Põlva XV teisipäevak, Taevaskoja

16.juuli 2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Taaniel Tooming
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[N65] [NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]

M21E Rada (1): 17 KP 8.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves      00:55:55
 2.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     00:57:33 +01:38
 3.  5142 Rene Post                 Kobras     00:59:51 +03:56
 4.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:05:42 +09:47
 5.  6403 Ain Fjodorov              Rae        01:06:28 +10:33
 6. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:10:43 +14:48
 7.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:13:38 +17:43
 8.  4169 Märt Roosaare             Ilves      01:13:40 +17:45
 9.  3340 Kaarel Kallas             JOKA       01:15:02 +19:07
10.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:19:07 +23:12
11.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:19:47 +23:52
12.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:23:07 +27:12
13.  8342 Hannes Luidalepp          OK Vagun   01:25:00 +29:05
14. 10450 Ilmar Udam                JOKA       01:26:16 +30:21
15.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:27:45 +31:50
16.   795 Toomas Ellervee           Ilves      01:27:50 +31:55
17.  9723 Ülar Aasa                 Elioni SK  01:29:35 +33:40
18. 10590 Riho Mõtlep               OK Laktaat 01:40:40 +44:45
19.  6026 Vaiko Vare                West       01:49:18 +53:23
20.  6978 Martin Betlem             Tallinna H 01:56:30 +60:35
21.  5251 Hans Teearu               Karupesa T 02:03:04 +67:09
22.  2986 Karl Teearu               Otepää     02:03:28 +67:33
23. 16083 Andres Saetalu            Tartu      02:06:39 +70:44
M18 Rada (2): 15 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20120 Henik Upsal               Norra      00:57:57
 2. 18982 Oliver Mölder             Tallinn    01:02:12 +04:15
 3.  6558 Rando Marrandi            JOKA       01:02:26 +04:29
 4. 14469 Hendrik Rull              MHG        01:06:40 +08:43
 5. 12323 Hans Mark Võsu            JOKA       01:24:04 +26:07
 6. 17258 Lauri Kukk                Rakvere    01:40:47 +42:50
M21A Rada (2): 15 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4421 Martin Marga              Kobras     00:48:47
 2.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras     00:48:50 +00:03
 3.  3396 Mihkel Puusepp            Võru       00:52:24 +03:37
 4. 16987 Meelis Burget             EÜS        00:52:49 +04:02
 5.  3198 Kaarel Barinov            OK Compost 00:56:59 +08:12
 6.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:59:35 +10:48
 7.  3855 Kaarel Piip               Ilves      01:06:53 +18:06
 8.  2005 Pear Post                 Kobras     01:07:18 +18:31
 9. 19104 Madis Ehastu              MKM        01:11:58 +23:11
10.  5244 Rainek Kuura              KVÜÕA      01:13:22 +24:35
M35 Rada (2): 15 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1143 Tarmo Klaar               Ilves      00:52:55
 2. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       00:55:46 +02:51
 3.  5813 Erik Saarts               Võru       00:56:23 +03:28
 4.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:56:58 +04:03
 5.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:00:47 +07:52
 6.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:01:39 +08:44
 7. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:06:48 +13:53
 8.  5042 Henn Antson               Võru       01:10:46 +17:51
 9.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:11:46 +18:51
10.  5397 Targo Tennisberg          Tartu      01:12:05 +19:10
M40 Rada (2): 15 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1938 Raul Kangur               SOK        00:58:29
 2.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:04:09 +05:40
 3.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:04:22 +05:53
 4. 19681 Mart Koppel               Sangar     01:04:41 +06:12
 5.  1342 Enno Lepvalts             Tallinn    01:07:47 +09:18
 6.  9612 Alar Virumäe              Tartu      01:09:56 +11:27
 7.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:13:11 +14:42
 8.     0 Villu Olesk               Võru       01:13:14 +14:45
 9.  8801 Ott Toomet                Tartu Ülik 01:15:27 +16:58
10. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:19:46 +21:17
M45 Rada (2): 15 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:54:01
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:54:11 +00:10
 3.  5730 Allar Padari              HOK        00:57:45 +03:44
 4.   516 Enn Jõesaar               Tartu      01:01:41 +07:40
 5.  5931 Toomas Tarve              Kobras     01:01:56 +07:55
 6.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:02:21 +08:20
 7.  4945 Tarvo Kiudma              Tartu SK   01:03:30 +09:29
 8. 18210 Margus Raud               Suusahullu 01:04:29 +10:28
 9.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:05:23 +11:22
10.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:07:23 +13:22
11.  4525 Jaan Ainelo               Ilves      01:09:19 +15:18
12. 13065 Argo Laanemaa             Kaitsevägi 01:12:31 +18:30
13.  3891 Peeter Lind               Kape       01:16:31 +22:30
14.  7706 Sairos Hõrak              Võru       01:26:45 +32:44
15. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:39:13 +45:12
N21E Rada (2): 15 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:56:21
 2.  2678 Mirja Virve               Kobras     00:56:50 +00:29
 3.  3797 Kerstin Uiboupin          Võru       00:57:57 +01:36
 4.  3648 Mariann Sulg              Orvand     01:03:22 +07:01
 5.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:08:11 +11:50
 6.  5025 Marianne Haug             Võru       01:08:12 +11:51
 7.  3717 Laura Joonas              Võru       01:09:10 +12:49
 8. 15005 Mari Kaseväli             Otepää     01:11:55 +15:34
 9.  3714 Heli Haug                 Võru       01:14:17 +17:56
10.  4385 Triin Jõeveer             TALKUR     01:20:46 +24:25
11. 10575 Made Vares                Suusahullu 01:31:45 +35:24
VIPP Rada (3): 12 KP 6.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 00:59:57
 2. 14398 Alo Rull                  SA Tartu Ü 01:15:34 +15:37
 3.  3679 Kairit Sikkal             Tartu linn 01:16:49 +16:52
 4.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:18:36 +18:39
 5. 15834 Romas Vals                Tartu      01:20:23 +20:26
