Põlva XIX teisipäevak, Vinso

13.08.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Alar Assor
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [VABA]
[VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 28 KP 6.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     00:48:11
 2.  1326 Mati Tiit                 Ilves      00:49:03 +00:52
 3.  1493 Raido Mitt                Kobras     00:49:29 +01:18
 4.  8646 Sander Mirme              Tartu      00:55:11 +07:00
 5.  3665 Kaido Hallik              Ilves      00:57:34 +09:23
 6.  4962 Antti Roose               Kobras     00:58:56 +10:45
 7.  6403 Ain Fjodorov              Rae        00:59:52 +11:41
 8. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:03:52 +15:41
 9.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:06:52 +18:41
10.  5929 Janek Orro                Võru       01:16:26 +28:15
11.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:17:32 +29:21
12.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:18:36 +30:25
13.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:23:44 +35:33
14.  5244 Rainek Kuura              KVÜÕA      01:27:39 +39:28
15. 16083 Andres Saetalu            Tartu      02:01:51 +73:40
M21A Rada (2): 26 KP 5.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16987 Meelis Burget             EÜS        00:50:04
 2.  7987 Marko Avikson             Kobras     00:51:26 +01:22
 3.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:57:08 +07:04
 4.  4703 Juhan Aasaru              Tartu      01:00:54 +10:50
 5.  2005 Pear Post                 Kobras     01:01:26 +11:22
M35 Rada (2): 26 KP 5.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       00:45:41
 2.  2684 Vallo Vaher               JOKA       00:48:50 +03:09
 3.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:49:18 +03:37
 4.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:50:12 +04:31
 5.  5813 Erik Saarts               Võru       00:50:20 +04:39
 6.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:54:19 +08:38
 7.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:54:53 +09:12
 8.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:07:26 +21:45
 9.  5042 Henn Antson               Võru       01:13:56 +28:15
M40 Rada (2): 26 KP 5.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1938 Raul Kangur               SOK        00:55:05
 2.  2176 Uko Bleive                Tartu      00:59:33 +04:28
 3.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:00:14 +05:09
 4. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:03:13 +08:08
 5.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:04:32 +09:27
 6.  8801 Ott Toomet                Tartu Ülik 01:05:50 +10:45
M45 Rada (2): 26 KP 5.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:56:15
 2.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:56:18 +00:03
 3.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:58:11 +01:56
 4. 18210 Margus Raud               Suusahullu 01:07:14 +10:59
 5.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:07:26 +11:11
 6.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     01:07:36 +11:21
 7.  4270 Priit Truusalu            Kape       01:10:17 +14:02
 8.  2685 Raivo Panker              MARU       01:10:44 +14:29
 9. 18049 Madis Haug                AS Toftan  02:05:41 +69:26
N21E Rada (2): 26 KP 5.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5009 Liina Palu                Koop       00:52:18
 2.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:54:30 +02:12
 3.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:04:53 +12:35
 4.  3134 Karmen Alnek              Võru       01:09:02 +16:44
 5. 10194 Kadri Parts               Võru       01:19:21 +27:03
 6. 15275 Ülle Hollo                Võru       01:19:36 +27:18
 7. 15005 Mari Kaseväli             Otepää     01:20:50 +28:32
VIPP Rada (3): 15 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik 00:57:43
 2. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:04:13 +06:30
 3.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:07:51 +10:08
 4.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:20:40 +22:57
M16 Rada (4): 22 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10140 Villu Serv                Kobras     00:45:08
 2. 11713 Martin Sults              Kobras     00:57:32 +12:24
 3. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:58:08 +13:00
 4. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:58:10 +13:02
 5. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:59:45 +14:37
 6.  7201 Sander Tomson             Kobras     01:04:11 +19:03
M21B Rada (4): 22 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   554 Renee Mõttus              Lehola     00:50:30
 2.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG        00:59:26 +08:56
M50 Rada (4): 22 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2337 Airet Kolk                Rae        00:49:13
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:12:03 +22:50
M55 Rada (4): 22 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:27:09
M60 Rada (4): 22 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:46:00
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:51:26 +05:26
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       01:02:49 +16:49
