Põlva XII teisipäevak, Palojärve

25.06.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [RADA 1]
[RADA 2] [RADA 3] [RADA 4] [RADA 5] [RADA 6] [RADA 7]
[RADA 8] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 19 KP 8.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1493 Raido Mitt                Kobras     00:59:40
 2.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:08:34 +08:54
 3.  1326 Mati Tiit                 Ilves      01:09:24 +09:44
 4.  5142 Rene Post                 Kobras     01:16:24 +16:44
 5.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:18:07 +18:27
 6.  1469 Tanel Kalm                Peko       01:25:58 +26:18
 7. 13451 Jano? Nikopensius         AARAIN     01:26:01 +26:21
 8.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:26:54 +27:14
 9.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:29:36 +29:56
10. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:33:10 +33:30
11.  1336 Ilo Suurmets              Kobras     01:37:56 +38:16
12.  9765 Daniel Vasser             Kobras     01:44:04 +44:24
13.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:47:13 +47:33
14.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:49:32 +49:52
15.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:55:44 +56:04
16.  2986 Karl Teearu               Otepää     01:58:51 +59:11
17.  5251 Hans Teearu                          01:58:55 +59:15
18. 13787 Raimo Lust                TTÜ Tartu  02:11:42 +72:02
M18 Rada (2): 13 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16666 Lauri Pähn                Võru       01:21:41
 2. 14469 Hendrik Rull              MHG        01:32:04 +10:23
M21A Rada (2): 13 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3659 Jürgen Einpaul            Tammed     00:49:07
 2.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras     00:49:24 +00:17
 3.  3396 Mihkel Puusepp            Võru       00:52:09 +03:02
 4.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:59:20 +10:13
 5.  4703 Juhan Aasaru                         01:04:32 +15:25
 6.  3970 Kalev Ermits              Võru       01:05:03 +15:56
 7.  2005 Pear Post                 Kobras     01:05:31 +16:24
 8. 16987 Meelis Burget             EÜS        01:06:48 +17:41
 9. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:08:43 +19:36
10. 15190 Aare Aan                  Ilves      01:08:57 +19:50
11.   498 Kalle Ojasoo              Kobras     01:14:24 +25:17
11.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:14:24 +25:17
13. 12087 Priit Tiganik             TTÜ        01:16:47 +27:40
14.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT     01:17:37 +28:30
15.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:27:54 +38:47
M35 Rada (2): 13 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:54:29
 2.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:54:50 +00:21
 3.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:03:00 +08:31
 4.  5813 Erik Saarts               Võru       01:03:14 +08:45
 5. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       01:03:39 +09:10
 6. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:14:39 +20:10
 7.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:15:24 +20:55
 8.  2191 Eero Mõttus               Tallinn    01:16:58 +22:29
 9.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:25:48 +31:19
10.  7680 Janek Riives              TÜ         01:27:55 +33:26
11.  5397 Targo Tennisberg          Tartu      01:28:04 +33:35
12.  7087 Taavi Pae                 Tartu      01:32:44 +38:15
M40 Rada (2): 13 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6403 Ain Fjodorov              Rae        01:01:57
 2.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:02:04 +00:07
 3.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:05:06 +03:09
 4.  1938 Raul Kangur               SOK        01:07:20 +05:23
 5.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:09:36 +07:39
 6.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      01:10:27 +08:30
 7.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:11:42 +09:45
 8.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:14:35 +12:38
 9. 19681 Mart Koppel               Sangar     01:14:39 +12:42
10.  8801 Ott Toomet                Tartu Ülik 01:15:42 +13:45
M45 Rada (2): 13 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:00:33
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:04:40 +04:07
 3.  5931 Toomas Tarve              Kobras     01:08:19 +07:46
 4.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:09:56 +09:23
 5.  2013 Tõnu Ilves                Kape       01:11:15 +10:42
 6.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:25:16 +24:43
 7.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:25:53 +25:20
 8. 14771 Matis Märtson             SA TLH     01:34:39 +34:06
 9. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:51:06 +50:33
10. 13065 Argo Laanemaa             Kaitsevägi 01:53:19 +52:46
N21E Rada (2): 13 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3717 Laura Joonas              Võru       01:01:56
 2.  1065 Maret Vaher               Kobras     01:02:14 +00:18
