Põlva 7 teisipäevak, Piigandi

21.05.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Avo Veermäe
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [VABA]
[VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 19 KP 8.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3466 Timo Sild                 EKJ SK     01:03:06
 2.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH        01:13:55 +10:49
 3.  6403 Ain Fjodorov              Rae        01:19:07 +16:01
 4. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:19:59 +16:53
 5.  4169 Märt Roosaare             Ilves      01:24:12 +21:06
 6.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:26:38 +23:32
 7.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:31:50 +28:44
 8.  6078 Peeter Kümmel             TÜ         01:33:24 +30:18
 9.  3913 Timo Simonlatser          Rakv       01:33:27 +30:21
10.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:34:45 +31:39
11. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG   01:37:33 +34:27
12.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:53:57 +50:51
M18 Rada (2): 20 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:21:52
M21A Rada (2): 20 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4421 Martin Marga              Kobras     00:53:05
 2.  5551 Taaniel Tooming           Kobras     00:59:49 +06:44
 3.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:07:35 +14:30
 4.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:14:00 +20:55
 5.  2005 Pear Post                 Kobras     01:16:31 +23:26
 6.  7624 Mihkel Tarve              Kobras     01:17:57 +24:52
 7. 16987 Meelis Burget             EÜS        01:18:20 +25:15
 8.  4222 Taavi Kuha                Kape       01:21:38 +28:33
 9.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT     01:27:36 +34:31
10.  2753 Rauno Kenk                Tartu      01:32:58 +39:53
M35 Rada (2): 20 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10226 Meelis Merenäkk           Tartu      01:07:18
 2.  4978 Allar Kivil               LSF PT     01:08:57 +01:39
 3.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:09:42 +02:24
 4.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:13:41 +06:23
 5.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       01:16:04 +08:46
 6.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:30:44 +23:26
 7.  2661 Indrek Mahla              Peko       01:35:02 +27:44
 8.  5042 Henn Antson               Võru       02:15:44 +68:26
M40 Rada (2): 20 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1091 Andres Koppel             Ilves      00:59:20
 2.  4962 Antti Roose               Kobras     01:06:09 +06:49
 3.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:13:14 +13:54
 4.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:16:25 +17:05
 5.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:18:39 +19:19
 6.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:19:06 +19:46
 7.  1938 Raul Kangur               SOK        01:19:34 +20:14
 8.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:23:00 +23:40
M45 Rada (2): 20 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5931 Toomas Tarve              Kobras     01:03:02
 2.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:03:33 +00:31
 3.  5730 Allar Padari              HOK        01:11:22 +08:20
 4.  6090 Taivo Täht                Tartu      01:12:22 +09:20
 5.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:14:26 +11:24
 6. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:53:14 +50:12
N21E Rada (2): 20 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3648 Mariann Sulg              Orvand     01:08:50
 2.  2670 Heleri Kivil              LSF PT     01:19:53 +11:03
VIPP Rada (3): 16 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:20:08
 2.  3679 Kairit Sikkal             Tartu      01:20:24 +00:16
 3. 16083 Andres Saetalu            Tartu      01:25:07 +04:59
 4.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      02:24:05 +63:57
M16 Rada (4): 14 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:54:31
 2. 10140 Villu Serv                Kobras     00:55:07 +00:36
 3.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      01:10:45 +16:14
M21B Rada (4): 14 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3396 Mihkel Puusepp            Võru       00:50:26
 2.  3891 Peeter Lind               Kape       01:02:47 +12:21
 3.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:05:12 +14:46
M50 Rada (4): 14 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2337 Airet Kolk                Rae        00:53:19
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:56:25 +03:06
 3. 19310 Ove Tikk                  Tartu      01:27:03 +33:44
M55 Rada (4): 14 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:53:15
 2.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:22:52 +29:37
M60 Rada (4): 14 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       00:57:51
 2.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       01:02:42 +04:51
 3.  1311 Heini Tammik              Kape       01:02:52 +05:01
 4.   708 Rein Prank                Kape       01:03:48 +05:57
