Põlva XXII teisipäevak,

3.09.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Kalle Ojasoo
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[N65] [NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]

M21E Rada (1): 23 KP 9.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves      00:55:33
 2.  2510 Andreas Kraas             Tammed     00:57:06 +01:33
 3.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:06:21 +10:48
 4.  3446 Tanel Mõttus              Võru       01:07:07 +11:34
 5.  5142 Rene Post                 Kobras     01:09:10 +13:37
 6.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:15:14 +19:41
 7.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:18:16 +22:43
 8.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:23:34 +28:01
 9.  4891 Andres Hiiemäe            Tartu      01:27:14 +31:41
10.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:45:02 +49:29
M18 Rada (2): 18 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6987 Sander Lembra             Võru       00:53:23
M21A Rada (2): 18 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras     00:43:38
 2.  4347 Tarmo Tolm                Orvand     00:48:40 +05:02
 3.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:52:00 +08:22
 4. 12087 Priit Tiganik             TTÜ        00:54:26 +10:48
 5.  2005 Pear Post                 Kobras     00:56:52 +13:14
 6.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:58:03 +14:25
 7.  7987 Marko Avikson             Kobras     01:01:35 +17:57
 8.  5728 Rimmo Rõõm                Ilves      01:02:39 +19:01
 9.  4821 Erko Jakobson             Rotalia    01:11:01 +27:23
M35 Rada (2): 18 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:46:34
 2.  9132 Björn Puna                Rotalia    00:53:09 +06:35
 3. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 01:01:05 +14:31
 4.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:01:29 +14:55
 5.  2673 Raivo Pehk                Põlva      01:20:25 +33:51
M40 Rada (2): 18 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1938 Raul Kangur               SOK        00:53:58
 2.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  00:54:55 +00:57
 3.  2176 Uko Bleive                Tartu      00:56:27 +02:29
 4.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:00:40 +06:42
 5.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:02:50 +08:52
 6.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:03:41 +09:43
 7. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:07:48 +13:50
 8.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:08:58 +15:00
M45 Rada (2): 18 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:48:41
 2.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:56:18 +07:37
 3.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:00:18 +11:37
 4.  5730 Allar Padari              HOK        01:01:11 +12:30
 5.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:01:15 +12:34
 6.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:06:57 +18:16
 7. 13065 Argo Laanemaa             Kaitsevägi 01:13:44 +25:03
 8.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     01:13:51 +25:10
 9.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:24:27 +35:46
10. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:27:18 +38:37
N21E Rada (2): 18 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:55:53
 2.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     00:57:09 +01:16
 3.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:00:48 +04:55
 4.  5025 Marianne Haug             Võru       01:05:48 +09:55
 5. 10194 Kadri Parts               Võru       01:25:18 +29:25
VIPP Rada (3): 15 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 00:53:02
 2.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ         00:53:43 +00:41
 3.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       00:56:05 +03:03
 4. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 01:00:13 +07:11
 5.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:06:20 +13:18
 6. 19310 Ove Tikk                  Castanea   01:08:29 +15:27
 7.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:45:55 +52:53
M16 Rada (4): 14 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    51 Kaarel Hendrik Zernant    OK Ilves   00:39:35
 2.  5729 Andres Rõõm               Ilves      00:44:44 +05:09
 3. 10140 Villu Serv                Kobras     00:52:19 +12:44
M21B Rada (4): 14 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3891 Peeter Lind               Kape       00:45:34
 2.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG        00:54:30 +08:56
M50 Rada (4): 14 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6770 Mart Külvik               Obinitsa   00:37:50
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:52:17 +14:27
 3. 14825 Villu Tabur               Sallendor  01:22:19 +44:29
M55 Rada (4): 14 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:02:45
 2. 20294 Heikki Susimaa            Helsinki   01:43:00 +40:15
M60 Rada (4): 14 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:39:56
 2.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:41:42 +01:46
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:49:49 +09:53
 4.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:50:17 +10:21
 5.   708 Rein Prank                Kape       01:02:15 +22:19
 6.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       01:02:53 +22:57
N18 Rada (4): 14 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4484 Margret Zimmermann        Kape       00:43:40
 2.  4448 Doris Kudre               Peko       00:52:03 +08:23
 3.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:03:54 +20:14
