Põlva X teisipäevak, Lajavangu

11.06.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Raido Mitt
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [RADA1]
[RADA2] [RADA3] [RADA4] [RADA5] [RADA6] [RADA7]
[RADA8] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 27 KP 8.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5142 Rene Post                 Kobras     01:03:39
 2.  1326 Mati Tiit                 Ilves      01:03:47 +00:08
 3.  3446 Tanel Mõttus              Võru       01:05:19 +01:40
 4.  1406 Sander Vaher              EKJ SK     01:05:44 +02:05
 5.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:09:05 +05:26
 6.  4891 Andres Hiiemäe            Tartu      01:13:52 +10:13
 7.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:14:57 +11:18
 8.  6403 Ain Fjodorov              Rae        01:19:20 +15:41
 9. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:19:44 +16:05
10.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:24:16 +20:37
11.  4484 Margret Zimmermann        Kape       01:27:56 +24:17
12.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:38:53 +35:14
13.  2986 Karl Teearu               Otepää     01:39:03 +35:24
14.  5728 Rimmo Rõõm                Ilves      01:41:58 +38:19
15.  5042 Henn Antson               Võru       01:58:54 +55:15
16. 16083 Andres Saetalu            Tartu      02:19:28 +75:49
M18 Rada (2): 21 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7776 Oliver Kütt               Ilves      01:11:38
 2. 14469 Hendrik Rull              MHG        01:35:45 +24:07
M21A Rada (2): 21 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras     00:56:14
 2.  3396 Mihkel Puusepp            Võru       00:57:30 +01:16
 3.  4421 Martin Marga              Kobras     01:00:23 +04:09
 4. 16987 Meelis Burget             EÜS        01:07:34 +11:20
 5.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:07:55 +11:41
 6. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG   01:09:38 +13:24
 7.  2005 Pear Post                 Kobras     01:13:07 +16:53
 8.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:21:00 +24:46
 9.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:24:28 +28:14
M35 Rada (2): 21 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:58:00
 2.   217 Toivo Toomas              Peko       00:58:19 +00:19
 3.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       01:01:02 +03:02
 4. 10226 Meelis Merenäkk           Tartu      01:04:02 +06:02
 5.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:12:14 +14:14
 6.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:14:23 +16:23
 7.  1762 Enn Kukk                  LSF PT     01:15:13 +17:13
 8.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:35:07 +37:07
M40 Rada (2): 21 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1091 Andres Koppel             Ilves      00:57:17
 2.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:05:30 +08:13
 3.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:05:40 +08:23
 4.  1938 Raul Kangur               SOK        01:05:51 +08:34
 5.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:10:44 +13:27
 6.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:11:55 +14:38
 7.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:30:13 +32:56
 8. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:42:41 +45:24
M45 Rada (2): 21 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:57:14
 2.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:02:24 +05:10
 3.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:05:01 +07:47
 4.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:05:15 +08:01
 5.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:06:30 +09:16
 6.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:11:21 +14:07
 7. 13065 Argo Laanemaa             Kaitsevägi 01:29:13 +31:59
N21E Rada (2): 21 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5009 Liina Palu                Koop       01:01:57
 2.  3648 Mariann Sulg              Orvand     01:09:04 +07:07
 3.  2678 Mirja Virve               Kobras     01:09:59 +08:02
 4.  2470 Jana Kink                 Kape       01:10:57 +09:00
 5.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:19:50 +17:53
VIPP Rada (3): 16 KP 6.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1397 Margit Rõõm               Rakv       01:03:17
 2.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:40:30 +37:13
M16 Rada (4): 16 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10140 Villu Serv                Kobras     00:49:35
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:55:45 +06:10
 3.  5729 Andres Rõõm               Ilves      01:01:40 +12:05
M21B Rada (4): 16 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   554 Renee Mõttus              Lehola     01:06:57
 2.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:07:26 +00:29
 3.  3891 Peeter Lind               Kape       01:13:16 +06:19
 4. 10350 Marko Ani                 EMÜ        01:45:55 +38:58
M50 Rada (4): 16 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2337 Airet Kolk                Rae        00:46:30
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:47:53 +01:23
 3.   498 Kalle Ojasoo              Kobras     00:50:22 +03:52
