Põlva XVI teisipäevak, Väike-Palojärve

23.juuli 2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Madli ja Meelis Maidla
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[N65] [NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]

M21E Rada (1): 22 KP 8.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3660 Kenny Kivikas             Ilves      00:52:16
 2.  5142 Rene Post                 Kobras     00:56:36 +04:20
 3.  1326 Mati Tiit                 Ilves      00:57:03 +04:47
 4.  6403 Ain Fjodorov              Rae        01:00:15 +07:59
 5. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:03:38 +11:22
 6.   750 Sixten Sild               Võru       01:03:55 +11:39
 7.  4278 Eduard Pukkonen           Harju KEK  01:08:03 +15:47
 8.  1920 Ott Rakkaselg             HOK        01:08:36 +16:20
 9.  1136 Marek Atonen              Lehola     01:10:56 +18:40
10.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:11:41 +19:25
11.  2670 Heleri Kivil              LSF PT     01:15:23 +23:07
12.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:15:36 +23:20
13.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:15:49 +23:33
14.  9723 Ülar Aasa                 Elioni SK  01:16:41 +24:25
15.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen  Võru       01:20:27 +28:11
16. 14469 Hendrik Rull              MHG        01:23:22 +31:06
17.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:23:56 +31:40
18. 14809 Andres Nurk               Tartu suus 01:31:44 +39:28
19. 11197 Margus Freudenthal        Cyber      01:40:28 +48:12
20. 16083 Andres Saetalu            Tartu      01:46:28 +54:12
M18 Rada (2): 18 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5030 Anti Sõukand              Võru       01:03:18
 2. 20120 Henrik Upsal              Kristiansa 01:05:10 +01:52
 3. 16670 Ingmar Bert Sabre         Võru       01:12:13 +08:55
M21A Rada (2): 18 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras     00:40:37
 2.  4421 Martin Marga              Kobras     00:44:14 +03:37
 3.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:49:25 +08:48
 4.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:52:01 +11:24
 5.  2005 Pear Post                 Kobras     00:54:50 +14:13
 6.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     00:55:34 +14:57
 7.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 00:56:18 +15:41
 8.  4222 Taavi Kuha                Kape       00:56:41 +16:04
 9.  5244 Rainek Kuura              KVÜÕA      00:57:53 +17:16
10.  7987 Marko Avikson             Kobras     01:04:03 +23:26
M35 Rada (2): 18 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10226 Meelis Merenäkk           Tartu linn 00:45:08
 2. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       00:45:48 +00:40
 3.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:45:50 +00:42
 4.  5813 Erik Saarts               Võru       00:48:17 +03:09
 5.  2684 Vallo Vaher               JOKA       00:53:06 +07:58
 6. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 00:54:48 +09:40
 7.  5397 Targo Tennisberg          Tartu      00:58:35 +13:27
 8.  2704 Rivo Kenk                 Kobras     01:00:26 +15:18
 9.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:03:42 +18:34
10.  5042 Henn Antson               Võru       01:05:31 +20:23
11.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:07:32 +22:24
12. 19244 Rain Lepik                Tartu linn 01:14:18 +29:10
M40 Rada (2): 18 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4962 Antti Roose               Kobras     00:45:40
 2. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 00:49:02 +03:22
 3.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       00:53:20 +07:40
 4. 19681 Mart Koppel               Sangar     00:54:41 +09:01
 5.  1938 Raul Kangur               SOK        00:55:37 +09:57
 6.  2176 Uko Bleive                Tartu      00:56:58 +11:18
 7.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:02:00 +16:20
M45 Rada (2): 18 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:46:56
 2.  1840 Einar Luup                Võru       00:47:26 +00:30
 3.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:48:04 +01:08
 4.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:52:19 +05:23
 5.   516 Enn Jõesaar               Tartu      00:53:03 +06:07
 6.  2012 Raul Olesk                Kobras     00:54:24 +07:28
 7.  4525 Jaan Ainelo               Ilves      00:56:17 +09:21
 8.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:57:02 +10:06
 9.  7149 Johan Alenius             IFK liding 00:57:56 +11:00
10.  7706 Sairos Hõrak              Võru       00:59:35 +12:39
11.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:06:44 +19:48
12.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:08:27 +21:31
13. 13065 Argo Laanemaa             Kaitsevägi 01:13:25 +26:29
