Põlva XIV teisipäevak, Veskimõisa

09.07.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Rene Post
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [VABA]
[VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 18 KP 7.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH        01:22:22
 2.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:28:06 +05:44
 3.   738 Priit Pääslane            Ilves      01:31:26 +09:04
 4.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:36:12 +13:50
 5. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:49:17 +26:55
 6.  4891 Andres Hiiemäe            Tartu      01:51:46 +29:24
 7.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:54:05 +31:43
 8.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:57:19 +34:57
 9. 14469 Hendrik Rull                         02:38:27 +76:05
M21A Rada (2): 14 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3396 Mihkel Puusepp            Võru       01:03:16
 2.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT     01:20:39 +17:23
 3.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:22:35 +19:19
 4.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:25:36 +22:20
 5.  2005 Pear Post                 Kobras     01:29:42 +26:26
 6. 16987 Meelis Burget             EÜS        01:35:52 +32:36
 7.  3978 Matis Pääslane            Ilves      01:39:32 +36:16
 8.  1456 Vallo Männiste            Kobras     01:47:43 +44:27
 9. 13787 Raimo Lust                TTÜ Tartu  03:50:34 +167:18
M35 Rada (2): 14 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       01:08:52
 2.  5813 Erik Saarts               Võru       01:10:49 +01:57
 3.   217 Toivo Toomas              Peko       01:16:17 +07:25
 4.  2191 Eero Mõttus               Tallinn    01:42:13 +33:21
 5.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:42:48 +33:56
M40 Rada (2): 14 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1938 Raul Kangur               SOK        01:21:03
 2.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:21:21 +00:18
 3.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:21:55 +00:52
 4. 19681 Mart Koppel               Tartu      01:23:32 +02:29
 5.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:25:30 +04:27
 6.  5673 Andres Pae                Suusahullu 01:29:16 +08:13
 7.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:29:42 +08:39
 8. 17064 Maido Konks               Tartu      01:33:34 +12:31
 9.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:38:30 +17:27
M45 Rada (2): 14 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5931 Toomas Tarve              Kobras     01:18:28
 2.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:26:26 +07:58
 3. 13065 Argo Laanemaa             Kaitsevägi 01:43:58 +25:30
 4.  7706 Sairos Hõrak              Võru       02:15:19 +56:51
N21E Rada (2): 14 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1065 Maret Vaher               Kobras     01:14:52
 2.  5009 Liina Palu                Koop       01:15:00 +00:08
 3.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:30:52 +16:00
 4.  2016 Minija Pääslane           Ilves      01:31:01 +16:09
 5.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:46:05 +31:13
 6. 10575 Made Vares                Suusahullu 03:01:00 +106:08
 7.  7832 Kerly Kodasma             West       03:50:38 +155:46
VIPP Rada (3): 12 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17572 Dagmar Piikov             Tartu      01:22:01
 2.  3679 Kairit Sikkal             Tartu Suus 01:22:09 +00:08
 3. 17519 Janek Jõgis               Põlva      01:30:35 +08:34
 4.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:42:10 +20:09
 5.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:55:03 +33:02
 6. 15081 Markel Mahla                         02:00:44 +38:43
M16 Rada (4): 11 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      01:00:57
 2. 13539 Siim Helmoja              Kobras     01:15:07 +14:10
 3. 10140 Villu Serv                Kobras     01:21:53 +20:56
M21B Rada (4): 11 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     01:02:50
 2.  3891 Peeter Lind               Kape       01:08:34 +05:44
 3.  4222 Taavi Kuha                Kape       01:10:01 +07:11
 4.   554 Renee Mõttus              Lehola     01:11:17 +08:27
 5.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:31:13 +28:23
M55 Rada (4): 11 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:13:50
 2.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:38:23 +24:33
M60 Rada (4): 11 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:55:59
 2.  1100 Lembit Nöps               Ilves      01:05:45 +09:46
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       01:10:29 +14:30
 4.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       01:14:20 +18:21
 5.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:32:48 +36:49
 6.  3071 Nikolai Kuha              Kape       02:15:35 +79:36
N21A Rada (4): 11 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       01:30:55
 2. 16257 Piret Värnomasing         Eesti Veep 01:31:53 +00:58
N35 Rada (4): 11 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves      01:05:21
 2.  1965 Monika Piirimäe           Kobras     01:14:07 +08:46
 3. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:28:45 +23:24
