Põlva XXV teisipäevak, Mammaste

24.09.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Nikolai Järveoja
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[N65] [NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]

M21E Rada (1): 23 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Nikitin Ivanov            Pskov      00:45:49
 2.     0 Ivars Klavins             ozons      00:49:33 +03:44
 3. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 00:50:09 +04:20
 4.  8646 Sander Mirme              Tartu      00:50:29 +04:40
 5. 17048 Andres Saetalu            Tammed     00:50:51 +05:02
 6.  3446 Tanel Mõttus              Võru       00:51:02 +05:13
 7. 16628 Siim Isup                 Nõo Reaalg 00:56:00 +10:11
 8.     0 Ilja Kuligin              Pskov      00:59:22 +13:33
 9.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:01:05 +15:16
10.  5728 Rimmo Rõõm                Ilves      01:01:40 +15:51
11.   248 Tõnu Nurm                 Kobras     01:01:43 +15:54
12.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:04:11 +18:22
13. 15005 Mari Kaseväli             Otepää     01:06:16 +20:27
14. 13787 Raimo Lust                TTÜ Tartu  01:08:51 +23:02
15.  5251 Hans Teearu               Otepää     01:15:12 +29:23
16.  2986 Karl Teearu               Otepää     01:15:25 +29:36
17. 16083 Andres Saetalu            Tartu      01:16:15 +30:26
M18 Rada (2): 17 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Siim Villako              Suusaklubi 00:45:21
M21A Rada (2): 17 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras     00:38:32
 2.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:40:34 +02:02
 3. 16987 Meelis Burget             EÜS        00:42:00 +03:28
 4.  2738 Märt Kivila               Ilves      00:45:02 +06:30
 5.  2005 Pear Post                 Kobras     00:47:10 +08:38
 6.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 00:50:39 +12:07
 7.  7987 Marko Avikson             Kobras     00:53:53 +15:21
 8.  8700 Toomas Kangur             Nõo Reaalg 01:05:40 +27:08
M35 Rada (2): 17 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:42:34
 2.  9132 Björn Puna                Rotalia    00:47:31 +04:57
 3. 11645 Boris Meldre              Võru       00:51:22 +08:48
 4.  5042 Henn Antson               Võru       00:54:28 +11:54
 5.  5397 Targo Tennisberg          Tartu      00:56:24 +13:50
M40 Rada (2): 17 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 00:40:10
 2.  6403 Ain Fjodorov              Rae        00:40:19 +00:09
 3.  4962 Antti Roose               Kobras     00:41:34 +01:24
 4.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       00:42:57 +02:47
 5. 19681 Mart Koppel               Sangar     00:46:45 +06:35
 6.  8801 Ott Toomet                Tartu Ülik 00:47:10 +07:00
 7.  4437 Kristjan Leiger           Kape       00:50:48 +10:38
 8. 12386 Tarmo Raidma              Tartu      00:51:16 +11:06
 9.  2167 Urmas Hiielaan            Võru       01:02:04 +21:54
M45 Rada (2): 17 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:39:53
 2.  6770 Mart Külvik               Obinitsa   00:42:17 +02:24
 3.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:44:53 +05:00
 4. 18210 Margus Raud               Suusahullu 00:53:00 +13:07
 5.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    00:54:49 +14:56
 6.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:57:39 +17:46
 7. 18049 Madis Haug                Võru       01:04:11 +24:18
N21E Rada (2): 17 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:43:16
 2.  3797 Kerstin Uiboupin          Võru       00:44:15 +00:59
 3.  3648 Mariann Sulg              Orvand     00:50:56 +07:40
 4.  1065 Maret Vaher               Kobras     00:52:58 +09:42
 5. 10194 Kadri Parts               Võru       01:00:40 +17:24
 6. 17990 Liisa Puusepp             Võru       01:02:06 +18:50
 7. 10575 Made Vares                Suusahullu 01:06:44 +23:28
VIPP Rada (3): 13 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17347 Arne Tilk                 SK Serviti 00:38:37
 2.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:43:31 +04:54
 3. 14825 Villu Tabur               Sallendor  00:48:32 +09:55
 4. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 00:49:23 +10:46
 5.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 00:53:30 +14:53
 6. 12817 Teele Eensaar             Tartu      00:53:51 +15:14
 7.  4951 Arno Kits                 Tartu PP   01:00:39 +22:02
 8. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:01:22 +22:45
 9.  3426 Eneli Haldna              Võru       01:01:58 +23:21
10.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:02:36 +23:59
M16 Rada (4): 14 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:34:52
 2.  5729 Andres Rõõm               Ilves      00:37:12 +02:20
 3.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:37:16 +02:24
 4. 10310 Joonas Selgis             Põlva      00:43:05 +08:13
 5. 10140 Villu Serv                Kobras     00:43:24 +08:32