14. 14771 Matis Märtson             SA TLH     01:17:57 +31:01
15.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:28:16 +41:20
N21E Rada (2): 18 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:46:25
 2.  2678 Mirja Virve               Kobras     00:47:44 +01:19
 3.  3648 Mariann Sulg              Orvand     00:52:05 +05:40
 4.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     00:52:21 +05:56
 5.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       00:56:18 +09:53
 6.  3717 Laura Joonas              Võru       00:56:27 +10:02
 7.  5025 Marianne Haug             Võru       00:57:04 +10:39
 8. 15005 Mari Kaseväli             Otepää     01:05:57 +19:32
 9.  4493 Silvia Luup               Võru       01:06:27 +20:02
10. 10575 Made Vares                Suusahullu 01:23:05 +36:40
11. 10194 Kadri Parts               Võru       01:30:18 +43:53
VIPP Rada (3): 17 KP 7.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       01:02:18
 2.  1855 Raino Liblik              Jõulu      01:08:13 +05:55
 3. 19310 Ove Tikk                  Castanea   01:16:57 +14:39
 4. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:23:09 +20:51
 5. 14398 Alo Rull                  SA Tartu Ü 01:30:55 +28:37
 6.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:54:58 +52:40
M16 Rada (4): 18 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16666 Lauri Pähn                Võru       00:33:40
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:43:37 +09:57
 3. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:43:38 +09:58
 4. 10140 Villu Serv                Kobras     00:47:30 +13:50
M21B Rada (4): 18 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3891 Peeter Lind               Kape       00:36:12
 2.  4902 Antti Nöps                TÖÖRIISTAK 00:43:20 +07:08
 3.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:49:13 +13:01
 4.  6090 Taivo Täht                Tartu linn 00:50:06 +13:54
 5. 13905 Juhan Sedman              TÜ         00:59:48 +23:36
 6. 17381 Tarvo-Jaan Rebane         Haabneeme  01:09:54 +33:42
M50 Rada (4): 18 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   498 Kalle Ojasoo              Kobras     00:41:29
 2.  5076 Urmas Lõvi                Tartu      00:43:25 +01:56
 3. 17989 Mart Linnus               Peko       00:54:38 +13:09
 4. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:56:00 +14:31
M55 Rada (4): 18 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     00:51:42
 2.  5078 Toivo Põld                Saint Goba 00:52:58 +01:16
M60 Rada (4): 18 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1404 Ülo Needo                 Kobras     00:45:18
 2.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       00:49:38 +04:20
 3.  1311 Heini Tammik              Kape       00:51:03 +05:45
 4.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:51:49 +06:31
 5.   708 Rein Prank                Kape       00:52:50 +07:32
 6.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:55:01 +09:43
N18 Rada (4): 18 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5691 Silja Olesk               Kobras     00:46:50
 2.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     00:50:09 +03:19
 3.  2366 Melanie Olesk             Kobras     00:51:23 +04:33
N21A Rada (4): 18 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5009 Liina Palu                Koop       00:36:27
 2.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:38:59 +02:32
 3.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:43:27 +07:00
 4.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras     00:48:42 +12:15
 5.  3679 Kairit Sikkal             Tartu linn 00:50:14 +13:47
 6. 16257 Piret Värnomasing         Eesti Veep 00:58:42 +22:15
 7. 11861 Merili Simmer             FIRN       01:02:17 +25:50
 8. 10338 Ave Ansper                Lähte ÜG   01:32:25 +55:58
N35 Rada (4): 18 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1965 Monika Piirimäe           Kobras     00:44:06
 2.  1301 Airi Alnek                Võru       00:49:14 +05:08
 3.  3714 Heli Haug                 Võru       00:50:17 +06:11
 4. 13663 Katrin Gabrel             Tartu      00:56:51 +12:45
 5.  3063 Liina Joller              Otepää     01:04:49 +20:43
 6.  9620 Diana Virumäe             SA TÜK     01:11:01 +26:55
 7. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:12:57 +28:51
 8.  6357 Kati Kiisverk             Tallinn    01:13:34 +29:28
 9. 16651 Maris Lepik               Kobras     01:17:54 +33:48
N40 Rada (4): 18 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   359 Erika Joonas              Võru       00:49:50
 2.  5008 Ehtel Taevere             Kape       00:53:18 +03:28
 3. 11646 Küllike Jaama             Peko       00:57:56 +08:06
 4.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:04:15 +14:25
 5.  5436 Kristi Kirjanen           Tartu      01:05:00 +15:10
