Põlva XXIV teisipäevak,Hatiku

17.09.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Ahti Bleive
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[N65] [NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]

M21E Rada (1): 24 KP 7.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9134 Marek Karm                Harju KEK  00:51:12
 2.  1326 Mati Tiit                 Ilves      00:53:19 +02:07
 3.  8646 Sander Mirme              Tartu      00:59:06 +07:54
 4.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu      00:59:44 +08:32
 5. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:02:13 +11:01
 5.  4962 Antti Roose               Kobras     01:02:13 +11:01
 7. 18376 Arvi Anton                Ilves      01:06:47 +15:35
 8.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:12:53 +21:41
 9.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:14:23 +23:11
10. 18716 Joosep Tammemäe                      01:16:39 +25:27
11.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:16:50 +25:38
12.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:18:54 +27:42
13. 11727 Jüri-Ott Salm             Tartu      01:24:49 +33:37
14. 16083 Andres Saetalu            Tartu      01:27:17 +36:05
15.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:35:37 +44:25
16.  5251 Hans Teearu               Otepää     01:56:10 +64:58
17.  2986 Karl Teearu               Otepää     01:56:12 +65:00
18. 10652 Martin Pettai             TÜ         02:10:45 +79:33
M18 Rada (2): 20 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5308 Kaarel Kree               HTG        01:18:52
 2.  4434 Kaspar Nummert            Kape       01:18:54 +00:02
M21A Rada (2): 20 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3396 Mihkel Puusepp            Võru       00:50:47
 2.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:57:21 +06:34
 3. 19690 Marko Teder               EMÜ        01:01:50 +11:03
 4.  2005 Pear Post                 Kobras     01:03:26 +12:39
 5. 16987 Meelis Burget             EÜS        01:04:48 +14:01
 6.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:09:43 +18:56
 6.  8226 Edith Eskor                          01:09:43 +18:56
 8.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT     01:09:46 +18:59
M35 Rada (2): 20 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:51:23
 2.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:55:17 +03:54
 3.  2673 Raivo Pehk                Põlva      01:14:47 +23:24
 4. 11645 Boris Meldre              Võru       01:27:49 +36:26
M40 Rada (2): 20 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6403 Ain Fjodorov              Rae        00:49:08
 2.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:00:23 +11:15
 3.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:01:26 +12:18
 4.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:02:07 +12:59
 5.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:04:50 +15:42
 6. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:05:25 +16:17
M45 Rada (2): 20 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:51:08
 2.  5730 Allar Padari              HOK        00:56:59 +05:51
 3.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:03:19 +12:11
 4.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:05:59 +14:51
 5. 13065 Argo Laanemaa             Kaitsevägi 01:14:21 +23:13
 6.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     01:15:48 +24:40
 7. 18210 Margus Raud               Suusahullu 01:17:23 +26:15
 8. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:20:51 +29:43
 9.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:24:13 +33:05
N21E Rada (2): 20 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5025 Marianne Haug             Võru       00:56:20
 2.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:57:45 +01:25
 3.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     00:58:33 +02:13
 4.  1065 Maret Vaher               Kobras     01:00:40 +04:20
 5.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:03:00 +06:40
 6. 10575 Made Vares                Suusahullu 01:31:47 +35:27
VIPP Rada (3): 14 KP 5.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19310 Ove Tikk                  Castanea   00:51:18
 2. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 00:52:31 +01:13
 3.  5691 Silja Olesk               Kobras     00:53:37 +02:19
 4.  7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik 00:57:41 +06:23
 5. 17990 Liisa Puusepp             Võru       00:58:30 +07:12
 6. 14825 Villu Tabur               Sallendor  01:03:44 +12:26
 7.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:06:33 +15:15
