Põlva 8 teisipäevak, Prangli

28.05.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Madis Oras
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [VABA]
[VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 16 KP 8.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9765 Daniel Vasser             Kobras     01:00:37
 2.  3233 Kristjan Karabelnik                  01:05:29 +04:52
 3.   859 Merike Vanjuk             Kape       01:06:14 +05:37
 4.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:07:29 +06:52
 5. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG   01:09:20 +08:43
 6.  1065 Maret Vaher               Kobras     01:14:35 +13:58
 7.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:16:53 +16:16
 8.  3140 Sven Oras                 Ilves      01:18:25 +17:48
 9. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:19:49 +19:12
10. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:23:51 +23:14
11.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:33:45 +33:08
12.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:34:09 +33:32
13.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:40:00 +39:23
M21A Rada (2): 14 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5551 Taaniel Tooming           Kobras     00:51:16
 2.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT     00:53:21 +02:05
 3.  3396 Mihkel Puusepp            Võru       00:53:45 +02:29
 4. 16987 Meelis Burget             EÜS        00:56:52 +05:36
 5.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:00:32 +09:16
 6.  3479 Kaarel Nummert            Kape       01:01:26 +10:10
 7.  2005 Pear Post                 Kobras     01:03:20 +12:04
 8.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:04:35 +13:19
 9.  4421 Martin Marga              Kobras     01:05:07 +13:51
10. 13451 Jano? Nikopensius         AARAIN     01:08:32 +17:16
11.  1469 Tanel Kalm                Peko       01:08:37 +17:21
12.  4703 Juhan Aasaru                         01:10:12 +18:56
13.  7987 Marko Avikson             Kobras     01:12:11 +20:55
14.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:13:47 +22:31
15. 12087 Priit Tiganik             TTÜ        01:15:42 +24:26
M35 Rada (2): 14 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:54:40
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:56:00 +01:20
 3.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:01:59 +07:19
 4.  5929 Janek Orro                Võru       01:04:03 +09:23
 5.  1762 Enn Kukk                  LSF PT     01:05:38 +10:58
 6.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:07:12 +12:32
 7.  2558 Jaanus Päkk                          01:16:46 +22:06
 8.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:19:03 +24:23
 9. 19244 Rain Lepik                           01:50:30 +55:50
M40 Rada (2): 14 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1091 Andres Koppel             Ilves      00:55:06
 2.  4962 Antti Roose               Kobras     00:57:28 +02:22
 3.  1938 Raul Kangur               SOK        00:58:35 +03:29
 4.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:01:23 +06:17
 5.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:07:27 +12:21
 6.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:11:33 +16:27
 7.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:12:31 +17:25
M45 Rada (2): 14 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5730 Allar Padari              HOK        00:55:02
 2.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   00:55:52 +00:50
 3.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:57:22 +02:20
 4.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:59:04 +04:02
 5.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:01:07 +06:05
 6.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:06:06 +11:04
 7.  4525 Jaan Ainelo               Ilves      01:07:03 +12:01
 8.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:08:12 +13:10
 9.  5042 Henn Antson               Võru       01:10:32 +15:30
10.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:13:00 +17:58
11. 13065 Argo Laanemaa             Kaitsevägi 01:31:05 +36:03
12. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:37:12 +42:10
13. 18210 Margus Raud                          02:08:34 +73:32
N21E Rada (2): 14 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5025 Marianne Haug             Võru       01:00:27
 2.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:03:27 +03:00
 3.  3648 Mariann Sulg              Orvand     01:05:00 +04:33
 4.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     01:05:40 +05:13
 5.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:07:10 +06:43
 6. 15005 Mari Fjodorov             Otepää     01:17:46 +17:19
 7.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:20:20 +19:53
VIPP Rada (3): 10 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19661 Ermo Tikk                 Tartu Ülik 01:19:36
 2.  3679 Kairit Sikkal                        01:22:38 +03:02
 3.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:23:04 +03:28
 4.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:35:10 +15:34
 5. 15834 Romas Vals                           01:42:26 +22:50
 6. 17519 Janek Jõgis                          01:43:14 +23:38
