EMV sprint 2009 01.08.2009
EMV sprint 2009
1.08.2009 Põlva (Rajameister Avo Veermäe)
N21 
M21 
N14  N16  N18  N20  N35  N45  N55 
M14  M16  M18  M20  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65 

M14
1810m 13KP Tus:35m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Priit Võsupärg                 Kobras            00:11.29    
  2. Tanel Papp                     Võru              00:12.31    
  3. Martin Zvirblis                Kobras            00:12.50    
  4. Anti Sõukand                   Võru              00:12.57    
  5. Veiko Vinkel                   West              00:13.00    
  6. Mattias Blehner                West              00:13.01    
  7. Rimmo Rõõm                     Ilves             00:13.24    
  8. Tõnis-Torm Nöps                Ilves             00:13.40    
  9. Märten Henrik Pais             West              00:14.27    
 10. Raid Vellerind                                   00:14.31    
 11. Jaspar Jõesalu                 Peko              00:14.54    
 12. Rando Marrandi                 JOKA              00:15.23    
 12. Kaarel Vesilind                SRD               00:15.23    
 14. Markus Konsap                  Võru              00:15.46    
 15. Mauno Kapten                   Peko              00:16.43    
 16. Andres Rõõm                    Ilves             00:18.05    
 17. Karl-Edgar Raudsep             Võru              00:18.42    
 18. Markus Harald Pais             West              00:19.33    
 19. Vadim Shved                    SRD               00:20.37    
 20. Tõnis Toom                     Lehola            00:21.04    
 21. Taimo Nurmetu                  Orvand            00:35.18    
 22. Ekvard-Allan-Matis Joakit      Tammed            00:37.28    
     Toomas Hendrik Ellervee        Ilves             Ei start.   
     Janek Piirisild                Võru              Ei start.   
M16
2540m 14KP Tus:60m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Tõnis Laugesaar                Rakv              00:15.06    
  2. Björn Panker                   Ilves             00:15.08    
  3. Taavi-Kalle Kiisler            KEKRSK            00:16.03    
  4. Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK              00:16.07    
  5. Kaspar Karjus                  Võru              00:16.14    
  6. Reigo Teervalt                 Peko              00:16.47    
  7. Vaiko Vare                     West              00:17.35    
  8. Kevin Koskinen                 Võru              00:17.44    
  9. Oliver Jõgeva                  Kobras            00:18.10    
 10. Kristjan Linnus                Peko              00:19.13    
 11. Rait Ernits                    Võru              00:20.11    
 12. Martin Liidlein                JOKA              00:20.53    
 13. Rasmus Sotnik                  Otepää            00:21.32    
 14. Jorma Valge                    JOKA              00:22.26    
 15. Matis Kalm                     Ilves             00:23.24    
 16. Georg Kõlli                    Võru              00:26.21    
 17. Johannes Pärtel Truusalu       Kape              00:27.13    
M18
2800m 13KP Tus:60m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Raido Mitt                     Kobras            00:13.21    
  2. Kenny Kivikas                  Ilves             00:13.48    
  3. Aleksandr Shved                SRD               00:14.58    
  4. Jonatan Karjus                 Võru              00:15.06    
  5. Tauno Tiirats                  Ilves             00:15.34    
  6. Rene Post                      Kobras            00:15.59    
  7. Kalev Ermits                   Võru              00:16.13    
  8. Taaniel Tooming                Kobras            00:16.20    
  9. Sergei Rjabõshkin              SRD               00:16.28    
 10. Asso Kesaväli                  Rakv              00:16.34    
 11. Raul Reiljan                   Võru              00:17.02    
 12. Artur Nevinski                 Võru              00:17.14    
 13. Jüri Joonas                    Võru              00:17.26    
 14. Antti Siima                    Kobras            00:17.46    
 15. Hendri Parrol                  West              00:18.17    
 16. Rauno Kaiv                     Võru              00:18.27    
 17. Harri Lainemäe                 JOKA              00:18.34    
 18. Henry Olde                     West              00:18.35    