 4.   708 Rein Prank                Kape       01:26:02 +40:02
N18 Rada (4): 22 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10206 Kristel Sibul             Kobras     00:46:12
 2. 10142 Getter Matto              Kobras     00:57:07 +10:55
N21A Rada (4): 22 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:46:10
 2.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:50:46 +04:36
 3.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras     00:54:30 +08:20
 4.  4436 Külli Leiger              Kape       00:56:13 +10:03
N35 Rada (4): 22 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1301 Airi Alnek                Võru       00:47:12
 2.  3714 Heli Haug                 Võru       01:05:08 +17:56
 3. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:06:03 +18:51
N40 Rada (4): 22 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:15:05
 2.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:19:37 +04:32
N45 Rada (4): 22 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   213 Saima Värton              Kobras     00:53:07
 2.  3235 Anne Arold                Ilves      00:56:16 +03:09
 3.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:56:24 +03:17
 4. 16421 Epp Voitka                Võru       01:12:28 +19:21
VIPT Rada (5): 18 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:41:49
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:47:16 +05:27
 3.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:51:11 +09:22
 4.  4239 Katri Hirv                Võru       00:52:33 +10:44
 5.  1104 Uve Nummert               Kape       00:55:24 +13:35
 6.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:58:49 +17:00
 7. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:05:15 +23:26
 8. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:05:30 +23:41
 9. 12817 Teele Eensaar             Tartu      01:10:33 +28:44
10. 11300 Emil Eensaar              Tartu      01:10:52 +29:03
11. 10195 Vampula Oper              Võru       01:24:59 +43:10
N16 Rada (5): 18 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13286 Kristel Kõivo             Peko       00:46:23
 1. 15012 Kristiina Himma           Võru       00:46:23 +00:00
 3. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:55:25 +09:02
N50 Rada (5): 18 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      00:52:48
 2.  5017 Heli Viks                 Võru       01:00:16 +07:28
 3.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:04:45 +11:57
N55 Rada (5): 18 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:51:31
N60 Rada (5): 18 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:53:30
 2.  4910 Leili Prans               Ilves      01:00:15 +06:45
 3.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:14:11 +20:41
N65 Rada (5): 18 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:02:42
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:17:54 +15:12
 3. 10196 Maria Oper                Võru       01:24:01 +21:19
M65 Rada (5): 18 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:53:37
 2.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:05:28 +11:51
M70 Rada (5): 18 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:46:25
 2.   706 Endel Remmet              Kape       00:46:57 +00:32
 3.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:03:46 +17:21
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:13:57 +27:32
 5.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:36:17 +49:52
M14 Rada (6): 14 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:41:10
 2.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG        00:51:51 +10:41
M75 Rada (6): 14 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       00:56:00
VIPL Rada (6): 14 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:39:10
 2. 15073 Janika Matto              Viluste    00:39:15 +00:05
 3.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:39:50 +00:40
 4. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:47:11 +08:01
 5. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:48:18 +09:08
 6. 12359 Sirli Aia                 Kobras     00:50:21 +11:11
 7.  6105 Ene Laht                  Tartu      00:51:36 +12:26
 8.  4312 Peeter Põder              Põlva      00:52:51 +13:41
 9. 15081 Markel Mahla              Mammaste   00:54:58 +15:48
10. 16478 Kersti Ilves              Võru       01:04:44 +25:34
11. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine  01:06:27 +27:17
12. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA       01:07:11 +28:01
13.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:15:19 +36:09
14. 11925 Ardi Kaljuvee             Tartu      01:27:27 +48:17
15. 14815 Tiina Sedman              TÜ         01:45:07 +65:57
N14 Rada (6): 14 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 00:48:41
 2.  5043 Kristina Haug             Võru       00:57:09 +08:28
M12 Rada (7): 10 KP 2.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16234 Hando Allmann             Võru       00:43:11
 2. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:53:59 +10:48
 3.     0 Aleksaner Kepler          Põlva      00:56:48 +13:37
 4.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:58:39 +15:28
N12 Rada (7): 10 KP 2.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:30:40
 2. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:30:50 +00:10