 7. 16083 Andres Saetalu                       01:48:05 +28:29
 8.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:58:14 +38:38
M16 Rada (4): 13 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10140 Villu Serv                Kobras     00:50:25
M21B Rada (4): 13 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4222 Taavi Kuha                Kape       00:47:40
 2.  3891 Peeter Lind               Kape       00:47:50 +00:10
 3.   554 Renee Mõttus              Lehola     00:49:32 +01:52
 4.  1300 Paavo Rõigas              Peko       00:51:47 +04:07
 5. 11040 Margus Laanep             Koeru SK   00:54:28 +06:48
 6.  9877 Even Heinväli             Kobras     01:13:29 +25:49
 7. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:19:12 +31:32
 8.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG        01:20:28 +32:48
M50 Rada (4): 13 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19310 Ove Tikk                             01:23:49
 2. 14825 Villu Tabur               Sallendor  01:30:24 +06:35
M55 Rada (4): 13 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:44:49
 2.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:01:18 +16:29
 3.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:01:48 +16:59
M60 Rada (4): 13 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:46:38
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:48:40 +02:02
 3.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:54:50 +08:12
 4.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:58:15 +11:37
 5.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       00:59:30 +12:52
 6.   708 Rein Prank                Kape       01:00:39 +14:01
 7.  3071 Nikolai Kuha              Kape       01:06:33 +19:55
N18 Rada (4): 13 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5691 Silja Olesk               Kobras     00:50:44
 2. 10142 Getter Matto              Kobras     01:03:46 +13:02
N21A Rada (4): 13 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4436 Külli Leiger              Kape       00:47:14
 2.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:47:30 +00:16
 3.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras     01:04:03 +16:49
 4. 10207 Marianne Möller           Kobras     01:13:26 +26:12
 5.  4213 Kaisa Kase                Tammed     01:20:31 +33:17
N35 Rada (4): 13 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1301 Airi Alnek                Võru       00:56:29
 2. 16651 Maris Lepik               Kobras     01:00:58 +04:29
 3. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:16:32 +20:03
 4. 13663 Katrin Gabrel             Tartu      01:27:55 +31:26
N40 Rada (4): 13 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5008 Ehtel Taevere             Kape       00:58:03
 2.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:04:33 +06:30
 3.  2016 Minija Pääslane           Ilves      01:07:55 +09:52
 4. 10194 Kadri Parts               Võru       01:21:05 +23:02
N45 Rada (4): 13 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:50:44
 2.   256 Virve Einpaul             Ilves      01:00:28 +09:44
 3.   213 Saima Värton              Kobras     01:00:56 +10:12
 4.   966 Juta Ainelo               Ilves      01:02:58 +12:14
 5.  3895 Sirje Lind                Kape       01:30:02 +39:18
VIPT Rada (5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:43:42
 2.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:54:36 +10:54
 3. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   00:59:16 +15:34
 4.  1104 Uve Nummert               Kape       01:00:32 +16:50
 5. 17982 Nele Kriisa               Alpi SK    01:06:58 +23:16
 6. 16256 Piia Kuslap               Tartu      01:06:59 +23:17
 7. 17572 Dagmar Piikov             Tartu      01:07:00 +23:18
 8. 14401 Imbi Soomets                         01:07:02 +23:20
 9.  1028 Elo Saue                  Ilves      01:07:11 +23:29
10. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:10:33 +26:51
11. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine  01:18:34 +34:52
12. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:29:46 +46:04
13. 10195 Vampula Oper              Võru       01:31:01 +47:19
14. 11300 Emil Eensaar              Tartu      01:37:03 +53:21
15. 12817 Teele Eensaar             Tartu      01:37:10 +53:28
16.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 01:46:31 +62:49
17. 16714 Jaan Laks                            02:06:05 +82:23
M65 Rada (5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:56:10
 2.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:04:24 +08:14
M70 Rada (5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:47:11
 2.   706 Endel Remmet              Kape       00:51:41 +04:30
 3.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   00:56:29 +09:18
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:58:39 +11:28
 5.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:52:07 +64:56
N16 Rada (5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     01:19:10
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras     01:19:11 +00:01
N50 Rada (5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:50:56
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:25:28 +34:32
 3. 16715 Külli Laks Vahemäe                   02:06:21 +75:25