 5.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:14:46 +16:55
 6.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      01:24:34 +26:43
 7.  3071 Nikolai Kuha              Kape       01:37:52 +40:01
N18 Rada (4): 14 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5691 Silja Olesk               Kobras     00:52:08
 2. 10142 Getter Matto              Kobras     00:59:11 +07:03
N21A Rada (4): 14 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras     00:51:47
 2.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:51:53 +00:06
 3.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:56:50 +05:03
 4. 12142 Margit Avikson            Kobras     01:13:56 +22:09
 5.  1459 Jaana Aedmäe              Kobras     01:17:47 +26:00
 6.   859 Merike Vanjuk             Kape       01:26:28 +34:41
 7. 17572 Dagmar Piikov             Tartu      01:26:30 +34:43
 8. 10338 Ave Ansper                Lähte ÜG   01:52:49 +61:02
N35 Rada (4): 14 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3714 Heli Haug                 Võru       01:01:28
 2.  1301 Airi Alnek                Võru       01:02:44 +01:16
 3. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:18:26 +16:58
 4.  5271 Marje Zernant             Tartu      01:30:02 +28:34
 5. 13663 Katrin Gabrel             Tartu      01:50:55 +49:27
N40 Rada (4): 14 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   485 Triin Vask                Ilves      00:51:38
 2.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:05:57 +14:19
 3.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:23:53 +32:15
N45 Rada (4): 14 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:55:50
 2.   213 Saima Värton              Kobras     00:57:56 +02:06
 3.  3235 Anne Arold                Ilves      00:58:24 +02:34
 4.  3895 Sirje Lind                Kape       01:26:08 +30:18
VIPT Rada (5): 10 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1104 Uve Nummert               Kape       00:50:04
 2.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:51:59 +01:55
 3.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:52:17 +02:13
 4. 11785 Kristo Sirk               Kobras     01:06:13 +16:09
 5. 11713 Martin Sults              Kobras     01:06:22 +16:18
 6. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     01:06:58 +16:54
 7. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:15:43 +25:39
 8.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:16:39 +26:35
 9.  4239 Katri Hirv                Võru       01:20:42 +30:38
10.  3704 Hannes Vaher              Tartu      01:26:54 +36:50
11. 16606 Liile Jõgi                WM         01:27:03 +36:59
12. 10195 Vampula Oper              Võru       01:55:08 +65:04
N16 Rada (5): 10 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     01:05:32
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     01:26:59 +21:27
N50 Rada (5): 10 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:14:06
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:18:30 +04:24
N55 Rada (5): 10 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:56:23
N60 Rada (5): 10 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:01:00
 2.  4910 Leili Prans               Ilves      01:01:08 +00:08
 3.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:17:36 +16:36
N65 Rada (5): 10 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:27:29
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:29:56 +02:27
 3.  1330 Laine Saal                Kobras     01:47:37 +20:08
 4. 10196 Maria Oper                Võru       01:54:18 +26:49
M65 Rada (5): 10 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:01:51
M70 Rada (5): 10 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:59:33
 2.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:05:32 +05:59
 3.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:16:59 +17:26
 4.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:49:38 +50:05
M14 Rada (6): 10 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16214 Rasmus Kruusa             TKug       01:22:32
M75 Rada (6): 10 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:18:07
 2.  2339 Kalju Johanson            Kobras     02:38:28 +80:21
VIPL Rada (6): 10 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:55:42
 2. 19622 Signe Pruul               PRIA       01:08:33 +12:51
 3. 19736 Liili Vatsar              PRIA       01:08:41 +12:59
 4.  4312 Peeter Põder              Põlva      01:08:51 +13:09
 5.   906 Vallo Varjo               Koop       01:09:01 +13:19
 6. 15052 Pille Vinne               Kobras     01:09:41 +13:59
 7. 11930 Siivi Paide               Põlva Matk 01:09:55 +14:13
 8. 12681 Kätlin Veber              PRIA       01:15:09 +19:27
 9. 14777 Igmar Matto               Viluste    01:18:49 +23:07
10.  5714 Külliki Kiviste           Tartu      01:22:39 +26:57
11. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 01:43:47 +48:05
M12 Rada (7): 9 KP 2.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:50:34
 2.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:53:34 +03:00
 3. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor 01:06:49 +16:15
N12 Rada (7): 9 KP 2.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:34:23
