Põlva XVIII teisipäevak, Kooraste

6.08.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Raido Mitt
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N55] [N60] [N65] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 25 KP 8.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves      01:15:37
 2.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     01:18:05 +02:28
 3.  5142 Rene Post                 Kobras     01:20:02 +04:25
 4.  3828 Taavi Tamkivi             TAOK       01:20:35 +04:58
 5.  6403 Ain Fjodorov              Rae        01:20:50 +05:13
 6. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:22:38 +07:01
 7.  5728 Rimmo Rõõm                Ilves      01:28:02 +12:25
 8.  5813 Erik Saarts               Võru       01:28:15 +12:38
 9. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG   01:30:22 +14:45
10.  3446 Tanel Mõttus              Võru       01:31:24 +15:47
11. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:47:58 +32:21
12.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:50:23 +34:46
13.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:51:45 +36:08
14.   247 Arvo Kivikas              Ilves      02:05:16 +49:39
15. 16083 Andres Saetalu            Tartu      02:46:48 +91:11
M10 Rada (2): 8 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16221 Ainar Leedu               Laagri koo 00:19:35
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:20:15 +00:40
 3. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva Spor 00:20:16 +00:41
 4. 16240 Aleksander Saluri         Kobras     00:20:23 +00:48
 5. 18653 Andri Kepler              Põlva Spor 00:20:24 +00:49
 6. 13504 Erik Kersna               Otepää     00:26:37 +07:02
 7. 11300 Emil Eensaar              Tartu      00:42:21 +22:46
M08 Rada (2): 8 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:19:43
 2. 17818 Peeter Karl Mõtsküla      MHG        00:25:43 +06:00
 3. 11700 Karl Oskar Orro           Võru       00:30:31 +10:48
 4. 12746 Paul Piirimäe             Kobras     00:32:09 +12:26
 5. 15088 Villem Piirimäe           Kobras     00:32:17 +12:34
 6. 11917 Otto Georg Kikerpill      Tartu      00:40:22 +20:39
 7. 18019 Erik Marten Zernant       Meelespea  00:41:03 +21:20
 8. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:45:08 +25:25
 9. 10245 Kaur Hallik               Tartu      00:57:33 +37:50
N10 Rada (2): 8 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:22:31
 2. 12687 Eliise Virumäe            Kesklinna  00:30:31 +08:00
 3.     0 Kaisa Päkk                Ülenurme   00:50:35 +28:04
N08 Rada (2): 8 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17237 Triin Virve               Tartu      00:22:49
 2. 18631 Mariann Jahhu             Tartu Kato 00:27:06 +04:17
 3. 13655 Mariann Zernant           lasteaed M 00:40:54 +18:05
 4.     0 Madli Berta Kikerpill     Tartu      00:41:30 +18:41
 5.     0 Sädeli Säde               Võru       00:42:53 +20:04
 6. 15583 Katriine Mõttus           Võru       00:43:13 +20:24
 7. 13105 Ebe Hallik                           00:58:05 +35:16
VIPP Rada (3): 13 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:03:39
 2.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:28:44 +25:05
 3.  5242 Eneli Maranik             Kape       01:38:29 +34:50
 4.  7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik 01:50:11 +46:32
 5.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      02:00:23 +56:44
 6. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 02:03:54 +60:15
 7. 12817 Teele Eensaar             Tartu      02:04:33 +60:54
 8. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK     02:35:06 +91:27
M12 Rada (4): 12 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16234 Hando Allmann             Võru       00:35:24
 2. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:36:51 +01:27
 3.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:43:56 +08:32
 4. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:46:20 +10:56
N12 Rada (4): 12 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:31:31
 2. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:32:04 +00:33
 3.  9327 Birgit Rõõm               Ilves      00:33:25 +01:54
 4. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva Spor 00:36:54 +05:23
 5. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:41:04 +09:33
 6.     0 Gerli Saarme              Põlvamaa   00:41:05 +09:34
 7. 11065 Agnes Säga                Kobras     00:46:00 +14:29
 8. 16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor 00:51:29 +19:58
 9. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:52:32 +21:01
M14 Rada (5): 13 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:58:22
 2. 11713 Martin Sults              Kobras     01:12:07 +13:45