 6.     0 Annika Rebane             Harjumaa   01:16:44 +26:54
 7. 15302 Ave Nurk                  Trt Suusak 01:16:49 +26:59
 8. 11786 Epp Säga                  Kobras     01:30:13 +40:23
N45 Rada (4): 18 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   213 Saima Värton              Kobras     00:44:16
 2.  3235 Anne Arold                Ilves      00:47:43 +03:27
 3.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:48:52 +04:36
 4.  1314 Marje Tobreluts           Kobras     00:49:49 +05:33
 5. 16421 Epp Voitka                Võru       00:54:03 +09:47
 6. 11985 Anne Rohtmets             SA TÜK     01:26:26 +42:10
VIPT Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:27:25
 2.  7201 Sander Tomson             Kobras     00:38:46 +11:21
 3.  4239 Katri Hirv                Võru       00:39:57 +12:32
 4.  5271 Marje Zernant             Tartu      00:47:49 +20:24
 5. 15393 Krista Kõlli              Võru       00:48:51 +21:26
 6.  1104 Uve Nummert               Kape       00:50:56 +23:31
 7.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:51:05 +23:40
 8. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   00:54:17 +26:52
 9. 10195 Vampula Oper              Võru       01:00:30 +33:05
10. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:08:31 +41:06
11.     0 Merje Roht                Põlvamaa   01:09:03 +41:38
12.     0 Kristiina Roht            Põlvamaa   01:09:40 +42:15
13. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA       01:15:14 +47:49
14. 19490 Mae Pindmaa               Võru       01:28:22 +60:57
N16 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4448 Doris Kudre               Peko       00:38:13
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:38:59 +00:46
 3. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:47:06 +08:53
 4. 12743 Lisa Frohböse             Põlvamaa   00:55:52 +17:39
 5.  8609 Michelle Suur             Kobras     01:15:39 +37:26
N50 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   966 Juta Ainelo               Ilves      00:46:50
 2.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:48:53 +02:03
 3.  5017 Heli Viks                 Võru       00:50:18 +03:28
 4.  3910 Aino Koser                Ilves      00:54:38 +07:48
N55 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:45:13
N60 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:45:16
 2.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:45:57 +00:41
 3.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   00:57:26 +12:10
N65 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      00:48:39
 2.   146 Maie Abram                Ilves      00:56:28 +07:49
 3. 10196 Maria Oper                Võru       01:00:01 +11:22
M65 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:44:23
 2.   227 Jaan Miljan               Kape       00:45:20 +00:57
 3.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:45:22 +00:59
M70 Rada (5): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   706 Endel Remmet              Kape       00:41:27
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:44:25 +02:58
 3.   460 Lembit Vassil             Ilves      00:49:29 +08:02
 4.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   00:53:04 +11:37
 5.  4445 Sulev Piiri               Kobras     00:54:39 +13:12
 6.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:56:28 +15:01
M14 Rada (6): 13 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:36:12
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:43:41 +07:29
 3. 11713 Martin Sults              Kobras     00:51:57 +15:45
M75 Rada (6): 13 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       00:55:17
 2.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:16:30 +21:13
VIPL Rada (6): 13 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15073 Janika Matto              Viluste    00:41:41
 2. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:41:51 +00:10
 3. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:42:50 +01:09
 4.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:45:55 +04:14
 5. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:50:54 +09:13
 6. 17659 Kairi Kivistik            Tartu      01:02:34 +20:53
 7.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:16:37 +34:56
 8. 19527 Kersti Liloson            Kobras     01:27:58 +46:17
 9. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais 01:36:48 +55:07
10. 16714 Jaan Laks                 Tartu      01:47:21 +65:40
11. 16715 Külli Laks Vahemäe        Tartu      01:52:04 +70:23
N14 Rada (6): 13 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5043 Kristina Haug             Võru       00:57:47
 2. 16672 Sandra Erik               Võru       01:01:09 +03:22
 3. 11064 Sigrit Säga               Kobras     01:03:05 +05:18
 4.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 01:07:50 +10:03