 4. 14825 Villu Tabur               Sallendor  01:22:26 +35:56
M60 Rada (4): 16 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:49:34
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:50:45 +01:11
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:57:27 +07:53
 4.  1311 Heini Tammik              Kape       00:57:32 +07:58
 5.   708 Rein Prank                Kape       01:00:37 +11:03
 6.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       01:05:19 +15:45
N18 Rada (4): 16 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10142 Getter Matto              Kobras     01:07:51
N21A Rada (4): 16 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:52:15
 2.  1161 Piia Avaste               Tammed     01:04:25 +12:10
 3.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras     01:04:44 +12:29
 4.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     01:05:43 +13:28
 5.  2767 Kristi Leedjärv                      01:13:23 +21:08
 6. 16257 Piret Värnomasing         Eesti Veep 01:19:58 +27:43
 7.  5119 Helis Teearu              Otepää Güm 02:21:00 +88:45
N35 Rada (4): 16 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1301 Airi Alnek                Võru       00:57:55
 2. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:07:27 +09:32
 3. 13663 Katrin Gabrel             Tartu      01:48:42 +50:47
N40 Rada (4): 16 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2016 Minija Pääslane           Ilves      00:59:58
 2.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:23:00 +23:02
N45 Rada (4): 16 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   213 Saima Värton              Kobras     00:54:32
 2.  3235 Anne Arold                Ilves      01:03:28 +08:56
 3. 11985 Anne Rohtmets             SA TÜK     01:21:39 +27:07
 4.  3895 Sirje Lind                Kape       01:27:55 +33:23
VIPT Rada (5): 16 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1104 Uve Nummert               Kape       00:49:29
 2. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:52:48 +03:19
 3. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:52:53 +03:24
 4.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:53:37 +04:08
 5. 14401 Imbi Soomets                         00:56:33 +07:04
 6. 17572 Dagmar Piikov             Tartu      00:56:39 +07:10
 7.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:59:03 +09:34
 8.  7201 Sander Tomson             Kobras     01:00:31 +11:02
 9. 19653 Revo Lumpre               Laadur     01:01:27 +11:58
10. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:03:36 +14:07
11. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:03:52 +14:23
12. 12817 Teele Eensaar             Tartu      01:04:29 +15:00
13. 11300 Emil Eensaar              Tartu      01:04:37 +15:08
14. 10195 Vampula Oper              Võru       01:12:23 +22:54
15. 10351 Grete Mäesalu             Krüüdneri  01:28:27 +38:58
M70 Rada (5): 16 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   706 Endel Remmet              Kape       00:46:53
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:48:14 +01:21
 3.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   00:58:16 +11:23
 4.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:22:06 +35:13
 5.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:26:47 +39:54
N16 Rada (5): 16 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     01:01:18
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     01:07:01 +05:43
N50 Rada (5): 16 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:00:28
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:15:13 +14:45
N55 Rada (5): 16 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:58:17
N60 Rada (5): 16 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:49:20
 2.  5012 Mare Leis                 Ilves      00:59:07 +09:47
 3.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:05:39 +16:19
 4.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:06:56 +17:36
 5.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:07:10 +17:50
N65 Rada (5): 16 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10196 Maria Oper                Võru       01:12:15
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:19:12 +06:57
VIPL Rada (6): 14 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15073 Janika Matto              Viluste    00:44:28
 2. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:44:58 +00:30
 3.  6105 Ene Laht                  Tartu      00:54:24 +09:56
 4.  4312 Peeter Põder              Põlva      00:58:37 +14:09
 5. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 01:01:15 +16:47
 6.  5714 Külliki Kiviste           Tartu      01:06:13 +21:45
 7.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:06:48 +22:20
 8. 19622 Signe Pruul               PRIA       01:16:37 +32:09
 9. 19736 Liili Vatsar              PRIA       01:16:45 +32:17
10. 19588 Eeva Avik                 Tallinn    01:21:49 +37:21
11. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais 01:34:53 +50:25
12. 11302 Jaak Kroon                Tartu      01:46:15 +61:47
13. 19589 Katrin Lõhmus             Tartu      01:48:30 +64:02
M14 Rada (6): 14 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11788 Esko Vanahunt             Kobras     00:43:34
