XXI Koprakarikas 7.-9. august 2009
Tavarada
08.08.2009 Leevi (Kalle Ojasoo)
Avatud 
M08NR  M09NR  M10NR  M12A  M12TR  M14A  M14B  M16A  M16B  M18A  M18B  M20  M21A  M21B  M21C  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75 
N08NR  N09NR  N10NR  N12A  N12TR  N14A  N14B  N16A  N16B  N18A  N18B  N20  N21A  N21B  N21C  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70 

M08NR
1830m 5KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Raiko Marrandi                 JOKA                 00:38.20     
   2. Mihkel Mahla                                        00:57.03     
   3. Mihkel Herbert Pais            West                 01:08.31     
M09NR
1830m 5KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Markus Harald Pais             West                 00:20.37     
   2. Ralf Hõim                      Kobras               00:22.38     
   3. Mihkel Tammeveski              HOK                  00:24.49     
      Andreas Fluss                  Võru                 Ei start     
M10NR
1830m 5KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Andres Rõõm                    Ilves                00:18.45     
   2. Henri Hummal                   Kunda                00:20.37     
   3. Karel-Sander Kljuzin           Peko                 00:21.16     
   4. Kristofer Pluumu               Kobras               00:22.36     
   5. Kristo Sirk                    Kobras               00:23.19     
   6. Esko Vanahunt                  Kobras               00:24.37     
   7. Sander Tomson                  Kobras               00:29.34     
   8. Kristjan Kuum                  Lauter Team          00:56.31     
M12A
3300m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Kaarel Vesilind                SRD                  00:31.28     
   2. Märten Henrik Pais             West                 00:35.51     
   3. Niks Ramanis                   Grundzaale           00:37.04     
   4. Mait Poolak                    Peko                 00:42.58     
   5. Tauri Samodelkin               Võru                 00:53.49     
   6. Richard Esta                   HOK                  01:01.41     
   7. Tõnis Toom                     Lehola               01:01.44     
   8. Ekvard-Allan-Matis Joakit      Tammed               01:06.55     
   9. Kristjan Pärn                  Ilves                01:17.09     
      Romet Kakko                    Bona Fide            Vale KP      
      Maikel Konsap                  Võru                 Ei start     
M12TR
2080m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Oliver Kütt                                         00:22.27     
   2. Raigo Jõeleht                  HOK                  00:26.05     
   3. Villu Serv                     Kobras               00:27.06     
   4. Kristjan Laugesaar             Rakv                 00:35.00     
   5. Toomas Idnurm                                       00:44.51     
   6. Edgar Toimetaja                Lehola               00:54.33     
      Steven Kons                    Lehola               Ei start     
M14A
5030m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Veiko Vinkel                   West                 00:44.08     
   2. Anti Sõukand                   Võru                 00:46.45     
   3. Priit Võsupärg                 Kobras               00:48.22     
   4. Kaspar Nummert                 Kape                 00:53.36     
   5. Holger Post                    Kooperaator          00:53.41     
   6. Janek Piirisild                Võru                 00:58.27     
   7. Rando Marrandi                 JOKA                 01:03.21     
   8. Sander Lembra                  Võru                 01:03.48     
   9. Tanel Papp                     Võru                 01:05.31     
  10. Heiki Rein Kiisler                                  01:05.42     
  11. Joosep Hiielaan                Võru                 01:10.27     
  12. Vadim Shved                    SRD                  01:22.12     
M14B
4260m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Martin Zvirblis                Kobras               00:42.06     
   2. Mauno Kapten                   Peko                 00:42.24     
   3. Karl-Edgar Raudsep             Võru                 00:53.06     
   4. Andres Saal                    Otepää               00:53.19     
   5. Markus Konsap                  Võru                 01:01.01     
   6. Aivo Jõeleht                   HOK                  01:05.02     
   7. Keven Mekk                     Võru                 01:19.10     
   8. Kristo Koskinen                Võru                 01:28.39     
   9. Margus Isaak                   Võru                 01:32.39     
  10. Mario Atonen                                        01:50.08     
      Andrei Kovrukov                SRD                  Vale KP      
      Hans Erik Atonen               Lehola               Vale KP      
      Madis Poolak                   Peko                 Vale KP      
