Põlva XX teisipäevak, Palujärve

20.08.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Maret Vaher
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [VABA]
[VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 16 KP 8.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1493 Raido Mitt                Kobras     00:52:37
 2.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu      00:58:16 +05:39
 3.  5142 Rene Post                 Kobras     00:59:22 +06:45
 4.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:02:53 +10:16
 5.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:07:50 +15:13
 6.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:09:43 +17:06
 7.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:10:11 +17:34
 8.  3446 Tanel Mõttus              Võru       01:11:51 +19:14
 9.  5373 Reigo Lehtla              LSF PT     01:16:54 +24:17
10.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:18:37 +26:00
11.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:20:23 +27:46
12. 16083 Andres Saetalu            Tartu      01:36:38 +44:01
13.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:37:44 +45:07
M21A Rada (2): 16 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1490 Martin Simpson            Kobras     00:42:57
 2.  1421 Kaarel Kure               Kobras     00:44:43 +01:46
 3.  5274 Sergei Rjabõshkin         SRD        00:50:59 +08:02
 4.  4421 Martin Marga              Kobras     00:51:50 +08:53
 5. 10590 Riho Mõtlep               OK Laktaat 00:55:46 +12:49
 6. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG   01:03:34 +20:37
 7.  2005 Pear Post                 Kobras     01:04:46 +21:49
 8. 16987 Meelis Burget             EÜS        01:05:18 +22:21
 9.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:13:57 +31:00
10. 13787 Raimo Lust                TTÜ Tartu  01:16:32 +33:35
11.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT     01:19:02 +36:05
M35 Rada (2): 16 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       00:46:25
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:51:01 +04:36
 3.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:52:24 +05:59
 4.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:00:58 +14:33
 5.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:20:34 +34:09
M40 Rada (2): 16 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1383 Enn Jaama                 Peko       00:47:19
 2.  4962 Antti Roose               Kobras     00:51:36 +04:17
 3.  1938 Raul Kangur               SOK        00:54:33 +07:14
 4.  4437 Kristjan Leiger           Kape       00:54:42 +07:23
 5. 19681 Mart Koppel               Sangar     00:55:45 +08:26
 6.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:02:04 +14:45
 7.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:04:17 +16:58
 8.  9612 Alar Virumäe              Tartu      01:04:40 +17:21
 9.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:07:23 +20:04
10.  8801 Ott Toomet                Tartu Ülik 01:10:37 +23:18
11. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:27:29 +40:10
M45 Rada (2): 16 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:48:50
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:50:44 +01:54
 3.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:50:48 +01:58
 4.  5730 Allar Padari              HOK        00:53:50 +05:00
 5.  5931 Toomas Tarve              Kobras     01:02:26 +13:36
 6.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:02:45 +13:55
 7.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:04:47 +15:57
 8.  2984 Anti Parik                Otepää     01:08:32 +19:42
 9. 18210 Margus Raud               Suusahullu 01:17:42 +28:52
10. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:28:34 +39:44
N21E Rada (2): 16 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       00:57:38
 2.  5025 Marianne Haug             Võru       01:01:31 +03:53
 3. 10194 Kadri Parts               Võru       01:13:42 +16:04
 4. 15275 Ülle Hollo                Võru       01:14:08 +16:30
VIPP Rada (3): 11 KP 6.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:05:58
 2. 15834 Romas Vals                Tartu      01:14:13 +08:15
 3.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:25:42 +19:44
M16 Rada (4): 11 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:36:06
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    OK Ilves   00:40:01 +03:55
 3. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras     00:51:28 +15:22
M21B Rada (4): 11 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11543 Andres Vilgota            Tartu      00:43:38
 2.  3891 Peeter Lind               Kape       00:45:35 +01:57
 3.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG        00:50:00 +06:22
 4.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu      00:53:25 +09:47
 5.  4950 Ain Kaare                 Suusahullu 00:56:12 +12:34
M50 Rada (4): 11 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2337 Airet Kolk                Rae        00:43:01
 2.   498 Kalle Ojasoo              Kobras     00:46:04 +03:03
 3. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:58:12 +15:11
 4.  9621 Aivar Pärnpuu             Regio      01:32:12 +49:11
M60 Rada (4): 11 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:45:20