 8.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:06:48 +15:30
 9. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:10:04 +18:46
10. 20535 Kerli Prants                         01:48:02 +56:44
M16 Rada (4): 15 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:47:11
 2. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras     01:00:57 +13:46
M21B Rada (4): 15 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11543 Andres Vilgota            Tartu      00:53:39
 2.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:53:45 +00:06
 3.  8801 Ott Toomet                Tartu Ülik 00:54:41 +01:02
 4.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu      00:58:13 +04:34
 5.  1615 Ürjo Raitar               Tartu      01:11:34 +17:55
 6.  4951 Arno Kits                 Tartu PP   01:50:17 +56:38
M50 Rada (4): 15 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2337 Airet Kolk                Rae        00:49:02
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:09:04 +20:02
M55 Rada (4): 15 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5078 Toivo Põld                Saint Goba 00:59:29
 2.  1172 Jüri Merirand             Tõrva      00:59:32 +00:03
 3.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:13:47 +14:18
M60 Rada (4): 15 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:46:19
 2.  1404 Ülo Needo                 Kobras     00:52:31 +06:12
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:54:35 +08:16
 4.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:06:17 +19:58
 5.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       01:08:22 +22:03
N21A Rada (4): 15 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:51:19
 2.  1161 Piia Avaste               Tammed     01:06:51 +15:32
 3. 16257 Piret Värnomasing         Eesti Veep 01:09:50 +18:31
N35 Rada (4): 15 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:12:00
N40 Rada (4): 15 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:04:10
 2.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:06:18 +02:08
N45 Rada (4): 15 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:56:09
 2.   213 Saima Värton              Kobras     00:56:18 +00:09
 3.  4499 Kaie Konsap               Võru       01:00:23 +04:14
 4. 16421 Epp Voitka                Võru       01:00:28 +04:19
 5.  3235 Anne Arold                Ilves      01:12:16 +16:07
VIPT Rada (5): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:27:45
 2.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       00:29:37 +01:52
 3.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 00:30:46 +03:01
 4. 14842 Kevin Jaaska              Kobras     00:34:01 +06:16
 5.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:35:44 +07:59
 6.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:37:55 +10:10
 7.  4451 Arno Kurtmann             Põlva      00:38:42 +10:57
 8. 11788 Esko Vanahunt             Kobras     00:39:42 +11:57
 9. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:39:46 +12:01
10.  1104 Uve Nummert               Kape       00:41:16 +13:31
11.  4239 Katri Hirv                Võru       00:42:13 +14:28
12.  5271 Marje Zernant             Tartu      00:43:52 +16:07
13.  7620 Jaanika Kopli             Serviti SK 00:46:36 +18:51
14.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:48:28 +20:43
15. 11300 Emil Eensaar              Tartu      00:51:48 +24:03
16. 12817 Teele Eensaar             Tartu      00:51:49 +24:04
17. 10195 Vampula Oper              Võru       00:52:57 +25:12
18. 15393 Krista Kõlli              Võru       00:58:00 +30:15
N16 Rada (5): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:36:15
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:36:27 +00:12
N50 Rada (5): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:51:53
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      00:57:12 +05:19
N55 Rada (5): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:42:30
N60 Rada (5): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:38:44
 2.  5012 Mare Leis                 Ilves      00:46:08 +07:24
 3.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:49:58 +11:14
 4.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   00:53:21 +14:37
M65 Rada (5): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:42:28
 2.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:46:15 +03:47
M70 Rada (5): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:41:38
 2.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:46:01 +04:23
 3.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   00:46:42 +05:04
 4.   706 Endel Remmet              Kape       00:47:41 +06:03
