Põlva XIII teisipäevak, Krootuse

02.07.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Kalle Ojasoo
[M08] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18]
[M21A] [M21B] [M21E] [M35] [M40] [M45]
[M50] [M55] [M60] [M65] [M70] [M75]
[N08] [N10] [N12] [N14] [N16] [N18]
[N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45] [N50]
[N55] [N60] [N65] [RADA 1] [RADA 2] [RADA 3]
[RADA 4] [RADA 5] [RADA 6] [RADA 7] [RADA 8] [VABA]
[VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 20 KP 8.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5142 Rene Post                 Kobras     01:04:32
 2.  1326 Mati Tiit                 Ilves      01:09:56 +05:24
 3.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:10:39 +06:07
 4.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu      01:11:16 +06:44
 5.   738 Priit Pääslane            Ilves      01:13:56 +09:24
 6.  4229 Mikk Medijainen           Tartu      01:18:18 +13:46
 7.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:21:54 +17:22
 8.  4891 Andres Hiiemäe            Tartu      01:23:10 +18:38
 9.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:24:54 +20:22
10. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:26:19 +21:47
11.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:30:12 +25:40
12. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:30:25 +25:53
13.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:33:23 +28:51
14.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:40:15 +35:43
15. 16083 Andres Saetalu            Tartu      02:47:44 +103:12
M18 Rada (2): 19 KP 6.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6987 Sander Lembra             Võru       00:50:43
 2. 14469 Hendrik Rull              MHG        01:31:05 +40:22
M21A Rada (2): 19 KP 6.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1490 Martin Simpson            Kobras     00:48:39
 2.  2005 Pear Post                 Kobras     00:56:08 +07:29
 3.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:58:49 +10:10
 4.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:01:40 +13:01
 5.  3396 Mihkel Puusepp            Võru       01:04:22 +15:43
 6.  4421 Martin Marga              Kobras     01:07:29 +18:50
 7. 12087 Priit Tiganik             TTÜ        01:11:45 +23:06
 8.  5244 Rainek Kuura              KVÜÕA      01:34:14 +45:35
 9.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:41:14 +52:35
M35 Rada (2): 19 KP 6.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5813 Erik Saarts               Võru       00:56:07
 2. 10226 Meelis Merenäkk           Tartu      00:57:00 +00:53
 3.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:00:40 +04:33
 4.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       01:05:37 +09:30
 5. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       01:07:51 +11:44
 6.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:16:45 +20:38
 7.  5042 Henn Antson               Võru       01:29:38 +33:31
 8. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:40:58 +44:51
M40 Rada (2): 19 KP 6.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6403 Ain Fjodorov              Rae        00:47:29
 2.  5673 Andres Pae                Suusahullu 00:54:52 +07:23
 3.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      00:58:34 +11:05
 4.  1938 Raul Kangur               SOK        00:59:57 +12:28
 5.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:03:36 +16:07
 6.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:10:30 +23:01
 7. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:12:30 +25:01
 8.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:12:42 +25:13
 9.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      01:16:29 +29:00
10.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:29:35 +42:06
11.  8801 Ott Toomet                Tartu Ülik 02:04:55 +77:26
M45 Rada (2): 19 KP 6.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:52:28
 2.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:53:59 +01:31
 3.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:00:18 +07:50
 4.  4892 Kuldar Kaljurand          Tartu Ülik 01:02:21 +09:53
 5.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:02:50 +10:22
 6.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:03:43 +11:15
 7.  3891 Peeter Lind               Kape       01:05:33 +13:05
 8.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:08:28 +16:00
 9. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:33:09 +40:41
10. 18210 Margus Raud               Suusahullu 01:59:16 +66:48
11. 13065 Argo Laanemaa             Kaitsevägi 02:10:47 +78:19
N21E Rada (2): 19 KP 6.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5009 Liina Palu                Koop       00:55:10
 2.  1065 Maret Vaher               Kobras     01:00:08 +04:58
 3.  3648 Mariann Sulg              Orvand     01:02:01 +06:51
 4.  2470 Jana Kink                 Kape       01:10:51 +15:41
 5.  3900 Marili Zimmermann         Kape       01:11:04 +15:54
 6.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:11:54 +16:44
 7.  4484 Margret Zimmermann        Kape       01:13:57 +18:47
 8.  2016 Minija Pääslane           Ilves      01:24:08 +28:58
 9.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:30:56 +35:46
VIPP Rada (3): 14 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1456 Vallo Männiste            Kobras     00:47:47
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:53:42 +05:55
 3.  3679 Kairit Sikkal             Tartu Suus 00:55:38 +07:51
 4. 15859 Tõnu Arrak                Velo       01:03:25 +15:38
 5. 17519 Janek Jõgis               Põlva      01:14:32 +26:45
 6. 15834 Romas Vals                Tartu      01:21:36 +33:49
 7. 15081 Markel Mahla              Mammaste   01:25:00 +37:13
 8.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:38:03 +50:16