 2. 10140 Villu Serv                Kobras     01:12:07 +13:45
 2. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     01:12:07 +13:45
 5.  7201 Sander Tomson             Kobras     01:12:08 +13:46
 5. 13539 Siim Helmoja              Kobras     01:12:08 +13:46
 5. 11785 Kristo Sirk               Kobras     01:12:08 +13:46
 8. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru       01:19:35 +21:13
M75 Rada (5): 13 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:28:23
 2.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:58:57 +30:34
VIPL Rada (5): 13 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:58:18
 2. 15073 Janika Matto              Viluste    01:01:02 +02:44
 3. 14777 Igmar Matto               Viluste    01:01:11 +02:53
 4. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 01:02:19 +04:01
 5.  6105 Ene Laht                  Tartu      01:04:22 +06:04
 6. 16606 Liile Jõgi                WM         01:05:18 +07:00
 7. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 01:07:09 +08:51
 8. 15081 Markel Mahla              Mammaste   01:08:28 +10:10
 9.  4312 Peeter Põder              Põlva      01:09:56 +11:38
10. 12681 Kätlin Veber              PRIA       01:10:21 +12:03
11. 12137 Martin Kikerman           Kanepi     01:11:56 +13:38
12. 12138 Ardi Kikerman             Kanepi     01:12:04 +13:46
13. 17659 Kairi Kivistik            Tartu      01:31:42 +33:24
14.  4483 Helen Parik               Otepää     01:37:03 +38:45
15.     0 Aleksander Kepler         Põlva      02:09:22 +71:04
16. 16715 Külli Laks Vahemäe        Tartu      02:17:49 +79:31
17. 16714 Jaan Laks                 Tartu      02:17:52 +79:34
N14 Rada (5): 13 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11064 Sigrit Säga               Kobras     01:21:17
 2. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     01:26:13 +04:56
 3. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     01:27:02 +05:45
 4.  5043 Kristina Haug             Võru       01:36:49 +15:32
M18 Rada (6): 19 KP 6.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5729 Andres Rõõm               Ilves      01:48:59
M21A Rada (6): 19 KP 6.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4421 Martin Marga              Kobras     01:04:30
 2.  3396 Mihkel Puusepp            Võru       01:05:15 +00:45
 3. 16987 Meelis Burget             EÜS        01:09:22 +04:52
 4.  1490 Martin Simpson            Kobras     01:13:16 +08:46
 5.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:16:58 +12:28
 6.  2005 Pear Post                 Kobras     01:17:13 +12:43
 7.  4703 Juhan Aasaru              Tartu      01:23:34 +19:04
 8.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:25:27 +20:57
 9. 15190 Aare Aan                  Ilves      01:32:55 +28:25
10.  5244 Rainek Kuura              KVÜÕA      01:36:03 +31:33
11.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:57:19 +52:49
12. 13787 Raimo Lust                TTÜ Tartu  02:01:16 +56:46
M35 Rada (6): 19 KP 6.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:15:30
 2. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:24:21 +08:51
 3.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:30:35 +15:05
 4.  5042 Henn Antson               Võru       01:46:56 +31:26
M40 Rada (6): 19 KP 6.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4962 Antti Roose               Kobras     01:09:43
 2. 19681 Mart Koppel               Sangar     01:12:18 +02:35
 3.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:22:30 +12:47
 4.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:22:44 +13:01
 5.  9612 Alar Virumäe              Tartu      01:31:40 +21:57
 6.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:40:28 +30:45
 7.  8801 Ott Toomet                Tartu Ülik 01:45:24 +35:41
 8. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:52:45 +43:02
 9. 17986 Villu Päärt               Tartu      02:12:50 +63:07
M45 Rada (6): 19 KP 6.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:06:41
 2.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:16:22 +09:41
 3.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:19:11 +12:30
 4.  7706 Sairos Hõrak              Võru       01:38:45 +32:04
 5.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     01:39:46 +33:05
 6.  2984 Anti Parik                Otepää     01:58:14 +51:33
 7. 18049 Madis Haug                AS Toftan  02:03:14 +56:33
 8. 14771 Matis Märtson             SA TLH     02:09:25 +62:44
 9. 13065 Argo Laanemaa             Kaitsevägi 02:30:24 +83:43
N21E Rada (6): 19 KP 6.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   859 Merike Vanjuk             Kape       01:07:03
 2.  4238 Eleri Hirv                Võru       01:13:48 +06:45
