Põlva XXIII teisipäevak, Janukjärve

10.09.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Tõnu Nurm
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [VABA]
[VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 25 KP 7.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves      01:03:33
 2.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:09:41 +06:08
 3. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:10:34 +07:01
 4.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:20:19 +16:46
 5.  8801 Ott Toomet                Tartu Ülik 01:24:41 +21:08
 6.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:29:16 +25:43
 7.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:33:51 +30:18
 8.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:42:51 +39:18
 9. 16083 Andres Saetalu            Tartu      02:12:19 +68:46
M18 Rada (2): 20 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG        01:25:47
M21A Rada (2): 20 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3396 Mihkel Puusepp            Võru       00:47:33
 2.   891 Priit Poopuu              JOKA       00:53:05 +05:32
 3. 12680 Mihkel Oviir              Alpiklubi  00:53:26 +05:53
 4.  2005 Pear Post                 Kobras     00:59:45 +12:12
 5.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:22:22 +34:49
M35 Rada (2): 20 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10226 Meelis Merenäkk           Tartu linn 00:48:41
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:52:17 +03:36
 3.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:59:23 +10:42
 4.   554 Renee Mõttus              Lehola     01:04:50 +16:09
 5.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:17:46 +29:05
M40 Rada (2): 20 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19681 Mart Koppel               Sangar     00:53:05
 2.  4962 Antti Roose               Kobras     00:55:01 +01:56
 3.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      00:57:40 +04:35
 4.  4437 Kristjan Leiger           Kape       00:59:51 +06:46
 5.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:01:24 +08:19
 6.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:05:17 +12:12
 7.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:11:16 +18:11
M45 Rada (2): 20 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:52:50
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:56:45 +03:55
 3.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:57:36 +04:46
 4.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:05:14 +12:24
 5.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:06:09 +13:19
 6.  3891 Peeter Lind               Kape       01:09:25 +16:35
 7.  2984 Anti Parik                Otepää     01:11:45 +18:55
 8. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:29:18 +36:28
N21E Rada (2): 20 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:56:38
 2.  5025 Marianne Haug             Võru       01:01:44 +05:06
 3. 15005 Mari Kaseväli             Otepää     01:12:10 +15:32
 4. 10194 Kadri Parts               Võru       01:15:40 +19:02
 5. 10575 Made Vares                Suusahullu 01:50:55 +54:17
VIPP Rada (3): 14 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ         00:52:58
 2.  7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik 01:01:13 +08:15
 3.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:11:15 +18:17
 4. 19310 Ove Tikk                  Castanea   01:14:47 +21:49
 5. 15834 Romas Vals                Tartu      01:15:11 +22:13
 6. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:17:09 +24:11
 7.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:18:47 +25:49
 8.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:42:44 +49:46
M16 Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10140 Villu Serv                Kobras     00:55:36
M21B Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu      01:08:35
 2. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 01:22:54 +14:19
M55 Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:37:27
M60 Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:52:01
 2.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       01:00:49 +08:48
 3.  1404 Ülo Needo                 Kobras     01:07:13 +15:12
 4.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:09:06 +17:05
 5.  1100 Lembit Nöps               Ilves      01:12:53 +20:52
N21A Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12142 Margit Avikson            Kobras     00:56:35
 2.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:59:54 +03:19
 3.  4213 Kaisa Kase                Tammed     01:20:45 +24:10
N35 Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1301 Airi Alnek                Võru       01:01:07
 2. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:06:04 +04:57
N40 Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:21:08
 2.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:23:25 +02:17
