Põlva XVII teisipäevak, Valgesoo

30.juuli 2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Helena Liiv, Marianne Möller
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [VABA]
[VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 24 KP 7.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5142 Rene Post                 Kobras     00:56:11
 2.  1493 Raido Mitt                Kobras     01:02:36 +06:25
 3.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:04:59 +08:48
 4. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:12:53 +16:42
 5.  1383 Enn Jaama                 Peko       01:14:20 +18:09
 6.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:14:41 +18:30
 7.  2684 Vallo Vaher               JOKA       01:17:27 +21:16
 8.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen  Võru       01:21:23 +25:12
 9.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:23:32 +27:21
10.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:25:26 +29:15
11.  9723 Ülar Aasa                 Elioni SK  01:28:50 +32:39
12. 14469 Hendrik Rull              MHG        01:39:42 +43:31
13. 16083 Andres Saetalu            Tartu      01:50:37 +54:26
M18 Rada (2): 17 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Erih Ögren                Bergnäsets 01:14:25
M21A Rada (2): 17 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1490 Martin Simpson            Kobras     00:47:33
 2.  4421 Martin Marga              Kobras     00:50:48 +03:15
 3.  2701 Siim Vanahans             Kobras     00:59:36 +12:03
 4.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:00:21 +12:48
 5.  5244 Rainek Kuura              KVÜÕA      01:06:47 +19:14
 6. 12680 Mihkel Oviir              Alpiklubi  01:07:12 +19:39
 7.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     01:09:27 +21:54
 8.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:10:28 +22:55
 9.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:10:57 +23:24
M35 Rada (2): 17 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:51:52
 2.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:55:02 +03:10
 3.  1762 Enn Kukk                  LSF PT     00:59:25 +07:33
 4.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:09:34 +17:42
 5.  5397 Targo Tennisberg          Tartu      01:13:43 +21:51
 6. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:16:26 +24:34
 7.  2558 Jaanus Päkk               Ülenurme   01:26:22 +34:30
 8. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:31:31 +39:39
 9. 15197 Sven Heiberg              Cybernetic 01:49:31 +57:39
M40 Rada (2): 17 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1938 Raul Kangur               SOK        00:52:39
 2.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:02:08 +09:29
 3. 19681 Mart Koppel               Sangar     01:03:18 +10:39
 4.  4962 Antti Roose               Kobras     01:03:40 +11:01
 5.  9612 Alar Virumäe              Tartu      01:05:35 +12:56
 6. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:07:17 +14:38
 7.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:07:55 +15:16
 8.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:08:11 +15:32
 9. 17064 Maido Konks               Tartu vald 01:09:07 +16:28
10.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:14:29 +21:50
M45 Rada (2): 17 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:58:27
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:58:43 +00:16
 3.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:00:59 +02:32
 4.     0 Ögren Per                 Rootsi     01:01:46 +03:19
 5.  5730 Allar Padari              HOK        01:02:20 +03:53
 6.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:02:44 +04:17
 7.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:10:30 +12:03
 8. 18210 Margus Raud               Suusahullu 01:17:44 +19:17
 9.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     01:18:16 +19:49
10.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:22:20 +23:53
N21E Rada (2): 17 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   859 Merike Vanjuk             Kape       00:57:04
 2.  2678 Mirja Virve               Kobras     00:57:07 +00:03
 3.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     00:58:19 +01:15
 4.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:00:37 +03:33
 5.  5025 Marianne Haug             Võru       01:03:20 +06:16
 6.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:18:04 +21:00
 7. 10194 Kadri Parts               Võru       01:32:25 +35:21
 8. 10575 Made Vares                Suusahullu 01:34:29 +37:25
 9. 11646 Küllike Jaama             Peko       01:41:12 +44:08
10. 19788 Riin Saarmäe              Nõmme      02:12:55 +75:51
VIPP Rada (3): 20 KP 5.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      00:52:03