 5.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:53:28 +11:50
 6.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:17:13 +35:35
N65 Rada (5): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      00:47:10
 2.   146 Maie Abram                Ilves      00:50:10 +03:00
 3. 10196 Maria Oper                Võru       00:52:43 +05:33
 4.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      00:53:01 +05:51
 5.   740 Helle Mürk                Võru       00:58:03 +10:53
M75 Rada (6): 12 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:06:34
VIPL Rada (6): 12 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12681 Kätlin Veber              PRIA       00:42:40
 2. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:47:00 +04:20
 3. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:47:58 +05:18
 4.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:49:49 +07:09
 5.  9621 Aivar Pärnpuu             Regio      00:55:21 +12:41
 6. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA       00:55:53 +13:13
 7. 19622 Signe Pruul               PRIA       00:55:56 +13:16
 8. 19736 Liili Vatsar              PRIA       00:55:59 +13:19
 9.  4312 Peeter Põder              Põlva      01:00:16 +17:36
10.  7617 Helian Bleive             Põlva Ühis 01:09:03 +26:23
11. 17359 Liis Urman                Kobras     01:09:11 +26:31
12.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:11:45 +29:05
13.   915 Ergo Nõmmiste             Kape       01:18:35 +35:55
N14 Rada (6): 12 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     01:00:58
M12 Rada (7): 7 KP 2.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:20:55
 2. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru       00:25:52 +04:57
 3. 20486 Aleksander Kepler         Johannese  00:31:31 +10:36
 4. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  00:34:40 +13:45
 5.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:45:23 +24:28
 6. 18432 Karmo Tisler              Võru       00:49:36 +28:41
N12 Rada (7): 7 KP 2.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:22:37
 2. 17668 Anete Saar                Kobras     00:23:51 +01:14
 3. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:27:49 +05:12
 4. 16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor 00:36:39 +14:02
M10 Rada (8): 6 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva Spor 00:16:09
 2. 18041 Daniel Sibul              Põlva Spor 00:16:13 +00:04
 3. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:17:47 +01:38
 4. 18654 Peko Piirisild            Põlva Spor 00:19:22 +03:13
 5. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:19:53 +03:44
 6. 18653 Andri Kepler              Põlva Spor 00:21:27 +05:18
 7.  4991 Samuel Kolsar             Põlva Spor 00:21:50 +05:41
M08 Rada (8): 6 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste L 00:18:05
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:18:14 +00:09
 3. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:34:42 +16:37
 4. 18019 Erik Marten Zernant       Meelespea  00:40:05 +22:00
N08 Rada (8): 6 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19597 Luisa  Nõmmik             Kanepi     00:25:24
 2. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu      00:33:15 +07:51
 3. 20532 Emma Liisa Kepler         Johannese  00:33:57 +08:33
 4. 13655 Mariann Zernant           lasteaed M 00:39:17 +13:53
MRO Rada (9): 12 KP 8.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:43:05
 2.   891 Priit Poopuu              JOKA       00:47:34 +04:29
 3.  1938 Raul Kangur               Peko       00:47:52 +04:47
 4. 13451 Jano? Nikopensius         AARAIN     00:49:49 +06:44
 5.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 01:04:35 +21:30
 6.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:05:19 +22:14
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10140 Villu Serv                Kobras     00:56:03 24p
 2. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK     01:43:53 21p
 3.  1938 Raul Kangur               Peko       00:50:16 19p
 4.  8999 Tarmo Vist                Mooste Juh 00:53:07 19p
 5. 13787 Raimo Lust                TTÜ Tartu  01:16:37 19p
 6. 15005 Mari Kaseväli             Otepää     01:16:45 19p
 7.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:20:09 19p
 8.  5397 Targo Tennisberg          Tartu      01:23:10 19p
 9.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:05:36 18p
10.  4821 Erko Jakobson             Rotalia    01:15:25 18p
11.     0 Märt Hõlst                Saverna No 01:34:11 18p
12.  3797 Kerstin Uiboupin          Võru       00:59:10 17p