 6. 15081 Markel Mahla              Mammaste   01:29:17 +29:20
 7. 11996 Ellen Tohvri              Assets     01:39:54 +39:57
 8. 10338 Ave Ansper                Lähte ÜG   01:42:39 +42:42
 9.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      02:16:30 +76:33
M16 Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16666 Lauri Pähn                Võru       00:42:07
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:46:48 +04:41
 3. 10140 Villu Serv                Kobras     01:07:38 +25:31
 4.  6315 Kelli Marie Jaama         Peko       01:11:02 +28:55
 5. 11979 Vootele Jagomägi          Ilves      01:24:46 +42:39
 6.  9473 Kristjan Laugesaar        Rakvere    01:26:30 +44:23
 7. 11597 Sander Pritsik            Rakvere    01:26:36 +44:29
 8. 11795 Edgar Toimetaja           JOKA       01:29:42 +47:35
 9. 11796 Tõnis Toom                JOKA       01:31:45 +49:38
10.  5150 Karl Tiit                 Ilves      01:31:52 +49:45
M21B Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:37:10
 2.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu      00:52:04 +14:54
 3. 19690 Marko Teder               EMÜ        00:59:42 +22:32
 4.  8602 Indrek Sander             Tartu      01:01:00 +23:50
 5.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:08:00 +30:50
 6. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:09:00 +31:50
 7. 19654 Revo Lumpre               Tartu      01:13:36 +36:26
 8.  4950 Ain Kaare                 Suusahullu 01:13:42 +36:32
 9. 11543 Andres Vilgota            Tartu      01:20:34 +43:24
10.  4900 Karl Martin Alnek         Ilves      01:30:23 +53:13
M50 Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:11:09
 2. 19310 Ove Tikk                  Castanea   01:12:37 +01:28
M55 Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   128 Udo Lüüs                  Ilves      00:48:32
 2.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:04:28 +15:56
 3.  5078 Toivo Põld                Saint Goba 01:07:50 +19:18
 4.  5076 Urmas Lõvi                Tartu      01:16:57 +28:25
M60 Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:56:39
 2.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:58:11 +01:32
 3.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:03:16 +06:37
 4.  1100 Lembit Nöps               Ilves      01:04:19 +07:40
 5. 11216 Kalev Õunsaar             Õru        01:05:08 +08:29
 6.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:05:33 +08:54
 7.   708 Rein Prank                Kape       01:09:48 +13:09
 8.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       01:16:51 +20:12
 9.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      01:17:35 +20:56
10.  3071 Nikolai Kuha              Kape       01:22:26 +25:47
N18 Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9884 Epp Paalberg              Rakvere    01:08:25
 2.  6307 Teele Telgma              Tammed     01:18:14 +09:49
 3.  2366 Melanie Olesk             Kobras     01:28:22 +19:57
 4. 10994 Jonne Rooma               Jõhvikas   01:32:40 +24:15
 5.  4994 Karin Rosenberg           Põlva      01:54:39 +46:14
N21A Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras     00:51:28
 2.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:59:29 +08:01
 3. 12142 Margit Avikson            Kobras     01:05:51 +14:23
 4.  8608 Ester Klaas               Räpina     01:15:11 +23:43
 5. 14699 Maria Tamm                TÜ         01:54:53 +63:25
 6. 16257 Piret Värnomasing         Eesti Veep 01:59:15 +67:47
 7.     0 Andres Pihlak             Tartu      02:10:11 +78:43
 7. 18544 Laura Erik                Otepää     02:10:11 +78:43
N35 Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:52:52
 2.  1301 Airi Alnek                Võru       01:02:11 +09:19
 3. 13663 Katrin Gabrel             Tartu      01:21:14 +28:22
N40 Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1665 Meelike Pandis            Ilves      01:00:33
 2.  2016 Minija Pääslane           Ilves      01:03:59 +03:26
 3.  1306 Mari Punab                Suusahullu 01:07:11 +06:38
 4. 10194 Kadri Parts               Võru       01:14:50 +14:17
 5. 11646 Küllike Jaama             Peko       01:16:16 +15:43
 6.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:54:30 +53:57
N45 Rada (4): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:54:48
 2.   213 Saima Värton              Kobras     00:59:23 +04:35
 3.   256 Virve Einpaul             Ilves      01:05:08 +10:20
 4.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:07:35 +12:47
 5.   966 Juta Ainelo               Ilves      01:10:59 +16:11
 6. 16421 Epp Voitka                Võru       01:21:19 +26:31
 7.  3235 Anne Arold                Ilves      01:27:11 +32:23
VIPT Rada (5): 10 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:47:23
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:48:02 +00:39
 3.   485 Triin Vask                Ilves      00:54:04 +06:41
 4.  3979 Egle Pääslane             Ilves      00:58:12 +10:49
 5.  7201 Sander Tomson             Kobras     00:58:29 +11:06
 6. 13566 Tomi-Andre Piirmets       West       00:59:32 +12:09
 7.  5274 Sergei Rjabõshkin         SRD        01:03:23 +16:00
 8.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       01:03:45 +16:22
 9. 10195 Vampula Oper              Võru       01:06:31 +19:08
10.  9620 Diana Virumäe             SA TÜK     01:06:34 +19:11
11. 11300 Emil Eensaar              Tartu      01:06:39 +19:16
12. 12817 Teele Eensaar             Tartu      01:06:43 +19:20
13. 10995 Mariethe-Piret Niglas     Jõhvikas   01:07:37 +20:14
14. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:07:58 +20:35
15.  5654 Anu Iher                  Tartu      01:08:17 +20:54
16. 13539 Siim Helmoja              Kobras     01:09:15 +21:52
17. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:11:57 +24:34
18. 11785 Kristo Sirk               Kobras     01:12:06 +24:43
19. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras     01:13:44 +26:21
20.  2727 Avo Eensaar               Tartu      01:13:50 +26:27
21.  4932 Mait Bratka               TÜ         01:18:06 +30:43
N16 Rada (5): 10 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8022 Roos Lisette Parmas       SRD        00:45:12
 2.  5147 Emily Raudkepp            Peko       00:48:32 +03:20
 3. 13286 Kristel Kõivo             Peko       00:48:36 +03:24
 4. 10827 Kaisa Rooba               Rakvere    00:49:02 +03:50
 5.  4448 Doris Kudre               Peko       00:52:02 +06:50