 4.  3714 Heli Haug                 Võru       01:34:28 +29:07
N40 Rada (4): 11 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:27:21
 2.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:31:35 +04:14
N45 Rada (4): 11 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:19:19
 2.  1487 Reet Johanson             Kobras     01:25:39 +06:20
 3.  3235 Anne Arold                Ilves      01:26:29 +07:10
 4. 16421 Epp Voitka                Võru       01:46:03 +26:44
VIPT Rada (5): 11 KP 3.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:57:36
 2.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 01:02:28 +04:52
 3. 11785 Kristo Sirk               Kobras     01:08:33 +10:57
 4.  1104 Uve Nummert               Kape       01:17:57 +20:21
 5.  7201 Sander Tomson             Kobras     01:27:41 +30:05
 6. 10195 Vampula Oper              Võru       01:34:45 +37:09
N50 Rada (5): 11 KP 3.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:11:38
 2.  5017 Heli Viks                 Võru       02:00:07 +48:29
N55 Rada (5): 11 KP 3.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:18:24
N60 Rada (5): 11 KP 3.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      01:23:35
 2.  3745 Kersti Ploom              Tartu      01:36:47 +13:12
 3.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:38:11 +14:36
N65 Rada (5): 11 KP 3.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   146 Maie Abram                Ilves      01:31:51
 2. 10196 Maria Oper                Võru       01:34:26 +02:35
M65 Rada (5): 11 KP 3.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:15:41
 2.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:22:51 +07:10
 3.   227 Jaan Miljan               Kape       02:10:32 +54:51
M70 Rada (5): 11 KP 3.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:59:51
 2.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:22:28 +22:37
 3.  3746 Valter Ploom              SA Tartu V 02:21:19 +81:28
 4.  4445 Sulev Piiri               Kobras     02:44:29 +104:38
M14 Rada (6): 7 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:39:35
 2. 11713 Martin Sults              Kobras     00:50:00 +10:25
 3. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:57:02 +17:27
M75 Rada (6): 7 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:17:18
 2.  2339 Kalju Johanson            Kobras     02:03:06 +45:48
VIPL Rada (6): 7 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:43:43
 2. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:44:28 +00:45
 3.  7620 Jaanika Kopli             Serviti SK 00:45:20 +01:37
 4. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:53:14 +09:31
 5. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:56:50 +13:07
 6.  4312 Peeter Põder              Põlva      00:58:55 +15:12
 7.  1120 Hele Mõttus               Lehola     00:58:56 +15:13
 8.  5714 Külliki Kiviste           Tartu      01:14:13 +30:30
 9. 19490 Mae Pindmaa               OK Võru    01:41:44 +58:01
10. 16714 Jaan Laks                 Tartu      01:46:39 +62:56
11. 16715 Külli Laks Vahemäe                   01:46:54 +63:11
N14 Rada (6): 7 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:38:59
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:43:06 +04:07
 3. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:56:43 +17:44
 4.  5043 Kristina Haug             Võru       01:41:46 +62:47
M12 Rada (7): 6 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:20:37
 2. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor 00:32:58 +12:21
 3. 13678 Mikk Marten Miljan        Kesklinna  00:37:10 +16:33
 4.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:53:02 +32:25
 5. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru       01:00:54 +40:17
N12 Rada (7): 6 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:26:45
 2. 19507 Liis Nemvalts                        00:26:59 +00:14
 3. 20067 Tuuli Torop               Tallinn    00:30:20 +03:35
 4. 12695 Ingrid Tõrra              TKiG       00:30:49 +04:04
 5. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:45:01 +18:16
 6. 17667 Evely Ostrov              Põlva Spor 00:45:45 +19:00
 7.     0 Helen Punga               Põlva Spor 01:06:05 +39:20
M10 Rada (8): 5 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16221 Ainar Leedu               Laagri koo 00:23:18
 2. 16240 Aleksander Saluri         Kobras     00:27:06 +03:48
 3.  4991 Samuel Kolsar                        00:30:33 +07:15
 4. 17356 Mattias Maidla            Põlva Spor 00:47:59 +24:41
 5. 18432 Karmo Tisler              Võru       01:00:59 +37:41
 6. 18653 Andri Kepler              Põlva spor 01:01:22 +38:04
 7. 18045 Gregor Leis               Põlva Spor 01:01:36 +38:18
M08 Rada (8): 5 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11769 Bert Joosep Panker        Rapla      00:20:48
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:23:15 +02:27
 3. 12746 Paul Piirimäe             Põlva      00:23:53 +03:05
 4. 15088 Villem Piirimäe                      00:24:28 +03:40
 5. 13504 Erik Kersna               Märti      00:36:48 +16:00
 6. 16605 Henri Kersna              Otepää     00:37:34 +16:46
 7. 19533 Kerret Matto              Viluste    00:42:11 +21:23