      Mihhail Kalashnikov            SRD                  Ei start     
M16A
6170m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Reigo Teervalt                 Peko                 00:49.19     
   2. Taavi-Kalle Kiisler            KEKRSK               00:51.51     
   3. Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                 00:53.51     
   4. Edgars Spirido                 Azimuts OK           00:55.39     
   5. Mihkel Tarve                   Kobras               00:57.59     
   6. Oliver Jõgeva                  Kobras               00:58.00     
   7. Kristjan Linnus                Peko                 00:58.35     
   8. Björn Panker                   Ilves                00:59.15     
   9. Tõnis Laugesaar                Rakv                 00:59.40     
  10. Marcus Niin                                         01:02.24     
  11. Kaspar Karjus                  Võru                 01:04.34     
  12. Jorma Valge                    JOKA                 01:07.25     
  13. Martin Liidlein                JOKA                 01:12.55     
  14. Anton Shved                    SRD                  01:13.43     
  15. Vaiko Vare                     West                 01:14.12     
  16. Rait Ernits                    Võru                 01:14.51     
  17. Argo Rõzikov                   Peko                 01:16.56     
  18. Mihkel  Kase                   Peko                 01:24.36     
  19. Johannes Pärtel Truusalu       Kape                 01:30.44     
  20. Matis Kalm                     Ilves                02:06.24     
      Rauno Põldsepp                 Otepää SK            Ei start     
M16B
4160m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Kevin Koskinen                 Võru                 00:38.57     
   2. Rasmus Sotnik                  Otepää SK            00:43.08     
   3. Georg Kõlli                    Võru                 00:43.37     
   4. Rimmo Rõõm                     Ilves                01:02.06     
M18A
7890m 19KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Kenny Kivikas                  Ilves                00:45.15     
   2. Raido Mitt                     Kobras               00:49.31     
   3. Jonatan Karjus                 Võru                 00:51.19     
   4. Aleksandr Shved                SRD                  00:55.58     
   5. Arvi Alamaa                    Orvand               00:58.19     
   6. Tauno Tiirats                  Ilves                00:59.01     
   7. Kalev Ermits                   Võru                 00:59.02     
   8. Taaniel Tooming                Kobras               01:00.55     
   9. Jüri Joonas                    Võru                 01:03.21     
  10. Kaido Stroom                   KEKRSK               01:09.27     
  11. Sergei Rjabõshkin              SRD                  01:13.19     
  12. Rauno Kaiv                     Võru                 01:19.51     
  13. Henri Oru                      Võru                 01:22.19     
  14. Artur Nevinski                 Võru                 01:26.17     
      Ott-Kaarel Kalm                Ilves                Vale KP      
      1 reserv                                            Ei start     
M18B
5200m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Marten Vunukainen              Kobras               00:45.28     
   2. Artūrs Gulbis                  Grundzaale           00:46.48     
   3. Antti Siima                    Kobras               00:47.42     
   4. Harri Lainemäe                 JOKA                 00:55.23     
   5. Indrek Pärn                    Visa                 01:18.44     
   6. Andres Idnurm                                       01:24.00     
M20
9680m 24KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Marek Karm                     KEKRSK               01:22.16     
   2. Kaspar Kork                    Kobras               01:22.54     
   3. Alar Kume                      Võru                 01:27.46     
   4. Sven Oras                      Ilves                01:28.31     
   5. Kristjan Stroom                KEKRSK               01:34.50     
   6. Karl Samoson                                        01:40.40     
   7. Hannes Timmi                   Võru                 01:51.40     
M21A
9680m 24KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Margus Marrandi                JOKA                 01:12.42     
   2. Raivo Rõõm                     Ilves                01:13.58     
   3. Ott Rakkaselg                  HOK                  01:16.03     
   4. Martin Marga                   Kobras               01:19.42     
   5. Marek Atonen                   Lehola               01:22.08     
   6. Erik Saarts                    Võru                 01:23.01     
   7. Meelis Mälter                  KEKRSK               01:23.46     
   8. Toomas Marrandi                JOKA                 01:23.57     