 6.  6666 Ragne Reiman              West       00:54:02 +08:50
 7.  4440 Liis Toomas               Peko       00:58:52 +13:40
 8. 14843 Kelli Nurm                Kobras     01:10:53 +25:41
 9. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     01:17:34 +32:22
N50 Rada (5): 10 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:06:56
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:10:54 +03:58
 3.  5017 Heli Viks                 Võru       01:13:58 +07:02
 4. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA       01:38:38 +31:42
N55 Rada (5): 10 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1137 Vaike Tomann              Ilves      00:54:08
 2.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:01:13 +07:05
N60 Rada (5): 10 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      01:00:42
 2.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:10:34 +09:52
 3.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:12:48 +12:06
N65 Rada (5): 10 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10196 Maria Oper                Võru       01:06:16
 2.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:15:53 +09:37
M65 Rada (5): 10 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:54:19
 2.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:57:05 +02:46
M70 Rada (5): 10 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:48:54
 2.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   00:58:07 +09:13
 3.   460 Lembit Vassil             Ilves      01:00:40 +11:46
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:11:33 +22:39
M14 Rada (6): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:37:45
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:38:42 +00:57
 3. 11788 Esko Vanahunt             Kobras     00:38:52 +01:07
 4. 13864 Timmo Tohus               Tsirguliin 00:41:53 +04:08
 5. 14149 Jürmo Rooma               Jõhvikas   00:42:39 +04:54
 6.  9648 Ragnar Rooba              Rakvere    00:43:29 +05:44
 7. 11713 Martin Sults              Kobras     00:45:16 +07:31
 8. 17991 Egert Lepiksaar           Rakvere    00:45:36 +07:51
 9.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 00:54:03 +16:18
10. 16636 Kris Schüts               JOKA       00:54:21 +16:36
11.  7565 Raiko Marrandi            JOKA       00:56:56 +19:11
12. 16655 Georg Paal                JOKA       00:59:14 +21:29
13. 12321 Joosep Kaasiku            JOKA       01:08:20 +30:35
14.  4991 Samuel Kolsar             Põlva Spor 01:26:57 +49:12
M75 Rada (6): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       00:56:04
 2.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:06:30 +10:26
VIPL Rada (6): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:35:44
 2.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       00:40:45 +05:01
 3. 15073 Janika Matto              Viluste    00:43:05 +07:21
 4. 14411 Airika Salumets           Tallinn    00:43:54 +08:10
 5. 14751 Kadri Kajaste             Tartu      00:48:55 +13:11
 6. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:49:22 +13:38
 7. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:53:10 +17:26
 8. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:54:56 +19:12
 9.  4312 Peeter Põder              Põlva      00:58:18 +22:34
10. 12681 Kätlin Veber              PRIA       01:00:59 +25:15
11. 18209 Kerdi Raud                Tartu      01:02:05 +26:21
12.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linn 01:08:28 +32:44
13. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais 01:08:30 +32:46
14. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:09:42 +33:58
15.     0 Merje Roht                Põlvamaa   01:09:47 +34:03
16.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:16:11 +40:27
17. 10205 Kaido Raidla              Ilves      01:22:00 +46:16
18. 19527 Kersti Liloson            Kobras     01:24:19 +48:35
19. 14815 Tiina Sedman              TÜ         01:26:54 +51:10
20. 16714 Jaan Laks                 Tartu      01:27:56 +52:12
21. 16715 Külli Laks Vahemäe        Tartu      01:28:09 +52:25
22.     0 Merje Tikk                Tartu      01:36:47 +61:03
23. 11302 Jaak Kroon                Tartu      01:44:31 +68:47
N14 Rada (6): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6371 Paula Liis Viljamaa       Tallinn    00:48:08
 2. 14270 Heleri Karmen Hõrrak      Võru       00:48:29 +00:21
 3. 15624 Carmel Poom               Kohtla Põh 00:50:07 +01:59
 4. 16092 Agneliis Pilt             Rakvere    00:51:15 +03:07
 5.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 01:01:12 +13:04
 6.  5043 Kristina Haug             Võru       01:11:01 +22:53
M12 Rada (7): 10 KP 3.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16234 Hando Allmann             Võru       00:30:05
 2. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:30:19 +00:14
 3. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  00:47:49 +17:44
 4. 15503 Joonas Halapuu            Võru       00:49:21 +19:16
 5. 13678 Mikk Marten Miljan        Kesklinna  00:49:51 +19:46
 6. 17963 Alex Treier               Võru       00:50:29 +20:24
 7. 17962 Janar Saks                Võru OK    00:50:35 +20:30
 8. 18117 Kristofer Lupp            Võru       00:54:53 +24:48
 9.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:59:15 +29:10
10. 18531 Kristjan Jaan Korge       Tsirguliin 01:02:12 +32:07
11. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru       01:05:50 +35:45
12. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      01:15:12 +45:07
N12 Rada (7): 10 KP 3.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:36:55
 2. 10315 Mari Linnus               Peko       00:41:30 +04:35
 3. 16334 Regina Poom               Kohtla Põh 00:43:38 +06:43
 4.  8049 Ingrid Sooberg            Võru       00:46:28 +09:33
 5. 16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor 00:46:30 +09:35
 6. 16232 Indra Liz Nemvalts        Põlva Spor 00:46:49 +09:54
 7. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:49:57 +13:02
 8. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:52:59 +16:04
 9. 11933 Tiia Tomson               Kambja     01:15:13 +38:18
M10 Rada (8): 6 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15278 Olev Piirisild            Võru       00:17:07
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:17:08 +00:01
 3. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine  00:17:21 +00:14