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:43:36 +00:02
 3.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 00:46:52 +03:18
 4. 16214 Rasmus Kruusa             TKug       01:11:11 +27:37
M75 Rada (6): 14 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:04:25
 2.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:11:23 +06:58
N14 Rada (6): 14 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 00:51:20
 2. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:59:49 +08:29
M12 Rada (7): 10 KP 2.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:31:04
 2.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:57:32 +26:28
 3. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  01:03:53 +32:49
N12 Rada (7): 10 KP 2.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:30:02
 2. 16232 Indra Liz Nemvalts        Põlva Spor 00:30:08 +00:06
 3. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva Spor 00:40:12 +10:10
 4. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:40:27 +10:25
 5.  9327 Birgit Rõõm               Ilves      00:57:11 +27:09
M10 Rada (8): 7 KP 2.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:27:32
 2. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva Spor 00:31:03 +03:31
 3. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:31:36 +04:04
 4. 18653 Andri Kepler              Põlva Spor 00:31:56 +04:24
 5. 18045 Gregor Leis               Põlva Spor 00:32:02 +04:30
 6.  4991 Samuel Kolsar             Põlva Spor 00:32:19 +04:47
M08 Rada (8): 7 KP 2.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:25:27
 2. 17585 Renno Merenäkk                       00:31:40 +06:13
 3. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:52:31 +27:04
N10 Rada (8): 7 KP 2.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:30:17
N08 Rada (8): 7 KP 2.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Luisa Nõmmik              Kanepi     00:44:23
 2. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu      00:54:13 +09:50
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    83 Koit Paasma               Lehola     00:41:03 25p
 2.  3900 Marili Zimmermann         Kape       01:24:31 22p
 3.  5730 Allar Padari              HOK        01:07:43 20p
 4.  1300 Paavo Rõigas              Peko       01:17:01 20p
 5.  7087 Taavi Pae                 Tartu      01:47:11 20p
 6.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:58:36 17p
 7.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:02:45 17p
 8.  9282 Reimo Leedjärv                       01:39:39 17p
 9. 15005 Mari Kaseväli             Otepää     01:01:28 15p
10.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:11:19 15p
11.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:20:33 15p
12. 19527 Kersti Liloson            Põlva      01:45:45 14p
13. 17519 Janek Jõgis               Põlva      02:00:09 13p
14.  2781 Priit Nurmoja             Kobras     00:29:34 10p
15.     0 Mirjam Nuutov             Võru       01:19:31 10p
16.  3978 Matis Pääslane            Ilves      01:03:46 7p
17. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:12:10 3p
#1 Rada (M21E,RADA1): 27 KP 8.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5142 Rene Post                 Kobras    M21E     01:03:39
 2.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     01:03:47 +00:08
 3.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     01:05:19 +01:40
 4.  1406 Sander Vaher              EKJ SK    M21E     01:05:44 +02:05
 5.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M21E     01:09:05 +05:26
 6.  4891 Andres Hiiemäe            Tartu     M21E     01:13:52 +10:13
 7.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     01:14:57 +11:18
 8.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M21E     01:19:20 +15:41
 9. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     01:19:44 +16:05
10.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:24:16 +20:37
11.  4484 Margret Zimmermann        Kape      M21E     01:27:56 +24:17
12.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:38:53 +35:14
13.  2986 Karl Teearu               Otepää    M21E     01:39:03 +35:24
14.  5728 Rimmo Rõõm                Ilves     M21E     01:41:58 +38:19
15.  5042 Henn Antson               Võru      M21E     01:58:54 +55:15
16. 16083 Andres Saetalu            Tartu     M21E     02:19:28 +75:49
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E,RADA2): 21 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras    M21A     00:56:14
 2.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      00:57:14 +01:00
 3.  1091 Andres Koppel             Ilves     M40      00:57:17 +01:03
 4.  3396 Mihkel Puusepp            Võru      M21A     00:57:30 +01:16
 5.   738 Priit Pääslane            Ilves     M35      00:58:00 +01:46
 6.   217 Toivo Toomas              Peko      M35      00:58:19 +02:05
 7.  4421 Martin Marga              Kobras    M21A     01:00:23 +04:09
 8.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      01:01:02 +04:48
 9.  5009 Liina Palu                Koop      N21E     01:01:57 +05:43
10.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      01:02:24 +06:10
11. 10226 Meelis Merenäkk           Tartu     M35      01:04:02 +07:48
12.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M45      01:05:01 +08:47
