Põlva 9 teisipäevak, Piigaste

04.juuni 2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Mihkel Järveoja
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14 ]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [RADA 1]
[RADA 2] [RADA 3] [RADA 4] [RADA 5] [RADA 6] [RADA 7]
[RADA 8] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 24 KP 8.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     00:57:39
 2.  3466 Timo Sild                 EKJ SK     00:58:39 +01:00
 3.  3446 Tanel Mõttus              Võru       01:03:42 +06:03
 4.  6403 Ain Fjodorov              Rae        01:09:21 +11:42
 5.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:10:14 +12:35
 6. 19557 Kristaps Grinbergs        Ilves      01:11:38 +13:59
 7.  1065 Maret Vaher               Kobras     01:16:49 +19:10
 8.  9765 Daniel Vasser             Kobras     01:17:00 +19:21
 9.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:21:52 +24:13
10.  5929 Janek Orro                Võru       01:25:55 +28:16
11.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:26:28 +28:49
12.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:41:22 +43:43
13.  5042 Henn Antson               Võru       02:02:08 +64:29
M18 Rada (2): 19 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7776 Oliver Kütt               Ilves      01:13:41
M21A Rada (2): 19 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3396 Mihkel Puusepp            Võru       00:59:11
 2. 15190 Aare Aan                  Ilves      01:02:51 +03:40
 3.  4229 Mikk Medijainen                      01:03:41 +04:30
 4.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:06:23 +07:12
 5.  4703 Juhan Aasaru                         01:06:45 +07:34
 6.  2005 Pear Post                 Kobras     01:08:44 +09:33
 7.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:12:50 +13:39
 8.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:18:45 +19:34
 9. 19477 Margus Mikk               Võru       01:49:26 +50:15
M35 Rada (2): 19 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5813 Erik Saarts               Võru       00:55:46
 2.   217 Toivo Toomas              Peko       00:56:59 +01:13
 3.  4978 Allar Kivil               LSF PT     00:58:15 +02:29
 4.  5730 Allar Padari              HOK        00:59:33 +03:47
 5.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       01:00:00 +04:14
 6. 10226 Meelis Merenäkk           Tartu      01:01:39 +05:53
 7. 13964 Priit Pikk                TTÜ        01:05:14 +09:28
 8.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:06:00 +10:14
 9.  1762 Enn Kukk                  LSF PT     01:07:19 +11:33
10.  2661 Indrek Mahla              Peko       01:10:51 +15:05
11.  5397 Targo Tennisberg                     01:11:51 +16:05
12.  4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool   01:30:49 +35:03
13.  7680 Janek Riives              TÜ         01:34:59 +39:13
14.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:39:05 +43:19
M40 Rada (2): 19 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4962 Antti Roose               Kobras     00:54:22
 2.  1938 Raul Kangur               SOK        00:59:15 +04:53
 3.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:07:26 +13:04
 4.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:07:54 +13:32
 5.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:14:32 +20:10
 6.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      01:17:57 +23:35
M45 Rada (2): 19 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:59:43
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:00:28 +00:45
 3.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:04:38 +04:55
 4.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:06:30 +06:47
 5.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:06:40 +06:57
 6.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:11:12 +11:29
 7.  4934 Roman Kattai              KVÜÕA      01:21:12 +21:29
 8. 18049 Madis Haug                AS Toftan  02:07:32 +67:49
N21E Rada (2): 19 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5009 Liina Palu                Koop       01:00:55
 2.  2670 Heleri Kivil              LSF PT     01:03:05 +02:10
 3.  5025 Marianne Haug             Võru       01:03:41 +02:46
 4.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:05:48 +04:53
 5.  4484 Margret Zimmermann        Kape       01:10:32 +09:37
 6.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:10:58 +10:03
 7.  2470 Jana Kink                 Kape       01:15:49 +14:54
VIPP Rada (3): 13 KP 6.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18419 Sten Mähar                Nõo Reaalg 01:12:40
 2. 16083 Andres Saetalu            Tartu      01:12:46 +00:06
 3. 12817 Teele Eensaar             Tartu      01:20:57 +08:17
 4.  4957 Kärt Urgand               Kobras     01:48:19 +35:39
 5. 17519 Janek Jõgis                          01:50:39 +37:59
 6.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:57:54 +45:14
M16 Rada (4): 15 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:47:15
 2. 10140 Villu Serv                Kobras     00:55:19 +08:04
M21B Rada (4): 15 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   891 Priit Poopuu              JOKA       00:42:14