 4. 16221 Ainar Leedu               Laagri koo 00:20:21 +03:14
 5. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:20:43 +03:36
 6. 10857 Olle Ilmar Jaama          Võru       00:23:21 +06:14
 7. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva Spor 00:32:59 +15:52
 8. 16654 Henri Värton              Kesklinna  00:33:02 +15:55
 9. 18653 Andri Kepler              Põlva Spor 00:33:30 +16:23
10.     0 Kairo Ivanov              Võru       00:34:45 +17:38
11.     0 Joosep Põder              Võru       00:35:38 +18:31
12. 15623 Sven-Andres Niglas        Jõhvikas   00:35:40 +18:33
13. 18045 Gregor Leis               Põlva Spor 00:37:24 +20:17
14.     0 Marten Kuus               Jõhvikas   00:40:00 +22:53
15.     0 Priidu-Joosep Kutsar      Koirjärve  00:49:03 +31:56
16. 16230 Sander Hõim               Põlva Spor 01:10:22 +53:15
M08 Rada (8): 6 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:19:53
 2. 20227 Jakob Koppel              Kalamaja P 00:20:25 +00:32
 3. 11700 Karl Oskar Orro           Võru       00:21:43 +01:50
 4. 14950 Maanus Udam               Albu vald  00:22:06 +02:13
 5. 14632 Hendrik Sooberg           Tallinn    00:23:26 +03:33
 6. 11769 Bert Joosep Panker        Ilves      00:24:16 +04:23
 7. 13814 Rudolf Pae                Kivikese l 00:27:16 +07:23
 8. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste L 00:28:36 +08:43
 9. 17351 Timo Kudre                Peko       00:28:55 +09:02
10. 13504 Erik Kersna               Otepää     00:31:58 +12:05
11. 18019 Erik Marten Zernant       Meelespea  00:32:33 +12:40
12. 16605 Henri Kersna              Otepää     00:35:02 +15:09
13. 11917 Otto Georg Kikerpill      Tartu      00:39:29 +19:36
14. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:40:27 +20:34
15.     0 Kaarel Toomet             Tartu      00:49:15 +29:22
16. 10245 Kaur Hallik               Tartu      00:52:33 +32:40
17.     0 Karl-Martin Teppand       Kambja     01:04:46 +44:53
18. 18432 Karmo Tisler              Võru       01:13:46 +53:53
19. 18627 Eric Odem                 Luxemburg  01:14:56 +55:03
N10 Rada (8): 6 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8043 Brigitte Panker           Ilves      00:27:12
 2. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:37:45 +10:33
 3.     0 Roosmarii Räim            Võru       00:39:21 +12:09
 4.     0 Simona Raag               Võru       00:41:19 +14:07
N08 Rada (8): 6 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12812 Leana Jete Korb           Tammed     00:19:24
 2. 20228 Harriet Koppel            Tartu Kesk 00:20:27 +01:03
 3. 17237 Triin Virve               Tartu      00:22:10 +02:46
 4. 17905 Kristin Kuura             Võru       00:24:56 +05:32
 5. 13655 Mariann Zernant           Meelespea  00:32:52 +13:28
 6. 19550 Helina Saega              Tsirguliin 00:39:21 +19:57
 7. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu      00:43:04 +23:40
 8. 13679 Mona Liisa Miljan         Tähtvere l 00:47:19 +27:55
 9. 19694 Eliise Miljan             Tartu      00:48:16 +28:52
10.     0 Liisa Toomet              Tartu      00:49:04 +29:40
11. 13105 Ebe Hallik                Tartu      00:57:18 +37:54
12. 15147 Mari Iher                 Tartu      01:13:45 +54:21
13. 18295 Liisa Avikson             Põlva      01:13:51 +54:27
14. 18626 Eve Iher                  Luxemburg  01:14:56 +55:32
MRO Rada (9): 12 KP 10.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9598 Martti Mikk               Seikluspor 00:52:13
 2.  8646 Sander Mirme              Tartu      00:55:27 +03:14
 3.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:58:03 +05:50
 4.  1938 Raul Kangur               SOK        00:58:41 +06:28
 5.  5673 Andres Pae                Suusahullu 00:59:08 +06:55
 6.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 01:01:40 +09:27
 7. 10226 Meelis Merenäkk           Tartu linn 01:04:17 +12:04
 8. 19592 Tõnu Talur                Tartu      01:06:25 +14:12
 9.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:07:37 +15:24
10. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:13:42 +21:29
11. 18635 Erik Valdmaa              Põlva LV   01:18:35 +26:22
12.  4222 Taavi Kuha                Kape       01:19:08 +26:55
13.  1072 Heiki Rammul              Ilves      02:04:09 +71:56
NRO Rada (9): 12 KP 10.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   911 Ingrit Kala               Peko       00:52:03
 2.  1065 Maret Vaher               Kobras     00:58:52 +06:49
 3.  3585 Kadri Limberg             LSF PT     01:09:29 +17:26
 4.  5520 Kärt Kürsa                Kobras     01:17:08 +25:05
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   859 Merike Vanjuk             Kape       00:56:59 16p
 2.  9765 Daniel Vasser             Kobras     01:23:52 16p
 3.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:18:51 15p
 4.  3930 Piret Niglas              Jõhvikas   01:00:23 11p
 5. 15197 Sven Heiberg              Cybernetic 01:13:53 11p
 6.   957 Pille Illak               Otepää     01:00:35 10p
 7. 17664 Arne Pommerening          EMÜ        01:05:39 10p
 8. 18212 Peeter Liivamägi          Kambja     01:15:12 10p
 8.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:15:12 10p
10. 12695 Ingrid Tõrra              TKiG       00:39:28 9p
11. 17960 Karmo-Kris Reintamm       Võru       00:47:46 9p
12. 19490 Mae Pindmaa               Võru       01:00:55 9p
13. 17314 Heli Kukk                 Rakvere    01:15:25 9p
14.    68 Olavi Tomson              Kobras     00:59:01 7p
15.  5271 Marje Zernant             Tartu      00:16:15 6p
16. 12626 Mehis Udam                Albu vald  00:19:53 6p
17. 18120 Priit Parkman             Jõhvikas   00:21:30 6p
18.     0 Aigi Einmaa               Tapa       00:22:05 6p
18. 10236 Hugo Gregor Kikerpill     Tartu Kato 00:22:05 6p
20.     0 Kadi Aripman              Antsla     00:24:32 6p
21.     0 Aveliis Kase              Kohtla-Nõm 00:24:39 6p
22. 19427 Leana Kull                Antsla Güm 00:24:42 6p
23.     0 Signe Kallion             Sõmerpalu  00:24:54 6p
24.     0 Emma Saavel               Antsla     00:24:55 6p
25.     0 Karin Olesk               Kiili      00:24:59 6p
26. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:38:13 6p
27.     0 Annika Mihalikina         Võru       00:39:33 6p
28.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:43:41 6p
29.   151 Tõnis Teppand             Kambja     02:51:15 6p
30.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:34:29 5p
