Saabuvad võistlused

Klubi poolt korraldatavad võistlused ja üritused 2019 aastal:

1. Põlva maakonna MV SO sprint 12.jaanuar Mammaste TSK, 150 osavõtjat
2. Põlva maakonna MV SO lühirada 13.jaanuar Mammaste TSK, 150 osavõtjat
3. Eesti MVsuusaorienteerumise lühirada 23.veebruar Hatiku, 250 osavõtjat
4. Eesti MV suusaorienteerumise tavarada 24.veebruar Hatiku, 250 osavõtjat
5. 1.Teisipäevak 9.aprill Taevaskoja rist, 300 osavõtjat
6. Põlva maakonna lahtised MV öine 12.aprill Palojärve, 150 osavõtjat
7. 2.Teisipäevak 16.aprill Partsi, 300 osavõtjat
8. 3.Teisipäevak 23.aprill Aarniku mets, 300 osavõtjat
9. 41.Rosma jooks 27.aprill Rosma, 100 osavõtjat
10. 4.Teisipäevak 30.aprill Kiidjärve rdj., 300 osavõtjat
11. 5.Teisipäevak 7.mai Tilsi, 300 osavõtjat
12. Põlva maakonna koolinoorte MV valik 14.mai Kadaja, 100 osavõtjat
13. 6.Teisipäevak 14.mai Kadaja, 300 osavõtjat
14. Ülemaailmne orienteerumisnädal 15-21.mai, 600 osavõtjat
15. 7.Teisipäevak 21.mai Palujärve, 300 osavõtjat
16. 8.Teisipäevak 28.mai Veskimõisa, 300 osavõtjat
17. Põlva päevade orienteerumine 01.juuni Põlva keskväljak, 100 osavõtjat
18. 9.Teisipäevak 4.juuni Karaski, 300 osavõtjat
19. Põlva kooli or.päev (neljapäev) 6.juuni
20. 10.Teisipäevak 11.juuni Hino, 300 osavõtjat
21. 11.Teisipäevak 18.juuni Möksi veski, 300 osavõtjat
22. 12.Teisipäevak 25.juuni Mõujärve, 300 osavõtjat
23. 13.Teisipäevak 2.juuli Lajavangu lääs, 300 osavõtjat
24. 14.Teisipäevak 9.juuli Kooraste, 300 osavõtjat
25. 15.Teisipäevak 16.juuli Lahojärve, 300 osavõtjat
26. Eesti MV rattaorienteerumise sprint 20.juuli Põlva, 200 osavõtjat
27. Eesti MV rattaorienteerumise lühirada 20.juuli Mammaste TSK, 200 osavõtjat
28. Eesti MV rattaorienteerumise tavarada 21.juuli Mammaste TSK, 200 osavõtjat
29. 16.Teisipäevak 23.juuli Hatiku järved/Kiuma, 300 osavõtjat
30. 17.Teisipäevak 30.juuli Taevaskoja mets, 300 osavõtjat
31. 18.Teisipäevak 6.august Aarniku-Mooste, 300 osavõtjat
32. XXXI Koprakarikas 9.august lühirada Janokjärve, 350 osavõtjat
33. XXXI Koprakarikas 10.august tavarada Janokjärve, 350 osavõtjat
34. Krootuse sprint 10.august Krootuse alevik, 150 osavõtjat
35. XXXI Koprakarikas 11.august lüh.tavarada Janokjärve, 350 osavõtjat
36. 19.Teisipäevak 13.august Palojärve lõuna, 300 osavõtjat
37. Ümber Põlva järve jooks 16.august Põlva rand, 100 osavõtjat
38. 20.Teisipäevak 20.august Küka, 300 osavõtjat
39. 21.Teisipäevak 27.august Akste, 300 osavõtjat
40. 22.Teisipäevak 3.september Palojärve põhi, 300 osavõtjat
41. 23.Teisipäevak 10.september Poka, 300 osavõtjat
42. Eesti Koolispordi Liidu MV valik 13.september Kanepi, 250 osavõtjat
43. 24.Teisipäevak 17.september Valgesoo, 300 osavõtjat
44. 25.Teisipäevak 24.september Salamaa, 300 osavõtjat
45. Põlva maakonna MV tavarada 28.september Rosma, 150 osavõtjat
46. Põlva maakonna MV teatejooksus 29.september Rosma, 100 osavõtjat
47. III Kopra sügisrogain 20.oktoober Saverna, 80 võistkonda 200 osalejaga