 5. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     01:30:14 +32:27
M12 Rada (7): 9 KP 2.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16234 Hando Allmann             Võru       00:23:13
 2. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru       00:26:15 +03:02
 3. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:28:45 +05:32
 4. 17962 Janar Saks                Võru       00:29:20 +06:07
 5.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:44:43 +21:30
 6. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  00:57:11 +33:58
N12 Rada (7): 9 KP 2.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:26:55
 2. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:29:58 +03:03
 3. 10315 Mari Linnus               Peko       00:36:11 +09:16
 4. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:39:54 +12:59
 5.  8049 Ingrid Sooberg            Võru       01:27:14 +60:19
M10 Rada (8): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10857 Olle Ilmar Jaama          Tartu      00:19:23
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:19:51 +00:28
 3. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva Spor 00:20:05 +00:42
 4. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:24:53 +05:30
 5. 16230 Sander Hõim               Põlva Spor 00:25:56 +06:33
 6. 16221 Ainar Leedu               Laagri koo 00:29:04 +09:41
 7. 17585 Renno Merenäkk            Tartu linn 00:34:45 +15:22
 8.  4991 Samuel Kolsar             Põlva Spor 00:44:54 +25:31
 9. 19596 Kaarel Toomet             Tartu linn 01:14:58 +55:35
M08 Rada (8): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11240 Ralf Kivil                LSF PT     00:28:32
 2. 19313 Stefan Kivil              LSF PT     00:28:58 +00:26
 3. 17351 Timo Kudre                Peko       00:29:34 +01:02
 4. 14632 Hendrik Sooberg           Tallinn    00:29:58 +01:26
 5. 13504 Erik Kersna               Otepää val 00:30:15 +01:43
 6. 12746 Paul Piirimäe             Kobras     00:30:36 +02:04
 7. 15088 Villem Piirimäe           Kobras     00:30:52 +02:20
 8. 20227 Jakob Koppel              Kalamaja P 00:31:32 +03:00
 9. 16605 Henri Kersna              Otepää     00:34:50 +06:18
10. 11917 Otto Georg Kikerpill      Tartu      00:39:27 +10:55
11. 13542 Aarne Säga                Kobras     00:44:16 +15:44
12. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:46:28 +17:56
N10 Rada (8): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Karin Olesk               Kiili      00:29:38
 2. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:32:52 +03:14
 3. 19595 Liisa Toomet              Tartu linn 01:14:46 +45:08
N08 Rada (8): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17237 Triin Virve               Tartu      00:25:28
 2. 16213 Gerda Kivil               LSF PT     00:28:58 +03:30
 3. 13679 Mona Liisa Miljan         Tähtvere l 00:30:00 +04:32
 4. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu      00:31:21 +05:53
 5.     0 Luisa Nõmmik              Kanepi     00:50:09 +24:41
MRO Rada (9): 13 KP 8.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9598 Martti Mikk               Seikluspor 00:47:58
 2.   492 Raul Kudre                Peko       00:49:07 +01:09
 3.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:51:30 +03:32
 4.  1398 Meelis Mälberg            Peko       00:54:18 +06:20
 5.  1938 Raul Kangur               SOK        00:56:27 +08:29
 6.  9612 Alar Virumäe              Tartu      01:02:27 +14:29
 7.  4703 Juhan Aasaru              Tartu      01:03:01 +15:03
 8.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:05:20 +17:22
 9. 17347 Arne Tilk                 SK Serviti 01:30:23 +42:25
10. 18635 Erik Valdmaa              Põlva LV   01:51:22 +63:24
NRO Rada (9): 13 KP 8.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   911 Ingrit Kala               Peko       00:52:44
 2. 10142 Getter Matto              Kobras     01:10:23 +17:39
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:15:26 21p
 2.  4978 Allar Kivil               LSF PT     01:06:15 20p
 3.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:19:59 20p
 4.  3071 Nikolai Kuha              Kape       01:00:39 18p
 5.   256 Virve Einpaul             Ilves      00:53:17 17p
 6. 14825 Villu Tabur               Sallendor  00:54:25 17p
 7.  1306 Mari Punab                Suusahullu 00:58:32 17p
 8. 17986 Villu Päärt               Tartu      00:52:22 14p
 9.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linn 01:14:47 12p
10.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:33:58 12p
11.  4448 Doris Kudre               Peko       00:34:48 10p
12. 16456 Valeri Kuragin            Võru       00:28:47 9p
13.     0 Merje Tikk                Tartu      00:33:45 9p
14. 17963 Alex Treier               Võru       00:22:35 8p
15.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:18:24 7p
16.     0 Katarina Kivimäe          Otepää     01:29:06 7p
17. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:33:52 6p
18. 10236 Hugo Gregor Kikerpill     Tartu Kato 00:39:18 6p
19.  5095 Tanel Tamm                TÜ         00:59:37 4p
20. 18295 Liisa Avikson             Põlva      00:42:13 3p
21. 15147 Mari Iher                 Tartu      01:14:02 2p
22.  2780 Sarmite Sild              Võru       00:49:13 1p
#1 Rada (M21E): 22 KP 8.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3660 Kenny Kivikas             Ilves     M21E     00:52:16
 2.  5142 Rene Post                 Kobras    M21E     00:56:36 +04:20
 3.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     00:57:03 +04:47
 4.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M21E     01:00:15 +07:59
 5. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M21E     01:03:38 +11:22
 6.   750 Sixten Sild               Võru      M21E     01:03:55 +11:39
 7.  4278 Eduard Pukkonen           Harju KEK M21E     01:08:03 +15:47
 8.  1920 Ott Rakkaselg             HOK       M21E     01:08:36 +16:20
 9.  1136 Marek Atonen              Lehola    M21E     01:10:56 +18:40
10.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:11:41 +19:25
11.  2670 Heleri Kivil              LSF PT    M21E     01:15:23 +23:07
12.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M21E     01:15:36 +23:20
13.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:15:49 +23:33
14.  9723 Ülar Aasa                 Elioni SK M21E     01:16:41 +24:25
15.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen  Võru      M21E     01:20:27 +28:11
16. 14469 Hendrik Rull              MHG       M21E     01:23:22 +31:06
17.   248 Tõnu Nurm                 Kobras    M21E     01:23:56 +31:40
18. 14809 Andres Nurk               Tartu suusM21E     01:31:44 +39:28
19. 11197 Margus Freudenthal        Cyber     M21E     01:40:28 +48:12
20. 16083 Andres Saetalu            Tartu     M21E     01:46:28 +54:12
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 18 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras    M21A     00:40:37
 2.  4421 Martin Marga              Kobras    M21A     00:44:14 +03:37
 3. 10226 Meelis Merenäkk           Tartu linnM35      00:45:08 +04:31
 4.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      00:45:40 +05:03
 5. 10214 Tõnis Piirisild           Võru      M35      00:45:48 +05:11
 6.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:45:50 +05:13
 7.  4238 Eleri Hirv                Võru      N21E     00:46:25 +05:48
 8.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:46:56 +06:19
 9.  1840 Einar Luup                Võru      M45      00:47:26 +06:49
10.  2678 Mirja Virve               Kobras    N21E     00:47:44 +07:07
11.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:48:04 +07:27
12.  5813 Erik Saarts               Võru      M35      00:48:17 +07:40
13. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM40      00:49:02 +08:25
14.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     00:49:25 +08:48
15.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     00:52:01 +11:24
16.  3648 Mariann Sulg              Orvand    N21E     00:52:05 +11:28
17.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      00:52:19 +11:42
18.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     00:52:21 +11:44
19.   516 Enn Jõesaar               Tartu     M45      00:53:03 +12:26
20.  2684 Vallo Vaher               JOKA      M35      00:53:06 +12:29
21.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      00:53:20 +12:43
22.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      00:54:24 +13:47
23. 19681 Mart Koppel               Sangar    M40      00:54:41 +14:04
24. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM35      00:54:48 +14:11
25.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     00:54:50 +14:13
26.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras    M21A     00:55:34 +14:57
27.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      00:55:37 +15:00
28.  4525 Jaan Ainelo               Ilves     M45      00:56:17 +15:40
29.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N21E     00:56:18 +15:41
29.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     00:56:18 +15:41
31.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     00:56:27 +15:50
32.  4222 Taavi Kuha                Kape      M21A     00:56:41 +16:04
33.  2176 Uko Bleive                Tartu     M40      00:56:58 +16:21
34.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      00:57:02 +16:25
35.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     00:57:04 +16:27
36.  5244 Rainek Kuura              KVÜÕA     M21A     00:57:53 +17:16
37.  7149 Johan Alenius             IFK lidingM45      00:57:56 +17:19
38.  5397 Targo Tennisberg          Tartu     M35      00:58:35 +17:58
39.  7706 Sairos Hõrak              Võru      M45      00:59:35 +18:58