13.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      01:05:15 +09:01
14.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:05:30 +09:16
15.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      01:05:40 +09:26
16.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      01:05:51 +09:37
17.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      01:06:30 +10:16
18. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     01:07:34 +11:20
19.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:07:55 +11:41
20.  3648 Mariann Sulg              Orvand    N21E     01:09:04 +12:50
21. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG  M21A     01:09:38 +13:24
22.  2678 Mirja Virve               Kobras    N21E     01:09:59 +13:45
23.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      01:10:44 +14:30
24.  2470 Jana Kink                 Kape      N21E     01:10:57 +14:43
25.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:11:21 +15:07
26.  7776 Oliver Kütt               Ilves     M18      01:11:38 +15:24
27.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M40      01:11:55 +15:41
28.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:12:14 +16:00
29.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:13:07 +16:53
30.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:14:23 +18:09
31.  1762 Enn Kukk                  LSF PT    M35      01:15:13 +18:59
32.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     01:19:50 +23:36
33.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:21:00 +24:46
34.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:24:28 +28:14
35. 13065 Argo Laanemaa             KaitsevägiM45      01:29:13 +32:59
36.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:30:13 +33:59
37.  3820 Silver Rebenits           Kape      M35      01:35:07 +38:53
38. 14469 Hendrik Rull              MHG       M18      01:35:45 +39:31
39. 16456 Valeri Kuragin            Võru      M40      01:42:41 +46:27
#3 Rada (VIPP,RADA3): 16 KP 6.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1397 Margit Rõõm               Rakv      VIPP     01:03:17
 2.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:40:30 +37:13
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45,RADA4): 16 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2337 Airet Kolk                Rae       M50      00:46:30
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      00:47:53 +01:23
 3.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      00:49:34 +03:04
 4. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:49:35 +03:05
 5.   498 Kalle Ojasoo              Kobras    M50      00:50:22 +03:52
 6.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:50:45 +04:15
 7.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:52:15 +05:45
 8.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:54:32 +08:02
 9.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M16      00:55:45 +09:15
10.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:57:27 +10:57
11.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:57:32 +11:02
12.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      00:57:55 +11:25
13.  2016 Minija Pääslane           Ilves     N40      00:59:58 +13:28
14.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:00:37 +14:07
15.  5729 Andres Rõõm               Ilves     M16      01:01:40 +15:10
16.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:03:28 +16:58
17.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21A     01:04:25 +17:55
18.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras    N21A     01:04:44 +18:14
19.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      01:05:19 +18:49
20.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras    N21A     01:05:43 +19:13
21.   554 Renee Mõttus              Lehola    M21B     01:06:57 +20:27
22.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     01:07:26 +20:56
23. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:07:27 +20:57
24. 10142 Getter Matto              Kobras    N18      01:07:51 +21:21
25.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     01:13:16 +26:46
26.  2767 Kristi Leedjärv                     N21A     01:13:23 +26:53
27. 16257 Piret Värnomasing         Eesti VeepN21A     01:19:58 +33:28
28. 11985 Anne Rohtmets             SA TÜK    N45      01:21:39 +35:09
29. 14825 Villu Tabur               Sallendor M50      01:22:26 +35:56
30.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      01:23:00 +36:30
31.  3895 Sirje Lind                Kape      N45      01:27:55 +41:25
32. 10350 Marko Ani                 EMÜ       M21B     01:45:55 +59:25
33. 13663 Katrin Gabrel             Tartu     N35      01:48:42 +62:12
34.  5119 Helis Teearu              Otepää GümN21A     02:21:00 +94:30
#5 Rada (VIPT,M65,M70,N16,N50,N55,N60,N65,RADA5): 16 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:46:53
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:48:14 +01:21
 3.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:49:20 +02:27
 4.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:49:29 +02:36
 5. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     00:52:48 +05:55