 2. 16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor 00:38:49 +04:26
 3. 16232 Indra Liz Nemvalts        Põlva Spor 00:43:25 +09:02
 4. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva Spor 01:13:59 +39:36
M10 Rada (8): 7 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:24:28
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:32:48 +08:20
 3. 11240 Ralf Kivil                LSF PT     00:37:52 +13:24
 4.  4991 Samuel Kolsar             Põlva Spor 00:44:06 +19:38
 5. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva Spor 01:05:19 +40:51
 6. 18653 Andri Kepler              Põlva Spor 01:13:22 +48:54
M08 Rada (8): 7 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17818 Peeter Karl Mõtsküla      MHG        00:35:28
 2. 19313 Stefan Kivil              LSF PT     00:40:24 +04:56
 3. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:47:08 +11:40
 4. 16230 Sander Hõim               Põlva Spor 01:05:03 +29:35
N10 Rada (8): 7 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:44:27
N08 Rada (8): 7 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16213 Gerda Kivil               LSF PT     00:40:24
 2. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu      00:48:26 +08:02
 3. 18295 Liisa Avikson             Kobras     01:15:03 +34:39
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves      01:06:09 19p
 2. 10194 Kadri Parts               Võru       02:18:10 19p
 3.  9765 Daniel Vasser             Kobras     01:04:32 15p
 4.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:26:25 15p
 5. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:33:11 14p
 6.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      01:11:27 13p
 7.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:12:29 13p
 8. 14022 Annika Timpka             KVÜÕA      02:08:32 13p
 9. 11786 Epp Säga                  Kobras     01:08:56 12p
10. 13435 Urmo Kiviselg             Kobras     01:10:12 12p
11. 15393 Krista Kõlli              Võru       02:02:36 12p
12. 15005 Mari Fjodorov             Otepää     00:58:42 11p
13.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:04:32 11p
14. 14825 Villu Tabur               Sallendor  01:16:09 10p
15. 10205 Kaido Raidla              Ilves      01:20:44 10p
16. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:31:08 10p
17. 11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl 01:31:11 10p
18. 12087 Priit Tiganik             TTÜ        01:31:30 10p
19. 12680 Mihkel Oviir              Alpiklubi  01:38:12 10p
20.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:57:27 9p
21. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  00:58:14 9p
22.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:30:09 9p
23.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:31:05 9p
24. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:52:12 8p
25. 18644 Mari Zõbin                Põlva      00:44:59 7p
26. 19535 Helina Kolsar             Põlva      00:45:00 7p
27. 16686 Ulrika Eesmaa             tARTUsk    01:14:02 7p
28.     0 Viktoria Volkova          x6         00:21:12 6p
29.  1065 Maret Vaher               Kobras     00:57:29 6p
30. 19653 Sirje Pikhoff             Corrigo    01:03:37 4p
31. 18654 Peko Piirisild            Põlva Spor 01:15:12 4p
32. 19527 Kersti Liloson            Põlva      01:15:24 4p
33. 15856 Piret Joonas                         00:18:49 3p
34. 18041 Daniel Sibul              Põlva Spor 01:05:41 3p
35.     0 Siiri Toomsalu            Piigandi   00:04:47 1p
#1 Rada (M21E): 19 KP 8.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3466 Timo Sild                 EKJ SK    M21E     01:03:06
 2.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH       M21E     01:13:55 +10:49
 3.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M21E     01:19:07 +16:01
 4. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     01:19:59 +16:53
 5.  4169 Märt Roosaare             Ilves     M21E     01:24:12 +21:06
 6.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M21E     01:26:38 +23:32
 7.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:31:50 +28:44
 8.  6078 Peeter Kümmel             TÜ        M21E     01:33:24 +30:18
 9.  3913 Timo Simonlatser          Rakv      M21E     01:33:27 +30:21
10.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:34:45 +31:39
11. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG  M21E     01:37:33 +34:27
12.   248 Tõnu Nurm                 Kobras    M21E     01:53:57 +50:51
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 20 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4421 Martin Marga              Kobras    M21A     00:53:05
 2.  1091 Andres Koppel             Ilves     M40      00:59:20 +06:15
 3.  5551 Taaniel Tooming           Kobras    M21A     00:59:49 +06:44
 4.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      01:03:02 +09:57
 5.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      01:03:33 +10:28
 6.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      01:06:09 +13:04
 7. 10226 Meelis Merenäkk           Tartu     M35      01:07:18 +14:13
 8.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:07:35 +14:30