40.  2704 Rivo Kenk                 Kobras    M35      01:00:26 +19:49
41.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:02:00 +21:23
42.  5030 Anti Sõukand              Võru      M18      01:03:18 +22:41
43.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:03:42 +23:05
44.  7987 Marko Avikson             Kobras    M21A     01:04:03 +23:26
45. 20120 Henrik Upsal              KristiansaM18      01:05:10 +24:33
46.  5042 Henn Antson               Võru      M35      01:05:31 +24:54
47. 15005 Mari Kaseväli             Otepää    N21E     01:05:57 +25:20
48.  4493 Silvia Luup               Võru      N21E     01:06:27 +25:50
49.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M45      01:06:44 +26:07
50.  3820 Silver Rebenits           Kape      M35      01:07:32 +26:55
51.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M45      01:08:27 +27:50
52. 16670 Ingmar Bert Sabre         Võru      M18      01:12:13 +31:36
53. 13065 Argo Laanemaa             KaitsevägiM45      01:13:25 +32:48
54. 19244 Rain Lepik                Tartu linnM35      01:14:18 +33:41
55. 14771 Matis Märtson             SA TLH    M45      01:17:57 +37:20
56. 10575 Made Vares                SuusahulluN21E     01:23:05 +42:28
57.  5109 Kristjan Vällik           Korp! RotaM45      01:28:16 +47:39
58. 10194 Kadri Parts               Võru      N21E     01:30:18 +49:41
#3 Rada (VIPP): 17 KP 7.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      VIPP     01:02:18
 2.  1855 Raino Liblik              Jõulu     VIPP     01:08:13 +05:55
 3. 19310 Ove Tikk                  Castanea  VIPP     01:16:57 +14:39
 4. 17519 Janek Jõgis               Põlva linnVIPP     01:23:09 +20:51
 5. 14398 Alo Rull                  SA Tartu ÜVIPP     01:30:55 +28:37
 6.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:54:58 +52:40
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 18 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16666 Lauri Pähn                Võru      M16      00:33:40
 2.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:36:12 +02:32
 3.  5009 Liina Palu                Koop      N21A     00:36:27 +02:47
 4.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21A     00:38:59 +05:19
 5.   498 Kalle Ojasoo              Kobras    M50      00:41:29 +07:49
 6.  4902 Antti Nöps                TÖÖRIISTAKM21B     00:43:20 +09:40
 7.  5076 Urmas Lõvi                Tartu     M50      00:43:25 +09:45
 8.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:43:27 +09:47
 9.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M16      00:43:37 +09:57
10. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      00:43:38 +09:58
11.  1965 Monika Piirimäe           Kobras    N35      00:44:06 +10:26
12.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:44:16 +10:36
13.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      00:45:18 +11:38
14.  5691 Silja Olesk               Kobras    N18      00:46:50 +13:10
15. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:47:30 +13:50
16.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      00:47:43 +14:03
17.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras    N21A     00:48:42 +15:02
18.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      00:48:52 +15:12
19.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     00:49:13 +15:33
20.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      00:49:14 +15:34
21.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      00:49:38 +15:58
22.  1314 Marje Tobreluts           Kobras    N45      00:49:49 +16:09
23.   359 Erika Joonas              Võru      N40      00:49:50 +16:10
24.  6090 Taivo Täht                Tartu linnM21B     00:50:06 +16:26
25.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    N18      00:50:09 +16:29
26.  3679 Kairit Sikkal             Tartu linnN21A     00:50:14 +16:34
27.  3714 Heli Haug                 Võru      N35      00:50:17 +16:37
28.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:51:03 +17:23
29.  2366 Melanie Olesk             Kobras    N18      00:51:23 +17:43
30.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      00:51:42 +18:02
31.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:51:49 +18:09
32.   708 Rein Prank                Kape      M60      00:52:50 +19:10
33.  5078 Toivo Põld                Saint GobaM55      00:52:58 +19:18
34.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      00:53:18 +19:38
35. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      00:54:03 +20:23
36. 17989 Mart Linnus               Peko      M50      00:54:38 +20:58
37.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:55:01 +21:21
38. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      00:56:00 +22:20
39. 13663 Katrin Gabrel             Tartu     N35      00:56:51 +23:11