N45 Rada (4): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1487 Reet Johanson             Kobras     01:02:29
 2.   213 Saima Värton              Kobras     01:03:03 +00:34
 3.  4499 Kaie Konsap               Võru       01:12:45 +10:16
 4.  3235 Anne Arold                Ilves      01:21:54 +19:25
 5. 16421 Epp Voitka                Võru       01:29:16 +26:47
VIPT Rada (5): 16 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:43:31
 2. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:50:42 +07:11
 3.  4451 Arno Kurtmann             Põlva      00:51:05 +07:34
 4.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:53:04 +09:33
 5. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:58:21 +14:50
 6.  4381 Indrek Jentson            Kape       01:00:32 +17:01
 7. 11713 Martin Sults              Kobras     01:01:29 +17:58
 8.  1104 Uve Nummert               Kape       01:02:02 +18:31
 9.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    OK Ilves   01:02:08 +18:37
10.  5271 Marje Zernant             Tartu      01:03:20 +19:49
11.  6105 Ene Laht                  Tartu      01:04:59 +21:28
12. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:10:30 +26:59
13.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:15:25 +31:54
14. 12681 Kätlin Veber              PRIA       01:26:54 +43:23
15.  9621 Aivar Pärnpuu             Regio      01:27:05 +43:34
16. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA       01:27:24 +43:53
17. 10195 Vampula Oper              Võru       01:42:16 +58:45
N16 Rada (5): 16 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:53:35
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:59:39 +06:04
N50 Rada (5): 16 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:56:18
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:22:23 +26:05
 3.  5017 Heli Viks                 Võru       01:25:17 +28:59
N55 Rada (5): 16 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:59:11
N60 Rada (5): 16 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      01:04:26
 2.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:07:07 +02:41
 3.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:18:41 +14:15
 4.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:25:13 +20:47
N65 Rada (5): 16 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:18:06
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:24:38 +06:32
 3.   740 Helle Mürk                Võru       01:37:11 +19:05
 4. 10196 Maria Oper                Võru       01:42:16 +24:10
M65 Rada (5): 16 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:06:33
 2.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:12:57 +06:24
M70 Rada (5): 16 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   706 Endel Remmet              Kape       00:58:14
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape       01:00:04 +01:50
 3.  1064 Rudolf Mürk               Võru       01:07:56 +09:42
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:08:05 +09:51
 5.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:35:03 +36:49
 6.  4445 Sulev Piiri               Kobras     02:12:26 +74:12
M14 Rada (6): 12 KP 3.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18117 Kristofer Lupp            Võru       00:57:13
 2. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru       00:57:20 +00:07
M75 Rada (6): 12 KP 3.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       00:57:45
 2.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:07:15 +09:30
VIPL Rada (6): 12 KP 3.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:31:40
 2. 15073 Janika Matto              Viluste    00:31:44 +00:04
 3.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:34:01 +02:21
 4. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:36:35 +04:55
 5. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:37:21 +05:41
 6.  7620 Jaanika Kopli             Serviti SK 00:40:58 +09:18
 7. 15065 Jürgen-Johannes Jüriöö    Kaitseliit 00:41:46 +10:06
 8.  4312 Peeter Põder              Põlva      00:43:08 +11:28
 9.   925 Liivi Parik               Otepää     00:48:40 +17:00
10. 16606 Liile Jõgi                WM         00:49:05 +17:25
11.   731 Maive Tõemäe              Peko       00:50:37 +18:57
12.     0 Peter Änilane             Põlva      00:52:32 +20:52
13. 11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl 00:53:25 +21:45
14.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linn 00:53:42 +22:02
15.   915 Ergo Nõmmiste             Kape       01:09:38 +37:58
N14 Rada (6): 12 KP 3.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:46:04
M12 Rada (7): 12 KP 3.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:47:30
 2.  1435 Kerten Matto              Kobras     01:08:50 +21:20
 3. 18432 Karmo Tisler              Võru       01:19:21 +31:51
 4. 20486 Aleksander Kepler         Johannese  01:19:38 +32:08
N12 Rada (7): 12 KP 3.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:35:20
 2. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva Spor 00:44:35 +09:15