 3.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:15:33 +08:30
 4.  3648 Mariann Sulg              Orvand     01:19:11 +12:08
 5.  2470 Jana Kink                 Kape       01:19:18 +12:15
 6.  3797 Kerstin Uiboupin          Võru       01:19:58 +12:55
 7.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:24:31 +17:28
 8.  3134 Karmen Alnek              Võru       01:38:55 +31:52
 9.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:40:07 +33:04
10.  2670 Heleri Kivil              LSF PT     01:43:22 +36:19
M21B Rada (7): 19 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:49:31
 2.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     00:52:48 +03:17
 3.  8156 Aivo Kaljumäe             Swedbank   01:00:45 +11:14
 4.   495 Vello Solna               Peko       01:07:54 +18:23
 5.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:08:00 +18:29
 6. 19690 Marko Teder               EMÜ        01:10:36 +21:05
 7.  3978 Matis Pääslane            Ilves      01:11:41 +22:10
 8.  1960 Vallo Vardja                         01:14:25 +24:54
 9.  6095 Virko Lepmets             Combiwood  01:15:38 +26:07
10.  1453 Kerry Lumi                Peko       01:18:12 +28:41
11. 11543 Andres Vilgota            Tartu      01:23:42 +34:11
12. 19653 Revo Lumpre               Laadur     01:29:20 +39:49
13. 19654 Marek Mäoma               OÜ PUKO    01:29:26 +39:55
14.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu      01:44:39 +55:08
M50 Rada (7): 19 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   498 Kalle Ojasoo              Kobras     01:06:05
 2.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       01:22:43 +16:38
 3. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:28:10 +22:05
M55 Rada (7): 19 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5078 Toivo Põld                Saint Goba 01:12:40
M60 Rada (7): 19 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:55:02
 2.    83 Koit Paasma               Lehola     00:58:48 +03:46
 3.  1100 Lembit Nöps               Ilves      01:02:04 +07:02
 4.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      01:16:51 +21:49
 5.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:23:21 +28:19
 6.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:35:11 +40:09
N18 Rada (7): 19 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10142 Getter Matto              Kobras     01:24:42
N21A Rada (7): 19 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3902 Katrin Vinkel             West       00:59:30
 2.  3994 Helena Liiv               Kobras     01:02:35 +03:05
 3.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     01:06:44 +07:14
 4.  4436 Külli Leiger              Kape       01:12:08 +12:38
 5.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras     01:16:10 +16:40
 6. 12142 Margit Avikson            Kobras     01:34:04 +34:34
 7. 15275 Ülle Hollo                Võru       01:44:57 +45:27
N35 Rada (7): 19 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1301 Airi Alnek                Võru       01:09:12
 2.  9620 Diana Virumäe             SA TÜK     01:25:28 +16:16
N40 Rada (7): 19 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2016 Minija Pääslane           Ilves      01:05:57
 2.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:13:10 +07:13
N45 Rada (7): 19 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16421 Epp Voitka                Võru       01:29:04
 2.  3895 Sirje Lind                Kape       01:32:55 +03:51
 3.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:36:11 +07:07
 4. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA       02:16:09 +47:05
VIPT Rada (8): 16 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5551 Taaniel Tooming           Kobras     00:40:04
 2.  5146 Kristjan Linnus           Peko       00:49:49 +09:45
 3.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:49:57 +09:53
 4.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:56:10 +16:06
 5.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:58:04 +18:00
 6.  4451 Arno Kurtmann             Põlva      01:04:51 +24:47
 7.  1397 Margit Rõõm               Rakv       01:04:54 +24:50
 8.  5654 Anu Iher                  Tartu      01:05:29 +25:25
 9. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:15:03 +34:59
10.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:19:26 +39:22
11.  1104 Uve Nummert               Kape       01:19:54 +39:50
12. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:21:12 +41:08
13. 10195 Vampula Oper              Võru       01:59:38 +79:34
N16 Rada (8): 16 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     01:27:41
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras     01:27:42 +00:01
