Põlva XI teisipäevak, Karaski

18.06.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Kalle Ojasoo
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [RADA 1]
[RADA 2] [RADA 3] [RADA 4] [RADA 5] [RADA 6] [RADA 7]
[RADA 8] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 22 KP 8.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves      01:04:55
 2.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu      01:15:18 +10:23
 3.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:17:26 +12:31
 4.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:21:12 +16:17
 5.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:21:26 +16:31
 6.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:27:01 +22:06
 7.  5485 Aivar Leht                Okas       01:28:22 +23:27
 8.  4891 Andres Hiiemäe            Tartu      01:29:38 +24:43
 9.  5929 Janek Orro                Võru       01:31:32 +26:37
10. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:34:04 +29:09
11.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:39:59 +35:04
12.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:44:41 +39:46
13.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:56:29 +51:34
14. 16083 Andres Saetalu            Tartu      02:30:43 +85:48
M18 Rada (2): 18 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14469 Hendrik Rull              MHG        01:50:58
 2.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG        02:02:04 +11:06
M21A Rada (2): 18 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:02:51
 2.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:03:01 +00:10
 3.  4421 Martin Marga              Kobras     01:05:10 +02:19
 4.  4703 Juhan Aasaru              Tartu      01:16:13 +13:22
 5. 12087 Priit Tiganik             TTÜ        01:18:27 +15:36
M35 Rada (2): 18 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:52:50
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:59:31 +06:41
 3.  7680 Janek Riives              TÜ         01:13:11 +20:21
 4.  5397 Targo Tennisberg          Tartu      01:18:46 +25:56
 5.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:19:18 +26:28
 6.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:23:33 +30:43
 7. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:26:48 +33:58
 8. 15197 Sven Heiberg              Cybernetic 01:47:18 +54:28
M40 Rada (2): 18 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1938 Raul Kangur               SOK        00:57:29
 2.  4962 Antti Roose               Kobras     01:00:15 +02:46
 3.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:06:20 +08:51
 4.  5673 Andres Pae                Suusahullu 01:06:22 +08:53
 5.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:09:48 +12:19
 6.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:13:54 +16:25
 7.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:28:34 +31:05
M45 Rada (2): 18 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:56:31
 2.  5730 Allar Padari              HOK        01:02:23 +05:52
 3.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:04:00 +07:29
 4.  5931 Toomas Tarve              Kobras     01:04:24 +07:53
 5.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:09:39 +13:08
 6.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:10:01 +13:30
 7.  2984 Anti Parik                Otepää     01:15:35 +19:04
 8. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:25:17 +28:46
 9.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     01:32:55 +36:24
10.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:36:18 +39:47
11. 13065 Argo Laanemaa             Kaitsevägi 01:53:03 +56:32
12. 18210 Margus Raud               Suusahullu 02:09:09 +72:38
N21E Rada (2): 18 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2678 Mirja Virve               Kobras     01:06:09
 2.  3717 Laura Joonas              Võru       01:13:33 +07:24
 3.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     01:14:16 +08:07
 4.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:15:10 +09:01
 5.  3585 Kadri Limberg             LSF PT     01:15:50 +09:41
 6.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:22:40 +16:31
 7.  5025 Marianne Haug             Võru       01:28:50 +22:41
VIPP Rada (3): 13 KP 5.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17519 Janek Jõgis               Põlva      01:15:57
 2.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:41:58 +26:01
 3.  7051 Vambola Kisand            Tartu      02:08:47 +52:50
M16 Rada (4): 14 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16666 Lauri Pähn                Võru       00:43:07
 2. 10140 Villu Serv                Kobras     00:54:21 +11:14
 3.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      01:07:37 +24:30
M21B Rada (4): 14 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   554 Renee Mõttus              Lehola     01:00:40
 2.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:13:08 +12:28
 3. 19690 Marko Teder               EMÜ        01:20:58 +20:18