 9.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:59:42 +71:55
M16 Rada (4): 13 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3978 Matis Pääslane            Ilves      01:01:29
 2. 13539 Siim Helmoja              Kobras     01:02:30 +01:01
 3.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      01:11:39 +10:10
M21B Rada (4): 13 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     00:56:11
 2.   554 Renee Mõttus              Lehola     01:13:13 +17:02
 3. 14771 Matis Märtson             SA TLH     01:18:42 +22:31
 4.  5239 Rain Jaaksoo                         01:23:36 +27:25
M50 Rada (4): 13 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:19:23
M55 Rada (4): 13 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5078 Toivo Põld                Saint Goba 01:15:20
 2.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:16:06 +00:46
M60 Rada (4): 13 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:55:56
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:05:07 +09:11
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       01:07:40 +11:44
 4. 11216 Kalev Õunsaar             Võru       01:11:36 +15:40
 5.  3685 Mati Külaase              Võru       01:20:28 +24:32
 6.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:21:13 +25:17
N18 Rada (4): 13 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10142 Getter Matto              Kobras     01:05:57
N21A Rada (4): 13 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:54:26
 2.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras     00:58:25 +03:59
 3. 15005 Mari Kaseväli             Otepää     01:04:08 +09:42
 4. 16257 Piret Värnomasing         Eesti Veep 01:26:10 +31:44
 5.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       01:30:39 +36:13
 6.  2366 Melanie Olesk             Kobras     01:31:35 +37:09
 7.  8608 Ester Klaas               Räpina     01:36:16 +41:50
N35 Rada (4): 13 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16651 Maris Lepik               Kobras     01:10:14
 2.  1301 Airi Alnek                Võru       01:10:19 +00:05
 3.  3714 Heli Haug                 Võru       01:13:21 +03:07
 4. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:19:03 +08:49
N40 Rada (4): 13 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:14:32
 2.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:19:35 +05:03
 3.  1306 Mari Punab                Tartu      01:40:33 +26:01
 4. 11786 Epp Säga                  Kobras     01:44:57 +30:25
 5. 14401 Imbi Soomets              Tartu      01:58:07 +43:35
N45 Rada (4): 13 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   213 Saima Värton              Kobras     00:57:02
 2.  1487 Reet Johanson             Kobras     01:01:05 +04:03
 3.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:06:35 +09:33
 4.  3235 Anne Arold                Ilves      01:09:25 +12:23
 5. 16421 Epp Voitka                Võru       01:21:25 +24:23
 6. 11985 Anne Rohtmets             SA TÜK     01:54:38 +57:36
 7. 11996 Ellen Tohvri              Assets     01:57:47 +60:45
VIPT Rada (5): 12 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:48:57
 2. 10140 Villu Serv                Kobras     01:01:41 +12:44
 3. 11785 Kristo Sirk               Kobras     01:02:38 +13:41
 4.  7201 Sander Tomson             Kobras     01:08:08 +19:11
 5.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:10:27 +21:30
 6. 10351 Grete Mäesalu             Krüüdneri  01:16:36 +27:39
 7. 16606 Liile Jõgi                WM         01:17:06 +28:09
 8.  4239 Katri Hirv                Võru       01:20:55 +31:58
 9. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 01:22:28 +33:31
10. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:34:02 +45:05
11. 10195 Vampula Oper              Võru       01:38:46 +49:49
12. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:56:09 +67:12
13. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:56:29 +67:32
N16 Rada (5): 12 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     01:14:58
N50 Rada (5): 12 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:56:50
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:13:11 +16:21
 3.  5017 Heli Viks                 Võru       01:18:46 +21:56
N55 Rada (5): 12 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:05:31
N60 Rada (5): 12 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:56:28
 2.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:05:19 +08:51
 3.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:12:21 +15:53
 4.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:18:28 +22:00
M65 Rada (5): 12 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:59:40
 2.   227 Jaan Miljan               Kape       01:15:13 +15:33
 3.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:17:46 +18:06
M70 Rada (5): 12 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:57:15
 2.   706 Endel Remmet              Kape       01:00:27 +03:12
 3.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:03:41 +06:26
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:04:36 +07:21
 5.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:21:08 +23:53
N65 Rada (5): 12 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:13:12
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:37:43 +24:31
 3. 10196 Maria Oper                Võru       01:38:54 +25:42
M14 Rada (6): 12 KP 3.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:33:54
 2. 11788 Esko Vanahunt             Kobras     00:46:57 +13:03
 3. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:50:17 +16:23
 4. 16214 Rasmus Kruusa             TKug       00:53:10 +19:16
M75 Rada (6): 12 KP 3.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       00:52:57
