
 4. 15073 Janika Matto              Viluste    00:52:42 +07:36
 5. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:53:10 +08:04
 6. 12681 Kätlin Veber              PRIA       00:53:39 +08:33
 7. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:54:06 +09:00
 8.  4312 Peeter Põder              Põlva      01:00:09 +15:03
 9. 15081 Markel Mahla              Mammaste   01:03:49 +18:43
10.     0 Eeva Avik                 Põlva      01:04:15 +19:09
11.     0 Monika Pihlak             Tartu      01:06:59 +21:53
12.     0 Kaisa-Karoliina Kokk      Tartu      01:07:00 +21:54
13.  5714 Külliki Kiviste                      01:11:41 +26:35
14. 15052 Pille Vinne               Kobras     01:13:31 +28:25
15.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:18:24 +33:18
16. 19532 Madis Lobjakas            Tartu      01:19:35 +34:29
17. 11302 Jaak Kroon                Tartu      01:28:24 +43:18
18. 19527 Kersti Liloson            Põlva      01:31:18 +46:12
19.   915 Ergo Nõmmiste             Kape       01:31:26 +46:20
20.     0 Helina Kolsar             Põlva      01:50:11 +65:05
N14 Rada (6): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:49:56
 2.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 00:53:06 +03:10
M12 Rada (7): 9 KP 3.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:34:33
 2. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor 00:44:43 +10:10
 3. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  00:46:09 +11:36
 4.  1435 Kerten Matto              Kobras     01:10:32 +35:59
N12 Rada (7): 9 KP 3.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:30:14
 2. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:37:51 +07:37
 3. 16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor 00:38:50 +08:36
 4. 16232 Indra Liz Nemvalts        Põlva Spor 00:45:30 +15:16
 5. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva Spor 00:47:18 +17:04
 6.  5043 Kristina Haug             Võru       00:48:18 +18:04
M10 Rada (8): 6 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:18:56
 2. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:19:32 +00:36
 3. 17357 Osvald Nigola             Põlva Spor 00:36:38 +17:42
 4. 18653 Andri Kepler              Põlva Spor 00:36:44 +17:48
 5. 18041 Daniel Sibul              Põlva Spor 00:42:58 +24:02
M08 Rada (8): 6 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:24:06
 2. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste L 00:24:32 +00:26
 3. 18654 Peko Piirisild            Põlva Spor 00:25:35 +01:29
 4.  2180 Markus Zimmermann         Kape       00:40:08 +16:02
 5. 19534 Sebastjan Ani             Krüüdneri  01:10:12 +46:06
N10 Rada (8): 6 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:23:42
 2. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:32:07 +08:25
N08 Rada (8): 6 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19529 Pärle Puna                Tartu      00:50:56
 2. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu      00:51:24 +00:28
 3. 18295 Liisa Avikson             Põlva      01:08:57 +18:01
MRO Rada (9): 17 KP 7.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4107 Mait Mändmets             Rae        00:49:04
 2.   891 Priit Poopuu              JOKA       00:49:17 +00:13
 3. 10450 Ilmar Udam                JOKA       01:00:13 +11:09
 4.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 01:04:59 +15:55
 5.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:12:46 +23:42
 6. 18635 Erik Valdmaa              Põlva LV   01:30:30 +41:26
 7.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:31:06 +42:02
 8. 18204 Joosep Aloel              TÜ         01:52:57 +63:53
NRO Rada (9): 17 KP 7.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10142 Getter Matto              Kobras     01:24:09
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   871 Olle Kärner               EKJ SK     01:16:04 26p
 2.  1152 Taivo Tali                Harju KEK  00:47:12 20p
 3.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:24:31 20p
 4. 16987 Meelis Burget             EÜS        01:01:09 19p
 5.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:12:13 19p
 6.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:17:22 19p
 7. 19310 Ove Tikk                             01:18:23 17p
 8.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:49:38 16p
 9. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:13:02 16p
10.  2854 Andrus Sipsaka            Harju KEK  00:48:55 15p
11.  2337 Airet Kolk                Rae        00:51:34 15p
12. 15005 Mari Fjodorov             Otepää     00:54:18 15p
13.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:04:53 15p
14.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:06:42 15p
15. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:08:16 15p
16.  5520 Kärt Kürsa                Kobras     01:19:44 15p
17. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      01:18:24 14p
18.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:00:12 12p