 19. Sven-Erik Rebane               Orvand            00:18.58    
 20. Karl Kürsa                     Kobras            00:19.12    
 21. Kristjan Pahk                  West              00:19.16    
 22. Sander Linnus                  Peko              00:19.19    
 23. Henri Oru                      Võru              00:19.44    
 24. Arvi Alamaa                    Orvand            00:21.02    
 25. Lauri Lainemäe                 JOKA              00:21.03    
 26. Tanel Vanaveski                Võru              00:27.58    
     Ott-Kaarel Kalm                Ilves             KP puudu    
     Marten Vunukainen              Kobras            KP puudu    
M20
2990m 16KP Tus:65m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Lauri Sild                     Võru              00:14.39    
  2. Priit Randman                  Rakv              00:15.28    
  3. Kristo Heinmann                Ilves             00:15.36    
  4. Tiit Toomas                    Peko              00:16.12    
  5. Marek Karm                     KEKRSK            00:16.28    
  6. Kaspar Kork                    Kobras            00:16.30    
  7. Erki Pellja                    JOKA              00:16.34    
  8. Alar Kume                      Võru              00:17.42    
  9. Ats Sõnajalg                   KEKRSK            00:17.51    
 10. Sven Oras                      Ilves             00:20.47    
M21
3440m 18KP Tus:65m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Markus Puusepp                 Võru              00:16.59    
  2. Andreas Kraas                  EKJ SK            00:17.03    
  3. Silver Eensaar                 OK Põlva Kobras   00:17.18    
  4. Alar Assor                     Kobras            00:17.52    
  5. Kristjan Trossmann             JOKA              00:18.02    
  6. Mati Tiit                      Ilves             00:18.14    
  7. Peeter Pihl                    Tammed            00:18.26    
  8. Timmo Tammemäe                 Orvand            00:18.27    
  9. Jürgen Einpaul                 Tammed            00:18.32    
 10. Lauri Malsroos                 Tammed            00:18.44    
 11. Kaarel Kallas                  Lehola            00:19.46    
 12. Tiit Poopuu                    JOKA              00:20.09    
 13. Martin Marga                   Kobras            00:20.23    
 14. Jaagup Truusalu                Võru              00:20.25    
 15. Tarmo Kuub                     LSF PT            00:20.54    
 16. Bryn Davies                    Kape              00:21.02    
 17. Marek Atonen                   Lehola            00:21.20    
 18. Raivo Pellja                   JOKA              00:22.10    
 19. Even Toomas                    Peko              00:23.03    
 20. Daniel Vasser                                    00:23.15    
 21. Margus Jänes                   Orvand            00:25.05    
 22. Ragnar Ilp                                       00:27.35    
 23. Indrek Mahla                   Peko              00:28.03    
 24. Andres Vesilind                SRD               00:30.41    
     Lauri Tammemäe                 Orvand            Katk.       
     Marek Nõmm                     EKJ SK            Ei start.   
M35
2990m 16KP Tus:65m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Dmitri Shved                   SRD               00:16.10    
  2. Karli Lambot                   Orion             00:17.02    
  3. Eduard Pukkonen                KEKRSK            00:17.20    
  4. Peep Otstavel                  LSF PT            00:18.06    
  5. Tenno Alamaa                   Orvand            00:18.10    
  6. Margus Marrandi                JOKA              00:18.30    
  7. Argo Loo                       JOKA              00:18.36    
  8. Margus Klementsov              Mercury           00:18.47    
  9. Aivar Leht                     Okas              00:19.20    
 10. Martti Kuldma                                    00:20.18    
 11. Tanel Saue                     Mercury           00:20.21    
 12. Tarmo Klaar                    Ilves             00:20.33    
 13. Margus Andresson               LSF PT            00:20.47    
 14. Rait Lille                     KEKRSK            00:21.44    
 15. Ain Fjodorov                                     00:23.13    
     Danilo Piht                    Mercury           Ei start.   