 3. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:44:48 +09:28
 4. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:55:39 +20:19
M10 Rada (8): 6 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:16:01
 2. 18041 Daniel Sibul              Põlva Spor 00:21:48 +05:47
 3. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva Spor 00:21:49 +05:48
 4. 18653 Andri Kepler              Põlva Spor 00:31:39 +15:38
 5. 18654 Peko Piirisild            Põlva Spor 00:31:52 +15:51
 6. 18045 Gregor Leis               Põlva Spor 00:31:59 +15:58
M08 Rada (8): 6 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste L 00:19:38
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:23:51 +04:13
 3. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:32:29 +12:51
 4. 14781 Kristofer Raul Puri       Põlva Spor 00:35:53 +16:15
 5. 18019 Erik Marten Zernant       Meelespea  00:42:25 +22:47
 6.     0 Pärt Kustav Tüür          Tartu      00:59:16 +39:38
N08 Rada (8): 6 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:29:28
 2. 19597 Luisa  Nõmmik             Kanepi     00:30:12 +00:44
 3. 12689 Iiris Mõttus              Ülenurme l 00:35:41 +06:13
 4. 20228 Harriet Koppel            Tartu Kesk 00:35:46 +06:18
 5. 13655 Mariann Zernant           lasteaed M 00:41:06 +11:38
 6. 20532 Emma Liisa Kepler         Johannese  00:48:38 +19:10
 7. 18295 Liisa Avikson             Põlva      00:58:06 +28:38
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:36:35 23p
 2.   460 Lembit Vassil             Ilves      01:27:20 21p
 3.  1938 Raul Kangur               SOK        00:52:21 20p
 4.   480 Tarvo Avaste              Tammed     00:56:29 20p
 5.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:04:03 20p
 6.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:02:52 19p
 7.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:08:57 19p
 8.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:24:08 19p
 9.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:03:42 18p
10.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       01:25:40 14p
11. 14825 Villu Tabur               Sallendor  01:08:30 13p
12.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:38:05 12p
13.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:21:59 12p
14.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:35:58 11p
15. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     00:50:21 11p
16.  4239 Katri Hirv                Võru       00:52:49 11p
17. 14784 Grete Kellamäe            Põlva Spor 01:13:23 11p
18. 20235 Merje Tikk                Tartu Ülik 00:55:27 10p
19. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:49:28 9p
20. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:50:14 9p
21. 19527 Kersti Liloson            Kobras     01:13:35 7p
22. 18505 Juta Valli                Võru       00:30:09 6p
23. 20217 Raivo Kreutzwald          Tartu      01:29:25 6p
24. 19322 Piret Kreutzwald          Tartu      01:29:28 6p
#1 Rada (M21E): 25 KP 7.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     01:03:33
 2.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:09:41 +06:08
 3. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     01:10:34 +07:01
 4.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M21E     01:20:19 +16:46
 5.  8801 Ott Toomet                Tartu ÜlikM21E     01:24:41 +21:08
 6.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:29:16 +25:43
 7.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:33:51 +30:18
 8.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:42:51 +39:18
 9. 16083 Andres Saetalu            Tartu     M21E     02:12:19 +68:46
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 20 KP 5.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3396 Mihkel Puusepp            Võru      M21A     00:47:33
 2. 10226 Meelis Merenäkk           Tartu linnM35      00:48:41 +01:08
 3.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:52:17 +04:44
 4.  1257 Tarmo Laht                Kape      M45      00:52:50 +05:17
 5. 19681 Mart Koppel               Sangar    M40      00:53:05 +05:32
 5.   891 Priit Poopuu              JOKA      M21A     00:53:05 +05:32
 7. 12680 Mihkel Oviir              Alpiklubi M21A     00:53:26 +05:53
 8.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      00:55:01 +07:28
 9.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     00:56:38 +09:05
10.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:56:45 +09:12
11.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:57:36 +10:03
12.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      00:57:40 +10:07
13.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      00:59:23 +11:50
14.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     00:59:45 +12:12
15.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      00:59:51 +12:18
16.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M40      01:01:24 +13:51
17.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     01:01:44 +14:11