 9.  3648 Mariann Sulg              Orvand    N21E     01:08:50 +15:45
10.  4978 Allar Kivil               LSF PT    M35      01:08:57 +15:52
11.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:09:42 +16:37
12.  5730 Allar Padari              HOK       M45      01:11:22 +18:17
13.  6090 Taivo Täht                Tartu     M45      01:12:22 +19:17
14.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:13:14 +20:09
15.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:13:41 +20:36
16.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:14:00 +20:55
17.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:14:26 +21:21
18.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      01:16:04 +22:59
19.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      01:16:25 +23:20
20.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:16:31 +23:26
21.  7624 Mihkel Tarve              Kobras    M21A     01:17:57 +24:52
22. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     01:18:20 +25:15
23.  2176 Uko Bleive                Tartu     M40      01:18:39 +25:34
24.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:19:06 +26:01
25.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      01:19:34 +26:29
26.  2670 Heleri Kivil              LSF PT    N21E     01:19:53 +26:48
27.  4222 Taavi Kuha                Kape      M21A     01:21:38 +28:33
28. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M18      01:21:52 +28:47
29.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M40      01:23:00 +29:55
30.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT    M21A     01:27:36 +34:31
31.  3820 Silver Rebenits           Kape      M35      01:30:44 +37:39
32.  2753 Rauno Kenk                Tartu     M21A     01:32:58 +39:53
33.  2661 Indrek Mahla              Peko      M35      01:35:02 +41:57
34. 18049 Madis Haug                AS Toftan M45      01:53:14 +60:09
35.  5042 Henn Antson               Võru      M35      02:15:44 +82:39
#3 Rada (VIPP): 16 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    VIPP     01:20:08
 2.  3679 Kairit Sikkal             Tartu     VIPP     01:20:24 +00:16
 3. 16083 Andres Saetalu            Tartu     VIPP     01:25:07 +04:59
 4.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     02:24:05 +63:57
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 14 KP 4.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3396 Mihkel Puusepp            Võru      M21B     00:50:26
 2.   485 Triin Vask                Ilves     N40      00:51:38 +01:12
 3.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras    N21A     00:51:47 +01:21
 4.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:51:53 +01:27
 5.  5691 Silja Olesk               Kobras    N18      00:52:08 +01:42
 6.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M55      00:53:15 +02:49
 7.  2337 Airet Kolk                Rae       M50      00:53:19 +02:53
 8. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      00:54:31 +04:05
 9. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:55:07 +04:41
10.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      00:55:50 +05:24
11. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      00:56:25 +05:59
12.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21A     00:56:50 +06:24
13.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      00:57:51 +07:25
14.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:57:56 +07:30
15.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      00:58:24 +07:58
16. 10142 Getter Matto              Kobras    N18      00:59:11 +08:45
17.  3714 Heli Haug                 Võru      N35      01:01:28 +11:02
18.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      01:02:42 +12:16
19.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      01:02:44 +12:18
20.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     01:02:47 +12:21
21.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      01:02:52 +12:26
22.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:03:48 +13:22
23.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     01:05:12 +14:46
24.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      01:05:57 +15:31
25.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M16      01:10:45 +20:19
26. 12142 Margit Avikson            Kobras    N21A     01:13:56 +23:30
27.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      01:14:46 +24:20
28.  1459 Jaana Aedmäe              Kobras    N21A     01:17:47 +27:21
29. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:18:26 +28:00
30.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:22:52 +32:26
31.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N40      01:23:53 +33:27
32.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI     M60      01:24:34 +34:08
33.  3895 Sirje Lind                Kape      N45      01:26:08 +35:42
34.   859 Merike Vanjuk             Kape      N21A     01:26:28 +36:02
35. 17572 Dagmar Piikov             Tartu     N21A     01:26:30 +36:04
36. 19310 Ove Tikk                  Tartu     M50      01:27:03 +36:37
37.  5271 Marje Zernant             Tartu     N35      01:30:02 +39:36
38.  3071 Nikolai Kuha              Kape      M60      01:37:52 +47:26