 3. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:51:43 +21:03
 4. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva Spor 00:51:52 +21:12
M10 Rada (8): 6 KP 1.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16221 Ainar Leedu               Laagri koo 00:12:40
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:12:51 +00:11
 3. 15278 Olev Piirisild            Võru       00:18:41 +06:01
 4. 18653 Andri Kepler              Põlva Spor 00:40:48 +28:08
M08 Rada (8): 6 KP 1.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:12:45
 2. 17818 Peeter Karl Mõtsküla      MHG        00:25:38 +12:53
 3. 11769 Bert Joosep Panker        Ilves      00:25:51 +13:06
 4.     0 Aigar Blohhin             Tilsi      00:26:34 +13:49
 5. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:27:36 +14:51
 6. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste L 00:29:35 +16:50
 7. 19596 Kaarel Toomet             Tartu linn 00:34:48 +22:03
 8. 11917 Otto Georg Kikerpill      Tartu      00:44:30 +31:45
N10 Rada (8): 6 KP 1.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8043 Brigitte Panker           Ilves      00:24:48
 2. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:26:29 +01:41
 3. 19595 Liisa Toomet              Tartu linn 00:34:44 +09:56
N08 Rada (8): 6 KP 1.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võrumaa    00:26:53
 2. 18637 Anna-Britt Piirisild      Võru Keskl 00:26:56 +00:03
 3.     0 Madli Berta Kikerpill     Tartu      00:44:41 +17:48
 4. 16073 Mirtel Vaher              Tartu      00:51:59 +25:06
 5. 16072 Mareli Vaher              Tartu      00:52:38 +25:45
 6.     0 Merit Vaher               Tartu      00:53:38 +26:45
 7. 18295 Liisa Avikson             Põlva      00:55:03 +28:10
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4421 Martin Marga              Kobras     00:46:20 27p
 2. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:03:26 27p
 3. 19690 Marko Teder               EMÜ        01:39:15 27p
 4.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       00:56:27 25p
 5.  4892 Kuldar Kaljurand          Tartu  Üli 00:55:55 22p
 6.  3276 Rutti Räbovoitra          Mercury    01:11:17 21p
 7. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:16:36 18p
 8.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:19:59 18p
 9.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:30:17 16p
10.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 00:41:54 14p
11. 19527 Kersti Liloson            Kobras     01:17:50 14p
12. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 00:55:34 12p
13. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:26:41 11p
14. 16479 Kaisa Kuragin             Võru       01:26:42 11p
15. 15707 Karel Kuragin             Võru       01:24:55 9p
16. 14147 Claudia Veltri            Tartu      00:31:24 7p
17. 14689 Mari Ann Mahla            Tartu      00:47:22 7p
18. 10236 Hugo Gregor Kikerpill     Tartu Kato 00:13:54 6p
19. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:26:30 6p
20.  2339 Kalju Johanson            Kobras     00:49:44 6p
21.     0 Ottomar Sammalkivi        Veriora    00:33:30 2p
#1 Rada (M21E): 28 KP 6.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK    M21E     00:48:11
 2.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     00:49:03 +00:52
 3.  1493 Raido Mitt                Kobras    M21E     00:49:29 +01:18
 4.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     00:55:11 +07:00
 5.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M21E     00:57:34 +09:23
 6.  4962 Antti Roose               Kobras    M21E     00:58:56 +10:45
 7.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M21E     00:59:52 +11:41
 8. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M21E     01:03:52 +15:41
 9.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:06:52 +18:41
10.  5929 Janek Orro                Võru      M21E     01:16:26 +28:15
11.   248 Tõnu Nurm                 Kobras    M21E     01:17:32 +29:21
12.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:18:36 +30:25
13.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:23:44 +35:33
14.  5244 Rainek Kuura              KVÜÕA     M21E     01:27:39 +39:28
15. 16083 Andres Saetalu            Tartu     M21E     02:01:51 +73:40
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 26 KP 5.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 10214 Tõnis Piirisild           Võru      M35      00:45:41
 2.  2684 Vallo Vaher               JOKA      M35      00:48:50 +03:09
 3.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M35      00:49:18 +03:37
 4. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     00:50:04 +04:23
 5.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:50:12 +04:31
 6.  5813 Erik Saarts               Võru      M35      00:50:20 +04:39
 7.  7987 Marko Avikson             Kobras    M21A     00:51:26 +05:45
 8.  5009 Liina Palu                Koop      N21E     00:52:18 +06:37
 9.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      00:54:19 +08:38
10.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     00:54:30 +08:49
11.  2661 Indrek Mahla              Peko      M35      00:54:53 +09:12
12.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      00:55:05 +09:24