 2.  3891 Peeter Lind               Kape       00:51:07 +08:53
 3.   554 Renee Mõttus              Lehola     00:51:21 +09:07
 4.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG        01:04:15 +22:01
 5.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:05:20 +23:06
 6. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:11:58 +29:44
 7. 15081 Markel Mahla              Põlva      01:20:41 +38:27
 8. 19674 Martin Aedma              TÜ         01:32:24 +50:10
M50 Rada (4): 15 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2854 Andrus Sipsaka            Harju KEK  00:55:40
 2. 14825 Villu Tabur               Sallendor  01:06:35 +10:55
 3. 19310 Ove Tikk                  Castanea   01:18:28 +22:48
M55 Rada (4): 15 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       00:55:07
 2.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:15:26 +20:19
M60 Rada (4): 15 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:47:16
 2.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:57:01 +09:45
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:57:04 +09:48
 4.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:58:00 +10:44
 5.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       00:59:42 +12:26
N18 Rada (4): 15 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4493 Silvia Luup               Võru       00:57:18
N21A Rada (4): 15 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:47:28
 2.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:54:53 +07:25
N35 Rada (4): 15 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3714 Heli Haug                 Võru       00:53:51
 2.  1301 Airi Alnek                Võru       00:58:43 +04:52
 3. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:09:05 +15:14
 4. 13663 Katrin Gabrel                        01:25:35 +31:44
N45 Rada (4): 15 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:59:38
 2.   213 Saima Värton              Kobras     01:02:28 +02:50
 3.     0 Ulla Mellin               x141       01:03:21 +03:43
 4.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:05:21 +05:43
 5.  3235 Anne Arold                Ilves      01:11:11 +11:33
VIPT Rada (5): 15 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:46:13
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:54:38 +08:25
 3.  1104 Uve Nummert               Kape       01:02:13 +16:00
 4.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:06:17 +20:04
 5.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 01:14:35 +28:22
 6.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:16:17 +30:04
 7. 10195 Vampula Oper              Võru       01:21:59 +35:46
 8. 17572 Dagmar Piikov                        01:26:08 +39:55
 9. 14401 Imbi Soomets                         01:26:19 +40:06
10. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:26:20 +40:07
11. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:26:28 +40:15
12. 19588 Eeva Avik                            01:41:25 +55:12
M65 Rada (5): 15 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:58:01
M70 Rada (5): 15 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:55:59
 2.   706 Endel Remmet              Kape       00:59:02 +03:03
 3.  1064 Rudolf Mürk               Võru       01:09:31 +13:32
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:10:25 +14:26
 5.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:19:22 +23:23
 6.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:39:04 +43:05
N16 Rada (5): 15 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     01:18:26
N50 Rada (5): 15 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:09:47
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:16:13 +06:26
N55 Rada (5): 15 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:22:04
N60 Rada (5): 15 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:59:35
 2.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:03:00 +03:25
 3.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:18:02 +18:27
N65 Rada (5): 15 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:10:00
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:12:42 +02:42
 3. 10196 Maria Oper                Võru       01:21:24 +11:24
M14 Rada (6): 7 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11713 Martin Sults              Kobras     00:41:14
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:51:02 +09:48
M75 Rada (6): 7 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:00:57
VIPL Rada (6): 7 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:41:55
 2. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:45:07 +03:12
 3. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:46:21 +04:26
 4. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:47:51 +05:56
 5.  6105 Ene Laht                  Tartu      00:48:39 +06:44
 6. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 01:02:07 +20:12
 7.  4312 Peeter Põder              Põlva      01:02:16 +20:21
 8.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:04:26 +22:31
 9. 15052 Pille Vinne               Kobras     01:13:16 +31:21
10.   915 Ergo Nõmmiste             Kape       01:14:55 +33:00