 6. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras     00:43:43 +08:51
M21B Rada (4): 14 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10312 Taavi Nagel               Serviti    00:36:18
 2.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:46:54 +10:36
 3.     0 Sander Voldas             Põlva      00:49:59 +13:41
 4.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG        00:52:08 +15:50
 5. 13905 Juhan Sedman              TÜ         00:56:53 +20:35
M50 Rada (4): 14 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2337 Airet Kolk                Rae        00:36:57
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:42:42 +05:45
M55 Rada (4): 14 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1172 Jüri Merirand             Tõrva      00:45:35
 2.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     00:59:21 +13:46
M60 Rada (4): 14 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:37:06
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:40:06 +03:00
 3.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:43:22 +06:16
 4.  1404 Ülo Needo                 Kobras     00:45:20 +08:14
 5.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:46:04 +08:58
N18 Rada (4): 14 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7620 Jaanika Kopli             Serviti SK 00:47:22
N21A Rada (4): 14 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:37:26
 2.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:43:04 +05:38
 3. 11861 Merili Simmer             FIRN       00:50:46 +13:20
 4. 16257 Piret Värnomasing         Eesti Veep 00:58:05 +20:39
N35 Rada (4): 14 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1301 Airi Alnek                Võru       00:42:57
 2.  3714 Heli Haug                 Võru       00:48:36 +05:39
 3. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     00:50:02 +07:05
 4. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK     00:58:47 +15:50
 5. 13663 Katrin Gabrel             Tartu      01:01:24 +18:27
N40 Rada (4): 14 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5008 Ehtel Taevere             Kape       00:45:52
 2.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     00:54:20 +08:28
N45 Rada (4): 14 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:45:17
 2.  3235 Anne Arold                Ilves      00:46:40 +01:23
 3.   213 Saima Värton              Kobras     00:49:37 +04:20
 4.  2008 Ellen Lembra              Kape       00:57:47 +12:30
VIPT Rada (5): 12 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:25:18
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:37:27 +12:09
 3. 11713 Martin Sults              Kobras     00:38:33 +13:15
 4.  7201 Sander Tomson             Kobras     00:44:54 +19:36
 5.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:46:56 +21:38
 6.  1104 Uve Nummert               Kape       00:48:52 +23:34
 7. 15393 Krista Kõlli              Võru       00:50:46 +25:28
 8. 10195 Vampula Oper              Võru       01:05:04 +39:46
 9. 20119 Mirjam Nutov              Võru       01:05:40 +40:22
10. 20655 Katerina Roma?evski       Tartu      01:11:35 +46:17
N16 Rada (5): 12 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:35:29
 2.     0 Marimal Tilk              Aarna küla 00:43:21 +07:52
 3. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:49:07 +13:38
 4.     0 Johanna Treier            SK Serviti 00:54:37 +19:08
N50 Rada (5): 12 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:43:15
 2.  5017 Heli Viks                 Võru       00:53:52 +10:37
 3.  3910 Aino Koser                Ilves      00:55:42 +12:27
N55 Rada (5): 12 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:49:40
N60 Rada (5): 12 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:44:40
 2.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:50:13 +05:33
 3.  5012 Mare Leis                 Ilves      00:50:49 +06:09
 4.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   00:58:28 +13:48
M65 Rada (5): 12 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:41:57
 2.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:47:43 +05:46
 3.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:02:08 +20:11
M70 Rada (5): 12 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   706 Endel Remmet              Kape       00:42:22
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:42:28 +00:06
 3.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:44:24 +02:02
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:49:54 +07:32
 5.   460 Lembit Vassil             Ilves      00:50:29 +08:07
 6.  4445 Sulev Piiri               Kobras     00:53:43 +11:21
 7.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   00:56:29 +14:07
N65 Rada (5): 12 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10196 Maria Oper                Võru       01:04:40
M14 Rada (6): 11 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Reimo-Taavi Lõbu          Rosma      00:44:28