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:47:24 +02:04
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:50:31 +05:11
N18 Rada (4): 11 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10142 Getter Matto              Kobras     00:59:06
 2.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:17:04 +17:58
N21A Rada (4): 11 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:47:14
 2.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       00:48:35 +01:21
 3.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras     00:53:40 +06:26
 4.  3679 Kairit Sikkal             Tartu linn 01:01:17 +14:03
 5. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:38:59 +51:45
N35 Rada (4): 11 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     00:46:03
 2.  1301 Airi Alnek                Võru       00:48:39 +02:36
 3.  9620 Diana Virumäe             SA TÜK     01:12:50 +26:47
N40 Rada (4): 11 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11646 Küllike Jaama             Peko       00:55:54
 2.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:00:02 +04:08
 3.  5436 Kristi Kirjanen           Tartu      01:03:11 +07:17
 4. 16606 Liile Jõgi                WM         01:38:57 +43:03
N45 Rada (4): 11 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   213 Saima Värton              Kobras     00:50:46
 2.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:51:18 +00:32
 3.  3235 Anne Arold                Ilves      00:51:48 +01:02
 4. 16421 Epp Voitka                Võru       01:01:48 +11:02
 5. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA       01:32:16 +41:30
VIPT Rada (5): 12 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:37:55
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:41:12 +03:17
 3.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG        00:49:31 +11:36
 4. 11788 Esko Vanahunt             Kobras     00:50:24 +12:29
 5. 15393 Krista Kõlli              Võru       00:53:28 +15:33
 6.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:53:48 +15:53
 7. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:55:53 +17:58
 8.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:58:40 +20:45
 9. 10195 Vampula Oper              Võru       01:11:10 +33:15
10. 11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl 01:13:01 +35:06
N16 Rada (5): 12 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:49:35
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     01:07:06 +17:31
N50 Rada (5): 12 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      00:47:54
 2.  5017 Heli Viks                 Võru       01:05:33 +17:39
N60 Rada (5): 12 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:43:09
 2.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:53:04 +09:55
 3.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:03:37 +20:28
N65 Rada (5): 12 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   146 Maie Abram                Ilves      00:56:17
 2.  2737 Kaie Kivila               Ilves      00:56:52 +00:35
 3. 10196 Maria Oper                Võru       01:11:53 +15:36
M65 Rada (5): 12 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:52:19
 2.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:01:17 +08:58
M70 Rada (5): 12 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:42:52
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:46:50 +03:58
 3.   706 Endel Remmet              Kape       00:49:56 +07:04
 4.   460 Lembit Vassil             Ilves      00:49:58 +07:06
 5.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:53:53 +11:01
 6.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:14:08 +31:16
M14 Rada (6): 9 KP 3.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:30:18
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:33:14 +02:56
 3. 11713 Martin Sults              Kobras     00:37:02 +06:44
 4. 15503 Joonas Halapuu            Võru       00:38:14 +07:56
 5. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      01:20:02 +49:44
M75 Rada (6): 9 KP 3.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       00:51:34
 2.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:25:33 +33:59
VIPL Rada (6): 9 KP 3.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:34:53
 2. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:37:26 +02:33
 3. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:38:03 +03:10
 4. 15073 Janika Matto              Viluste    00:38:08 +03:15
 5. 11925 Ardi Kaljuvee             Tartu      00:39:58 +05:05
 6. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:42:32 +07:39
 7. 20533 Mirjam Nutov              Võru       00:44:59 +10:06
 8.  6105 Ene Laht                  Tartu      00:48:05 +13:12
 9.   925 Liivi Parik               Otepää     00:50:49 +15:56
10. 19527 Kersti Liloson            Kobras     00:51:34 +16:41
11. 18209 Kerdi Raud                Tartu      00:53:52 +18:59
12.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:20:02 +45:09
N14 Rada (6): 9 KP 3.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:34:09
 2.  5690 Kati Iher                 Tartu Desc 00:46:37 +12:28
 3. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     00:57:12 +23:03
 4. 11933 Tiia Tomson               Lalli küla 01:17:58 +43:49