N60 Rada (8): 16 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   925 Liivi Parik               Otepää     01:15:16
 2.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:44:49 +29:33
M70 Rada (8): 16 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:57:28
 2.  1064 Rudolf Mürk               Võru       01:01:56 +04:28
 3.   460 Lembit Vassil             Ilves      01:19:34 +22:06
 4.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:22:04 +24:36
 5.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:23:22 +25:54
 6.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:53:18 +55:50
N65 Rada (8): 16 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10196 Maria Oper                Võru       01:59:25
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5009 Liina Palu                Koop       01:51:43 24p
 2. 11999 Hans Mölder               OÜ Luua HM 01:30:15 23p
 3.  5931 Toomas Tarve              Kobras     01:08:29 18p
 4. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras     01:10:31 18p
 5. 11216 Kalev Õunsaar             Õru        01:26:11 18p
 6. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:34:55 17p
 7. 11786 Epp Säga                  Kobras     01:46:01 17p
 8. 18210 Margus Raud               Suusahullu 02:14:27 17p
 9.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:09:12 16p
10.  4978 Allar Kivil               LSF PT     01:03:50 14p
11.  1965 Monika Piirimäe           Kobras     00:59:58 13p
12.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:47:35 13p
13.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:52:08 12p
14. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:53:12 12p
15.  4239 Katri Hirv                Võru       00:56:39 12p
16. 19244 Rain Lepik                Tartu linn 01:18:16 12p
17. 16651 Maris Lepik               Kobras     01:18:19 12p
18.  5929 Janek Orro                Võru       01:27:41 12p
19. 18432 Karmo Tisler              Võru       00:36:49 11p
20. 15133 Kertu Liisa Lepik         MHG        00:59:10 11p
21.     0 Kärolin Kalinin           Tartu      00:59:21 11p
22. 14815 Tiina Sedman              TÜ         01:07:19 11p
23. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:23:44 11p
24.  5271 Marje Zernant             Tartu      01:55:14 11p
25. 11730 Tiina Möller              Ahja       00:32:21 10p
26. 18274 Kirke Maria Lepik         MHG        00:56:31 10p
27.     0 Beatric Kalinin           Tartu      00:56:53 10p
28. 19122 Sander Lepik              TKiG       00:57:37 10p
29. 16478 Kersti Ilves              Võru       02:22:33 10p
30. 11788 Esko Vanahunt             Kobras     00:49:52 9p
31. 18419 Sten Mähar                Nõo Reaalg 02:07:56 9p
32. 11240 Ralf Kivil                LSF PT     00:26:44 8p
33. 10236 Hugo Gregor Kikerpill     Tartu Kato 00:37:04 8p
34.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 00:42:21 8p
35. 20119 Mirjam Nutov              Võru       00:42:54 8p
36. 15005 Mari Kaseväli             Otepää     00:47:02 8p
37. 10963 Liis Kuusik               Tartu Ülik 01:40:59 8p
38.   740 Helle Mürk                Võru       00:53:21 7p
39.  2678 Mirja Virve               Kobras     00:31:44 4p
40. 16364 Janari  Kintsiraud        KVÜÕA      00:35:58 4p
41. 13542 Aarne Säga                Kobras     00:37:14 4p
42. 19682 Hans Koppel               HTG        01:48:29 2p
#1 Rada (M21E): 25 KP 8.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     01:15:37
 2.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK    M21E     01:18:05 +02:28
 3.  5142 Rene Post                 Kobras    M21E     01:20:02 +04:25
 4.  3828 Taavi Tamkivi             TAOK      M21E     01:20:35 +04:58
 5.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M21E     01:20:50 +05:13
 6. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     01:22:38 +07:01
 7.  5728 Rimmo Rõõm                Ilves     M21E     01:28:02 +12:25
 8.  5813 Erik Saarts               Võru      M21E     01:28:15 +12:38
 9. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG  M21E     01:30:22 +14:45
10.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     01:31:24 +15:47
11. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M21E     01:47:58 +32:21
12.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:50:23 +34:46
13.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:51:45 +36:08
14.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     02:05:16 +49:39
15. 16083 Andres Saetalu            Tartu     M21E     02:46:48 +91:11
#2 Rada (M10,M08,N10,N08): 8 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16221 Ainar Leedu               Laagri kooM10      00:19:35
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:19:43 +00:08