19. 19653 Revo Lumpre               Laadur     01:06:22 12p
20.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:10:51 12p
21.  5934 Ere Kürsa                 Põlva      01:49:05 11p
22.  6716 Kauri Kürsa               Põlva      01:49:08 11p
23. 19622 Signe Pruul               PRIA       00:36:14 9p
24. 19736 Liili Vatsar              PRIA       00:36:25 9p
25.  5272 Tiina-Maria Tali          Harju KEK  00:37:20 9p
26.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      00:46:12 9p
27.     0 Viktoria Volkova          Narva      00:56:17 9p
28.  6810 Margus Väli               AS Webmedi 00:58:25 9p
29. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     01:58:16 9p
30. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:32:20 6p
31.     0 Kerret Matto              Viluste    00:53:15 6p
32. 15147 Mari Iher                 Tartu      01:04:16 6p
32.  5654 Anu Iher                  Tartu      01:04:16 6p
#1 Rada (M21E,RADA1): 21 KP 7.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3660 Kenny Kivikas             Ilves     M21E     00:49:05
 2.  4191 Kaur Kase                 Võru      M21E     00:50:01 +00:56
 3.  3767 Kristo Heinmann           Ilves     M21E     00:52:13 +03:08
 4. 11326 Marten Vunukainen         Kobras    M21E     00:55:02 +05:57
 5.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     00:55:19 +06:14
 6.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M21E     00:55:21 +06:16
 7.  9765 Daniel Vasser             Kobras    M21E     00:56:07 +07:02
 8.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     00:56:18 +07:13
 9.   328 Indrek Ümarik             Ilves     M21E     01:02:16 +13:11
10.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     01:04:17 +15:12
11. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     01:06:54 +17:49
12.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:17:37 +28:32
13.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:17:55 +28:50
14.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M21E     01:18:57 +29:52
15.  5042 Henn Antson               Võru      M21E     01:29:37 +40:32
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E,RADA 2): 20 KP 6.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3710 Peeter Pihl               Tammed    M21A     00:43:02
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:53:05 +10:03
 3.  5730 Allar Padari              HOK       M45      00:54:39 +11:37
 4. 15431 Kaupo Järve               LSF PT    M35      00:54:42 +11:40
 5.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:54:48 +11:46
 6.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      00:55:59 +12:57
 7.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      00:56:18 +13:16
 8.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:56:19 +13:17
 9. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M18      00:56:54 +13:52
10.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     00:58:35 +15:33
11.  4703 Juhan Aasaru              Tartu     M21A     00:59:05 +16:03
12.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      00:59:32 +16:30
13.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      00:59:38 +16:36
14.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:01:19 +18:17
15.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      01:01:57 +18:55
16.  6090 Taivo Täht                          M45      01:03:37 +20:35
17.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:03:57 +20:55
18.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:04:10 +21:08
19.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M40      01:04:44 +21:42
20.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:04:56 +21:54
21.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:05:30 +22:28
22.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:06:25 +23:23
23.  2176 Uko Bleive                Tartu     M40      01:06:38 +23:36
24.  7987 Marko Avikson             Kobras    M21A     01:07:21 +24:19
25.  7680 Janek Riives              TÜ        M35      01:07:27 +24:25
26.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:07:35 +24:33
27.  2753 Rauno Kenk                Tartu     M21A     01:14:45 +31:43
28. 13065 Argo Laanemaa             KaitsevägiM45      01:19:48 +36:46
29. 18049 Madis Haug                AS Toftan M45      01:23:08 +40:06
#3 Rada (VIPP,RADA 3): 16 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 13435 Urmo Kiviselg             Kobras    VIPP     00:57:16
 2. 17519 Janek Jõgis               Himmaste  VIPP     01:20:59 +23:43
 3. 16083 Andres Saetalu                      VIPP     01:29:53 +32:37
 4.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:42:14 +44:58
 5.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPP     02:02:15 +64:59
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45,RADA 4): 16 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:48:16
 2. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:48:22 +00:06
 3.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:49:21 +01:05