 3.  4484 Margret Zimmermann        Kape       01:04:59 +03:03
 4.  5009 Liina Palu                Koop       01:05:28 +03:32
 5.  5025 Marianne Haug             Võru       01:08:14 +06:18
 6.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:18:31 +16:35
 7.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:21:04 +19:08
 8.  7832 Kerly Kodasma             West       01:55:43 +53:47
 9. 10575 Made Vares                Suusahullu 02:03:15 +61:19
VIPP Rada (3): 12 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ         01:00:32
 2. 16083 Andres Saetalu                       01:31:02 +30:30
 3.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:52:44 +52:12
 4. 17519 Janek Jõgis               Põlva      01:53:56 +53:24
 5.  7051 Vambola Kisand            Tartu      02:14:13 +73:41
 6. 15081 Markel Mahla              Põlva      02:48:07 +107:35
M16 Rada (4): 9 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10140 Villu Serv                Kobras     01:16:25
M21B Rada (4): 9 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3891 Peeter Lind               Kape       00:50:52
 2.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     00:50:58 +00:06
 3. 19690 Marko Teder               EMÜ        01:03:19 +12:27
 4.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:13:14 +22:22
 5. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:32:07 +41:15
 6.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG        01:32:36 +41:44
M50 Rada (4): 9 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:29:27
M55 Rada (4): 9 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:42:55
M60 Rada (4): 9 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    83 Koit Paasma               Lehola     00:49:37
 2.  1311 Heini Tammik              Kape       00:53:13 +03:36
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:55:33 +05:56
 4.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:58:50 +09:13
 5.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:59:30 +09:53
 6.   708 Rein Prank                Kape       01:10:22 +20:45
 7.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:20:19 +30:42
N18 Rada (4): 9 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10142 Getter Matto              Kobras     01:37:01
N21A Rada (4): 9 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:54:53
 2.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     00:55:02 +00:09
 3.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:55:50 +00:57
 4.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras     00:57:57 +03:04
 5.  4865 Katrin Kõlu               EA Reng    01:05:20 +10:27
 6. 12142 Margit Avikson            Kobras     01:06:18 +11:25
 7.  8915 Triin Eerik               Tallinn    01:31:24 +36:31
 8.  4957 Kärt Urgand               Kobras     02:04:54 +70:01
N35 Rada (4): 9 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1301 Airi Alnek                Võru       01:01:08
 2. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:12:16 +11:08
 3. 13663 Katrin Gabrel             Tartu      01:32:52 +31:44
 4. 17572 Dagmar Piikov             Tartu      02:02:54 +61:46
N40 Rada (4): 9 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2016 Minija Pääslane           Ilves      00:59:32
 2. 10194 Kadri Parts               Võru       01:05:49 +06:17
 3.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:06:40 +07:08
 4. 14401 Imbi Soomets              Tartu      02:02:41 +63:09
N45 Rada (4): 9 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:58:49
 2.   213 Saima Värton              Kobras     01:02:42 +03:53
 3.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:11:53 +13:04
 4.  3235 Anne Arold                Ilves      01:27:13 +28:24
 5. 16421 Epp Voitka                Võru       01:31:00 +32:11
 6. 11996 Ellen Tohvri              Assets     02:03:00 +64:11
VIPT Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:49:04
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:49:32 +00:28
 3. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:50:32 +01:28
 4.  7201 Sander Tomson             Kobras     00:53:55 +04:51
 5.  3978 Matis Pääslane            Ilves      00:56:30 +07:26
 6. 11785 Kristo Sirk               Kobras     01:00:45 +11:41
 7.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:06:10 +17:06
 8.  2727 Avo Eensaar               Tartu      01:06:25 +17:21
 9. 11300 Emil Eensaar              Tartu      01:07:03 +17:59
 9. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:07:03 +17:59
11. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:07:13 +18:09
12. 12817 Teele Eensaar             Tartu      01:07:30 +18:26
13.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:14:57 +25:53
14. 10195 Vampula Oper              Võru       01:15:52 +26:48
15. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:20:58 +31:54
16. 16606 Liile Jõgi                WM         01:22:00 +32:56
17. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:40:06 +51:02
18.  5119 Helis Teearu              Otepää Güm 01:52:34 +63:30
N16 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     01:36:59
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     01:36:59 +00:00