N55 Rada (5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:55:49
N60 Rada (5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:51:54
 2.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:54:21 +02:27
 3.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:02:21 +10:27
 4.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:03:15 +11:21
 5.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:05:58 +14:04
N65 Rada (5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:04:38
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:07:09 +02:31
 3. 10196 Maria Oper                Võru       01:29:55 +25:17
M14 Rada (6): 9 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11713 Martin Sults              Kobras     00:44:42
 2. 16214 Rasmus Kruusa             TKug       00:52:26 +07:44
 3.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG        00:59:53 +15:11
 4. 11788 Esko Vanahunt             Kobras     01:00:39 +15:57
 5. 18117 Kristofer Lupp            Võru       01:02:20 +17:38
 6. 18432 Karmo Tisler              Võru       01:04:45 +20:03
 7. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru       01:04:56 +20:14
 8.     0 Jako Väli                 Ülenurme   01:31:13 +46:31
 9.     0 Mathias Look              Ülenurme   01:31:14 +46:32
10. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      01:47:35 +62:53
M75 Rada (6): 9 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:04:39
 2.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:53:48 +49:09
VIPL Rada (6): 9 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:50:21
 2. 15081 Markel Mahla                         00:52:38 +02:17
 3. 19588 Eeva Avik                            00:55:57 +05:36
 4.  6105 Ene Laht                  Tartu      00:58:43 +08:22
 5.  4312 Peeter Põder                         01:00:42 +10:21
 6. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 01:04:13 +13:52
 7.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:13:29 +23:08
 8. 19622 Signe Pruul               PRIA       01:13:48 +23:27
 9. 19736 Liili Vatsar              PRIA       01:15:53 +25:32
10.  5714 Külliki Kiviste           Tartu      01:21:47 +31:26
11. 19532 Madis Lobjakas            Tartu      01:39:12 +48:51
12. 19527 Kersti Liloson                       01:39:24 +49:03
13.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:47:35 +57:14
14. 11302 Jaak Kroon                Tartu      01:51:59 +61:38
N14 Rada (6): 9 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:46:13
 2.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 01:02:17 +16:04
M12 Rada (7): 8 KP 2.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:25:25
 2. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  01:15:03 +49:38
N12 Rada (7): 8 KP 2.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:27:49
 2. 16232 Indra Liz Nemvalts        Põlva Spor 00:28:19 +00:30
 3. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:41:41 +13:52
 4. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva Spor 00:41:50 +14:01
 5. 16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor 00:57:01 +29:12
 6. 15856 Piret Joonas                         01:03:53 +36:04
 7. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     01:19:42 +51:53
M10 Rada (8): 4 KP 1.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:13:51
 2. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:14:19 +00:28
 3. 18654 Peko Piirisild            Põlva Spor 00:35:18 +21:27
 4. 18653 Andri Kepler              Põlva Spor 00:38:00 +24:09
 5. 19531 Mart Samuel Lobjakas                 00:42:53 +29:02
M08 Rada (8): 4 KP 1.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:17:51
 2. 20073 Tristan Prins                        00:26:44 +08:53
 3. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:32:45 +14:54
 4.     0 Timur Daniljuk            Tartu      01:02:05 +44:14
N10 Rada (8): 4 KP 1.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:22:15
N08 Rada (8): 4 KP 1.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14871 Agnes Tennisberg                     00:39:21
 2.     0 Luisa Nõmmik              Kobras     00:50:33 +11:12
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   145 Jüri Ümarik                          01:12:35 18p
 2.  4401 Triin Aedmäe              Kobras     00:58:29 17p
 3.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:24:30 16p
 4.  4962 Antti Roose               Kobras     00:56:27 14p
 5.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:48:33 13p
 6.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      00:50:37 11p
 7. 19653 Revo Lumpre               Laadur     01:29:02 11p
 8.  3654 Maarja Punak              Kobras     00:44:42 10p
 9.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:05:13 10p
10. 12681 Kätlin Veber              PRIA       01:12:16 10p
11. 16606 Liile Jõgi                WM         01:13:10 10p
12.  5521 Karl Kürsa                Kobras     01:32:40 10p
13. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:40:36 9p
14.  5271 Marje Zernant             Tartu      00:45:34 9p
15. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 01:19:29 9p
16. 15073 Janika Matto              Viluste    00:44:53 8p
17. 14008 Karl Martin Puna                     00:47:05 8p
18. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:50:24 8p
19.  4938 Maarten Nöps              Tartu Kesk 00:53:05 8p
20. 19554 Angelika Nöps             PRIA       00:53:35 8p
21.  6810 Margus Väli               AS Webmedi 01:31:10 8p
22. 10351 Grete Mäesalu             Krüüdneri  01:34:36 8p
23. 18644 Mari Zõbin                Põlva      01:11:54 7p
24. 10205 Kaido Raidla              Ilves      01:19:39 7p
25. 10338 Ave Ansper                Lähte ÜG   01:32:50 6p
26. 10350 Marko Ani                 EMÜ        01:35:37 6p
#1 Rada (M21E,RADA 1): 16 KP 8.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9765 Daniel Vasser             Kobras    M21E     01:00:37
 2.  3233 Kristjan Karabelnik                 M21E     01:05:29 +04:52
 3.   859 Merike Vanjuk             Kape      M21E     01:06:14 +05:37
 4.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:07:29 +06:52
 5. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG  M21E     01:09:20 +08:43
 6.  1065 Maret Vaher               Kobras    M21E     01:14:35 +13:58
 7.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     01:16:53 +16:16
 8.  3140 Sven Oras                 Ilves     M21E     01:18:25 +17:48
 9. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     01:19:49 +19:12
10. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M21E     01:23:51 +23:14
11.   248 Tõnu Nurm                 Kobras    M21E     01:33:45 +33:08
12.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:34:09 +33:32
13.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:40:00 +39:23
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E,RADA 2): 14 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5551 Taaniel Tooming           Kobras    M21A     00:51:16
 2.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT    M21A     00:53:21 +02:05
 3.  3396 Mihkel Puusepp            Võru      M21A     00:53:45 +02:29
 4.   738 Priit Pääslane            Ilves     M35      00:54:40 +03:24
 5.  5730 Allar Padari              HOK       M45      00:55:02 +03:46
 6.  1091 Andres Koppel             Ilves     M40      00:55:06 +03:50
 7.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M45      00:55:52 +04:36
 8.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:56:00 +04:44
 9. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     00:56:52 +05:36
10.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:57:22 +06:06
11.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      00:57:28 +06:12
12.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      00:58:35 +07:19
13.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      00:59:04 +07:48
14.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:00:27 +09:11
15.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:00:32 +09:16
16.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      01:01:07 +09:51
17.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:01:23 +10:07
18.  3479 Kaarel Nummert            Kape      M21A     01:01:26 +10:10
19.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:01:59 +10:43
20.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:03:20 +12:04
21.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     01:03:27 +12:11
22.  5929 Janek Orro                Võru      M35      01:04:03 +12:47
23.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:04:35 +13:19
24.  3648 Mariann Sulg              Orvand    N21E     01:05:00 +13:44
25.  4421 Martin Marga              Kobras    M21A     01:05:07 +13:51
26.  1762 Enn Kukk                  LSF PT    M35      01:05:38 +14:22
27.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras    N21E     01:05:40 +14:24
28.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      01:06:06 +14:50
29.  4525 Jaan Ainelo               Ilves     M45      01:07:03 +15:47
30.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     01:07:10 +15:54
31.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:07:12 +15:56
32.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:07:27 +16:11
33.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:08:12 +16:56
34. 13451 Jano? Nikopensius         AARAIN    M21A     01:08:32 +17:16
35.  1469 Tanel Kalm                Peko      M21A     01:08:37 +17:21
36.  4703 Juhan Aasaru                        M21A     01:10:12 +18:56
37.  5042 Henn Antson               Võru      M45      01:10:32 +19:16
38.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      01:11:33 +20:17
39.  7987 Marko Avikson             Kobras    M21A     01:12:11 +20:55
40.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      01:12:31 +21:15
41.  5109 Kristjan Vällik           Korp! RotaM45      01:13:00 +21:44
42.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:13:47 +22:31
43. 12087 Priit Tiganik             TTÜ       M21A     01:15:42 +24:26
44.  2558 Jaanus Päkk                         M35      01:16:46 +25:30
45. 15005 Mari Fjodorov             Otepää    N21E     01:17:46 +26:30
46.  3820 Silver Rebenits           Kape      M35      01:19:03 +27:47
47.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N21E     01:20:20 +29:04
48. 13065 Argo Laanemaa             KaitsevägiM45      01:31:05 +39:49
49. 18049 Madis Haug                AS Toftan M45      01:37:12 +45:56