11.  6820 Riina Raasuke             OÜ Alkrane 01:23:33 +41:38
N14 Rada (6): 7 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:41:44
 2.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 00:47:59 +06:15
 3.  5043 Kristina Haug             Võru       01:24:05 +42:21
M12 Rada (7): 7 KP 2.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:21:49
 2. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor 00:34:33 +12:44
 3.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:38:11 +16:22
 4. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  00:44:05 +22:16
 5. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      00:58:13 +36:24
 5. 18212 Peeter Liivamägi                     00:58:13 +36:24
N12 Rada (7): 7 KP 2.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:22:44
 2. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:26:17 +03:33
 3. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:34:36 +11:52
M10 Rada (8): 5 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:20:51
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:22:31 +01:40
 3. 18045 Gregor Leis               Põlva Spor 00:29:20 +08:29
 4. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva Spor 00:34:09 +13:18
M08 Rada (8): 5 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:19:55
 2. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:31:57 +12:02
 3. 18217 Timo Poopuu               Tõrukese L 00:51:49 +31:54
N10 Rada (8): 5 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:31:46
N08 Rada (8): 5 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18631 Mariann Jahhu             Tartu Kato 00:26:48
 2. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu      00:50:52 +24:04
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:35:12 24p
 2.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:16:30 17p
 3.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:10:18 16p
 4.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:04:36 14p
 5. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK     01:11:04 14p
 6.  4421 Martin Marga              Kobras     00:53:17 13p
 7. 15005 Mari Kaseväli             Otepää     01:02:56 13p
 8.   708 Rein Prank                Kape       01:03:44 13p
 9.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:05:16 12p
10.  3679 Kairit Sikkal                        00:54:54 11p
11.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     00:55:09 11p
12. 19653 Revo Lumpre               Laadur     01:31:17 11p
13.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 00:58:13 9p
14. 18210 Margus Raud               Suusahullu 01:18:15 9p
15.  4213 Kaisa Kase                Tammed     00:51:58 8p
16.  3479 Kaarel Nummert            Kape       00:41:33 7p
17.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:10:44 7p
18. 19527 Kersti Liloson                       01:52:11 6p
19. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:32:09 5p
20. 11240 Ralf Kivil                LSF PT     00:42:16 4p
21.  5654 Anu Iher                             00:17:26 3p
21. 15147 Mari Iher                            00:17:26 3p
#1 Rada (M21E,RADA 1): 24 KP 8.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK    M21E     00:57:39
 2.  3466 Timo Sild                 EKJ SK    M21E     00:58:39 +01:00
 3.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     01:03:42 +06:03
 4.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M21E     01:09:21 +11:42
 5.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:10:14 +12:35
 6. 19557 Kristaps Grinbergs        Ilves     M21E     01:11:38 +13:59
 7.  1065 Maret Vaher               Kobras    M21E     01:16:49 +19:10
 8.  9765 Daniel Vasser             Kobras    M21E     01:17:00 +19:21
 9.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:21:52 +24:13
10.  5929 Janek Orro                Võru      M21E     01:25:55 +28:16
11.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     01:26:28 +28:49
12.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M21E     01:41:22 +43:43
13.  5042 Henn Antson               Võru      M21E     02:02:08 +64:29
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E,RADA 2): 19 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      00:54:22
 2.  5813 Erik Saarts               Võru      M35      00:55:46 +01:24
 3.   217 Toivo Toomas              Peko      M35      00:56:59 +02:37
 4.  4978 Allar Kivil               LSF PT    M35      00:58:15 +03:53
 5.  3396 Mihkel Puusepp            Võru      M21A     00:59:11 +04:49
 6.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      00:59:15 +04:53
 7.  5730 Allar Padari              HOK       M35      00:59:33 +05:11
 8.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      00:59:43 +05:21
 9.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      01:00:00 +05:38
10.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      01:00:28 +06:06
11.  5009 Liina Palu                Koop      N21E     01:00:55 +06:33
12. 10226 Meelis Merenäkk           Tartu     M35      01:01:39 +07:17
13. 15190 Aare Aan                  Ilves     M21A     01:02:51 +08:29
14.  2670 Heleri Kivil              LSF PT    N21E     01:03:05 +08:43