 2.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       00:56:20 +04:17
 3.  8761 Raul Jalast               SA Tartu K 01:00:59 +08:56
 4. 19310 Ove Tikk                  Castanea   01:02:24 +10:21
 5.  5242 Eneli Maranik             Kape       01:07:43 +15:40
 6.  7087 Taavi Pae                 Tartu      01:12:06 +20:03
 7.  6079 Peeter Anijalg            HTG        01:15:52 +23:49
 8. 18419 Sten Mähar                Nõo Reaalg 01:22:20 +30:17
 9. 14398 Alo Rull                  SA Tartu Ü 01:29:33 +37:30
10.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:32:07 +40:04
11. 15081 Markel Mahla              Mammaste   01:32:44 +40:41
12. 15834 Romas Vals                Tartu      01:32:50 +40:47
13. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:41:21 +49:18
M16 Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:46:35
 2. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:46:49 +00:14
 3. 10140 Villu Serv                Kobras     00:50:45 +04:10
M21B Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1456 Vallo Männiste            Kobras     00:51:24
 2.   554 Renee Mõttus              Lehola     00:51:26 +00:02
 3. 11543 Andres Vilgota            Tartu      00:52:58 +01:34
 4.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:55:23 +03:59
 5. 19244 Rain Lepik                Tartu linn 01:00:23 +08:59
 6. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:03:58 +12:34
 7. 19654 Marek Mäoma               OÜ PUKO    01:07:59 +16:35
 8. 19653 Revo Lumpre               Laadur     01:08:20 +16:56
 9.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG        01:25:02 +33:38
10.  9829 Meelis Noorsalu           Tallinn    01:31:13 +39:49
11.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:49:44 +58:20
M50 Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   498 Kalle Ojasoo              Kobras     00:48:43
 2.  5076 Urmas Lõvi                Tartu      00:53:01 +04:18
 3. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:02:29 +13:46
 4. 17989 Mart Linnus               Peko       01:08:39 +19:56
 5. 14825 Villu Tabur               Sallendor  01:10:27 +21:44
 6.  9621 Aivar Pärnpuu             Regio      01:25:45 +37:02
M55 Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:10:38
M60 Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:52:28
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:54:20 +01:52
 3.  1311 Heini Tammik              Kape       01:04:19 +11:51
 4.   708 Rein Prank                Kape       01:04:45 +12:17
N18 Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     00:57:51
 2. 15012 Kristiina Himma           Võru       00:58:09 +00:18
 3. 10142 Getter Matto              Kobras     01:04:48 +06:57
N21A Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras     00:45:54
 2.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:47:34 +01:40
 3.  3679 Kairit Sikkal             Tartu linn 00:57:35 +11:41
 4. 12142 Margit Avikson            Kobras     01:04:05 +18:11
N35 Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1965 Monika Piirimäe           Kobras     00:41:56
 2.  1301 Airi Alnek                Võru       00:53:24 +11:28
 3. 16651 Maris Lepik               Kobras     01:00:21 +18:25
 4. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:02:57 +21:01
 5. 13663 Katrin Gabrel             Tartu      01:09:15 +27:19
 6.  9620 Diana Virumäe             SA TÜK     01:18:33 +36:37
N40 Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     00:53:52
 2.  5008 Ehtel Taevere             Kape       00:58:07 +04:15
 3.  5436 Kristi Kirjanen           Tartu      01:02:11 +08:19
 4. 14401 Imbi Soomets              Tartu      01:38:25 +44:33
N45 Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16421 Epp Voitka                Võru       00:58:17
 2.  1314 Marje Tobreluts           Kobras     01:04:12 +05:55
 3.  3235 Anne Arold                Ilves      01:12:53 +14:36
 4.  3895 Sirje Lind                Kape       01:24:17 +26:00
 5. 11985 Anne Rohtmets             SA TÜK     01:26:32 +28:15
 6. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA       01:27:24 +29:07
 7. 11996 Ellen Tohvri              Assets     01:38:47 +40:30
VIPT Rada (5): 14 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:31:41
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:33:15 +01:34
 3.  7201 Sander Tomson             Kobras     00:33:20 +01:39
 4.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:33:56 +02:15
 5. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:36:55 +05:14
 6.  1104 Uve Nummert               Kape       00:44:02 +12:21
 7.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:45:00 +13:19
 8.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:51:35 +19:54