13.     0 Arti Arula                Laheda Noo 01:05:10 17p
14.     0 Meelis Oru                Laheda Noo 01:05:13 17p
15.     0 Targo Tintso              Laheda Noo 01:05:15 17p
16.  3891 Peeter Lind               Kape       00:55:52 16p
17.     0 Margo Saarna              Laheda Noo 01:05:13 16p
18.  2366 Melanie Olesk             Kobras     01:11:59 16p
19.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:07:44 15p
20.   141 Avo Veermäe               Ilves      00:54:54 14p
21.     0 Maiken Mägi               Laheda Kod 00:57:19 14p
22.     0 Ainika Mägi               Laheda Juh 00:57:41 14p
23.     0 Malle Mägi                Vastse-Kuu 00:57:42 14p
24.     0 Peter Gabriel Änilane     Intsikurmu 00:55:01 13p
25.     0 Jürgen-Johannes Jüriöö    Intsikurmu 00:55:08 13p
26.     0 Raul Kübard               Laheda Noo 00:41:52 12p
27.     0 Tamur Ostra               Lahenda No 00:41:59 12p
28.     0 Mart Haavistu             Laheda Noo 00:42:08 12p
29.     0 Marten Moro               Intsikurmu 00:55:16 12p
30. 19122 Sander Lepik              TKiG       00:40:46 11p
31. 18274 Kirke Maria Lepik         MHG        00:40:54 11p
32. 16651 Maris Lepik               Kobras     00:40:55 11p
33.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:51:04 11p
34.     0 Ats Varul                 Saverna No 00:55:21 11p
35.     0 Sandra Sumberg            Saverna Ko 00:55:36 11p
36.     0 Nele-Liis Väise           Saverna Ko 00:55:37 11p
37.     0 Lota-Loviisa Rohtla       Põlva Kodu 00:57:43 11p
38.     0 Merit Kollom              Põlva Kodu 00:57:52 11p
39.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:45:21 11p
40.     0 Jaan Haavistu             Lahenda No 00:41:30 10p
41.  5043 Kristina Haug             Võru       00:39:23 9p
42.     0 Saidi Tammeorg            Saverna ju 00:45:14 9p
43.     0 Tarmo Haljak              Kõlleste J 00:45:17 9p
44.     0 Kristiina Jatsenstsuk     Saverna Ko 00:56:30 9p
44.     0 Andra Hõim                Saverna Ko 00:56:30 9p
46.     0 Pilleriin Pukk            Saverna Ko 00:56:41 9p
47.     0 Brigitta Paal             Saverna Ko 00:56:50 9p
47.     0 Nele-Liis Pukk            Saverna Ko 00:56:50 9p
49.     0 Laura Orav                Saverna Ko 00:57:10 9p
50.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:26:55 9p
51. 18212 Peeter Liivamägi          Kambja     01:28:51 9p
52.     0 Diana Algus               Mooste Kod 01:04:02 8p
53.     0 Laura Ojamaa              Mooste Kod 01:04:06 8p
54.     0 Helenor Tens              Vastse-Kuu 01:11:38 8p
55.     0 Elis Ehrlich              Vastse-Kuu 01:11:42 8p
56.     0 Tormi Säärits             Saverna No 01:17:23 8p
57.     0 Margus-Steven-Andreas ... Saverna No 01:17:25 8p
58.     0 Markkus-Mauno Hõlst       Saverna No 01:17:27 8p
59.     0 Edgar Kuld                Saverna No 01:17:34 8p
60.     0 Kristel Kaun              Võru       00:39:18 7p
61.     0 Andreas Korju             Kõlleste N 00:56:16 7p
62.     0 Elo Meriste               Vastse-Kuu 00:56:21 7p
63.     0 Janek Oja                 Kõlleste N 00:56:29 7p
64.     0 Estriin Arcos Haabma      Vastse-Kuu 00:56:33 7p
65.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:17:42 6p
66. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:25:56 6p
67. 19322 Piret Kreutzwald          Tartu      00:32:57 6p
68. 14781 Kristofer Raul Puri       Põlva Spor 00:52:24 6p
69.     0 Taavi Hansenberg          Saverna No 00:54:02 6p
70.     0 Silver Haar               Saverna No 00:54:16 6p
71.     0 Erik-Villem Lehtmäe       Saverna No 00:54:26 6p
72.     0 Maria Tammleht            Ahja Kodut 01:14:01 6p
73.     0 Angela Puur               Ahja Kodut 01:14:29 6p
74.     0 Dagni Loid                Ahja Kodut 01:14:30 6p
74.     0 Piret Palm                Ahja Juht  01:14:30 6p
76. 19312 Enar Tikk                 TKHK       00:20:24 5p
77. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:28:35 4p
78.     0 Artur Saarna              Laheda Noo 00:58:33 4p
79.     0 Liisbeth Michelson        Kõlleste K 01:10:03 4p
80.     0 Andra Tennosaar           Kõlleste K 01:10:09 4p
81.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    OK Ilves   00:36:04 3p
82.     0 Rosalya Lutsberg          Laheda Kod 00:48:01 3p
83.     0 Egert Ehrlich             Vastse-Kuu 00:58:50 3p
84.     0 Johan Birjuk              Vastse-Kuu 00:59:05 3p
85.     0 Kata Kindsigo             Kõlleste K 01:08:14 3p
86.     0 Keithlin Michelson        Kõlleste K 01:08:24 3p
87.   498 Kalle Ojasoo              Kobras     00:20:56 2p
88.     0 Aigar Blohhin             Lahenda No 00:47:42 2p
88.     0 Raiko Kõrgekivi           Laheda Noo 00:47:42 2p