40. 11646 Küllike Jaama             Peko      N40      00:57:56 +24:16
41. 16257 Piret Värnomasing         Eesti VeepN21A     00:58:42 +25:02
42. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     00:59:48 +26:08
43. 11861 Merili Simmer             FIRN      N21A     01:02:17 +28:37
44.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:04:15 +30:35
45.  3063 Liina Joller              Otepää    N35      01:04:49 +31:09
46.  5436 Kristi Kirjanen           Tartu     N40      01:05:00 +31:20
47. 17381 Tarvo-Jaan Rebane         Haabneeme M21B     01:09:54 +36:14
48.  9620 Diana Virumäe             SA TÜK    N35      01:11:01 +37:21
49. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:12:57 +39:17
50.  6357 Kati Kiisverk             Tallinn   N35      01:13:34 +39:54
51.     0 Annika Rebane             Harjumaa  N40      01:16:44 +43:04
52. 15302 Ave Nurk                  Trt SuusakN40      01:16:49 +43:09
53. 16651 Maris Lepik               Kobras    N35      01:17:54 +44:14
54. 11985 Anne Rohtmets             SA TÜK    N45      01:26:26 +52:46
55. 11786 Epp Säga                  Kobras    N40      01:30:13 +56:33
56. 10338 Ave Ansper                Lähte ÜG  N21A     01:32:25 +58:45
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,N65,M65,M70): 12 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     00:27:25
 2.  4448 Doris Kudre               Peko      N16      00:38:13 +10:48
 3.  7201 Sander Tomson             Kobras    VIPT     00:38:46 +11:21
 4. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      00:38:59 +11:34
 5.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPT     00:39:57 +12:32
 6.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:41:27 +14:02
 7.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:44:23 +16:58
 8.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:44:25 +17:00
 9.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:45:13 +17:48
10.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:45:16 +17:51
11.   227 Jaan Miljan               Kape      M65      00:45:20 +17:55
12.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      00:45:22 +17:57
13.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      00:45:57 +18:32
14.   966 Juta Ainelo               Ilves     N50      00:46:50 +19:25
15. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      00:47:06 +19:41
16.  5271 Marje Zernant             Tartu     VIPT     00:47:49 +20:24
17.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      00:48:39 +21:14
18. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     00:48:51 +21:26
19.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      00:48:53 +21:28
20.   460 Lembit Vassil             Ilves     M70      00:49:29 +22:04
21.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      00:50:18 +22:53
22.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:50:56 +23:31
23.  5654 Anu Iher                  Tartu     VIPT     00:51:05 +23:40
24.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      00:53:04 +25:39
25. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     00:54:17 +26:52
26.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      00:54:38 +27:13
27.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      00:54:39 +27:14
28. 12743 Lisa Frohböse             Põlvamaa  N16      00:55:52 +28:27
29.   146 Maie Abram                Ilves     N65      00:56:28 +29:03
29.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      00:56:28 +29:03
31.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      00:57:26 +30:01
32. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:00:01 +32:36
33. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:00:30 +33:05
34. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     VIPT     01:08:31 +41:06
35.     0 Merje Roht                Põlvamaa  VIPT     01:09:03 +41:38
36.     0 Kristiina Roht            Põlvamaa  VIPT     01:09:40 +42:15
37. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA      VIPT     01:15:14 +47:49
38.  8609 Michelle Suur             Kobras    N16      01:15:39 +48:14
39. 19490 Mae Pindmaa               Võru      VIPT     01:28:22 +60:57
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 13 KP 4.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M14      00:36:12
 2. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:41:41 +05:29
 3. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:41:51 +05:39
 4. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:42:50 +06:38
 5. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:43:41 +07:29
 6.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     VIPL     00:45:55 +09:43
 7. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:50:54 +14:42
 8. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:51:57 +15:45
 9.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      00:55:17 +19:05
