Põlva XXI teisipäevak, Kadaja

27.08.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Airet Kolk
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[N65] [NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]

M21E Rada (1): 24 KP 8.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1493 Raido Mitt                Kobras     00:51:22
 2.  2510 Andreas Kraas             Tammed     00:56:25 +05:03
 3.  1326 Mati Tiit                 Ilves      00:57:43 +06:21
 4.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras     00:58:46 +07:24
 5.  3446 Tanel Mõttus              Võru       01:00:00 +08:38
 6.  6403 Ain Fjodorov              Rae        01:02:10 +10:48
 7.  5142 Rene Post                 Kobras     01:02:27 +11:05
 8.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu      01:06:00 +14:38
 9. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:06:20 +14:58
10.  4891 Andres Hiiemäe            tartu      01:07:34 +16:12
11.  4978 Allar Kivil               LSF PT     01:10:00 +18:38
12.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:10:45 +19:23
13. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG   01:12:12 +20:50
14. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:14:40 +23:18
15.  2013 Tõnu Ilves                Kape       01:20:19 +28:57
16.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:20:36 +29:14
17.  5929 Janek Orro                Võru       01:20:38 +29:16
18.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:27:37 +36:15
19.  4393 Allan Roosimägi           Jõhvikas   01:27:44 +36:22
20.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:29:21 +37:59
21. 14809 Andres Nurk                          01:39:31 +48:09
22. 16083 Andres Saetalu            Tartu      02:13:21 +81:59
M18 Rada (2): 22 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6987 Sander Lembra             Võru       01:01:02
M21A Rada (2): 22 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3396 Mihkel Puusepp            Võru       00:48:57
 2.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:57:21 +08:24
 3.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:03:40 +14:43
 3.  2005 Pear Post                 Kobras     01:03:40 +14:43
 5. 19690 Marko Teder               EMÜ        01:25:27 +36:30
 6.  4821 Erko Jakobson             Rotalia    01:27:22 +38:25
M35 Rada (2): 22 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:52:38
 2.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:00:38 +08:00
 3.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:17:42 +25:04
 4. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:19:25 +26:47
M40 Rada (2): 22 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4962 Antti Roose               Kobras     00:55:39
 2.  1938 Raul Kangur               SOK        00:57:55 +02:16
 3. 19681 Mart Koppel               Sangar     01:00:42 +05:03
 4.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:04:28 +08:49
 5.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:04:35 +08:56
 6.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:04:56 +09:17
 7.  8801 Ott Toomet                Tartu Ülik 01:08:32 +12:53
 8.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:09:15 +13:36
 9.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:10:15 +14:36
10.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:15:21 +19:42
11. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:25:52 +30:13
M45 Rada (2): 22 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:00:25
 2.  4945 Tarvo Kiudma              Tartu SK   01:00:37 +00:12
 3.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:02:53 +02:28
 4.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:03:07 +02:42
 5.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:07:13 +06:48
 6.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:11:26 +11:01
 7.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:15:53 +15:28
 8.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     01:23:10 +22:45
 9. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:29:53 +29:28
N21E Rada (2): 22 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     00:59:40
 2.  3717 Laura Joonas              Võru       01:01:03 +01:23
 3.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:02:13 +02:33
 4.  5025 Marianne Haug             Võru       01:09:09 +09:29
 5.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     01:09:43 +10:03
 6.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:12:37 +12:57
 7.  2670 Heleri Kivil              LSF PT     01:12:59 +13:19
 8.  4484 Margret Zimmermann        Kape       01:20:49 +21:09
 9. 15005 Mari Kaseväli             Otepää     01:20:56 +21:16
10. 11646 Küllike Jaama             Peko       01:52:02 +52:22
VIPP Rada (3): 14 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       01:04:32
 2.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ         01:07:28 +02:56
 3. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 01:11:34 +07:02
 4. 19310 Ove Tikk                  Castanea   01:12:22 +07:50