90.     0 Karl Kalm                 Vastse-Kuu 00:59:23 2p
91.     0 Tagmar Lill               Vastse-Kuu 00:59:24 2p
#1 Rada (M21E): 24 KP 7.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  9134 Marek Karm                Harju KEK M21E     00:51:12
 2.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     00:53:19 +02:07
 3.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     00:59:06 +07:54
 4.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu     M21E     00:59:44 +08:32
 5. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M21E     01:02:13 +11:01
 5.  4962 Antti Roose               Kobras    M21E     01:02:13 +11:01
 7. 18376 Arvi Anton                Ilves     M21E     01:06:47 +15:35
 8.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:12:53 +21:41
 9.   248 Tõnu Nurm                 Kobras    M21E     01:14:23 +23:11
10. 18716 Joosep Tammemäe                     M21E     01:16:39 +25:27
11.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:16:50 +25:38
12.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M21E     01:18:54 +27:42
13. 11727 Jüri-Ott Salm             Tartu     M21E     01:24:49 +33:37
14. 16083 Andres Saetalu            Tartu     M21E     01:27:17 +36:05
15.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:35:37 +44:25
16.  5251 Hans Teearu               Otepää    M21E     01:56:10 +64:58
17.  2986 Karl Teearu               Otepää    M21E     01:56:12 +65:00
18. 10652 Martin Pettai             TÜ        M21E     02:10:45 +79:33
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 20 KP 6.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M40      00:49:08
 2.  3396 Mihkel Puusepp            Võru      M21A     00:50:47 +01:39
 3.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:51:08 +02:00
 4.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:51:23 +02:15
 5.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      00:55:17 +06:09
 6.  5025 Marianne Haug             Võru      N21E     00:56:20 +07:12
 7.  5730 Allar Padari              HOK       M45      00:56:59 +07:51
 8.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     00:57:21 +08:13
 9.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     00:57:45 +08:37
10.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     00:58:33 +09:25
11.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:00:23 +11:15
12.  1065 Maret Vaher               Kobras    N21E     01:00:40 +11:32
13.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      01:01:26 +12:18
14. 19690 Marko Teder               EMÜ       M21A     01:01:50 +12:42
15.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      01:02:07 +12:59
16.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N21E     01:03:00 +13:52
17.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      01:03:19 +14:11
18.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:03:26 +14:18
19. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     01:04:48 +15:40
20.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M40      01:04:50 +15:42
21. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM40      01:05:25 +16:17
22.  2012 Raul Olesk                Kobras    M45      01:05:59 +16:51
23.  8226 Edith Eskor                         M21A     01:09:43 +20:35
23.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:09:43 +20:35
25.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT    M21A     01:09:46 +20:38
26. 13065 Argo Laanemaa             KaitsevägiM45      01:14:21 +25:13
27.  2673 Raivo Pehk                Põlva     M35      01:14:47 +25:39
28.  1169 Tõnu Loog                 Kobras    M45      01:15:48 +26:40
29. 18210 Margus Raud               SuusahulluM45      01:17:23 +28:15
30.  5308 Kaarel Kree               HTG       M18      01:18:52 +29:44
31.  4434 Kaspar Nummert            Kape      M18      01:18:54 +29:46
32. 18049 Madis Haug                AS Toftan M45      01:20:51 +31:43
33.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M45      01:24:13 +35:05
34. 11645 Boris Meldre              Võru      M35      01:27:49 +38:41
35. 10575 Made Vares                SuusahulluN21E     01:31:47 +42:39
#3 Rada (VIPP): 14 KP 5.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 19310 Ove Tikk                  Castanea  VIPP     00:51:18
 2. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu ÜlikVIPP     00:52:31 +01:13
 3.  5691 Silja Olesk               Kobras    VIPP     00:53:37 +02:19
 4.  7052 Aivar Tarre               Tartu ÜlikVIPP     00:57:41 +06:23
 5. 17990 Liisa Puusepp             Võru      VIPP     00:58:30 +07:12