   9. Trygve Hermansen               Raumar OL NOR        01:27.03     
  10. Mihkel Nummert                 Kape                 01:32.47     
  11. Daniel Vasser                  Eesti Kurtide Spordi 01:47.06     
  12. Sander Mirme                                        01:53.12     
      Lauri Juhan Liivamägi                               Vale KP      
      Veiko Aaviste                  Kaitseliit Nõmme     Vale KP      
M21B
7040m 23KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Tarmo Klaar                    Ilves                01:05.33     
   2. Riho Enni                                           01:05.42     
   3. Siim Jõesaar                   Ilves                01:07.38     
   4. Tarmo Pöör                     Mercury              01:09.12     
   5. Tõnis Piirisild                Võru                 01:09.31     
   6. Tanel Esta                     HOK                  01:10.57     
   7. Māris Stabiņš                  Grundzaale           01:11.39     
   8. Raino Leopard                  Peko                 01:11.49     
   9. Tanel Saue                     Mercury              01:12.09     
  10. Jaanus Olop                                         01:15.32     
  11. Olavi Mätik                    Swedbank SK          01:18.08     
  12. Rünno Sulg                                          01:19.17     
  13. Margus Jänes                   Orvand               01:19.48     
  14. Tõnu Lauter                    Lauter Team          01:22.01     
  15. Sander Valvas                                       01:25.16     
  16. Mattias Rennel                 KEKRSK               01:28.43     
  17. Silver Rebenits                Kape                 01:30.18     
  18. Indrek Viikmaa                 West                 01:30.45     
  19. Mattias Pilv                   Visa                 01:32.21     
  20. Rain Vaikmäe                   Visa                 01:34.36     
  21. Priit Roots                                         01:42.53     
  22. Toomas Telgma                  Voller               01:43.09     
  23. Heiki Saal                     Otepää               01:46.33     
  24. Marko Koppa                                         01:47.41     
  25. Oleg Koshik                    SRD                  02:12.47     
      Raivo Panker                   MARU                 Vale KP      
      Eldur Orupõld                  Visa                 Ei start     
      Ragnar Ilp                                          Ei start     
      Indrek Mahla                   Peko                 Ei start     
M21C
5030m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
M21E
10790m 26KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Markus Puusepp                 Võru                 01:05.00     
   2. Peeter Pihl                    Saue Tammed          01:10.27     
   3. Jaagup Truusalu                Võru                 01:11.09     
   4. Marek Nõmm                     EKJ SK               01:11.42     
   5. Timmo Tammemäe                 Orvand               01:13.14     
   6. Tarvo Avaste                   Sportnet             01:13.22     
   7. Jürgen Einpaul                 Saue Tammed          01:14.21     
   8. Risto Kiilberg                 Tammed               01:17.10     
   9. Karli Lambot                   Orion                01:17.40     
  10. Ats Sõnajalg                   KEKRSK               01:24.15     
  11. Arvo Ambel                                          01:27.37     
  12. Tarmo Kuub                     LSF PT               01:52.44     
      Ivan Nikitin                   Rus Pskov            Vale KP      
      Silver Eensaar                 Kobras               Ei start     
      Tanel Taal                     Võru                 Ei start     
      Arti Albert                    Kobras               Ei start     
      Andreas Kraas                  EKJ SK               Ei start     
      Olle Kärner                    EKJ SK               Ei start     
M35
9680m 24KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Dmitri Shved                   SRD                  01:09.23     
   2. Margus Klementsov              mercury              01:10.54     
   3. Alar Abram                     Ilves                01:14.30     
   4. Mati Korrol                    Swedbank SK          01:15.04     
   5. Raul Kudre                     Peko                 01:17.25     
   6. Meelis Merenäkk                -                    01:28.45     
   7. Rait Lille                     KEKRSK               01:30.25     
   8. Ain Fjodorov                   Otepää SK            01:31.45     
   9. Arthur Raichmann               LSF PT               01:36.09     
  10. Raul Kangur                    SOK                  01:44.05     
  11. Indrek Karolin                 Kiidjärve            02:08.35     
      Tanel Saue                     Mercury              Ei start     
M40