 5. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:17:10 +12:38
 6. 14398 Alo Rull                  SA Tartu Ü 01:32:00 +27:28
 7.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:36:10 +31:38
M16 Rada (4): 18 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7776 Oliver Kütt               Ilves      00:42:47
 2. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:47:24 +04:37
 3.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:50:44 +07:57
 4. 10140 Villu Serv                Kobras     00:51:31 +08:44
 5. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras     01:06:11 +23:24
M21B Rada (4): 18 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3891 Peeter Lind               Kape       00:52:08
 2.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:54:41 +02:33
 3. 11543 Andres Vilgota            Tartu      00:57:44 +05:36
 4.   554 Renee Mõttus              Lehola     00:58:07 +05:59
 5.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG        01:05:29 +13:21
 6. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:20:45 +28:37
 7. 20240 Margus Mäll               GMP CLUBHO 01:35:59 +43:51
M50 Rada (4): 18 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15320 Aivar Halapuu             Kreutzwald 01:26:24
 2. 17989 Mart Linnus               Peko       01:27:30 +01:06
 3.  9621 Aivar Pärnpuu             Regio      01:32:25 +06:01
M55 Rada (4): 18 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:13:06
M60 Rada (4): 18 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:45:21
 2.   141 Avo Veermäe               Ilves      00:58:05 +12:44
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:59:36 +14:15
 4.   708 Rein Prank                Kape       01:13:07 +27:46
 5.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       01:15:19 +29:58
 6.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:20:19 +34:58
N18 Rada (4): 18 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5691 Silja Olesk               Kobras     01:08:15
 2. 15012 Kristiina Himma           Võru       01:16:37 +08:22
 3.  2366 Melanie Olesk             Kobras     01:17:50 +09:35
N21A Rada (4): 18 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:52:48
 2. 12142 Margit Avikson            Kobras     01:03:14 +10:26
 3.  1161 Piia Avaste               Tammed     01:06:28 +13:40
 4. 16257 Piret Värnomasing         Eesti Veep 01:12:48 +20:00
 5. 15275 Ülle Hollo                Võru       01:16:40 +23:52
N35 Rada (4): 18 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:03:26
 2. 13663 Katrin Gabrel             Tartu      01:22:33 +19:07
N40 Rada (4): 18 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:10:45
 2.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:24:26 +13:41
 3. 15302 Ave Nurk                  Tartu Suus 01:49:21 +38:36
N45 Rada (4): 18 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:52:51
 2.  3235 Anne Arold                Ilves      00:55:03 +02:12
 3.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:13:29 +20:38
 4. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA       01:36:35 +43:44
VIPT Rada (5): 15 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:40:00
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:42:48 +02:48
 3.  7098 Kristiina Laht            Kape       00:44:31 +04:31
 4. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:49:02 +09:02
 5. 11713 Martin Sults              Kobras     00:49:07 +09:07
 6.  7201 Sander Tomson             Kobras     00:50:55 +10:55
 7.  4239 Katri Hirv                Võru       00:52:18 +12:18
 8.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:54:44 +14:44
 9.  5271 Marje Zernant             Tartu      01:01:34 +21:34
10. 12817 Teele Eensaar             Tartu      01:06:25 +26:25
11. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:08:51 +28:51
12. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG   01:08:52 +28:52
13. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:18:15 +38:15
14. 10195 Vampula Oper              Võru       01:20:47 +40:47
N16 Rada (5): 15 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     01:05:46
 2.  5272 Tiina-Maria Tali          Harju KEK  01:06:47 +01:01
 3. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     01:12:04 +06:18
N50 Rada (5): 15 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:54:41
 2.  5017 Heli Viks                 Võru       01:04:08 +09:27
N55 Rada (5): 15 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:58:17
N60 Rada (5): 15 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:50:22
 2.  5012 Mare Leis                 Ilves      00:56:34 +06:12
 3.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:10:16 +19:54
M65 Rada (5): 15 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:57:22
 2.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:58:13 +00:51
M70 Rada (5): 15 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:44:52
 2.  1064 Rudolf Mürk               Võru       01:00:44 +15:52
 3.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:02:49 +17:57
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:04:02 +19:10