 9. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   00:54:22 +22:41
10. 10195 Vampula Oper              Võru       00:58:15 +26:34
11. 15393 Krista Kõlli              Võru       00:59:36 +27:55
N16 Rada (5): 14 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:40:12
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:50:48 +10:36
 3. 12743 Lisa Frohböse             Põlvamaa   01:21:22 +41:10
N50 Rada (5): 14 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:49:56
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      00:54:37 +04:41
 3.  5017 Heli Viks                 Võru       00:57:57 +08:01
N55 Rada (5): 14 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:49:00
N60 Rada (5): 14 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:53:36
 2.  5012 Mare Leis                 Ilves      00:54:34 +00:58
 3.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   00:54:48 +01:12
 4.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:54:54 +01:18
N65 Rada (5): 14 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10196 Maria Oper                Võru       00:56:47
 2.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:03:50 +07:03
M65 Rada (5): 14 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   227 Jaan Miljan               Kape       00:43:05
 2.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:43:46 +00:41
M70 Rada (5): 14 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:45:30
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:52:07 +06:37
 3.   706 Endel Remmet              Kape       00:53:23 +07:53
 4.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   00:59:31 +14:01
 5.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:40:04 +54:34
M14 Rada (6): 13 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:39:55
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:43:02 +03:07
 3. 11713 Martin Sults              Kobras     00:46:14 +06:19
 4. 16214 Rasmus Kruusa             TKug       01:00:20 +20:25
M75 Rada (6): 13 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:06:03
 2.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:16:47 +10:44
VIPL Rada (6): 13 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:35:35
 2. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:46:16 +10:41
 3. 15073 Janika Matto              Viluste    00:53:30 +17:55
 4. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:53:34 +17:59
 5. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:54:53 +19:18
 6.  4312 Peeter Põder              Põlva      00:55:25 +19:50
 7.  1120 Hele Mõttus               OK Lehola  00:58:38 +23:03
 8. 10205 Kaido Raidla              Ilves      01:22:47 +47:12
 9. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais 01:23:35 +48:00
10. 19527 Kersti Liloson            Kobras     01:42:21 +66:46
11. 16715 Külli Laks Vahemäe        Tartu      02:25:00 +109:25
12. 16714 Jaan Laks                 Tartu      02:25:05 +109:30
N14 Rada (6): 13 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:52:08
 2.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 01:03:08 +11:00
 3.  5043 Kristina Haug             Võru       01:09:46 +17:38
M12 Rada (7): 7 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16234 Hando Allmann             Võru       00:17:12
 2. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor 00:22:51 +05:39
 3.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:32:41 +15:29
 4. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:33:43 +16:31
 5. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  00:34:40 +17:28
 6. 18432 Karmo Tisler              Võru       00:54:55 +37:43
 7. 18117 Kristofer Lupp            Võru       00:57:41 +40:29
 8. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru       00:57:48 +40:36
 9. 19596 Kaarel Toomet             Tartu linn 01:00:47 +43:35
N12 Rada (7): 7 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:15:53
 2. 16232 Indra Liz Nemvalts        Põlva Spor 00:18:40 +02:47
 3. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:24:57 +09:04
 4. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:31:39 +15:46
 5. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva Spor 00:31:49 +15:56
 6. 10315 Mari Linnus               Peko       00:43:57 +28:04
 7. 16479 Kaisa Kuragin             Võru       00:47:09 +31:16
 8. 19595 Liisa Toomet              Tartu linn 00:56:05 +40:12
 9. 17454 Helena Rull               Tartu      01:18:56 +63:03
M10 Rada (8): 6 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:13:28
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:16:47 +03:19
 3. 16221 Ainar Leedu               Laagri koo 00:18:00 +04:32
 4. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste L 00:18:28 +05:00
 5. 16240 Aleksander Saluri         Kobras     00:18:33 +05:05