9330m 20KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ville Vinkel                   West                 01:05.29     
   2. Tenno Alamaa                   Orvand               01:10.38     
   3. Paavo Rõigas                   Peko                 01:12.03     
   4. Olav Karu                      Rakv                 01:14.56     
   5. Meelis Zimmermann              Kape                 01:17.38     
   6. Mart Ostra                     MARU                 01:21.30     
   7. Rein Zaitsev                   Peko                 01:23.25     
   8. Enn Jõesaar                    Sportnet             01:24.05     
   9. Mairolt Kakko                  Bona Fide            01:25.29     
  10. Andy Karjus                    Võru                 01:25.56     
  11. Tõnis Haldna                   Rae ROK              01:28.37     
  12. Sergei Shved                   SRD                  01:33.19     
  13. Andres Hummal                  Kunda                01:35.23     
  14. Just Green                     OK Baisie Ezi LAT    01:40.22     
      Timo Asikainen                 Orvand               Ei start     
M45
7890m 19KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Toomas Mast                    HOK                  00:59.00     
   2. Eduard Pukkonen                KEKRSK               01:05.48     
   3. Mati Preitof                   KEKRSK               01:06.26     
   4. Antti Roose                                         01:07.04     
   5. Ando Post                      Kooperaator          01:08.16     
   6. Toomas Tarve                   Kobras               01:10.20     
   7. Urmas Tammemäe                 Orvand               01:10.47     
   8. Raul Olesk                     Kobras               01:11.13     
   9. Tõnu Ilves                     Kape                 01:11.28     
  10. Kalju Tammeveski               HOK                  01:20.30     
  11. Lauri Leppik                   TAOK                 01:22.09     
  12. Priit Truusalu                 Kape                 01:24.49     
      Tiit Tali                      Ilves                Ei start     
      Tõnu Loog                      Kobras               Ei start     
M50
7040m 23KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Toivo Toomas                   Peko                 00:55.45     
   2. Rein Rooni                     Orvand               00:57.41     
   3. Andres Minn                    JOKA                 01:02.27     
   4. Raul Laas                      JOKA                 01:03.18     
   5. Udo Lüüs                       Ilves                01:09.19     
   6. Sulev Tuude                    West                 01:10.00     
   7. Peep Eomois                    TAOK                 01:14.48     
   8. Ahto Karu                      JOKA                 01:16.33     
   9. Tõnu Sikkal                    Kobras               01:19.19     
  10. Sulev Kuiv                     TAOK                 01:23.23     
M55
6170m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Toivo Saue                     HOK                  00:56.50     
   2. Riho Männi                     Lehola               01:05.07     
   3. Avo Veermäe                    Ilves                01:06.43     
   4. Anti Parik                     Otepää SK            01:06.54     
   5. Kalle Nelk                     Tammed               01:11.25     
   6. Kalev Kukk                     TAOK                 01:16.31     
   7. Tiit Ploompuu                  Hooler               01:21.38     
   8. Toomas Puss                    Visa                 01:28.38     
   9. Kaarel Tiganik                 Kobras               01:30.36     
  10. Kalev Raadla                   Hooler               01:41.46     
      Koit Paasma                    Lehola               Vale KP      
M60
5200m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Tõnu Nurm                      Kobras               00:48.47     
   2. Tiit Tatter                    TON                  00:50.45     
   3. Ülo Vainura                    Tammed               00:51.50     
   4. Rafael Gordon                  West                 00:51.58     
   5. Peep Koppel                    Koop                 00:54.56     
   6. Mihkel Mälter                  KEKRSK               00:55.46     
   7. Jüri Leesmäe                   OK West              00:57.53     
   8. Kalju Toomas                   JOKA                 01:01.53     
   9. Rein Prank                     Kape                 01:04.53     
  10. Mati Kallemets                 Okas                 01:06.46     
  11. Heiki Rammul                   Ilves                01:08.44     
  12. Ats Virumäe                    Võru                 01:08.45     
  13. Agu Koppa                                           01:13.24     
M65
4210m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ants Tamm                                           00:47.20     