 3. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:20:15 +00:40
 4. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva SporM10      00:20:16 +00:41
 5. 16240 Aleksander Saluri         Kobras    M10      00:20:23 +00:48
 6. 18653 Andri Kepler              Põlva SporM10      00:20:24 +00:49
 7. 15058 Emily Vinne               Põlva SporN10      00:22:31 +02:56
 8. 17237 Triin Virve               Tartu     N08      00:22:49 +03:14
 9. 17818 Peeter Karl Mõtsküla      MHG       M08      00:25:43 +06:08
10. 13504 Erik Kersna               Otepää    M10      00:26:37 +07:02
11. 18631 Mariann Jahhu             Tartu KatoN08      00:27:06 +07:31
12. 11700 Karl Oskar Orro           Võru      M08      00:30:31 +10:56
12. 12687 Eliise Virumäe            Kesklinna N10      00:30:31 +10:56
14. 12746 Paul Piirimäe             Kobras    M08      00:32:09 +12:34
15. 15088 Villem Piirimäe           Kobras    M08      00:32:17 +12:42
16. 11917 Otto Georg Kikerpill      Tartu     M08      00:40:22 +20:47
17. 13655 Mariann Zernant           lasteaed MN08      00:40:54 +21:19
18. 18019 Erik Marten Zernant       Meelespea M08      00:41:03 +21:28
19.     0 Madli Berta Kikerpill     Tartu     N08      00:41:30 +21:55
20. 11300 Emil Eensaar              Tartu     M10      00:42:21 +22:46
21.     0 Sädeli Säde               Võru      N08      00:42:53 +23:18
22. 15583 Katriine Mõttus           Võru      N08      00:43:13 +23:38
23. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:45:08 +25:33
24.     0 Kaisa Päkk                Ülenurme  N10      00:50:35 +31:00
25. 10245 Kaur Hallik               Tartu     M08      00:57:33 +37:58
26. 13105 Ebe Hallik                          N08      00:58:05 +38:30
#3 Rada (VIPP): 13 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1257 Tarmo Laht                Kape      VIPP     01:03:39
 2.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring AVIPP     01:28:44 +25:05
 3.  5242 Eneli Maranik             Kape      VIPP     01:38:29 +34:50
 4.  7052 Aivar Tarre               Tartu ÜlikVIPP     01:50:11 +46:32
 5.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     02:00:23 +56:44
 6. 17519 Janek Jõgis               Põlva linnVIPP     02:03:54 +60:15
 7. 12817 Teele Eensaar             Tartu     VIPP     02:04:33 +60:54
 8. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK    VIPP     02:35:06 +91:27
#4 Rada (M12,N12): 12 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:31:31
 2. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:32:04 +00:33
 3.  9327 Birgit Rõõm               Ilves     N12      00:33:25 +01:54
 4. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:35:24 +03:53
 5. 15707 Karel Kuragin             Võru      M12      00:36:51 +05:20
 6. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva SporN12      00:36:54 +05:23
 7. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N12      00:41:04 +09:33
 8.     0 Gerli Saarme              Põlvamaa  N12      00:41:05 +09:34
 9.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      00:43:56 +12:25
10. 11065 Agnes Säga                Kobras    N12      00:46:00 +14:29
11. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:46:20 +14:49
12. 16238 Kristiin Kalle            Põlva SporN12      00:51:29 +19:58
13. 17667 Evely Ostrov              Kobras    N12      00:52:32 +21:01
#5 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 13 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     VIPL     00:58:18
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:58:22 +00:04
 3. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     01:01:02 +02:44
 4. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     01:01:11 +02:53
 5. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     01:02:19 +04:01
 6.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPL     01:04:22 +06:04
 7. 16606 Liile Jõgi                WM        VIPL     01:05:18 +07:00
 8. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     01:07:09 +08:51
 9. 15081 Markel Mahla              Mammaste  VIPL     01:08:28 +10:10
10.  4312 Peeter Põder              Põlva     VIPL     01:09:56 +11:38
11. 12681 Kätlin Veber              PRIA      VIPL     01:10:21 +12:03
12. 12137 Martin Kikerman           Kanepi    VIPL     01:11:56 +13:38
13. 12138 Ardi Kikerman             Kanepi    VIPL     01:12:04 +13:46
14. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      01:12:07 +13:49
14. 10140 Villu Serv                Kobras    M14      01:12:07 +13:49
14. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M14      01:12:07 +13:49
17.  7201 Sander Tomson             Kobras    M14      01:12:08 +13:50
17. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M14      01:12:08 +13:50
17. 11785 Kristo Sirk               Kobras    M14      01:12:08 +13:50
20. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru      M14      01:19:35 +21:17
21. 11064 Sigrit Säga               Kobras    N14      01:21:17 +22:59
22. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N14      01:26:13 +27:55
23. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N14      01:27:02 +28:44
24.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      01:28:23 +30:05
25. 17659 Kairi Kivistik            Tartu     VIPL     01:31:42 +33:24
26.  5043 Kristina Haug             Võru      N14      01:36:49 +38:31
27.  4483 Helen Parik               Otepää    VIPL     01:37:03 +38:45
28.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:58:57 +60:39
29.     0 Aleksander Kepler         Põlva     VIPL     02:09:22 +71:04
30. 16715 Külli Laks Vahemäe        Tartu     VIPL     02:17:49 +79:31
31. 16714 Jaan Laks                 Tartu     VIPL     02:17:52 +79:34
#6 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 19 KP 6.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4421 Martin Marga              Kobras    M21A     01:04:30
 2.  3396 Mihkel Puusepp            Võru      M21A     01:05:15 +00:45
 3.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      01:06:41 +02:11
 4.   859 Merike Vanjuk             Kape      N21E     01:07:03 +02:33
 5. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     01:09:22 +04:52
 6.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      01:09:43 +05:13
 7. 19681 Mart Koppel               Sangar    M40      01:12:18 +07:48
 8.  1490 Martin Simpson            Kobras    M21A     01:13:16 +08:46
 9.  4238 Eleri Hirv                Võru      N21E     01:13:48 +09:18
10.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:15:30 +11:00
11.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     01:15:33 +11:03
12.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M45      01:16:22 +11:52
13.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:16:58 +12:28
14.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:17:13 +12:43
15.  3648 Mariann Sulg              Orvand    N21E     01:19:11 +14:41
15.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      01:19:11 +14:41
17.  2470 Jana Kink                 Kape      N21E     01:19:18 +14:48
18.  3797 Kerstin Uiboupin          Võru      N21E     01:19:58 +15:28
19.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:22:30 +18:00
20.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      01:22:44 +18:14
21.  4703 Juhan Aasaru              Tartu     M21A     01:23:34 +19:04
22. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM35      01:24:21 +19:51
23.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     01:24:31 +20:01
24.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     01:25:27 +20:57
25.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:30:35 +26:05
26.  9612 Alar Virumäe              Tartu     M40      01:31:40 +27:10
27. 15190 Aare Aan                  Ilves     M21A     01:32:55 +28:25
28.  5244 Rainek Kuura              KVÜÕA     M21A     01:36:03 +31:33
29.  7706 Sairos Hõrak              Võru      M45      01:38:45 +34:15
30.  3134 Karmen Alnek              Võru      N21E     01:38:55 +34:25
31.  1169 Tõnu Loog                 Kobras    M45      01:39:46 +35:16
32.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N21E     01:40:07 +35:37
33.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:40:28 +35:58
34.  2670 Heleri Kivil              LSF PT    N21E     01:43:22 +38:52
35.  8801 Ott Toomet                Tartu ÜlikM40      01:45:24 +40:54
36.  5042 Henn Antson               Võru      M35      01:46:56 +42:26
37.  5729 Andres Rõõm               Ilves     M18      01:48:59 +44:29
38. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM40      01:52:45 +48:15
39.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:57:19 +52:49
40.  2984 Anti Parik                Otepää    M45      01:58:14 +53:44
41. 13787 Raimo Lust                TTÜ Tartu M21A     02:01:16 +56:46
42. 18049 Madis Haug                AS Toftan M45      02:03:14 +58:44
43. 14771 Matis Märtson             SA TLH    M45      02:09:25 +64:55
44. 17986 Villu Päärt               Tartu     M40      02:12:50 +68:20
45. 13065 Argo Laanemaa             KaitsevägiM45      02:30:24 +85:54
#7 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 19 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   738 Priit Pääslane            Ilves     M21B     00:49:31
 2.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras    M21B     00:52:48 +03:17
 3.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:55:02 +05:31