N50 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5017 Heli Viks                 Võru       01:11:01
 2.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:11:03 +00:02
 3.  3910 Aino Koser                Ilves      01:21:50 +10:49
N55 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:02:04
N60 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:59:42
 2.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:11:05 +11:23
 3.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:12:54 +13:12
 4.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:22:14 +22:32
 5.  4910 Leili Prans               Ilves      01:24:38 +24:56
M65 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:56:34
 2.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:21:22 +24:48
M70 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:53:01
 2.   706 Endel Remmet              Kape       00:57:12 +04:11
 3.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:12:41 +19:40
 4.  1064 Rudolf Mürk               Võru       01:15:07 +22:06
 5.   429 Vaabo Annus               Orion      01:20:04 +27:03
 6.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:20:10 +27:09
 7.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:28:17 +35:16
N65 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10196 Maria Oper                Võru       01:15:54
 2.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:34:58 +19:04
 3.   146 Maie Abram                Ilves      01:44:42 +28:48
M14 Rada (6): 11 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:44:39
 2. 11713 Martin Sults              Kobras     00:45:44 +01:05
 3. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:54:27 +09:48
M75 Rada (6): 11 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       00:56:13
 2.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:30:31 +34:18
VIPL Rada (6): 11 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13667 Marko Valdner             ELTEL      00:46:49
 2. 11786 Epp Säga                  Kobras     00:54:20 +07:31
 3. 12681 Kätlin Veber              PRIA       00:56:30 +09:41
 4. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:56:47 +09:58
 5. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:58:08 +11:19
 6. 19736 Liili Vatsar              PRIA       00:58:38 +11:49
 7. 19622 Signe Pruul               PRIA       00:58:42 +11:53
 8.  3533 Liisa Tiganik             Ahja       00:59:38 +12:49
 9. 15073 Janika Matto              Viluste    01:00:23 +13:34
10. 14777 Igmar Matto               Viluste    01:00:41 +13:52
11. 17033 Kersti Metsoja            Kobras     01:02:18 +15:29
12.  4312 Peeter Põder              Põlva      01:03:53 +17:04
13.   740 Helle Mürk                Võru       01:21:08 +34:19
14. 16715 Külli Laks Vahemäe        Tartu      01:29:04 +42:15
15. 16714 Jaan Laks                 Tartu      01:29:18 +42:29
16.     0 Rainer Vider              Põlva      01:34:38 +47:49
17. 10205 Kaido Raidla              Ilves      01:38:17 +51:28
18. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais 01:38:29 +51:40
19. 11302 Jaak Kroon                           01:53:05 +66:16
20. 19527 Kersti Liloson            Põlva      02:24:36 +97:47
N14 Rada (6): 11 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11064 Sigrit Säga               Kobras     00:55:35
 2.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 01:03:07 +07:32
 3.     0 Rebecka Herzmann          x274       01:26:57 +31:22
M12 Rada (7): 8 KP 2.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16234 Hando Allmann             Võru       00:40:57
 2. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  00:42:47 +01:50
 3. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine  00:44:15 +03:18
 4. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:44:29 +03:32
 5.     0 Parvin Tiks               Tartu      00:45:23 +04:26
 6. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor 00:48:36 +07:39
 7.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:49:56 +08:59
 8.  4991 Samuel Kolsar             Põlva Spor 00:54:04 +13:07
 9.     0 Alex Treier               Võru       00:58:23 +17:26
N12 Rada (7): 8 KP 2.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:26:51
 2. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:41:55 +15:04
 3. 18637 Anna-Britt Piirisild      Võru Keskl 00:42:01 +15:10
 4. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:42:09 +15:18
 5. 16232 Indra Liz Nemvalts        Põlva Spor 00:55:51 +29:00
M10 Rada (8): 5 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:18:40
 2. 15278 Olev Piirisild            Võru       00:19:27 +00:47
 3. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:19:58 +01:18
 4. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva Spor 00:20:43 +02:03
 5. 18653 Andri Kepler              Põlva Spor 00:52:16 +33:36
 6. 18045 Gregor Leis               Põlva Spor 00:53:00 +34:20
M08 Rada (8): 5 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:19:52
 2. 11700 Karl Oskar Orro           Võru       00:22:03 +02:11
 3. 12746 Paul Piirimäe             Põlva      00:32:13 +12:21