   2. Georg Sooberg                  Võru                 00:47.44     
   3. Kalju Tilk                     Orion                00:50.18     
   4. Mihhail Taivere                Kape                 00:50.33     
   5. Tõnu Raid                      Saue Tammed          00:51.28     
   6. Karl-Valdor Kuusk              Tammed               00:52.28     
   7. Mati Poom                      TON                  00:53.00     
   8. Agu Lipping                                         00:54.06     
   9. Elmo Pärna                     Lehola               00:54.35     
  10. Enn Aedna                      TON                  00:56.51     
  11. Pertti Veijalainen             SKVuoksi FIN         00:57.13     
  12. Jaan Orav                      TON                  00:59.21     
  13. Tiit Koppel                    Orion                01:01.06     
  14. Nikolai Kuha                   Kape                 01:02.10     
  15. Rein Raid                      Kape                 01:10.11     
      Jüri Tähemaa                   TON                  Vale KP      
      Lembit Vassil                  Ilves                Ei start     
M70
4160m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Enno Lelumees                                       00:52.41     
   2. Endel Remmet                   Kape                 00:57.18     
   3. Valju Tali                     KEKRSK               01:31.05     
      Rein Indlo                     KEKRSK               Vale KP      
M75
3300m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Edgar Tammik                   Orion                01:05.25     
   2. Osvald Mõttus                  Lehola               01:05.32     
   3. Feliks Kipper                  Orion                01:06.15     
   4. Heino Heinloo                  Tammed               01:07.07     
   5. Kalju Johanson                 Kobras               01:34.38     
N08NR
1830m 5KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Kamilla Andersone              OK Baisie Ezi LAT    00:29.15     
   2. Brigitte Panker                Ilves                00:30.29     
   3. Zanda Stabiņa                  Grundzaale           00:37.27     
N09NR
1830m 5KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Teele Telgma                                        00:19.25     
   2. Elīna Skopāne                  Azimuts OK           00:24.50     
   3. Jessica Lauter                 Lauter Team          00:25.02     
   4. Laura Koitsaar                 Kobras               00:43.20     
      Annela Fluss                   Võru                 Ei start     
N10NR
1830m 5KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Kristel Kõivo                  Peko                 00:19.15     
   2. Kelly Mattus                   Kobras               00:19.47     
      Kerli Tali                                          Ei start     
      Helle Leis                     Kobras               Ei start     
N12A
2860m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Alina Kramarenko               SRD                  00:29.26     
   2. Liina Vesilind                 SRD                  00:30.27     
   3. Sofia Paes                     SRD                  00:30.57     
   4. Doris Kudre                    Peko                 00:32.23     
   5. Marie Tammemäe                 Orvand               00:37.08     
   6. Aleksandra Leesment            SRD                  00:41.19     
   7. Kätlin-Regina Kirjanen         TAOK                 00:43.06     
   8. Johanna Karjus                 Võru                 00:43.17     
   9. Getter Matto                   Kobras               00:43.29     
  10. Eneli Maranik                  Kape                 00:44.05     
      Kristel Sibul                  Kobras               Ei start     
N12TR
2080m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Aiki Vare                      West                 00:29.48     
   2. Kristin Viikmaa                West                 00:33.54     
   3. Hanna Hummal                   Kunda                00:39.45     
   4. Liis Toomas                    Peko                 00:46.50     
      Mona Vahtra                    Võru                 Ei start     
      Grete Fluss                    Võru                 Ei start     
N14A
4160m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Marianne Haug                  Võru                 00:34.49     
   2. Triinu Rooni                   Orvand               00:36.48     
   3. Maria Leping                   Peko                 00:38.47     
   4. Margret Zimmermann             Kape                 00:39.29     
   5. Maret Lind                     Kape                 00:40.23     
   6. Jaana Olvet                    Rakv                 00:40.59     
   7. Meeli-Heli Lepna               HOK                  00:50.36     
   8. Maarika Vask                   Ilves                01:26.13     