 2.     0 Egert Aalde               Suusaklubi 00:44:32 +00:04
 3.     0 Jaanus Arulepp            Nooritsmet 00:49:31 +05:03
M75 Rada (6): 11 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:03:04
 2.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:13:19 +10:15
VIPL Rada (6): 11 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:35:12
 2.     0 Marek Parksepp            Suusaklubi 00:36:27 +01:15
 3. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:43:03 +07:51
 4. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:43:26 +08:14
 5. 15073 Janika Matto              Viluste    00:45:21 +10:09
 6. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:45:48 +10:36
 7. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:48:06 +12:54
 8. 20533 Kristel Kaun              Sõmerpalu  00:49:26 +14:14
 9.  4312 Peeter Põder              Põlva      00:53:54 +18:42
10. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA       01:02:35 +27:23
11. 19527 Kersti Liloson            Kobras     01:07:29 +32:17
12.     0 Sandra Sumberg            Saverna    01:23:10 +47:58
12.     0 Edith Varb                Saverna    01:23:10 +47:58
N14 Rada (6): 11 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:40:21
 2. 16229 Herti Juhandi             SK Serviti 00:48:22 +08:01
 3. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     00:51:19 +10:58
 4.     0 Karoli Villako            SK Serviti 00:51:46 +11:25
 5.  5043 Kristina Haug             Võru       00:53:58 +13:37
M12 Rada (7): 8 KP 1.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:13:44
 2. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine  00:18:10 +04:26
 3. 20486 Aleksander Kepler         Johannese  00:18:32 +04:48
 4. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  00:21:23 +07:39
 5.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:25:51 +12:07
N12 Rada (7): 8 KP 1.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:13:26
 2. 17668 Anete Saar                Kobras     00:14:12 +00:46
 3. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva Spor 00:14:32 +01:06
 4. 16238 Kristiin Kalle            Põlva Spor 00:17:29 +04:03
 5. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:20:12 +06:46
 6.     0 Johanna Johanson          Tännassilm 00:27:11 +13:45
 7.     0 Evelin Arulepp            Nooritsmet 00:27:17 +13:51
 8. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:33:25 +19:59
M10 Rada (8): 5 KP 1.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:08:14
 2.     0 Kaarel Tilk               Aarna küla 00:08:53 +00:39
 3. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:11:01 +02:47
 4. 18653 Andri Kepler              Põlva Spor 00:12:15 +04:01
 5. 18654 Peko Piirisild            Põlva Spor 00:12:36 +04:22
 6. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva Spor 00:17:19 +09:05
M08 Rada (8): 5 KP 1.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11300 Emil Eensaar              Tartu      00:09:30
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve  00:15:19 +05:49
 3.     0 Pärtel Külvik             Tartu      00:19:29 +09:59
 4. 18044 Gregor Gondiu             Põlva      00:22:18 +12:48
 5. 20537 Holger Jänes              Põlva Spor 00:22:31 +13:01
 6. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:26:12 +16:42
 7. 19596 Kaarel Toomet             Tartu linn 00:46:42 +37:12
N08 Rada (8): 5 KP 1.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20536 Karoliina Kets            Põlva Spor 00:16:16
 2. 19597 Luisa  Nõmmik             Kanepi     00:16:56 +00:40
 3. 20532 Emma Liisa Kepler         Johannese  00:18:19 +02:03
 4. 13655 Mariann Zernant           lasteaed M 00:19:15 +02:59
 5. 13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva      00:22:14 +05:58
 6. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu      00:25:01 +08:45
MRO Rada (9): 14 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:40:43
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:55:29 +14:46
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     00:45:51 22p
 2.  1938 Raul Kangur               Peko       00:40:29 17p
 3.  5730 Allar Padari              HOK        00:43:01 16p
 4.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:04:36 14p
 5.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       00:44:32 13p
 6.   554 Renee Mõttus              Lehola     00:44:46 13p
 7.     0 Tarmo Haljak              Kõlleste v 00:59:52 13p
 8.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:41:11 12p
 9. 13619 Mirjam Juhandi            Serviti SK 00:37:37 11p
10. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:40:59 11p
11.  2737 Kaie Kivila               Ilves      00:54:19 11p
12. 19322 Piret Kreutzwald          Tartu      01:05:47 10p
13.     0 Sander Lõbu               Rosma      00:27:43 8p
14.  1120 Hele Mõttus               Lehola     00:27:46 8p
15. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:34:24 8p