 6. 18653 Andri Kepler              Põlva Spor 00:25:40 +12:12
 7. 16230 Sander Hõim               Põlva Spor 00:27:25 +13:57
M08 Rada (8): 6 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10857 Olle Ilmar Jaama          Tartu      00:15:36
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:17:45 +02:09
 3. 20228 Harriet Koppel            Tartu Kesk 00:18:23 +02:47
 3. 20227 Jakob Koppel              Kalamaja P 00:18:23 +02:47
 5.  3665 Kaido Hallik              Ilves      00:30:48 +15:12
 6. 12746 Paul Piirimäe             Kobras     00:32:10 +16:34
 7. 19122 Sander Lepik              TKiG       00:32:24 +16:48
 8. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:46:28 +30:52
 9. 16584 Timo Rebenits             Kape       01:03:50 +48:14
N10 Rada (8): 6 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:17:40
 2. 12687 Eliise Virumäe            Kesklinna  00:23:59 +06:19
N08 Rada (8): 6 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17237 Triin Virve               Tartu      00:18:14
 2. 17905 Kristin Kuura             Võru       00:23:23 +05:09
 3. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu      00:33:16 +15:02
 4. 18295 Liisa Avikson             Põlva      01:07:59 +49:45
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1152 Taivo Tali                Harju KEK  01:11:28 32p
 2.  1326 Mati Tiit                 Ilves      00:58:40 24p
 3.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:18:12 24p
 4.  2005 Pear Post                 Kobras     00:49:31 21p
 5.  4175 Terje Vanahans            Kobras     00:59:34 16p
 6.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     01:01:47 16p
 7. 15275 Ülle Hollo                Võru       01:20:46 16p
 8.  5271 Marje Zernant             Tartu      01:10:46 13p
 9. 20235 Merje Tikk                Tartu Ülik 01:33:21 13p
10. 17667 Evely Ostrov              Kobras     01:10:11 9p
11. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   01:10:35 9p
12.  4950 Ain Kaare                 Suusahullu 01:15:54 9p
13. 16478 Kersti Ilves              Võru       00:47:09 7p
14.  9815 Hanna Hummal              Kunda      00:58:32 7p
15. 15133 Kertu Liisa Lepik         MHG        00:32:24 6p
16. 18274 Kirke Maria Lepik         MHG        00:32:28 6p
17. 10236 Hugo Gregor Kikerpill     Tartu Kato 00:40:59 6p
18. 11730 Tiina Möller              Ahja       01:01:56 6p
19. 15147 Mari Iher                 Tartu      00:47:30 5p
19.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:47:30 5p
21. 10725 Juhan Pae                 Tartu      01:02:32 5p
22. 19929 Pille Vilgota             Tartu      01:04:03 5p
#1 Rada (M21E): 24 KP 7.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5142 Rene Post                 Kobras    M21E     00:56:11
 2.  1493 Raido Mitt                Kobras    M21E     01:02:36 +06:25
 3.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:04:59 +08:48
 4. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M21E     01:12:53 +16:42
 5.  1383 Enn Jaama                 Peko      M21E     01:14:20 +18:09
 6.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M21E     01:14:41 +18:30
 7.  2684 Vallo Vaher               JOKA      M21E     01:17:27 +21:16
 8.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen  Võru      M21E     01:21:23 +25:12
 9.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:23:32 +27:21
10.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:25:26 +29:15
11.  9723 Ülar Aasa                 Elioni SK M21E     01:28:50 +32:39
12. 14469 Hendrik Rull              MHG       M21E     01:39:42 +43:31
13. 16083 Andres Saetalu            Tartu     M21E     01:50:37 +54:26
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 17 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1490 Martin Simpson            Kobras    M21A     00:47:33
 2.  4421 Martin Marga              Kobras    M21A     00:50:48 +03:15
 3.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:51:52 +04:19
 4.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      00:52:39 +05:06
 5.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      00:55:02 +07:29
 6.   859 Merike Vanjuk             Kape      N21E     00:57:04 +09:31
 7.  2678 Mirja Virve               Kobras    N21E     00:57:07 +09:34
 8.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     00:58:19 +10:46
 9.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      00:58:27 +10:54
10.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:58:43 +11:10
11.  1762 Enn Kukk                  LSF PT    M35      00:59:25 +11:52
12.  2701 Siim Vanahans             Kobras    M21A     00:59:36 +12:03
13.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:00:21 +12:48
14.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     01:00:37 +13:04