M40
2800m 13KP Tus:60m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Ville Vinkel                   West              00:15.40    
  2. Neeme Loorits                  Kape              00:16.25    
  2. Rein Zaitsev                   Peko              00:16.25    
  4. Paavo Rõigas                   Peko              00:16.34    
  5. Mairolt Kakko                  Bona Fide         00:18.22    
  6. Rain Vellerind                                   00:18.37    
  7. Tõnis Haldna                   Rae               00:19.06    
  8. Jaan Olvet                     Rakv              00:19.16    
  9. Allar Padari                   HOK               00:19.25    
 10. Andy Karjus                    Võru              00:19.27    
 11. Raivo Panker                   MARU              00:22.51    
     Lauri Lahtmäe                  Kape              Ei start.   
M45
2540m 14KP Tus:60m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Maido Kaljur                   KEKRSK            00:15.46    
  2. Tiit Tali                      Ilves             00:16.00    
  3. Ülo Viru                       Orvand            00:16.33    
  4. Toomas Mast                    HOK               00:16.54    
  5. Vladimir Savinov               SRD               00:16.55    
  6. Urmas Sulaoja                  Jõhvikas          00:17.40    
  7. Urmas Tammemäe                 Orvand            00:17.54    
  8. Toomas Ellervee                Ilves             00:18.01    
  9. Aivar Meindok                  LSF PT            00:18.02    
 10. Raul Olesk                     Kobras            00:18.14    
 11. Tõnu Ilves                     Kape              00:18.16    
 12. Aleksander Pritsik             Rakv              00:18.29    
 13. Lauri Leppik                   TAOK              00:18.52    
 14. Andres Talver                  Mercury           00:18.58    
 15. Mati Preitof                   KEKRSK            00:19.55    
 16. Priit Truusalu                 Kape              00:21.00    
 17. Vallo Varjo                    Koop              00:22.44    
 18. Hillar Nikkari                 SK RT             00:23.06    
 19. Margus Jaanus                  Koop              00:24.12    
 20. Tõnu Loog                      Kobras            00:26.00    
M50
2310m 14KP Tus:40m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Jaanus Reha                    Koop              00:15.03    
  2. Toivo Toomas                   Peko              00:15.41    
  3. Udo Lüüs                       Ilves             00:16.12    
  4. Raul Laas                      JOKA              00:16.17    
  5. Rein Rooni                     Orvand            00:16.23    
  6. Paul Poopuu                    JOKA              00:16.59    
  7. Tõnu Sikkal                    Kobras            00:17.21    
M55
2310m 14KP Tus:40m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Jüri Rokko                     SK RT             00:16.43    
  2. Kulno Voolaid                  Rakv              00:17.31    
  3. Kai Willadsen                  TON               00:18.04    
  4. Riho Männi                     Lehola            00:18.17    
  5. Lembit Nöps                    Ilves             00:19.19    
  6. Rein Kriks                     Rakv              00:19.28    
  7. Ago Käis                       Kobras            00:20.19    
  8. Kalle Nelk                     Tammed            00:20.26    
  9. Mati Pilt                      West              00:20.31    
 10. Heino Rebane                   Orvand            00:21.29    
     Märt Järvik                                      Ei start.   
M60
2080m 14KP Tus:40m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Toivo Saue                     HOK               00:14.59    
  2. Mihkel Mälter                  KEKRSK            00:16.19    
  3. Peep Koppel                    Koop              00:17.51    
  4. Ats Virumäe                    Võru              00:20.13    
  5. Agu Koppa                                        00:24.36    
  6. Mati Kallemets                 Okas              00:25.14    
     Jüri Tarmak                    TON               KP puudu    
M65
1550m 11KP Tus:25m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Mati Poom                      TON               00:11.28    
  2. Kalju Tilk                     Orion             00:11.29    
  3. Georg Sooberg                  Võru              00:12.43    
  4. Ants Tamm                                        00:12.44    
  5. Rein Küttim                    Orion             00:14.11    
  6. Tiit Koppel                    Orion             00:15.48    
  7. Martin Tõrra                   Kobras            00:27.56    
     Rein Raid                      Kape              KP puudu    
     Jaan Orav                      TON               Ei start.   