N21A Rada (4): 14 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:47:24
 2.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:49:08 +01:44
 3.  3900 Marili Zimmermann         Kape       00:52:45 +05:21
 4. 15005 Mari Kaseväli             Otepää     00:54:08 +06:44
 5. 16257 Piret Värnomasing         Eesti Veep 01:13:43 +26:19
N35 Rada (4): 14 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1301 Airi Alnek                Võru       00:49:41
 2. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     00:57:25 +07:44
N40 Rada (4): 14 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     00:58:20
 2.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:02:59 +04:39
 3.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:22:31 +24:11
N45 Rada (4): 14 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   213 Saima Värton              Kobras     00:44:36
 2.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:53:04 +08:28
 3.  3235 Anne Arold                Ilves      00:55:37 +11:01
 4. 16421 Epp Voitka                Võru       01:11:01 +26:25
VIPT Rada (5): 15 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:29:28
 2.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:35:41 +06:13
 3. 11713 Martin Sults              Kobras     00:37:27 +07:59
 4. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:38:29 +09:01
 5.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:39:56 +10:28
 6.  1104 Uve Nummert               Kape       00:46:54 +17:26
 7.  5271 Marje Zernant             Tartu      00:47:46 +18:18
 8.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:49:04 +19:36
 9.  5115 Tarmo Tüür                Tartu      00:49:28 +20:00
10.  4239 Katri Hirv                Võru       00:49:47 +20:19
11.  6105 Ene Laht                  Tartu      00:51:09 +21:41
12. 10195 Vampula Oper              Võru       01:06:32 +37:04
N16 Rada (5): 15 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5147 Emily Raudkepp            Peko       00:41:33
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:44:00 +02:27
 3.  4440 Liis Toomas               Peko       00:55:23 +13:50
N50 Rada (5): 15 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:43:40
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      00:52:18 +08:38
 3.  5017 Heli Viks                 Võru       00:53:11 +09:31
N55 Rada (5): 15 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:49:40
N60 Rada (5): 15 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:41:36
 2.  5012 Mare Leis                 Ilves      00:50:09 +08:33
 3.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   00:51:45 +10:09
 4.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:57:30 +15:54
M65 Rada (5): 15 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:43:53
 2.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:54:08 +10:15
M70 Rada (5): 15 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:40:02
 2.   676 Heino Mardiste            Kape       00:40:51 +00:49
 3.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:42:15 +02:13
 4.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   00:53:34 +13:32
 5.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:57:43 +17:41
 6.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:39:59 +59:57
N65 Rada (5): 15 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      00:51:12
 2.   146 Maie Abram                Ilves      00:56:58 +05:46
 3.   740 Helle Mürk                Võru       01:02:41 +11:29
 4. 10196 Maria Oper                Võru       01:05:41 +14:29
M14 Rada (6): 14 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16234 Hando Allmann             Võru       00:37:41
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:41:43 +04:02
 3.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG        00:45:45 +08:04
 4. 18117 Kristofer Lupp            Võru       00:49:09 +11:28
 5. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru       00:51:44 +14:03
 6. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:52:16 +14:35
M75 Rada (6): 14 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       00:56:53
 2.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:21:43 +24:50
VIPL Rada (6): 14 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:44:46
 2.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:45:18 +00:32
 3. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:45:30 +00:44
 4. 16456 Valeri Kuragin            Võru       00:52:03 +07:17
 5. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:52:16 +07:30
 6.   731 Maive Tõemäe              Peko       01:01:19 +16:33
 7.  4312 Peeter Põder              Põlva      01:01:33 +16:47
 8.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linn 01:01:36 +16:50
 9. 20119 Mirjam Nutov              Võru       01:05:43 +20:57
10. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA       01:06:22 +21:36
11.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:10:32 +25:46
12.     0 Marten Moro               Põlva      01:18:29 +33:43
13.     0 Karl Markus Jens          Põlva      01:18:30 +33:44
14. 19527 Kersti Liloson            Kobras     01:37:14 +52:28
N14 Rada (6): 14 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5043 Kristina Haug             Võru       00:58:05
 2. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     01:02:27 +04:22
M12 Rada (7): 11 KP 3.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:28:33
 2. 20486 Aleksander Kepler         Põlva      01:05:08 +36:35
 3. 18432 Karmo Tisler              Võru       01:15:57 +47:24
N12 Rada (7): 11 KP 3.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:29:17