50. 19244 Rain Lepik                          M35      01:50:30 +59:14
51. 18210 Margus Raud                         M45      02:08:34 +77:18
#3 Rada (VIPP,RADA 3): 10 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 19661 Ermo Tikk                 Tartu ÜlikVIPP     01:19:36
 2.  3679 Kairit Sikkal                       VIPP     01:22:38 +03:02
 3.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    VIPP     01:23:04 +03:28
 4.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring AVIPP     01:35:10 +15:34
 5. 15834 Romas Vals                          VIPP     01:42:26 +22:50
 6. 17519 Janek Jõgis                         VIPP     01:43:14 +23:38
 7. 16083 Andres Saetalu                      VIPP     01:48:05 +28:29
 8.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:58:14 +38:38
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45,RADA 4): 13 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M55      00:44:49
 2.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:46:38 +01:49
 3.  4436 Külli Leiger              Kape      N21A     00:47:14 +02:25
 4.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:47:30 +02:41
 5.  4222 Taavi Kuha                Kape      M21B     00:47:40 +02:51
 6.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:47:50 +03:01
 7.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:48:40 +03:51
 8.   554 Renee Mõttus              Lehola    M21B     00:49:32 +04:43
 9. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:50:25 +05:36
10.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      00:50:44 +05:55
10.  5691 Silja Olesk               Kobras    N18      00:50:44 +05:55
12.  1300 Paavo Rõigas              Peko      M21B     00:51:47 +06:58
13. 11040 Margus Laanep             Koeru SK  M21B     00:54:28 +09:39
14.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      00:54:50 +10:01
15.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      00:56:29 +11:40
16.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      00:58:03 +13:14
17.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:58:15 +13:26
18.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      00:59:30 +14:41
19.   256 Virve Einpaul             Ilves     N45      01:00:28 +15:39
20.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:00:39 +15:50
21.   213 Saima Värton              Kobras    N45      01:00:56 +16:07
22. 16651 Maris Lepik               Kobras    N35      01:00:58 +16:09
23.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M55      01:01:18 +16:29
24.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:01:48 +16:59
25.   966 Juta Ainelo               Ilves     N45      01:02:58 +18:09
26. 10142 Getter Matto              Kobras    N18      01:03:46 +18:57
27.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras    N21A     01:04:03 +19:14
28.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:04:33 +19:44
29.  3071 Nikolai Kuha              Kape      M60      01:06:33 +21:44
30.  2016 Minija Pääslane           Ilves     N40      01:07:55 +23:06
31. 10207 Marianne Möller           Kobras    N21A     01:13:26 +28:37
32.  9877 Even Heinväli             Kobras    M21B     01:13:29 +28:40
33. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:16:32 +31:43
34. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:19:12 +34:23
35.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG       M21B     01:20:28 +35:39
36.  4213 Kaisa Kase                Tammed    N21A     01:20:31 +35:42
37. 10194 Kadri Parts               Võru      N40      01:21:05 +36:16
38. 19310 Ove Tikk                            M50      01:23:49 +39:00
39. 13663 Katrin Gabrel             Tartu     N35      01:27:55 +43:06
40.  3895 Sirje Lind                Kape      N45      01:30:02 +45:13
41. 14825 Villu Tabur               Sallendor M50      01:30:24 +45:35
#5 Rada (VIPT,M65,M70,N16,N50,N55,N60,N65,RADA 5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     00:43:42
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:47:11 +03:29
 3.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      00:50:56 +07:14
 4.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:51:41 +07:59
 5.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:51:54 +08:12
 6.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      00:54:21 +10:39
 7.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     00:54:36 +10:54
 8.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:55:49 +12:07
 9.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:56:10 +12:28
10.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      00:56:29 +12:47
11.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      00:58:39 +14:57
12. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     00:59:16 +15:34
13.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     01:00:32 +16:50
14.  2044 Epp Kroon                 Ilves     N60      01:02:21 +18:39
15.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      01:03:15 +19:33
16.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      01:04:24 +20:42
17.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves     N65      01:04:38 +20:56
18.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      01:05:58 +22:16