 6. 14825 Villu Tabur               Sallendor VIPP     01:03:44 +12:26
 7.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring AVIPP     01:06:33 +15:15
 8.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     VIPP     01:06:48 +15:30
 9. 17519 Janek Jõgis               Põlva linnVIPP     01:10:04 +18:46
10. 20535 Kerli Prants                        VIPP     01:48:02 +56:44
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 15 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:46:19
 2. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      00:47:11 +00:52
 3.  2337 Airet Kolk                Rae       M50      00:49:02 +02:43
 4.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:51:19 +05:00
 5.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      00:52:31 +06:12
 6. 11543 Andres Vilgota            Tartu     M21B     00:53:39 +07:20
 7.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     00:53:45 +07:26
 8.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:54:35 +08:16
 9.  8801 Ott Toomet                Tartu ÜlikM21B     00:54:41 +08:22
10.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      00:56:09 +09:50
11.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:56:18 +09:59
12.  5239 Rain Jaaksoo              Tartu     M21B     00:58:13 +11:54
13.  5078 Toivo Põld                Saint GobaM55      00:59:29 +13:10
14.  1172 Jüri Merirand             Tõrva     M55      00:59:32 +13:13
15.  4499 Kaie Konsap               Võru      N45      01:00:23 +14:04
16. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      01:00:28 +14:09
17. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras    M16      01:00:57 +14:38
18.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:04:10 +17:51
19.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      01:06:17 +19:58
20.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      01:06:18 +19:59
21.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21A     01:06:51 +20:32
22.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      M60      01:08:22 +22:03
23. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      01:09:04 +22:45
24. 16257 Piret Värnomasing         Eesti VeepN21A     01:09:50 +23:31
25.  1615 Ürjo Raitar               Tartu     M21B     01:11:34 +25:15
26. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:12:00 +25:41
27.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:12:16 +25:57
28.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:13:47 +27:28
29.  4951 Arno Kits                 Tartu PP  M21B     01:50:17 +63:58
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70,N65): 11 KP 3.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     00:27:45
 2.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      VIPT     00:29:37 +01:52
 3.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkVIPT     00:30:46 +03:01
 4. 14842 Kevin Jaaska              Kobras    VIPT     00:34:01 +06:16
 5.  4381 Indrek Jentson            Kape      VIPT     00:35:44 +07:59
 6. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      00:36:15 +08:30
 7. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      00:36:27 +08:42
 8.  3820 Silver Rebenits           Kape      VIPT     00:37:55 +10:10
 9.  4451 Arno Kurtmann             Põlva     VIPT     00:38:42 +10:57
10.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:38:44 +10:59
11. 11788 Esko Vanahunt             Kobras    VIPT     00:39:42 +11:57
12. 11708 Erik Bleive               Kobras    VIPT     00:39:46 +12:01
13.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:41:16 +13:31
14.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:41:38 +13:53
15.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPT     00:42:13 +14:28
16.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:42:28 +14:43
17.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:42:30 +14:45
18.  5271 Marje Zernant             Tartu     VIPT     00:43:52 +16:07
19.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:46:01 +18:16
20.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      00:46:08 +18:23
21.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      00:46:15 +18:30
22.  7620 Jaanika Kopli             Serviti SKVIPT     00:46:36 +18:51
23.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      00:46:42 +18:57
24.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N65      00:47:10 +19:25
25.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:47:41 +19:56
26.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     00:48:28 +20:43
27.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      00:49:58 +22:13