15.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      01:00:59 +13:26
16.     0 Ögren Per                 Rootsi    M45      01:01:46 +14:13
17.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      01:02:08 +14:35
18.  5730 Allar Padari              HOK       M45      01:02:20 +14:47
19.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      01:02:44 +15:11
20. 19681 Mart Koppel               Sangar    M40      01:03:18 +15:45
21.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:03:20 +15:47
22.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      01:03:40 +16:07
23.  9612 Alar Virumäe              Tartu     M40      01:05:35 +18:02
24.  5244 Rainek Kuura              KVÜÕA     M21A     01:06:47 +19:14
25. 12680 Mihkel Oviir              Alpiklubi M21A     01:07:12 +19:39
26. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM40      01:07:17 +19:44
27.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M40      01:07:55 +20:22
28.  2176 Uko Bleive                Tartu     M40      01:08:11 +20:38
29. 17064 Maido Konks               Tartu valdM40      01:09:07 +21:34
30.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras    M21A     01:09:27 +21:54
31.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:09:34 +22:01
32.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:10:28 +22:55
33.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:10:30 +22:57
34.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:10:57 +23:24
35.  5397 Targo Tennisberg          Tartu     M35      01:13:43 +26:10
36.     0 Erih Ögren                BergnäsetsM18      01:14:25 +26:52
37.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:14:29 +26:56
38. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM35      01:16:26 +28:53
39. 18210 Margus Raud               SuusahulluM45      01:17:44 +30:11
40.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N21E     01:18:04 +30:31
41.  1169 Tõnu Loog                 Kobras    M45      01:18:16 +30:43
42.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M45      01:22:20 +34:47
43.  2558 Jaanus Päkk               Ülenurme  M35      01:26:22 +38:49
44. 16456 Valeri Kuragin            Võru      M35      01:31:31 +43:58
45. 10194 Kadri Parts               Võru      N21E     01:32:25 +44:52
46. 10575 Made Vares                SuusahulluN21E     01:34:29 +46:56
47. 11646 Küllike Jaama             Peko      N21E     01:41:12 +53:39
48. 15197 Sven Heiberg              CyberneticM35      01:49:31 +61:58
49. 19788 Riin Saarmäe              Nõmme     N21E     02:12:55 +85:22
#3 Rada (VIPP): 20 KP 5.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     VIPP     00:52:03
 2.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      VIPP     00:56:20 +04:17
 3.  8761 Raul Jalast               SA Tartu KVIPP     01:00:59 +08:56
 4. 19310 Ove Tikk                  Castanea  VIPP     01:02:24 +10:21
 5.  5242 Eneli Maranik             Kape      VIPP     01:07:43 +15:40
 6.  7087 Taavi Pae                 Tartu     VIPP     01:12:06 +20:03
 7.  6079 Peeter Anijalg            HTG       VIPP     01:15:52 +23:49
 8. 18419 Sten Mähar                Nõo ReaalgVIPP     01:22:20 +30:17
 9. 14398 Alo Rull                  SA Tartu ÜVIPP     01:29:33 +37:30
10.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:32:07 +40:04
11. 15081 Markel Mahla              Mammaste  VIPP     01:32:44 +40:41
12. 15834 Romas Vals                Tartu     VIPP     01:32:50 +40:47
13. 17519 Janek Jõgis               Põlva linnVIPP     01:41:21 +49:18
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1965 Monika Piirimäe           Kobras    N35      00:41:56
 2.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras    N21A     00:45:54 +03:58
 3.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M16      00:46:35 +04:39
 4. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      00:46:49 +04:53
 5.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21A     00:47:34 +05:38
 6.   498 Kalle Ojasoo              Kobras    M50      00:48:43 +06:47
 7. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:50:45 +08:49
 8.  1456 Vallo Männiste            Kobras    M21B     00:51:24 +09:28
 9.   554 Renee Mõttus              Lehola    M21B     00:51:26 +09:30
10.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:52:28 +10:32
11. 11543 Andres Vilgota            Tartu     M21B     00:52:58 +11:02
12.  5076 Urmas Lõvi                Tartu     M50      00:53:01 +11:05
13.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      00:53:24 +11:28
14.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      00:53:52 +11:56
15.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:54:20 +12:24
16.  2661 Indrek Mahla              Peko      M21B     00:55:23 +13:27