16. 10205 Kaido Raidla              Ilves      00:34:45 8p
17.     0 Janek Oja                 Karilatsi  00:41:39 7p
#1 Rada (M21E): 23 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Nikitin Ivanov            Pskov     M21E     00:45:49
 2.     0 Ivars Klavins             ozons     M21E     00:49:33 +03:44
 3. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     00:50:09 +04:20
 4.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     00:50:29 +04:40
 5. 17048 Andres Saetalu            Tammed    M21E     00:50:51 +05:02
 6.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     00:51:02 +05:13
 7. 16628 Siim Isup                 Nõo ReaalgM21E     00:56:00 +10:11
 8.     0 Ilja Kuligin              Pskov     M21E     00:59:22 +13:33
 9.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve M21E     01:01:05 +15:16
10.  5728 Rimmo Rõõm                Ilves     M21E     01:01:40 +15:51
11.   248 Tõnu Nurm                 Kobras    M21E     01:01:43 +15:54
12.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:04:11 +18:22
13. 15005 Mari Kaseväli             Otepää    M21E     01:06:16 +20:27
14. 13787 Raimo Lust                TTÜ Tartu M21E     01:08:51 +23:02
15.  5251 Hans Teearu               Otepää    M21E     01:15:12 +29:23
16.  2986 Karl Teearu               Otepää    M21E     01:15:25 +29:36
17. 16083 Andres Saetalu            Tartu     M21E     01:16:15 +30:26
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 17 KP 5.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras    M21A     00:38:32
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:39:53 +01:21
 3. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM40      00:40:10 +01:38
 4.  6403 Ain Fjodorov              Rae       M40      00:40:19 +01:47
 5.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     00:40:34 +02:02
 6.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      00:41:34 +03:02
 7. 16987 Meelis Burget             EÜS       M21A     00:42:00 +03:28
 8.  6770 Mart Külvik               Obinitsa  M45      00:42:17 +03:45
 9.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      00:42:34 +04:02
10.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M40      00:42:57 +04:25
11.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     00:43:16 +04:44
12.  3797 Kerstin Uiboupin          Võru      N21E     00:44:15 +05:43
13.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      00:44:53 +06:21
14.  2738 Märt Kivila               Ilves     M21A     00:45:02 +06:30
15.     0 Siim Villako              SuusaklubiM18      00:45:21 +06:49
16. 19681 Mart Koppel               Sangar    M40      00:46:45 +08:13
17.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     00:47:10 +08:38
17.  8801 Ott Toomet                Tartu ÜlikM40      00:47:10 +08:38
19.  9132 Björn Puna                Rotalia   M35      00:47:31 +08:59
20.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     00:50:39 +12:07
21.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      00:50:48 +12:16
22.  3648 Mariann Sulg              Orvand    N21E     00:50:56 +12:24
23. 12386 Tarmo Raidma              Tartu     M40      00:51:16 +12:44
24. 11645 Boris Meldre              Võru      M35      00:51:22 +12:50
25.  1065 Maret Vaher               Kobras    N21E     00:52:58 +14:26
26. 18210 Margus Raud               SuusahulluM45      00:53:00 +14:28
27.  7987 Marko Avikson             Kobras    M21A     00:53:53 +15:21
28.  5042 Henn Antson               Võru      M35      00:54:28 +15:56
29.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M45      00:54:49 +16:17
30.  5397 Targo Tennisberg          Tartu     M35      00:56:24 +17:52
31.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M45      00:57:39 +19:07
32. 10194 Kadri Parts               Võru      N21E     01:00:40 +22:08
33.  2167 Urmas Hiielaan            Võru      M40      01:02:04 +23:32
34. 17990 Liisa Puusepp             Võru      N21E     01:02:06 +23:34
35. 18049 Madis Haug                Võru      M45      01:04:11 +25:39
36.  8700 Toomas Kangur             Nõo ReaalgM21A     01:05:40 +27:08
37. 10575 Made Vares                SuusahulluN21E     01:06:44 +28:12
#3 Rada (VIPP): 13 KP 4.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17347 Arne Tilk                 SK ServitiVIPP     00:38:37
 2.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu     VIPP     00:43:31 +04:54
 3. 14825 Villu Tabur               Sallendor VIPP     00:48:32 +09:55
 4. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu ÜlikVIPP     00:49:23 +10:46
 5.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu KarlVIPP     00:53:30 +14:53
 6. 12817 Teele Eensaar             Tartu     VIPP     00:53:51 +15:14
 7.  4951 Arno Kits                 Tartu PP  VIPP     01:00:39 +22:02
 8. 17519 Janek Jõgis               Põlva linnVIPP     01:01:22 +22:45
 9.  3426 Eneli Haldna              Võru      VIPP     01:01:58 +23:21