28.   146 Maie Abram                Ilves     N65      00:50:10 +22:25
29. 11300 Emil Eensaar              Tartu     VIPT     00:51:48 +24:03
30. 12817 Teele Eensaar             Tartu     VIPT     00:51:49 +24:04
31.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      00:51:53 +24:08
32. 10196 Maria Oper                Võru      N65      00:52:43 +24:58
33. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     00:52:57 +25:12
34.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves     N65      00:53:01 +25:16
35.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      00:53:21 +25:36
36.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      00:53:28 +25:43
37.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      00:57:12 +29:27
38. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     00:58:00 +30:15
39.   740 Helle Mürk                Võru      N65      00:58:03 +30:18
40.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      01:17:13 +49:28
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 12 KP 3.900km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 12681 Kätlin Veber              PRIA      VIPL     00:42:40
 2. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:47:00 +04:20
 3. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:47:58 +05:18
 4.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     VIPL     00:49:49 +07:09
 5.  9621 Aivar Pärnpuu             Regio     VIPL     00:55:21 +12:41
 6. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA      VIPL     00:55:53 +13:13
 7. 19622 Signe Pruul               PRIA      VIPL     00:55:56 +13:16
 8. 19736 Liili Vatsar              PRIA      VIPL     00:55:59 +13:19
 9.  4312 Peeter Põder              Põlva     VIPL     01:00:16 +17:36
10. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N14      01:00:58 +18:18
11.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      01:06:34 +23:54
12.  7617 Helian Bleive             Põlva ÜhisVIPL     01:09:03 +26:23
13. 17359 Liis Urman                Kobras    VIPL     01:09:11 +26:31
14.  7051 Vambola Kisand            Tartu     VIPL     01:11:45 +29:05
15.   915 Ergo Nõmmiste             Kape      VIPL     01:18:35 +35:55
#7 Rada (M12,N12): 7 KP 2.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:20:55
 2. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:22:37 +01:42
 3. 17668 Anete Saar                Kobras    N12      00:23:51 +02:56
 4. 17966 Tõnis Jäädmaa             Võru      M12      00:25:52 +04:57
 5. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N12      00:27:49 +06:54
 6. 20486 Aleksander Kepler         Johannese M12      00:31:31 +10:36
 7. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      00:34:40 +13:45
 8. 16238 Kristiin Kalle            Põlva SporN12      00:36:39 +15:44
 9.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      00:45:23 +24:28
10. 18432 Karmo Tisler              Võru      M12      00:49:36 +28:41
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva SporM10      00:16:09
 2. 18041 Daniel Sibul              Põlva SporM10      00:16:13 +00:04
 3. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:17:47 +01:38
 4. 18632 Hendrik Bleive            Mammaste LM08      00:18:05 +01:56
 5. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:18:14 +02:05
 6. 18654 Peko Piirisild            Põlva SporM10      00:19:22 +03:13
 7. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:19:53 +03:44
 8. 18653 Andri Kepler              Põlva SporM10      00:21:27 +05:18
 9.  4991 Samuel Kolsar             Põlva SporM10      00:21:50 +05:41
10. 19597 Luisa  Nõmmik             Kanepi    N08      00:25:24 +09:15
11. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu     N08      00:33:15 +17:06
12. 20532 Emma Liisa Kepler         Johannese N08      00:33:57 +17:48
13. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:34:42 +18:33
14. 13655 Mariann Zernant           lasteaed MN08      00:39:17 +23:08
15. 18019 Erik Marten Zernant       Meelespea M08      00:40:05 +23:56
#9 Rada (MRO,NRO): 12 KP 8.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2661 Indrek Mahla              Peko      MRO      00:43:05
 2.   891 Priit Poopuu              JOKA      MRO      00:47:34 +04:29
 3.  1938 Raul Kangur               Peko      MRO      00:47:52 +04:47
 4. 13451 Jano? Nikopensius         AARAIN    MRO      00:49:49 +06:44
 5.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkMRO      01:04:35 +21:30
 6.  4314 Ago Käis                  Kobras    MRO      01:05:19 +22:14

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 17.09.2013 22:09:58 Kobras