15.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:03:41 +09:19
15.  4229 Mikk Medijainen                     M21A     01:03:41 +09:19
17.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      01:04:38 +10:16
18. 13964 Priit Pikk                TTÜ       M35      01:05:14 +10:52
19.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     01:05:48 +11:26
20.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:06:00 +11:38
21.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:06:23 +12:01
22.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      01:06:30 +12:08
23.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M45      01:06:40 +12:18
24.  4703 Juhan Aasaru                        M21A     01:06:45 +12:23
25.  1762 Enn Kukk                  LSF PT    M35      01:07:19 +12:57
26.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      01:07:26 +13:04
27.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:07:54 +13:32
28.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:08:44 +14:22
29.  4484 Margret Zimmermann        Kape      N21E     01:10:32 +16:10
30.  2661 Indrek Mahla              Peko      M35      01:10:51 +16:29
31.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     01:10:58 +16:36
32.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:11:12 +16:50
33.  5397 Targo Tennisberg                    M35      01:11:51 +17:29
34.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:12:50 +18:28
35.  7776 Oliver Kütt               Ilves     M18      01:13:41 +19:19
36.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:14:32 +20:10
37.  2470 Jana Kink                 Kape      N21E     01:15:49 +21:27
38.  5156 Tarmo Zernant             Ilves     M40      01:17:57 +23:35
39.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:18:45 +24:23
40.  4934 Roman Kattai              KVÜÕA     M45      01:21:12 +26:50
41.  4274 Mati Tikerpuu             Sõjakool  M35      01:30:49 +36:27
42.  7680 Janek Riives              TÜ        M35      01:34:59 +40:37
43.  3820 Silver Rebenits           Kape      M35      01:39:05 +44:43
44. 19477 Margus Mikk               Võru      M21A     01:49:26 +55:04
45. 18049 Madis Haug                AS Toftan M45      02:07:32 +73:10
#3 Rada (VIPP,RADA 3): 13 KP 6.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 18419 Sten Mähar                Nõo ReaalgVIPP     01:12:40
 2. 16083 Andres Saetalu            Tartu     VIPP     01:12:46 +00:06
 3. 12817 Teele Eensaar             Tartu     VIPP     01:20:57 +08:17
 4.  4957 Kärt Urgand               Kobras    VIPP     01:48:19 +35:39
 5. 17519 Janek Jõgis                         VIPP     01:50:39 +37:59
 6.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:57:54 +45:14
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45,RADA 4): 15 KP 4.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   891 Priit Poopuu              JOKA      M21B     00:42:14
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M16      00:47:15 +05:01
 3.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:47:16 +05:02
 4.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21A     00:47:28 +05:14
 5.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:51:07 +08:53
 6.   554 Renee Mõttus              Lehola    M21B     00:51:21 +09:07
 7.  3714 Heli Haug                 Võru      N35      00:53:51 +11:37
 8.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:54:53 +12:39
 9.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M55      00:55:07 +12:53
10. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:55:19 +13:05
11.  2854 Andrus Sipsaka            Harju KEK M50      00:55:40 +13:26
12.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      00:57:01 +14:47
13.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:57:04 +14:50
14.  4493 Silvia Luup               Võru      N18      00:57:18 +15:04
15.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:58:00 +15:46
16.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      00:58:43 +16:29
17.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      00:59:38 +17:24
18.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      00:59:42 +17:28
19.   213 Saima Värton              Kobras    N45      01:02:28 +20:14
20.     0 Ulla Mellin               x141      N45      01:03:21 +21:07
21.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG       M21B     01:04:15 +22:01
22.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     01:05:20 +23:06
23.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:05:21 +23:07
24. 14825 Villu Tabur               Sallendor M50      01:06:35 +24:21
25. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:09:05 +26:51
26.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:11:11 +28:57
27. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:11:58 +29:44
28.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:15:26 +33:12
29. 19310 Ove Tikk                  Castanea  M50      01:18:28 +36:14
30. 15081 Markel Mahla              Põlva     M21B     01:20:41 +38:27
31. 13663 Katrin Gabrel                       N35      01:25:35 +43:21