 4.    83 Koit Paasma               Lehola    M60      00:58:48 +09:17
 5.  3902 Katrin Vinkel             West      N21A     00:59:30 +09:59
 6.  8156 Aivo Kaljumäe             Swedbank  M21B     01:00:45 +11:14
 7.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      01:02:04 +12:33
 8.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     01:02:35 +13:04
 9.  2016 Minija Pääslane           Ilves     N40      01:05:57 +16:26
10.   498 Kalle Ojasoo              Kobras    M50      01:06:05 +16:34
11.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras    N21A     01:06:44 +17:13
12.   495 Vello Solna               Peko      M21B     01:07:54 +18:23
13.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     01:08:00 +18:29
14.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      01:09:12 +19:41
15. 19690 Marko Teder               EMÜ       M21B     01:10:36 +21:05
16.  3978 Matis Pääslane            Ilves     M21B     01:11:41 +22:10
17.  4436 Külli Leiger              Kape      N21A     01:12:08 +22:37
18.  5078 Toivo Põld                Saint GobaM55      01:12:40 +23:09
19.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:13:10 +23:39
20.  1960 Vallo Vardja                        M21B     01:14:25 +24:54
21.  6095 Virko Lepmets             Combiwood M21B     01:15:38 +26:07
22.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras    N21A     01:16:10 +26:39
23.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI     M60      01:16:51 +27:20
24.  1453 Kerry Lumi                Peko      M21B     01:18:12 +28:41
25.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M50      01:22:43 +33:12
26.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      01:23:21 +33:50
27. 11543 Andres Vilgota            Tartu     M21B     01:23:42 +34:11
28. 10142 Getter Matto              Kobras    N18      01:24:42 +35:11
29.  9620 Diana Virumäe             SA TÜK    N35      01:25:28 +35:57
30. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      01:28:10 +38:39
31. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:29:04 +39:33
32. 19653 Revo Lumpre               Laadur    M21B     01:29:20 +39:49
33. 19654 Marek Mäoma               OÜ PUKO   M21B     01:29:26 +39:55
34.  3895 Sirje Lind                Kape      N45      01:32:55 +43:24
35. 12142 Margit Avikson            Kobras    N21A     01:34:04 +44:33
36.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      01:35:11 +45:40
37.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:36:11 +46:40
38.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu     M21B     01:44:39 +55:08
39. 15275 Ülle Hollo                Võru      N21A     01:44:57 +55:26
40. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA      N45      02:16:09 +86:38
#8 Rada (VIPT,N16,N55,N60,M65,M70,N65): 16 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5551 Taaniel Tooming           Kobras    VIPT     00:40:04
 2.  5146 Kristjan Linnus           Peko      VIPT     00:49:49 +09:45
 3.  3820 Silver Rebenits           Kape      VIPT     00:49:57 +09:53
 4.  4381 Indrek Jentson            Kape      VIPT     00:56:10 +16:06
 5.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:57:28 +17:24
 6.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     00:58:04 +18:00
 7.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      01:01:56 +21:52
 8.  4451 Arno Kurtmann             Põlva     VIPT     01:04:51 +24:47
 9.  1397 Margit Rõõm               Rakv      VIPT     01:04:54 +24:50
10.  5654 Anu Iher                  Tartu     VIPT     01:05:29 +25:25
11. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     01:15:03 +34:59
12.   925 Liivi Parik               Otepää    N60      01:15:16 +35:12
13.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     01:19:26 +39:22
14.   460 Lembit Vassil             Ilves     M70      01:19:34 +39:30
15.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     01:19:54 +39:50
16. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     01:21:12 +41:08
17.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      01:22:04 +42:00
18.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:23:22 +43:18
19. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      01:27:41 +47:37
20. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      01:27:42 +47:38
21.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      01:44:49 +64:45
22.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:53:18 +73:14
23. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:59:25 +79:21
24. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:59:38 +79:34

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 6.08.2013 21:49:25 Kobras