31.     0 Geivi Lember              Saaremaa O 01:32:12 4p
32. 14468 Jasmiin Kraas             Tartu      00:27:02 3p
32. 19528 Jete Kraas                Tartu      00:27:02 3p
#1 Rada (M21E): 17 KP 8.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     00:55:55
 2.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK    M21E     00:57:33 +01:38
 3.  5142 Rene Post                 Kobras    M21E     00:59:51 +03:56
 4.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:05:42 +09:47
 5.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M21E     01:06:28 +10:33
 6. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M21E     01:10:43 +14:48
 7.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M21E     01:13:38 +17:43
 8.  4169 Märt Roosaare             Ilves     M21E     01:13:40 +17:45
 9.  3340 Kaarel Kallas             JOKA      M21E     01:15:02 +19:07
10.  9598 Martti Mikk               seiklusporM21E     01:19:07 +23:12
11.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     01:19:47 +23:52
12.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:23:07 +27:12
13.  8342 Hannes Luidalepp          OK Vagun  M21E     01:25:00 +29:05
14. 10450 Ilmar Udam                JOKA      M21E     01:26:16 +30:21
15.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:27:45 +31:50
16.   795 Toomas Ellervee           Ilves     M21E     01:27:50 +31:55
17.  9723 Ülar Aasa                 Elioni SK M21E     01:29:35 +33:40
18. 10590 Riho Mõtlep               OK LaktaatM21E     01:40:40 +44:45
19.  6026 Vaiko Vare                West      M21E     01:49:18 +53:23
20.  6978 Martin Betlem             Tallinna HM21E     01:56:30 +60:35
21.  5251 Hans Teearu               Karupesa TM21E     02:03:04 +67:09
22.  2986 Karl Teearu               Otepää    M21E     02:03:28 +67:33
23. 16083 Andres Saetalu            Tartu     M21E     02:06:39 +70:44
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 15 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4421 Martin Marga              Kobras    M21A     00:48:47
 2.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras    M21A     00:48:50 +00:03
 3.  3396 Mihkel Puusepp            Võru      M21A     00:52:24 +03:37
 4. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     00:52:49 +04:02
 5.  1143 Tarmo Klaar               Ilves     M35      00:52:55 +04:08
 6.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:54:01 +05:14
 7.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:54:11 +05:24
 8. 10214 Tõnis Piirisild           Võru      M35      00:55:46 +06:59
 9.  4238 Eleri Hirv                Võru      N21E     00:56:21 +07:34
10.  5813 Erik Saarts               Võru      M35      00:56:23 +07:36
11.  2678 Mirja Virve               Kobras    N21E     00:56:50 +08:03
12.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:56:58 +08:11
13.  3198 Kaarel Barinov            OK CompostM21A     00:56:59 +08:12
14.  5730 Allar Padari              HOK       M45      00:57:45 +08:58
15.  3797 Kerstin Uiboupin          Võru      N21E     00:57:57 +09:10
15. 20120 Henik Upsal               Norra     M18      00:57:57 +09:10
17.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      00:58:29 +09:42
18.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     00:59:35 +10:48
19.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:00:47 +12:00
20.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:01:39 +12:52
21.   516 Enn Jõesaar               Tartu     M45      01:01:41 +12:54
22.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      01:01:56 +13:09
23. 18982 Oliver Mölder             Tallinn   M18      01:02:12 +13:25
24.  2176 Uko Bleive                Tartu     M45      01:02:21 +13:34
25.  6558 Rando Marrandi            JOKA      M18      01:02:26 +13:39
26.  3648 Mariann Sulg              Orvand    N21E     01:03:22 +14:35
27.  4945 Tarvo Kiudma              Tartu SK  M45      01:03:30 +14:43
28.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:04:09 +15:22
29.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M40      01:04:22 +15:35
30. 18210 Margus Raud               SuusahulluM45      01:04:29 +15:42
31. 19681 Mart Koppel               Sangar    M40      01:04:41 +15:54
32.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:05:23 +16:36
33. 14469 Hendrik Rull              MHG       M18      01:06:40 +17:53
34. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM35      01:06:48 +18:01
35.  3855 Kaarel Piip               Ilves     M21A     01:06:53 +18:06
36.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:07:18 +18:31
37.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:07:23 +18:36
38.  1342 Enno Lepvalts             Tallinn   M40      01:07:47 +19:00
39.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N21E     01:08:11 +19:24
40.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:08:12 +19:25
41.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     01:09:10 +20:23
42.  4525 Jaan Ainelo               Ilves     M45      01:09:19 +20:32
43.  9612 Alar Virumäe              Tartu     M40      01:09:56 +21:09
44.  5042 Henn Antson               Võru      M35      01:10:46 +21:59
45.  3820 Silver Rebenits           Kape      M35      01:11:46 +22:59
46. 15005 Mari Kaseväli             Otepää    N21E     01:11:55 +23:08
47. 19104 Madis Ehastu              MKM       M21A     01:11:58 +23:11
48.  5397 Targo Tennisberg          Tartu     M35      01:12:05 +23:18
49. 13065 Argo Laanemaa             KaitsevägiM45      01:12:31 +23:44
50.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      01:13:11 +24:24
51.     0 Villu Olesk               Võru      M40      01:13:14 +24:27
52.  5244 Rainek Kuura              KVÜÕA     M21A     01:13:22 +24:35
53.  3714 Heli Haug                 Võru      N21E     01:14:17 +25:30
54.  8801 Ott Toomet                Tartu ÜlikM40      01:15:27 +26:40
55.  3891 Peeter Lind               Kape      M45      01:16:31 +27:44
56. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM40      01:19:46 +30:59
57.  4385 Triin Jõeveer             TALKUR    N21E     01:20:46 +31:59
58. 12323 Hans Mark Võsu            JOKA      M18      01:24:04 +35:17
59.  7706 Sairos Hõrak              Võru      M45      01:26:45 +37:58
60. 10575 Made Vares                SuusahulluN21E     01:31:45 +42:58
61. 18049 Madis Haug                AS Toftan M45      01:39:13 +50:26
62. 17258 Lauri Kukk                Rakvere   M18      01:40:47 +52:00