 5.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:17:14 +32:22
N65 Rada (5): 15 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:10:54
 2. 10196 Maria Oper                Võru       01:20:19 +09:25
M14 Rada (6): 15 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 00:43:19
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:43:30 +00:11
 3.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG        00:52:06 +08:47
 4. 15503 Joonas Halapuu            Võru       01:04:36 +21:17
 5. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru       01:26:05 +42:46
M75 Rada (6): 15 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       00:54:59
 2.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:21:00 +26:01
VIPL Rada (6): 15 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:34:26
 2.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:35:01 +00:35
 3. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:39:27 +05:01
 4. 15073 Janika Matto              Viluste    00:39:28 +05:02
 5.  7620 Jaanika Kopli             Serviti SK 00:41:08 +06:42
 6.  6105 Ene Laht                  Tartu      00:42:21 +07:55
 7. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:45:11 +10:45
 8. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:48:43 +14:17
 9. 20119 Mirjam Nutov              Võru       00:49:09 +14:43
10. 20534 Koit Kolsar               Kobras     00:52:07 +17:41
11. 12681 Kätlin Veber              PRIA       00:53:16 +18:50
12.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:09:11 +34:45
13.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linn 01:10:47 +36:21
14. 17659 Kairi Kivistik            Tartu      01:15:42 +41:16
15.   915 Ergo Nõmmiste             Kape       01:18:51 +44:25
16. 16715 Külli Laks Vahemäe        Tartu      01:25:01 +50:35
17. 16714 Jaan Laks                 Tartu      01:25:08 +50:42
18. 20487 Anu Kepler                õlva       01:29:27 +55:01
19. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais 01:29:46 +55:20
N14 Rada (6): 15 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:36:58
 2.  5043 Kristina Haug             Võru       01:02:08 +25:10
M12 Rada (7): 10 KP 2.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:32:55
 2. 12174 Austin Roose              Mart Reini 00:34:25 +01:30
 3. 16234 Hando Allmann             Võru       00:37:17 +04:22
 4. 20486 Aleksander Kepler         Põlva      00:53:14 +20:19
 5. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  00:53:25 +20:30
 6.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:57:14 +24:19
 7. 10857 Olle Ilmar Jaama          Tartu      00:57:43 +24:48
 8. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:57:47 +24:52
 9. 18432 Karmo Tisler              Võru       01:00:51 +27:56
N12 Rada (7): 10 KP 2.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:32:18
 2. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:39:22 +07:04
 3. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:48:57 +16:39
 4. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva Spor 00:49:22 +17:04
 5. 16479 Kaisa Kuragin             Võru       01:06:16 +33:58
 6. 10315 Mari Linnus               Peko       01:29:24 +57:06
M10 Rada (8): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:18:39
 2. 16221 Ainar Leedu               Laagri koo 00:20:27 +01:48
 3. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:20:47 +02:08
 4. 18653 Andri Kepler              Põlva Spor 00:21:22 +02:43
 5. 10857 Olle Ilmar Jaama          Tartu      00:22:26 +03:47
 6. 17357 Osvald Nigola             Põlva Spor 00:36:25 +17:46
 7. 18041 Daniel Sibul              Põlva Spor 00:54:33 +35:54
 8.  4991 Samuel Kolsar             Põlva Spor 00:54:45 +36:06
 9. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine  01:10:26 +51:47
M08 Rada (8): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11300 Emil Eensaar              Tartu      00:16:56
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:20:08 +03:12
 3. 11240 Ralf Kivil                LSF PT     00:29:14 +12:18
 4. 19313 Stefan Kivil              LSF PT     00:31:28 +14:32
 5. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste L 00:33:02 +16:06
 6. 14781 Kristofer Raul Puri       Põlva Spor 00:38:34 +21:38
 7. 19328 Pärtel Külvik             Kannikese  00:44:32 +27:36
 8.  2180 Markus Zimmermann         Kape       00:45:28 +28:32
 9. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:45:30 +28:34
10. 10236 Hugo Gregor Kikerpill     Tartu Kato 00:56:16 +39:20
11. 11917 Otto Georg Kikerpill      Tartu      00:57:13 +40:17
12. 16584 Timo Rebenits             Kape       01:42:52 +85:56
N10 Rada (8): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:29:59
 2. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva      00:54:50 +24:51
 3. 19595 Liisa Toomet              Tartu linn 00:55:55 +25:56
N08 Rada (8): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16213 Gerda Kivil               LSF PT     00:31:28
 2. 19597 Luisa  Nõmmik             Kanepi     00:38:12 +06:44