 4. 15088 Villem Piirimäe           Põlva      00:33:19 +13:27
 5. 13542 Aarne Säga                Kobras     00:34:05 +14:13
 6. 18044 Gregor Gondiu             Põlva      00:41:20 +21:28
 7. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:43:40 +23:48
 8. 18212 Peeter Liivamägi          Tartu      00:49:25 +29:33
 8. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      00:49:25 +29:33
N10 Rada (8): 5 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:33:15
N08 Rada (8): 5 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18631 Mariann Jahhu             Tartu Kato 00:23:15
 2. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:30:24 +07:09
 3. 16455 Eva Piirisild             Võru       00:38:26 +15:11
 4. 13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva      00:40:09 +16:54
 5. 17454 Helena Rull               Tartu      00:49:54 +26:39
 6. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu      01:00:59 +37:44
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5929 Janek Orro                Võru       01:41:48 18p
 2.  5477 Kadri Sepalaan            Suusahullu 01:40:43 13p
 3.  1306 Mari Punab                           01:52:34 13p
 4.  3679 Kairit Sikkal                        00:46:06 12p
 5. 15005 Mari Kaseväli             Otepää     01:19:26 12p
 6. 16214 Rasmus Kruusa             TKug       00:34:11 11p
 7.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     00:34:36 11p
 8.   181 Maire Raid                Tammed     00:39:58 11p
 9.  1300 Paavo Rõigas              Peko       00:49:48 11p
10.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:04:47 11p
11.  3900 Marili Zimmermann         Kape       01:14:58 11p
12. 13637 Risto Valdner             KiG        01:15:27 11p
13. 18419 Sten Mähar                Nõo Reaalg 01:25:36 11p
14. 17986 Villu Päärt               Tartu      01:44:52 11p
15.  5043 Kristina Haug             Võru       01:58:01 10p
16.  9903 Terje Kalve               Valga Haig 02:35:04 10p
17.  4354 Kätlin Kalve              OK Käbi    02:35:10 10p
18.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 00:51:29 9p
19.  1965 Monika Piirimäe           Kobras     01:02:56 9p
20. 16963 Kadri Lepasson            Võru       01:10:11 9p
21. 19607 Pille Arro                Nõo        01:46:39 9p
22.     0 Koit Kolsar               Põlva      00:54:13 8p
23.  4305 Linda Puusalu             Kobras     00:55:46 8p
24.   256 Virve Einpaul             Ilves      01:15:39 8p
25. 19209 Asso Herzmann             Harjumaa   01:49:33 8p
26. 16257 Piret Värnomasing         Eesti Veep 01:52:09 8p
27. 14815 Tiina Sedman              TÜ         01:19:43 7p
28.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 00:49:25 6p
29. 15197 Sven Heiberg              Cybernetic 01:28:05 6p
30. 18505 Juta Valli                Võru       00:30:16 5p
31. 18644 Mari Zõbin                Põlva      00:34:41 5p
32.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:52:53 4p
33. 19674 Martin Aedma              TÜ         01:17:09 4p
34.  9815 Hanna Hummal              Kunda      01:17:21 4p
35. 15082 Henrik Mahla              Põlva      00:52:10 3p
36. 19590 Kristjan Mahla            Tapa       00:52:12 3p
37.  5271 Marje Zernant             Tartu      01:15:51 3p
38. 12374 Leo Laur                             00:58:47 1p
#1 Rada (M21E,RADA 1): 19 KP 8.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1493 Raido Mitt                Kobras    M21E     00:59:40
 2.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:08:34 +08:54
 3.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     01:09:24 +09:44
 4.  5142 Rene Post                 Kobras    M21E     01:16:24 +16:44
 5.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M21E     01:18:07 +18:27
 6.  1469 Tanel Kalm                Peko      M21E     01:25:58 +26:18
 7. 13451 Jano? Nikopensius         AARAIN    M21E     01:26:01 +26:21
 8.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M21E     01:26:54 +27:14
 9.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:29:36 +29:56
10. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M21E     01:33:10 +33:30
11.  1336 Ilo Suurmets              Kobras    M21E     01:37:56 +38:16
12.  9765 Daniel Vasser             Kobras    M21E     01:44:04 +44:24
13.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:47:13 +47:33
14.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:49:32 +49:52
15.   248 Tõnu Nurm                 Kobras    M21E     01:55:44 +56:04
16.  2986 Karl Teearu               Otepää    M21E     01:58:51 +59:11
17.  5251 Hans Teearu                         M21E     01:58:55 +59:15
18. 13787 Raimo Lust                TTÜ Tartu M21E     02:11:42 +72:02
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E,RADA 2): 13 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3659 Jürgen Einpaul            Tammed    M21A     00:49:07
 2.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras    M21A     00:49:24 +00:17
 3.  3396 Mihkel Puusepp            Võru      M21A     00:52:09 +03:02
 4.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:54:29 +05:22
 5.   738 Priit Pääslane            Ilves     M35      00:54:50 +05:43