N14
1550m 11KP Tus:25m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Triinu Rooni                   Orvand            00:09.58    
  2. Elina-Emiilie Leht             Okas              00:10.09    
  3. Margret Zimmermann             Kape              00:10.23    
  4. Jaana Olvet                    Rakv              00:11.04    
  5. Maret Lind                     Kape              00:11.11    
  6. Kristel Sibul                  Kobras            00:11.48    
  7. Maria Leping                   Peko              00:11.56    
  8. Doris Kudre                    Peko              00:12.12    
  9. Marie Tammemäe                 Orvand            00:12.58    
 10. Lumileid Hälvin                Kobras            00:13.08    
 11. Liina Vesilind                 SRD               00:13.11    
 12. Meeli-Heli Lepna               HOK               00:13.44    
 13. Kirke Timmusk                  SRD               00:13.51    
 14. Karoliina Sikkal               Kobras            00:13.58    
 15. Kerda Timmusk                  SRD               00:14.26    
 16. Maarika Vask                   Ilves             00:15.26    
 17. Eneli Maranik                  Kape              00:15.48    
 18. Jonne Rooma                    Jõhvikas          00:16.59    
 19. Meriliin Irves                 Võru              00:17.30    
 20. Regina Helena Lõpp-Elmeste     West              00:18.40    
 21. Alina Kramarenko               SRD               00:19.44    
 22. Kätlin-Regina Kirjanen         TAOK              00:20.49    
 23. Melanie Olesk                  Kobras            00:23.22    
     Marianne Haug                  Võru              KP puudu    
     Liis Toomas                    Peko              KP puudu    
     Mariethe-Piret Niglas          Jõhvikas          Ei start.   
N16
2080m 14KP Tus:40m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Kaisa Raudkepp                 Peko              00:15.52    
  2. Marili Zimmermann              Kape              00:16.02    
  3. Madli Johanna Maidla           Kobras            00:16.05    
  4. Evely Kaasiku                  JOKA              00:16.36    
  5. Laura Joonas                   Võru              00:17.25    
  6. Marianne Möller                Kobras            00:18.59    
  7. Kristiina Vinkel               West              00:19.22    
  8. Kärt Kürsa                     Kobras            00:20.16    
  9. Merilyn Asi                    Kobras            00:20.58    
 10. Daisy Kudre                    Peko              00:21.08    
 11. Silja Olesk                    Kobras            00:21.34    
 12. Sirli Aia                      Kobras            00:22.46    
 13. Karin Kallisma                 HOK               00:24.30    
 14. Anelle Avaste                  West              00:25.37    
 15. Eliise Harjak                  HOK               00:26.24    
 16. Gerli Künnap                   West              00:33.26    
 17. Kelly Sepp                     West              00:34.08    
 18. Raili Link                     West              00:34.22    
     Linda Puusalu                  Kobras            KP puudu    
N18
2420m 13KP Tus:40m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Sigrid Ruul                    JOKA              00:15.32    
  2. Katrin Vinkel                  West              00:16.39    
  3. Kadi-Liis Minn                 JOKA              00:17.42    
  4. Britta Panker                  Ilves             00:17.51    
  5. Agnes Vask                     Ilves             00:17.52    
  6. Kaia Kivikas                   Ilves             00:18.20    
  7. Siiri Rist                     West              00:18.45    
  8. Kadri Aia                      Kobras            00:21.14    
  9. Marta Olvet                    Rakv              00:21.25    
 10. Gerli Viikmaa                  West              00:24.00    
 11. Marili Lensment                West              00:24.37    
N20
2420m 13KP Tus:40m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Triin Aedmäe                   Kobras            00:15.08    
  2. Piibe Tammemäe                 Orvand            00:15.25    
  3. Karmen Alnek                   Võru              00:15.42    
  4. Hannula-Katrin Pandis          Ilves             00:16.05    
  5. Adele Puusalu                  Kobras            00:17.10    
  6. Helena Heinväli                Kobras            00:17.30    
  7. Maris Palopääl                 Kobras            00:18.32    
  8. Nele Taba                      Ilves             00:19.09    
  9. Tiina Lind                     Ilves             00:19.19    