 4. 11954 Kaspar Tootsi             TÜ         02:01:52 +61:12
M50 Rada (4): 14 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   498 Kalle Ojasoo              Kobras     00:45:05
 2.  2337 Airet Kolk                Rae        00:47:59 +02:54
 3. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:49:56 +04:51
 4. 14825 Villu Tabur               Sallendor  01:04:20 +19:15
 5. 19310 Ove Tikk                  Castanea   01:09:27 +24:22
M55 Rada (4): 14 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       00:52:51
 2.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:26:29 +33:38
M60 Rada (4): 14 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:47:13
 2.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:48:40 +01:27
 3.  3685 Mati Külaase              Võru       00:49:36 +02:23
 4.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:53:04 +05:51
 5.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:02:05 +14:52
 6.   708 Rein Prank                Kape       01:02:55 +15:42
 7.  1311 Heini Tammik              Kape       01:05:23 +18:10
 8.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       01:09:41 +22:28
 9.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      01:21:07 +33:54
N18 Rada (4): 14 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5691 Silja Olesk               Kobras     00:55:16
 2. 15012 Kristiina Himma           Võru       01:03:50 +08:34
N21A Rada (4): 14 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5009 Liina Palu                Koop       00:43:10
 2.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:48:39 +05:29
 3.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras     00:51:57 +08:47
 4.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:52:58 +09:48
 5.  8608 Ester Klaas               Räpina     01:02:22 +19:12
 6.  3679 Kairit Sikkal             Tartu Suus 01:25:37 +42:27
 7. 16257 Piret Värnomasing         Eesti Veep 01:27:37 +44:27
 8. 11953 Piret Pihlapson           KHK        02:01:52 +78:42
N35 Rada (4): 14 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:06:19
 2.  3714 Heli Haug                 Võru       01:20:47 +14:28
 3. 17572 Dagmar Piikov             Tartu      01:25:46 +19:27
 4. 13663 Katrin Gabrel             Tartu      01:30:16 +23:57
N40 Rada (4): 14 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   359 Erika Joonas              Võru       01:00:37
 2.  2016 Minija Pääslane           Ilves      01:02:37 +02:00
 3. 10194 Kadri Parts               Võru       01:03:59 +03:22
 4.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:18:12 +17:35
 5. 14401 Imbi Soomets              Tartu      01:25:51 +25:14
 6.     0 Elina Reedi               Tartu      02:00:07 +59:30
N45 Rada (4): 14 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   213 Saima Värton              Kobras     01:01:31
 2.  3235 Anne Arold                Ilves      01:02:58 +01:27
 3.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:05:58 +04:27
 4.  1487 Reet Johanson             Kobras     01:11:21 +09:50
 5. 11996 Ellen Tohvri              Assets     01:25:43 +24:12
 6.  3895 Sirje Lind                Kape       01:25:57 +24:26
 7. 11985 Anne Rohtmets             SA TÜK     01:26:56 +25:25
VIPT Rada (5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:45:12
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:47:06 +01:54
 3.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:48:29 +03:17
 4.  1104 Uve Nummert               Kape       00:52:59 +07:47
 5. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:54:51 +09:39
 6.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:57:08 +11:56
 7. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      00:57:22 +12:10
 8. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 00:58:53 +13:41
 9. 12817 Teele Eensaar             Tartu      01:00:02 +14:50
10. 11300 Emil Eensaar              Taru       01:00:12 +15:00
11.  7201 Sander Tomson             Kobras     01:00:52 +15:40
12.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:00:58 +15:46
13.   925 Liivi Parik               Otepää     01:01:38 +16:26
14.  4239 Katri Hirv                Võru       01:06:07 +20:55
15. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:11:05 +25:53
16. 10195 Vampula Oper              Võru       01:24:46 +39:34
17. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:31:56 +46:44
18. 16606 Liile Jõgi                WM         01:32:01 +46:49
N16 Rada (5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13286 Kristel Kõivo             Peko       00:56:35
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:59:07 +02:32
 3. 14843 Kelli Nurm                Kobras     01:04:21 +07:46
N50 Rada (5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      00:57:20
 2.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:59:19 +01:59
 3.  5017 Heli Viks                 Võru       01:06:08 +08:48
N55 Rada (5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:47:21
N60 Rada (5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:54:27