 6.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     00:59:20 +10:13
 7.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      01:00:33 +11:26
 8.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     01:01:56 +12:49
 9.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M40      01:01:57 +12:50
10.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M40      01:02:04 +12:57
11.  1065 Maret Vaher               Kobras    N21E     01:02:14 +13:07
12.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:03:00 +13:53
13.  5813 Erik Saarts               Võru      M35      01:03:14 +14:07
14. 10214 Tõnis Piirisild           Võru      M35      01:03:39 +14:32
15.  4703 Juhan Aasaru                        M21A     01:04:32 +15:25
16.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      01:04:40 +15:33
17.  4484 Margret Zimmermann        Kape      N21E     01:04:59 +15:52
18.  3970 Kalev Ermits              Võru      M21A     01:05:03 +15:56
19.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      01:05:06 +15:59
20.  5009 Liina Palu                Koop      N21E     01:05:28 +16:21
21.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:05:31 +16:24
22. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     01:06:48 +17:41
23.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      01:07:20 +18:13
24.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:08:14 +19:07
25.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      01:08:19 +19:12
26. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM21A     01:08:43 +19:36
27. 15190 Aare Aan                  Ilves     M21A     01:08:57 +19:50
28.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      01:09:36 +20:29
29.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:09:56 +20:49
30.  5156 Tarmo Zernant             Ilves     M40      01:10:27 +21:20
31.  2013 Tõnu Ilves                Kape      M45      01:11:15 +22:08
32.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:11:42 +22:35
33.   498 Kalle Ojasoo              Kobras    M21A     01:14:24 +25:17
33.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:14:24 +25:17
35.  2176 Uko Bleive                Tartu     M40      01:14:35 +25:28
36. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM35      01:14:39 +25:32
36. 19681 Mart Koppel               Sangar    M40      01:14:39 +25:32
38.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:15:24 +26:17
39.  8801 Ott Toomet                Tartu ÜlikM40      01:15:42 +26:35
40. 12087 Priit Tiganik             TTÜ       M21A     01:16:47 +27:40
41.  2191 Eero Mõttus               Tallinn   M35      01:16:58 +27:51
42.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT    M21A     01:17:37 +28:30
43.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     01:18:31 +29:24
44.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N21E     01:21:04 +31:57
45. 16666 Lauri Pähn                Võru      M18      01:21:41 +32:34
46.  5109 Kristjan Vällik           Korp! RotaM45      01:25:16 +36:09
47.  3820 Silver Rebenits           Kape      M35      01:25:48 +36:41
48.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M45      01:25:53 +36:46
49.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:27:54 +38:47
50.  7680 Janek Riives              TÜ        M35      01:27:55 +38:48
51.  5397 Targo Tennisberg          Tartu     M35      01:28:04 +38:57
52. 14469 Hendrik Rull              MHG       M18      01:32:04 +42:57
53.  7087 Taavi Pae                 Tartu     M35      01:32:44 +43:37
54. 14771 Matis Märtson             SA TLH    M45      01:34:39 +45:32
55. 18049 Madis Haug                AS Toftan M45      01:51:06 +61:59
56. 13065 Argo Laanemaa             KaitsevägiM45      01:53:19 +64:12
57.  7832 Kerly Kodasma             West      N21E     01:55:43 +66:36
58. 10575 Made Vares                SuusahulluN21E     02:03:15 +74:08
#3 Rada (VIPP,RADA 3): 12 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ        VIPP     01:00:32
 2. 16083 Andres Saetalu                      VIPP     01:31:02 +30:30
 3.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:52:44 +52:12
 4. 17519 Janek Jõgis               Põlva     VIPP     01:53:56 +53:24
 5.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPP     02:14:13 +73:41
 6. 15081 Markel Mahla              Põlva     VIPP     02:48:07 +107:35
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45,RADA 4): 9 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.    83 Koit Paasma               Lehola    M60      00:49:37
 2.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:50:52 +01:15
 3.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras    M21B     00:50:58 +01:21
 4.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:53:13 +03:36
 5.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21A     00:54:53 +05:16
 6.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras    N21A     00:55:02 +05:25
 7.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:55:33 +05:56
 8.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:55:50 +06:13