 3. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:42:16 +10:48
 4. 12689 Iiris Mõttus              Ülenurme l 00:48:15 +16:47
 5. 18050 Merilin Laanjõe           LA Lepatri 00:55:00 +23:32
 6.     0 Madli Berta Kikerpill     Tartu      00:58:08 +26:40
 7. 18295 Liisa Avikson             Põlva      01:15:17 +43:49
MRO Rada (9): 11 KP 9.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   891 Priit Poopuu              JOKA       00:52:50
 2.  4107 Mait Mändmets             Rae        00:53:49 +00:59
 3.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:57:15 +04:25
 4.  1762 Enn Kukk                  LSF PT     01:04:00 +11:10
 5. 17347 Arne Tilk                 SK Serviti 01:16:10 +23:20
NRO Rada (9): 11 KP 9.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13286 Kristel Kõivo             Peko       01:21:05
 2. 10142 Getter Matto              Kobras     01:34:25 +13:20
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5104 Erik Jaaniso              TÜ         01:04:22 25p
 2.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:12:59 24p
 3. 18210 Margus Raud               Suusahullu 01:09:22 23p
 4.   740 Helle Mürk                Võru       01:16:58 20p
 5.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     00:50:28 19p
 6.   213 Saima Värton              Kobras     01:02:38 19p
 7.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      00:49:56 18p
 8.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:41:02 17p
 9.  2470 Jana Kink                 Kape       00:47:53 17p
10. 19607 Pille Arro                Nõo alevik 01:27:05 17p
11.  4312 Peeter Põder              Põlva      01:35:54 17p
12. 16686 Ulrika Eesmaa             Tartu Suus 01:45:26 17p
13. 10312 Taavi Nagel               Serviti    01:14:45 15p
14. 14863 Hugo Johannes Nurk        Tartu Raat 00:51:08 13p
15.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:06:54 13p
16.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu      01:01:37 12p
17. 14469 Hendrik Rull              MHG        00:42:45 11p
18. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:06:15 11p
19. 18682 Madis Umalas              Mehed Liik 01:26:29 11p
20. 20235 Merje Tikk                Tartu Ülik 01:18:48 10p
21. 18117 Kristofer Lupp            Võru       01:28:12 10p
22.  3978 Matis Pääslane            Ilves      00:45:03 9p
23. 14825 Villu Tabur               Sallendor  01:20:30 9p
24. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:26:53 9p
25. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:38:19 7p
26. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:39:27 7p
27. 14784 Grete Kellamäe            Põlva Spor 00:38:41 6p
28. 16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor 01:07:16 6p
29. 18641 Kristina Reinmets         Tartu Ülik 01:14:12 6p
30. 19626 Robert Taba               Ilves      00:29:20 4p
31. 19627 Erik Taba                 Ilves      00:29:28 4p
32. 11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl 01:13:56 4p
33. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:20:02 3p
34. 15856 Piret Joonas              Tartu linn 00:56:27 3p
35.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     00:03:28 1p
#1 Rada (M21E): 24 KP 8.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1493 Raido Mitt                Kobras    M21E     00:51:22
 2.  2510 Andreas Kraas             Tammed    M21E     00:56:25 +05:03
 3.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     00:57:43 +06:21
 4.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras    M21E     00:58:46 +07:24
 5.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     01:00:00 +08:38
 6.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M21E     01:02:10 +10:48
 7.  5142 Rene Post                 Kobras    M21E     01:02:27 +11:05
 8.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu     M21E     01:06:00 +14:38
 9. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     01:06:20 +14:58
10.  4891 Andres Hiiemäe            tartu     M21E     01:07:34 +16:12
11.  4978 Allar Kivil               LSF PT    M21E     01:10:00 +18:38
12.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:10:45 +19:23
13. 18376 Arvi Anton                Lähte ÜG  M21E     01:12:12 +20:50
14. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M21E     01:14:40 +23:18
15.  2013 Tõnu Ilves                Kape      M21E     01:20:19 +28:57
16.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:20:36 +29:14
17.  5929 Janek Orro                Võru      M21E     01:20:38 +29:16
18.   248 Tõnu Nurm                 Kobras    M21E     01:27:37 +36:15
19.  4393 Allan Roosimägi           Jõhvikas  M21E     01:27:44 +36:22
20.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:29:21 +37:59
21. 14809 Andres Nurk                         M21E     01:39:31 +48:09
22. 16083 Andres Saetalu            Tartu     M21E     02:13:21 +81:59
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 22 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3396 Mihkel Puusepp            Võru      M21A     00:48:57
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:52:38 +03:41