 8.     0 Saamuel Suurmets          Põlva      01:09:32 +48:44
N10 Rada (8): 5 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8043 Brigitte Panker           Rapla      00:20:42
 2. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:26:55 +06:13
 3. 13679 Mona Liisa Miljan         Tähtvere l 00:37:31 +16:49
 4.     0 Gerli Saarme              Järvele    00:52:20 +31:38
 5. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:52:22 +31:40
N08 Rada (8): 5 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18631 Mariann Jahhu             Tartu Kato 00:27:26
 2.     0 Luisa Nõmmik              Kanepi     00:30:53 +03:27
 3. 20222 Anni Torop                Tallinn    00:32:03 +04:37
 4. 16219 Gertrud Tõrra             Kobras     00:32:17 +04:51
 5. 18050 Merilin Laanjõe           LA Lepatri 00:47:07 +19:41
 6. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:53:59 +26:33
 7. 16215 Emma Suurmets             Põlva      01:09:38 +42:12
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG   01:26:49 16p
 2.  3479 Kaarel Nummert            Kape       01:59:27 16p
 3. 10652 Martin Pettai             TÜ         03:30:51 15p
 4.  5025 Marianne Haug             Võru       01:02:46 14p
 5.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     02:14:20 13p
 6.  2510 Andreas Kraas             Tammed     00:53:02 12p
 7.   795 Toomas Ellervee           Ilves      00:58:16 12p
 8.  2986 Karl Teearu               Otepää     02:29:01 12p
 9.  1493 Raido Mitt                Kobras     00:37:34 11p
10.   859 Merike Vanjuk             Kape       00:46:57 11p
11. 14863 Hugo Johannes Nurk        RTG        01:26:30 11p
12. 14809 Andres Nurk                          01:26:48 11p
13. 14401 Imbi Soomets              Tartu      01:43:29 11p
14. 11996 Ellen Tohvri              Assets     01:43:42 11p
15.  9723 Ülar Aasa                 Elioni SK  02:02:49 11p
16.   460 Lembit Vassil             Ilves      02:04:12 11p
17.  1306 Mari Punab                Tartu      02:16:58 11p
18. 11216 Kalev Õunsaar             Õru        02:28:18 11p
19.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:07:04 10p
20. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:32:01 10p
21.   213 Saima Värton              Kobras     01:33:00 10p
22. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:54:56 10p
23.  2012 Raul Olesk                Kobras     00:55:16 9p
24.  5477 Kadri Sepalaan            Suusahullu 01:53:46 9p
25.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu      01:55:56 9p
26.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:44:37 7p
27.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:54:23 7p
28. 17581 Jan Põld                  TKH        00:24:39 6p
29. 18644 Mari Zõbin                Põlva      00:46:29 6p
30. 14815 Tiina Sedman              TÜ         01:07:16 6p
31. 15005 Mari Kaseväli             Otepää     01:25:08 6p
32.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:18:03 5p
33. 15856 Piret Joonas              Tartu      00:36:44 5p
34.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:48:17 5p
35. 18505 Juta Valli                Võru       00:53:59 5p
36. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:12:26 5p
37. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais 01:43:25 5p
38.  3276 Rutti Räbovoitra          Mercury    01:03:56 4p
39.  2366 Melanie Olesk             Kobras     01:16:49 4p
40.  7987 Marko Avikson             Kobras     00:47:38 3p
41. 19528 Jete Kraas                           00:31:03 2p
42.  2678 Mirja Virve               Kobras     00:45:25 2p
43. 16606 Liile Jõgi                WM         00:53:54 1p
#1 Rada (M21E): 18 KP 7.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3233 Kristjan Karabelnik       OKH       M21E     01:22:22
 2.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:28:06 +05:44
 3.   738 Priit Pääslane            Ilves     M21E     01:31:26 +09:04
 4.  9598 Martti Mikk               seiklusporM21E     01:36:12 +13:50
 5. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     01:49:17 +26:55
 6.  4891 Andres Hiiemäe            Tartu     M21E     01:51:46 +29:24
 7.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:54:05 +31:43
 8.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:57:19 +34:57
 9. 14469 Hendrik Rull                        M21E     02:38:27 +76:05
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 14 KP 6.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3396 Mihkel Puusepp            Võru      M21A     01:03:16
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      01:08:52 +05:36
 3.  5813 Erik Saarts               Võru      M35      01:10:49 +07:33
 4.  1065 Maret Vaher               Kobras    N21E     01:14:52 +11:36
 5.  5009 Liina Palu                Koop      N21E     01:15:00 +11:44
 6.   217 Toivo Toomas              Peko      M35      01:16:17 +13:01
 7.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      01:18:28 +15:12
 8.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT    M21A     01:20:39 +17:23
 9.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      01:21:03 +17:47
10.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:21:21 +18:05
11.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      01:21:55 +18:39