 9.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras    N21A     00:57:57 +08:20
10.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      00:58:49 +09:12
11.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:58:50 +09:13
12.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      00:59:30 +09:53
13.  2016 Minija Pääslane           Ilves     N40      00:59:32 +09:55
14.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      01:01:08 +11:31
15.   213 Saima Värton              Kobras    N45      01:02:42 +13:05
16. 19690 Marko Teder               EMÜ       M21B     01:03:19 +13:42
17.  4865 Katrin Kõlu               EA Reng   N21A     01:05:20 +15:43
18. 10194 Kadri Parts               Võru      N40      01:05:49 +16:12
19. 12142 Margit Avikson            Kobras    N21A     01:06:18 +16:41
20.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:06:40 +17:03
21.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:10:22 +20:45
22.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:11:53 +22:16
23. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:12:16 +22:39
24.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     01:13:14 +23:37
25. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      01:16:25 +26:48
26.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      01:20:19 +30:42
27.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:27:13 +37:36
28. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      01:29:27 +39:50
29. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:31:00 +41:23
30.  8915 Triin Eerik               Tallinn   N21A     01:31:24 +41:47
31. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:32:07 +42:30
32.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG       M21B     01:32:36 +42:59
33. 13663 Katrin Gabrel             Tartu     N35      01:32:52 +43:15
34. 10142 Getter Matto              Kobras    N18      01:37:01 +47:24
35.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:42:55 +53:18
36. 14401 Imbi Soomets              Tartu     N40      02:02:41 +73:04
37. 17572 Dagmar Piikov             Tartu     N35      02:02:54 +73:17
38. 11996 Ellen Tohvri              Assets    N45      02:03:00 +73:23
39.  4957 Kärt Urgand               Kobras    N21A     02:04:54 +75:17
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70,N65,RADA 5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     00:49:04
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape      VIPT     00:49:32 +00:28
 3. 13539 Siim Helmoja              Kobras    VIPT     00:50:32 +01:28
 4.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:53:01 +03:57
 5.  7201 Sander Tomson             Kobras    VIPT     00:53:55 +04:51
 6.  3978 Matis Pääslane            Ilves     VIPT     00:56:30 +07:26
 7.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:56:34 +07:30
 8.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:57:12 +08:08
 9.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      00:59:42 +10:38
10. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     01:00:45 +11:41
11.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      01:02:04 +13:00
12.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     01:06:10 +17:06
13.  2727 Avo Eensaar               Tartu     VIPT     01:06:25 +17:21
14. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     01:07:03 +17:59
14. 11300 Emil Eensaar              Tartu     VIPT     01:07:03 +17:59
16. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     VIPT     01:07:13 +18:09
17. 12817 Teele Eensaar             Tartu     VIPT     01:07:30 +18:26
18.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      01:11:01 +21:57
19.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      01:11:03 +21:59
20.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      01:11:05 +22:01
21.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      01:12:41 +23:37
22.  2044 Epp Kroon                 Ilves     N60      01:12:54 +23:50
23.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     01:14:57 +25:53
24.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      01:15:07 +26:03
25. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:15:52 +26:48
26. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:15:54 +26:50
27.   429 Vaabo Annus               Orion     M70      01:20:04 +31:00
28.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:20:10 +31:06
29. 15833 Kadri Isakar              LSF PT    VIPT     01:20:58 +31:54
30.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      01:21:22 +32:18
31.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      01:21:50 +32:46
32. 16606 Liile Jõgi                WM        VIPT     01:22:00 +32:56
33.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      01:22:14 +33:10
34.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      01:24:38 +35:34
35.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:28:17 +39:13
36.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves     N65      01:34:58 +45:54
37. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      01:36:59 +47:55
37. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      01:36:59 +47:55
39. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     01:40:06 +51:02
40.   146 Maie Abram                Ilves     N65      01:44:42 +55:38
41.  5119 Helis Teearu              Otepää GümVIPT     01:52:34 +63:30
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14,RADA 6): 11 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M14      00:44:39
 2. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:45:44 +01:05
 3. 13667 Marko Valdner             ELTEL     VIPL     00:46:49 +02:10
 4. 11786 Epp Säga                  Kobras    VIPL     00:54:20 +09:41
 5. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:54:27 +09:48
 6. 11064 Sigrit Säga               Kobras    N14      00:55:35 +10:56
 7.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      00:56:13 +11:34
 8. 12681 Kätlin Veber              PRIA      VIPL     00:56:30 +11:51
 9. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:56:47 +12:08
10. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:58:08 +13:29
11. 19736 Liili Vatsar              PRIA      VIPL     00:58:38 +13:59
12. 19622 Signe Pruul               PRIA      VIPL     00:58:42 +14:03
13.  3533 Liisa Tiganik             Ahja      VIPL     00:59:38 +14:59
14. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     01:00:23 +15:44
15. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     01:00:41 +16:02
16. 17033 Kersti Metsoja            Kobras    VIPL     01:02:18 +17:39
17.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      01:03:07 +18:28
18.  4312 Peeter Põder              Põlva     VIPL     01:03:53 +19:14
19.   740 Helle Mürk                Võru      VIPL     01:21:08 +36:29
20.     0 Rebecka Herzmann          x274      N14      01:26:57 +42:18
21. 16715 Külli Laks Vahemäe        Tartu     VIPL     01:29:04 +44:25
22. 16714 Jaan Laks                 Tartu     VIPL     01:29:18 +44:39
23.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:30:31 +45:52
24.     0 Rainer Vider              Põlva     VIPL     01:34:38 +49:59
25. 10205 Kaido Raidla              Ilves     VIPL     01:38:17 +53:38
26. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ NaisVIPL     01:38:29 +53:50
27. 11302 Jaak Kroon                          VIPL     01:53:05 +68:26
28. 19527 Kersti Liloson            Põlva     VIPL     02:24:36 +99:57
#7 Rada (M12,N12,RADA 7): 8 KP 2.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:26:51
 2. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:40:57 +14:06
 3. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N12      00:41:55 +15:04
 4. 18637 Anna-Britt Piirisild      Võru KesklN12      00:42:01 +15:10
 5. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:42:09 +15:18
 6. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      00:42:47 +15:56
 7. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine M12      00:44:15 +17:24
 8. 15707 Karel Kuragin             Võru      M12      00:44:29 +17:38
 9.     0 Parvin Tiks               Tartu     M12      00:45:23 +18:32
10. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva SporM12      00:48:36 +21:45
11.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      00:49:56 +23:05
12.  4991 Samuel Kolsar             Põlva SporM12      00:54:04 +27:13
13. 16232 Indra Liz Nemvalts        Põlva SporN12      00:55:51 +29:00
14.     0 Alex Treier               Võru      M12      00:58:23 +31:32
#8 Rada (M10,M08,N10,N08,RADA 8): 5 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:18:40
 2. 15278 Olev Piirisild            Võru      M10      00:19:27 +00:47
 3. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:19:52 +01:12
 4. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:19:58 +01:18
 5. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva SporM10      00:20:43 +02:03
 6. 11700 Karl Oskar Orro           Võru      M08      00:22:03 +03:23
 7. 18631 Mariann Jahhu             Tartu KatoN08      00:23:15 +04:35
 8. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru      N08      00:30:24 +11:44
 9. 12746 Paul Piirimäe             Põlva     M08      00:32:13 +13:33
10. 17667 Evely Ostrov              Kobras    N10      00:33:15 +14:35
11. 15088 Villem Piirimäe           Põlva     M08      00:33:19 +14:39
12. 13542 Aarne Säga                Kobras    M08      00:34:05 +15:25
13. 16455 Eva Piirisild             Võru      N08      00:38:26 +19:46
14. 13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva     N08      00:40:09 +21:29
15. 18044 Gregor Gondiu             Põlva     M08      00:41:20 +22:40
16. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:43:40 +25:00
17. 14168 Ants Liivamägi            Tartu     M08      00:49:25 +30:45
17. 18212 Peeter Liivamägi          Tartu     M08      00:49:25 +30:45
19. 17454 Helena Rull               Tartu     N08      00:49:54 +31:14
20. 18653 Andri Kepler              Põlva SporM10      00:52:16 +33:36
21. 18045 Gregor Leis               Põlva SporM10      00:53:00 +34:20
22. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu     N08      01:00:59 +42:19

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 26.06.2013 1:53:59 Kobras