10.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring AVIPP     01:02:36 +23:59
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 14 KP 4.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      00:34:52
 2. 10312 Taavi Nagel               Serviti   M21B     00:36:18 +01:26
 3.  2337 Airet Kolk                Rae       M50      00:36:57 +02:05
 4.  1311 Heini Tammik              Kape      M60      00:37:06 +02:14
 5.  5729 Andres Rõõm               Ilves     M16      00:37:12 +02:20
 6.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M16      00:37:16 +02:24
 7.  3994 Helena Liiv               Kobras    N21A     00:37:26 +02:34
 8.  4314 Ago Käis                  Kobras    M60      00:40:06 +05:14
 9. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M50      00:42:42 +07:50
10.  1301 Airi Alnek                Võru      N35      00:42:57 +08:05
11.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21A     00:43:04 +08:12
12. 10310 Joonas Selgis             Põlva     M16      00:43:05 +08:13
13.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      00:43:22 +08:30
14. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:43:24 +08:32
15. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras    M16      00:43:43 +08:51
16.  1487 Reet Johanson             Kobras    N45      00:45:17 +10:25
17.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      00:45:20 +10:28
18.  1172 Jüri Merirand             Tõrva     M55      00:45:35 +10:43
19.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      00:45:52 +11:00
20.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:46:04 +11:12
21.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      00:46:40 +11:48
22.  4315 Sander Valvas             Tartu     M21B     00:46:54 +12:02
23.  7620 Jaanika Kopli             Serviti SKN18      00:47:22 +12:30
24.  3714 Heli Haug                 Võru      N35      00:48:36 +13:44
25.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:49:37 +14:45
26.     0 Sander Voldas             Põlva     M21B     00:49:59 +15:07
27. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      00:50:02 +15:10
28. 11861 Merili Simmer             FIRN      N21A     00:50:46 +15:54
29.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG       M21B     00:52:08 +17:16
30.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      00:54:20 +19:28
31. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     00:56:53 +22:01
32.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      00:57:47 +22:55
33. 16257 Piret Värnomasing         Eesti VeepN21A     00:58:05 +23:13
34. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK    N35      00:58:47 +23:55
35.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      00:59:21 +24:29
36. 13663 Katrin Gabrel             Tartu     N35      01:01:24 +26:32
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70,N65): 12 KP 3.600km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras    VIPT     00:25:18
 2. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      00:35:29 +10:11
 3.  4381 Indrek Jentson            Kape      VIPT     00:37:27 +12:09
 4. 11713 Martin Sults              Kobras    VIPT     00:38:33 +13:15
 5.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:41:57 +16:39
 6.   706 Endel Remmet              Kape      M70      00:42:22 +17:04
 7.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:42:28 +17:10
 8.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N50      00:43:15 +17:57
 9.     0 Marimal Tilk              Aarna külaN16      00:43:21 +18:03
10.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:44:24 +19:06
11.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:44:40 +19:22
12.  7201 Sander Tomson             Kobras    VIPT     00:44:54 +19:36
13.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ        VIPT     00:46:56 +21:38
14.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M65      00:47:43 +22:25
15.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:48:52 +23:34
16. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      00:49:07 +23:49
17.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:49:40 +24:22
18.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      00:49:54 +24:36
19.   707 Riina Kivikas             Ilves     N60      00:50:13 +24:55
20.   460 Lembit Vassil             Ilves     M70      00:50:29 +25:11
21. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPT     00:50:46 +25:28
22.  5012 Mare Leis                 Ilves     N60      00:50:49 +25:31
23.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M70      00:53:43 +28:25
24.  5017 Heli Viks                 Võru      N50      00:53:52 +28:34
25.     0 Johanna Treier            SK ServitiN16      00:54:37 +29:19
26.  3910 Aino Koser                Ilves     N50      00:55:42 +30:24
27.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas  M70      00:56:29 +31:11