 2. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:33:03 +03:46
 3. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva Spor 00:49:10 +19:53
 4. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:49:21 +20:04
M10 Rada (8): 7 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:17:56
 2. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva Spor 00:21:19 +03:23
M08 Rada (8): 7 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:26:26
 2.     0 Kristofer Puri            Kiuma      00:28:07 +01:41
 3. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste L 00:28:08 +01:42
 4. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:42:03 +15:37
 5. 17351 Timo Kudre                Peko       01:01:09 +34:43
N10 Rada (8): 7 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9327 Birgit Rõõm               Ilves      00:43:19
N08 Rada (8): 7 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16479 Kaisa Kuragin             Võru       00:39:40
 2. 20532 Emma Liisa Kepler         Põlva      00:54:21 +14:41
MRO Rada (9): 13 KP 6.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   891 Priit Poopuu              JOKA       00:34:25
 2.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:35:26 +01:01
 3.  4107 Mait Mändmets             Rae        00:36:06 +01:41
 4.  8646 Sander Mirme              Tartu      00:37:49 +03:24
 5.  1336 Ilo Suurmets              Kobras     00:44:34 +10:09
 6.  1503 Heigo Põld                Rae        00:47:40 +13:15
 7.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:55:30 +21:05
 8.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:57:09 +22:44
NRO Rada (9): 13 KP 6.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   911 Ingrit Kala               Peko       00:41:50
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:11:50 19p
 2.  3396 Mihkel Puusepp            Võru       00:41:29 17p
 3.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:01:52 17p
 4.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT     00:47:27 16p
 5.  1397 Margit Rõõm               Rakv       00:41:26 15p
 6.   706 Endel Remmet              Kape       00:43:41 15p
 7.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:38:15 14p
 8. 15393 Krista Kõlli              Võru       00:55:17 14p
 9. 18204 Joosep Aloel              TÜ         00:56:00 14p
10. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:08:38 14p
11.     0 Eter Änilane              Põlva      01:14:59 14p
12.     0 Elar Vanahunt             Põlva      01:15:00 14p
13.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     00:40:12 13p
14. 10142 Getter Matto              Kobras     00:51:39 13p
15. 14783 Karl Jürgen Pall          Kobras     00:54:00 13p
16. 16606 Liile Jõgi                WM         01:19:16 13p
17. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 00:38:44 12p
18.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      00:40:53 12p
19.  9621 Aivar Pärnpuu             Regio      01:11:37 12p
20.  5494 Vahur Meus                TÜ         00:35:37 11p
21. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:42:35 9p
22. 11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl 01:12:28 9p
23. 16478 Kersti Ilves              Võru       00:39:47 7p
24.  5241 Mehis Taevere             Katoliku k 00:41:11 7p
25. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:53:21 7p
26. 14468 Jasmiin Kraas             Tartu      00:56:15 5p
26. 19528 Jete Kraas                Tartu      00:56:15 5p
28.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:06:50 4p
#1 Rada (M21E): 23 KP 9.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     00:55:33
 2.  2510 Andreas Kraas             Tammed    M21E     00:57:06 +01:33
 3.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:06:21 +10:48
 4.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     01:07:07 +11:34
 5.  5142 Rene Post                 Kobras    M21E     01:09:10 +13:37
 6.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:15:14 +19:41
 7.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M21E     01:18:16 +22:43
 8.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:23:34 +28:01
 9.  4891 Andres Hiiemäe            Tartu     M21E     01:27:14 +31:41
10.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:45:02 +49:29
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 18 KP 6.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras    M21A     00:43:38
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:46:34 +02:56
 3.  4347 Tarmo Tolm                Orvand    M21A     00:48:40 +05:02
 4.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:48:41 +05:03
 5.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     00:52:00 +08:22
 6.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      00:53:09 +09:31
 7.  6987 Sander Lembra             Võru      M18      00:53:23 +09:45
 8.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      00:53:58 +10:20
 9. 12087 Priit Tiganik             TTÜ       M21A     00:54:26 +10:48
10.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M40      00:54:55 +11:17
11.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     00:55:53 +12:15
12.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:56:18 +12:40
13.  2176 Uko Bleive                Tartu     M40      00:56:27 +12:49
14.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     00:56:52 +13:14
15.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     00:57:09 +13:31
16.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     00:58:03 +14:25
17.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:00:18 +16:40
18.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      01:00:40 +17:02