M12 Rada (7): 7 KP 2.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru       00:29:54
 2. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:33:32 +03:38
 3.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:45:28 +15:34
N12 Rada (7): 7 KP 2.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:27:00
 2. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:32:35 +05:35
 3. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva Spor 00:34:20 +07:20
 4. 19595 Liisa Toomet              Tartu linn 01:13:55 +46:55
M10 Rada (8): 5 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15278 Olev Piirisild            Võru       00:14:38
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:14:51 +00:13
 3. 16221 Ainar Leedu               Laagri koo 00:16:00 +01:22
 4. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva Spor 00:18:58 +04:20
 5. 18653 Andri Kepler              Põlva Spor 00:21:37 +06:59
 6. 16240 Aleksander Saluri         Kobras     00:24:26 +09:48
M08 Rada (8): 5 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:15:35
 2. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste L 00:21:48 +06:13
 3. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:36:44 +21:09
 4. 19596 Kaarel Toomet             Tartu linn 00:41:34 +25:59
 5. 11736 Rene Lehtla               Saku       00:45:24 +29:49
 6. 17775 Oliver Lehtla             Saku       00:46:42 +31:07
 7. 19536 Ats  Eskor                Tartu      00:50:14 +34:39
N10 Rada (8): 5 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:16:55
N08 Rada (8): 5 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19597 Luisa  Nõmmik             Kanepi     00:26:23
 2. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võrumaa    00:26:43 +00:20
 3. 11764 Ingela Lehtla             Saku       00:42:30 +16:07
 4. 20532 Emma Liisa Kepler         Johannese  00:58:28 +32:05
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:06:01 13p
 2.  7832 Kerly Kodasma             West       01:47:26 12p
 3. 14622 Aljona Karlõsheva         Tallinn    01:57:28 12p
 4.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      00:38:06 10p
 5. 15320 Aivar Halapuu             Kreutzwald 01:08:15 10p
 6.  5813 Erik Saarts               Võru       01:08:28 10p
 7.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:42:48 10p
 8. 20486 Aleksander Kepler         Johannese  00:21:35 5p
 9. 20217 Raivo Kreutzwald          Tartu      00:35:29 5p
10. 19322 Piret Kreutzwald          Tartu      00:35:30 5p
11.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:10:40 5p
12.     0 Renate Müller             Brüssel (B 00:28:17 4p
13.     0 Tancredi Runnel           Tallinn    00:28:26 4p
14.     0 Ben Müller                Brüssel (B 00:28:35 4p
15.  5271 Marje Zernant             Tartu      01:12:53
#1 Rada (M21E): 16 KP 8.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1493 Raido Mitt                Kobras    M21E     00:52:37
 2.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu     M21E     00:58:16 +05:39
 3.  5142 Rene Post                 Kobras    M21E     00:59:22 +06:45
 4.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:02:53 +10:16
 5.  3665 Kaido Hallik              Ilves     M21E     01:07:50 +15:13
 6.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:09:43 +17:06
 7.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M21E     01:10:11 +17:34
 8.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     01:11:51 +19:14
 9.  5373 Reigo Lehtla              LSF PT    M21E     01:16:54 +24:17
10.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21E     01:18:37 +26:00
11.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:20:23 +27:46
12. 16083 Andres Saetalu            Tartu     M21E     01:36:38 +44:01
13.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:37:44 +45:07
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 16 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1490 Martin Simpson            Kobras    M21A     00:42:57
 2.  1421 Kaarel Kure               Kobras    M21A     00:44:43 +01:46
 3. 10214 Tõnis Piirisild           Võru      M35      00:46:25 +03:28
 4.  1383 Enn Jaama                 Peko      M40      00:47:19 +04:22
 5.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:48:50 +05:53
 6.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:50:44 +07:47
 7.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      00:50:48 +07:51
 8.  5274 Sergei Rjabõshkin         SRD       M21A     00:50:59 +08:02
 9.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:51:01 +08:04
10.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      00:51:36 +08:39
11.  4421 Martin Marga              Kobras    M21A     00:51:50 +08:53
12.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      00:52:24 +09:27
13.  5730 Allar Padari              HOK       M45      00:53:50 +10:53
14.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      00:54:33 +11:36
15.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      00:54:42 +11:45
16. 19681 Mart Koppel               Sangar    M40      00:55:45 +12:48
17. 10590 Riho Mõtlep               OK LaktaatM21A     00:55:46 +12:49
18.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N21E     00:57:38 +14:41