 6. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    VIPT     00:52:53 +06:00
 7.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     00:53:37 +06:44
 8. 14401 Imbi Soomets                        VIPT     00:56:33 +09:40
 9. 17572 Dagmar Piikov             Tartu     VIPT     00:56:39 +09:46
10.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      00:58:16 +11:23
11.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:58:17 +11:24
12.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     00:59:03 +12:10
13.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      00:59:07 +12:14
14.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      01:00:28 +13:35
15.  7201 Sander Tomson             Kobras    VIPT     01:00:31 +13:38
16. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      01:01:18 +14:25
17. 19653 Revo Lumpre               Laadur    VIPT     01:01:27 +14:34
18. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     01:03:36 +16:43
19. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     VIPT     01:03:52 +16:59
20. 12817 Teele Eensaar             Tartu     VIPT     01:04:29 +17:36
21. 11300 Emil Eensaar              Tartu     VIPT     01:04:37 +17:44
22.  2044 Epp Kroon                 Ilves     N60      01:05:39 +18:46
23.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      01:06:56 +20:03
24. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      01:07:01 +20:08
25.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      01:07:10 +20:17
26. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:12:15 +25:22
27. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:12:23 +25:30
28.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      01:15:13 +28:20
29.   146 Maie Abram                Ilves     N65      01:19:12 +32:19
30.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:22:06 +35:13
31.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:26:47 +39:54
32. 10351 Grete Mäesalu             Krüüdneri VIPT     01:28:27 +41:34
#6 Rada (VIPL,M14,M75,N14,RADA6): 14 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11788 Esko Vanahunt             Kobras    M14      00:43:34
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:43:36 +00:02
 3. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:44:28 +00:54
 4. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:44:58 +01:24
 5.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu KarlM14      00:46:52 +03:18
 6.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      00:51:20 +07:46
 7.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPL     00:54:24 +10:50
 8.  4312 Peeter Põder              Põlva     VIPL     00:58:37 +15:03
 9. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N14      00:59:49 +16:15
10. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     01:01:15 +17:41
11.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      01:04:25 +20:51
12.  5714 Külliki Kiviste           Tartu     VIPL     01:06:13 +22:39
13.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     01:06:48 +23:14
14. 16214 Rasmus Kruusa             TKug      M14      01:11:11 +27:37
15.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:11:23 +27:49
16. 19622 Signe Pruul               PRIA      VIPL     01:16:37 +33:03
17. 19736 Liili Vatsar              PRIA      VIPL     01:16:45 +33:11
18. 19588 Eeva Avik                 Tallinn   VIPL     01:21:49 +38:15
19. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ NaisVIPL     01:34:53 +51:19
20. 11302 Jaak Kroon                Tartu     VIPL     01:46:15 +62:41
21. 19589 Katrin Lõhmus             Tartu     VIPL     01:48:30 +64:56
#7 Rada (M12,N12,RADA7): 10 KP 2.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:30:02
 2. 16232 Indra Liz Nemvalts        Põlva SporN12      00:30:08 +00:06
 3. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:31:04 +01:02
 4. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva SporN12      00:40:12 +10:10
 5. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:40:27 +10:25
 6.  9327 Birgit Rõõm               Ilves     N12      00:57:11 +27:09
 7.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      00:57:32 +27:30
 8. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      01:03:53 +33:51
#8 Rada (M10,M08,N10,N08,RADA8): 7 KP 2.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:25:27
 2. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:27:32 +02:05
 3. 15058 Emily Vinne               Põlva SporN10      00:30:17 +04:50
 4. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva SporM10      00:31:03 +05:36
 5. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:31:36 +06:09
 6. 17585 Renno Merenäkk                      M08      00:31:40 +06:13
 7. 18653 Andri Kepler              Põlva SporM10      00:31:56 +06:29
 8. 18045 Gregor Leis               Põlva SporM10      00:32:02 +06:35
 9.  4991 Samuel Kolsar             Põlva SporM10      00:32:19 +06:52
10.     0 Luisa Nõmmik              Kanepi    N08      00:44:23 +18:56
11. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:52:31 +27:04
12. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu     N08      00:54:13 +28:46

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 12.06.2013 0:29:23 Kobras