 2.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:02:31 +08:04
 3.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:11:56 +17:29
N65 Rada (5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10196 Maria Oper                Võru       01:25:29
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:50:30 +25:01
M65 Rada (5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:50:38
 2.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:56:58 +06:20
M70 Rada (5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:47:45
 2.   460 Lembit Vassil             Ilves      00:54:36 +06:51
 3.   706 Endel Remmet              Kape       00:56:33 +08:48
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:00:11 +12:26
 5.  1064 Rudolf Mürk               Võru       01:00:22 +12:37
 6.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:01:22 +13:37
 7.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:11:55 +24:10
M14 Rada (6): 12 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 00:40:24
 2. 11788 Esko Vanahunt             Kobras     00:43:24 +03:00
 3. 11713 Martin Sults              Kobras     00:48:16 +07:52
 4. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:55:33 +15:09
 5. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     01:03:05 +22:41
 6.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG        01:04:43 +24:19
 7. 18117 Kristofer Lupp            Võru       02:18:47 +98:23
 8. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru       02:18:49 +98:25
M75 Rada (6): 12 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       00:56:43
 2.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:12:56 +16:13
VIPL Rada (6): 12 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:46:50
 2. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:49:46 +02:56
 3. 15073 Janika Matto              Viluste    00:54:51 +08:01
 4. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:56:55 +10:05
 5. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 01:01:30 +14:40
 6.  4312 Peeter Põder              Põlva      01:05:10 +18:20
 7.  4483 Helen Parik               Otepää     01:10:15 +23:25
 8.     0 Faridas Bernardas Alið... Otepää     01:10:30 +23:40
 9.  6105 Ene Laht                  Tartu      01:13:39 +26:49
10.  5714 Külliki Kiviste           Tartu      01:16:03 +29:13
11. 19527 Kersti Liloson            Põlva      01:25:19 +38:29
12. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais 01:28:45 +41:55
13. 19589 Katrin Lõhmus             Tartu      01:37:29 +50:39
N14 Rada (6): 12 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:46:43
M12 Rada (7): 9 KP 2.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  00:44:57
 2. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:48:05 +03:08
 3. 16234 Hando Allmann             Võru       00:54:43 +09:46
 4.  1435 Kerten Matto              Kobras     01:08:38 +23:41
N12 Rada (7): 9 KP 2.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:38:29
 2.  5043 Kristina Haug             Võru       01:01:38 +23:09
 3. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     01:04:52 +26:23
 4. 16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor 01:09:30 +31:01
 5. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva Spor 01:09:42 +31:13
M10 Rada (8): 5 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:39:19
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:40:55 +01:36
 3. 13781 Mihkel Mahla              Tartu      00:55:39 +16:20
M08 Rada (8): 5 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:31:05
 2. 19533 Marit Keskküla            Viluste    00:58:56 +27:51
N10 Rada (8): 5 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:34:19
 2. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:44:07 +09:48
N08 Rada (8): 5 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18631 Mariann Jahhu             Tartu Kato 00:44:27
 2. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu      01:08:59 +24:32
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5813 Erik Saarts               Võru       01:04:43 18p
 2.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:53:13 17p
 3.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:03:14 17p
 4.  2470 Jana Kink                 Kape       01:16:54 17p
 5.  4892 Kuldar Kaljurand          Tartu Ülik 01:20:33 16p
 6.  2661 Indrek Mahla              Peko       01:01:32 13p
 7.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:01:50 12p
 8.  4175 Terje Vanahans            Kobras     01:21:38 12p
 9. 11700 Karl Oskar Orro           Võru       01:06:12 10p
10.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:33:58 10p
11. 11302 Jaak Kroon                Tartu      02:08:41 10p
12.     0 Raul Villem Reedi         Tartu      01:57:03 9p
13.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      00:41:58 8p
14.  4938 Maarten Nöps              Tartu Kesk 00:44:39 8p
15. 19554 Angelika Nöps             PRIA       00:44:56 8p
16.  4865 Katrin Kõlu               EA Reng    01:03:00 8p
17. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:44:09 5p
18. 15856 Piret Joonas              Tartu      00:48:49 5p
19. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:53:22 5p
20.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:20:52 5p
21.     0 Luisa Nõmmik              Kanepi     01:29:20 5p
22.     0 Kaido Nõmmik              Kanepi     01:29:29 5p
23.  2366 Melanie Olesk             Kobras     00:29:16 3p
24.  4957 Kärt Urgand               Kobras     00:50:17 3p
#1 Rada (M21E,RADA 1): 22 KP 8.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     01:04:55
 2.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu     M21E     01:15:18 +10:23
 3.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     01:17:26 +12:31
 4.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:21:12 +16:17
 5.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M21E     01:21:26 +16:31
 6.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:27:01 +22:06
 7.  5485 Aivar Leht                Okas      M21E     01:28:22 +23:27
 8.  4891 Andres Hiiemäe            Tartu     M21E     01:29:38 +24:43
 9.  5929 Janek Orro                Võru      M21E     01:31:32 +26:37
10. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     01:34:04 +29:09
11.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:39:59 +35:04
12.   248 Tõnu Nurm                 Kobras    M21E     01:44:41 +39:46
13.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:56:29 +51:34
14. 16083 Andres Saetalu            Tartu     M21E     02:30:43 +85:48
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E,RADA 2): 18 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   738 Priit Pääslane            Ilves     M35      00:52:50
 2.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:56:31 +03:41
 3.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      00:57:29 +04:39
 4.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:59:31 +06:41
 5.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      01:00:15 +07:25
 6.  5730 Allar Padari              HOK       M45      01:02:23 +09:33
 7.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:02:51 +10:01
 8.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:03:01 +10:11
 9.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      01:04:00 +11:10
10.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      01:04:24 +11:34
11.  4421 Martin Marga              Kobras    M21A     01:05:10 +12:20
12.  2678 Mirja Virve               Kobras    N21E     01:06:09 +13:19
13.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:06:20 +13:30
14.  5673 Andres Pae                SuusahulluM40      01:06:22 +13:32
15.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:09:39 +16:49
16.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      01:09:48 +16:58
17.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:10:01 +17:11
18.  7680 Janek Riives              TÜ        M35      01:13:11 +20:21
19.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     01:13:33 +20:43
20.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      01:13:54 +21:04
21.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras    N21E     01:14:16 +21:26
22.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N21E     01:15:10 +22:20
23.  2984 Anti Parik                Otepää    M45      01:15:35 +22:45
24.  3585 Kadri Limberg             LSF PT    N21E     01:15:50 +23:00
25.  4703 Juhan Aasaru              Tartu     M21A     01:16:13 +23:23
26. 12087 Priit Tiganik             TTÜ       M21A     01:18:27 +25:37
27.  5397 Targo Tennisberg          Tartu     M35      01:18:46 +25:56
28.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:19:18 +26:28
29.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     01:22:40 +29:50
30.  3820 Silver Rebenits           Kape      M35      01:23:33 +30:43
31. 18049 Madis Haug                AS Toftan M45      01:25:17 +32:27
32. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM35      01:26:48 +33:58
33.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:28:34 +35:44
34.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:28:50 +36:00
35.  1169 Tõnu Loog                 Kobras    M45      01:32:55 +40:05
36.  5109 Kristjan Vällik           Korp! RotaM45      01:36:18 +43:28
37. 15197 Sven Heiberg              CyberneticM35      01:47:18 +54:28
38. 14469 Hendrik Rull              MHG       M18      01:50:58 +58:08
39. 13065 Argo Laanemaa             KaitsevägiM45      01:53:03 +60:13
40.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG       M18      02:02:04 +69:14
41. 18210 Margus Raud               SuusahulluM45      02:09:09 +76:19
#3 Rada (VIPP,RADA 3): 13 KP 5.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17519 Janek Jõgis               Põlva     VIPP     01:15:57
 2.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:41:58 +26:01
 3.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPP     02:08:47 +52:50