#3 Rada (VIPP): 12 KP 6.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17519 Janek Jõgis               Põlva linnVIPP     00:59:57
 2. 14398 Alo Rull                  SA Tartu ÜVIPP     01:15:34 +15:37
 3.  3679 Kairit Sikkal             Tartu linnVIPP     01:16:49 +16:52
 4.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    VIPP     01:18:36 +18:39
 5. 15834 Romas Vals                Tartu     VIPP     01:20:23 +20:26
 6. 15081 Markel Mahla              Mammaste  VIPP     01:29:17 +29:20
 7. 11996 Ellen Tohvri              Assets    VIPP     01:39:54 +39:57
 8. 10338 Ave Ansper                Lähte ÜG  VIPP     01:42:39 +42:42
 9.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     02:16:30 +76:33
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 13 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   738 Priit Pääslane            Ilves     M21B     00:37:10
 2. 16666 Lauri Pähn                Võru      M16      00:42:07 +04:57
 3.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M16      00:46:48 +09:38
 4.   128 Udo Lüüs                  Ilves     M55      00:48:32 +11:22
 5.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras    N21A     00:51:28 +14:18
 6.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu     M21B     00:52:04 +14:54
 7.   557 Kristi Vassil             Ilves     N35      00:52:52 +15:42
 8.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      00:54:48 +17:38
 9.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:56:39 +19:29
10.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:58:11 +21:01
11.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:59:23 +22:13
12.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21A     00:59:29 +22:19
13. 19690 Marko Teder               EMÜ       M21B     00:59:42 +22:32
14.  1665 Meelike Pandis            Ilves     N40      01:00:33 +23:23
15.  8602 Indrek Sander             Tartu     M21B     01:01:00 +23:50
16.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      01:02:11 +25:01
17.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      01:03:16 +26:06
18.  2016 Minija Pääslane           Ilves     N40      01:03:59 +26:49
19.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      01:04:19 +27:09
20.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M55      01:04:28 +27:18
21. 11216 Kalev Õunsaar             Õru       M60      01:05:08 +27:58
21.   256 Virve Einpaul             Ilves     N45      01:05:08 +27:58
23.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      01:05:33 +28:23
24. 12142 Margit Avikson            Kobras    N21A     01:05:51 +28:41
25.  1306 Mari Punab                SuusahulluN40      01:07:11 +30:01
26.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:07:35 +30:25
27. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      01:07:38 +30:28
28.  5078 Toivo Põld                Saint GobaM55      01:07:50 +30:40
29.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     01:08:00 +30:50
30.  9884 Epp Paalberg              Rakvere   N18      01:08:25 +31:15
31. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:09:00 +31:50
32.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:09:48 +32:38
33.   966 Juta Ainelo               Ilves     N45      01:10:59 +33:49
34.  6315 Kelli Marie Jaama         Peko      M16      01:11:02 +33:52
35. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      01:11:09 +33:59
36. 19310 Ove Tikk                  Castanea  M50      01:12:37 +35:27
37. 19654 Revo Lumpre               Tartu     M21B     01:13:36 +36:26
38.  4950 Ain Kaare                 SuusahulluM21B     01:13:42 +36:32
39. 10194 Kadri Parts               Võru      N40      01:14:50 +37:40
40.  8608 Ester Klaas               Räpina    N21A     01:15:11 +38:01
41. 11646 Küllike Jaama             Peko      N40      01:16:16 +39:06
42.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      01:16:51 +39:41
43.  5076 Urmas Lõvi                Tartu     M55      01:16:57 +39:47
44.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI     M60      01:17:35 +40:25
45.  6307 Teele Telgma              Tammed    N18      01:18:14 +41:04
46. 11543 Andres Vilgota            Tartu     M21B     01:20:34 +43:24
47. 13663 Katrin Gabrel             Tartu     N35      01:21:14 +44:04
48. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:21:19 +44:09
49.  3071 Nikolai Kuha              Kape      M60      01:22:26 +45:16
50. 11979 Vootele Jagomägi          Ilves     M16      01:24:46 +47:36
51.  9473 Kristjan Laugesaar        Rakvere   M16      01:26:30 +49:20
52. 11597 Sander Pritsik            Rakvere   M16      01:26:36 +49:26
53.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:27:11 +50:01
54.  2366 Melanie Olesk             Kobras    N18      01:28:22 +51:12
55. 11795 Edgar Toimetaja           JOKA      M16      01:29:42 +52:32
56.  4900 Karl Martin Alnek         Ilves     M21B     01:30:23 +53:13
57. 11796 Tõnis Toom                JOKA      M16      01:31:45 +54:35
58.  5150 Karl Tiit                 Ilves     M16      01:31:52 +54:42
59. 10994 Jonne Rooma               Jõhvikas  N18      01:32:40 +55:30
60.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:54:30 +77:20
61.  4994 Karin Rosenberg           Põlva     N18      01:54:39 +77:29
62. 14699 Maria Tamm                TÜ        N21A     01:54:53 +77:43
63. 16257 Piret Värnomasing         Eesti VeepN21A     01:59:15 +82:05
64.     0 Andres Pihlak             Tartu     N21A     02:10:11 +93:01
64. 18544 Laura Erik                Otepää    N21A     02:10:11 +93:01
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,N65,M65,M70): 10 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  8022 Roos Lisette Parmas       SRD       N16      00:45:12
 2.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     00:47:23 +02:11
 3.  4381 Indrek Jentson            Kape      VIPT     00:48:02 +02:50
 4.  5147 Emily Raudkepp            Peko      N16      00:48:32 +03:20
 5. 13286 Kristel Kõivo             Peko      N16      00:48:36 +03:24
 6.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:48:54 +03:42
 7. 10827 Kaisa Rooba               Rakvere   N16      00:49:02 +03:50
 8.  4448 Doris Kudre               Peko      N16      00:52:02 +06:50
 9.  6666 Ragne Reiman              West      N16      00:54:02 +08:50
10.   485 Triin Vask                Ilves     VIPT     00:54:04 +08:52