 10. Juta Tarmak                    TON               00:23.17    
N21
2800m 13KP Tus:60m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Annika Rihma                   Kobras            00:14.59    
  2. Piret Klade                    Kape              00:15.41    
  3. Liis Johanson                  Kobras            00:16.02    
  4. Merike Vanjuk                  Kape              00:17.11    
  5. Kirti Rebane                   Tammed            00:17.28    
  6. Mariann Sulg                   Orvand            00:18.18    
  7. Marje Venelaine                Tammed            00:18.36    
  8. Liina Palu                     Koop              00:19.08    
  8. Maret Vaher                    Kobras            00:19.08    
 10. Ly Trei                        Kobras            00:20.09    
 11. Airi Alnek                     Võru              00:20.36    
 12. Ingrid Vehlmann                Mercury           00:20.40    
 13. Eva-Maria Ehala                Rae               00:20.54    
 14. Marilin Sulg                   Orvand            00:21.14    
 15. Heli Haug                      Võru              00:21.37    
 16. Liina Haldna                   Rae               00:22.17    
 17. Kristi Alnek                   Võru              00:22.30    
 18. Tais Vakrõõm                   SRD               00:23.59    
 19. Margit Võhandu                 -                 00:24.17    
     Grete Gutmann                  Rae               Ei start.   
N35
2420m 13KP Tus:40m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Marje Viirmann                 KEKRSK            00:16.17    
  2. Jana Kink                      Kape              00:16.35    
  3. Heidi Sild                     West              00:16.49    
  4. Triin Vask                     Ilves             00:16.54    
  5. Signe Raidmets                 TON               00:18.09    
  6. Anneli Pello                   Mercury           00:19.05    
  7. Elin Ilves                     Kape              00:19.19    
  8. Ilvi Vare                      West              00:19.30    
  9. Anne-Mari Pevkur                                 00:19.42    
 10. Kadre Maalma                   Jõhvikas          00:19.44    
 11. Meeli Kerem                    MARU              00:19.55    
 12. Lea Leppik                     TAOK              00:19.57    
 13. Merike Paapson                 TON               00:20.37    
 14. Piret Niglas                   Jõhvikas          00:20.41    
 15. Helen Mast                     HOK               00:20.58    
 16. Kaie Konsap                    Võru              00:21.18    
 17. Triina-Britt Preden            TON               00:21.25    
 18. Ella Shved                     SRD               00:21.54    
 19. Rutti Räbovoitra               MARU              00:23.13    
 20. Kaire Vinkel                   West              00:24.33    
N45
2080m 14KP Tus:40m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Siiri Poopuu                   JOKA              00:17.44    
  2. Gea Rennel                     KEKRSK            00:18.13    
  3. Marika Kirsspuu                TAOK              00:18.19    
  4. Saima Värton                   Kobras            00:20.13    
  5. Ülle Kadak                     Lehola            00:20.27    
  6. Ilse Uus                       TON               00:23.37    
  7. Ellen Lembra                   Kape              00:24.30    
  8. Anu Pallon                     JOKA              00:26.18    
  9. Taimi Õunapuu                  Okas              00:37.56    
     Marje Tobreluts                Kobras            KP puudu    
     Ülle Põldoja                   Ilves             KP puudu    
N55
1810m 13KP Tus:35m
Etapid Indeks
Jrk. Nimi                           Klubi             Tulemus       
  1. Anu Saue                       HOK               00:16.27    
  2. Hille Tasa                     Tammed            00:16.58    
  3. Aili Laanjõe                   Kobras            00:17.54    
  4. Anne Arold                     OKH               00:18.00    
  5. Kersti Mardiste                KEKRSK            00:18.18    
  6. Marika Pilt                    West              00:21.04    
  7. Anne Jundas                    Jõhvikas          00:22.36    
  8. Epp Kroon                      Ilves             00:23.03    
  9. Maimu Tornberg                 Koop              00:31.08    
     Aime Mõik                      Jõhvikas          KP puudu    
     Tiiu Kaasik                    Ilves             KP puudu    
OK KAPE
Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2009, www.tak-soft.com 1.08.2009 21:49:01