18.   554 Renee Mõttus              Lehola    M35      01:04:50 +17:17
19.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:05:14 +17:41
20.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      01:05:17 +17:44
21.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:06:09 +18:36
22.  3891 Peeter Lind               Kape      M45      01:09:25 +21:52
23.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:11:16 +23:43
24.  2984 Anti Parik                Otepää    M45      01:11:45 +24:12
25. 15005 Mari Kaseväli             Otepää    N21E     01:12:10 +24:37
26. 10194 Kadri Parts               Võru      N21E     01:15:40 +28:07
27.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      01:17:46 +30:13
28.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:22:22 +34:49
29.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG       M18      01:25:47 +38:14
30. 18049 Madis Haug                AS Toftan M45      01:29:18 +41:45
31. 10575 Made Vares                SuusahulluN21E     01:50:55 +63:22
#3 Rada (VIPP): 14 KP 4.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ        VIPP     00:52:58
 2.  7052 Aivar Tarre               Tartu ÜlikVIPP     01:01:13 +08:15
 3.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    VIPP     01:11:15 +18:17
 4. 19310 Ove Tikk                  Castanea  VIPP     01:14:47 +21:49
 5. 15834 Romas Vals                Tartu     VIPP     01:15:11 +22:13
 6. 17519 Janek Jõgis               Põlva linnVIPP     01:17:09 +24:11
 7.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:18:47 +25:49
 8.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPP     01:42:44 +49:46
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 18 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:52:01
 2. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:55:36 +03:35
 3. 12142 Margit Avikson            Kobras    N21A     00:56:35 +04:34
 4.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21A     00:59:54 +07:53
 5.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      01:00:49 +08:48
 6.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      01:01:07 +09:06
 7.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      01:02:29 +10:28
 8.   213 Saima Värton              Kobras    N45      01:03:03 +11:02
 9. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:06:04 +14:03
10.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      01:07:13 +15:12
11.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu     M21B     01:08:35 +16:34
12.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      01:09:06 +17:05
13.  4499 Kaie Konsap               Võru      N45      01:12:45 +20:44
14.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      01:12:53 +20:52
15.  4213 Kaisa Kase                Tammed    N21A     01:20:45 +28:44
16.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      01:21:08 +29:07
17.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:21:54 +29:53
18. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu ÜlikM21B     01:22:54 +30:53
19.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:23:25 +31:24
20. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:29:16 +37:15
21.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:37:27 +45:26
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,N65,M65,M70): 16 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     00:43:31
 2. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    VIPT     00:50:42 +07:11
 3.  4451 Arno Kurtmann             Põlva     VIPT     00:51:05 +07:34
 4.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     00:53:04 +09:33
 5. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      00:53:35 +10:04
 6.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      00:56:18 +12:47
 7.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:58:14 +14:43
 8. 11708 Erik Bleive               Kobras    VIPT     00:58:21 +14:50
 9.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:59:11 +15:40
10. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      00:59:39 +16:08
11.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      01:00:04 +16:33
12.  4381 Indrek Jentson            Kape      VIPT     01:00:32 +17:01
13. 11713 Martin Sults              Kobras    VIPT     01:01:29 +17:58
14.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     01:02:02 +18:31
15.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    OK Ilves  VIPT     01:02:08 +18:37
16.  5271 Marje Zernant             Tartu     VIPT     01:03:20 +19:49
17.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      01:04:26 +20:55
18.  6105 Ene Laht                  Tartu     VIPT     01:04:59 +21:28
19.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      01:06:33 +23:02
20.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      01:07:07 +23:36
21.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      01:07:56 +24:25