11.  1137 Vaike Tomann              Ilves     N55      00:54:08 +08:56
12.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:54:19 +09:07
13.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      00:57:05 +11:53
14.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      00:58:07 +12:55
15.  3979 Egle Pääslane             Ilves     VIPT     00:58:12 +13:00
16.  7201 Sander Tomson             Kobras    VIPT     00:58:29 +13:17
17.  4440 Liis Toomas               Peko      N16      00:58:52 +13:40
18. 13566 Tomi-Andre Piirmets       West      VIPT     00:59:32 +14:20
19.   460 Lembit Vassil             Ilves     M70      01:00:40 +15:28
20.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      01:00:42 +15:30
21.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      01:01:13 +16:01
22.  5274 Sergei Rjabõshkin         SRD       VIPT     01:03:23 +18:11
23.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      VIPT     01:03:45 +18:33
24. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:06:16 +21:04
25. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:06:31 +21:19
26.  9620 Diana Virumäe             SA TÜK    VIPT     01:06:34 +21:22
27. 11300 Emil Eensaar              Tartu     VIPT     01:06:39 +21:27
28. 12817 Teele Eensaar             Tartu     VIPT     01:06:43 +21:31
29.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      01:06:56 +21:44
30. 10995 Mariethe-Piret Niglas     Jõhvikas  VIPT     01:07:37 +22:25
31. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     01:07:58 +22:46
32.  5654 Anu Iher                  Tartu     VIPT     01:08:17 +23:05
33. 13539 Siim Helmoja              Kobras    VIPT     01:09:15 +24:03
34.  2044 Epp Kroon                 Ilves     N60      01:10:34 +25:22
35. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      01:10:53 +25:41
36.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      01:10:54 +25:42
37.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:11:33 +26:21
38. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     01:11:57 +26:45
39. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     01:12:06 +26:54
40.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      01:12:48 +27:36
41. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras    VIPT     01:13:44 +28:32
42.  2727 Avo Eensaar               Tartu     VIPT     01:13:50 +28:38
43.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      01:13:58 +28:46
44.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      01:15:53 +30:41
45. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      01:17:34 +32:22
46.  4932 Mait Bratka               TÜ        VIPT     01:18:06 +32:54
47. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA      N50      01:38:38 +53:26
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     VIPL     00:35:44
 2. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M14      00:37:45 +02:01
 3. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:38:42 +02:58
 4. 11788 Esko Vanahunt             Kobras    M14      00:38:52 +03:08
 5.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      VIPL     00:40:45 +05:01
 6. 13864 Timmo Tohus               TsirguliinM14      00:41:53 +06:09
 7. 14149 Jürmo Rooma               Jõhvikas  M14      00:42:39 +06:55
 8. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:43:05 +07:21
 9.  9648 Ragnar Rooba              Rakvere   M14      00:43:29 +07:45
10. 14411 Airika Salumets           Tallinn   VIPL     00:43:54 +08:10
11. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:45:16 +09:32
12. 17991 Egert Lepiksaar           Rakvere   M14      00:45:36 +09:52
13.  6371 Paula Liis Viljamaa       Tallinn   N14      00:48:08 +12:24
14. 14270 Heleri Karmen Hõrrak      Võru      N14      00:48:29 +12:45
15. 14751 Kadri Kajaste             Tartu     VIPL     00:48:55 +13:11
16. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:49:22 +13:38
17. 15624 Carmel Poom               Kohtla PõhN14      00:50:07 +14:23
18. 16092 Agneliis Pilt             Rakvere   N14      00:51:15 +15:31
19. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:53:10 +17:26
20.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu KarlM14      00:54:03 +18:19
21. 16636 Kris Schüts               JOKA      M14      00:54:21 +18:37
22. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:54:56 +19:12
23.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      00:56:04 +20:20
24.  7565 Raiko Marrandi            JOKA      M14      00:56:56 +21:12
25.  4312 Peeter Põder              Põlva     VIPL     00:58:18 +22:34
26. 16655 Georg Paal                JOKA      M14      00:59:14 +23:30
27. 12681 Kätlin Veber              PRIA      VIPL     01:00:59 +25:15
28.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      01:01:12 +25:28
29. 18209 Kerdi Raud                Tartu     VIPL     01:02:05 +26:21
30.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:06:30 +30:46
31. 12321 Joosep Kaasiku            JOKA      M14      01:08:20 +32:36
32.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linnVIPL     01:08:28 +32:44
33. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ NaisVIPL     01:08:30 +32:46
34. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     VIPL     01:09:42 +33:58
35.     0 Merje Roht                Põlvamaa  VIPL     01:09:47 +34:03
36.  5043 Kristina Haug             Võru      N14      01:11:01 +35:17
37.  2339 Kalju Johanson            Kobras    VIPL     01:16:11 +40:27
38. 10205 Kaido Raidla              Ilves     VIPL     01:22:00 +46:16
39. 19527 Kersti Liloson            Kobras    VIPL     01:24:19 +48:35
40. 14815 Tiina Sedman              TÜ        VIPL     01:26:54 +51:10
41.  4991 Samuel Kolsar             Põlva SporM14      01:26:57 +51:13
42. 16714 Jaan Laks                 Tartu     VIPL     01:27:56 +52:12
43. 16715 Külli Laks Vahemäe        Tartu     VIPL     01:28:09 +52:25
44.     0 Merje Tikk                Tartu     VIPL     01:36:47 +61:03
45. 11302 Jaak Kroon                Tartu     VIPL     01:44:31 +68:47
#7 Rada (M12,N12): 10 KP 3.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:30:05
 2. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:30:19 +00:14
 3. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:36:55 +06:50
 4. 10315 Mari Linnus               Peko      N12      00:41:30 +11:25
 5. 16334 Regina Poom               Kohtla PõhN12      00:43:38 +13:33