      Silvia Luup                    Võru                 Ei start     
N14B
2860m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Karoliina Sikkal               Kobras               00:26.18     
   2. Maarja Maranik                 Otepää SK            00:36.18     
   3. Lumileid Hälvin                Kobras               00:42.19     
   4. Melanie Olesk                  Kobras               00:51.26     
N16A
5200m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Evely Kaasiku                  JOKA                 00:50.11     
   2. Laura Joonas                   Võru                 00:59.04     
   3. Marianne Möller                Kobras               00:59.22     
   4. Karin Kallisma                 HOK                  01:01.49     
   5. Daisy Kudre                    Peko                 01:01.56     
   6. Linda Puusalu                  Kobras               01:02.18     
   7. Madli Johanna Maidla           Kobras               01:03.36     
   8. Marili Zimmermann              Kape                 01:04.03     
   9. Kristiina Vinkel               West                 01:06.01     
  10. Kärt Kürsa                     Kobras               01:10.35     
  11. Silja Olesk                    Kobras               01:14.06     
      Kaisa Raudkepp                 Peko                 Ei start     
N16B
4260m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Helen Parik                    Otepää SK            00:53.38     
   2. Sirli Aia                      Kobras               01:13.28     
   3. Eliise Harjak                  HOK                  01:14.41     
   4. Merylin Asi                    Kobras               01:16.17     
N18A
6050m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Katrin Vinkel                  West                 00:58.31     
   2. Agnes Vask                     Ilves                00:58.53     
   3. Britta Panker                  Ilves                01:02.48     
   4. Jane Lauter                    Lauter Team          01:02.58     
   5. Kaia Kivikas                   Ilves                01:09.57     
   6. Kerstin Uiboupin               Võru                 01:11.09     
   7. Kadi-Liis Minn                 JOKA                 01:17.39     
   8. Gerli Viikmaa                  West                 01:29.17     
   9. Marta Olvet                    Rakv                 01:29.47     
N18B
5030m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Kadri Aia                      Kobras               00:52.40     
   2. Marta Korts-Laur               Lauter Team          00:54.31     
N20
7040m 23KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Vieda Lusa                     Võru                 01:02.58     
   2. Maris Palopääl                 Kobras               01:04.41     
   3. Dace Buza                      Võru                 01:08.37     
   4. Triin Aedmäe                   Kobras               01:10.50     
   5. Helena Heinväli                Kobras               01:13.09     
   6. Laura Suur                     Visa                 01:15.14     
   7. Karmen Alnek                   Võru                 01:20.55     
   8. Adele Puusalu                  Kobras               01:28.57     
      Hannula-Katrin Pandis          Ilves                Vale KP      
N21A
6050m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Liina Palu                     Kooperaator          00:56.45     
   2. Eva-Maria Ehala                Rae                  01:01.28     
   3. Kristi Alnek                   Võru                 01:03.58     
   4. Anneli Ambel                   Mercury              01:07.31     
   5. Ilvi Vare                      Eesti Kurtide Spordi 01:17.22     
   6. Thea Kaljur                    KEKRSK               01:22.26     
   7. Lilyon Vaiksalu                Tammed               01:23.39     
   8. Heli Haug                      Eesti Kurtide Spordi 01:27.23     
   9. Daisi Saetalu                  Saue Tammed          01:27.43     
  10. Anu Koppa                                           01:27.46     
  11. Anne-Mari Pevkur               Eesti Kurtide Spordi 01:42.27     
N21B
5030m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Helina Kärner                                       01:02.53     
   2. Ruth Esta                      HOK                  01:28.24     
   3. Karin Koppel                   MARU                 01:49.17     
      Triin Jõeveer                                       Vale KP      
N21C
4260m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ethel Madalik                  Tammed               00:52.28     
   2. Svetlana Doledutko             SRD                  00:59.26     
   3. Aiva Skopāne                   Azimuts OK           01:23.32     
   4. Regina Jõeleht                 HOK                  01:25.32     
      Maie Tali                                           Ei start     
N21E