 2.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:11:30 +18:33
VIPL Rada (6): 12 KP 3.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:36:45
 2. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:42:01 +05:16
 3. 19653 Revo Lumpre               Laadur     00:42:44 +05:59
 4. 15073 Janika Matto              Viluste    00:44:47 +08:02
 5.  7406 Triin Pohla               Ilves      00:45:02 +08:17
 6. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:45:05 +08:20
 7.  6105 Ene Laht                  Tartu      00:46:31 +09:46
 8. 13667 Marko Valdner             ELTEL      00:47:00 +10:15
 9.  5271 Marje Zernant             Tartu      00:47:35 +10:50
10.  5714 Külliki Kiviste           Tartu      00:51:30 +14:45
11.  4312 Peeter Põder              Põlva      00:53:40 +16:55
12. 16963 Kadri Lepasson            Võru       00:56:08 +19:23
13. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais 01:06:52 +30:07
14. 11302 Jaak Kroon                Tartu      01:35:49 +59:04
N14 Rada (6): 12 KP 3.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 00:45:33
M12 Rada (7): 9 KP 2.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru       00:29:24
 2. 18117 Kristofer Lupp            Võru       00:31:42 +02:18
 3. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor 00:35:33 +06:09
 4.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:47:46 +18:22
 5. 15707 Karel Kuragin             Võru       01:18:28 +49:04
N12 Rada (7): 9 KP 2.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:33:06
 2. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:37:01 +03:55
M10 Rada (8): 5 KP 1.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva Spor 00:12:45
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:13:26 +00:41
 3. 15090 Mihkel Abram              Tammed     00:17:01 +04:16
 4. 18432 Karmo Tisler              Võru       00:20:36 +07:51
 5. 13678 Mikk Marten Miljan        Kesklinna  00:20:55 +08:10
 6. 15278 Olev Piirisild            Võru       00:22:17 +09:32
 7.  4991 Samuel Kolsar             Põlva Spor 00:27:49 +15:04
M08 Rada (8): 5 KP 1.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:16:31
 2. 16221 Ainar Leedu               Laagri koo 00:16:50 +00:19
 3. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste L 00:19:01 +02:30
 4. 12746 Paul Piirimäe             Põlva      00:20:38 +04:07
 5.     0 Gregor Hein               Tartu      00:21:08 +04:37
 6. 15088 Villem Piirimäe           Põlva      00:21:26 +04:55
 7. 17585 Renno Merenäkk            Tartu      00:26:13 +09:42
 8. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:36:33 +20:02
 9. 14864 Tormi Kolsar                         00:49:36 +33:05
10.   695 Kauri Kolsar              Tartu      00:49:52 +33:21
N10 Rada (8): 5 KP 1.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:24:00
 2. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:24:50 +00:50
N08 Rada (8): 5 KP 1.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15091 Iris Abram                Tammed     00:20:10
 2. 13679 Mona Liisa Miljan         Tähtvere l 00:22:06 +01:56
 3. 18631 Mariann Jahhu             Tartu Kato 00:23:56 +03:46
 4. 16455 Eva Piirisild             Võru       00:25:02 +04:52
 5. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:25:51 +05:41
 6. 19920 Erika Hiiemäe             Tartu      00:31:56 +11:46
 7. 19777 Ingrid Hiiemäe            Tartu      00:31:58 +11:48
 8.     0 Anni Torop                Tallinn    00:44:09 +23:59
 9. 16219 Gertrud Tõrra             Kobras     00:44:11 +24:01
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3767 Kristo Heinmann           Ilves      00:46:50 23p
 2.  5929 Janek Orro                Võru       01:30:49 20p
 3. 19681 Mart Koppel               Sangar     01:12:03 18p
 4.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:16:45 18p
 5.  7776 Oliver Kütt               Ilves      00:49:41 15p
 6.  4238 Eleri Hirv                Võru       01:16:36 15p
 7.   145 Jüri Ümarik               Tartu      00:53:42 13p
 8. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG   01:04:47 13p
 9.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:09:43 13p
10.  5551 Taaniel Tooming           Kobras     00:35:15 12p
11.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:43:06 12p
12. 10205 Kaido Raidla              Ilves      01:03:36 11p
13. 13637 Risto Valdner             KiG        01:05:49 11p
14.     0 Mirjam Luutov             Võru       01:17:22 11p
15.  1493 Raido Mitt                Kobras     00:30:47 10p
16. 11700 Karl Oskar Orro           Võru       00:58:56 10p
17. 19527 Kersti Liloson            Kobras     01:07:37 10p
18.  1120 Hele Mõttus               Lehola     00:35:33 9p
19. 14815 Tiina Sedman              TÜ         01:21:48 9p
20. 10350 Marko Ani                 EMÜ        01:32:38 9p
21.  1965 Monika Piirimäe           Kobras     01:01:24 8p
22. 19244 Rain Lepik                Tartu      01:26:57 8p
23.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      02:05:55 8p
24.  3895 Sirje Lind                Kape       01:14:13 7p
25.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       01:17:21 7p
26.  7620 Jaanika Kopli             Serviti SK 01:19:47 7p
27.     0 Kristel Tuusis            Kanepi     01:43:48 7p
27.     0 Britte Maidra             Tallinn    01:43:48 7p
27.     0 Erki Tuusis               Kanepi     01:43:48 7p
30. 15856 Piret Joonas              Tartu      00:40:47 6p
31. 18644 Mari Zõbin                Põlva      00:25:57 5p
32. 16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor 00:59:32 4p
33. 10338 Ave Ansper                Lähte ÜG   01:00:41 4p
34. 20067 Tuuli Torop               Tallinn    01:39:31 3p
35. 12695 Ingrid Tõrra              TKiG       01:39:33 3p

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 2.07.2013 21:08:29 Kobras