22.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:08:05 +24:34
23. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     01:10:30 +26:59
24.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      01:12:57 +29:26
25.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     01:15:25 +31:54
26.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      01:18:06 +34:35
27.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      01:18:41 +35:10
28.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      01:22:23 +38:52
29.   146 Maie Abram                Ilves     N65      01:24:38 +41:07
30.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      01:25:13 +41:42
31.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      01:25:17 +41:46
32. 12681 Kätlin Veber              PRIA      VIPT     01:26:54 +43:23
33.  9621 Aivar Pärnpuu             Regio     VIPT     01:27:05 +43:34
34. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA      VIPT     01:27:24 +43:53
35.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      01:35:03 +51:32
36.   740 Helle Mürk                Võru      N65      01:37:11 +53:40
37. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:42:16 +58:45
37. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:42:16 +58:45
39.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      02:12:26 +88:55
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 12 KP 3.000km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:31:40
 2. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:31:44 +00:04
 3.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     VIPL     00:34:01 +02:21
 4. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:36:35 +04:55
 5. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:37:21 +05:41
 6.  7620 Jaanika Kopli             Serviti SKVIPL     00:40:58 +09:18
 7. 15065 Jürgen-Johannes Jüriöö    KaitseliitVIPL     00:41:46 +10:06
 8.  4312 Peeter Põder              Põlva     VIPL     00:43:08 +11:28
 9. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N14      00:46:04 +14:24
10.   925 Liivi Parik               Otepää    VIPL     00:48:40 +17:00
11. 16606 Liile Jõgi                WM        VIPL     00:49:05 +17:25
12.   731 Maive Tõemäe              Peko      VIPL     00:50:37 +18:57
13.     0 Peter Änilane             Põlva     VIPL     00:52:32 +20:52
14. 11918 Siiri Suursoo             Korp! IndlVIPL     00:53:25 +21:45
15.  5714 Külliki Kiviste           Tartu linnVIPL     00:53:42 +22:02
16. 18117 Kristofer Lupp            Võru      M14      00:57:13 +25:33
17. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru      M14      00:57:20 +25:40
18.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      00:57:45 +26:05
19.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:07:15 +35:35
20.   915 Ergo Nõmmiste             Kape      VIPL     01:09:38 +37:58
#7 Rada (M12,N12): 12 KP 3.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:35:20
 2. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva SporN12      00:44:35 +09:15
 3. 17668 Anete Saar                Põlva SporN12      00:44:48 +09:28
 4. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:47:30 +12:10
 5. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N12      00:55:39 +20:19
 6.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      01:08:50 +33:30
 7. 18432 Karmo Tisler              Võru      M12      01:19:21 +44:01
 8. 20486 Aleksander Kepler         Johannese M12      01:19:38 +44:18
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:16:01
 2. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste LM08      00:19:38 +03:37
 3. 18041 Daniel Sibul              Põlva SporM10      00:21:48 +05:47
 4. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva SporM10      00:21:49 +05:48
 5. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:23:51 +07:50
 6. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru      N08      00:29:28 +13:27
 7. 19597 Luisa  Nõmmik             Kanepi    N08      00:30:12 +14:11
 8. 18653 Andri Kepler              Põlva SporM10      00:31:39 +15:38
 9. 18654 Peko Piirisild            Põlva SporM10      00:31:52 +15:51
10. 18045 Gregor Leis               Põlva SporM10      00:31:59 +15:58
11. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:32:29 +16:28
12. 12689 Iiris Mõttus              Ülenurme lN08      00:35:41 +19:40
13. 20228 Harriet Koppel            Tartu KeskN08      00:35:46 +19:45
14. 14781 Kristofer Raul Puri       Põlva SporM08      00:35:53 +19:52
15. 13655 Mariann Zernant           lasteaed MN08      00:41:06 +25:05
16. 18019 Erik Marten Zernant       Meelespea M08      00:42:25 +26:24
17. 20532 Emma Liisa Kepler         Johannese N08      00:48:38 +32:37
18. 18295 Liisa Avikson             Põlva     N08      00:58:06 +42:05
19.     0 Pärt Kustav Tüür          Tartu     M08      00:59:16 +43:15

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 10.09.2013 20:37:41 Kobras