 4.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      00:51:57 +03:41
 5.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:52:06 +03:50
 6.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:53:11 +04:55
 7.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M55      00:53:23 +05:07
 8.  2470 Jana Kink                 Kape      N35      00:53:42 +05:26
 9.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras    N21A     00:55:29 +07:13
10.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:56:04 +07:48
11.  5691 Silja Olesk               Kobras    N18      00:56:24 +08:08
12.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      00:56:37 +08:21
13.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:57:04 +08:48
14.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21A     00:57:30 +09:14
15.  4436 Külli Leiger              Kape      N21A     00:58:05 +09:49
16. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      00:58:33 +10:17
17.  1306 Mari Punab                SuusahulluN40      00:59:57 +11:41
18.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      00:59:59 +11:43
19.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M16      01:00:05 +11:49
20.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras    N21A     01:00:19 +12:03
21.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      01:00:59 +12:43
21.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      01:00:59 +12:43
23.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:01:47 +13:31
24.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:02:58 +14:42
25.  4213 Kaisa Kase                Tammed    N21A     01:04:22 +16:06
26. 10207 Marianne Möller           Kobras    N21A     01:04:40 +16:24
27.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:04:44 +16:28
28.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    N18      01:08:33 +20:17
29.  3679 Kairit Sikkal                       N21A     01:08:36 +20:20
30.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:11:04 +22:48
31. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:11:24 +23:08
32. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:13:09 +24:53
33. 14825 Villu Tabur               Sallendor M50      01:13:34 +25:18
34.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:15:41 +27:25
35.  8185 Daisi Saetalu             Tammed    N21A     01:16:36 +28:20
36.  3895 Sirje Lind                Kape      N45      01:17:52 +29:36
37. 10194 Kadri Parts               Võru      N40      01:21:46 +33:30
38. 13663 Katrin Gabrel             Tartu     N35      01:22:53 +34:37
39.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N40      01:24:46 +36:30
40.  5271 Marje Zernant             Tartu     N35      01:26:11 +37:55
41. 14022 Annika Timpka             KVÜÕA     N35      01:35:14 +46:58
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70,N65,RADA 5): 13 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     00:44:36
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:48:18 +03:42
 3.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:55:10 +10:34
 4.  9132 Björn Puna                Rotalia   VIPT     00:55:40 +11:04
 5.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      00:56:09 +11:33
 6. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      00:58:11 +13:35
 7.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:58:38 +14:02
 8.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     00:59:25 +14:49
 9.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      00:59:59 +15:23
10.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      01:01:23 +16:47
11.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     01:03:37 +19:01
12.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      01:07:20 +22:44
13. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     01:07:27 +22:51
14. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     VIPT     01:07:34 +22:58
15. 11713 Martin Sults              Kobras    VIPT     01:08:40 +24:04
16.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      01:08:43 +24:07
17.  2044 Epp Kroon                 Ilves     N60      01:09:39 +25:03
18. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      01:11:52 +27:16
19.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:12:31 +27:55
20.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:16:23 +31:47
21.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     01:16:50 +32:14
22.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves     N65      01:17:16 +32:40
23.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      01:18:13 +33:37
24.  1330 Laine Saal                Kobras    N65      01:34:57 +50:21
25. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     01:35:45 +51:09
26. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:43:04 +58:28
27. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:43:36 +59:00