13.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      00:56:15 +10:34
14.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:56:18 +10:37
15.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     00:57:08 +11:27
16.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:58:11 +12:30
17.  2176 Uko Bleive                Tartu     M40      00:59:33 +13:52
18.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:00:14 +14:33
19.  4703 Juhan Aasaru              Tartu     M21A     01:00:54 +15:13
20.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:01:26 +15:45
21. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM40      01:03:13 +17:32
22.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:04:32 +18:51
23.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N21E     01:04:53 +19:12
24.  8801 Ott Toomet                Tartu ÜlikM40      01:05:50 +20:09
25. 18210 Margus Raud               SuusahulluM45      01:07:14 +21:33
26.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:07:26 +21:45
26.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:07:26 +21:45
28.  1169 Tõnu Loog                 Kobras    M45      01:07:36 +21:55
29.  3134 Karmen Alnek              Võru      N21E     01:09:02 +23:21
30.  4270 Priit Truusalu            Kape      M45      01:10:17 +24:36
31.  2685 Raivo Panker              MARU      M45      01:10:44 +25:03
32.  5042 Henn Antson               Võru      M35      01:13:56 +28:15
33. 10194 Kadri Parts               Võru      N21E     01:19:21 +33:40
34. 15275 Ülle Hollo                Võru      N21E     01:19:36 +33:55
35. 15005 Mari Kaseväli             Otepää    N21E     01:20:50 +35:09
36. 18049 Madis Haug                AS Toftan M45      02:05:41 +80:00
#3 Rada (VIPP): 15 KP 4.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  7052 Aivar Tarre               Tartu ÜlikVIPP     00:57:43
 2. 17519 Janek Jõgis               Põlva linnVIPP     01:04:13 +06:30
 3.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:07:51 +10:08
 4.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring AVIPP     01:20:40 +22:57
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 22 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:45:08
 2.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:46:00 +00:52
 3.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21A     00:46:10 +01:02
 4. 10206 Kristel Sibul             Kobras    N18      00:46:12 +01:04
 5.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      00:47:12 +02:04
 6.  2337 Airet Kolk                Rae       M50      00:49:13 +04:05
 7.   554 Renee Mõttus              Lehola    M21B     00:50:30 +05:22
 8.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:50:46 +05:38
 9.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:51:26 +06:18
10.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:53:07 +07:59
11.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras    N21A     00:54:30 +09:22
12.  4436 Külli Leiger              Kape      N21A     00:56:13 +11:05
13.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      00:56:16 +11:08
14.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      00:56:24 +11:16
15. 10142 Getter Matto              Kobras    N18      00:57:07 +11:59
16. 11713 Martin Sults              Kobras    M16      00:57:32 +12:24
17. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M16      00:58:08 +13:00
18. 11785 Kristo Sirk               Kobras    M16      00:58:10 +13:02
19.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG       M21B     00:59:26 +14:18
20. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      00:59:45 +14:37
21.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      01:02:49 +17:41
22.  7201 Sander Tomson             Kobras    M16      01:04:11 +19:03
23.  3714 Heli Haug                 Võru      N35      01:05:08 +20:00
24. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:06:03 +20:55
25. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      01:12:03 +26:55
26. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:12:28 +27:20
27.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:15:05 +29:57
28.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N40      01:19:37 +34:29
29.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:26:02 +40:54
30.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:27:09 +42:01
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,N65,M65,M70): 18 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     00:41:49
 2. 15012 Kristiina Himma           Võru      N16      00:46:23 +04:34
 2. 13286 Kristel Kõivo             Peko      N16      00:46:23 +04:34
 4.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:46:25 +04:36
 5.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:46:57 +05:08
 6.  4381 Indrek Jentson            Kape      VIPT     00:47:16 +05:27
 7.  5654 Anu Iher                  Tartu     VIPT     00:51:11 +09:22
 8.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:51:31 +09:42
 9.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPT     00:52:33 +10:44
10.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      00:52:48 +10:59
11.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      00:53:30 +11:41
12.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:53:37 +11:48