 6.  8049 Ingrid Sooberg            Võru      N12      00:46:28 +16:23
 7. 16238 Kristiin Kalle            Põlva SporN12      00:46:30 +16:25
 8. 16232 Indra Liz Nemvalts        Põlva SporN12      00:46:49 +16:44
 9. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      00:47:49 +17:44
10. 15503 Joonas Halapuu            Võru      M12      00:49:21 +19:16
11. 13678 Mikk Marten Miljan        Kesklinna M12      00:49:51 +19:46
12. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:49:57 +19:52
13. 17963 Alex Treier               Võru      M12      00:50:29 +20:24
14. 17962 Janar Saks                Võru OK   M12      00:50:35 +20:30
15. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N12      00:52:59 +22:54
16. 18117 Kristofer Lupp            Võru      M12      00:54:53 +24:48
17.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      00:59:15 +29:10
18. 18531 Kristjan Jaan Korge       TsirguliinM12      01:02:12 +32:07
19. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru      M12      01:05:50 +35:45
20. 14168 Ants Liivamägi            Tartu     M12      01:15:12 +45:07
21. 11933 Tiia Tomson               Kambja    N12      01:15:13 +45:08
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 15278 Olev Piirisild            Võru      M10      00:17:07
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:17:08 +00:01
 3. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine M10      00:17:21 +00:14
 4. 12812 Leana Jete Korb           Tammed    N08      00:19:24 +02:17
 5. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:19:53 +02:46
 6. 16221 Ainar Leedu               Laagri kooM10      00:20:21 +03:14
 7. 20227 Jakob Koppel              Kalamaja PM08      00:20:25 +03:18
 8. 20228 Harriet Koppel            Tartu KeskN08      00:20:27 +03:20
 9. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:20:43 +03:36
10. 11700 Karl Oskar Orro           Võru      M08      00:21:43 +04:36
11. 14950 Maanus Udam               Albu vald M08      00:22:06 +04:59
12. 17237 Triin Virve               Tartu     N08      00:22:10 +05:03
13. 10857 Olle Ilmar Jaama          Võru      M10      00:23:21 +06:14
14. 14632 Hendrik Sooberg           Tallinn   M08      00:23:26 +06:19
15. 11769 Bert Joosep Panker        Ilves     M08      00:24:16 +07:09
16. 17905 Kristin Kuura             Võru      N08      00:24:56 +07:49
17.  8043 Brigitte Panker           Ilves     N10      00:27:12 +10:05
18. 13814 Rudolf Pae                Kivikese lM08      00:27:16 +10:09
19. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste LM08      00:28:36 +11:29
20. 17351 Timo Kudre                Peko      M08      00:28:55 +11:48
21. 13504 Erik Kersna               Otepää    M08      00:31:58 +14:51
22. 18019 Erik Marten Zernant       Meelespea M08      00:32:33 +15:26
23. 13655 Mariann Zernant           Meelespea N08      00:32:52 +15:45
24. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva SporM10      00:32:59 +15:52
25. 16654 Henri Värton              Kesklinna M10      00:33:02 +15:55
26. 18653 Andri Kepler              Põlva SporM10      00:33:30 +16:23
27.     0 Kairo Ivanov              Võru      M10      00:34:45 +17:38
28. 16605 Henri Kersna              Otepää    M08      00:35:02 +17:55
29.     0 Joosep Põder              Võru      M10      00:35:38 +18:31
30. 15623 Sven-Andres Niglas        Jõhvikas  M10      00:35:40 +18:33
31. 18045 Gregor Leis               Põlva SporM10      00:37:24 +20:17
32. 17667 Evely Ostrov              Kobras    N10      00:37:45 +20:38
33.     0 Roosmarii Räim            Võru      N10      00:39:21 +22:14
33. 19550 Helina Saega              TsirguliinN08      00:39:21 +22:14
35. 11917 Otto Georg Kikerpill      Tartu     M08      00:39:29 +22:22
36.     0 Marten Kuus               Jõhvikas  M10      00:40:00 +22:53
37. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:40:27 +23:20
38.     0 Simona Raag               Võru      N10      00:41:19 +24:12
39. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu     N08      00:43:04 +25:57
40. 13679 Mona Liisa Miljan         Tähtvere lN08      00:47:19 +30:12
41. 19694 Eliise Miljan             Tartu     N08      00:48:16 +31:09
42.     0 Priidu-Joosep Kutsar      Koirjärve M10      00:49:03 +31:56
43.     0 Liisa Toomet              Tartu     N08      00:49:04 +31:57
44.     0 Kaarel Toomet             Tartu     M08      00:49:15 +32:08
45. 10245 Kaur Hallik               Tartu     M08      00:52:33 +35:26
46. 13105 Ebe Hallik                Tartu     N08      00:57:18 +40:11
47.     0 Karl-Martin Teppand       Kambja    M08      01:04:46 +47:39
48. 16230 Sander Hõim               Põlva SporM10      01:10:22 +53:15
49. 15147 Mari Iher                 Tartu     N08      01:13:45 +56:38
50. 18432 Karmo Tisler              Võru      M08      01:13:46 +56:39
51. 18295 Liisa Avikson             Põlva     N08      01:13:51 +56:44
52. 18627 Eric Odem                 Luxemburg M08      01:14:56 +57:49
52. 18626 Eve Iher                  Luxemburg N08      01:14:56 +57:49
#9 Rada (MRO,NRO): 12 KP 10.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   911 Ingrit Kala               Peko      NRO      00:52:03
 2.  9598 Martti Mikk               SeiklusporMRO      00:52:13 +00:10
 3.  8646 Sander Mirme              Tartu     MRO      00:55:27 +03:24
 4.  2661 Indrek Mahla              Peko      MRO      00:58:03 +06:00
 5.  1938 Raul Kangur               SOK       MRO      00:58:41 +06:38
 6.  1065 Maret Vaher               Kobras    NRO      00:58:52 +06:49
 7.  5673 Andres Pae                SuusahulluMRO      00:59:08 +07:05
 8.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkMRO      01:01:40 +09:37
 9. 10226 Meelis Merenäkk           Tartu linnMRO      01:04:17 +12:14
10. 19592 Tõnu Talur                Tartu     MRO      01:06:25 +14:22
11.  4314 Ago Käis                  Kobras    MRO      01:07:37 +15:34
12.  3585 Kadri Limberg             LSF PT    NRO      01:09:29 +17:26
13. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseMRO      01:13:42 +21:39
14.  5520 Kärt Kürsa                Kobras    NRO      01:17:08 +25:05
15. 18635 Erik Valdmaa              Põlva LV  MRO      01:18:35 +26:32
16.  4222 Taavi Kuha                Kape      MRO      01:19:08 +27:05
17.  1072 Heiki Rammul              Ilves     MRO      02:04:09 +72:06

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 16.07.2013 21:38:40 Kobras