19.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N21E     01:00:48 +17:10
20. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM35      01:01:05 +17:27
21.  5730 Allar Padari              HOK       M45      01:01:11 +17:33
22.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      01:01:15 +17:37
23.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:01:29 +17:51
24.  7987 Marko Avikson             Kobras    M21A     01:01:35 +17:57
25.  5728 Rimmo Rõõm                Ilves     M21A     01:02:39 +19:01
26.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      01:02:50 +19:12
27.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:03:41 +20:03
28.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:05:48 +22:10
29.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:06:57 +23:19
30. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM40      01:07:48 +24:10
31.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:08:58 +25:20
32.  4821 Erko Jakobson             Rotalia   M21A     01:11:01 +27:23
33. 13065 Argo Laanemaa             KaitsevägiM45      01:13:44 +30:06
34.  1169 Tõnu Loog                 Kobras    M45      01:13:51 +30:13
35.  2673 Raivo Pehk                Põlva     M35      01:20:25 +36:47
36.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M45      01:24:27 +40:49
37. 10194 Kadri Parts               Võru      N21E     01:25:18 +41:40
38. 18049 Madis Haug                AS Toftan M45      01:27:18 +43:40
#3 Rada (VIPP): 15 KP 6.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutVIPP     00:53:02
 2.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ        VIPP     00:53:43 +00:41
 3.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      VIPP     00:56:05 +03:03
 4. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu ÜlikVIPP     01:00:13 +07:11
 5.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring AVIPP     01:06:20 +13:18
 6. 19310 Ove Tikk                  Castanea  VIPP     01:08:29 +15:27
 7.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:45:55 +52:53
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 14 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  6770 Mart Külvik               Obinitsa  M50      00:37:50
 2.    51 Kaarel Hendrik Zernant    OK Ilves  M16      00:39:35 +01:45
 3.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:39:56 +02:06
 4.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      00:41:42 +03:52
 5.  4484 Margret Zimmermann        Kape      N18      00:43:40 +05:50
 6.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:44:36 +06:46
 7.  5729 Andres Rõõm               Ilves     M16      00:44:44 +06:54
 8.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:45:34 +07:44
 9.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:47:24 +09:34
10.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21A     00:49:08 +11:18
11.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      00:49:41 +11:51
12.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:49:49 +11:59
13.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:50:17 +12:27
14.  4448 Doris Kudre               Peko      N18      00:52:03 +14:13
15. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      00:52:17 +14:27
16. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:52:19 +14:29
17.  3900 Marili Zimmermann         Kape      N21A     00:52:45 +14:55
18.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      00:53:04 +15:14
19. 15005 Mari Kaseväli             Otepää    N21A     00:54:08 +16:18
20.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG       M21B     00:54:30 +16:40
21.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      00:55:37 +17:47
22. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      00:57:25 +19:35
23.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      00:58:20 +20:30
24.   708 Rein Prank                Kape      M60      01:02:15 +24:25
25.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:02:45 +24:55
26.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      01:02:53 +25:03
27.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      01:02:59 +25:09
28.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    N18      01:03:54 +26:04
29. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:11:01 +33:11
30. 16257 Piret Värnomasing         Eesti VeepN21A     01:13:43 +35:53
31. 14825 Villu Tabur               Sallendor M50      01:22:19 +44:29
32.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N40      01:22:31 +44:41
33. 20294 Heikki Susimaa            Helsinki  M55      01:43:00 +65:10
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70,N65): 15 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     00:29:28
 2.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     00:35:41 +06:13
 3. 11713 Martin Sults              Kobras    VIPT     00:37:27 +07:59
 4. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    VIPT     00:38:29 +09:01
 5.  4381 Indrek Jentson            Kape      VIPT     00:39:56 +10:28
 6.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:40:02 +10:34
 7.   676 Heino Mardiste            Kape      M70      00:40:51 +11:23
 8.  5147 Emily Raudkepp            Peko      N16      00:41:33 +12:05
 9.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:41:36 +12:08
10.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:42:15 +12:47
11.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      00:43:40 +14:12
12.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:43:53 +14:25
13. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      00:44:00 +14:32