 3.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      00:55:39 +06:42
 4.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     00:57:21 +08:24
 5.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      00:57:55 +08:58
 6.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     00:59:40 +10:43
 7.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      01:00:25 +11:28
 8.  4945 Tarvo Kiudma              Tartu SK  M45      01:00:37 +11:40
 9.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:00:38 +11:41
10. 19681 Mart Koppel               Sangar    M40      01:00:42 +11:45
11.  6987 Sander Lembra             Võru      M18      01:01:02 +12:05
12.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     01:01:03 +12:06
13.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     01:02:13 +13:16
14.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      01:02:53 +13:56
15.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:03:07 +14:10
16.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:03:40 +14:43
16.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:03:40 +14:43
18.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      01:04:28 +15:31
19.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M40      01:04:35 +15:38
20.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:04:56 +15:59
21.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      01:07:13 +18:16
22.  8801 Ott Toomet                Tartu ÜlikM40      01:08:32 +19:35
23.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:09:09 +20:12
24.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      01:09:15 +20:18
25.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras    N21E     01:09:43 +20:46
26.  2176 Uko Bleive                Tartu     M40      01:10:15 +21:18
27.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:11:26 +22:29
28.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N21E     01:12:37 +23:40
29.  2670 Heleri Kivil              LSF PT    N21E     01:12:59 +24:02
30.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:15:21 +26:24
31.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M45      01:15:53 +26:56
32.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:17:42 +28:45
33. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM35      01:19:25 +30:28
34.  4484 Margret Zimmermann        Kape      N21E     01:20:49 +31:52
35. 15005 Mari Kaseväli             Otepää    N21E     01:20:56 +31:59
36.  1169 Tõnu Loog                 Kobras    M45      01:23:10 +34:13
37. 19690 Marko Teder               EMÜ       M21A     01:25:27 +36:30
38. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM40      01:25:52 +36:55
39.  4821 Erko Jakobson             Rotalia   M21A     01:27:22 +38:25
40. 18049 Madis Haug                AS Toftan M45      01:29:53 +40:56
41. 11646 Küllike Jaama             Peko      N21E     01:52:02 +63:05
#3 Rada (VIPP): 14 KP 6.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      VIPP     01:04:32
 2.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ        VIPP     01:07:28 +02:56
 3. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu ÜlikVIPP     01:11:34 +07:02
 4. 19310 Ove Tikk                  Castanea  VIPP     01:12:22 +07:50
 5. 17519 Janek Jõgis               Põlva linnVIPP     01:17:10 +12:38
 6. 14398 Alo Rull                  SA Tartu ÜVIPP     01:32:00 +27:28
 7.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:36:10 +31:38
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 18 KP 4.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  7776 Oliver Kütt               Ilves     M16      00:42:47
 2.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:45:21 +02:34
 3. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      00:47:24 +04:37
 4.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M16      00:50:44 +07:57
 5. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:51:31 +08:44
 6.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:52:08 +09:21
 7.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:52:48 +10:01
 8.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      00:52:51 +10:04
 9.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     00:54:41 +11:54
10.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      00:55:03 +12:16
11. 11543 Andres Vilgota            Tartu     M21B     00:57:44 +14:57
12.   141 Avo Veermäe               Ilves     M60      00:58:05 +15:18
13.   554 Renee Mõttus              Lehola    M21B     00:58:07 +15:20
14.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:59:36 +16:49
15. 12142 Margit Avikson            Kobras    N21A     01:03:14 +20:27
16. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:03:26 +20:39
17.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG       M21B     01:05:29 +22:42
18. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras    M16      01:06:11 +23:24
19.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21A     01:06:28 +23:41
20.  5691 Silja Olesk               Kobras    N18      01:08:15 +25:28