19. 17982 Nele Kriisa               Alpi SK   VIPT     01:06:58 +23:16
20. 16256 Piia Kuslap               Tartu     VIPT     01:06:59 +23:17
21. 17572 Dagmar Piikov             Tartu     VIPT     01:07:00 +23:18
22. 14401 Imbi Soomets                        VIPT     01:07:02 +23:20
23.   146 Maie Abram                Ilves     N65      01:07:09 +23:27
24.  1028 Elo Saue                  Ilves     VIPT     01:07:11 +23:29
25. 15833 Kadri Isakar              LSF PT    VIPT     01:10:33 +26:51
26. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine VIPT     01:18:34 +34:52
27. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      01:19:10 +35:28
28. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      01:19:11 +35:29
29.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      01:25:28 +41:46
30. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     01:29:46 +46:04
31. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:29:55 +46:13
32. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:31:01 +47:19
33. 11300 Emil Eensaar              Tartu     VIPT     01:37:03 +53:21
34. 12817 Teele Eensaar             Tartu     VIPT     01:37:10 +53:28
35.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu KarlVIPT     01:46:31 +62:49
36.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:52:07 +68:25
37. 16714 Jaan Laks                           VIPT     02:06:05 +82:23
38. 16715 Külli Laks Vahemäe                  N50      02:06:21 +82:39
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14,RADA 6): 9 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:44:42
 2. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N14      00:46:13 +01:31
 3. 18288 Monika Sulbi              Swedbank  VIPL     00:50:21 +05:39
 4. 16214 Rasmus Kruusa             TKug      M14      00:52:26 +07:44
 5. 15081 Markel Mahla                        VIPL     00:52:38 +07:56
 6. 19588 Eeva Avik                           VIPL     00:55:57 +11:15
 7.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPL     00:58:43 +14:01
 8.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG       M14      00:59:53 +15:11
 9. 11788 Esko Vanahunt             Kobras    M14      01:00:39 +15:57
10.  4312 Peeter Põder                        VIPL     01:00:42 +16:00
11.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      01:02:17 +17:35
12. 18117 Kristofer Lupp            Võru      M14      01:02:20 +17:38
13. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     01:04:13 +19:31
14.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      01:04:39 +19:57
15. 18432 Karmo Tisler              Võru      M14      01:04:45 +20:03
16. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru      M14      01:04:56 +20:14
17.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     01:13:29 +28:47
18. 19622 Signe Pruul               PRIA      VIPL     01:13:48 +29:06
19. 19736 Liili Vatsar              PRIA      VIPL     01:15:53 +31:11
20.  5714 Külliki Kiviste           Tartu     VIPL     01:21:47 +37:05
21.     0 Jako Väli                 Ülenurme  M14      01:31:13 +46:31
22.     0 Mathias Look              Ülenurme  M14      01:31:14 +46:32
23. 19532 Madis Lobjakas            Tartu     VIPL     01:39:12 +54:30
24. 19527 Kersti Liloson                      VIPL     01:39:24 +54:42
25. 14168 Ants Liivamägi            Tartu     M14      01:47:35 +62:53
25.  7653 Julia Polikarpus          Tartu ÜlikVIPL     01:47:35 +62:53
27. 11302 Jaak Kroon                Tartu     VIPL     01:51:59 +67:17
28.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:53:48 +69:06
#7 Rada (M12,N12,RADA 7): 8 KP 2.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:25:25
 2. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:27:49 +02:24
 3. 16232 Indra Liz Nemvalts        Põlva SporN12      00:28:19 +02:54
 4. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:41:41 +16:16
 5. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva SporN12      00:41:50 +16:25
 6. 16238 Kristiin Kalle            Põlva SporN12      00:57:01 +31:36
 7. 15856 Piret Joonas                        N12      01:03:53 +38:28
 8. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      01:15:03 +49:38
 9. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N12      01:19:42 +54:17
#8 Rada (M10,M08,N10,N08,RADA 8): 4 KP 1.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:13:51
 2. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:14:19 +00:28
 3. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:17:51 +04:00
 4. 15058 Emily Vinne               Põlva SporN10      00:22:15 +08:24
 5. 20073 Tristan Prins                       M08      00:26:44 +12:53
 6. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:32:45 +18:54
 7. 18654 Peko Piirisild            Põlva SporM10      00:35:18 +21:27
 8. 18653 Andri Kepler              Põlva SporM10      00:38:00 +24:09
 9. 14871 Agnes Tennisberg                    N08      00:39:21 +25:30
10. 19531 Mart Samuel Lobjakas                M10      00:42:53 +29:02
11.     0 Luisa Nõmmik              Kobras    N08      00:50:33 +36:42
12.     0 Timur Daniljuk            Tartu     M08      01:02:05 +48:14

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.50 [2013.304] @ 29.05.2013 9:33:13 Kobras