12.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:22:35 +19:19
13. 19681 Mart Koppel               Tartu     M40      01:23:32 +20:16
14.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:25:30 +22:14
15.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:25:36 +22:20
16.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      01:26:26 +23:10
17.  5673 Andres Pae                SuusahulluM40      01:29:16 +26:00
18.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M40      01:29:42 +26:26
18.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:29:42 +26:26
20.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     01:30:52 +27:36
21.  2016 Minija Pääslane           Ilves     N21E     01:31:01 +27:45
22. 17064 Maido Konks               Tartu     M40      01:33:34 +30:18
23. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     01:35:52 +32:36
24.  2176 Uko Bleive                Tartu     M40      01:38:30 +35:14
25.  3978 Matis Pääslane            Ilves     M21A     01:39:32 +36:16
26.  2191 Eero Mõttus               Tallinn   M35      01:42:13 +38:57
27.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:42:48 +39:32
28. 13065 Argo Laanemaa             KaitsevägiM45      01:43:58 +40:42
29.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N21E     01:46:05 +42:49
30.  1456 Vallo Männiste            Kobras    M21A     01:47:43 +44:27
31.  7706 Sairos Hõrak              Võru      M45      02:15:19 +72:03
32. 10575 Made Vares                SuusahulluN21E     03:01:00 +117:44
33. 13787 Raimo Lust                TTÜ Tartu M21A     03:50:34 +167:18
34.  7832 Kerly Kodasma             West      N21E     03:50:38 +167:22
#3 Rada (VIPP): 12 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17572 Dagmar Piikov             Tartu     VIPP     01:22:01
 2.  3679 Kairit Sikkal             Tartu SuusVIPP     01:22:09 +00:08
 3. 17519 Janek Jõgis               Põlva     VIPP     01:30:35 +08:34
 4.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring AVIPP     01:42:10 +20:09
 5.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:55:03 +33:02
 6. 15081 Markel Mahla                        VIPP     02:00:44 +38:43
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 11 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:55:59
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M16      01:00:57 +04:58
 3.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras    M21B     01:02:50 +06:51
 4.   557 Kristi Vassil             Ilves     N35      01:05:21 +09:22
 5.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      01:05:45 +09:46
 6.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     01:08:34 +12:35
 7.  4222 Taavi Kuha                Kape      M21B     01:10:01 +14:02
 8.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      01:10:29 +14:30
 9.   554 Renee Mõttus              Lehola    M21B     01:11:17 +15:18
10.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M55      01:13:50 +17:51
11.  1965 Monika Piirimäe           Kobras    N35      01:14:07 +18:08
12.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      01:14:20 +18:21
13. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      01:15:07 +19:08
14.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:19:19 +23:20
15. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      01:21:53 +25:54
16.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      01:25:39 +29:40
17.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:26:29 +30:30
18.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      01:27:21 +31:22
19. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:28:45 +32:46
20.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      N21A     01:30:55 +34:56
21.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     01:31:13 +35:14
22.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:31:35 +35:36
23. 16257 Piret Värnomasing         Eesti VeepN21A     01:31:53 +35:54
24.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      01:32:48 +36:49
25.  3714 Heli Haug                 Võru      N35      01:34:28 +38:29
26.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:38:23 +42:24
27. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:46:03 +50:04
28.  3071 Nikolai Kuha              Kape      M60      02:15:35 +79:36
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,N65,M65,M70): 11 KP 3.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4381 Indrek Jentson            Kape      VIPT     00:57:36
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:59:51 +02:15
 3.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     01:02:28 +04:52
 4. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     01:08:33 +10:57
 5.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      01:11:38 +14:02
 6.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      01:15:41 +18:05
 7.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     01:17:57 +20:21
 8.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      01:18:24 +20:48
 9.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:22:28 +24:52
10.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      01:22:51 +25:15
11.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      01:23:35 +25:59