14.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:46:54 +17:26
15.  5271 Marje Zernant             Tartu     VIPT     00:47:46 +18:18
16.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     00:49:04 +19:36
17.  5115 Tarmo Tüür                Tartu     VIPT     00:49:28 +20:00
18.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:49:40 +20:12
19.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPT     00:49:47 +20:19
20.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      00:50:09 +20:41
21.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPT     00:51:09 +21:41
22.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      00:51:12 +21:44
23.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      00:51:45 +22:17
24.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      00:52:18 +22:50
25.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      00:53:11 +23:43
26.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      00:53:34 +24:06
27.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      00:54:08 +24:40
28.  4440 Liis Toomas               Peko      N16      00:55:23 +25:55
29.   146 Maie Abram                Ilves     N65      00:56:58 +27:30
30.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      00:57:30 +28:02
31.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      00:57:43 +28:15
32.   740 Helle Mürk                Võru      N65      01:02:41 +33:13
33. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:05:41 +36:13
34. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:06:32 +37:04
35.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:39:59 +70:31
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 14 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16234 Hando Allmann             Võru      M14      00:37:41
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:41:43 +04:02
 3. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:44:46 +07:05
 4.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     VIPL     00:45:18 +07:37
 5. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:45:30 +07:49
 6.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG       M14      00:45:45 +08:04
 7. 18117 Kristofer Lupp            Võru      M14      00:49:09 +11:28
 8. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru      M14      00:51:44 +14:03
 9. 16456 Valeri Kuragin            Võru      VIPL     00:52:03 +14:22
10. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:52:16 +14:35
10. 15707 Karel Kuragin             Võru      M14      00:52:16 +14:35
12.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      00:56:53 +19:12
13.  5043 Kristina Haug             Võru      N14      00:58:05 +20:24
14.   731 Maive Tõemäe              Peko      VIPL     01:01:19 +23:38
15.  4312 Peeter Põder              Põlva     VIPL     01:01:33 +23:52
16.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linnVIPL     01:01:36 +23:55
17. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N14      01:02:27 +24:46
18. 20119 Mirjam Nutov              Võru      VIPL     01:05:43 +28:02
19. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA      VIPL     01:06:22 +28:41
20.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     01:10:32 +32:51
21.     0 Marten Moro               Põlva     VIPL     01:18:29 +40:48
22.     0 Karl Markus Jens          Põlva     VIPL     01:18:30 +40:49
23.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:21:43 +44:02
24. 19527 Kersti Liloson            Kobras    VIPL     01:37:14 +59:33
#7 Rada (M12,N12): 11 KP 3.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:28:33
 2. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:29:17 +00:44
 3. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N12      00:33:03 +04:30
 4. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva SporN12      00:49:10 +20:37
 5. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:49:21 +20:48
 6. 20486 Aleksander Kepler         Põlva     M12      01:05:08 +36:35
 7. 18432 Karmo Tisler              Võru      M12      01:15:57 +47:24
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 7 KP 2.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:17:56
 2. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva SporM10      00:21:19 +03:23
 3. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:26:26 +08:30
 4.     0 Kristofer Puri            Kiuma     M08      00:28:07 +10:11
 5. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste LM08      00:28:08 +10:12
 6. 16479 Kaisa Kuragin             Võru      N08      00:39:40 +21:44
 7. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:42:03 +24:07
 8.  9327 Birgit Rõõm               Ilves     N10      00:43:19 +25:23
 9. 20532 Emma Liisa Kepler         Põlva     N08      00:54:21 +36:25
10. 17351 Timo Kudre                Peko      M08      01:01:09 +43:13
#9 Rada (MRO,NRO): 13 KP 6.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   891 Priit Poopuu              JOKA      MRO      00:34:25
 2.  2661 Indrek Mahla              Peko      MRO      00:35:26 +01:01
 3.  4107 Mait Mändmets             Rae       MRO      00:36:06 +01:41
 4.  8646 Sander Mirme              Tartu     MRO      00:37:49 +03:24
 5.   911 Ingrit Kala               Peko      NRO      00:41:50 +07:25
 6.  1336 Ilo Suurmets              Kobras    MRO      00:44:34 +10:09
 7.  1503 Heigo Põld                Rae       MRO      00:47:40 +13:15
 8.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkMRO      00:55:30 +21:05
 9.  4314 Ago Käis                  Kobras    MRO      00:57:09 +22:44

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 3.09.2013 20:41:25 Kobras