21.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:10:45 +27:58
22. 16257 Piret Värnomasing         Eesti VeepN21A     01:12:48 +30:01
23.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:13:06 +30:19
24.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:13:07 +30:20
25.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      01:13:29 +30:42
26.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      01:15:19 +32:32
27. 15012 Kristiina Himma           Võru      N18      01:16:37 +33:50
28. 15275 Ülle Hollo                Võru      N21A     01:16:40 +33:53
29.  2366 Melanie Olesk             Kobras    N18      01:17:50 +35:03
30.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      01:20:19 +37:32
31. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:20:45 +37:58
32. 13663 Katrin Gabrel             Tartu     N35      01:22:33 +39:46
33.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N40      01:24:26 +41:39
34. 15320 Aivar Halapuu             KreutzwaldM50      01:26:24 +43:37
35. 17989 Mart Linnus               Peko      M50      01:27:30 +44:43
36.  9621 Aivar Pärnpuu             Regio     M50      01:32:25 +49:38
37. 20240 Margus Mäll               GMP CLUBHOM21B     01:35:59 +53:12
38. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA      N45      01:36:35 +53:48
39. 15302 Ave Nurk                  Tartu SuusN40      01:49:21 +66:34
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70,N65): 15 KP 4.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     00:40:00
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape      VIPT     00:42:48 +02:48
 3.  7098 Kristiina Laht            Kape      VIPT     00:44:31 +04:31
 4.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:44:52 +04:52
 5. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    VIPT     00:49:02 +09:02
 6. 11713 Martin Sults              Kobras    VIPT     00:49:07 +09:07
 7.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:50:22 +10:22
 8.  7201 Sander Tomson             Kobras    VIPT     00:50:55 +10:55
 9.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPT     00:52:18 +12:18
10.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      00:54:41 +14:41
11.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     00:54:44 +14:44
12.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      00:56:34 +16:34
13.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:57:22 +17:22
14.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      00:58:13 +18:13
15.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:58:17 +18:17
16.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      01:00:44 +20:44
17.  5271 Marje Zernant             Tartu     VIPT     01:01:34 +21:34
18.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      01:02:49 +22:49
19.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:04:02 +24:02
20.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      01:04:08 +24:08
21. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      01:05:46 +25:46
22. 12817 Teele Eensaar             Tartu     VIPT     01:06:25 +26:25
23.  5272 Tiina-Maria Tali          Harju KEK N16      01:06:47 +26:47
24. 11784 Tiiu Serv                 Põlva     VIPT     01:08:51 +28:51
25. 13548 Anne Serv                 Põlva ÜG  VIPT     01:08:52 +28:52
26.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      01:10:16 +30:16
27.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      01:10:54 +30:54
28. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      01:12:04 +32:04
29.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:17:14 +37:14
30. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     01:18:15 +38:15
31. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:20:19 +40:19
32. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:20:47 +40:47
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 15 KP 3.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3820 Silver Rebenits           Kape      VIPL     00:34:26
 2.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     VIPL     00:35:01 +00:35
 3. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N14      00:36:58 +02:32
 4. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:39:27 +05:01
 5. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:39:28 +05:02
 6.  7620 Jaanika Kopli             Serviti SKVIPL     00:41:08 +06:42
 7.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPL     00:42:21 +07:55
 8.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu KarlM14      00:43:19 +08:53
 9. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:43:30 +09:04
10. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:45:11 +10:45
11. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:48:43 +14:17
12. 20119 Mirjam Nutov              Võru      VIPL     00:49:09 +14:43
13.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG       M14      00:52:06 +17:40
14. 20534 Koit Kolsar               Kobras    VIPL     00:52:07 +17:41
15. 12681 Kätlin Veber              PRIA      VIPL     00:53:16 +18:50