17.  3679 Kairit Sikkal             Tartu linnN21A     00:57:35 +15:39
18.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    N18      00:57:51 +15:55
19.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      00:58:07 +16:11
20. 15012 Kristiina Himma           Võru      N18      00:58:09 +16:13
21. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      00:58:17 +16:21
22. 16651 Maris Lepik               Kobras    N35      01:00:21 +18:25
23. 19244 Rain Lepik                Tartu linnM21B     01:00:23 +18:27
24.  5436 Kristi Kirjanen           Tartu     N40      01:02:11 +20:15
25. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      01:02:29 +20:33
26. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:02:57 +21:01
27. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:03:58 +22:02
28. 12142 Margit Avikson            Kobras    N21A     01:04:05 +22:09
29.  1314 Marje Tobreluts           Kobras    N45      01:04:12 +22:16
30.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      01:04:19 +22:23
31.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:04:45 +22:49
32. 10142 Getter Matto              Kobras    N18      01:04:48 +22:52
33. 19654 Marek Mäoma               OÜ PUKO   M21B     01:07:59 +26:03
34. 19653 Revo Lumpre               Laadur    M21B     01:08:20 +26:24
35. 17989 Mart Linnus               Peko      M50      01:08:39 +26:43
36. 13663 Katrin Gabrel             Tartu     N35      01:09:15 +27:19
37. 14825 Villu Tabur               Sallendor M50      01:10:27 +28:31
38.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:10:38 +28:42
39.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:12:53 +30:57
40.  9620 Diana Virumäe             SA TÜK    N35      01:18:33 +36:37
41.  3895 Sirje Lind                Kape      N45      01:24:17 +42:21
42.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG       M21B     01:25:02 +43:06
43.  9621 Aivar Pärnpuu             Regio     M50      01:25:45 +43:49
44. 11985 Anne Rohtmets             SA TÜK    N45      01:26:32 +44:36
45. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA      N45      01:27:24 +45:28
46.  9829 Meelis Noorsalu           Tallinn   M21B     01:31:13 +49:17
47. 14401 Imbi Soomets              Tartu     N40      01:38:25 +56:29
48. 11996 Ellen Tohvri              Assets    N45      01:38:47 +56:51
49.  7051 Vambola Kisand            Tartu     M21B     01:49:44 +67:48
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,N65,M65,M70): 14 KP 3.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3820 Silver Rebenits           Kape      VIPT     00:31:41
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape      VIPT     00:33:15 +01:34
 3.  7201 Sander Tomson             Kobras    VIPT     00:33:20 +01:39
 4.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     00:33:56 +02:15
 5. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     00:36:55 +05:14
 6. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      00:40:12 +08:31
 7.   227 Jaan Miljan               Kape      M65      00:43:05 +11:24
 8.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:43:46 +12:05
 9.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:44:02 +12:21
10.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     00:45:00 +13:19
11.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      00:45:30 +13:49
12.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:49:00 +17:19
13.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      00:49:56 +18:15
14. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      00:50:48 +19:07
15.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     00:51:35 +19:54
16.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:52:07 +20:26
17.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:53:23 +21:42
18.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:53:36 +21:55
19. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     00:54:22 +22:41
20.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      00:54:34 +22:53
21.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      00:54:37 +22:56
22.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      00:54:48 +23:07
23.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      00:54:54 +23:13
24. 10196 Maria Oper                Võru      N65      00:56:47 +25:06
25.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      00:57:57 +26:16
26. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     00:58:15 +26:34
27.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      00:59:31 +27:50
28. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     00:59:36 +27:55
29.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      01:03:50 +32:09