19.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:00:58 +18:01
20.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:01:31 +18:34
21.  2176 Uko Bleive                Tartu     M40      01:02:04 +19:07
22.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      01:02:26 +19:29
23.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:02:45 +19:48
24. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG  M21A     01:03:34 +20:37
25.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:04:17 +21:20
26.  9612 Alar Virumäe              Tartu     M40      01:04:40 +21:43
27.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:04:46 +21:49
28.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:04:47 +21:50
29. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     01:05:18 +22:21
30.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      01:07:23 +24:26
31.  2984 Anti Parik                Otepää    M45      01:08:32 +25:35
32.  8801 Ott Toomet                Tartu ÜlikM40      01:10:37 +27:40
33. 10194 Kadri Parts               Võru      N21E     01:13:42 +30:45
34.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:13:57 +31:00
35. 15275 Ülle Hollo                Võru      N21E     01:14:08 +31:11
36. 13787 Raimo Lust                TTÜ Tartu M21A     01:16:32 +33:35
37. 18210 Margus Raud               SuusahulluM45      01:17:42 +34:45
38.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT    M21A     01:19:02 +36:05
39.  3820 Silver Rebenits           Kape      M35      01:20:34 +37:37
40. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM40      01:27:29 +44:32
41. 18049 Madis Haug                AS Toftan M45      01:28:34 +45:37
#3 Rada (VIPP): 11 KP 6.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17519 Janek Jõgis               Põlva linnVIPP     01:05:58
 2. 15834 Romas Vals                Tartu     VIPP     01:14:13 +08:15
 3.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:25:42 +19:44
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 11 KP 5.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      00:36:06
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    OK Ilves  M16      00:40:01 +03:55
 3.  2337 Airet Kolk                Rae       M50      00:43:01 +06:55
 4. 11543 Andres Vilgota            Tartu     M21B     00:43:38 +07:32
 5.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:45:20 +09:14
 6.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:45:35 +09:29
 7. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      00:46:03 +09:57
 8.   498 Kalle Ojasoo              Kobras    M50      00:46:04 +09:58
 9.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:47:14 +11:08
10.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:47:24 +11:18
11.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      N21A     00:48:35 +12:29
12.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      00:48:39 +12:33
13.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG       M21B     00:50:00 +13:54
14.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:50:31 +14:25
15.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:50:46 +14:40
16.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      00:51:18 +15:12
17. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras    M16      00:51:28 +15:22
18.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      00:51:48 +15:42
19.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu     M21B     00:53:25 +17:19
20.  1426 Tiiu Tõrra                Kobras    N21A     00:53:40 +17:34
21. 11646 Küllike Jaama             Peko      N40      00:55:54 +19:48
22.  4950 Ain Kaare                 SuusahulluM21B     00:56:12 +20:06
23. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      00:58:12 +22:06
24. 10142 Getter Matto              Kobras    N18      00:59:06 +23:00
25.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:00:02 +23:56
26.  3679 Kairit Sikkal             Tartu linnN21A     01:01:17 +25:11
27. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:01:48 +25:42
28.  5436 Kristi Kirjanen           Tartu     N40      01:03:11 +27:05
29.  9620 Diana Virumäe             SA TÜK    N35      01:12:50 +36:44
30.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    N18      01:17:04 +40:58
31.  9621 Aivar Pärnpuu             Regio     M50      01:32:12 +56:06
32. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA      N45      01:32:16 +56:10
33. 16606 Liile Jõgi                WM        N40      01:38:57 +62:51
34. 15833 Kadri Isakar              LSF PT    N21A     01:38:59 +62:53
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,N65,M65,M70): 12 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     00:37:55
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape      VIPT     00:41:12 +03:17
 3.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:42:52 +04:57
 4.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:43:09 +05:14
 5.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:46:50 +08:55
 6.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      00:47:54 +09:59
 7.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG       VIPT     00:49:31 +11:36
 8. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      00:49:35 +11:40