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45,RADA 4): 14 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16666 Lauri Pähn                Võru      M16      00:43:07
 2.  5009 Liina Palu                Koop      N21A     00:43:10 +00:03
 3.   498 Kalle Ojasoo              Kobras    M50      00:45:05 +01:58
 4.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      00:47:13 +04:06
 5.  2337 Airet Kolk                Rae       M50      00:47:59 +04:52
 6.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:48:39 +05:32
 7.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:48:40 +05:33
 8.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      00:49:36 +06:29
 9. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      00:49:56 +06:49
10.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras    N21A     00:51:57 +08:50
11.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M55      00:52:51 +09:44
12.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21A     00:52:58 +09:51
13.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:53:04 +09:57
14. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:54:21 +11:14
15.  5691 Silja Olesk               Kobras    N18      00:55:16 +12:09
16.   359 Erika Joonas              Võru      N40      01:00:37 +17:30
17.   554 Renee Mõttus              Lehola    M21B     01:00:40 +17:33
18.   213 Saima Värton              Kobras    N45      01:01:31 +18:24
19.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      01:02:05 +18:58
20.  8608 Ester Klaas               Räpina    N21A     01:02:22 +19:15
21.  2016 Minija Pääslane           Ilves     N40      01:02:37 +19:30
22.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:02:55 +19:48
23.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:02:58 +19:51
24. 15012 Kristiina Himma           Võru      N18      01:03:50 +20:43
25. 10194 Kadri Parts               Võru      N40      01:03:59 +20:52
26. 14825 Villu Tabur               Sallendor M50      01:04:20 +21:13
27.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      01:05:23 +22:16
28.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:05:58 +22:51
29. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:06:19 +23:12
30.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M16      01:07:37 +24:30
31. 19310 Ove Tikk                  Castanea  M50      01:09:27 +26:20
32.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      01:09:41 +26:34
33.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      01:11:21 +28:14
34.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     01:13:08 +30:01
35.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:18:12 +35:05
36.  3714 Heli Haug                 Võru      N35      01:20:47 +37:40
37. 19690 Marko Teder               EMÜ       M21B     01:20:58 +37:51
38.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI     M60      01:21:07 +38:00
39.  3679 Kairit Sikkal             Tartu SuusN21A     01:25:37 +42:30
40. 11996 Ellen Tohvri              Assets    N45      01:25:43 +42:36
41. 17572 Dagmar Piikov             Tartu     N35      01:25:46 +42:39
42. 14401 Imbi Soomets              Tartu     N40      01:25:51 +42:44
43.  3895 Sirje Lind                Kape      N45      01:25:57 +42:50
44.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:26:29 +43:22
45. 11985 Anne Rohtmets             SA TÜK    N45      01:26:56 +43:49
46. 16257 Piret Värnomasing         Eesti VeepN21A     01:27:37 +44:30
47. 13663 Katrin Gabrel             Tartu     N35      01:30:16 +47:09
48.     0 Elina Reedi               Tartu     N40      02:00:07 +77:00
49. 11954 Kaspar Tootsi             TÜ        M21B     02:01:52 +78:45
49. 11953 Piret Pihlapson           KHK       N21A     02:01:52 +78:45
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,N65,M65,M70,RADA 5): 11 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras    VIPT     00:45:12
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape      VIPT     00:47:06 +01:54
 3.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:47:21 +02:09
 4.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:47:45 +02:33
 5.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     00:48:29 +03:17
 6.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      00:50:38 +05:26
 7.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:52:59 +07:47
 8.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:54:27 +09:15
 9.   460 Lembit Vassil             Ilves     M70      00:54:36 +09:24
10. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     00:54:51 +09:39
11.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:56:33 +11:21
12. 13286 Kristel Kõivo             Peko      N16      00:56:35 +11:23
13.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:56:58 +11:46
14.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     00:57:08 +11:56
15.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      00:57:20 +12:08
16. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     VIPT     00:57:22 +12:10
17. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu ÜlikVIPT     00:58:53 +13:41
18. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      00:59:07 +13:55
19.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      00:59:19 +14:07
20. 12817 Teele Eensaar             Tartu     VIPT     01:00:02 +14:50
21.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:00:11 +14:59
22. 11300 Emil Eensaar              Taru      VIPT     01:00:12 +15:00
23.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      01:00:22 +15:10
24.  7201 Sander Tomson             Kobras    VIPT     01:00:52 +15:40
25.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     01:00:58 +15:46
26.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      01:01:22 +16:10
27.   925 Liivi Parik               Otepää    VIPT     01:01:38 +16:26
28.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      01:02:31 +17:19
29. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      01:04:21 +19:09
30.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPT     01:06:07 +20:55
31.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      01:06:08 +20:56
32. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     01:11:05 +25:53
33.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:11:55 +26:43
34.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      01:11:56 +26:44
35. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:24:46 +39:34
36. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:25:29 +40:17
37. 15833 Kadri Isakar              LSF PT    VIPT     01:31:56 +46:44
38. 16606 Liile Jõgi                WM        VIPT     01:32:01 +46:49
39.   146 Maie Abram                Ilves     N65      01:50:30 +65:18
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14,RADA 6): 12 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu KarlM14      00:40:24
 2. 11788 Esko Vanahunt             Kobras    M14      00:43:24 +03:00
 3. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N14      00:46:43 +06:19
 4. 18288 Monika Sulbi              Swedbank  VIPL     00:46:50 +06:26
 5. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:48:16 +07:52
 6. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:49:46 +09:22
 7. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:54:51 +14:27
 8. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:55:33 +15:09
 9.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      00:56:43 +16:19
10. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:56:55 +16:31
11. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     01:01:30 +21:06
12. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M14      01:03:05 +22:41
13.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG       M14      01:04:43 +24:19
14.  4312 Peeter Põder              Põlva     VIPL     01:05:10 +24:46
15.  4483 Helen Parik               Otepää    VIPL     01:10:15 +29:51
16.     0 Faridas Bernardas Alið... Otepää    VIPL     01:10:30 +30:06
17.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:12:56 +32:32
18.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPL     01:13:39 +33:15
19.  5714 Külliki Kiviste           Tartu     VIPL     01:16:03 +35:39
20. 19527 Kersti Liloson            Põlva     VIPL     01:25:19 +44:55
21. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ NaisVIPL     01:28:45 +48:21
22. 19589 Katrin Lõhmus             Tartu     VIPL     01:37:29 +57:05
23. 18117 Kristofer Lupp            Võru      M14      02:18:47 +98:23
24. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru      M14      02:18:49 +98:25
#7 Rada (M12,N12,RADA 7): 9 KP 2.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:38:29
 2. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      00:44:57 +06:28
 3. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:48:05 +09:36
 4. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:54:43 +16:14
 5.  5043 Kristina Haug             Võru      N12      01:01:38 +23:09
 6. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      01:04:52 +26:23
 7.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      01:08:38 +30:09
 8. 16238 Kristiin Kalle            Põlva SporN12      01:09:30 +31:01
 9. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva SporN12      01:09:42 +31:13
#8 Rada (M10,M08,N10,N08,RADA 8): 5 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:31:05
 2. 15058 Emily Vinne               Põlva SporN10      00:34:19 +03:14
 3. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:39:19 +08:14
 4. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:40:55 +09:50
 5. 17667 Evely Ostrov              Kobras    N10      00:44:07 +13:02
 6. 18631 Mariann Jahhu             Tartu KatoN08      00:44:27 +13:22
 7. 13781 Mihkel Mahla              Tartu     M10      00:55:39 +24:34
 8. 19533 Marit Keskküla            Viluste   M08      00:58:56 +27:51
 9. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu     N08      01:08:59 +37:54

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 19.06.2013 0:07:03 Kobras