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14,RADA 6): 11 KP 4.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M14      00:43:05
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:44:04 +00:59
 3. 10350 Marko Ani                 EMÜ       VIPL     00:45:06 +02:01
 4. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N14      00:49:56 +06:51
 5. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:51:27 +08:22
 6.  5191 Peeter Pihelgas           Rotalia   VIPL     00:52:12 +09:07
 7. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:52:42 +09:37
 8.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      00:53:06 +10:01
 9. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:53:10 +10:05
10. 12681 Kätlin Veber              PRIA      VIPL     00:53:39 +10:34
11. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:54:06 +11:01
12.  4312 Peeter Põder              Põlva     VIPL     01:00:09 +17:04
13. 15081 Markel Mahla              Mammaste  VIPL     01:03:49 +20:44
14.     0 Eeva Avik                 Põlva     VIPL     01:04:15 +21:10
15. 16214 Rasmus Kruusa             Tartu     M14      01:05:01 +21:56
16.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG       M14      01:06:12 +23:07
17.     0 Monika Pihlak             Tartu     VIPL     01:06:59 +23:54
18.     0 Kaisa-Karoliina Kokk      Tartu     VIPL     01:07:00 +23:55
19.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      01:09:06 +26:01
20.  5714 Külliki Kiviste                     VIPL     01:11:41 +28:36
21. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     01:13:31 +30:26
22.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:16:43 +33:38
23.  7653 Julia Polikarpus          Tartu ÜlikVIPL     01:18:24 +35:19
24. 19531 Mart Samuel Lobjakas      Tartumaa  M14      01:19:30 +36:25
25. 19532 Madis Lobjakas            Tartu     VIPL     01:19:35 +36:30
26. 14008 Karl Martin Puna          Tartu     M14      01:21:20 +38:15
27. 11302 Jaak Kroon                Tartu     VIPL     01:28:24 +45:19
28. 19527 Kersti Liloson            Põlva     VIPL     01:31:18 +48:13
29.   915 Ergo Nõmmiste             Kape      VIPL     01:31:26 +48:21
30.  4991 Samuel Kolsar             Põlva SporM14      01:50:05 +67:00
31.     0 Helina Kolsar             Põlva     VIPL     01:50:11 +67:06
#7 Rada (M12,N12,RADA 7): 9 KP 3.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:30:14
 2. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:34:33 +04:19
 3. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:37:51 +07:37
 4. 16238 Kristiin Kalle            Põlva SporN12      00:38:50 +08:36
 5. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva SporM12      00:44:43 +14:29
 6. 16232 Indra Liz Nemvalts        Põlva SporN12      00:45:30 +15:16
 7. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      00:46:09 +15:55
 8. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva SporN12      00:47:18 +17:04
 9.  5043 Kristina Haug             Võru      N12      00:48:18 +18:04
10.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      01:10:32 +40:18
#8 Rada (M10,M08,N10,N08,RADA 8): 6 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:18:56
 2. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:19:32 +00:36
 3. 15058 Emily Vinne               Põlva SporN10      00:23:42 +04:46
 4. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:24:06 +05:10
 5. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste LM08      00:24:32 +05:36
 6. 18654 Peko Piirisild            Põlva SporM08      00:25:35 +06:39
 7. 17667 Evely Ostrov              Kobras    N10      00:32:07 +13:11
 8. 17357 Osvald Nigola             Põlva SporM10      00:36:38 +17:42
 9. 18653 Andri Kepler              Põlva SporM10      00:36:44 +17:48
10.  2180 Markus Zimmermann         Kape      M08      00:40:08 +21:12
11. 18041 Daniel Sibul              Põlva SporM10      00:42:58 +24:02
12. 19529 Pärle Puna                Tartu     N08      00:50:56 +32:00
13. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu     N08      00:51:24 +32:28
14. 18295 Liisa Avikson             Põlva     N08      01:08:57 +50:01
15. 19534 Sebastjan Ani             Krüüdneri M08      01:10:12 +51:16
#9 Rada (MRO,NRO,RADA 9): 17 KP 7.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4107 Mait Mändmets             Rae       MRO      00:49:04
 2.   891 Priit Poopuu              JOKA      MRO      00:49:17 +00:13
 3. 10450 Ilmar Udam                JOKA      MRO      01:00:13 +11:09
 4.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkMRO      01:04:59 +15:55
 5.  4314 Ago Käis                  Kobras    MRO      01:12:46 +23:42
 6. 10142 Getter Matto              Kobras    NRO      01:24:09 +35:05
 7. 18635 Erik Valdmaa              Põlva LV  MRO      01:30:30 +41:26
 8.  1072 Heiki Rammul              Ilves     MRO      01:31:06 +42:02
 9. 18204 Joosep Aloel              TÜ        MRO      01:52:57 +63:53

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.50 [2013.304] @ 14.05.2013 22:53:02 Kobras