 9.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:49:56 +12:01
10.   460 Lembit Vassil             Ilves     M70      00:49:58 +12:03
11. 11788 Esko Vanahunt             Kobras    VIPT     00:50:24 +12:29
12.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:52:19 +14:24
13.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      00:53:04 +15:09
14. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     00:53:28 +15:33
15.  5654 Anu Iher                  Tartu     VIPT     00:53:48 +15:53
16.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      00:53:53 +15:58
17. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     00:55:53 +17:58
18.   146 Maie Abram                Ilves     N65      00:56:17 +18:22
19.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      00:56:52 +18:57
20.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     00:58:40 +20:45
21.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      01:01:17 +23:22
22.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      01:03:37 +25:42
23.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      01:05:33 +27:38
24. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      01:07:06 +29:11
25. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:11:10 +33:15
26. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:11:53 +33:58
27. 11918 Siiri Suursoo             Korp! IndlVIPT     01:13:01 +35:06
28.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:14:08 +36:13
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 9 KP 3.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    M14      00:30:18
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:33:14 +02:56
 3. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N14      00:34:09 +03:51
 4. 18288 Monika Sulbi              Swedbank  VIPL     00:34:53 +04:35
 5. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:37:02 +06:44
 6. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:37:26 +07:08
 7. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:38:03 +07:45
 8. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:38:08 +07:50
 9. 15503 Joonas Halapuu            Võru      M14      00:38:14 +07:56
10. 11925 Ardi Kaljuvee             Tartu     VIPL     00:39:58 +09:40
11. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:42:32 +12:14
12. 20533 Mirjam Nutov              Võru      VIPL     00:44:59 +14:41
13.  5690 Kati Iher                 Tartu DescN14      00:46:37 +16:19
14.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPL     00:48:05 +17:47
15.   925 Liivi Parik               Otepää    VIPL     00:50:49 +20:31
16.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      00:51:34 +21:16
16. 19527 Kersti Liloson            Kobras    VIPL     00:51:34 +21:16
18. 18209 Kerdi Raud                Tartu     VIPL     00:53:52 +23:34
19. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N14      00:57:12 +26:54
20. 11933 Tiia Tomson               Lalli külaN14      01:17:58 +47:40
21. 14168 Ants Liivamägi            Tartu     M14      01:20:02 +49:44
21.  7653 Julia Polikarpus          Tartu ÜlikVIPL     01:20:02 +49:44
23.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:25:33 +55:15
#7 Rada (M12,N12): 7 KP 2.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:27:00
 2. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru      M12      00:29:54 +02:54
 3. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:32:35 +05:35
 4. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:33:32 +06:32
 5. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva SporN12      00:34:20 +07:20
 6.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      00:45:28 +18:28
 7. 19595 Liisa Toomet              Tartu linnN12      01:13:55 +46:55
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 5 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 15278 Olev Piirisild            Võru      M10      00:14:38
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:14:51 +00:13
 3. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:15:35 +00:57
 4. 16221 Ainar Leedu               Laagri kooM10      00:16:00 +01:22
 5. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N10      00:16:55 +02:17
 6. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva SporM10      00:18:58 +04:20
 7. 18653 Andri Kepler              Põlva SporM10      00:21:37 +06:59
 8. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste LM08      00:21:48 +07:10
 9. 16240 Aleksander Saluri         Kobras    M10      00:24:26 +09:48
10. 19597 Luisa  Nõmmik             Kanepi    N08      00:26:23 +11:45
11. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võrumaa   N08      00:26:43 +12:05
12. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:36:44 +22:06
13. 19596 Kaarel Toomet             Tartu linnM08      00:41:34 +26:56
14. 11764 Ingela Lehtla             Saku      N08      00:42:30 +27:52
15. 11736 Rene Lehtla               Saku      M08      00:45:24 +30:46
16. 17775 Oliver Lehtla             Saku      M08      00:46:42 +32:04
17. 19536 Ats  Eskor                Tartu     M08      00:50:14 +35:36
18. 20532 Emma Liisa Kepler         Johannese N08      00:58:28 +43:50

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 20.08.2013 20:00:25 Kobras