32. 19674 Martin Aedma              TÜ        M21B     01:32:24 +50:10
#5 Rada (VIPT,M65,M70,N16,N50,N55,N60,N65,RADA 5): 15 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     00:46:13
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape      VIPT     00:54:38 +08:25
 3.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:55:59 +09:46
 4.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      00:58:01 +11:48
 5.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:59:02 +12:49
 6.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:59:35 +13:22
 7.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     01:02:13 +16:00
 8.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      01:03:00 +16:47
 9.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     01:06:17 +20:04
10.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      01:09:31 +23:18
11.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      01:09:47 +23:34
12.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves     N65      01:10:00 +23:47
13.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:10:25 +24:12
14.   146 Maie Abram                Ilves     N65      01:12:42 +26:29
15.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     01:14:35 +28:22
16.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      01:16:13 +30:00
17.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     01:16:17 +30:04
18.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      01:18:02 +31:49
19. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      01:18:26 +32:13
20.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:19:22 +33:09
21. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:21:24 +35:11
22. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:21:59 +35:46
23.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      01:22:04 +35:51
24. 17572 Dagmar Piikov                       VIPT     01:26:08 +39:55
25. 14401 Imbi Soomets                        VIPT     01:26:19 +40:06
26. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     01:26:20 +40:07
27. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     VIPT     01:26:28 +40:15
28.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      01:39:04 +52:51
29. 19588 Eeva Avik                           VIPT     01:41:25 +55:12
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14 ,RADA 6): 7 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:41:14
 2. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N14      00:41:44 +00:30
 3. 18288 Monika Sulbi              Swedbank  VIPL     00:41:55 +00:41
 4. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:45:07 +03:53
 5. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    VIPL     00:46:21 +05:07
 6. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:47:51 +06:37
 7.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      00:47:59 +06:45
 8.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPL     00:48:39 +07:25
 9. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:51:02 +09:48
10.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      01:00:57 +19:43
11. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     01:02:07 +20:53
12.  4312 Peeter Põder              Põlva     VIPL     01:02:16 +21:02
13.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     01:04:26 +23:12
14. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     01:13:16 +32:02
15.   915 Ergo Nõmmiste             Kape      VIPL     01:14:55 +33:41
16.  6820 Riina Raasuke             OÜ AlkraneVIPL     01:23:33 +42:19
17.  5043 Kristina Haug             Võru      N14      01:24:05 +42:51
#7 Rada (M12,N12,RADA 7): 7 KP 2.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:21:49
 2. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:22:44 +00:55
 3. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:26:17 +04:28
 4. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva SporM12      00:34:33 +12:44
 5. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N12      00:34:36 +12:47
 6.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      00:38:11 +16:22
 7. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      00:44:05 +22:16
 8. 14168 Ants Liivamägi            Tartu     M12      00:58:13 +36:24
 8. 18212 Peeter Liivamägi                    M12      00:58:13 +36:24
#8 Rada (M10,M08,N10,N08,RADA 8): 5 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:19:55
 2. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:20:51 +00:56
 3. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:22:31 +02:36
 4. 18631 Mariann Jahhu             Tartu KatoN08      00:26:48 +06:53
 5. 18045 Gregor Leis               Põlva SporM10      00:29:20 +09:25
 6. 17667 Evely Ostrov              Kobras    N10      00:31:46 +11:51
 7. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:31:57 +12:02
 8. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva SporM10      00:34:09 +14:14
 9. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu     N08      00:50:52 +30:57
10. 18217 Timo Poopuu               Tõrukese LM08      00:51:49 +31:54

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 5.06.2013 11:17:07 Kobras