16.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      00:54:59 +20:33
17.  5043 Kristina Haug             Võru      N14      01:02:08 +27:42
18. 15503 Joonas Halapuu            Võru      M14      01:04:36 +30:10
19.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     01:09:11 +34:45
20.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linnVIPL     01:10:47 +36:21
21. 17659 Kairi Kivistik            Tartu     VIPL     01:15:42 +41:16
22.   915 Ergo Nõmmiste             Kape      VIPL     01:18:51 +44:25
23.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:21:00 +46:34
24. 16715 Külli Laks Vahemäe        Tartu     VIPL     01:25:01 +50:35
25. 16714 Jaan Laks                 Tartu     VIPL     01:25:08 +50:42
26. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru      M14      01:26:05 +51:39
27. 20487 Anu Kepler                õlva      VIPL     01:29:27 +55:01
28. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ NaisVIPL     01:29:46 +55:20
#7 Rada (M12,N12): 10 KP 2.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N12      00:32:18
 2. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:32:55 +00:37
 3. 12174 Austin Roose              Mart ReiniM12      00:34:25 +02:07
 4. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:37:17 +04:59
 5. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:39:22 +07:04
 6. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:48:57 +16:39
 7. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva SporN12      00:49:22 +17:04
 8. 20486 Aleksander Kepler         Põlva     M12      00:53:14 +20:56
 9. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      00:53:25 +21:07
10.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      00:57:14 +24:56
11. 10857 Olle Ilmar Jaama          Tartu     M12      00:57:43 +25:25
12. 15707 Karel Kuragin             Võru      M12      00:57:47 +25:29
13. 18432 Karmo Tisler              Võru      M12      01:00:51 +28:33
14. 16479 Kaisa Kuragin             Võru      N12      01:06:16 +33:58
15. 10315 Mari Linnus               Peko      N12      01:29:24 +57:06
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11300 Emil Eensaar              Tartu     M08      00:16:56
 2. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:18:39 +01:43
 3. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:20:08 +03:12
 4. 16221 Ainar Leedu               Laagri kooM10      00:20:27 +03:31
 5. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:20:47 +03:51
 6. 18653 Andri Kepler              Põlva SporM10      00:21:22 +04:26
 7. 10857 Olle Ilmar Jaama          Tartu     M10      00:22:26 +05:30
 8. 11240 Ralf Kivil                LSF PT    M08      00:29:14 +12:18
 9. 15058 Emily Vinne               Põlva SporN10      00:29:59 +13:03
10. 19313 Stefan Kivil              LSF PT    M08      00:31:28 +14:32
10. 16213 Gerda Kivil               LSF PT    N08      00:31:28 +14:32
12. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste LM08      00:33:02 +16:06
13. 17357 Osvald Nigola             Põlva SporM10      00:36:25 +19:29
14. 19597 Luisa  Nõmmik             Kanepi    N08      00:38:12 +21:16
15. 14781 Kristofer Raul Puri       Põlva SporM08      00:38:34 +21:38
16. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru      N08      00:42:16 +25:20
17. 19328 Pärtel Külvik             Kannikese M08      00:44:32 +27:36
18.  2180 Markus Zimmermann         Kape      M08      00:45:28 +28:32
19. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:45:30 +28:34
20. 12689 Iiris Mõttus              Ülenurme lN08      00:48:15 +31:19
21. 18041 Daniel Sibul              Põlva SporM10      00:54:33 +37:37
22.  4991 Samuel Kolsar             Põlva SporM10      00:54:45 +37:49
23. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva     N10      00:54:50 +37:54
24. 18050 Merilin Laanjõe           LA LepatriN08      00:55:00 +38:04
25. 19595 Liisa Toomet              Tartu linnN10      00:55:55 +38:59
26. 10236 Hugo Gregor Kikerpill     Tartu KatoM08      00:56:16 +39:20
27. 11917 Otto Georg Kikerpill      Tartu     M08      00:57:13 +40:17
28.     0 Madli Berta Kikerpill     Tartu     N08      00:58:08 +41:12
29. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine M10      01:10:26 +53:30
30. 18295 Liisa Avikson             Põlva     N08      01:15:17 +58:21
31. 16584 Timo Rebenits             Kape      M08      01:42:52 +85:56
#9 Rada (MRO,NRO): 11 KP 9.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   891 Priit Poopuu              JOKA      MRO      00:52:50
 2.  4107 Mait Mändmets             Rae       MRO      00:53:49 +00:59
 3.  2661 Indrek Mahla              Peko      MRO      00:57:15 +04:25
 4.  1762 Enn Kukk                  LSF PT    MRO      01:04:00 +11:10
 5. 17347 Arne Tilk                 SK ServitiMRO      01:16:10 +23:20
 6. 13286 Kristel Kõivo             Peko      NRO      01:21:05 +28:15
 7. 10142 Getter Matto              Kobras    NRO      01:34:25 +41:35

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 27.08.2013 20:44:54 Kobras