12.  7201 Sander Tomson             Kobras    VIPT     01:27:41 +30:05
13.   146 Maie Abram                Ilves     N65      01:31:51 +34:15
14. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:34:26 +36:50
15. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:34:45 +37:09
16.  3745 Kersti Ploom              Tartu     N60      01:36:47 +39:11
17.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      01:38:11 +40:35
18.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      02:00:07 +62:31
19.   227 Jaan Miljan               Kape      M65      02:10:32 +72:56
20.  3746 Valter Ploom              SA Tartu VM70      02:21:19 +83:43
21.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      02:44:29 +106:53
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 7 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N14      00:38:59
 2. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M14      00:39:35 +00:36
 3. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N14      00:43:06 +04:07
 4. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:43:43 +04:44
 5. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:44:28 +05:29
 6.  7620 Jaanika Kopli             Serviti SKVIPL     00:45:20 +06:21
 7. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:50:00 +11:01
 8. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:53:14 +14:15
 9. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N14      00:56:43 +17:44
10. 18288 Monika Sulbi              Swedbank  VIPL     00:56:50 +17:51
11. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:57:02 +18:03
12.  4312 Peeter Põder              Põlva     VIPL     00:58:55 +19:56
13.  1120 Hele Mõttus               Lehola    VIPL     00:58:56 +19:57
14.  5714 Külliki Kiviste           Tartu     VIPL     01:14:13 +35:14
15.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      01:17:18 +38:19
16. 19490 Mae Pindmaa               OK Võru   VIPL     01:41:44 +62:45
17.  5043 Kristina Haug             Võru      N14      01:41:46 +62:47
18. 16714 Jaan Laks                 Tartu     VIPL     01:46:39 +67:40
19. 16715 Külli Laks Vahemäe                  VIPL     01:46:54 +67:55
20.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      02:03:06 +84:07
#7 Rada (M12,N12): 6 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:20:37
 2. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN12      00:26:45 +06:08
 3. 19507 Liis Nemvalts                       N12      00:26:59 +06:22
 4. 20067 Tuuli Torop               Tallinn   N12      00:30:20 +09:43
 5. 12695 Ingrid Tõrra              TKiG      N12      00:30:49 +10:12
 6. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva SporM12      00:32:58 +12:21
 7. 13678 Mikk Marten Miljan        Kesklinna M12      00:37:10 +16:33
 8. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:45:01 +24:24
 9. 17667 Evely Ostrov              Põlva SporN12      00:45:45 +25:08
10.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      00:53:02 +32:25
11. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru      M12      01:00:54 +40:17
12.     0 Helen Punga               Põlva SporN12      01:06:05 +45:28
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 5 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  8043 Brigitte Panker           Rapla     N10      00:20:42
 2. 11769 Bert Joosep Panker        Rapla     M08      00:20:48 +00:06
 3. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:23:15 +02:33
 4. 16221 Ainar Leedu               Laagri kooM10      00:23:18 +02:36
 5. 12746 Paul Piirimäe             Põlva     M08      00:23:53 +03:11
 6. 15088 Villem Piirimäe                     M08      00:24:28 +03:46
 7. 15058 Emily Vinne               Põlva SporN10      00:26:55 +06:13
 8. 16240 Aleksander Saluri         Kobras    M10      00:27:06 +06:24
 9. 18631 Mariann Jahhu             Tartu KatoN08      00:27:26 +06:44
10.  4991 Samuel Kolsar                       M10      00:30:33 +09:51
11.     0 Luisa Nõmmik              Kanepi    N08      00:30:53 +10:11
12. 20222 Anni Torop                Tallinn   N08      00:32:03 +11:21
13. 16219 Gertrud Tõrra             Kobras    N08      00:32:17 +11:35
14. 13504 Erik Kersna               Märti     M08      00:36:48 +16:06
15. 13679 Mona Liisa Miljan         Tähtvere lN10      00:37:31 +16:49
16. 16605 Henri Kersna              Otepää    M08      00:37:34 +16:52
17. 19533 Kerret Matto              Viluste   M08      00:42:11 +21:29
18. 18050 Merilin Laanjõe           LA LepatriN08      00:47:07 +26:25
19. 17356 Mattias Maidla            Põlva SporM10      00:47:59 +27:17
20.     0 Gerli Saarme              Järvele   N10      00:52:20 +31:38
21. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N10      00:52:22 +31:40
22. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru      N08      00:53:59 +33:17
23. 18432 Karmo Tisler              Võru      M10      01:00:59 +40:17
24. 18653 Andri Kepler              Põlva sporM10      01:01:22 +40:40
25. 18045 Gregor Leis               Põlva SporM10      01:01:36 +40:54
26.     0 Saamuel Suurmets          Põlva     M08      01:09:32 +48:50
27. 16215 Emma Suurmets             Põlva     N08      01:09:38 +48:56

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 9.07.2013 23:06:57 Kobras