28.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas  N60      00:58:28 +33:10
29.  6081 Enn Lõhmus                Tartu     M65      01:02:08 +36:50
30. 10196 Maria Oper                Võru      N65      01:04:40 +39:22
31. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:05:04 +39:46
32. 20119 Mirjam Nutov              Võru      VIPT     01:05:40 +40:22
33. 20655 Katerina Roma?evski       Tartu     VIPT     01:11:35 +46:17
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 11 KP 3.800km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3820 Silver Rebenits           Kape      VIPL     00:35:12
 2.     0 Marek Parksepp            SuusaklubiVIPL     00:36:27 +01:15
 3. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N14      00:40:21 +05:09
 4. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     00:43:03 +07:51
 5. 11709 Triin Sasi                Vastse-KuuVIPL     00:43:26 +08:14
 6.     0 Reimo-Taavi Lõbu          Rosma     M14      00:44:28 +09:16
 7.     0 Egert Aalde               SuusaklubiM14      00:44:32 +09:20
 8. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:45:21 +10:09
 9. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:45:48 +10:36
10. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:48:06 +12:54
11. 16229 Herti Juhandi             SK ServitiN14      00:48:22 +13:10
12. 20533 Kristel Kaun              Sõmerpalu VIPL     00:49:26 +14:14
13.     0 Jaanus Arulepp            NooritsmetM14      00:49:31 +14:19
14. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N14      00:51:19 +16:07
15.     0 Karoli Villako            SK ServitiN14      00:51:46 +16:34
16.  4312 Peeter Põder              Põlva     VIPL     00:53:54 +18:42
17.  5043 Kristina Haug             Võru      N14      00:53:58 +18:46
18. 15840 Kadri Pärnpuu             PRIA      VIPL     01:02:35 +27:23
19.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M75      01:03:04 +27:52
20. 19527 Kersti Liloson            Kobras    VIPL     01:07:29 +32:17
21.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:13:19 +38:07
22.     0 Edith Varb                Saverna   VIPL     01:23:10 +47:58
22.     0 Sandra Sumberg            Saverna   VIPL     01:23:10 +47:58
#7 Rada (M12,N12): 8 KP 1.500km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N12      00:13:26
 2. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:13:44 +00:18
 3. 17668 Anete Saar                Kobras    N12      00:14:12 +00:46
 4. 14787 Hanna Lora Traagel        Põlva SporN12      00:14:32 +01:06
 5. 16238 Kristiin Kalle            Põlva SporN12      00:17:29 +04:03
 6. 13781 Mihkel Mahla              Karoliine M12      00:18:10 +04:44
 7. 20486 Aleksander Kepler         Johannese M12      00:18:32 +05:06
 8. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N12      00:20:12 +06:46
 9. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      00:21:23 +07:57
10.  1435 Kerten Matto              Kobras    M12      00:25:51 +12:25
11.     0 Johanna Johanson          TännassilmN12      00:27:11 +13:45
12.     0 Evelin Arulepp            NooritsmetN12      00:27:17 +13:51
13. 17667 Evely Ostrov              Kobras    N12      00:33:25 +19:59
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 5 KP 1.200km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M10      00:08:14
 2.     0 Kaarel Tilk               Aarna külaM10      00:08:53 +00:39
 3. 11300 Emil Eensaar              Tartu     M08      00:09:30 +01:16
 4. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:11:01 +02:47
 5. 18653 Andri Kepler              Põlva SporM10      00:12:15 +04:01
 6. 18654 Peko Piirisild            Põlva SporM10      00:12:36 +04:22
 7. 14470 Kaspar Karolin            Kiidjärve M08      00:15:19 +07:05
 8. 20536 Karoliina Kets            Põlva SporN08      00:16:16 +08:02
 9. 19597 Luisa  Nõmmik             Kanepi    N08      00:16:56 +08:42
10. 19487 Kristofer Kuusik          Põlva SporM10      00:17:19 +09:05
11. 20532 Emma Liisa Kepler         Johannese N08      00:18:19 +10:05
12. 13655 Mariann Zernant           lasteaed MN08      00:19:15 +11:01
13.     0 Pärtel Külvik             Tartu     M08      00:19:29 +11:15
14. 13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva     N08      00:22:14 +14:00
15. 18044 Gregor Gondiu             Põlva     M08      00:22:18 +14:04
16. 20537 Holger Jänes              Põlva SporM08      00:22:31 +14:17
17. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu     N08      00:25:01 +16:47
18. 19533 Kerret Matto              Viluste laM08      00:26:12 +17:58
19. 19596 Kaarel Toomet             Tartu linnM08      00:46:42 +38:28
#9 Rada (MRO,NRO): 14 KP 6.400km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2661 Indrek Mahla              Peko      MRO      00:40:43
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras    MRO      00:55:29 +14:46

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 24.09.2013 20:16:43 Kobras