10.  5043 Kristina Haug             Võru      N14      00:57:47 +21:35
11. 16672 Sandra Erik               Võru      N14      01:01:09 +24:57
12. 17659 Kairi Kivistik            Tartu     VIPL     01:02:34 +26:22
13. 11064 Sigrit Säga               Kobras    N14      01:03:05 +26:53
14.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      01:07:50 +31:38
15.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:16:30 +40:18
16.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     01:16:37 +40:25
17. 19527 Kersti Liloson            Kobras    VIPL     01:27:58 +51:46
18. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N14      01:30:14 +54:02
19. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ NaisVIPL     01:36:48 +60:36
20. 16714 Jaan Laks                 Tartu     VIPL     01:47:21 +71:09
21. 16715 Külli Laks Vahemäe        Tartu     VIPL     01:52:04 +75:52
#7 Rada (M12,N12): 9 KP 2.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:23:13
 2. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru      M12      00:26:15 +03:02
 3. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:26:55 +03:42
 4. 15707 Karel Kuragin             Võru      M12      00:28:45 +05:32
 5. 17962 Janar Saks                Võru      M12      00:29:20 +06:07
 6. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:29:58 +06:45
 7. 10315 Mari Linnus               Peko      N12      00:36:11 +12:58
 8. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N12      00:39:54 +16:41
 9.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      00:44:43 +21:30
10. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      00:57:11 +33:58
11.  8049 Ingrid Sooberg            Võru      N12      01:27:14 +64:01
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 10857 Olle Ilmar Jaama          Tartu     M10      00:19:23
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:19:51 +00:28
 3. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva SporM10      00:20:05 +00:42
 4. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:24:53 +05:30
 5. 17237 Triin Virve               Tartu     N08      00:25:28 +06:05
 6. 16230 Sander Hõim               Põlva SporM10      00:25:56 +06:33
 7. 11240 Ralf Kivil                LSF PT    M08      00:28:32 +09:09
 8. 16213 Gerda Kivil               LSF PT    N08      00:28:58 +09:35
 8. 19313 Stefan Kivil              LSF PT    M08      00:28:58 +09:35
10. 16221 Ainar Leedu               Laagri kooM10      00:29:04 +09:41
11. 17351 Timo Kudre                Peko      M08      00:29:34 +10:11
12.     0 Karin Olesk               Kiili     N10      00:29:38 +10:15
13. 14632 Hendrik Sooberg           Tallinn   M08      00:29:58 +10:35
14. 13679 Mona Liisa Miljan         Tähtvere lN08      00:30:00 +10:37
15. 13504 Erik Kersna               Otepää valM08      00:30:15 +10:52
16. 12746 Paul Piirimäe             Kobras    M08      00:30:36 +11:13
17. 15088 Villem Piirimäe           Kobras    M08      00:30:52 +11:29
18. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu     N08      00:31:21 +11:58
19. 20227 Jakob Koppel              Kalamaja PM08      00:31:32 +12:09
20. 17667 Evely Ostrov              Kobras    N10      00:32:52 +13:29
21. 17585 Renno Merenäkk            Tartu linnM10      00:34:45 +15:22
22. 16605 Henri Kersna              Otepää    M08      00:34:50 +15:27
23. 11917 Otto Georg Kikerpill      Tartu     M08      00:39:27 +20:04
24. 13542 Aarne Säga                Kobras    M08      00:44:16 +24:53
25.  4991 Samuel Kolsar             Põlva SporM10      00:44:54 +25:31
26. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:46:28 +27:05
27.     0 Luisa Nõmmik              Kanepi    N08      00:50:09 +30:46
28. 19595 Liisa Toomet              Tartu linnN10      01:14:46 +55:23
29. 19596 Kaarel Toomet             Tartu linnM10      01:14:58 +55:35
#9 Rada (MRO,NRO): 13 KP 8.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9598 Martti Mikk               SeiklusporMRO      00:47:58
 2.   492 Raul Kudre                Peko      MRO      00:49:07 +01:09
 3.  2661 Indrek Mahla              Peko      MRO      00:51:30 +03:32
 4.   911 Ingrit Kala               Peko      NRO      00:52:44 +04:46
 5.  1398 Meelis Mälberg            Peko      MRO      00:54:18 +06:20
 6.  1938 Raul Kangur               SOK       MRO      00:56:27 +08:29
 7.  9612 Alar Virumäe              Tartu     MRO      01:02:27 +14:29
 8.  4703 Juhan Aasaru              Tartu     MRO      01:03:01 +15:03
 9.  4314 Ago Käis                  Kobras    MRO      01:05:20 +17:22
10. 10142 Getter Matto              Kobras    NRO      01:10:23 +22:25
11. 17347 Arne Tilk                 SK ServitiMRO      01:30:23 +42:25
12. 18635 Erik Valdmaa              Põlva LV  MRO      01:51:22 +63:24

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 23.07.2013 21:33:06 Kobras