30. 12743 Lisa Frohböse             Põlvamaa  N16      01:21:22 +49:41
31.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:40:04 +68:23
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 13 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     VIPL     00:35:35
 2. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M14      00:39:55 +04:20
 3. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:43:02 +07:27
 4. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:46:14 +10:39
 5. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:46:16 +10:41
 6. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N14      00:52:08 +16:33
 7. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:53:30 +17:55
 8. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:53:34 +17:59
 9. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:54:53 +19:18
10.  4312 Peeter Põder              Põlva     VIPL     00:55:25 +19:50
11.  1120 Hele Mõttus               OK Lehola VIPL     00:58:38 +23:03
12. 16214 Rasmus Kruusa             TKug      M14      01:00:20 +24:45
13.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      01:03:08 +27:33
14.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      01:06:03 +30:28
15.  5043 Kristina Haug             Võru      N14      01:09:46 +34:11
16.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:16:47 +41:12
17. 10205 Kaido Raidla              Ilves     VIPL     01:22:47 +47:12
18. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ NaisVIPL     01:23:35 +48:00
19. 19527 Kersti Liloson            Kobras    VIPL     01:42:21 +66:46
20. 16715 Külli Laks Vahemäe        Tartu     VIPL     02:25:00 +109:25
21. 16714 Jaan Laks                 Tartu     VIPL     02:25:05 +109:30
#7 Rada (M12,N12): 7 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:15:53
 2. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:17:12 +01:19
 3. 16232 Indra Liz Nemvalts        Põlva SporN12      00:18:40 +02:47
 4. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva SporM12      00:22:51 +06:58
 5. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N12      00:24:57 +09:04
 6. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:31:39 +15:46
 7. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva SporN12      00:31:49 +15:56
 8.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      00:32:41 +16:48
 9. 15707 Karel Kuragin             Võru      M12      00:33:43 +17:50
10. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      00:34:40 +18:47
11. 10315 Mari Linnus               Peko      N12      00:43:57 +28:04
12. 16479 Kaisa Kuragin             Võru      N12      00:47:09 +31:16
13. 18432 Karmo Tisler              Võru      M12      00:54:55 +39:02
14. 19595 Liisa Toomet              Tartu linnN12      00:56:05 +40:12
15. 18117 Kristofer Lupp            Võru      M12      00:57:41 +41:48
16. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru      M12      00:57:48 +41:55
17. 19596 Kaarel Toomet             Tartu linnM12      01:00:47 +44:54
18. 17454 Helena Rull               Tartu     N12      01:18:56 +63:03
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:13:28
 2. 10857 Olle Ilmar Jaama          Tartu     M08      00:15:36 +02:08
 3. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:16:47 +03:19
 4. 15058 Emily Vinne               Põlva SporN10      00:17:40 +04:12
 5. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:17:45 +04:17
 6. 16221 Ainar Leedu               Laagri kooM10      00:18:00 +04:32
 7. 17237 Triin Virve               Tartu     N08      00:18:14 +04:46
 8. 20228 Harriet Koppel            Tartu KeskM08      00:18:23 +04:55
 8. 20227 Jakob Koppel              Kalamaja PM08      00:18:23 +04:55
10. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste LM10      00:18:28 +05:00
11. 16240 Aleksander Saluri         Kobras    M10      00:18:33 +05:05
12. 17905 Kristin Kuura             Võru      N08      00:23:23 +09:55
13. 12687 Eliise Virumäe            Kesklinna N10      00:23:59 +10:31
14. 18653 Andri Kepler              Põlva SporM10      00:25:40 +12:12
15. 16230 Sander Hõim               Põlva SporM10      00:27:25 +13:57
16.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M08      00:30:48 +17:20
17. 12746 Paul Piirimäe             Kobras    M08      00:32:10 +18:42
18. 19122 Sander Lepik              TKiG      M08      00:32:24 +18:56
19. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu     N08      00:33:16 +19:48
20. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:46:28 +33:00
21. 16584 Timo Rebenits             Kape      M08      01:03:50 +50:22
22. 18295 Liisa Avikson             Põlva     N08      01:07:59 +54:31

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 30.07.2013 22:05:33 Kobras