7890m 19KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Merike Vanjuk                  Kape                 00:58.37     
   2. Liis Johanson                  Kobras               00:58.41     
   3. Ekaterina Popovich             Rus Pskov            01:04.44     
   4. Mariann Sulg                   OK Orvand            01:05.43     
   5. Piibe Tammemäe                 Orvand               01:06.34     
   6. Marilin Sulg                   Orvand               01:14.19     
   7. Elo Saue                       Ilves                01:16.42     
   8. Liina Haldna                   Rae ROK              01:30.22     
      Annika Rihma                   Kobras               Ei start     
      Eleri Hirv                     Võru                 Ei start     
      Kristi Vassil                  Ilves                Ei start     
N35
6050m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Triin Vask                     Ilves                01:04.10     
   2. Anneli Pello                   Mercury              01:07.43     
   3. Heidi Prits                    Mercury              01:12.10     
   4. Kersti Kristjuhan              HOK                  01:14.42     
   5. Anne-Ly Viikmaa                West                 01:16.48     
   6. Maari Idnurm                   Orion                01:29.23     
   7. Heidi Sild                     West                 01:34.54     
N40
6050m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Jana Kink                      Kape                 00:52.15     
   2. Pilvi-Heli Vettik              Rae                  00:59.42     
   3. Lea Leppik                     TAOK                 00:59.53     
   4. Marje Viirmann                 KEKRSK               01:00.59     
   5. Helen Mast                     HOK                  01:02.52     
   6. Airi Alnek                     Võru                 01:02.53     
   7. Merike Paapson                 TON                  01:04.10     
   8. Inger Jalakas                  KEKRSK               01:10.22     
   9. Elin Ilves                     Kape                 01:36.02     
  10. Liana Varava                   Kape                 01:41.08     
  11. Siiri Sotnik                   Otepää SK            02:00.02     
N45
5200m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Tiina Oras                     Ilves                01:05.11     
   2. Ellen Lembra                   Kape                 01:18.02     
   3. Ingrid Ranna                   Ilves                01:19.52     
      Mare Kitsnik                   Saku                 Vale KP      
N50
5200m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ene Sulg                       OK Orvand            01:03.24     
   2. Tiina Talisoo                  KEKRSK               01:06.22     
   3. Ülle Kadak                     Lehola               01:06.29     
   4. Marje Tobreluts                Kobras               01:06.40     
   5. Gea Rennel                     KEKRSK               01:10.10     
   6. Anu Pallon                     JOKA                 01:33.49     
   7. Leena Leesment                 SRD                  02:00.57     
      Ilme Roosi                                          Ei start     
      Heli Viks                      Võru                 Ei start     
N55
4210m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Anne Arold                     OKH                  00:54.23     
   2. Liivi Parik                    Otepää SK            00:54.48     
   3. Anu Saue                       HOK                  00:58.50     
   4. Kersti Mardiste                KEKRSK               01:02.09     
   5. Niina Karnit                   SRD                  01:04.03     
   6. Leili Prans                    Ilves                01:08.13     
   7. Riina Kivikas                  Ilves                01:16.44     
   8. Epp Kroon                      Ilves                01:34.30     
N60
4210m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Tiiu Kaasik                    Ilves                01:00.38     
   2. Anne Raadla                    Hooler               01:13.03     
   3. Ene Loide                      KEKRSK               01:15.00     
   4. Kaie Kivila                    ilves                01:16.58     
N65
3300m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ilona Vanaveski                Ilves                00:54.59     
   2. Helle Jaaniste                 Ilves                01:07.47     
   3. Maimu Tornberg                 Kooperaator          01:10.08     
N70
3300m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ilse Uus                       TON                  00:53.10     
   2. Maie Abram                     Ilves                00:56.51     
   3. Karin Laine                    Võru                 01:28.14     
      Maire Raid                     Saue Tammed          Ei start     
OK ILVES
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2008, www.tak-soft.com 08.08.2009 17:58:43