13.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:55:24 +13:35
14. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      00:55:25 +13:36
15.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     00:58:49 +17:00
16.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      01:00:15 +18:26
17.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      01:00:16 +18:27
18.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      01:02:42 +20:53
19.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      01:03:46 +21:57
20.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      01:04:45 +22:56
21. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     01:05:15 +23:26
22.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      01:05:28 +23:39
23. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     VIPT     01:05:30 +23:41
24. 12817 Teele Eensaar             Tartu     VIPT     01:10:33 +28:44
25. 11300 Emil Eensaar              Tartu     VIPT     01:10:52 +29:03
26.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:13:57 +32:08
27.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      01:14:11 +32:22
28.   146 Maie Abram                Ilves     N65      01:17:54 +36:05
29. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:24:01 +42:12
30. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:24:59 +43:10
31.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:36:17 +54:28
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 14 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:39:10
 2. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:39:15 +00:05
 3.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     VIPL     00:39:50 +00:40
 4. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:41:10 +02:00
 5. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:47:11 +08:01
 6. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:48:18 +09:08
 7.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      00:48:41 +09:31
 8. 12359 Sirli Aia                 Kobras    VIPL     00:50:21 +11:11
 9.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPL     00:51:36 +12:26
10.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG       M14      00:51:51 +12:41
11.  4312 Peeter Põder              Põlva     VIPL     00:52:51 +13:41
12. 15081 Markel Mahla              Mammaste  VIPL     00:54:58 +15:48
13.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      00:56:00 +16:50
14.  5043 Kristina Haug             Võru      N14      00:57:09 +17:59
15. 16478 Kersti Ilves              Võru      VIPL     01:04:44 +25:34
16. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine VIPL     01:06:27 +27:17
17. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA      VIPL     01:07:11 +28:01
18.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     01:15:19 +36:09
19. 11925 Ardi Kaljuvee             Tartu     VIPL     01:27:27 +48:17
20. 14815 Tiina Sedman              TÜ        VIPL     01:45:07 +65:57
#7 Rada (M12,N12): 10 KP 2.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:30:40
 2. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N12      00:30:50 +00:10
 3. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:43:11 +12:31
 4. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:51:43 +21:03
 5. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva SporN12      00:51:52 +21:12
 6. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:53:59 +23:19
 7.     0 Aleksaner Kepler          Põlva     M12      00:56:48 +26:08
 8.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      00:58:39 +27:59
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16221 Ainar Leedu               Laagri kooM10      00:12:40
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:12:45 +00:05
 3. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:12:51 +00:11
 4. 15278 Olev Piirisild            Võru      M10      00:18:41 +06:01
 5.  8043 Brigitte Panker           Ilves     N10      00:24:48 +12:08
 6. 17818 Peeter Karl Mõtsküla      MHG       M08      00:25:38 +12:58
 7. 11769 Bert Joosep Panker        Ilves     M08      00:25:51 +13:11
 8. 17667 Evely Ostrov              Kobras    N10      00:26:29 +13:49
 9.     0 Aigar Blohhin             Tilsi     M08      00:26:34 +13:54
10. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võrumaa   N08      00:26:53 +14:13
11. 18637 Anna-Britt Piirisild      Võru KesklN08      00:26:56 +14:16
12. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:27:36 +14:56
13. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste LM08      00:29:35 +16:55
14. 19595 Liisa Toomet              Tartu linnN10      00:34:44 +22:04
15. 19596 Kaarel Toomet             Tartu linnM08      00:34:48 +22:08
16. 18653 Andri Kepler              Põlva SporM10      00:40:48 +28:08
17. 11917 Otto Georg Kikerpill      Tartu     M08      00:44:30 +31:50
18.     0 Madli Berta Kikerpill     Tartu     N08      00:44:41 +32:01
19. 16073 Mirtel Vaher              Tartu     N08      00:51:59 +39:19
20. 16072 Mareli Vaher              Tartu     N08      00:52:38 +39:58
21.     0 Merit Vaher               Tartu     N08      00:53:38 +40:58
22. 18295 Liisa Avikson             Põlva     N08      00:55:03 +42:23

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 13.08.2013 21:24:03 Kobras