39. 13663 Katrin Gabrel             Tartu     N35      01:50:55 +60:29
40. 10338 Ave Ansper                Lähte ÜG  N21A     01:52:49 +62:23
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,N65,M65,M70): 10 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:50:04
 2.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     00:51:59 +01:55
 3.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     00:52:17 +02:13
 4.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:56:23 +06:19
 5.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:59:33 +09:29
 6.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      01:01:00 +10:56
 7.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      01:01:08 +11:04
 8.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      01:01:51 +11:47
 9.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:05:32 +15:28
 9. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      01:05:32 +15:28
11. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     01:06:13 +16:09
12. 11713 Martin Sults              Kobras    VIPT     01:06:22 +16:18
13. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    VIPT     01:06:58 +16:54
14.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      01:14:06 +24:02
15. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     01:15:43 +25:39
16.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     01:16:39 +26:35
17.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      01:16:59 +26:55
18.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      01:17:36 +27:32
19.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      01:18:30 +28:26
20.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPT     01:20:42 +30:38
21.  3704 Hannes Vaher              Tartu     VIPT     01:26:54 +36:50
22. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      01:26:59 +36:55
23. 16606 Liile Jõgi                WM        VIPT     01:27:03 +36:59
24.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      01:27:29 +37:25
25.   146 Maie Abram                Ilves     N65      01:29:56 +39:52
26.  1330 Laine Saal                Kobras    N65      01:47:37 +57:33
27.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:49:38 +59:34
28. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:54:18 +64:14
29. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:55:08 +65:04
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 10 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:55:42
 2. 19622 Signe Pruul               PRIA      VIPL     01:08:33 +12:51
 3. 19736 Liili Vatsar              PRIA      VIPL     01:08:41 +12:59
 4.  4312 Peeter Põder              Põlva     VIPL     01:08:51 +13:09
 5.   906 Vallo Varjo               Koop      VIPL     01:09:01 +13:19
 6. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     01:09:41 +13:59
 7. 11930 Siivi Paide               Põlva MatkVIPL     01:09:55 +14:13
 8. 12681 Kätlin Veber              PRIA      VIPL     01:15:09 +19:27
 9.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      01:18:07 +22:25
10. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     01:18:49 +23:07
11. 16214 Rasmus Kruusa             TKug      M14      01:22:32 +26:50
12.  5714 Külliki Kiviste           Tartu     VIPL     01:22:39 +26:57
13. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     01:43:47 +48:05
14.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      02:38:28 +102:46
#7 Rada (M12,N12): 9 KP 2.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:34:23
 2. 16238 Kristiin Kalle            Põlva SporN12      00:38:49 +04:26
 3. 16232 Indra Liz Nemvalts        Põlva SporN12      00:43:25 +09:02
 4. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:50:34 +16:11
 5.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      00:53:34 +19:11
 6. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva SporM12      01:06:49 +32:26
 7. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva SporN12      01:13:59 +39:36
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 7 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:24:28
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:32:48 +08:20
 3. 17818 Peeter Karl Mõtsküla      MHG       M08      00:35:28 +11:00
 4. 11240 Ralf Kivil                LSF PT    M10      00:37:52 +13:24
 5. 19313 Stefan Kivil              LSF PT    M08      00:40:24 +15:56
 5. 16213 Gerda Kivil               LSF PT    N08      00:40:24 +15:56
 7.  4991 Samuel Kolsar             Põlva SporM10      00:44:06 +19:38
 8. 17667 Evely Ostrov              Kobras    N10      00:44:27 +19:59
 9. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:47:08 +22:40
10. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu     N08      00:48:26 +23:58
11. 16230 Sander Hõim               Põlva SporM08      01:05:03 +40:35
12. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva SporM10      01:05:19 +40:51
13. 18653 Andri Kepler              Põlva SporM10      01:13:22 +48:54
14. 18295 Liisa Avikson             Kobras    N08      01:15:03 +50:35

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.50 [2013.304] @ 22.05.2013 18:55:51 Kobras